Μετάβαση σε περιεχόμενο
Φαίη Κ

Καλός Μαιευτηρας στο Ελενα

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες,

Είμαι στον πέμπτο μήνα της εγκυμοσύνης μου και αναζητώ έναν καλό γιατρό στο Έλενα. Ο γιατρός που έχω δε με έχει πείσει πως είναι υπέρμαχος του φυσικού τοκετού και επίσης γεννάει μόνο σε ιδιωτικά. Πρίν λίγες βδομάδες η ξαδέρφη μου γέννησε σε ιδιωτικό και η εμπειρία της με τρόμαξε. Από το βαθμό εμπορευματοποίησης της γέννας μέχρι την έλλειψη στηρίγματος με άφησε άναυδη.

Είδα σε προηγούμενες συζητήσεις κάποιες προτάσεις καλών γιατρών στο Έλενα, αλλά αναρωτιόμουνα αν θα μπορούσατε να μοιραστείτε μαζί μου πρόσφατες εμπειρίες και προτάσεις για καλούς μαιευτήρες στο δημόσιο. Θέλω έναν γιατρό που να είναι υπέρμαχος του δυσικού τοκετού και να μπορώ να εμπιστευτώ τις γνώσεις και ικανοτητές του.

Σας ευχαριστώ πολύ!

Φαίη

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Φαιη μου! Στο Ελενα είμαι κι εγω και με παρακολουθεί ο Παπαδης..Από προσωπικη εμπειρια και οσων μου τον συστησαν είναι εξαιρετικος,ανθρωπινος και υπέρμαχος του φυσιολογικου τοκετου σε κανονικες κυησεις ,χωρις προβλήματα!

στις πριν 16 ώρες, ο/η Sofia86 είπε:

Καλησπέρα Φαιη μου! Στο Ελενα είμαι κι εγω και με παρακολουθεί ο Παπαδης..Από προσωπικη εμπειρια και οσων μου τον συστησαν είναι εξαιρετικος,ανθρωπινος και υπέρμαχος του φυσιολογικου τοκετου σε κανονικες κυησεις ,χωρις προβλήματα!

Καλησπέρα Sofia86 σε ευχαριστώ πολύ για την απαντησή σου! Είναι σημαντική για εμένα κυρίως γιατί σε παρακολουθεί τώρα!

και πάλι σε ευχαριστώ!

Φιλικά, Φαίη

Καλησπερα. Μηπως εχει καποια απο εσας γυναικολογο τον Παπαρειστιδη στο Ελενα? Βρισκομαι στην 11η εβδομάδα και σκεφτομαι να αφησω τον ιδιωτη γιατρο μου και να γεννησω στο Ελενα. 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Σταυρινα είπε:

Καλησπερα. Μηπως εχει καποια απο εσας γυναικολογο τον Παπαρειστιδη στο Ελενα? Βρισκομαι στην 11η εβδομάδα και σκεφτομαι να αφησω τον ιδιωτη γιατρο μου και να γεννησω στο Ελενα. 

Έχω ακούσει ότι είναι καλός. Με το καλο

στις On 14/11/2019 at 11:00 ΜΜ, ο/η Sofia86 είπε:

Καλησπέρα κοριτσιααα!!!

εγω πήρα τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού με τον παπαδη αλλά μου είπαν ότι πλέον δν αναλαμβάνει περιστατικά 🙉

κ έκλεισα ραντεβού με έναν κύριο ξενογιαννη

Τον  γνωρίζει καμία σας;;;

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Όχι δεν περίμενα πολύ ώρα, 09.30 μου είχαν  πει να πάω. Έφτασα μισή ώρα νωρίτερα και κατά τις 10.00 είχα τελειώσει.  Μα δεν κάνουν κάτι. Απλά ελέγχει η γραμματέας ότι έχεις όλα τα χαρτιά και φεύγεις.
    • Κορίτσι μου ότι θες και μπορώ να βοηθήσω να μου πεις!!!! Εμείς προσπαθούμε 3χρονια σχεδόν με 3 αποτυχημένες σπερματενχυσης και μέτριο σπέρμα έχω και εγώ ενδομητριωση και από εδώ πάν κ οι άλλοι χιχι!!! Εγώ είμαι μικρή σε ηλικία (28) και γι'αυτό είπα να προσπαθήσω τώρα με εξωσωματική !!! Μην το αφήσω άλλο !!! Αλλά εσύ προσπαθείς λίγο καιρό!! Δώσε λίγο χρόνο στο σώμα σου και ότι θες εδώ 😘
    • Εάν σε νιώθω λέει!!! Έχω τελειώσει το πάνω όροφο όλο και την εσωτερική σκάλα,όλα τα αλουμίνια και έχουν μείνει τα πλακάκια του κάτου ορόφου και οι πόρτες!!! Αλλά είπαμε να πάμε τώρα για το μπεμπακι και μετά θα τα κάνουμε και αυτά !!! Δεν χάθηκε ο κόσμος για ένα πλακάκι 😉 σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσακι μου !!! Άντε γρήγορα να βάλω θετικοοοο στο ονοματάκι σου !!! Και που ξέρεις ίσως τώρα που ασχολείσαι με το σπίτι να έρθει πιο γρήγορα
    • Κοριτσαρα μου και εμένα με έχει πιάσει μια χαρά άλλο πράγμα ,δεν ξέρω γιατί αφού τίποτα δεν είναι σίγουρο!!! Μάλλον επειδή νιώθω ότι ξεκίνησε και ο δικός μου δρόμος για το μπεμπακι 😉 σε υπέρ φιλώ κορίτσακι!!!!
    • Καλα θυμασαυ!! Προσπαθουμε κ μεις κοντα 2 χρονια οχι ομως εντατικα..ναι μεν κανω τα τεστακια ωορρηξίας αλλα δεν τον κυνηγαω κιολας!! Ειμαι 30-31! Έκλεισα ραντεβού να με κατευθεινει η γιατρός για τις εξετάσεις..θα χάσουμε εμα μηνα ακομα βέβαια γιατι δεν είχε διαθέσιμα ραντεβού αλλα τουλάχιστον σιγά σιγά ελπίζω να βρούμε μια άκρη! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...