Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

Χρόνια πολλά κορίτσια! Να περάσετε όμορφα με αγαπημένα σας πρόσωπα και εύχομαι μόνο όμορφα νέα από δω και πέρα για όλες ♥️

Μετά το σκοτάδι πάντα έρχεται το φως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 🙏 

Χριστός Ανέστη!! χρόνια πολλά!

Αγάπη σημερινό τεστακι δεν έχει ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια, Χριστός Ανέστη! Ελπίζω να είχατε ένα όμορφο Πάσχα 🌷

Οι εγκυουλες τα καταφέρατε στο πασχαλινό τραπέζι;; 🤭🤭 Έφαγα μόνο σαλάτα, τζατζίκι, κοτόπουλο κι 3 κεφτεδακια της γιαγιακας μου. Έφαγα και τα γλυκάκια μου, νομίζω τα πήγα καλά 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια, Χριστός Ανέστη! Ελπίζω να είχατε ένα όμορφο Πάσχα 🌷

Οι εγκυουλες τα καταφέρατε στο πασχαλινό τραπέζι;; 🤭🤭 Έφαγα μόνο σαλάτα, τζατζίκι, κοτόπουλο κι 3 κεφτεδακια της γιαγιακας μου. Έφαγα και τα γλυκάκια μου, νομίζω τα πήγα καλά 😅 

Αληθώς ο Κύριος κορίτσι μ!!! Εγω εφαγα μπόλικο τζατζίκι της μανούλας μ κ προβατίνα στα κάρβουνα! Το αρνί είναι γ το βράδυ 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αληθώς ο Κύριος κορίτσι μ!!! Εγω εφαγα μπόλικο τζατζίκι της μανούλας μ κ προβατίνα στα κάρβουνα! Το αρνί είναι γ το βράδυ 😂

Εμάς έκαναν κοκορέτσι ρε γαμώτο που Μ αρέσει τόσο πολύ αλλά δεν κάνει να τρώμε συκώτι στην εγκυμοσύνη 🥲 μια χαρά φαγωμενη είμαι, αλλά το κοκορέτσι ακόμα μου έμεινε χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, Χριστός ανέστη και χρόνια πολλά σε εσάς και τις οικογένειές σας. Είμαι καινούρια στο forum όπως και στην προσπάθεια για παιδάκι και θα ήθελα να μπω στην πολύ όμορφη και βοηθητική παρέα σας, αν δέχεστε νέες εισόδους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια, Χριστός Ανέστη! Ελπίζω να είχατε ένα όμορφο Πάσχα 🌷

Οι εγκυουλες τα καταφέρατε στο πασχαλινό τραπέζι;; 🤭🤭 Έφαγα μόνο σαλάτα, τζατζίκι, κοτόπουλο κι 3 κεφτεδακια της γιαγιακας μου. Έφαγα και τα γλυκάκια μου, νομίζω τα πήγα καλά 😅 

 

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Εμάς έκαναν κοκορέτσι ρε γαμώτο που Μ αρέσει τόσο πολύ αλλά δεν κάνει να τρώμε συκώτι στην εγκυμοσύνη 🥲 μια χαρά φαγωμενη είμαι, αλλά το κοκορέτσι ακόμα μου έμεινε χαχαχαχαχαχαχα

Εγώ κορίτσια μου νομίζω θα ξανά φάω του χρόνου το Πάσχα μετά απο τόσο φαι!!! Ούτε μαγειρίτσα, ούτε συκωτάκια, ούτε φρυγαδέλια φέτος!!! Χαλάλι της μπουμπούς μου!!! Του χρόνου με το καλό θα τρώμε μαζί!!! Γλυκό δεν κατάφερα να φάω... Ίσως φάω πιο μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια, Χριστός Ανέστη! Ελπίζω να είχατε ένα όμορφο Πάσχα 🌷

Οι εγκυουλες τα καταφέρατε στο πασχαλινό τραπέζι;; 🤭🤭 Έφαγα μόνο σαλάτα, τζατζίκι, κοτόπουλο κι 3 κεφτεδακια της γιαγιακας μου. Έφαγα και τα γλυκάκια μου, νομίζω τα πήγα καλά 😅 

Αληθώς 🌸
Εγώ μπιφτεκάκι, κοτοπουλάκι, πατάτες και σαλάτα. Μαγειρίτσα έτσι κι αλλιώς δεν ήμουν fan πόσο μάλλον τώρα! 
Τσίμπησα ξανά λίγο τώρα 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιι τώρα το ανεβάζω 

IMG_20240505_221244.jpg

Σκούρυνε κ άλλο κορίτσι μουυυ! Με το καλό να πας για χοριακη! Έχεις κάτι από συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιι τώρα το ανεβάζω 

IMG_20240505_221244.jpg

Κορίτσι μου σε αυτό κάτι αχνό φαίνεται! Σε ποιά μέρα είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιι τώρα το ανεβάζω 

IMG_20240505_221244.jpg

Τώρα κάτι βλέπω.. πριν στα άλλα την είχα για γκρι για αυτό δε σου είπα τίποτα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

 

Εγώ κορίτσια μου νομίζω θα ξανά φάω του χρόνου το Πάσχα μετά απο τόσο φαι!!! Ούτε μαγειρίτσα, ούτε συκωτάκια, ούτε φρυγαδέλια φέτος!!! Χαλάλι της μπουμπούς μου!!! Του χρόνου με το καλό θα τρώμε μαζί!!! Γλυκό δεν κατάφερα να φάω... Ίσως φάω πιο μετά!

Πέρσυ είχα διαβήτη κύησης, Δεν είχα φάει ΤΙΠΟΤΑ πέρα απ' τα αυγά ούτε τσουρέκια που είχα κάνει μόνη ούτε μαγειρίτσα τίποτα 🫣 αλλά δε με ένοιαζε σημασία είχε το αντράκι μου. Φέτος το καμάρι μου την ώρα που έτρωγα κοιμήθηκε για 2ώρες που δεν είναι παιδί να κοιμάται, πόσο μάλλον σε ξένο χώρο. Μου έκανε τη χάρη να απολαύσω 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τώρα κάτι βλέπω.. πριν στα άλλα την είχα για γκρι για αυτό δε σου είπα τίποτα.. 

Εγώ να πω την αλήθεια μου, ούτε γκρι έβλεπα και γι' αυτό δεν έγραφα να μην την απογοητεύσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πέρσυ είχα διαβήτη κύησης, Δεν είχα φάει ΤΙΠΟΤΑ πέρα απ' τα αυγά ούτε τσουρέκια που είχα κάνει μόνη ούτε μαγειρίτσα τίποτα 🫣 αλλά δε με ένοιαζε σημασία είχε το αντράκι μου. Φέτος το καμάρι μου την ώρα που έτρωγα κοιμήθηκε για 2ώρες που δεν είναι παιδί να κοιμάται, πόσο μάλλον σε ξένο χώρο. Μου έκανε τη χάρη να απολαύσω 🥰🥰🥰

Εμένα ευτυχώς αυτές οι εξετάσεις είναι μια χαρά! Άμα έχω καταφέρει αυτόν το μήνα να ρίξω και το θυρεοειδή... θα είναι όλα υπέροχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέα κορίτσια! Δεν ξέρω για σας, αλλά εμένα η κοιλιά μου ήδη είναι πρησμένη (μπορεί κι απ’ το φαί δεν ξέρω 😅). Κι ακόμη είμαι 5 εβδομάδες πάνω κάτω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιι τώρα το ανεβάζω 

IMG_20240505_221244.jpg

Καλημέρα!!! Πλέον φαίνεται καθαρα!!! Συγχαρητήρια λοιπόν κοριτσάκι μου!!!❤️💙❤️💙🥳🥳🥳🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼 

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέα κορίτσια! Δεν ξέρω για σας, αλλά εμένα η κοιλιά μου ήδη είναι πρησμένη (μπορεί κι απ’ το φαί δεν ξέρω 😅). Κι ακόμη είμαι 5 εβδομάδες πάνω κάτω. 

Κ στα δίδυμα ήμουν εξαρχής πρησμένη. 5-6 εβδομάδων ξεκίνησα να φοράω παντελόνια εγκυμοσύνης γιατί τα δικά μου μ ενοχλούσαν… Αλλά κ στη βιοχημική μου μπήκαν ψύλλοι στ αυτιά κ έκανα τεστ λόγω πρηξίματος (πέρα από την καθυστέρηση)..  Όπως κ τώρα έχω τρελό φούσκωμα από την Πέμπτη κ λέω μήπως τα καταφέραμε;;;; Αλλά εδώ που είμαι δεν έχω τεστ κ δεν υπάρχει  κ φαρμακειο κοντά για να πάρω. βέβαια είμαι 8η μέρα μετά την ωορρηξία κ δεν ξέρω εάν θα φαινόταν κάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιι τώρα το ανεβάζω 

IMG_20240505_221244.jpg

Κορίτσια καλημέρα πως είστε ;

μμμ κορίτσι μου ακόμα με μπερδεύει λίγο το τεστ σου δεν μπορω να καταλάβω  🤔 όντως φαίνεται κάτι αλλά το βλέπω σαν γκρι χρώμα.. μπορεί ακόμα να είναι νωρίς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/5/2024 at 8:51 ΜΜ, ο/η OLGA_95 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, Χριστός ανέστη και χρόνια πολλά σε εσάς και τις οικογένειές σας. Είμαι καινούρια στο forum όπως και στην προσπάθεια για παιδάκι και θα ήθελα να μπω στην πολύ όμορφη και βοηθητική παρέα σας, αν δέχεστε νέες εισόδους.

Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες κοπέλα μου!!! Εδώ είμαστε όλες μαζί για τον ίδιο σκοπό! Φυσικά και σε δεχόμαστε με χαρά!!! Επειδή είσαι δοκιμαστικό μέλος αργούν να φανούν τα μηνύματα σου, μόλις φτάσεις τα 20 θα εμφανίζονται αμέσως. 

Αν επιτρέπεται... πόσων ετών είστε με το σύντροφο και πόσο καιρό προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες κοπέλα μου!!! Εδώ είμαστε όλες μαζί για τον ίδιο σκοπό! Φυσικά και σε δεχόμαστε με!!! Επειδή είσαι δοκιμαστικό μέλος αργούν να φανούν τα μηνύματα σου, μόλις φτάσεις τα 20 θα εμφανίζονται αμέσως. 

Αν επιτρέπεται... πόσων ετών είστε με το σύντροφο και πόσο καιρό προσπαθείτε;

Σ'ευχαριστώ πολύ! Ναι, είδα ότι υπάρχει αυτό από τους κανονισμούς, οπότε είναι λίγο δύσκολο αρχικά να υπάρξει συντονισμός χρονικά. Με τον σύζυγο είμαστε παντρεμένοι από το προηγούμενο καλοκαίρι, εγώ 29 εκείνος 32 και αυτός θα είναι ουσιαστικά ο πρώτος μήνας προσπάθειας. Εντελώς καινούργια λοιπόν στην όλη διαδικασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η OLGA_95 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, Χριστός ανέστη και χρόνια πολλά σε εσάς και τις οικογένειές σας. Είμαι καινούρια στο forum όπως και στην προσπάθεια για παιδάκι και θα ήθελα να μπω στην πολύ όμορφη και βοηθητική παρέα σας, αν δέχεστε νέες εισόδους.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κοπέλα μου!! Όπως σου είπε κ η @Katiana1987 χρειάζεσαι 20 αναρτήσεις για να βλέπουμε απευθείας τα μνμτ σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κοπέλα μου!! Όπως σου είπε κ η @Katiana1987 χρειάζεσαι 20 αναρτήσεις για να βλέπουμε απευθείας τα μνμτ σου.

Σ'ευχαριστώ πολύ, καλώς σας βρήκα! Ναι, το είδα ότι ισχύει αυτό στην αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέα κορίτσια! Δεν ξέρω για σας, αλλά εμένα η κοιλιά μου ήδη είναι πρησμένη (μπορεί κι απ’ το φαί δεν ξέρω 😅). Κι ακόμη είμαι 5 εβδομάδες πάνω κάτω. 

Κι εγώ σήμερα μπήκα στην 5η εβδ! 😁 Η εφαρμογή λέει ότι το σποράκι είναι στο μέγεθος ενός κουκουτσιου από πορτοκάλι 🍊 χεχεχε

Θα συμφωνήσω με το πριξιμο, σίγουρα είναι κι αυτό φαι, αλλά έχω φάει σε νορμάλ πλαίσια οπότε πιστεύω δεν είναι μόνο απ' το φαγητό 😅 το στήθος εξακολουθεί ακάθεκτο να ποναει φουλ. Οι κράμπες έρχονται κυρίως το βράδυ έχω παρατηρήσει. Κατά τ αλλά έχω αυξημένα υγρά, διάφανη και λευκά και νιώθω συνέχεια σα κρατούμενη 🤣🤣

Τελικά θα πάω στο γυναικολόγο την Τετάρτη να ελέγξουμε βιωσιμότητα 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...