Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

@Melikara86 στην ποσοτητα και στην κινηση. Παντα θελαμε 3ο παιδακι. Η μεγαλη μ ειναι ενα πολυ ζορικο παιδακι και ιδιαιτερα μικροτερη μας ζοριζε παρα πολυ. Σε συνδυασμό με τη 2η ειναι 2 ζωηρα πολυ παιδια. Σκεψου οτι μολις περυσι το καλοκαιρι π ηταν 6 και 4 σταματήσαν να ξυπνάνε συστηματικα το βραδυ. Οποτε δ ειχαμε αμαν αντοχες για 3ο. Πέρυσι αρχες του ετους ειπαμε οτι εφοσον το θέλουμε αλλα δ ειμασταν κ σιγουροι 100% ειπαμε να το αφησουμε στην τυχη σχετικα. Καναμε συχνα επαφες οπως συνηθως απλα ελευθερα. Ηρθε στους 5 6 μηνες ελευθερων επαφων. Εγινε οτι εγινε, τα κορίτσια μεγαλωσαν, πηραμε μια ανασα, οποτε το συζητησαμε και ειπαμε φετος οτι γινει. Μετα ξεφεύγουν ηλικιακα κ τα κορίτσια. Εχουμε μια αλφα ανεση, μια σειρα. Πως να το πω, να ζησουμε λιγο σαν ανθρωποι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Melikara86 στην ποσοτητα και στην κινηση. Παντα θελαμε 3ο παιδακι. Η μεγαλη μ ειναι ενα πολυ ζορικο παιδακι και ιδιαιτερα μικροτερη μας ζοριζε παρα πολυ. Σε συνδυασμό με τη 2η ειναι 2 ζωηρα πολυ παιδια. Σκεψου οτι μολις περυσι το καλοκαιρι π ηταν 6 και 4 σταματήσαν να ξυπνάνε συστηματικα το βραδυ. Οποτε δ ειχαμε αμαν αντοχες για 3ο. Πέρυσι αρχες του ετους ειπαμε οτι εφοσον το θέλουμε αλλα δ ειμασταν κ σιγουροι 100% ειπαμε να το αφησουμε στην τυχη σχετικα. Καναμε συχνα επαφες οπως συνηθως απλα ελευθερα. Ηρθε στους 5 6 μηνες ελευθερων επαφων. Εγινε οτι εγινε, τα κορίτσια μεγαλωσαν, πηραμε μια ανασα, οποτε το συζητησαμε και ειπαμε φετος οτι γινει. Μετα ξεφεύγουν ηλικιακα κ τα κορίτσια. Εχουμε μια αλφα ανεση, μια σειρα. Πως να το πω, να ζησουμε λιγο σαν ανθρωποι.

Ναι έτσι όπως το θέτεις σε καταλαβαίνω....εμενα τα μεγάλα μου σπουδάζουν ηλικιακά θα έχουν μεγααααλη διάφορα!! Αλλά θέλουμε ένα παιδάκι και μαζί.... καταλαβαίνεις πως το εννοώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Melikara86ναι δεν το συζητω! Και γω πιστευω θα ηθελα σε αντιστοιχη περιπτωση. Και τωρα θελω, αλλα δ θα προσπαθουμε και επ απειρον. Οτι ειναι να γινει θα γινει. Σου εύχομαι να σου έρθει αμεσα κουκλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Melikara86ναι δεν το συζητω! Και γω πιστευω θα ηθελα σε αντιστοιχη περιπτωση. Και τωρα θελω, αλλα δ θα προσπαθουμε και επ απειρον. Οτι ειναι να γινει θα γινει. Σου εύχομαι να σου έρθει αμεσα κουκλα μου!

Σε ευχαριστώ αγάπη και σε σένα εύχομαι να έρθει το σπορακι σου σύντομα!! 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, το στήθος μου γενικά είναι πρησμένο και σήμερα το πρωί πονούσε αρκετά. Όσο περνάει η μέρα όμως δεν πονάει τόσο. Και γενικώς είναι στιγμές που νιώθω μια χαρά και στιγμές που νιώθω περίεργα σωματικά. Ξέρω πως τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν. Εσείς πως το βιώσατε σε προηγούμενες τελειόμηνες εγκυμοσύνες ή στην τωρινή σας που είναι αρχή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο κόσμος πάντα θα έχει κάτι να πει…

Και μένα με ρωτάνε όλοι μα όλοι οι άσχετοι αν μας έτυχε το 3ο!!!!! 
Τους φαίνεται περίεργο που θέλαμε 3 παιδί…αλλά δεν θυμάμαι να τους ρώτησα….

@marinamanoulitsaκάτι φαίνεται….ετσι αχνό ήταν και μένα 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και την επόμενη ήταν αρκετά πιο εμφανές….

@Θέτις Κ.απ την συχνοουρία κατάλαβα την πρώτη και την Τρίτη εγκυμοσύνη μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Κορίτσια μου, το στήθος μου γενικά είναι πρησμένο και σήμερα το πρωί πονούσε αρκετά. Όσο περνάει η μέρα όμως δεν πονάει τόσο. Και γενικώς είναι στιγμές που νιώθω μια χαρά και στιγμές που νιώθω περίεργα σωματικά. Ξέρω πως τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν. Εσείς πως το βιώσατε σε προηγούμενες τελειόμηνες εγκυμοσύνες ή στην τωρινή σας που είναι αρχή; 

Αγάπη αν εξαιρέσεις την συχνοουρία που είναι πιστή….ολα τα αλλά αλλαζουν. Ζαλάδες που είχα σε αυτή την εγκυμοσύνη έφυγαν στον 4ο μήνα. Το πρήξιμο στο στήθος είναι του πρώτου τριμήνου μετά απλά θα μεγαλώνει συνεχώς….

επισης το πρήξιμο στην κοιλιά είναι κάτι που έρχεται και φεύγει και έχει να κάνει με τα φάρμακα και το φαγητό. Κι αυτό καλυτέρεψε μετά τον 4ο. Δεν πρήζομαι τόσο συχνά πια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε κάνατε όλες νωρίς νωρίς τεστ και μπήκα στον πειρασμό 😂 4 ημ πριν την αναμενόμενη περίοδο και σας βάζω το τεστακι..κοιμάμαι στο αμάξι συνέχεια ακόμη και σε κοντινές αποστάσεις κ είναι κάτι που το είχα και στην βιοχημική..μπορεί να ειβαι ξαι τυχαίο..

βλεπετε κάτι ρε κορίτσια; Από κινητό νομίζω πως βλέπω μια υπερβολικά αχνη γραμμή 

 

IMG_7456.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Κορίτσια μου, το στήθος μου γενικά είναι πρησμένο και σήμερα το πρωί πονούσε αρκετά. Όσο περνάει η μέρα όμως δεν πονάει τόσο. Και γενικώς είναι στιγμές που νιώθω μια χαρά και στιγμές που νιώθω περίεργα σωματικά. Ξέρω πως τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν. Εσείς πως το βιώσατε σε προηγούμενες τελειόμηνες εγκυμοσύνες ή στην τωρινή σας που είναι αρχή; 

Γεια σας! Πετάγομαι κι εγώ πού και πού στην παρέα σας! Γράφω συνήθως στα μωράκια Αυγούστου.. Εγώ θα έλεγα μη δίνεις σημασία στο στήθος..Εμένα στην αρχή ήταν έτοιμο να εκραγεί, μπρούμυτα πονούσα, αλλά μετά μαλάκωσε και ξεφούσκωσε λίγο.. μετά άρχισαν να αλλάζουν οι θηλές.. να σκουραίνουν και να μεγαλώνουν.. τα συμπτώματα όλα πάνε κι έρχονται κατ' εμέ.. επίσης κι η ψυχολογία..πάνω κάτω όλη την ώρα είμαι..α! Και ο ύπνος😀 κοιμάμαι ό,τι να ναι ώρες 😀 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!πως το βλέπετε σήμερα;;;;;;σας την βάζω επεξεργασμένη και μη επεξεργασμένη...έχω άλλες 4 ημέρες για να έρθει......IMG_20240503_103536.thumb.jpg.18490ccd22978772c29143ac417e44a3.jpgIMG_20240503_103624.thumb.jpg.7af5d0496d351cc1cfeee0a51ffbc255.jpg

Καλησπέρα κοριτσάκι μου 🦋...εγώ δε θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά δε βλέπω γραμμούλα...ας περιμένουμε όμως γιατί έχεις μερούλες ακόμα 🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ εκανα κ γώ πάλι σήμερα τεστακι! Όμως το εκανα τώρα πριν από λίγο! Γιατί το πρωί ξεχάστηκα! 
σας βάζω φωτό το χθεσινό και το σημερινό!4B307250-94F4-47DD-AFD7-F55350B7DB2C.thumb.jpeg.0ff19a99519d32ed878bda1c927e823e.jpegτο σημερινό (μεσημέρι )είναι το πάνω και το χθεσινό(πρωί) είναι το κάτω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa αγάπη στην επεξεργασμένη φαίνεται ξεκάθαρα στην άλλη δε βλέπω κάτι αλλά δε μας νοιάζει κιόλας αφού φαίνεται στη μια!!!!! 
 

@Kate1992 υπέροχη ωραιότατη σκούρη γραμμή😍😍😍

@Θέτις Κ. περιμένω αντιδράσεις κοριτσάκι μου!! Υπέροχη η σκέψη σας!! 

 @Melikara86 να μην ακούς κανέναν κορίτσι μου!! Πριν τα δίδυμα μας έλεγαν ποτε θα κάνετε παιδί;; Άντε έχετε 1.5 χρόνο παντρεμένοι τι περιμένετε;; Κ μεις να έχουμε το ζόρι μας… Μετά τα δίδυμα αααα τι καλά ένα κ ένα κλείσατε.. κ ποιος σας το είπε αυτό ή τι σας αφορά;;  Δικαίωμα μας το εάν θελουμε 0,1,2,3 παιδιά ή ολόκληρη ομάδα μπάσκετ στην τελική!! Δεν μπορώ… Πλέον ούτε καν μπαίνει στα αυτιά μου.. Δεν ακούω τίποτα κ κανέναν..

Κοριτσια μου εγώ συνεχίζω με τρελό φούσκωμα χωρίς κανένα λόγο κ πονάκια που λέω ήρθε δεν ήρθε.. 29η μερα του κύκλου, η περίοδος άφαντη αλλά αναμενόμενο καθώς θετικό τεστ ωορρηξίας είχα την 23η μέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Θα κάνεις κι ένα τεστακι πρώτα σήμερα το μεσημέρι να δούμε αν έπεσε η ορμόνη - αν είναι πιο αχνό από χθες σήμερα θα είναι η μέρα της ωορρηξίας σου οπότε θέλουμε μια επαφουλα σήμερα και αύριο 🤞 Εχεις πολύ ωραία πρόοδο στις γραμμουλες αυτό τον κύκλο, όλα βαίνουν όπως θα πρεπε ❤️❤️

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Εγώ κοιμήθηκα 12 ώρες που λέτε! 😅 Νομίζω η εξάντληση ήταν προφανής γι'αυτό και το χρειαζομουν... Σήμερα σηκώθηκα κι οι χθεσινές έντονες κράμπες υποχώρησαν κάπως, δε νιώθω σχεδόν τίποτα προς το παρόν απλά παρατηρώ ότι λαχανιαζω με το παραμικρό και συμβαίνει και μια συχνοουρια μπορώ να πω. Μια γουλια νερό και τρέχω τουαλέτα τύπου 🙈

Σας ανεβάζω και το σημερινό τεστακι, ένα τελευταίο έμεινε για αύριο και τέλος

Μου φαίνεται ίδια ένταση της γραμμής με χθες απλά για κάποιο λόγο βγήκαν πιο παχιές οι σημερινές γραμμές, δε ξέρω τι φάση, μπορεί να είναι και τυχαίο 😄

IMG_20240503_115429.jpg

Τι όμορφες κατακοκκινες γραμμούλες όπως και στην @Kate1992 μας , τι όμορφα ❣️🤞❣️🤞❣️🤞

στις πριν 7 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καταλαβαίνω...και εγώ άλλαξα δύο γιατρούς πριν κατασταλάξω στην γιατρό που είμαι τώρα κ ξεκινήσουμε να παρακολουθούμε....ο πρώτος επειδή έχω δύο παιδιά ήδη , δεν μου έδινε κ πολύ σημασία!! Και ο δεύτερος δεν μου έκανε αυτό το κλικ που λένε! Οπότε τώρα που βρήκα την γιατρό ξεκίνησα και ένα ένα βήμα....εσένα ι γιατρός που είχες πριν;; Έφυγες από εκεί;;

Πριν την εγκυμοσύνη είχα μια γιατρό για τσεκ απ αλλά στη πόλη που σπούδαζα.  Μετά όταν αποφασίσαμε να μείνουμε μαζί στο μέρος του αγοριού δεν είχα κάποιο γιατρό , ούτε στο κοντινό μέρος (που ειμαι από κει) και όταν ήρθε η εγκυμοσύνη πήγα για αρχή σε μια ιδιωτική,  όμως είχα κατά νου να πάω στο δημόσιο που δεν πρόλαβα προφανώς.... μετά από αυτό άρχισα να ψάχνω να ρωτάω να βρω κάποιο γιατρό στο δημόσιο,  στην ιδιωτική γιατρό νομίζω δεν θέλω να πάω ξανά,  αντε να πάω αν χρειαστεί κάποια στιγμή μετέπειτα 

Τώρα θα δούμε,  είχα κατά νου να κάνω μια επίσκεψη με τον γιατρό που σκέφτομαι να πάω,  να μιλήσουμε κλπ αλλά δε το χω κάνει ακόμα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα τελικά όπως φαίνεται το πικ ήταν εχθές 19η μέρα του κύκλου, δε ξέρω αν συνδέεται αλλά εχθές είχα ένα φούσκωμα ποναλακια χαμηλά που σήμερα ξύπνησα αρκετά ανάλαφρη και αισθάνομαι πολύ καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εμένα τελικά όπως φαίνεται το πικ ήταν εχθές 19η μέρα του κύκλου, δε ξέρω αν συνδέεται αλλά εχθές είχα ένα φούσκωμα ποναλακια χαμηλά που σήμερα ξύπνησα αρκετά ανάλαφρη και αισθάνομαι πολύ καλά 

Λογικά ήταν η ωορρηξία σου κοριτσάκι μου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

@marinamanoulitsa αγάπη στην επεξεργασμένη φαίνεται ξεκάθαρα στην άλλη δε βλέπω κάτι αλλά δε μας νοιάζει κιόλας αφού φαίνεται στη μια!!!!! 
 

@Kate1992 υπέροχη ωραιότατη σκούρη γραμμή😍😍😍

@Θέτις Κ. περιμένω αντιδράσεις κοριτσάκι μου!! Υπέροχη η σκέψη σας!! 

 @Melikara86 να μην ακούς κανέναν κορίτσι μου!! Πριν τα δίδυμα μας έλεγαν ποτε θα κάνετε παιδί;; Άντε έχετε 1.5 χρόνο παντρεμένοι τι περιμένετε;; Κ μεις να έχουμε το ζόρι μας… Μετά τα δίδυμα αααα τι καλά ένα κ ένα κλείσατε.. κ ποιος σας το είπε αυτό ή τι σας αφορά;;  Δικαίωμα μας το εάν θελουμε 0,1,2,3 παιδιά ή ολόκληρη ομάδα μπάσκετ στην τελική!! Δεν μπορώ… Πλέον ούτε καν μπαίνει στα αυτιά μου.. Δεν ακούω τίποτα κ κανέναν..

Κοριτσια μου εγώ συνεχίζω με τρελό φούσκωμα χωρίς κανένα λόγο κ πονάκια που λέω ήρθε δεν ήρθε.. 29η μερα του κύκλου, η περίοδος άφαντη αλλά αναμενόμενο καθώς θετικό τεστ ωορρηξίας είχα την 23η μέρα.. 

Έλα ντε ...κάποιοι κάνουν λες κ θα στα μεγαλώσουν εκείνοι!! Θέλω πολύ να τους βρίσω αλλά κρατάω ένα επίπεδο αχαχαχα

Αχ μακάρι να μην έρθει....μακριά μακριά μακριά τουλάχιστον για 9 μήνες 🫶🏼🫶🏼🫶🏼🫶🏼🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ εκανα κ γώ πάλι σήμερα τεστακι! Όμως το εκανα τώρα πριν από λίγο! Γιατί το πρωί ξεχάστηκα! 
σας βάζω φωτό το χθεσινό και το σημερινό!4B307250-94F4-47DD-AFD7-F55350B7DB2C.thumb.jpeg.0ff19a99519d32ed878bda1c927e823e.jpegτο σημερινό (μεσημέρι )είναι το πάνω και το χθεσινό(πρωί) είναι το κάτω! 

Αχ δεν ξες πραγματικά πόσο μα πόσο λιώνω με αυτές τις γραμμές..δεν ξέρεις πόσο χάρηκα. 

Αχ αυτή γυάλα μου θα πει ακόμα πολλές εγκυμοσύνες. 

Η @Girly  να πάρει σειρά πλιζ.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, είμαι καινούργια στην ομάδα, προσπαθούμε εδώ και 1 χρόνο με το αγόρι μου αλλά λόγω ΣΠΩ δεν έχουμε δει δεύτερη γραμμουλα😢 έχουμε δοκιμάσει όλες τις βιταμίνες(ινοσιτολη-glucophage) αλλά τίποτα. Σπερμα πολύ καλό, σαλπιγγογραφια πολύ καλή, όποτε το μόνο που μας εμποδίζει είναι η ωορρηξία που δεν γίνεται σχεδόν ποτέ. Ξεκινήσαμε πρόκληση με σερπαφαρ και ovitrelle και πάμε για σπερματέγχυση. Είχε καμία επιτυχία με την σπερματέγχυση;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ δεν ξες πραγματικά πόσο μα πόσο λιώνω με αυτές τις γραμμές..δεν ξέρεις πόσο χάρηκα. 

Αχ αυτή γυάλα μου θα πει ακόμα πολλές εγκυμοσύνες. 

Η @Girly  να πάρει σειρά πλιζ.  

Ζαιρα μουυυυυ αγαπημένη!!!! Το είδες το είπες και έγινε!!!!❤️🙏💙🧿🌈😍 μακάρι ν μεγαλώνει το σποράκι μ και να δω τη Τετάρτη που θα πάω για χοριακη ένα καλό νούμερο!!! 🙏🙏

εγω της τα λέω αλλά δν μ ακούει !!! @Girly ακουυυυυυυυυς;;;;;; Άσε το ποτο από το χέρι ΤΩΡΑ!!!! 😍😍🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ χρόνια πολλά καλη ανάσταση ν έχουμε!!! Με υγεία πάνω απ όλα κ πολλά θετικά τεστακια στα κορίτσια π προσπαθούν! Καλούς διπλασιασμούς ν έχουμε εμείς π περιμένουμε ν κάνουμε χοριακη τη Τετάρτη @Θέτις Κ.! 🙏😍

εγω εκανα κ σήμερα πρωινό τεστ ! Νομίζω είναι λίγο πιο σκούρο! 

το πάνω είναι το χθεσινό κ το κάτω το σημερινό 

9ED84C80-D462-415F-B001-91DA929DBC0D.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καλημέρα στην επεξεργασμένη και εγώ βλέπω κάτι να αχνό φαίνεται!! Για να δούμε 🙏🙏🙏

 

 

Σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Ανάσταση κορίτσια μου!!με υγεία και ευτυχία!

Θαύματα υπάρχουν πολλά....

Σας βάζω το δικό μου τεστ.....

Πίστευα δεν θα δω τίποτα σήμερα και όμως είδα 😁  έχω και ακόμα 3 ημέρες για να έρθει η περίοδος 😁IMG_20240504_100159.thumb.jpg.aa8fc5463c7ebe5376ba3faaf592ea7a.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ χρόνια πολλά καλη ανάσταση ν έχουμε!!! Με υγεία πάνω απ όλα κ πολλά θετικά τεστακια στα κορίτσια π προσπαθούν! Καλούς διπλασιασμούς ν έχουμε εμείς π περιμένουμε ν κάνουμε χοριακη τη Τετάρτη @Θέτις Κ.! 🙏😍

εγω εκανα κ σήμερα πρωινό τεστ ! Νομίζω είναι λίγο πιο σκούρο! 

το πάνω είναι το χθεσινό κ το κάτω το σημερινό 

9ED84C80-D462-415F-B001-91DA929DBC0D.jpeg

Τελειαααα είσαι με καθυστέρηση;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ χρόνια πολλά καλη ανάσταση ν έχουμε!!! Με υγεία πάνω απ όλα κ πολλά θετικά τεστακια στα κορίτσια π προσπαθούν! Καλούς διπλασιασμούς ν έχουμε εμείς π περιμένουμε ν κάνουμε χοριακη τη Τετάρτη @Θέτις Κ.! 🙏😍

εγω εκανα κ σήμερα πρωινό τεστ ! Νομίζω είναι λίγο πιο σκούρο! 

το πάνω είναι το χθεσινό κ το κάτω το σημερινό 

9ED84C80-D462-415F-B001-91DA929DBC0D.jpeg

Υπέροχα!! 
Από βδομάδα χαμός, χοριακές, υπέρηχοι! 
Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες.
Τα θαύματα ήρθαν για να μείνουν αυτή τη φορά! 
Καλή μας Ανάσταση 

♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλή Ανάσταση κορίτσια μου!!με υγεία και ευτυχία!

Θαύματα υπάρχουν πολλά....

Σας βάζω το δικό μου τεστ.....

Πίστευα δεν θα δω τίποτα σήμερα και όμως είδα 😁  έχω και ακόμα 3 ημέρες για να έρθει η περίοδος 😁IMG_20240504_100159.thumb.jpg.aa8fc5463c7ebe5376ba3faaf592ea7a.jpg

Καλημέρα! Άρχισε να αχνό φαίνεται! Εύχομαι να σκουρυνει και άλλο η γραμμουλα σου! Καλή Ανάσταση σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...