Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα μέσα της Άνοιξης ο Απρίλης, πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας να στείλει 🌸🌼


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια!

@cat12 τι τελεια νεα ειναι αυτα??? 2 ωραρια σε φυσικο κυκλο? Μπράβο ρε κοριτσι μου! Σου στελνω ολη μου τη θετικη σκεψη και ενεργεια και εύχομαι απο την καρδια μου να φωλιασουν και τα 2!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Θα προσευχηθώ για σένα κορίτσι μου!!! Στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Κατιάνα μου♥️♥️♥️

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλημέρα κοριτσια!

@cat12 τι τελεια νεα ειναι αυτα??? 2 ωραρια σε φυσικο κυκλο? Μπράβο ρε κοριτσι μου! Σου στελνω ολη μου τη θετικη σκεψη και ενεργεια και εύχομαι απο την καρδια μου να φωλιασουν και τα 2!

 

Διώνη μου σε ευχαριστώ πολύ 🙏 ναι πήγε καλά πήρα κλομιφαινη για λίγες μέρες κ επειδή είδε ότι πήγε καλά μου έδωσε λίγες μονάδες για να γίνουν βαρβατα... Μακάρι να πετύχει! Δεν περίμενα ότι θα γονιμοποιηθούν κ ότι θα γίνει άμεσα είμαι πολύ χαρούμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

@cat12 σου στελνω και γω την θετικη μου σκεψη με ολη μου την καλη διαθεση ευχομαι να πανε ολα οπως πρεπει🤞

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έκανα χθες ωοληψια σε φυσικό κύκλο κ είχα 5 ωοθυλάκια αν το λέω σωστά όπου μόνο τα δύο είχαν ωάρια μέσα... Με πήραν σήμερα κ γονιμοποιηθηκαν κ τα 2 κ Δευτέρα κάνω ετ 🙏🙏🙏

Καλησπέρα κατ μου! Δεν ξέρω αν το θυμάσαι, σου είχα πει ότι επειδή έχω χαμηλό απόθεμα ωαρίων με ορμόνες δεν κατάφερα να μείνω έγκυος. Γι αυτό και πήγαμε σε φυσικό και από εκεί κατάφερα να μείνω!! Μου θυμίζεις τόσο εμένα, που είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις αυτή τη φορά!!🤞🤞❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonakiv είπε:

Καλησπέρα κατ μου! Δεν ξέρω αν το θυμάσαι, σου είχα πει ότι επειδή έχω χαμηλό απόθεμα ωαρίων με ορμόνες δεν κατάφερα να μείνω έγκυος. Γι αυτό και πήγαμε σε φυσικό και από εκεί κατάφερα να μείνω!! Μου θυμίζεις τόσο εμένα, που είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις αυτή τη φορά!!🤞🤞❤️❤️

Κορίτσι μου θυμάμαι ότι σε φυσικό είχες το αποτέλεσμα που είχες! Αχ μακάρι πόσο το θελωωωω! Ελπίζω να μου κάτσει κ εμένα με φυσικό τρόπο!!! Δεν το πιστεύω ότι έγιναν κ τα δύο!!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έκανα χθες ωοληψια σε φυσικό κύκλο κ είχα 5 ωοθυλάκια αν το λέω σωστά όπου μόνο τα δύο είχαν ωάρια μέσα... Με πήραν σήμερα κ γονιμοποιηθηκαν κ τα 2 κ Δευτέρα κάνω ετ 🙏🙏🙏

Καλή επιτυχία! Εύχομαι να είναι η τυχερή σου αυτή η φορά! 🤞❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μου θυμάμαι ότι σε φυσικό είχες το αποτέλεσμα που είχες! Αχ μακάρι πόσο το θελωωωω! Ελπίζω να μου κάτσει κ εμένα με φυσικό τρόπο!!! Δεν το πιστεύω ότι έγιναν κ τα δύο!!!♥️♥️♥️

Κι όμως!! Μακάρι να αντέξουν και τα 2 και να προβείς στην ετ σου!! Και όλα θα πάνε τέλεια!! Είμαι σίγουρη!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έκανα χθες ωοληψια σε φυσικό κύκλο κ είχα 5 ωοθυλάκια αν το λέω σωστά όπου μόνο τα δύο είχαν ωάρια μέσα... Με πήραν σήμερα κ γονιμοποιηθηκαν κ τα 2 κ Δευτέρα κάνω ετ 🙏🙏🙏

Μπράβο κορίτσι μου εύχομαι αυτήν την φορά να πάνε όλα καλά 🙏 Με το καλό να μείνουν και τα δυο μωράκια στην κοιλιτσα σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έκανα χθες ωοληψια σε φυσικό κύκλο κ είχα 5 ωοθυλάκια αν το λέω σωστά όπου μόνο τα δύο είχαν ωάρια μέσα... Με πήραν σήμερα κ γονιμοποιηθηκαν κ τα 2 κ Δευτέρα κάνω ετ 🙏🙏🙏

Τελειααααα με το καλοοοοο🙏🙏🙏💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η nobody είπε:

Καλή επιτυχία! Εύχομαι να είναι η τυχερή σου αυτή η φορά! 🤞❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου κ σε εσένα ότι καλύτερο ♥️

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Κι όμως!! Μακάρι να αντέξουν και τα 2 και να προβείς στην ετ σου!! Και όλα θα πάνε τέλεια!! Είμαι σίγουρη!!❤️❤️❤️

Τον άκουσα σίγουρο κ ότι θα γίνει η ετ... Λες να μην αντέξουν? Το σκέφτηκα κ αυτό... Αλλά εύχομαι να είναι εκεί την Δευτέρα να γίνει η ετ 🥰♥️ μακαριιιι

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου εύχομαι αυτήν την φορά να πάνε όλα καλά 🙏 Με το καλό να μείνουν και τα δυο μωράκια στην κοιλιτσα σου 🥰

Elk μου σε ευχαριστώ πολύ!!! Κ εσύ με το καλό να πάνε όλα καλά 🥰

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελειααααα με το καλοοοοο🙏🙏🙏💝

Σε ευχαριστώ πολύ Μαρίνα μου!!! Εύχομαι κ σε σένα αυτός ο κύκλος να είναι ο τυχερός σου!!! Σύντομα με το θετικό σου τεστακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Δυστυχώς πάλι δεν πήγα,  αναβάλλεται για Δευτέρα απόγευμα! 

Το βράδυ είχα έντονους πόνους κ πήγαινα τουαλέτα νομίζοντας ότι ήρθε περίοδος... 

Σήμερα το πρωί έκανα ένα τελευταίο τεστ που είχα . 

Messenger_creation_16292533-df12-405a-9301-1396baa22bf8.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Δυστυχώς πάλι δεν πήγα,  αναβάλλεται για Δευτέρα απόγευμα! 

Το βράδυ είχα έντονους πόνους κ πήγαινα τουαλέτα νομίζοντας ότι ήρθε περίοδος... 

Σήμερα το πρωί έκανα ένα τελευταίο τεστ που είχα . 

Messenger_creation_16292533-df12-405a-9301-1396baa22bf8.png

Καλέ αυτό βγάζει ματιιιιιι!!! Καραθετικοοοο! Δευτέρα θα έχεις σίγουρα πολύ καλή χοριακη!!! Με το καλό να πάνε όλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Δυστυχώς πάλι δεν πήγα,  αναβάλλεται για Δευτέρα απόγευμα! 

Το βράδυ είχα έντονους πόνους κ πήγαινα τουαλέτα νομίζοντας ότι ήρθε περίοδος... 

Σήμερα το πρωί έκανα ένα τελευταίο τεστ που είχα . 

Messenger_creation_16292533-df12-405a-9301-1396baa22bf8.png

Θετικοτατο, καραμπαμ κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια!!! 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Δυστυχώς πάλι δεν πήγα,  αναβάλλεται για Δευτέρα απόγευμα! 

Το βράδυ είχα έντονους πόνους κ πήγαινα τουαλέτα νομίζοντας ότι ήρθε περίοδος... 

Σήμερα το πρωί έκανα ένα τελευταίο τεστ που είχα . 

Messenger_creation_16292533-df12-405a-9301-1396baa22bf8.png

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Δυστυχώς πάλι δεν πήγα,  αναβάλλεται για Δευτέρα απόγευμα! 

Το βράδυ είχα έντονους πόνους κ πήγαινα τουαλέτα νομίζοντας ότι ήρθε περίοδος... 

Σήμερα το πρωί έκανα ένα τελευταίο τεστ που είχα . 

Messenger_creation_16292533-df12-405a-9301-1396baa22bf8.png

Τι όμορφο τεστακι, θα περιμένουμε την χοριακή σου κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 κορίτσι μου χαίρομαι πολύ για σένα! Έτσι να είσαι χαρούμενη σε όλη τη διάρκεια για να στέλνεις θετικά vibes στο σώμα σου και στα σπορακια σου ♥️♥️♥️ Καλή επιτυχία ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

@cat12 κορίτσι μου χαίρομαι πολύ για σένα! Έτσι να είσαι χαρούμενη σε όλη τη διάρκεια για να στέλνεις θετικά vibes στο σώμα σου και στα σπορακια σου ♥️♥️♥️ Καλή επιτυχία ♥️♥️

Elli μου χίλια ευχαριστώ η αλήθεια νιώθω ότι θα πάνε καλά αυτή τη φορά αν όχι θα συνεχίσω εννοείται τις προσπάθειες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Δυστυχώς πάλι δεν πήγα,  αναβάλλεται για Δευτέρα απόγευμα! 

Το βράδυ είχα έντονους πόνους κ πήγαινα τουαλέτα νομίζοντας ότι ήρθε περίοδος... 

Σήμερα το πρωί έκανα ένα τελευταίο τεστ που είχα . 

Messenger_creation_16292533-df12-405a-9301-1396baa22bf8.png

Κορίτσι μου άρχισε να το πιστεύεις είναι καραθετικό 😁😁😁🥳🥳🥳🥳🥳🥳👣👣👣👣🧿🧿🧿🧿🧿

Εύχομαι τα καλύτερα,όλα να πάνε τέλεια με το μικρό σου σπορακι και την Δευτέρα να μας βγάλεις τα μάτια με την τεράστια χοριακη σου 🦋🦋🦋🦋🧿🧿🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Δυστυχώς πάλι δεν πήγα,  αναβάλλεται για Δευτέρα απόγευμα! 

Το βράδυ είχα έντονους πόνους κ πήγαινα τουαλέτα νομίζοντας ότι ήρθε περίοδος... 

Σήμερα το πρωί έκανα ένα τελευταίο τεστ που είχα . 

Messenger_creation_16292533-df12-405a-9301-1396baa22bf8.png

Θα περιμένουμε τα νέα σου την Δευτέρα από την χοριακη .. το τεστ σου είναι πολύ καλό φουλ εντονο 🤰 περιοδο τώρα ξανα περίμενε σε κανένα χρόνο 😂

Τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έκανα χθες ωοληψια σε φυσικό κύκλο κ είχα 5 ωοθυλάκια αν το λέω σωστά όπου μόνο τα δύο είχαν ωάρια μέσα... Με πήραν σήμερα κ γονιμοποιηθηκαν κ τα 2 κ Δευτέρα κάνω ετ 🙏🙏🙏

Με το καλό ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Με το καλό ❤❤❤

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Περιμένουμε την μεγάλη χοριακη σου την Δευτέρα!!! 🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Δυστυχώς πάλι δεν πήγα,  αναβάλλεται για Δευτέρα απόγευμα! 

Το βράδυ είχα έντονους πόνους κ πήγαινα τουαλέτα νομίζοντας ότι ήρθε περίοδος... 

Σήμερα το πρωί έκανα ένα τελευταίο τεστ που είχα . 

Messenger_creation_16292533-df12-405a-9301-1396baa22bf8.png

Με το καλοοοοοοοο!♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έκανα χθες ωοληψια σε φυσικό κύκλο κ είχα 5 ωοθυλάκια αν το λέω σωστά όπου μόνο τα δύο είχαν ωάρια μέσα... Με πήραν σήμερα κ γονιμοποιηθηκαν κ τα 2 κ Δευτέρα κάνω ετ 🙏🙏🙏

Καλή επιτυχία κορίτσι μου.Ευχομαι αυτή την φορά να είσαι τυχερή🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πήγαν να μου κάνουν κουβέντα στο Ιασώ αλλά τους ειπα ότι δεν θα το κάνω… δεν ξέρω λεπτομέρειες, αλλά έχω την εντύπωση όμως ότι είναι για περιορισμένο χρονικό διάστημα όλο αυτο… 
    • Εγώ να σ πω την αλήθεια, εκεί γύρω στα 3- 3100 θα ήθελα ιδανικά !!!
    • Στον 9 θα έχει καλή εικόνα αν θα είναι μικρό ή πιο μεγάλο το μωρό. Τους 2 τελευταίους μήνες παίρνουν το πολύ βάρος. Αν και είναι σχετικό…σκέψου ότι είχαν 1 κιλό διαφορά τα δυο παιδιά μου. Βέβαια ότι θα είναι πιο μεγάλος ο δεύτερος το είχαμε δει αλλά δεν μπορούσε να υπολογίσει ακριβώς ποσο πιο μεγάλος.  Γερα να είναι και να μεγαλώνουν σωστα…δεν έμεινε κανενα μέσα όλα βγήκαν όταν ήρθε η ώρα και τα μικρά και τα μεγάλα 🤣🤣🤣
    • Ούτε εγώ κορίτσι μου..δεν έχω ασχοληθεί καθόλου 
    • Δεν είναι κάτι ανησυχητικό απ' την στιγμή που το βρίσκεις και έχει την εποπτεία ο γιατρός, απλά είναι κάποια απ' τα μικρόβια που προκαλούν αποβολές, οπότε μόνο για αυτά θέλει αυξημένη προσοχή. Δεν μου είχαν δώσει προβιοτικά, μόνο αντιβιώσεις έπαιρνα και μετά μια κρέμα για τους μύκητες που είχαν βγει τον τελευταίο καιρό λόγω του πεσσού, αλλά δόξα τω Θεώ φτάσαμε αισίως στο τέλος χωρίς κανένα πρόβλημα. Φαντάζομαι θα βοηθάνε κι αυτά απ' το να μην παίρνεις καθόλου, απλά δεν το είχα ψάξει παραπάνω, είχα το άγχος μην πάθει κάτι το έμβρυο απ' τα διάφορα που έβγαιναν! Το άγχος δυστυχώς μέχρι και την γέννα δεν νομίζω να φεύγει ποτέ, ακόμα και μετά την αυχενική πάντα υπάρχει κάτι να αγχώνεσαι, θέλει να μάθεις να το διαχειρίζεσαι με όποιο τρόπο δουλεύει στον καθένα. Καλή δύναμη σε όλες!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...