Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα μέσα της Άνοιξης ο Απρίλης, πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας να στείλει 🌸🌼


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μπορεί να κανεις αργότερα κορίτσι μου ή παίζει να είναι και κύκλος χωρίς ωορρηξια! Συνέχισε τα τεστακια για να το παρακολουθήσεις!

Αυτό θα κάνω κοριτσάκι μου κ βλέπουμε.. Χαίρομαι παρα πολύ που επανηλθες!!!❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια σος την βοήθεια σας!!

Είμαι στην 24η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου και εδώ και 2 μέρες με εχει πιάσει τρομερός πόνος σε ένα δόντι σφραγισμένο εδώ και 3 χρόνια...τι να κάνω????υποφέρω 😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Ρε κορίτσια δεν ξέρω τι στο καλό γίνεται αυτό το μήνα.. 15η μέρα κύκλου σήμερα κ τα τεστ πολύ χαμηλά.. Ξεκίνησα 9η μέρα τα τεστ. Να ειναι κύκλος χωρίς ωορρηξία;;; 

Συνέχισε τα τεστ εσύ κανονικά θα γίνει λογικά αργότερα δεν γίνετε πάντα την ίδια μέρα κορίτσι μου 

εγω είχα θετικό ωορρηξιας  την 22&23 ημέρα του κύκλου ήμουν έτοιμη να τα παρατήσω τα τεστ για εκείνο τον κύκλο, νόμιζα δεν θα κάνω ωορρηξία και τελικά την βρήκα έστω και αργά, έμεινα και έγκυος  😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Βάλε και το ρόδι. Αβοκάντο 🥑 

@Kiddoεχεις ακόμα εκείνη τη λίστα με όλα τα + για το σπέρμα; 

Που είσαι βρε θηρίο;;; Τι κάνουν τα αγόρια σου;;! 

Δυστυχώς δεν τα έχω κρατήσει.. @ChrisElen αν ψάξεις σε παλιές συζητήσεις του φόρουμ, θα τα βρεις.. τα είχαμε υπέραναλύσει κάποτε όλα αυτά..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια σος την βοήθεια σας!!

Είμαι στην 24η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου και εδώ και 2 μέρες με εχει πιάσει τρομερός πόνος σε ένα δόντι σφραγισμένο εδώ και 3 χρόνια...τι να κάνω????υποφέρω 😔😔

Θα μιλήσεις με γιατρό οδοντίατρο για αρχή και με τον γυναικολόγο σου κλείσε ραντεβού να πας να σε δει ο οδοντίατρος και να δείτε τι μπορεί να κάνετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Αυτό θα κάνω κοριτσάκι μου κ βλέπουμε.. Χαίρομαι παρα πολύ που επανηλθες!!!❤️💙

Εύχομαι στις επόμενες μέρες να δεις το θετικο σου❤️ πρέπει να επανέλθω δεν θα αφήσω τον εαυτό μου να πέσει 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια σος την βοήθεια σας!!

Είμαι στην 24η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου και εδώ και 2 μέρες με εχει πιάσει τρομερός πόνος σε ένα δόντι σφραγισμένο εδώ και 3 χρόνια...τι να κάνω????υποφέρω 😔😔

Κορίτσι μου μιλά με τον γυναικολόγο σου για να επισκεφτείς οδοντίατρο! Μετά το πρώτο τρίμηνο δεν έχεις πρόβλημα για σφραγίσματα κτλ και η τοπική αναισθησία είναι τοπική όπως το λέει και η λέξη! Είχα ρωτήσει οδοντίατρο σε πιθανή εγκυμοσυνη και κάποιο θέμα στα δοντια και μου είπε αυτό επακριβώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Συνέχισε τα τεστ εσύ κανονικά θα γίνει λογικά αργότερα δεν γίνετε πάντα την ίδια μέρα κορίτσι μου 

εγω είχα θετικό ωορρηξιας  την 22&23 ημέρα του κύκλου ήμουν έτοιμη να τα παρατήσω τα τεστ για εκείνο τον κύκλο, νόμιζα δεν θα κάνω ωορρηξία και τελικά την βρήκα έστω και αργά, έμεινα και έγκυος  😊

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εύχομαι στις επόμενες μέρες να δεις το θετικο σου❤️ πρέπει να επανέλθω δεν θα αφήσω τον εαυτό μου να πέσει 💪

Μακάρι κορίτσια μου!!! Να δω κ τα 2 θετικά🤞🏻🤞🏻🤞🏻

καλα αν είναι να γίνει θα γίνει… Κ γω με μια φορά έπιασα στη βιοχημική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια σος την βοήθεια σας!!

Είμαι στην 24η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου και εδώ και 2 μέρες με εχει πιάσει τρομερός πόνος σε ένα δόντι σφραγισμένο εδώ και 3 χρόνια...τι να κάνω????υποφέρω 😔😔

Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια σος την βοήθεια σας!!

Είμαι στην 24η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου και εδώ και 2 μέρες με εχει πιάσει τρομερός πόνος σε ένα δόντι σφραγισμένο εδώ και 3 χρόνια...τι να κάνω????υποφέρω 😔😔

Κορίτσι μου και εγώ τώρα έχω λίγο θέμα με τα δόντια.. λόγω εγκυμοσύνης κιόλας. Επηρεάζει η εγκυμοσύνη τα δόντια. Να πας πιστεύω σε εναν οδοντίατρο και εγώ πηγα για καθαρισμό ενημέρωσα τον γυναικολόγο μου βέβαια.

Μην ανησυχείς, ενημέρωσε οδοντίατρο και γυναικολόγο και όλα καλά θα είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Που είσαι βρε θηρίο;;; Τι κάνουν τα αγόρια σου;;! 

Δυστυχώς δεν τα έχω κρατήσει.. @ChrisElen αν ψάξεις σε παλιές συζητήσεις του φόρουμ, θα τα βρεις.. τα είχαμε υπέραναλύσει κάποτε όλα αυτά..!

Σε έλεγα βάλε έξτρα θέμα χαχαχχα θυμάσαι χαχαχ. 

Εδώ είμαι όχι γτ θέλω άλλο μωράκι αλλά για την ψυχολογική υποστήριξη.  Καλά είναι μωρέ ο δεύτερος τώρα τον Μάιο χρονίζει.. 🤫🤫🤫🤫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια σος την βοήθεια σας!!

Είμαι στην 24η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου και εδώ και 2 μέρες με εχει πιάσει τρομερός πόνος σε ένα δόντι σφραγισμένο εδώ και 3 χρόνια...τι να κάνω????υποφέρω 😔😔

Κι εμένα περίπου σ αυτή την εβδομάδα με ενόχλησε σφραγισμένο δόντι κι έκανα κανονικά απονεύρωση.. απλά δεν σου βάζει στην αναισθησία αδρεναλίνη, κάτι τέτοιο. Ρώτησε φυσικά το γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε έλεγα βάλε έξτρα θέμα χαχαχχα θυμάσαι χαχαχ. 

Εδώ είμαι όχι γτ θέλω άλλο μωράκι αλλά για την ψυχολογική υποστήριξη.  Καλά είναι μωρέ ο δεύτερος τώρα τον Μάιο χρονίζει.. 🤫🤫🤫🤫

Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!! 

Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!! 

Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄

 

Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του. 

Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του. 

Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 

Άι μαρή που μεγάλωσες!! 🤣🤣🤣

Σου στέλνω πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δε βγάζω άκρη αυτό το μήνα με τα τεστ… Όλα αρνητικά με χαμηλή την ορμόνη. 16η μέρα του κύκλου σήμερα με πονάκια ωορρηξίας στη δεξιά πλευρά… Τι γίνεται;;; Έχει τύχει σε καμμία;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δε βγάζω άκρη αυτό το μήνα με τα τεστ… Όλα αρνητικά με χαμηλή την ορμόνη. 16η μέρα του κύκλου σήμερα με πονάκια ωορρηξίας στη δεξιά πλευρά… Τι γίνεται;;; Έχει τύχει σε καμμία;;

Συνήθως ποτέ κανεις ωορρηξια; Μπορεί αυτόν τον μηνα να αργησει ! Έχεις σταθερο κύκλο γενικα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Συνήθως ποτέ κανεις ωορρηξια; Μπορεί αυτόν τον μηνα να αργησει ! Έχεις σταθερο κύκλο γενικα ; 

26-29 μέρες κύκλος κ ωορρηξία γύρω στις 14. Να μην κάνω ωορρηξία το καταλαβαίνω πονάκια όμως γιατί;;; Κ τον προηγούμενο μήνα έκανα από αριστερά, το ξέρω γιατί ο πόνος ήρθε μια μέρα  μετα το θετικό τεστ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δε βγάζω άκρη αυτό το μήνα με τα τεστ… Όλα αρνητικά με χαμηλή την ορμόνη. 16η μέρα του κύκλου σήμερα με πονάκια ωορρηξίας στη δεξιά πλευρά… Τι γίνεται;;; Έχει τύχει σε καμμία;;

Ίσως σε κάποιους κύκλους να μην κάνεις ωορρηξία. Έχεις κάποιο θέμα γενικά; Η ηλικία σου αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

26-29 μέρες κύκλος κ ωορρηξία γύρω στις 14. Να μην κάνω ωορρηξία το καταλαβαίνω πονάκια όμως γιατί;;; Κ τον προηγούμενο μήνα έκανα από αριστερά, το ξέρω γιατί ο πόνος ήρθε μια μέρα  μετα το θετικό τεστ. 

Εγω θα έλεγα να τα συνεχίσεις τα τεστ για λίγο ακόμα 

Συνήθως θετικό τεστ έχεις για μια μέρα ; Μπορεί δηλαδή να έγινε και να μην την βρήκες με το τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stardust_83 είπε:

Ίσως σε κάποιους κύκλους να μην κάνεις ωορρηξία. Έχεις κάποιο θέμα γενικά; Η ηλικία σου αν επιτρέπεται;

34. Όχι δεν έχω κάποιο θέμα όλα είναι καλά. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εγω θα έλεγα να τα συνεχίσεις τα τεστ για λίγο ακόμα 

Συνήθως θετικό τεστ έχεις για μια μέρα ; Μπορεί δηλαδή να έγινε και να μην την βρήκες με το τεστ;

Θα τα συνεχίσω εννοείται. Τον προηγούμενο μήνα είχα μια μέρα θετικό αλλά ανέβαινε σχετικά σταδιακά κ αντίστοιχα κατέβηκε. Αυτό το μήνα είναι στα ίδια επίπεδα σχεδόν κάθε μέρα. Να έγινε κ να μην την πρόλαβα; Ξεκίνησε να ανεβαίνει κ έμεινε στάσιμη. Να εγινε τόσο απότομα η αύξηση σε μέρα που έκανα μόνο ένα;; Δύσκολο το θεωρώ. Απλά μου κάνουν εντύπωση τα πονάκια που έχω σήμερα δεξιά σαν ωορρηξίας είναι. 

IMG_6255.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

34. Όχι δεν έχω κάποιο θέμα όλα είναι καλά. 

Θα τα συνεχίσω εννοείται. Τον προηγούμενο μήνα είχα μια μέρα θετικό αλλά ανέβαινε σχετικά σταδιακά κ αντίστοιχα κατέβηκε. Αυτό το μήνα είναι στα ίδια επίπεδα σχεδόν κάθε μέρα. Να έγινε κ να μην την πρόλαβα; Ξεκίνησε να ανεβαίνει κ έμεινε στάσιμη. Να εγινε τόσο απότομα η αύξηση σε μέρα που έκανα μόνο ένα;; Δύσκολο το θεωρώ. Απλά μου κάνουν εντύπωση τα πονάκια που έχω σήμερα δεξιά σαν ωορρηξίας είναι. 

IMG_6255.png

Κάνεις την ίδια ώρα τα τεστακια σου ; μπορεί αυτός ο κύκλος να είναι λίγο μεγαλύτερος...μη τα σταματήσεις

Και γω σε ένα κύκλο διάβασα λάθος τα τεστακια και 22η μέρα τα είχα σταματήσει ενώ ωορρηξία θα έγινε μετά,  είχα και γω τα πονακια αυτά... όπως λαό σε αυτόν τον κύκλο τα είχα...τώρα να δούμε σε αυτόν τον κύκλο πως θα πάνε 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! Κι εγώ έχω περίπου 27-29 μέρες κύκλο και κάνω ωορρηξια μεταξύ 16-20ης μέρας. Τον περασμένο κύκλο που είχα την βιοχημική είχα ωορρηξία 20η μέρα. Συνέχισε τα τεστακια σου, ποτέ δε ξέρεις! Πολλοί παράγοντες μπορεί να επηρεάσουν την ωορρηξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! 

Σας διαβάζω αλλά δε προλάβω να γράφω και πολύ λόγω των επισκέψεων και που είμαστε κάθε μέρα στη γύρα 😬

Που λέτε είμαι 2η ΜΤΩ σήμερα, κι ενώ είχαμε επαφές Τρίτη (πρόκληση με οβιτρελ), Τετάρτη (θετικό τεστ ωορρηξίας) και Πέμπτη (μέρα ωορρηξίας), χθες που ήταν 1η ΜΤΩ δε καταφέραμε. Ελπίζω οι 3 επαφές να ήταν αρκετές.

Σήμερα παρατηρώ τεράστια αύξηση των εκκρίσεων σαν κρεμα λοσιόν... (σόρρυ για την περιγραφή!). Πάντα έχω τέτοια μετά την ωορρηξία αλλά πραγματικά είναι πολύ περισσότερα από άλλες φορες και μου κάνει εντύπωση..! Επίσης χθες και σήμερα νιώθω έντονη κούραση με αποκορύφωμα σήμερα που χασμουριεμαι μονίμως απ' το πρωί και μόλις γυρίσαμε απ' τη βόλτα κοιμήθηκα 2 ώρες! 😅 Μιλάμε για τρομερή εξάντληση! Α! Και νιώθω το σώμα μου να βράζει επίσης 🥵

Εννοείται πως είναι ακραία νωρίς για συμπεράσματα και τέτοια -μηπως είναι λόγω των ορμονών που πήρα για την πρόκληση; Από σήμερα θα ξεκινήσω και την προγεστερόνη που μάλλον θα μου φέρει ακόμα πιο πολύ υπνηλία 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! 

Σας διαβάζω αλλά δε προλάβω να γράφω και πολύ λόγω των επισκέψεων και που είμαστε κάθε μέρα στη γύρα 😬

Που λέτε είμαι 2η ΜΤΩ σήμερα, κι ενώ είχαμε επαφές Τρίτη (πρόκληση με οβιτρελ), Τετάρτη (θετικό τεστ ωορρηξίας) και Πέμπτη (μέρα ωορρηξίας), χθες που ήταν 1η ΜΤΩ δε καταφέραμε. Ελπίζω οι 3 επαφές να ήταν αρκετές.

Σήμερα παρατηρώ τεράστια αύξηση των εκκρίσεων σαν κρεμα λοσιόν... (σόρρυ για την περιγραφή!). Πάντα έχω τέτοια μετά την ωορρηξία αλλά πραγματικά είναι πολύ περισσότερα από άλλες φορες και μου κάνει εντύπωση..! Επίσης χθες και σήμερα νιώθω έντονη κούραση με αποκορύφωμα σήμερα που χασμουριεμαι μονίμως απ' το πρωί και μόλις γυρίσαμε απ' τη βόλτα κοιμήθηκα 2 ώρες! 😅 Μιλάμε για τρομερή εξάντληση! Α! Και νιώθω το σώμα μου να βράζει επίσης 🥵

Εννοείται πως είναι ακραία νωρίς για συμπεράσματα και τέτοια -μηπως είναι λόγω των ορμονών που πήρα για την πρόκληση; Από σήμερα θα ξεκινήσω και την προγεστερόνη που μάλλον θα μου φέρει ακόμα πιο πολύ υπνηλία 🥴

Θα συνεχίσω κ τεστακια κ επαφές!!! Δεν πειράζει θεωρώ πως από τις προηγούμενες μέρες είσαι καλυμμένη!! Σίγουρα σ επηρέασαν τα φάρμακα. Ίσως κ η οβιτρελ. Εύχομαι σε 2 βδομαδες να έχουμε θετικό τεστακιιιιιι!!!🤞🏻🤞🏻🤞🏻🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...