Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

Κορίτσια μ δν είμαι καλά!!!! Νομίζω πως αρρώστησα! Έχω πονοκέφαλο τρομερό ρίγος και πόνο στη μέση !!! Γενικά νιώθω μια ατονία και ράκος! Έβαλα θερμόμετρο κ έχω 37,4! 
μήπως ξέρει καμία ν ξεματιάζει; 
Κατερινα με λένε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου ήρθαν τα αποτελέσματα της χοριακης... Νομίζω κάποιος πραγματικά μας κάνει κάποιο κακόγουστο αστείο, αλλιώς δεν εξηγείται...

9.4....

Έχουμε χαρακωθει, ο σύντροφος μου το πήρε πολύ άσχημα κι αυτό είναι που με πληγώνει περισσότερο... Δε ξέρω γιατί η ζωή μας τα έχει φέρει έτσι και μας δίνει τη μία σφαλιάρα μετα την άλλη... Πέρυσι τέτοια εποχή χάσαμε το πρώτο μας αγγελούδι και όπως φαίνεται χάνουμε τώρα και το δεύτερο...Ίδιες μέρες ακριβώς... Δε μπορώ να το πιστέψω, έχω πεθάνει μέσα μου, νιώθω το απόλυτο κενό... Πίστευα ότι μετά την παλινδρόμη όλα θα πήγαιναν καλά, καλύτερα... Περιμέναμε μήνες αυτή τη στιγμή, βάζοντας στην άκρη τον πόνο της απώλειας και τώρα το ζούμε πάλι απ' την αρχή... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου ήρθαν τα αποτελέσματα της χοριακης... Νομίζω κάποιος πραγματικά μας κάνει κάποιο κακόγουστο αστείο, αλλιώς δεν εξηγείται...

9.4....

Έχουμε χαρακωθει, ο σύντροφος μου το πήρε πολύ άσχημα κι αυτό είναι που με πληγώνει περισσότερο... Δε ξέρω γιατί η ζωή μας τα έχει φέρει έτσι και μας δίνει τη μία σφαλιάρα μετα την άλλη... Πέρυσι τέτοια εποχή χάσαμε το πρώτο μας αγγελούδι και όπως φαίνεται χάνουμε τώρα και το δεύτερο...Ίδιες μέρες ακριβώς... Δε μπορώ να το πιστέψω, έχω πεθάνει μέσα μου, νιώθω το απόλυτο κενό... Πίστευα ότι μετά την παλινδρόμη όλα θα πήγαιναν καλά, καλύτερα... Περιμέναμε μήνες αυτή τη στιγμή, βάζοντας στην άκρη τον πόνο της απώλειας και τώρα το ζούμε πάλι απ' την αρχή... 

 

1 η ώρα το βράδυ;; Είναι δυνατόν;;; Δεν ξέρω τι να σου πω κορίτσι μου... Δεν ξέρω σε όλα τα κορίτσια τι να σας πω... Σήμερα περιμέναμε ότι θα είναι μέρα χαράς με τις χοριακες σας... Κουράγιο.. όσο δύσκολο κι αν είναι.. έχετε πίστη και θα έρθει... Ο Θεός είναι μεγάλος! Κουράγιο και δύναμη κορίτσια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Μπήκα σήμερα πρωί πρωί να δω τις χοριακές σας και....... Λυπάμαι πολύ!!!!!!!! Πραγματικά!!!!

@Demisar δώστου λίγο χρόνο. Εύχομαι να τα καταφέρει στο σποράκι σας!!

@Kate1992 εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη κορίτσι μου!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου ήρθαν τα αποτελέσματα της χοριακης... Νομίζω κάποιος πραγματικά μας κάνει κάποιο κακόγουστο αστείο, αλλιώς δεν εξηγείται...

9.4....

Έχουμε χαρακωθει, ο σύντροφος μου το πήρε πολύ άσχημα κι αυτό είναι που με πληγώνει περισσότερο... Δε ξέρω γιατί η ζωή μας τα έχει φέρει έτσι και μας δίνει τη μία σφαλιάρα μετα την άλλη... Πέρυσι τέτοια εποχή χάσαμε το πρώτο μας αγγελούδι και όπως φαίνεται χάνουμε τώρα και το δεύτερο...Ίδιες μέρες ακριβώς... Δε μπορώ να το πιστέψω, έχω πεθάνει μέσα μου, νιώθω το απόλυτο κενό... Πίστευα ότι μετά την παλινδρόμη όλα θα πήγαιναν καλά, καλύτερα... Περιμέναμε μήνες αυτή τη στιγμή, βάζοντας στην άκρη τον πόνο της απώλειας και τώρα το ζούμε πάλι απ' την αρχή... 

 

Ε δεν το πιστεύω 😱😱😱😱 καλέ τι μάτι είναι αυτό;;; Γιατί όλες από τα ουράνια πέσαμε στα τάρταρα;;;😟😟😟😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια..λυπάμαι πραγματικά γι αυτό που ζούμε..εύχομαι σύντομα να έρθουν πιο φωτεινές μέρες!

@Demisar κοπέλα μου εύχομαι να τα καταφέρει το σποράκι και απλ να έχει σκαλώσει λίγο! 🙏

να ρωτήσω τις κοπέλες που έχουν βιώσει βιοχημική..συνήθως έρχεται περίοδος μόλις πέσει η χοριακη κάτω από 10; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια..λυπάμαι πραγματικά γι αυτό που ζούμε..εύχομαι σύντομα να έρθουν πιο φωτεινές μέρες!

@Demisar κοπέλα μου εύχομαι να τα καταφέρει το σποράκι και απλ να έχει σκαλώσει λίγο! 🙏

να ρωτήσω τις κοπέλες που έχουν βιώσει βιοχημική..συνήθως έρχεται περίοδος μόλις πέσει η χοριακη κάτω από 10; 

Αχ θα σε γελάσω, εμένα η χοριακη Παρασκευή ήταν 454 κ μου ήρθε αίμα Κυριακή. Την επόμενη Παρασκευή που έκανα πάλι χοριακη για να δούμε ότι απέβαλλα είχε πάει 17. Όποτε μάλλον πρώτα έρχεται το αίμα κ μετά πεφτει τελείως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου ήρθαν τα αποτελέσματα της χοριακης... Νομίζω κάποιος πραγματικά μας κάνει κάποιο κακόγουστο αστείο, αλλιώς δεν εξηγείται...

9.4....

Έχουμε χαρακωθει, ο σύντροφος μου το πήρε πολύ άσχημα κι αυτό είναι που με πληγώνει περισσότερο... Δε ξέρω γιατί η ζωή μας τα έχει φέρει έτσι και μας δίνει τη μία σφαλιάρα μετα την άλλη... Πέρυσι τέτοια εποχή χάσαμε το πρώτο μας αγγελούδι και όπως φαίνεται χάνουμε τώρα και το δεύτερο...Ίδιες μέρες ακριβώς... Δε μπορώ να το πιστέψω, έχω πεθάνει μέσα μου, νιώθω το απόλυτο κενό... Πίστευα ότι μετά την παλινδρόμη όλα θα πήγαιναν καλά, καλύτερα... Περιμέναμε μήνες αυτή τη στιγμή, βάζοντας στην άκρη τον πόνο της απώλειας και τώρα το ζούμε πάλι απ' την αρχή... 

 

@Θέτις Κ. μου το 9,4 νομίζω ανήκει στη γκρι ζωνη!!! Δν είναι ούτε αρνητικό ούτε θετικό! Πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση; Δν σ είπε ο γιατρός ν επαναλάβεις κ πάλι χοριακη;

μην απογοητεύεσαι ακόμα!!!!μπορει ν είναι καθυστερημένη σύλληψη!!! Έκανες κάνενα τεστ πάλι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια..λυπάμαι πραγματικά γι αυτό που ζούμε..εύχομαι σύντομα να έρθουν πιο φωτεινές μέρες!

@Demisar κοπέλα μου εύχομαι να τα καταφέρει το σποράκι και απλ να έχει σκαλώσει λίγο! 🙏

να ρωτήσω τις κοπέλες που έχουν βιώσει βιοχημική..συνήθως έρχεται περίοδος μόλις πέσει η χοριακη κάτω από 10; 

Εγω που περάσαμε μια βιοχιμικη είχα θετικό τεστ Παρασκευή δεν έκανα χοριακη Κυριακή είχα καφέ Δευτέρα αίμα την Δευτέρα που έκανα χοριακη  ήταν 8 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου ήρθαν τα αποτελέσματα της χοριακης... Νομίζω κάποιος πραγματικά μας κάνει κάποιο κακόγουστο αστείο, αλλιώς δεν εξηγείται...

9.4....

Έχουμε χαρακωθει, ο σύντροφος μου το πήρε πολύ άσχημα κι αυτό είναι που με πληγώνει περισσότερο... Δε ξέρω γιατί η ζωή μας τα έχει φέρει έτσι και μας δίνει τη μία σφαλιάρα μετα την άλλη... Πέρυσι τέτοια εποχή χάσαμε το πρώτο μας αγγελούδι και όπως φαίνεται χάνουμε τώρα και το δεύτερο...Ίδιες μέρες ακριβώς... Δε μπορώ να το πιστέψω, έχω πεθάνει μέσα μου, νιώθω το απόλυτο κενό... Πίστευα ότι μετά την παλινδρόμη όλα θα πήγαιναν καλά, καλύτερα... Περιμέναμε μήνες αυτή τη στιγμή, βάζοντας στην άκρη τον πόνο της απώλειας και τώρα το ζούμε πάλι απ' την αρχή... 

 

Λυπάμαι βρε κορίτσι μου πραγματικά δεν ξέρω τι να πω 

να μιλήσεις με τον γιατρό σου να δείς τι θα σου πει και εύχομαι να έρθει σύντομα ξανά η χαρά σας πίσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αχ θα σε γελάσω, εμένα η χοριακη Παρασκευή ήταν 454 κ μου ήρθε αίμα Κυριακή. Την επόμενη Παρασκευή που έκανα πάλι χοριακη για να δούμε ότι απέβαλλα είχε πάει 17. Όποτε μάλλον πρώτα έρχεται το αίμα κ μετά πεφτει τελείως 

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω που περάσαμε μια βιοχιμικη είχα θετικό τεστ Παρασκευή δεν έκανα χοριακη Κυριακή είχα καφέ Δευτέρα αίμα την Δευτέρα που έκανα χοριακη  ήταν 8 

χμ..προσπαθώ να δω τι συμβαίνει και με εμένα..Τρίτη-Τετάρτη είχα ροζ υγρά, Παρασκευη είχα αιμα αλλά όχι ροή..κάνω το τεστ βγαίνει θετικό..Σάββατο συνεχίζεται το αίμα και η χοριακή βγαίνει 173, παίρνω ουτρο Σάββατο και Κυριακή βράδυ και είχα κάποια ελάχιστα μπεζ υγρά..χθες η χοριακή βγήκε 106 και έχω πότε λίγο αίμα στο σερβιετάκι πότε καφέ..

Σας ήρθε περίοδος κανονική με ροή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πραγματικά όλα ακούγονται σαν πρωταπριλιατικο αστείο,  γιατί γιατί γιατί... 

Κορίτσια μου πίστη να έχουμε και αυτό το σπορακι θα ρθει 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου ήρθαν τα αποτελέσματα της χοριακης... Νομίζω κάποιος πραγματικά μας κάνει κάποιο κακόγουστο αστείο, αλλιώς δεν εξηγείται...

9.4....

Έχουμε χαρακωθει, ο σύντροφος μου το πήρε πολύ άσχημα κι αυτό είναι που με πληγώνει περισσότερο... Δε ξέρω γιατί η ζωή μας τα έχει φέρει έτσι και μας δίνει τη μία σφαλιάρα μετα την άλλη... Πέρυσι τέτοια εποχή χάσαμε το πρώτο μας αγγελούδι και όπως φαίνεται χάνουμε τώρα και το δεύτερο...Ίδιες μέρες ακριβώς... Δε μπορώ να το πιστέψω, έχω πεθάνει μέσα μου, νιώθω το απόλυτο κενό... Πίστευα ότι μετά την παλινδρόμη όλα θα πήγαιναν καλά, καλύτερα... Περιμέναμε μήνες αυτή τη στιγμή, βάζοντας στην άκρη τον πόνο της απώλειας και τώρα το ζούμε πάλι απ' την αρχή... 

 

Δε  το πιστεύω..... 😔 Λυπάμαι πολύ. Ξεκινήσαμε με τόση χαρά κ τώρα είμαστε όλες χάλια...  Δεν έχω λόγια παρηγοριάς.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Μπήκα σήμερα πρωί πρωί να δω τις χοριακές σας και....... Λυπάμαι πολύ!!!!!!!! Πραγματικά!!!!

@Demisar δώστου λίγο χρόνο. Εύχομαι να τα καταφέρει στο σποράκι σας!!

@Kate1992 εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη κορίτσι μου!🙏

Καλημέρα....

Δεν έχω καλό προαίσθημα για κάποιο λόγο...από την αρχή δεν είχα . Δεν ξέρω γιατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ δν είμαι καλά!!!! Νομίζω πως αρρώστησα! Έχω πονοκέφαλο τρομερό ρίγος και πόνο στη μέση !!! Γενικά νιώθω μια ατονία και ράκος! Έβαλα θερμόμετρο κ έχω 37,4! 
μήπως ξέρει καμία ν ξεματιάζει; 
Κατερινα με λένε! 

Δεν νομίζω ότι είναι μάτι..... Περιμένουμε νέα σύντομα ! Μήπως να ανοίξεις εσύ το θέμα του Απρίλη; η η @Maria98 Η Ριμα που σκεφτηκε είναι ωραία !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

 

χμ..προσπαθώ να δω τι συμβαίνει και με εμένα..Τρίτη-Τετάρτη είχα ροζ υγρά, Παρασκευη είχα αιμα αλλά όχι ροή..κάνω το τεστ βγαίνει θετικό..Σάββατο συνεχίζεται το αίμα και η χοριακή βγαίνει 173, παίρνω ουτρο Σάββατο και Κυριακή βράδυ και είχα κάποια ελάχιστα μπεζ υγρά..χθες η χοριακή βγήκε 106 και έχω πότε λίγο αίμα στο σερβιετάκι πότε καφέ..

Σας ήρθε περίοδος κανονική με ροή;

Εγω δεν ξέρω τι χοριακη είχα  γιατί τεστ έκανα με μια βδομάδα καθυστέρηση.. δηλαδή στις 9 μερες καθυστέρηση αδιαθέτησα (που έκανα και την χοριακη)  , αλλά είχα  αίμα κανονικά πόνο δεν είχα πολύ 

μετα από δυο μερες είχα ξανά κάνει χοριακη και πήγε 2.5 αυτήν ήταν και πρώτη εγκυμοσύνη μου στους 6 μήνες προσπαθειών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω δεν ξέρω τι χοριακη είχα  γιατί τεστ έκανα με μια βδομάδα καθυστέρηση.. δηλαδή στις 9 μερες καθυστέρηση αδιαθέτησα (που έκανα και την χοριακη)  , αλλά είχα  αίμα κανονικά πόνο δεν είχα πολύ 

μετα από δυο μερες είχα ξανά κάνει χοριακη και πήγε 2.5 αυτήν ήταν και πρώτη εγκυμοσύνη μου στους 6 μήνες προσπαθειών 

κοίτα να δεις που είμαστε σχεδόν στα ιδια...

σε ευχαριστώ για το μήνυμα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ βρε κορίτσια πραγματικά σαν κακόγουστο αστείο μου φαίνεται όλο αυτό, με πόση χαρά περιμέναμε να ξημερώσει η χτεσινή μέρα για να ακούσουμε τα ευχάριστα..πφφφφ😔.... Ξέρω οτι είναι δύσκολο, αλλά στο τέλος της ημέρας θα τα καταφέρουμε...το πιστεύω...💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Αχχχ βρε κορίτσια πραγματικά σαν κακόγουστο αστείο μου φαίνεται όλο αυτό, με πόση χαρά περιμέναμε να ξημερώσει η χτεσινή μέρα για να ακούσουμε τα ευχάριστα..πφφφφ😔.... Ξέρω οτι είναι δύσκολο, αλλά στο τέλος της ημέρας θα τα καταφέρουμε...το πιστεύω...💗

Ναι έχεις δίκιο.... απλά θέλει λίγο  χρόνο . Και οι ορμόνες οι δικές μου τουλάχιστον δεν ειναι καλα  έχω τρομερές εναλλαγές διάθεσης ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Demisar

@anna_30 λυπάμαι πολύ κορίτσια... Ούτε και εγώ έχω καλά νέα....ο γιατρός μου είπε ότι μιλάμε για βιοχημική κύηση...η χοριακή είναι μόλις 11,57 και έχω 10 ημέρες καθυστέρησης...θα έπρεπε να είναι υψηλή η τιμή....θα αδιαθετησεις σύντομα μου είπε ☹️   

Τώρα περιμένουμε την @Θέτις Κ. Εύχομαι να έχουμε καλά νέα 🙏

Αχ για σένα έχω ένα προαίσθημα ότι τώρα θα ανέβει η χοριακη σου 🤞🤞🤞 Ελπίζω σε πολύ καθυστερημένη σύλληψη 🤞🤞🤞 Θα κάνεις αύριο άλλη μία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια λέω να το ανοίξω το θεματακι του Απρίλη, να φύγουμε από αυτό να ηρεμήσουμε λίγο 🤞🤞🤞🤞 μόνο θετικη σκέψη!!!!

Ναι να το κάνεις!!! Δυστυχώς ο Μάρτιος μας έκανε ανατροπή και μας στενοχώρησε! Ας μπούμε σε καινούργιο mood🌼🌺 Στο τέλος όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

 

χμ..προσπαθώ να δω τι συμβαίνει και με εμένα..Τρίτη-Τετάρτη είχα ροζ υγρά, Παρασκευη είχα αιμα αλλά όχι ροή..κάνω το τεστ βγαίνει θετικό..Σάββατο συνεχίζεται το αίμα και η χοριακή βγαίνει 173, παίρνω ουτρο Σάββατο και Κυριακή βράδυ και είχα κάποια ελάχιστα μπεζ υγρά..χθες η χοριακή βγήκε 106 και έχω πότε λίγο αίμα στο σερβιετάκι πότε καφέ..

Σας ήρθε περίοδος κανονική με ροή;

Εμένα όταν ήρθε το αίμα αρχικά ήταν λίγο κ μετά είχα κανονικη ροη με πλήγματα. Και αρκετό πόνο. Όχι μη διαχειρίσιμο αλλά περισσότερο από της περιόδου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια λέω να το ανοίξω το θεματακι του Απρίλη, να φύγουμε από αυτό να ηρεμήσουμε λίγο 🤞🤞🤞🤞 μόνο θετικη σκέψη!!!!

Ναι κορίτσι μου να το ανοίξεις να αλλάξει η ψυχολογία μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...