Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ονομάζομαι Καλλια , είμαι 30 ετών και μένω Αθήνα. Έχω ένα γλυκό κοριτσάκι 2 ετών 🥰

Προσπαθούμε εδώ και 9 μήνες για ένα δεύτερο μωράκι,  αλλά δεν τα έχουμε καταφέρει ακόμα. Ήξερα το φορουμ από την εγκυμοσύνη μου και είπα να μπω στην παρέα σας κ εγώ τώρα,  για να παίρνω κουράγιο και να μοιράζομαι τα άγχη μου !! 🥰

Καλωσόρισες κορίτσι μου στην ομαδούλα μας❤️ να χαιρεσαι την οικογενεια σου και εύχομαι πολύ συντομα να έρθει και το δεύτερο σου παιδάκι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου με πολλά θετικά τεστακια ❤️❤️❤️❤️ εγώ 8 του μήνα κάνω την έμβρυομεταφορά μου το είπαν σήμερα που πήγα να με δουν!! Είδε πολύ καλό ενδομήτριο κ μου είπε η μία βλαστοκυστη είναι άριστη κ η άλλη πολύ καλή κ είναι θετικός ότι θα πάνε όλα καλά 🙏

Τι υπεροχααα νεαααα ! Αντε κοριτσάκι μου μετά καλοοοοοο❤️💝 όλα τελεια θα πανεεεε🙏🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τι υπεροχααα νεαααα ! Αντε κοριτσάκι μου μετά καλοοοοοο❤️💝 όλα τελεια θα πανεεεε🙏🤰

Ευχαριστώ πολύ εγκυουλα μου!!!! 🥰🥰🥰 Λίγες μέρες ακόμα!!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα υπέροχες φίλες μου!!!! Γεμάτο θετικά τεστακια και όμορφα νέα!! 

Ο Φεβρουάριος ήταν ένας φουλ φουλ μήνας για μένα και προβλέπεται και ο Μάρτιος το ίδιο. Έχω ξεκινήσει σεμινάρια με μπόλικο διάβασμα, είμαστε σε φάση αναζήτησης σπιτιού για αγορά, ταυτόχρονα κάνω φουλ υπερωρίες στη δουλειά και έχω κλαταρει. Ένας μήνας ακόμη και με το καλό τον Απρίλιο θα σταματήσω για κάποιους μήνες την δουλειά με μια άδεια που θα πάρω οπότε θα βρεθείτε να με "ακούτε"!! 

Σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά αλλά έχω χάσει την μπάλα και δεν ξέρω που να πρωτοαπαντησω! Έχω κατουρηθει φυσικά από τις νέες εγκυουλες και αναμένω να ξανακατουρηθω αυτόν τον μήνα! 

Σας σκέφτομαι ολες και ας μην συμμετέχω πια ενεργά αυτόν τον μήνα. Σας φιλώ και αναμένω πολλά υπέροχα νέα! Εγώ παρεμπιπτόντως μόλις τελείωσα με περίοδο και ξεκινάω ένα μικρό ζεσταματακι και βουρ για νέες περιπέτειες!!!

Υγ. Αν έχουμε καμία τραπεζική υπάλληλο θέλω οπωσδήποτε τα φώτα της! Ας μου στείλει pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!
Μπήκε η άνοιξη και εύχομαι να ανθίσουν στις κοιλιές μας όμορφα μυρωδάτα και γε΄ρά μωρά!
Εγώ σε αυτό τον κύκλο την κατάλαβα την ωορηξία μου και είχα επαφή την στιγμή που πονούσα!
Εύχομαι να έπιασε ❤️ 
Δεν περιμένω σε μια εβδομάδα ακριβως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!
Μπήκε η άνοιξη και εύχομαι να ανθίσουν στις κοιλιές μας όμορφα μυρωδάτα και γε΄ρά μωρά!
Εγώ σε αυτό τον κύκλο την κατάλαβα την ωορηξία μου και είχα επαφή την στιγμή που πονούσα!
Εύχομαι να έπιασε ❤️ 
Δεν περιμένω σε μια εβδομάδα ακριβως!

Καλή τύχη λοιπόν κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!! Εύχομαι ατελείωτα θετικά τέστ τον Μάρτιο 🥰🥰 υπέροχο το καινούριο θεματακι όπως ήταν αναμενόμενο από το κορίτσι μας  @Mpourmpoulo ♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλό μήνα υπέροχες φίλες μου!!!! Γεμάτο θετικά τεστακια και όμορφα νέα!! 

Ο Φεβρουάριος ήταν ένας φουλ φουλ μήνας για μένα και προβλέπεται και ο Μάρτιος το ίδιο. Έχω ξεκινήσει σεμινάρια με μπόλικο διάβασμα, είμαστε σε φάση αναζήτησης σπιτιού για αγορά, ταυτόχρονα κάνω φουλ υπερωρίες στη δουλειά και έχω κλαταρει. Ένας μήνας ακόμη και με το καλό τον Απρίλιο θα σταματήσω για κάποιους μήνες την δουλειά με μια άδεια που θα πάρω οπότε θα βρεθείτε να με "ακούτε"!! 

Σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά αλλά έχω χάσει την μπάλα και δεν ξέρω που να πρωτοαπαντησω! Έχω κατουρηθει φυσικά από τις νέες εγκυουλες και αναμένω να ξανακατουρηθω αυτόν τον μήνα! 

Σας σκέφτομαι ολες και ας μην συμμετέχω πια ενεργά αυτόν τον μήνα. Σας φιλώ και αναμένω πολλά υπέροχα νέα! Εγώ παρεμπιπτόντως μόλις τελείωσα με περίοδο και ξεκινάω ένα μικρό ζεσταματακι και βουρ για νέες περιπέτειες!!!

Υγ. Αν έχουμε καμία τραπεζική υπάλληλο θέλω οπωσδήποτε τα φώτα της! Ας μου στείλει pm

Κορίτσι μου έχεις φουλ πρόγραμμα από ότι βλέπω... Σου εύχομαι να πάνε όλα όπως ακριβώς επιθυμείς girly μου!!! Όποτε βρίσκεις χρόνο να μας λες τα νέα σου!!! καλό love zone κ μακάρι να σου έρθει το σπορακι σου σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ονομάζομαι Καλλια , είμαι 30 ετών και μένω Αθήνα. Έχω ένα γλυκό κοριτσάκι 2 ετών 🥰

Προσπαθούμε εδώ και 9 μήνες για ένα δεύτερο μωράκι,  αλλά δεν τα έχουμε καταφέρει ακόμα. Ήξερα το φορουμ από την εγκυμοσύνη μου και είπα να μπω στην παρέα σας κ εγώ τώρα,  για να παίρνω κουράγιο και να μοιράζομαι τα άγχη μου !! 🥰

Κακώς ήρθες στην παρέα μας κορίτσι!! Θα έρθει το σποράκι σιγά σιγά!! Αφού έχεις ήδη ένα ξέρεις ότι πιάνεις κ θα έρθει κ το 2ο σίγουρα!!

στις πριν 15 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου με πολλά θετικά τεστακια ❤️❤️❤️❤️ εγώ 8 του μήνα κάνω την έμβρυομεταφορά μου το είπαν σήμερα που πήγα να με δουν!! Είδε πολύ καλό ενδομήτριο κ μου είπε η μία βλαστοκυστη είναι άριστη κ η άλλη πολύ καλή κ είναι θετικός ότι θα πάνε όλα καλά 🙏

Δεν έχει σημασία το πως θα τα χαρακτηρίζουν τόσο πολύ!! Αν είναι υγιή τα έμβρυα θα πιάσεις!! Κ είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρεις.

στις πριν 13 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλό μήνα υπέροχες φίλες μου!!!! Γεμάτο θετικά τεστακια και όμορφα νέα!! 

Ο Φεβρουάριος ήταν ένας φουλ φουλ μήνας για μένα και προβλέπεται και ο Μάρτιος το ίδιο. Έχω ξεκινήσει σεμινάρια με μπόλικο διάβασμα, είμαστε σε φάση αναζήτησης σπιτιού για αγορά, ταυτόχρονα κάνω φουλ υπερωρίες στη δουλειά και έχω κλαταρει. Ένας μήνας ακόμη και με το καλό τον Απρίλιο θα σταματήσω για κάποιους μήνες την δουλειά με μια άδεια που θα πάρω οπότε θα βρεθείτε να με "ακούτε"!! 

Σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά αλλά έχω χάσει την μπάλα και δεν ξέρω που να πρωτοαπαντησω! Έχω κατουρηθει φυσικά από τις νέες εγκυουλες και αναμένω να ξανακατουρηθω αυτόν τον μήνα! 

Σας σκέφτομαι ολες και ας μην συμμετέχω πια ενεργά αυτόν τον μήνα. Σας φιλώ και αναμένω πολλά υπέροχα νέα! Εγώ παρεμπιπτόντως μόλις τελείωσα με περίοδο και ξεκινάω ένα μικρό ζεσταματακι και βουρ για νέες περιπέτειες!!!

Υγ. Αν έχουμε καμία τραπεζική υπάλληλο θέλω οπωσδήποτε τα φώτα της! Ας μου στείλει pm

Να ευχηθώ καλή ευκολία κορίτσι μου !!

στις πριν 12 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!
Μπήκε η άνοιξη και εύχομαι να ανθίσουν στις κοιλιές μας όμορφα μυρωδάτα και γε΄ρά μωρά!
Εγώ σε αυτό τον κύκλο την κατάλαβα την ωορηξία μου και είχα επαφή την στιγμή που πονούσα!
Εύχομαι να έπιασε ❤️ 
Δεν περιμένω σε μια εβδομάδα ακριβως!

Τέλεια κορίτσι μου!! Εύχομαι να μην έρθει!!❤️💙🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,  εγώ 27η μέρα του κύκλου έχω τσιμπήματα τώρα λίγες μέρες από αριστερά, στήθος δεν έχει πρηστεί, έχω κάποιες καούρες...θεωρητικά περίοδο περιμένω 6 7 8 του μηνα 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,  εγώ 27η μέρα του κύκλου έχω τσιμπήματα τώρα λίγες μέρες από αριστερά, στήθος δεν έχει πρηστεί, έχω κάποιες καούρες...θεωρητικά περίοδο περιμένω 6 7 8 του μηνα 🤞

Καλημερα!
Έχεις μεγάλο κύκλο;;
Αν έχουν περάσει 10 μέρες από την επίμαχη επαφη μπορείς να κάνεις ένα τεστ με πρωινά ούρα!

Εύχομαι να είσαι!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Κακώς ήρθες στην παρέα μας κορίτσι!! Θα έρθει το σποράκι σιγά σιγά!! Αφού έχεις ήδη ένα ξέρεις ότι πιάνεις κ θα έρθει κ το 2ο σίγουρα!!

Δεν έχει σημασία το πως θα τα χαρακτηρίζουν τόσο πολύ!! Αν είναι υγιή τα έμβρυα θα πιάσεις!! Κ είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρεις.

Να ευχηθώ καλή ευκολία κορίτσι μου !!

Τέλεια κορίτσι μου!! Εύχομαι να μην έρθει!!❤️💙🙏🏻🙏🏻

Μακαριιιιι 🙏❤️ πόσο θέλω να πιάσει με την πρώτη!!!! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσια μου!! 🌺🌻🌷🪻💞

Με Υγεία, Χαρές, Αγαπη και πολλα θετικα τεστακια ευχομαι!!! 🙏❤️🧿🥰

@Mpourmpouloπηγες γ 1ο υπερηχο;;; συγχαρητηρια γ την κυηση!!!! Να πανε ολα οπως τα φανταστηκες κ ακομα καλυτερα!!! Ευχομαι μια τελειομηνη κ ανεφελη εγκυμοσυνη!! 🙏😊🧿❤️

@cat12 μου με το καλο να υποδεχτεις τα κουκουνια σου κ να φωλιασουν στην κοιλιτσα σου γ 9 μηνες!!!! η στιγμη π τοσο περιμενες εφτασε!!! Ολα να πανε τελεια!!! 🙏🧿❤️😍

@misofeggaroμου ευχομαι να κανεις πολλουυυυυς μηνες να ξαναδεις περιοδο!!! 🙏🫶🌷💞😍

@annitakiannaκαταλαβαινω απολυτα τον προβληματισμο σου.. ο γιατρος θελει να εξαντλησει ολες τις πιθανοτητες πριν κανετε ivf κ ειναι πολυ εντιμο εκ μερους του.. το θεμα ειναι τι ψυχικα αποθεματα υπαρχουν απο εσας γ νεες προσπαθειες... εγω π ημουν πολυ διστακτικη γ εξωσωματικη, πλεον εχω κουραστει πολυ απ τις απογοητευσεις κ ψυχολογικα δν ειχα αλλα αποθεματα να προσπαθω κ να απογοητευομαι...

Συζητησε το μ τον αντρα σου, βαλτε τα κατω κ δειτε τι ειναι καλυτερο γ εσας... σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απ την καρδια μου!!!❤️🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλο μηνα κοριτσια μου!! 🌺🌻🌷🪻💞

Με Υγεία, Χαρές, Αγαπη και πολλα θετικα τεστακια ευχομαι!!! 🙏❤️🧿🥰

@Mpourmpouloπηγες γ 1ο υπερηχο;;; συγχαρητηρια γ την κυηση!!!! Να πανε ολα οπως τα φανταστηκες κ ακομα καλυτερα!!! Ευχομαι μια τελειομηνη κ ανεφελη εγκυμοσυνη!! 🙏😊🧿❤️

@cat12 μου με το καλο να υποδεχτεις τα κουκουνια σου κ να φωλιασουν στην κοιλιτσα σου γ 9 μηνες!!!! η στιγμη π τοσο περιμενες εφτασε!!! Ολα να πανε τελεια!!! 🙏🧿❤️😍

@misofeggaroμου ευχομαι να κανεις πολλουυυυυς μηνες να ξαναδεις περιοδο!!! 🙏🫶🌷💞😍

@annitakiannaκαταλαβαινω απολυτα τον προβληματισμο σου.. ο γιατρος θελει να εξαντλησει ολες τις πιθανοτητες πριν κανετε ivf κ ειναι πολυ εντιμο εκ μερους του.. το θεμα ειναι τι ψυχικα αποθεματα υπαρχουν απο εσας γ νεες προσπαθειες... εγω π ημουν πολυ διστακτικη γ εξωσωματικη, πλεον εχω κουραστει πολυ απ τις απογοητευσεις κ ψυχολογικα δν ειχα αλλα αποθεματα να προσπαθω κ να απογοητευομαι...

Συζητησε το μ τον αντρα σου, βαλτε τα κατω κ δειτε τι ειναι καλυτερο γ εσας... σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απ την καρδια μου!!!❤️🙏🥰

Σε ευχαριστώ πολύ Αντωνία μου!!! Ναι τα αστεράκια μου μακάρι να μείνουν κ τα 2❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μακαριιιιι 🙏❤️ πόσο θέλω να πιάσει με την πρώτη!!!! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη!!!

Εσυ γατάκι απόλαυσε τις τελευταίες ανέμελες μέρες με τον αντρουλη σου γιατί όταν θ φωλιάσουν τ πιτσινια σου θα έχετε ανάμεσα σας μια κοιλιά που θα σας χωρίζει με τον άντρα σ 😂❤️😍 θα πάνε όλα τέλεια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εσυ γατάκι απόλαυσε τις τελευταίες ανέμελες μέρες με τον αντρουλη σου γιατί όταν θ φωλιάσουν τ πιτσινια σου θα έχετε ανάμεσα σας μια κοιλιά που θα σας χωρίζει με τον άντρα σ 😂❤️😍 θα πάνε όλα τέλεια ! 

Χαχαχα μακαριιι!!! Να γίνω κ διπλή κ τριπλή κ να έχω κ όλο το κρεβάτι δικό μου 😜😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλο μηνα κοριτσια μου!! 🌺🌻🌷🪻💞

Με Υγεία, Χαρές, Αγαπη και πολλα θετικα τεστακια ευχομαι!!! 🙏❤️🧿🥰

@Mpourmpouloπηγες γ 1ο υπερηχο;;; συγχαρητηρια γ την κυηση!!!! Να πανε ολα οπως τα φανταστηκες κ ακομα καλυτερα!!! Ευχομαι μια τελειομηνη κ ανεφελη εγκυμοσυνη!! 🙏😊🧿❤️

@cat12 μου με το καλο να υποδεχτεις τα κουκουνια σου κ να φωλιασουν στην κοιλιτσα σου γ 9 μηνες!!!! η στιγμη π τοσο περιμενες εφτασε!!! Ολα να πανε τελεια!!! 🙏🧿❤️😍

@misofeggaroμου ευχομαι να κανεις πολλουυυυυς μηνες να ξαναδεις περιοδο!!! 🙏🫶🌷💞😍

@annitakiannaκαταλαβαινω απολυτα τον προβληματισμο σου.. ο γιατρος θελει να εξαντλησει ολες τις πιθανοτητες πριν κανετε ivf κ ειναι πολυ εντιμο εκ μερους του.. το θεμα ειναι τι ψυχικα αποθεματα υπαρχουν απο εσας γ νεες προσπαθειες... εγω π ημουν πολυ διστακτικη γ εξωσωματικη, πλεον εχω κουραστει πολυ απ τις απογοητευσεις κ ψυχολογικα δν ειχα αλλα αποθεματα να προσπαθω κ να απογοητευομαι...

Συζητησε το μ τον αντρα σου, βαλτε τα κατω κ δειτε τι ειναι καλυτερο γ εσας... σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απ την καρδια μου!!!❤️🙏🥰

Καλή μου Αντωνία , καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου!
Ε΄υχομαι να πετύχεις με την πρώτη και μέσα στο 2024 να κρατάς το μωράκι σου αγκαλια!!
❤️👶[smilie=binkybaby.g:🐥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημερα!
Έχεις μεγάλο κύκλο;;
Αν έχουν περάσει 10 μέρες από την επίμαχη επαφη μπορείς να κάνεις ένα τεστ με πρωινά ούρα!

Εύχομαι να είσαι!! ❤️ 

Δεν έχουν περάσει ακόμα οι 10 μέρες, ο κύκλος ναι θεωρητικά είναι μεγάλος θα δείξει τωρα ...ελπίζω να δω ένα θετικό τεστακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλο μηνα κοριτσια μου!! 🌺🌻🌷🪻💞

Με Υγεία, Χαρές, Αγαπη και πολλα θετικα τεστακια ευχομαι!!! 🙏❤️🧿🥰

@Mpourmpouloπηγες γ 1ο υπερηχο;;; συγχαρητηρια γ την κυηση!!!! Να πανε ολα οπως τα φανταστηκες κ ακομα καλυτερα!!! Ευχομαι μια τελειομηνη κ ανεφελη εγκυμοσυνη!! 🙏😊🧿❤️

@cat12 μου με το καλο να υποδεχτεις τα κουκουνια σου κ να φωλιασουν στην κοιλιτσα σου γ 9 μηνες!!!! η στιγμη π τοσο περιμενες εφτασε!!! Ολα να πανε τελεια!!! 🙏🧿❤️😍

@misofeggaroμου ευχομαι να κανεις πολλουυυυυς μηνες να ξαναδεις περιοδο!!! 🙏🫶🌷💞😍

@annitakiannaκαταλαβαινω απολυτα τον προβληματισμο σου.. ο γιατρος θελει να εξαντλησει ολες τις πιθανοτητες πριν κανετε ivf κ ειναι πολυ εντιμο εκ μερους του.. το θεμα ειναι τι ψυχικα αποθεματα υπαρχουν απο εσας γ νεες προσπαθειες... εγω π ημουν πολυ διστακτικη γ εξωσωματικη, πλεον εχω κουραστει πολυ απ τις απογοητευσεις κ ψυχολογικα δν ειχα αλλα αποθεματα να προσπαθω κ να απογοητευομαι...

Συζητησε το μ τον αντρα σου, βαλτε τα κατω κ δειτε τι ειναι καλυτερο γ εσας... σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απ την καρδια μου!!!❤️🙏🥰

Κορίτσι μου σε παρακολουθώ στο άλλο θεματακι!! Σου ήρθε η περίοδος τελικά? 

Το θέμα αυτό είναι! Ότι ο άντρας μου συμφωνεί με την γιατρό μιας και δεν μας πιέζει ο χρόνος λόγο ηλικίας και θέλει να το πάμε βήμα βήμα! Αν συμφωνούσε μαζί μου τότε θα είχαμε ξεκινήσει κιόλας τις διαδικασίες για εξωσωματική!! Ο άντρας μου έχει πολύ υπομονή και είναι πολύ ήρεμος και λογικός σαν άνθρωπος και προσπαθεί να το περάσει και σε μένα αυτό αλλά νομίζω ότι όλες εδώ καταλαβαίνετε ότι καμιά φορά δεν υπάρχουν άλλες αντοχές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου σε παρακολουθώ στο άλλο θεματακι!! Σου ήρθε η περίοδος τελικά? 

Το θέμα αυτό είναι! Ότι ο άντρας μου συμφωνεί με την γιατρό μιας και δεν μας πιέζει ο χρόνος λόγο ηλικίας και θέλει να το πάμε βήμα βήμα! Αν συμφωνούσε μαζί μου τότε θα είχαμε ξεκινήσει κιόλας τις διαδικασίες για εξωσωματική!! Ο άντρας μου έχει πολύ υπομονή και είναι πολύ ήρεμος και λογικός σαν άνθρωπος και προσπαθεί να το περάσει και σε μένα αυτό αλλά νομίζω ότι όλες εδώ καταλαβαίνετε ότι καμιά φορά δεν υπάρχουν άλλες αντοχές 

Καλημερα κοριτσι μου!!😊

Ναι ηρθε σμρ η περιοδος πρωι πρωι!! Αυριο παω γ αιματολογικες κ υπερηχο κ μετα ξεκιναω ενεσεις!! ✌️ 

Μακαρι να ερθει το κουκουνι μας! 

Σε νιωθω οσο δν φανταζεσαι... μονο π εμενα εξαντληθηκε κ του αντρα μου η υπομονη κ οι αντοχες... οποτε κι ο ιδιος μου ζητησε να παμε πιο επιθετικα.. δωσαμε αρκετο χρονο απ την περσινη συλληψη κ αφου δν ηρθε παμε με εξωσωματικη.. ελπιζουμε να ειναι αυτη η λυση!! 🙏

Κατα τη γνωμη μου αν αποφασισετε να προσπαθησετε συμφωνα μ το γιατρο, προσπαθησε να πιστεψεις σε αυτο κ να μη χαθει χρονος αδικα... η ψυχολογια ειναι το παν! Οποτε δουλεψε το ωστε να πιστεψεις σε αυτο. Αλλιως δν εχει νοημα νομιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλο μηνα κοριτσια μου!! 🌺🌻🌷🪻💞

Με Υγεία, Χαρές, Αγαπη και πολλα θετικα τεστακια ευχομαι!!! 🙏❤️🧿🥰

@Mpourmpouloπηγες γ 1ο υπερηχο;;; συγχαρητηρια γ την κυηση!!!! Να πανε ολα οπως τα φανταστηκες κ ακομα καλυτερα!!! Ευχομαι μια τελειομηνη κ ανεφελη εγκυμοσυνη!! 🙏😊🧿❤️

@cat12 μου με το καλο να υποδεχτεις τα κουκουνια σου κ να φωλιασουν στην κοιλιτσα σου γ 9 μηνες!!!! η στιγμη π τοσο περιμενες εφτασε!!! Ολα να πανε τελεια!!! 🙏🧿❤️😍

@misofeggaroμου ευχομαι να κανεις πολλουυυυυς μηνες να ξαναδεις περιοδο!!! 🙏🫶🌷💞😍

@annitakiannaκαταλαβαινω απολυτα τον προβληματισμο σου.. ο γιατρος θελει να εξαντλησει ολες τις πιθανοτητες πριν κανετε ivf κ ειναι πολυ εντιμο εκ μερους του.. το θεμα ειναι τι ψυχικα αποθεματα υπαρχουν απο εσας γ νεες προσπαθειες... εγω π ημουν πολυ διστακτικη γ εξωσωματικη, πλεον εχω κουραστει πολυ απ τις απογοητευσεις κ ψυχολογικα δν ειχα αλλα αποθεματα να προσπαθω κ να απογοητευομαι...

Συζητησε το μ τον αντρα σου, βαλτε τα κατω κ δειτε τι ειναι καλυτερο γ εσας... σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απ την καρδια μου!!!❤️🙏🥰

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ όχι δεν έχω πάει για υπερυχο πιθανόν σήμερα να πάω! Περιμενω ενημέρωση από τον γιατρο! Εσυ σε ποια φάση είσαι;

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

@Mpourmpoulo τι ώρα έχεις ραντεβού με τον γιατρό ;

Του έστειλα μνμ όπως μου είχε πει αλλά μου είπε ότι είναι στην κλινικη μάλλον έχει γεννά από ότι κατάλαβα και δεν ξερει τι ωρα θα τελειώσει και μου είπε θα με ενημερώσει! Μακάρι να με δει σήμερα και να μη μου πει για αύριο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ όχι δεν έχω πάει για υπερυχο πιθανόν σήμερα να πάω! Περιμενω ενημέρωση από τον γιατρο! Εσυ σε ποια φάση είσαι;

Του έστειλα μνμ όπως μου είχε πει αλλά μου είπε ότι είναι στην κλινικη μάλλον έχει γεννά από ότι κατάλαβα και δεν ξερει τι ωρα θα τελειώσει και μου είπε θα με ενημερώσει! Μακάρι να με δει σήμερα και να μη μου πει για αύριο🙏

Περιμένουμε πως και πως τα νεάκια σου!!! Με το καλό κορίτσακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...