Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 22 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ;

και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂 

και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂

Κρήτη θα πάμε. Η πεθερά μου είναι κρητικια κ έχει εκεί σπίτι, οπότε πάμε εκεί γενικότερα διακοπές. Τις περιμένω πως κ πως, νιώθω πως δεν περνά ο καιρός τώρα πια. Ενώ ως τώρα μου πέρασε πολύ γρήγορα, από τότε που ξεκίνησαν οι ζέστες νομίζω δεν περνάν οι μερες🤣

Κοίτα, το σωστό είναι να τα έχεις έτοιμα από νωρίς καλού κακού, αλλά εγώ δεν είμαι το κατάλληλο δείγμα γι'αυτο🤣 θα την ετοιμάσω μόλις μπω στον 9ο είπα, που κ πάλι νωρίς μου φαινεται😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Έτσι ήταν οι γονείς μου και μοιάζανε κιόλας και τους λέγανε και αδέρφια 😀

Τα κορίτσια πάντως είναι ωραίο να είναι petite! 🤗 Εγώ δε ζηλεύω τις ψηλές! Χωρίς παρεξήγηση κορίτσια 😜

Όχι εμείς δεν θα έλεγα οτι μοιάζουμε αλλα ξέρεις λέμε μετά χρόνια με τα χρόνια τα ζευγάρια αρχίζουν και μοιάζουν μεταξύ τους 😂

αλλα ο αντρας μου, με τον αδερφό μου μοιάζουν πολύ λες και είναι αυτοί αδέρφια ένα πράγμα 😂 απλά ο αδερφός μου είναι λίγο πιο ψηλός 1,73 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η katerinayia είπε:

Κρήτη θα πάμε. Η πεθερά μου είναι κρητικια κ έχει εκεί σπίτι, οπότε πάμε εκεί γενικότερα διακοπές. Τις περιμένω πως κ πως, νιώθω πως δεν περνά ο καιρός τώρα πια. Ενώ ως τώρα μου πέρασε πολύ γρήγορα, από τότε που ξεκίνησαν οι ζέστες νομίζω δεν περνάν οι μερες🤣

Κοίτα, το σωστό είναι να τα έχεις έτοιμα από νωρίς καλού κακού, αλλά εγώ δεν είμαι το κατάλληλο δείγμα γι'αυτο🤣 θα την ετοιμάσω μόλις μπω στον 9ο είπα, που κ πάλι νωρίς μου φαινεται😁

Ααα ναι σωστά νομίζω σε είχα ξανά ρωτήσει 😅 τώρα το θυμήθηκα η μνήμη δεν είναι και το δυνατό μου σημείο ξεχναω εύκολα η άτιμη 😂

αντε ωραία να περάσετε καλά τώρα που μπορείτε γιατί μετά θα έχουμε αγώνα με ξενύχτι και με 2 παιδεία στο σπίτι 

σε αγχώνει καθόλου αυτό εσενα; Πως θα είναι με δυο παιδεία σπίτι;

Και εγω με ρυθμούς χελώνας το πάω είναι η αλήθεια απλά εδώ στο χωριό πρέπει όλα αυτά που θέλω να τα κάνω παραγγελία όποτε θέλουν και καποιες μερες να μου τα στείλουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ααα ναι σωστά νομίζω σε είχα ξανά ρωτήσει 😅 τώρα το θυμήθηκα η μνήμη δεν είναι και το δυνατό μου σημείο ξεχναω εύκολα η άτιμη 😂

αντε ωραία να περάσετε καλά τώρα που μπορείτε γιατί μετά θα έχουμε αγώνα με ξενύχτι και με 2 παιδεία στο σπίτι 

σε αγχώνει καθόλου αυτό εσενα; Πως θα είναι με δυο παιδεία σπίτι;

Και εγω με ρυθμούς χελώνας το πάω είναι η αλήθεια απλά εδώ στο χωριό πρέπει όλα αυτά που θέλω να τα κάνω παραγγελία όποτε θέλουν και καποιες μερες να μου τα στείλουν 

Ναι, ναι πάμε να γεμίσουμε λίγο μπαταρίες γιατί μετά όντως δεν ξέρουμε τι μας περιμένει 🤣

Ναι εννοείται με αγχώνει, η αρχή τουλάχιστον, μέχρι να βρούμε τους ρυθμούς μας. Βέβαια εμένα η πρώτη είναι αρκετά μεγάλη οπότε αυτοεξυπηρετειται σε πολλά πράγματα που φαντάζομαι κάπως θα βοηθήσει αυτό. Αλλά φυσικά θα είναι κάτι καινούργιο για όλους μας κ υποθέτω μέχρι να βρούμε μια σειρά θα είναι κάπως δύσκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; 


εγω πήγα σήμερα πρωί πρωί έκανα εξετάσεις αίματος να τελειώνω και με αυτές 

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου... Εμένα σήμερα ξεκινάει η "επίσημη" άδεια μου... χιχι

Εγώ όλως περιέργως είμαι λίιιιιιγο στα κάτω απο χθες, αλλά θα ξανά ανέβω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Εγώ προχθές πήγα για pilates για εγκύους και μου άρεσε πολύ! Θα γραφτώ για έναν μήνα και θα δούμε πώς θα πάει!! 

Το σκ θα πάμε και Χαλκιδική για μια βουτιά!

Δεν ξέρω τι συμβαίνει εν τω μεταξύ αλλά τα τελευταία βράδια όλο βλέπω άσχημα όνειρα για το μωράκι μου.. Νομίζω έχω αρχίσει να αγχώνομαι για τον ερχομό του και μου βγαίνει έτσι! 

Κατά τα άλλα οι ετοιμασίες προχωράνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η katerinayia είπε:

Ναι, ναι πάμε να γεμίσουμε λίγο μπαταρίες γιατί μετά όντως δεν ξέρουμε τι μας περιμένει 🤣

Ναι εννοείται με αγχώνει, η αρχή τουλάχιστον, μέχρι να βρούμε τους ρυθμούς μας. Βέβαια εμένα η πρώτη είναι αρκετά μεγάλη οπότε αυτοεξυπηρετειται σε πολλά πράγματα που φαντάζομαι κάπως θα βοηθήσει αυτό. Αλλά φυσικά θα είναι κάτι καινούργιο για όλους μας κ υποθέτω μέχρι να βρούμε μια σειρά θα είναι κάπως δύσκολο.

Σίγουρα θα σε βοηθάει πιστεύω θα της αρέσει να φροντίζει ένα μωρο θα βρούμε σιγά σιγά τους ρυθμούς μας που θα πάει..

Εμένα είναι μικρή ακόμα εξαρτάται πολύ από εμένα θα έχω βέβαια και την μαμα μου όποτε επλιζω το πρώτο δύσκολο διάστημα τουλάχιστον να περάσει με ηρεμία γιατί είναι αρκετά ζωηρή και γκρινιάρα η δικιά μου δεν το λες εύκολο παιδί 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου... Εμένα σήμερα ξεκινάει η "επίσημη" άδεια μου... χιχι

Εγώ όλως περιέργως είμαι λίιιιιιγο στα κάτω απο χθες, αλλά θα ξανά ανέβω!!! 

Αντε επίσημα  αδειούχους 😊

γιατι ετσι κορίτσι μου έπεσες ; 

εγω αν εξαιρέσεις λίγο ότι έχω λιγα νεύρα κατά τα αλλά είμαι καλά ψυχολογικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Εγώ προχθές πήγα για pilates για εγκύους και μου άρεσε πολύ! Θα γραφτώ για έναν μήνα και θα δούμε πώς θα πάει!! 

Το σκ θα πάμε και Χαλκιδική για μια βουτιά!

Δεν ξέρω τι συμβαίνει εν τω μεταξύ αλλά τα τελευταία βράδια όλο βλέπω άσχημα όνειρα για το μωράκι μου.. Νομίζω έχω αρχίσει να αγχώνομαι για τον ερχομό του και μου βγαίνει έτσι! 

Κατά τα άλλα οι ετοιμασίες προχωράνε! 

Ωωω άντε καλή αρχή θα βοηθήσει πολύ σωματικά και ψυχολογικά να γυμνάζεσαι κάνει καλό να κανείς πράγματα για εσενα 😊

Κορίτσι μου είναι συχνό να συμβαίνει να βλέπεις τέτοια όνειρα όσο πλησιάζουμε στο τέρμα είναι και το άγνωστο που δεν ξέρεις τι να περιμενεις λογικα είναι από στρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αντε επίσημα  αδειούχους 😊

γιατι ετσι κορίτσι μου έπεσες ; 

εγω αν εξαιρέσεις λίγο ότι έχω λιγα νεύρα κατά τα αλλά είμαι καλά ψυχολογικά 

Γιατί, 1ον "στράβωσε" το πράγμα με την αποζημίωση και πάμε σε έφεση, το μόνο θετικό είναι ότι θα πάρω ένα ποσό άμεσα αλλά ήθελα να τελειώνω με αυτό μετά απο τόσα χρόνια... το ατύχημα έγινε τον Οκτώβριο του 2020 και δε φαίνεται να τελειώνουμε πριν τον Ιούλιο του 2025!!! 2ον εδώ και περίπου 20 μέρες προσπαθώ να βρεθώ με τον μπαμπά της μπουμπούς και όλο το ακυρώνει. Εχθές λοιπόν του έδωσα τελεσίγραφο. Ή θα έρθει εκείνος όταν δε δουλεύει ή θα πάω εγώ στη δουλειά του σε ώρα που δεν έχει κόσμο και θα τον περιμένω να σχολάσει!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; 


εγω πήγα σήμερα πρωί πρωί έκανα εξετάσεις αίματος να τελειώνω και με αυτές 

Καλημέρα κορίτσι μου! Καλά αποτελέσματα να έχεις!! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Γιατί, 1ον "στράβωσε" το πράγμα με την αποζημίωση και πάμε σε έφεση, το μόνο θετικό είναι ότι θα πάρω ένα ποσό άμεσα αλλά ήθελα να τελειώνω με αυτό μετά απο τόσα χρόνια... το ατύχημα έγινε τον Οκτώβριο του 2020 και δε φαίνεται να τελειώνουμε πριν τον Ιούλιο του 2025!!! 2ον εδώ και περίπου 20 μέρες προσπαθώ να βρεθώ με τον μπαμπά της μπουμπούς και όλο το ακυρώνει. Εχθές λοιπόν του έδωσα τελεσίγραφο. Ή θα έρθει εκείνος όταν δε δουλεύει ή θα πάω εγώ στη δουλειά του σε ώρα που δεν έχει κόσμο και θα τον περιμένω να σχολάσει!!!  

Ααα έχεις και τα δικιά σου εδώ που τα λέμε εκεί που είπες θα μπουνε σε μια σειρά τα πράγματα στράβωσε λογικό και εγω στην θέση σου θα είχε επηρεαστεί η ψυχολογία μου αλλά το καλό με εσενα (από ότι έχω καταλαβει) φαίνεται πως είσαι ένας αρκετά θετικός άνθρωπος 😊 που είμαι σίγουρη σε μερικές μερες θα πάρεις τα πάνω σου ξανά 🩷

ελπιζω να βρεθείτε και με τον μπαμπά της μικρής πριν φύγεις για Αθήνα γιατί αν κατάλαβα καλά μετά θα ξανά γυρίσεις με την Μπέμπα σου Λευκάδα δεν θα ξανά πας μέχρι να γεννήσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Γιατί, 1ον "στράβωσε" το πράγμα με την αποζημίωση και πάμε σε έφεση, το μόνο θετικό είναι ότι θα πάρω ένα ποσό άμεσα αλλά ήθελα να τελειώνω με αυτό μετά απο τόσα χρόνια... το ατύχημα έγινε τον Οκτώβριο του 2020 και δε φαίνεται να τελειώνουμε πριν τον Ιούλιο του 2025!!! 2ον εδώ και περίπου 20 μέρες προσπαθώ να βρεθώ με τον μπαμπά της μπουμπούς και όλο το ακυρώνει. Εχθές λοιπόν του έδωσα τελεσίγραφο. Ή θα έρθει εκείνος όταν δε δουλεύει ή θα πάω εγώ στη δουλειά του σε ώρα που δεν έχει κόσμο και θα τον περιμένω να σχολάσει!!!  

Μη στενοχωριέσαι, όλοι έχουμε τα πάνω μας και τα κάτω μας! Εμείς που πληγήκαμε από τον Ιανό δεν έχουμε πάρει τίποτα ακόμη..κι άντε ψάξε βρες τους..μας πήγε πολύ πίσω αυτό οικονομικά 😐 τουλάχιστον θα πάρεις ένα ποσό, κάτι είναι κι αυτό! Α! Ο μπαμπάς της μπουμπούς θα συμμετέχει στην ανατροφή της; Αα πολύ καλό αυτό, νόμιζα ότι δε θα είχε σχέση! Μακάρι να τα ρυθμίσετε όμορφα προς όφελος του μωρού!! Καλά έκανες και του έδωσες τελεσίγραφο πάντως να βρεθείτε, να είναι όλα ξεκάθαρα να μην υπάρχει άγχος απτην πλευρά σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα έχεις και τα δικιά σου εδώ που τα λέμε εκεί που είπες θα μπουνε σε μια σειρά τα πράγματα στράβωσε λογικό και εγω στην θέση σου θα είχε επηρεαστεί η ψυχολογία μου αλλά το καλό με εσενα (από ότι έχω καταλαβει) φαίνεται πως είσαι ένας αρκετά θετικός άνθρωπος 😊 που είμαι σίγουρη σε μερικές μερες θα πάρεις τα πάνω σου ξανά 🩷

ελπιζω να βρεθείτε και με τον μπαμπά της μικρής πριν φύγεις για Αθήνα γιατί αν κατάλαβα καλά μετά θα ξανά γυρίσεις με την Μπέμπα σου Λευκάδα δεν θα ξανά πας μέχρι να γεννήσεις 

Όντως... Είμαι πολύ θετικός άνθρωπος και ξέρω πως σύντομα θα ξαν΄α πάρω τα πάνω μου αλλά δεν όπως πάντα, όλοι δεν μπορούμε να είμαστε κάθε μέρα στα χάι μας! Ναι θα φύγω τώρα και θα γυρίσω με την μπουμπού πια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Μη στενοχωριέσαι, όλοι έχουμε τα πάνω μας και τα κάτω μας! Εμείς που πληγήκαμε από τον Ιανό δεν έχουμε πάρει τίποτα ακόμη..κι άντε ψάξε βρες τους..μας πήγε πολύ πίσω αυτό οικονομικά 😐 τουλάχιστον θα πάρεις ένα ποσό, κάτι είναι κι αυτό! Α! Ο μπαμπάς της μπουμπούς θα συμμετέχει στην ανατροφή της; Αα πολύ καλό αυτό, νόμιζα ότι δε θα είχε σχέση! Μακάρι να τα ρυθμίσετε όμορφα προς όφελος του μωρού!! Καλά έκανες και του έδωσες τελεσίγραφο πάντως να βρεθείτε, να είναι όλα ξεκάθαρα να μην υπάρχει άγχος απτην πλευρά σου! 

Δε θέλω να υποτιμήσω το γεγονός αλλά δεν είναι το ίδιο. Εσύ μιλάς για μια φυσική καταστροφή και περιμένεις απο το κράτος. Εγώ έχω να κάνω με μια απαίσια ασφαλιστική που απλά θέλει να πληρώσει όσο το δυνατόν λιγότερα για όλο αυτό που τράβηξα! 

Δεν έχω ιδέα ακόμα τι θα κάνει ο μπαμπάς της! Αυτό είναι το πρόβλημα μου. Δε με νοιάζει ΑΝ θα έχει συμμετοχη ή όχι αλλά απλά θέλω να μου πει ξεκάθαρα τι σκοπούς έχει πριν φύγω για τη γέννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Όντως... Είμαι πολύ θετικός άνθρωπος και ξέρω πως σύντομα θα ξαν΄α πάρω τα πάνω μου αλλά δεν όπως πάντα, όλοι δεν μπορούμε να είμαστε κάθε μέρα στα χάι μας! Ναι θα φύγω τώρα και θα γυρίσω με την μπουμπού πια.

Καλά λογικο είναι να μην μπορεις να είσαι και συνέχεια στα χάι σου.. αλλά και ποιος μπορεί δηλαδή ; Όλοι περναμε τις δυσκολίες τους δυστηχως έτσι είναι τα πράγματα μια έτσι μια αλλιώς απλά προσπαθούμε να υπάρχουν και μερες που είμαστε λίγο πιο καλά γιατί αλλιώς δεν βγαίνει… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Δε θέλω να υποτιμήσω το γεγονός αλλά δεν είναι το ίδιο. Εσύ μιλάς για μια φυσική καταστροφή και περιμένεις απο το κράτος. Εγώ έχω να κάνω με μια απαίσια ασφαλιστική που απλά θέλει να πληρώσει όσο το δυνατόν λιγότερα για όλο αυτό που τράβηξα! 

Δεν έχω ιδέα ακόμα τι θα κάνει ο μπαμπάς της! Αυτό είναι το πρόβλημα μου. Δε με νοιάζει ΑΝ θα έχει συμμετοχη ή όχι αλλά απλά θέλω να μου πει ξεκάθαρα τι σκοπούς έχει πριν φύγω για τη γέννα!

Ναι σημαντικό να ξέρεις τι σκοπούς έχει για να ξέρεις τι θα κανείς και εσυ.. πάντως όπως και να έχει θα έχει μια μαμα που θα την λατρεύει και θα είναι δίπλα της ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι σημαντικό να ξέρεις τι σκοπούς έχει για να ξέρεις τι θα κανείς και εσυ.. πάντως όπως και να έχει θα έχει μια μαμα που θα την λατρεύει και θα είναι δίπλα της ! 

Μόνο γι' αυτό είμαι σίγουρη!! Και θα προσπαθώ πάντα να κάνω το καλύτερο που μπορώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; 


εγω πήγα σήμερα πρωί πρωί έκανα εξετάσεις αίματος να τελειώνω και με αυτές 

Καλά αποτελέσματα 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Εγώ προχθές πήγα για pilates για εγκύους και μου άρεσε πολύ! Θα γραφτώ για έναν μήνα και θα δούμε πώς θα πάει!! 

Το σκ θα πάμε και Χαλκιδική για μια βουτιά!

Δεν ξέρω τι συμβαίνει εν τω μεταξύ αλλά τα τελευταία βράδια όλο βλέπω άσχημα όνειρα για το μωράκι μου.. Νομίζω έχω αρχίσει να αγχώνομαι για τον ερχομό του και μου βγαίνει έτσι! 

Κατά τα άλλα οι ετοιμασίες προχωράνε! 

Κι εγώ βλέπω τέτοια όνειρα τελευταία.. ή άσχημα ή πολύ κουλά.. Πιστεύω είναι το άγχος καθώς πλησιάζουμε,λογικό είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Δε θέλω να υποτιμήσω το γεγονός αλλά δεν είναι το ίδιο. Εσύ μιλάς για μια φυσική καταστροφή και περιμένεις απο το κράτος. Εγώ έχω να κάνω με μια απαίσια ασφαλιστική που απλά θέλει να πληρώσει όσο το δυνατόν λιγότερα για όλο αυτό που τράβηξα! 

Δεν έχω ιδέα ακόμα τι θα κάνει ο μπαμπάς της! Αυτό είναι το πρόβλημα μου. Δε με νοιάζει ΑΝ θα έχει συμμετοχη ή όχι αλλά απλά θέλω να μου πει ξεκάθαρα τι σκοπούς έχει πριν φύγω για τη γέννα!

Σίγουρα θέλεις να ξέρεις τι σκοπό έχει, αλλά πάντα να έχεις στο κατά νου ότι άλλα μπορεί να πει κι άλλα να κάνει, δεν τον ξέρω κιόλας τον άνθρωπο αλλά έχουν δει πολλά τα μάτια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα τα νέα μου είναι ότι πλέον νιώθω πολύ πολύ κούραση και δεν μπορώ καθόλου να σταθώ όρθια! Αλλά σκέφτομαι ότι λίγο έχουμε ακόμη εγκυούλες και προσπαθώ να το απολαύσω όσο πιο πολύ! Εν τω μεταξύ έχω απομονώσει ένα δωμάτιο του σαλονιού με αυτά τα παιδικά πλαστικά καγκελάκια και θα το διαμορφώσω σαν χώρο χαλάρωσης και παιχνιδιού! Μέχρι και παιδική κουρτίνα θα βάλω σε εκείνο το παράθυρο! Βοηθάει ότι εχει σκαλάκι εκεί και είναι δλδ άλλο επίπεδο από το υπόλοιπο! Αχ, είμαι τόσο ενθουσιασμένη!! Έχω τρέλα γενικά και με τη διακόσμηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Σίγουρα θέλεις να ξέρεις τι σκοπό έχει, αλλά πάντα να έχεις στο κατά νου ότι άλλα μπορεί να πει κι άλλα να κάνει, δεν τον ξέρω κιόλας τον άνθρωπο αλλά έχουν δει πολλά τα μάτια μου!

Μα δεν έχω προσδοκίες. Δε με νοιάζει καθόλου αν θα συμβάλλει κάπου οικονομικά για παράδειγμα. Απλά το μόνο που ζητάω είναι αν θα έχει επαφή με τη μπουμπού ή όχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια εμένα τα νέα μου είναι ότι πλέον νιώθω πολύ πολύ κούραση και δεν μπορώ καθόλου να σταθώ όρθια! Αλλά σκέφτομαι ότι λίγο έχουμε ακόμη εγκυούλες και προσπαθώ να το απολαύσω όσο πιο πολύ! Εν τω μεταξύ έχω απομονώσει ένα δωμάτιο του σαλονιού με αυτά τα παιδικά πλαστικά καγκελάκια και θα το διαμορφώσω σαν χώρο χαλάρωσης και παιχνιδιού! Μέχρι και παιδική κουρτίνα θα βάλω σε εκείνο το παράθυρο! Βοηθάει ότι εχει σκαλάκι εκεί και είναι δλδ άλλο επίπεδο από το υπόλοιπο! Αχ, είμαι τόσο ενθουσιασμένη!! Έχω τρέλα γενικά και με τη διακόσμηση!

Εγώ μόνο όταν έχει πολλή ζέστη δεν μπορώ καθόλου. Τι υπόλοιπες μέρες είμαι μια χαρά!

Α, θα έρθεις και σ' εμένα;;; Δεν το έχω καθόλου με αυτά!!! χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...