Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τα νεογέννητα έχουν αναπτυγμένο την αίσθηση της όσφρησης την μαμα τους από την μυρωδιά μας καταλαβαίνουν επισης δεν βλέπουν καλά στην αρχή για αυτό σκουραίνουν και οι θηλες μας τόσο ώστε να κάνει μεγαλύτερη αντίθεση από το υπόλοιπο δέρμα και να μπορέσει να της ξεχωρίσει επισης μυρίζει και το γαλα μας αν θηλάζουμε  όποτε θέλουν να μας μυρίζουν την δικιά μας μυρωδιά αν πας και βάζεις διαφορά προϊόντα την καλύπτεις 

🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είδαμε τα πιο όμορφα μαγουλάκια του κόσμου σήμερα!! 😀😀

Όλα πολύ καλά, ο μπέμπης έχει αράξει κάπως πλαγίως με τα πόδια κάτω, μάλλον βολεύτηκε έτσι και την προηγούμενη φορά έτσι ήταν.. κορίτσια θα γυρίσει; Τι να κάνω να τον βοηθήσω;; Εκεί μου είπαν να μην ανησυχώ και θα δούμε! Αλλά εγώ ανησυχώ.. είμαι 32κ2 σήμερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια μου είδαμε τα πιο όμορφα μαγουλάκια του κόσμου σήμερα!! 😀😀

Όλα πολύ καλά, ο μπέμπης έχει αράξει κάπως πλαγίως με τα πόδια κάτω, μάλλον βολεύτηκε έτσι και την προηγούμενη φορά έτσι ήταν.. κορίτσια θα γυρίσει; Τι να κάνω να τον βοηθήσω;; Εκεί μου είπαν να μην ανησυχώ και θα δούμε! Αλλά εγώ ανησυχώ.. είμαι 32κ2 σήμερα..

Να πάρεις το μενταγιόν της εγκυμοσύνης. Λένε βοηθάει. Εγώ το πήρα πριν 1,5 μήνα που άρχισε ν' ακούει η μπέμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια μου είδαμε τα πιο όμορφα μαγουλάκια του κόσμου σήμερα!! 😀😀

Όλα πολύ καλά, ο μπέμπης έχει αράξει κάπως πλαγίως με τα πόδια κάτω, μάλλον βολεύτηκε έτσι και την προηγούμενη φορά έτσι ήταν.. κορίτσια θα γυρίσει; Τι να κάνω να τον βοηθήσω;; Εκεί μου είπαν να μην ανησυχώ και θα δούμε! Αλλά εγώ ανησυχώ.. είμαι 32κ2 σήμερα..

Άντε μπράβο ο γλυκούλης με τα πιο ωραία μαγουλακια! 

11 Ιουλίου θα δω κι εγώ δεν τον δικό μου!!

@Elkευχαριστούμε για τις πληροφορίες! Βασικά δεν το χωράει ο νους μου ότι θα ζήσουμε τέτοιες στιγμές..! Περίμενα πολύ καιρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nanoukoμου για τη θέση δεν ξέρω καθόλου για να σε βοηθήσω! 

Φαντάζομαι ότι έχεις περιθώριο μέχρι να μπεις στον μήνα σου, αλλά καθόλου δεν ξέρω πώς μπορείς να βοηθήσεις..! 

Ίσως τα κορίτσια με εμπειρία σού πούνε!

Εύχομαι πάντως να πάρει θέση στις επόμενες βδομάδες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια μου είδαμε τα πιο όμορφα μαγουλάκια του κόσμου σήμερα!! 😀😀

Όλα πολύ καλά, ο μπέμπης έχει αράξει κάπως πλαγίως με τα πόδια κάτω, μάλλον βολεύτηκε έτσι και την προηγούμενη φορά έτσι ήταν.. κορίτσια θα γυρίσει; Τι να κάνω να τον βοηθήσω;; Εκεί μου είπαν να μην ανησυχώ και θα δούμε! Αλλά εγώ ανησυχώ.. είμαι 32κ2 σήμερα..

Αχ τι ωραία μπράβο !!! 
Δεν το ξέρω αυτό αν μπορείς να κανείς κάτι για να το βοηθήσεις να πάρει θέση με το κεφάλι κάτω..  

εμενα θέση είχε πάρει αλλά προσπαθούσα να το βοηθησω να κατέβει με περπάτημα και ασκήσεις εδώ με είχε πει να περπατάω στα τέσσερα μέσα στο σπίτι 😂 μπουσούλησα κανονικό στην αρχή νόμιζα μου έκανε πλάκα αλλά τελικά το έλεγε σοβαρά 😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Να πάρεις το μενταγιόν της εγκυμοσύνης. Λένε βοηθάει. Εγώ το πήρα πριν 1,5 μήνα που άρχισε ν' ακούει η μπέμπα!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

@nanoukoμου για τη θέση δεν ξέρω καθόλου για να σε βοηθήσω! 

Φαντάζομαι ότι έχεις περιθώριο μέχρι να μπεις στον μήνα σου, αλλά καθόλου δεν ξέρω πώς μπορείς να βοηθήσεις..! 

Ίσως τα κορίτσια με εμπειρία σού πούνε!

Εύχομαι πάντως να πάρει θέση στις επόμενες βδομάδες! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Αχ τι ωραία μπράβο !!! 
Δεν το ξέρω αυτό αν μπορείς να κανείς κάτι για να το βοηθήσεις να πάρει θέση με το κεφάλι κάτω..  

εμενα θέση είχε πάρει αλλά προσπαθούσα να το βοηθησω να κατέβει με περπάτημα και ασκήσεις εδώ με είχε πει να περπατάω στα τέσσερα μέσα στο σπίτι 😂 μπουσούλησα κανονικό στην αρχή νόμιζα μου έκανε πλάκα αλλά τελικά το έλεγε σοβαρά 😳

Κορίτσια βρήκα το ακόλουθο άρθρο

https://www.mothersblog.gr/egkymosyni/story/139083/egkymosyni-pote-pairnei-thesi-to-moro

Λέει τα περισσότερα παίρνουν θέση 36η με 37η εβδομάδα! 

Περπάτημα στα 4 ε;; Χαχα κι εγώ θα νόμιζα μου κάνουν πλάκα! Είδα σε ένα βιντεάκι στο youtube που έλεγε ότι βοηθάει η άσκηση να στέκεσαι στα 4 και να κάνεις κυκλικές κινήσεις με τη λεκάνη! Άρα κάτι παρόμοιο με αυτό που σου είπε! Αν είναι να περπατάω κιόλας έτσι θα χρειαστώ επιγονατίδες 😀

Πολύ ωραία είναι τα μενταγιόν εγκυμοσύνης, τα φοράς και μετά και τα μωρά αναγνωρίζουν τον ήχο! Καλή ιδέα! 

Κρίστι υπομονή μέχρι να δεις και τα δικά σου πιο ωραία μαγουλάκια! Απίστευτες οι στιγμές που ζούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

 

 

Κορίτσια βρήκα το ακόλουθο άρθρο

https://www.mothersblog.gr/egkymosyni/story/139083/egkymosyni-pote-pairnei-thesi-to-moro

Λέει τα περισσότερα παίρνουν θέση 36η με 37η εβδομάδα! 

Περπάτημα στα 4 ε;; Χαχα κι εγώ θα νόμιζα μου κάνουν πλάκα! Είδα σε ένα βιντεάκι στο youtube που έλεγε ότι βοηθάει η άσκηση να στέκεσαι στα 4 και να κάνεις κυκλικές κινήσεις με τη λεκάνη! Άρα κάτι παρόμοιο με αυτό που σου είπε! Αν είναι να περπατάω κιόλας έτσι θα χρειαστώ επιγονατίδες 😀

Πολύ ωραία είναι τα μενταγιόν εγκυμοσύνης, τα φοράς και μετά και τα μωρά αναγνωρίζουν τον ήχο! Καλή ιδέα! 

Κρίστι υπομονή μέχρι να δεις και τα δικά σου πιο ωραία μαγουλάκια! Απίστευτες οι στιγμές που ζούμε! 

Απλά πρέπει να πάρεις το οκ πρώτα για της ασκήσεις εγω τις ξεκίνησα όταν μπήκα στο μήνα μου δεν ξέρω αν μπορούσα και νωρίτερα αλλά τότε μου είπε εμένα

Όταν μπήκα στο 8ο με είπε φουλ περπάτημα ήθελε αρκετά χιλιόμετρα κάθε μέρα αλλα με τοση ζεστη δεν μπορούσα να τα κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

@nanouko κι εγώ ανυπομονώ να τον δω!! ☺️

Αχ με φαντάζομαι να μπουσουλάω στα 4 και οι κοιλιά να ακουμπά στο πάτωμα! 😄 

ό,τι μπορούμε θα το κάνουμε!!

Άστα να πάνε! Που θα φτάσουμε δεν ξέρω!!! Παντως στο internet έχει διάφορες ασκήσεις που βοηθάνε και να πάρει θέση και να εμπεδωθεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είπα να σας δείξω πόσο όμορφα αισθάνομαι με την κοιλίτσα μου τώρα που μπήκα στον 8ο!!!854856110_Bellypainting.thumb.jpg.836d638cde8d663cb3693d4a5802c510.jpg

Καλημέραααα πολύ cute 😍 💖 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είπα να σας δείξω πόσο όμορφα αισθάνομαι με την κοιλίτσα μου τώρα που μπήκα στον 8ο!!!854856110_Bellypainting.thumb.jpg.836d638cde8d663cb3693d4a5802c510.jpg

Καλημέρα!! Άχου πολύ γλυκούλα είναι!!🌺🌺 Εσύ έκανες τη ζωγραφιά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είπα να σας δείξω πόσο όμορφα αισθάνομαι με την κοιλίτσα μου τώρα που μπήκα στον 8ο!!!854856110_Bellypainting.thumb.jpg.836d638cde8d663cb3693d4a5802c510.jpg

Ελα μωρεεε τι τέλεια!! Και μένα Μ αρέσουν πολύ αυτά αλλά πως τα φτιάχνεις😂😂😂😂😂 λίγο μας έμεινε κοριτσιααααα σ έναμιση μήνα θα ξεφουσκώνουν οι κοιλιτσες🥺🥺🥺🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Ελα μωρεεε τι τέλεια!! Και μένα Μ αρέσουν πολύ αυτά αλλά πως τα φτιάχνεις😂😂😂😂😂 λίγο μας έμεινε κοριτσιααααα σ έναμιση μήνα θα ξεφουσκώνουν οι κοιλιτσες🥺🥺🥺🥺

Και θα γεμίσουν οι αγκαλιές. Κορίτσια πραγματικά εγώ δεν κατάλαβα ποσο γρήγορα πέρασε ο καιρός και ευτυχώς για εμένα και εύκολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είπα να σας δείξω πόσο όμορφα αισθάνομαι με την κοιλίτσα μου τώρα που μπήκα στον 8ο!!!854856110_Bellypainting.thumb.jpg.836d638cde8d663cb3693d4a5802c510.jpg

Σε λίγο καιρό στα χεράκια σου θα είναι η μπουμπου σου αντί για την κοιλίτσα σου!!

Πολύ ωραία φωτογραφία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Καλημέρα!! Άχου πολύ γλυκούλα είναι!!🌺🌺 Εσύ έκανες τη ζωγραφιά;;

Όχι καλέ... Δεν πιάνουν εμένα τα χέρια μου σ' αυτά!!! Μια φίλη μου μου την έκανε και με φωτογράφισε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η μαμά12345 είπε:

Ελα μωρεεε τι τέλεια!! Και μένα Μ αρέσουν πολύ αυτά αλλά πως τα φτιάχνεις😂😂😂😂😂 λίγο μας έμεινε κοριτσιααααα σ έναμιση μήνα θα ξεφουσκώνουν οι κοιλιτσες🥺🥺🥺🥺

Αν ξέρεις κάποια/ον πολύ καλή/ό makeup artist που να ασχολείται με τέτοια... είναι πολύ εύκολο. Σκέψου ότι σε 1 ώρα είχαμε τελειώσει! Εγώ έχω 2 μήνες ακόμα... Απίστευτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Mommyel είπε:

Και θα γεμίσουν οι αγκαλιές. Κορίτσια πραγματικά εγώ δεν κατάλαβα ποσο γρήγορα πέρασε ο καιρός και ευτυχώς για εμένα και εύκολα 

Ούτε εγώ έχω καταλάβει ότι σε μόλις 2 μήνες θα την έχω αγκαλιά μου! Κι ας ζορίστηκα κι ας ζορίζομαι... περνάει νερό ο χρόνος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Σε λίγο καιρό στα χεράκια σου θα είναι η μπουμπου σου αντί για την κοιλίτσα σου!!

Πολύ ωραία φωτογραφία!!!

Όντως!!! Ευχαριστώ πολύ!!! 

Με το καλό σε όλες μας κορίτσια μου να κρατήσουμε τα μωράκια μας υγιή και γερά στην αγκαλιά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είπα να σας δείξω πόσο όμορφα αισθάνομαι με την κοιλίτσα μου τώρα που μπήκα στον 8ο!!!854856110_Bellypainting.thumb.jpg.836d638cde8d663cb3693d4a5802c510.jpg

Είναι πολύ ωραιο😊

Τίποτα δεν έμεινε σε 2 μήνες θα την έχεις αγκαλιά 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:
στις πριν 6 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είπα να σας δείξω πόσο όμορφα αισθάνομαι με την κοιλίτσα μου τώρα που μπήκα στον 8ο!!!854856110_Bellypainting.thumb.jpg.836d638cde8d663cb3693d4a5802c510.jpg

Έλα τι ωραιααα🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; Πως είστε;
Πήγατε πουθενά για το 3 ήμερο ; 

Εγω εχτές ξεδιάλεξα λίγο τα φορμάκια και σεντονακια λέω να τα πλύνω σιγά σιγά δεν ξέρω ακόμα τα έχω αφήσει πάνω στο κρεβατι για την ώρα 😊

δεν ξέρω μήπως δίνουν και καμία λίστα από το νοσοκομείο για πράγματα που θα χρειαστώ εκεί..🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; Πως είστε;
Πήγατε πουθενά για το 3 ήμερο ; 

Εγω εχτές ξεδιάλεξα λίγο τα φορμάκια και σεντονακια λέω να τα πλύνω σιγά σιγά δεν ξέρω ακόμα τα έχω αφήσει πάνω στο κρεβατι για την ώρα 😊

δεν ξέρω μήπως δίνουν και καμία λίστα από το νοσοκομείο για πράγματα που θα χρειαστώ εκεί..🤷‍♀️

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Εμάς γιορτάζει η Πολυούχος μας αυτό το 3ήμερο η Φανερωμένη. Ξεκίνησε το πανηγύρι εχθές κι ανέβηκα με 1 φίλη μου να προσκυνήσω. Αυρίο που είναι η γιορτή της θα πάω να πάρω και άρτο. Σήμερα μπορεί για 1η φορά να παρακούσω το γιατρό μου! Θα πάω παραλία με κάτι φίλους μου που ήρθαν απο Αγγλία (και μου έφεραν τα πρώτα δώρα για τη μπουμπού μου) και αν δεν κράτηθώ θα μπω έστω για μια βουτιά! 

Εγώ τη ζήτησα και μου την έδωσαν τη λίστα κορίτσι μου απο το μαιευτήριο. Γράφει μέσα τα πάντα. Έγγραφα για την εισαγωγή και για την εγγραφή του παιδιού στο ληξιαρχείο, πράγματα για τη μαμά και πράγματα για το μωρό. Αν θέλεις σου βγάζω μια φωτογραφία να έχεις έναν μπούσουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • πωπω πάρα πολλές πληροφόριες πήρες! Μπράβο κορίτσι μου, χαίρομαι που πήγε καλά η αυχενική σου!! ❤️ να τα μας, κι άλλο κοριτσάκι στην παρέα!! πότε θα σου πουν για σίγουρα;;  εγώ περιμένω μήπως και μας πουν στην αυχενική αν κι ο γυναικολόγος που μας είδε τη Δευτέρα κάπως μας είπε να μην έχουμε και πολλές προσδοκίες. Από την 16η εβδ και μετά θα φανεί λέει 🤪 εκτ΄ός κι αν είναι αγοράκι όπου θα ε΄ιναι ένα τσικ πιο εμφανές  😝🤣🤣🤣🤣 Αν φοβάσαι τις κρέμες για ραγάδες, η κολλητή μου πρότεινε αμυγδαλέλαιο! ό,τι πιο φυτικό και ενυδατικό! εγώ προς το παρόν β΄αζω μόνο μια ενυδατική που είναι 98% φυσικά συστατικά αλλα΄ το έχω στο νου μου να πάρω αμυγδαλέλαιο προσεχώς. Όσον αφορά το που θα γεννήσω που ρώτησες κορίτσι μου, στην Ελλάδα δεν έχω καμία ασφάλιση και το ΑΜΚΑ μου είναι ανενεργό από τότε που δηλώθηκα ως κάτοικος εξωτερικού... Να φανταστείς μια φορά έτυχε να χρειαστώ να πάω για μια ακτινογραφία στο Παπαγεωργίου στη Θεσ/νικη και με πήραν με την ΕυρωπαΪκή Κάρτα υγείας από το εξωτερικό που έχω εκδόσει και το όνομά μου ήταν γραμμένο με λατινικούς χαρακτήρες... Η χώρα μου με αντιμετωπίζει σα τουρίστρια πλέον 🥲🥲🥲 Οπότε, όχι ότι το σκεφτόμουν διαφορετικά, θα παραμείνω εδώ μέχρι και το τέλος, με το καλό, της εγκυμοσυνης, που έχω την ιδιωτική μου ασφάλιση κτλ. Δε θα έρθω Ελλάδα ούτε για Χριστούγεννα για τους προφανείς λόγους... Με το καλό το μωράκι μας θα πάει πρώτη φορά στην Ελλάδα το καλοκαίρι του '25 🙏🙏🙏 Και μετά μας περιμένει ο γολγοθάς της δήλωσης γεννήσεως κτλ.... Δε θέλω ούτε να το σκέφτομαι 😅😅 Αχ τώρα που σας τα γράφω αυτά, μ έπιασε μια συγκίνηση που την επόμενη φορά που θα έρθω Ελλάδα θα έχω το μωράκι μου 😍😍😍 όταν έφυγα τον περασμένο μήνα δε το είχα συνειδητοποίησει ότι ήταν η τελευταία φορά που πηγαινοερχόμουν "μόνη" 🥲🥲🥲
    • Κρίμα βρε κορίτσι μου, πολύ δύσκολο αυτ΄ο που περιγράφεις, αλλά πιστεύω θα σταματήσει κάποια στιμγή, δε μπορεί! Πάντως είναι για καλό, αυτό να σκεφτεσαι όσο μπορείς ❤️ Εγώ έκανα όλο κι όλο 4 εμετούς μεταξύ 6η-9ης εβδ, μετά υποχώησαν αρκετά οι ναυτίες και επανήλθαν κάπου στην 11η εβδ με αποκορύφωμα χθες που ήμουν 12+1 έκανα εμετό μετά από τόσο καιρό και ήταν ο χειρότερος μέχρι στιγμής.... δλδ σα να έβγαλα και την ψυχή μου ένα πράγμα 😅 δε ξέρω τι φάση... και στο μεταξύ ενώ είχα ψιλοεπανέλθει και με την ενέργεια, από χθες είμαι ένα κουρέλι, σήμερα να φανταστείτε, κατά τις 4μμ λέω ας ξαπλώσω λίγο έτσι 30 λεπτά, μιας και δεν είχα άλλα μιτιγκς, και κορίτσια ξύπνησα στις 6+μμ!! πάλι καλά δε μ' έψαξε κανείς απ τη δουλειά 🤣🤣🤣  και χθες τα ίδια, είχα πάρα πολύ κακή διάθεση και τρομερή εξάντληση... πιστεύω όμως ότι σε 1-2 εβδ να είναι πάλι καλύτερα τα πράγματα. Τλχ τώρα που είδα το μωρό να χοροπηδάει σα βατράχι την περασμένη Δευτέρα, ξέρω γιατί επανήλθαν οι αναγούλες  🤣🤣🤣 
    • Όχι καλε τι μόνη είμαιστε πολλες εδώ 😂 Εεε και εγω λόγο παλινδρομήσεις είχα πολύ άγχος και με έβαζε κάθε εβδομάδα δεν μου πήρε σε όλες τις επισκέψεις λεφτά  εεε συνήθως οι αναγούλες μετά την 7-8 εβδ αρχίζουν αλλά μπορεί και να μην έχεις βέβαια 
    • Κορίτσι μου, μην μπαίνεις σε αυτη τη διαδικασία. Ακου τον γιατρό σου που έτσι κι αλλιώς τον εμπιστεύεσαι!! Μια χαρα ειναι τα νούμερα. Εγω δεν ρισκαρα αμνιο ουτε οταν είχα ζήσει αυτά που σας έγραφα χθες... Ολα καλα!
    • Ναι είναι! Εμείς πηγαίναμε για αποξεση κι με το που μπαίνω για υπέρηχο δεν μίλαγε ο Γιατρος και λέει καλε αυτό μεγάλωσε..και όχι μόνο μεγάλωσε αλλά ακούμε και καρδιά!!!! Λέω έλα παναγια μου!!!! Τι να πω! Μακάρι όλα να πάνε καλα! Σε καμία μας δεν αξίζει να χαιρόμαστε και μετά να μας παίρνουν τη χαρά!🫶🙏🙏🙏🙏🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...