Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Άντε με το καλό κορίτσι μου. Να μας πεις τις εντυπώσεις.

Ναιι θα σας ενημερώσω! 😊 βαλίτσα ετοιμάσατε ;; Εγω περιμενω την μαμα μ να βγει σε άδεια για να τα πλύνει. Λέει θα τα πλύνει στο χέρι με βρεφικό απορρυπαντικό. Δεν με αφήνει να  τα βάλω πλυντηριο… Οποταν περιμενω 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Ναιι θα σας ενημερώσω! 😊 βαλίτσα ετοιμάσατε ;; Εγω περιμενω την μαμα μ να βγει σε άδεια για να τα πλύνει. Λέει θα τα πλύνει στο χέρι με βρεφικό απορρυπαντικό. Δεν με αφήνει να  τα βάλω πλυντηριο… Οποταν περιμενω 🤣

Όχι, εγώ δεν ετοίμασα ακόμη! Εγώ στο πλυντήριο θα τα βάλω! Το καθαρίζω γενικά το πλυντήριο στις θήκες και κάτω στη βαλβίδα και θα κάνω πρώτα και μια κενή πλύση με μαγειρική σόδα και ξύδι! Μακάρι να είχα κι εγώ κάποιον να μου τα πλύνει στο χέρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Όχι, εγώ δεν ετοίμασα ακόμη! Εγώ στο πλυντήριο θα τα βάλω! Το καθαρίζω γενικά το πλυντήριο στις θήκες και κάτω στη βαλβίδα και θα κάνω πρώτα και μια κενή πλύση με μαγειρική σόδα και ξύδι! Μακάρι να είχα κι εγώ κάποιον να μου τα πλύνει στο χέρι!

Θα τα κάνει την πρώτη φορά 😃 μετα εννοειται θα μπαίνουν πλυντηριο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Τέλεια ο μπεμπίνος... Άρα στις 36 εβδομάδες ξεκινάει το κάθε βδομάδα;

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

Τι καλααα! Μεγάλωσε ❤️ δλδ ποσο εισαι τωρα κορίτσι μου;

Ναι απο ότι κατάλαβα εμένα θα με βλέπει από την 36η και μετά κάθε εβδομάδα 😊

Ναι ναι μεγαλώνουμε 💙💙🧿🧿Τώρα είμαι 32+4 🍉🧿🐧

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

 

Ναι σοκ ότι κατάλαβα εμένα θα με βλέπει από την 36η και μετά κάθε εβδομάδα 😊

Ναι ναι μεγαλώνουμε 💙💙🧿🧿Τώρα είμαι 32+4 🍉🧿🐧

Άντε ωραία μπράβο μεγαλώνει ο μπέμπης σου τέλια.. και εμένα από την 36 εβδομάδα και μετά με έβλεπε κάθε βδομαδα πλησιάζει κορίτσι μου η μεγάλη μέρα  😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

Ναιι θα σας ενημερώσω! 😊 βαλίτσα ετοιμάσατε ;; Εγω περιμενω την μαμα μ να βγει σε άδεια για να τα πλύνει. Λέει θα τα πλύνει στο χέρι με βρεφικό απορρυπαντικό. Δεν με αφήνει να  τα βάλω πλυντηριο… Οποταν περιμενω 🤣

Όχι ούτε εγω έχω ετοιμάσει βαλίτσα εγω στο πληντηριο θα τα βάλω για ένα φρεσκάρισμα τα έχω πλυμένα 

Ας τα κάνει στο χερι η μαμα σου μετά δεν θα προλαβαίνεις να βάζεις πληντυριο από το ποσο γρήγορα θα αλλάζεις φορμάκια 😂

Περιμένουμε νέα από παιδιατρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elk είπε:

Όχι ούτε εγω έχω ετοιμάσει βαλίτσα εγω στο πληντηριο θα τα βάλω για ένα φρεσκάρισμα τα έχω πλυμένα 

Ας τα κάνει στο χερι η μαμα σου μετά δεν θα προλαβαίνεις να βάζεις πληντυριο από το ποσο γρήγορα θα αλλάζεις φορμάκια 😂

Περιμένουμε νέα από παιδιατρο 

Χαχα Καλημερα κορίτσι μου! Ναι είναι το πρώτο της εγγόνι και είναι ενθουσιασμένη!

εννοειται θα σας ενημερώσω για παιδίατρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρύσακι είπε:

Χαχα Καλημερα κορίτσι μου! Ναι είναι το πρώτο της εγγόνι και είναι ενθουσιασμένη!

εννοειται θα σας ενημερώσω για παιδίατρο! 

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;

Τι χαρά!!! Καλά κάνει και είναι ενθουσιασμένη. Έτσι είθισται αν με ρωτάς! Εγώ αυτόν τον ενθουσιασμό τον έχω πάρει μόνο απο τη δεύτερη μητέρα μου. Τουλάχιστον ο μπαμπάς μου έκανε σωστή επιλογή τη δεύτερη φορα!

Εννοείται πως περιμένουμε και να μας πεις για να ξέρουμε κι εμείς! Όσες δεν έχουμε δηλαδή! χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρύσακι είπε:

Χαχα Καλημερα κορίτσι μου! Ναι είναι το πρώτο της εγγόνι και είναι ενθουσιασμένη!

εννοειται θα σας ενημερώσω για παιδίατρο! 

καλημέρα κορίτσια 😊

Χαχαχα κατάλαβα άστην να το χαρεί τότε να τα πλύνει όλα στο χερι να το ευχαριστηθεί 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;

Τι χαρά!!! Καλά κάνει και είναι ενθουσιασμένη. Έτσι είθισται αν με ρωτάς! Εγώ αυτόν τον ενθουσιασμό τον έχω πάρει μόνο απο τη δεύτερη μητέρα μου. Τουλάχιστον ο μπαμπάς μου έκανε σωστή επιλογή τη δεύτερη φορα!

Εννοείται πως περιμένουμε και να μας πεις για να ξέρουμε κι εμείς! Όσες δεν έχουμε δηλαδή! χιχι

Εννοειται κορίτσι μου θα σας πω ! Τουλάχιστον εχεις την 2η μητέρα σου Γφτο μην στεναχωριέσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

καλημέρα κορίτσια 😊

Χαχαχα κατάλαβα άστην να το χαρεί τότε να τα πλύνει όλα στο χερι να το ευχαριστηθεί 😂

Χαχα ετσι θα κανω! 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρύσακι είπε:

Εννοειται κορίτσι μου θα σας πω ! Τουλάχιστον εχεις την 2η μητέρα σου Γφτο μην στεναχωριέσαι! 

Α δε στεναχωριέμαι κορίτσι μου. Ο κάθε άνθρωπος κάνει τις επιλογές του και φυσικά μετά δέχεται και τις συνέπειες αυτών. Οπότε... όπως στρώνεις κοιμάσαι μου έλεγε η γιαγιά μου! Ας είναι καλά αυτή η γυναίκα και δε χρειάζομαι κανέναν άλλον πραγματικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα κορίτσια! Έχω καιρό να γράψω, αλλά μπαίνω κ διαβάζω κάθε μέρα!

Τι ωραία τα νέα όλων σας! Αντε φτάνει σιγά σιγά ο καιρός! Βέβαια έχουμε ένα ολόκληρο καλοκαίρι να αντέξουμε αλλά φτάνει η μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinayia είπε:

Καλημέρα κ από μένα κορίτσια! Έχω καιρό να γράψω, αλλά μπαίνω κ διαβάζω κάθε μέρα!

Τι ωραία τα νέα όλων σας! Αντε φτάνει σιγά σιγά ο καιρός! Βέβαια έχουμε ένα ολόκληρο καλοκαίρι να αντέξουμε αλλά φτάνει η μέρα!

Πως είσαι εσύ κορίτσι μου; 10 βδομάδες σήμερα... Πάμε δυνατά... Βαστάμε γερά ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

Χαχα Καλημερα κορίτσι μου! Ναι είναι το πρώτο της εγγόνι και είναι ενθουσιασμένη!

εννοειται θα σας ενημερώσω για παιδίατρο! 

Ναι, παρακαλώ!! Αναμένουμε ενημέρωση!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;

Τι χαρά!!! Καλά κάνει και είναι ενθουσιασμένη. Έτσι είθισται αν με ρωτάς! Εγώ αυτόν τον ενθουσιασμό τον έχω πάρει μόνο απο τη δεύτερη μητέρα μου. Τουλάχιστον ο μπαμπάς μου έκανε σωστή επιλογή τη δεύτερη φορα!

Εννοείται πως περιμένουμε και να μας πεις για να ξέρουμε κι εμείς! Όσες δεν έχουμε δηλαδή! χιχι

Καλά κι εγώ αυτόν τον ενθουσιασμό περίμενα από όλους που τον είδα τελικά μόνο από δύο άτομα!! Κι αυτό μου αρκεί!! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας έχουν μιλήσει για τα βλαστοκύτταρα; Εμένα μου είπαν ότι είναι ακόμη σε πολύ πρώιμο στάδιο το όλο θέμα και ότι δεν έχουν όφελος σε γονιδιακή βλάβη.. Κόστος 1000-1500 €..το έχετε ψάξει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια σας έχουν μιλήσει για τα βλαστοκύτταρα; Εμένα μου είπαν ότι είναι ακόμη σε πολύ πρώιμο στάδιο το όλο θέμα και ότι δεν έχουν όφελος σε γονιδιακή βλάβη.. Κόστος 1000-1500 €..το έχετε ψάξει;;

Εγώ δεν έχω μιλήσει ακόμα γι' αυτό! Θα μιλήσω με το γιατρό μου και βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια σας έχουν μιλήσει για τα βλαστοκύτταρα; Εμένα μου είπαν ότι είναι ακόμη σε πολύ πρώιμο στάδιο το όλο θέμα και ότι δεν έχουν όφελος σε γονιδιακή βλάβη.. Κόστος 1000-1500 €..το έχετε ψάξει;;

Εγω κορίτσι μου δεν έκανα τίποτα από αυτά να σου πω την αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια σας έχουν μιλήσει για τα βλαστοκύτταρα; Εμένα μου είπαν ότι είναι ακόμη σε πολύ πρώιμο στάδιο το όλο θέμα και ότι δεν έχουν όφελος σε γονιδιακή βλάβη.. Κόστος 1000-1500 €..το έχετε ψάξει;;

Και εγω ειμαι στη φαση που το ψαχνω...Εχω ακουσει διφορουμενες αποψεις...καποιοι λενε οπως ειπες κι εσυ οτι δεν ξερουμε ακομα αν αξιζει κ οτι δεν εχει βρεθει σιγουρος τροπος να χρησιμοποιηθουν στο ιδιο το παιδι. Το κοστος ειναι μεγαλο και θελει ψαξιμο...Αρκετοι τα δωριζουν στη δημοσια τραπεζα, στην ουσια κανεις μια καλη πραξη για να μεγαλωσει το αποθεμα, αλλα δεν τα χρησιμοποιεις εσυ πηγαινουν σε καποιον συμβατο δεκτη. Πφ δυσκολη αποφαση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω κορίτσι μου δεν έκανα τίποτα από αυτά να σου πω την αλήθεια 

Στο είχε συζητήσει όμως κανείς;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια σας έχουν μιλήσει για τα βλαστοκύτταρα; Εμένα μου είπαν ότι είναι ακόμη σε πολύ πρώιμο στάδιο το όλο θέμα και ότι δεν έχουν όφελος σε γονιδιακή βλάβη.. Κόστος 1000-1500 €..το έχετε ψάξει;;

Ούτε εγώ κορίτσι μου..δεν έχω ασχοληθεί καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Στο είχε συζητήσει όμως κανείς;;;

Πήγαν να μου κάνουν κουβέντα στο Ιασώ αλλά τους ειπα ότι δεν θα το κάνω… δεν ξέρω λεπτομέρειες, αλλά έχω την εντύπωση όμως ότι είναι για περιορισμένο χρονικό διάστημα όλο αυτο… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια σας έχουν μιλήσει για τα βλαστοκύτταρα; Εμένα μου είπαν ότι είναι ακόμη σε πολύ πρώιμο στάδιο το όλο θέμα και ότι δεν έχουν όφελος σε γονιδιακή βλάβη.. Κόστος 1000-1500 €..το έχετε ψάξει;;

Καλησπέρααα...τι ακριβώς είναι αυτό; το βλέπω γενικά και στο φβ που το λένε αλλα δεν έχω ασχοληθεί καθόλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

Καλησπέρααα...τι ακριβώς είναι αυτό; το βλέπω γενικά και στο φβ που το λένε αλλα δεν έχω ασχοληθεί καθόλου...

Ούτε εγώ το ξέρω πολύ καλά..κρατάνε τμήμα του ομφάλιου λώρου και αίμα και αυτό χρησιμεύει για τη θεραπεία κάποιων ασθενειών; Κάτι τέτοιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...