Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Άρα όλες θα το κάνουμε απ' ότι βλέπω. Εγώ να δούμε την επόμενη εβδομάδα τι θα μου πουν!

Εγω χαίρομαι που θα το κανουμε Γιατι θα δουμε σε ποιον θα μοιάζει το μπεμπέ! ανυπομονώ! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Για σύσφιξη την παίρνεις αγροτερα μετά την γεννά τώρα δεν νομίζω ότι την χρειάζεσαι που θα ξεφουσκώνει η κοιλιά και θέλει μάζεμα 😅

Μετά θα θέλω για σύσφιξη κυτταρίτιδα!!

Άσε!! Ο ποποσ μου γέμισε κυτταρίτιδα!! Θα έχω κι εγώ μωρουδισιο ποπό και μπούτια σαν τον μπεμπουλη!!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Πέρασαν 6 βδο από την τελευταία φορά ε; Πως να μην ανυπόμονης να πας να δεις το μωρακι σου

εμενα κάθε μήνα με βάζει ραντεβού αυτος

από τον άλλον γιατρό θα σταματήσεις δηλαδή τώρα ε; Εγω πήρα τηλ τον ιδιώτη και ενημέρωσα ότι θα πάω σε κρατικό να γεννήσω λόγο οικονομικών δυσκολιών να ξέρει ότι δεν θα ξανά πάω .. ντράπηκα λίγο αλλά έπρεπε να παρω..

@Elk μου νομίζω κι αυτός καταλαβαίνει!, αφού είναι καθαρά οικονομικό το θέμα! Καθόλου να μην ντρέπεσαι!

Νομίζω το "άσχημο" θα ήταν να μην ενημερωνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Και εγώ αυτή λέω να πάρω!!

Εγώ τη χρησιμοποιώ εδώ και μήνες κι ευτυχώς ακόμα δεν έχει εμφανιστεί καμία πουθενά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Εγω χαίρομαι που θα το κανουμε Γιατι θα δουμε σε ποιον θα μοιάζει το μπεμπέ! ανυπομονώ! 🥰

Εγώ είδα στη Β' επιπέδου με το 4D που μοιάζει αλλά δε θέλω να χάνω ευκαιρίες να τη βλέπω... Αν το καλοσκεφτείς την έχω δει ΜΌΝΟ 4 φορές κανονικά και ένα δευτερόλεπτο τότε που είχα ανησυχήσει που δεν την ένιωθα και πήγα στο νοσοκομείο για έναν γρήγορο υπέρηχο. Ευτυχώς σε λίγο θα ξεκινήσουν οι πιο συχνές επισκέψεις επιτέλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Μόλις ήπια τη γλυκόζη και ξεκινάνε οι δύο ώρες αναμονής! Είναι η δεύτερη φορά που κάνω (και η τελευταία για αυτή την εγκυμοσύνη ελπίζω) 

Καλημέρα... εγώ έχω 10 λεπτά που ηπια τη γλυκόζη και τωρα ξεκινάει η αναμονή!🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου. Τρέξε να προλάβεις και τα μικροβιολογικά. Ελπίζω να έγινε το ίδιο και στη @Barbiee και στην @katerinayia...

ευτυχώς ναι...στην κυριολεξία έτρεξα 😂

πάλι καλά μου δωσανε προτεραιότητα γιατί γινοτανε χαμός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Barbiee είπε:

Καλημέρα... εγώ έχω 10 λεπτά που ηπια τη γλυκόζη και τωρα ξεκινάει η αναμονή!🤷

Άντε επιτέλους κι εσύ!!! Περιμένουμε τα αποτελέσματα όλων σας σήμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω να βγούνε σήμερα... αλλιώς αύριο 🤷

τελικά δεν ήταν τόσο κακή η γλυκόζη...μια χαρά καταφερα και το ηπια ..σε 3 φορές...απλα μια πολύ μικρή αναγουλα την έχω... μόνο αυτό!

Καλά αποτελέσματα και στα αλλα κορίτσια εύχομαι 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ είδα στη Β' επιπέδου με το 4D που μοιάζει αλλά δε θέλω να χάνω ευκαιρίες να τη βλέπω... Αν το καλοσκεφτείς την έχω δει ΜΌΝΟ 4 φορές κανονικά και ένα δευτερόλεπτο τότε που είχα ανησυχήσει που δεν την ένιωθα και πήγα στο νοσοκομείο για έναν γρήγορο υπέρηχο. Ευτυχώς σε λίγο θα ξεκινήσουν οι πιο συχνές επισκέψεις επιτέλους!!!

Ναι επιτέλους! Εντομεταξυ εσεις ποσο συχνά νιώθετε να σας κλωτσάει; Εμενα κάποιες μερες δεν πολύ εμφανίζεται και αγχώνομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Ναι επιτέλους! Εντομεταξυ εσεις ποσο συχνά νιώθετε να σας κλωτσάει; Εμενα κάποιες μερες δεν πολύ εμφανίζεται και αγχώνομαι..

εγω εξαρτάται...οταν δεν κανω τίποτα το νιώθω συνέχεια το μπεμπακι μου...οταν κάνω δουλειές και κουράζομαι οχι τόσο συχνά!

τώρα εχει αρχίσει και μ ενοχλεί οταν γυρνάει εντωμεταξυ...με πιεζει αρκετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

εγω εξαρτάται...οταν δεν κανω τίποτα το νιώθω συνέχεια το μπεμπακι μου...οταν κάνω δουλειές και κουράζομαι οχι τόσο συχνά!

τώρα εχει αρχίσει και μ ενοχλεί οταν γυρνάει εντωμεταξυ...με πιεζει αρκετά!

Μπορει κιολας Επειδη δουλευω ολη μερα και να μην το νιώθω! Εχει μερες που αγχώνομαι όμως άμα αργήσει να εμφανιστεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Μπορει κιολας Επειδη δουλευω ολη μερα και να μην το νιώθω! Εχει μερες που αγχώνομαι όμως άμα αργήσει να εμφανιστεί. 

Εε ισως γι αυτό!

Οταν χαλαρωνεις δεν το νιώθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

Καλημέρα... εγώ έχω 10 λεπτά που ηπια τη γλυκόζη και τωρα ξεκινάει η αναμονή!🤷

Γρήγορα να περάσουν οι δύο ώρες εύχομαι και καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Ναι επιτέλους! Εντομεταξυ εσεις ποσο συχνά νιώθετε να σας κλωτσάει; Εμενα κάποιες μερες δεν πολύ εμφανίζεται και αγχώνομαι..

Εγώ κορίτσι μου δεν είμαι μέτρο σύγκρισης γιατί έχω μια μικρή ταλιμπάν!!! Κουνιέται συνέχεια... Πιο έντονα τη νιώθω όταν πεινάω και όταν ξαπλώνω αλλά γενικά τη νιώθω πολύ. Να μην αγχώνεσαι. Μια ξαδέρφη μου στο 1ο της παιδάκι άμα δεν το "σκούνταγε" ούτε που τον ένιωθε... Γενικά πάντως να ξέρεις λένε ότι θέλουμε 10 κινήσεις σε 1 ώρα σε κατάσταση ηρεμίας.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ κορίτσι μου δεν είμαι μέτρο σύγκρισης γιατί έχω μια μικρή ταλιμπάν!!! Κουνιέται συνέχεια... Πιο έντονα τη νιώθω όταν πεινάω και όταν ξαπλώνω αλλά γενικά τη νιώθω πολύ. Να μην αγχώνεσαι. Μια ξαδέρφη μου στο 1ο της παιδάκι άμα δεν το "σκούνταγε" ούτε που τον ένιωθε... Γενικά πάντως να ξέρεις λένε ότι θέλουμε 10 κινήσεις σε 1 ώρα σε κατάσταση ηρεμίας.  

Δεν το ήξερα αυτό με τις 10 κινήσεις εγω πάντως!

αλλά εμένα μπορει σε μια ωρα σε κατάσταση ηρεμίας να κουνιέται 50 φορές 😂 ειδικά οταν είναι να οαω για ύπνο το βράδυ δεν μ αφήνει...σα να λεει μείνε ξύπνια να μ κάνεις παρέα ενα πράγμα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρύσακι είπε:

Εγω χαίρομαι που θα το κανουμε Γιατι θα δουμε σε ποιον θα μοιάζει το μπεμπέ! ανυπομονώ! 🥰

Εμείς τον είδαμε λίγο στη β επιπέδου αλλά ένας λόγος ποτ θέλω να κάνω είναι αυτός! Να τον δω ξανά σε τόσο καλή ανάλυση! Φαινόταν το προσωπάκι του!!🥲🥲

 

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Ναι επιτέλους! Εντομεταξυ εσεις ποσο συχνά νιώθετε να σας κλωτσάει; Εμενα κάποιες μερες δεν πολύ εμφανίζεται και αγχώνομαι..

Ανάλογα με τις μέρες κι εγώ! Όταν είμαι στη δουλειά είναι πιο ήσυχος! Όταν ξαπλώνω ή κάθομαι ήρεμα είναι πιο δραστήριος!!

Καμιά φορά μπορεί να τον ενοχλήσω για να κουνηθεί αλλά δεν ανταποκρίνεται πάντα! Αλλά κάποια στιγμή δίνει σημεία ζωής (συνήθως αν φάω ή ξαπλώσω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

Δεν το ήξερα αυτό με τις 10 κινήσεις εγω πάντως!

αλλά εμένα μπορει σε μια ωρα σε κατάσταση ηρεμίας να κουνιέται 50 φορές 😂 ειδικά οταν είναι να οαω για ύπνο το βράδυ δεν μ αφήνει...σα να λεει μείνε ξύπνια να μ κάνεις παρέα ενα πράγμα 😂

Το διάβασα στην εφαρμογή που έχω για την εγκυμοσύνη. 2 φορές τη μέρα πριν ή μετά το γεύμα σε κατάσταση ηρεμίας, θέλουμε 10 κινήσεις μέσα σε 1 ώρα. Αλλά όπως λες κι εσύ κι εμένα είναι υπερδραστήρια η μπουμπού... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katiana1987 είπε:

Το διάβασα στην εφαρμογή που έχω για την εγκυμοσύνη. 2 φορές τη μέρα πριν ή μετά το γεύμα σε κατάσταση ηρεμίας, θέλουμε 10 κινήσεις μέσα σε 1 ώρα. Αλλά όπως λες κι εσύ κι εμένα είναι υπερδραστήρια η μπουμπού... 

ποια εφαρμογή έχεις εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Εμείς τον είδαμε λίγο στη β επιπέδου αλλά ένας λόγος ποτ θέλω να κάνω είναι αυτός! Να τον δω ξανά σε τόσο καλή ανάλυση! Φαινόταν το προσωπάκι του!!🥲🥲

 

Ανάλογα με τις μέρες κι εγώ! Όταν είμαι στη δουλειά είναι πιο ήσυχος! Όταν ξαπλώνω ή κάθομαι ήρεμα είναι πιο δραστήριος!!

Καμιά φορά μπορεί να τον ενοχλήσω για να κουνηθεί αλλά δεν ανταποκρίνεται πάντα! Αλλά κάποια στιγμή δίνει σημεία ζωής (συνήθως αν φάω ή ξαπλώσω)

Εγώ έχω και 3 φωτογραφίες της. 2 αμφάς και 1 προφίλ. Έχω και το πατουσάκι της σε 1 απο τη Β' επιπέδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ έχω και 3 φωτογραφίες της. 2 αμφάς και 1 προφίλ. Έχω και το πατουσάκι της σε 1 απο τη Β' επιπέδου.

τι καλαααα😍😍😍

εγω στη β που φαινόταν πιο καθαρά δεν μ άφηνε...ειχε τα χερια του μπροστά στο πρόσωπο...και ο ομφάλιος λώρος εκρυβε τα ματακια του... οπότε περιμένω ισως στη ντοπλερ μας αφησει να τον δούμε 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις! @Katiana1987ναι το θυμάμαι που μου είχες πει για την κρέμα και είπα να την προτιμήσω κι εγώ!

Όσο για τις φωτογραφίες κι εγώ από πρόσωπο έχω από τη β επιπέδου! Τώρα αν πάω για Doppler θα τον ξαναδώ τόσο καλά!

Μπράβο σου που άντεξες να την δεις τόσο λίγες φορές στον υπέρηχο! Μπορεί γι αυτό να είναι δραστήρια για να είσαι ανά πάσα στιγμή σίγουρη ότι είναι καλά!! 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Εμείς τον είδαμε λίγο στη β επιπέδου αλλά ένας λόγος ποτ θέλω να κάνω είναι αυτός! Να τον δω ξανά σε τόσο καλή ανάλυση! Φαινόταν το προσωπάκι του!!🥲🥲

 

Ανάλογα με τις μέρες κι εγώ! Όταν είμαι στη δουλειά είναι πιο ήσυχος! Όταν ξαπλώνω ή κάθομαι ήρεμα είναι πιο δραστήριος!!

Καμιά φορά μπορεί να τον ενοχλήσω για να κουνηθεί αλλά δεν ανταποκρίνεται πάντα! Αλλά κάποια στιγμή δίνει σημεία ζωής (συνήθως αν φάω ή ξαπλώσω)

Ναι κι εγω εχω φωτογραφία το προσωπακι της απο τη β επιπέδου Αλλα τωρα ίσως φαίνονται καλυτερα τα χαρακτηριστικά της Γφτο ανυπομονώ ❣️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...