Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις On 11/3/2024 at 10:02 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι 😊 είναι το πρώτο σου παιδάκι ;

Ευχαριστώ πολύ!! επίσης!! Ναι το πρώτο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

γενικά δεν τα πάω και πολύ καλά με τη θάλασσα...τα τελευταία 5 χρόνια πάω διακοπες και ζητημα να μπαίνω μια φορά στη θάλασσα...επειδη ειχα και ενα αλλο γυναικολογικο θεμα και δεν μπορούσα...και παντα μ επιανε στις διακοπές...ΠΑΝΤΑ όμως!

παραπονο το εχω να πάω διακοπες και να είμαι ήρεμη!

ετσι για τη βόλτα όμως ίσως παμε κάπου κοντά!

Εγώ, ως γνήσια Ιχθύς στο ζώδιο... λατρεύω τη θάλασσα!!! Ίσως μου λείψει λίγο φέτος... Αλλά δεν πειράζει... Του χρόνου θα την ευχαριστηθώ με την κορούλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Barbiee είπε:

γενικά δεν τα πάω και πολύ καλά με τη θάλασσα...τα τελευταία 5 χρόνια πάω διακοπες και ζητημα να μπαίνω μια φορά στη θάλασσα...επειδη ειχα και ενα αλλο γυναικολογικο θεμα και δεν μπορούσα...και παντα μ επιανε στις διακοπές...ΠΑΝΤΑ όμως!

παραπονο το εχω να πάω διακοπες και να είμαι ήρεμη!

ετσι για τη βόλτα όμως ίσως παμε κάπου κοντά!

Και εγω τα τελευταία χρόνο δεν πολύ μπαίνω και ας την έχω δίπλα πιο πολύ μου αρέσει να κάθομαι να την κοιτάω και να πίνω καφέ αν ζεσταθώ πολύ να μπω για λίγο και να βγω αλλά νομίζω είναι τα γερατια μου αυτά 😂 πιο μικρή κολυμπούσα αρκετά τώρααα δεν το πολύ θέλω 

Αν σας βολέψει να πάτε έστω για βόλτα κοντά καλό θα σου κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Benar είπε:

νομίζω τελικά απάντησα 2 φορές!! δε μου τα βγάζει καλά! χαχα

Καλημέρα κορίτσια 

Είσαι ακόμα δοκιμαστικό μέλος και αργούν να βγουν τα μνμ σου για αυτό συμβαίνει αυτό να βγαίνουν καποιες φορές και δίπλα τα μνμ όσο μπορείς να γράφεις για να βγεις από δοκιμαστικό μέλος θα εμφανίζονται αμέσως τα μνμ σου 

θελεις αλλά 11 μνμ να γράψεις για να σε βγάλει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Benar είπε:

νομίζω τελικά απάντησα 2 φορές!! δε μου τα βγάζει καλά! χαχα

Ναι κ εμένα ακόμα αργούν να φανούν τα μνμ μου! Που θα πάει, θα φτάσουμε τις 20 δημοσιεύσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!με το καλό τα μωράκια σας...είμαι καινούρια στην παρέα σας...Πητ 10/8 το δεύτερο παιδάκι μου αγοράκι κι αυτό..22 εβδομάδων τώρα...έκανα την β επιπέδου αυτή την εβδομάδα και όλα καλά ευτυχώς🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου! Τι κανετε; Πως τα πατε; 

Καλημέρα κορίτσια! 😊

εγω καλά λέω αν εξαιρέσω το μπούκωμα από την ίωση που ακόμα με ταλαιπωρεί γενικα είμαι καλά 

αυριο έχω ραντεβού με τον καινούργιο γυναικολόγο και ανυπομονώ να πάω να δω τι θα μου πει και εκεινος 

εσεις πως είστε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ είμαι μια χαρά κι ανυπομονώ να κάνω τη Β' επιπέδου για να ξανά δω την μπουμπού μου... Εχθές το πρωϊ (αν και νωρίς ακόμα) παρακολούθησα ένα ΔΩΡΕΆΝ σεμινάριο θηλασμού διαδικτυακά κι ενθουσιάστηκα!!! 

@Χρύσακι εσύ πως έισαι κορίτσι μου;

@Elk τι ώρα έχεις αύριο ραντέβου με τον καινούριο γυναικολόγο; Και πήρες τηλέφωνο επιτέλους για να κλείσεις για Β' επιπέδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ είμαι μια χαρά κι ανυπομονώ να κάνω τη Β' επιπέδου για να ξανά δω την μπουμπού μου... Εχθές το πρωϊ (αν και νωρίς ακόμα) παρακολούθησα ένα ΔΩΡΕΆΝ σεμινάριο θηλασμού διαδικτυακά κι ενθουσιάστηκα!!! 

@Χρύσακι εσύ πως έισαι κορίτσι μου;

@Elk τι ώρα έχεις αύριο ραντέβου με τον καινούριο γυναικολόγο; Και πήρες τηλέφωνο επιτέλους για να κλείσεις για Β' επιπέδου;

Χαχαχαχα 😂 όχι δεν έχω πάρει ακόμα τηλ 😂 αλλά μέσα στην βδομαδα θα παρω  εκεί Τρίτη Τετάρτη θα τον παρω 🤪

αυριο έχω 12 η ώρα ραντεβού αλλά έχω και 1,5 ώρα δρόμο για φτάσω στο νοσοκομείο όποτε θα ξεκινήσω νωρίς 

Ένα από το πιο ζόρικα πράγματα είναι ο θηλασμός καλά εκανες να πάρεις μια ιδέα εγω δεν είχα κάνει σεμινάρια, ειδα μερικά βιντεάκια στο YouTube και ότι μου είπε η μαία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχαχα 😂 όχι δεν έχω πάρει ακόμα τηλ 😂 αλλά μέσα στην βδομαδα θα παρω  εκεί Τρίτη Τετάρτη θα τον παρω 🤪

αυριο έχω 12 η ώρα ραντεβού αλλά έχω και 1,5 ώρα δρόμο για φτάσω στο νοσοκομείο όποτε θα ξεκινήσω νωρίς 

Ένα από το πιο ζόρικα πράγματα είναι ο θηλασμός καλά εκανες να πάρεις μια ιδέα εγω δεν είχα κάνει σεμινάρια, ειδα μερικά βιντεάκια στο YouTube και ότι μου είπε η μαία 

Γνήσια Ελληνίδα είσαι εσύ μωρέ παιδάκι μου... Όλα τελευταία στιγμή. Ελπίζω κι εύχομαι να τα καταφέρω... Αφού πηγαίνουν ΌΛΑ καλά με την εγκυμοσύνη, οι στόχοι μου είναι... φυσιολογικός τοκετός και αποκλειστικός θηλασμός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Γνήσια Ελληνίδα είσαι εσύ μωρέ παιδάκι μου... Όλα τελευταία στιγμή. Ελπίζω κι εύχομαι να τα καταφέρω... Αφού πηγαίνουν ΌΛΑ καλά με την εγκυμοσύνη, οι στόχοι μου είναι... φυσιολογικός τοκετός και αποκλειστικός θηλασμός...

Χαχαχα ναι είχα πει πριν λιγες μερες δεν το έχω καθόλου με την οργάνωση όλα στο τέλος τα αφήνω 😂

στο εύχομαι κορίτσι μου να πάνε όλα όπως επιθυμείς και εμένα αυτοί ήταν οι στόχοι μου στην πρώτη εγκυμοσύνη εγω κατάφερα να πετύχω τον έναν από τους δυο εύχομαι εσυ να κανείς το δυο στα δυο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 😊

εγω καλά λέω αν εξαιρέσω το μπούκωμα από την ίωση που ακόμα με ταλαιπωρεί γενικα είμαι καλά 

αυριο έχω ραντεβού με τον καινούργιο γυναικολόγο και ανυπομονώ να πάω να δω τι θα μου πει και εκεινος 

εσεις πως είστε ; 

Μια χαρα κι εγω! Τέλεια  να πανε ολα καλα με τον καινούριο γυναικολόγο! Κ περαστικά για την ίωση! :)  Θα παω κ εγω την Τρίτη ξανα στην γυναικολόγο μου για αναλύσεις κ καμπύλη ζαχαρου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ είμαι μια χαρά κι ανυπομονώ να κάνω τη Β' επιπέδου για να ξανά δω την μπουμπού μου... Εχθές το πρωϊ (αν και νωρίς ακόμα) παρακολούθησα ένα ΔΩΡΕΆΝ σεμινάριο θηλασμού διαδικτυακά κι ενθουσιάστηκα!!! 

@Χρύσακι εσύ πως έισαι κορίτσι μου;

@Elk τι ώρα έχεις αύριο ραντέβου με τον καινούριο γυναικολόγο; Και πήρες τηλέφωνο επιτέλους για να κλείσεις για Β' επιπέδου;

Αχ κορίτσι μ σε καταλαβαίνω κ εγω καθε φορά ανυπομονώ να δω το μωράκι μου! Να ξερω οτι ολα πανε καλα. Νομιζω μέχρι να γεννήσουμε ετσι θα νιώθουμε :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 🦋

Εγώ αύριο έχω καμπύλη σακχάρου και μεθαύριο ραντεβού στον γιατρό μας να ξανά δούμε τον ζωηρό μας μάγκα 👣🧿🧿🧿..

Καλά είμαι,έχω ξεκινήσει σιγά σιγά ευτυχώς να παίρνω λίγο βάρος και να κουράζομαι σχετικά 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Αχ κορίτσι μ σε καταλαβαίνω κ εγω καθε φορά ανυπομονώ να δω το μωράκι μου! Να ξερω οτι ολα πανε καλα. Νομιζω μέχρι να γεννήσουμε ετσι θα νιώθουμε :) 

Εγώ απλά θέλω να τη δω... Δεν ανησυχώ για κάτι. Τώρα που φτιάχνω και σιγά σιγά το σπίτι, είμαι κάθε μέρα μ' ένα ηλίθιο χαμόγελο!!! Πας κιόλας για καμπύλη; Πόσων εβδομάδων είσαι; θύμισε μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ απλά θέλω να τη δω... Δεν ανησυχώ για κάτι. Τώρα που φτιάχνω και σιγά σιγά το σπίτι, είμαι κάθε μέρα μ' ένα ηλίθιο χαμόγελο!!! Πας κιόλας για καμπύλη; Πόσων εβδομάδων είσαι; θύμισε μου!

Ναι την Τρίτη! Ειμαι 21 και 3. Φτιάχνεις εννοεις για το μωρό το δωματιο ή γενικα το σπιτι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Ναι την Τρίτη! Ειμαι 21 και 3. Φτιάχνεις εννοεις για το μωρό το δωματιο ή γενικα το σπιτι; 

Το σπίτι γενικά. Το είχα παραμελήσει αρκετά λόγω "δυσφορίας" των πρώτων 4 μηνών. Και πριν έλειπα περίπου ένα μήνα... Άρα μιλάμε ότι ήταν σχεδόν 1 εξάμηνο που το είχα όπως να 'ναι. Έκανα μόνο τα πάνω πάνω που λέμε... 

Μαζί είμαστε... 21+2 σήμερα... Άρα λογικά κι εμένα στις 23/4 που έχω τη Β' επιπέδου θα μου πει άμεσα να κάνω και την καμπύλη λες;;; Είναι η μοναδική εξέταση που με 'αγχώνει" έχω να πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρύσακι είπε:

Μια χαρα κι εγω! Τέλεια  να πανε ολα καλα με τον καινούριο γυναικολόγο! Κ περαστικά για την ίωση! :)  Θα παω κ εγω την Τρίτη ξανα στην γυναικολόγο μου για αναλύσεις κ καμπύλη ζαχαρου. 

Ευχαριστώ θα σε στείλω αύριο τα νέα μου 

ωχ η χειρότερη μου εξέταση είναι αυτήν δεν την θέλω καθόλου 😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Το σπίτι γενικά. Το είχα παραμελήσει αρκετά λόγω "δυσφορίας" των πρώτων 4 μηνών. Και πριν έλειπα περίπου ένα μήνα... Άρα μιλάμε ότι ήταν σχεδόν 1 εξάμηνο που το είχα όπως να 'ναι. Έκανα μόνο τα πάνω πάνω που λέμε... 

Μαζί είμαστε... 21+2 σήμερα... Άρα λογικά κι εμένα στις 23/4 που έχω τη Β' επιπέδου θα μου πει άμεσα να κάνω και την καμπύλη λες;;; Είναι η μοναδική εξέταση που με 'αγχώνει" έχω να πω!!!

Γιατι; Εγω δεν εχω ιδέα περί τίνος πρόκειται. Νομιζω πίνεις σιρόπι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ θα σε στείλω αύριο τα νέα μου 

ωχ η χειρότερη μου εξέταση είναι αυτήν δεν την θέλω καθόλου 😤

Θα περιμένουμε να μας πεις! Εγω πρώτη φορά θα κανω κι ετσι δεν ξερω πως ειναι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρύσακι είπε:

Γιατι; Εγω δεν εχω ιδέα περί τίνος πρόκειται. Νομιζω πίνεις σιρόπι; 

Ναι... Είναι σα να πίνεις νερό με υπερβολική ζάχαρη μέσα... Εγώ πίνω όλα τα ροφήματα μου σκέτα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

Θα περιμένουμε να μας πεις! Εγω πρώτη φορά θα κανω κι ετσι δεν ξερω πως ειναι :)

Εγω στην πρώτη εγκυμοσύνη την έκανα 2 φορές και τώρα θα πάω 3 φορά.. εμένα το ρόφημα δεν με ενοχλεί τόσο το πίνω αλλά βαριέμαι πρώτον την αναμονή του να περιμένω εκεί 1,5 ώρα και δεύτερον στην πρώτη εγκυμοσύνη όταν την έκανα για δεύτερη φορά μου έφερε τάση για εμετό μετά μου ήρθε λιποθυμία ξάπλωσα εκεί στον καναπε με τα πόδια πάνω αστα να παν έκανα ακρετη ώρα να συνέλθω μετά πήγα σπίτι και εφαγα σαν να μην υπάρχει αύριο μου είχε πέσει το ζαχαρο αλλά εμενα μπορεί να με πείραξε γιατί είχα και λίγο τσιμπημένο ζαχαρο τότε είχα θεματάκι.. τώρα δεν ξέρω τι να περιμένω 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...