Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fighter είπε:

Οχι δυστυχώς!! Δεν έχει συνέλθει ακόμα εντελώς από κοβιντ…γκαντεμια…ήταν κάπως κορίτσια η αλήθεια επρεπε να εμπιστευτώ εναν γιατρό που τον έβλεπα 3η φορά…τέλος καλό όλα καλά έχω τη Μπέμπα μου που είναι υπέροχη 💗με το καλό και οι υπόλοιπες τα θαυματάκια σας, σας περιμένουν 

Δεν πειράζει σημασία έχει ότι πήγαν οοολα καλά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εγω κορίτσια πήγα έκανα εδώ στο χωριό ένα καρδιοτοκογραφημα η μαία εδώ στο χωριό καλό της φάνηκε…  είπε ίσως υπάρχει καποια περιτυλιξη ομφάλιου λορου αλλά δεν είναι κάτι ασυνήθιστο δεν μπορεί να φανεί στον υπέρηχο..

η άλλη η μαία η γνωστή μου που δουλεύει στο νοσοκομείο που θα γεννήσω είπε και αυτήν πως της φαίνεται οκ 

το εστειλα στον γιατρό μου τώρα δεν το έχει δει ακόμα για να δούμε θα το δει ; Θα απαντήσει ; 🤷‍♀️

Αύριο το πρωί θα πάω πάλι για εξετάσεις στο νοσοκομείο 

Ρώτησες για τα πονάκια γύρω απο τον κόλπο; Θα περιμένουμε τα νέα κι απο το γιατρό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nanouko είπε:

@Fighter συγχαρητήρια να χαίρεσαι την πριγκίπισσά σου!! Καλή και γρήγορη ανάρρωση εύχομαι!!!🧸🧸🧸 Κορίτσια μάλλον είμαι η επόμενη!! 😯😯😯😯😯😯😁😁😁😁😁 Σας ευχαριστώ για τις ευχές!! Αύριο θα έχετε νέα μου!!!

Τι ώρα θα μπείτε κορίτσι μου; Θα σου κάνει υπέρηχο μήπως κι έχει γίνει το θαύμα ή πάτε κατ' ευθείαν για χειρουργείο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ρώτησες για τα πονάκια γύρω απο τον κόλπο; Θα περιμένουμε τα νέα κι απο το γιατρό! 

Ααα ναι ρώτησα την μαία δεν είναι κάτι ανησυχητικό επειδή πιεζει το μωρο είναι με το κεφάλι κάτω για αυτό τα νιώθουμε 

ο γιατρός απάντησε είπε πως φαίνεται εντάξει και ότι δεν χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο 

αύριο θα πάω πάλι νοσοκομείο για εξετάσεις με έχουν φαει τα πέρα δώθε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα ναι ρώτησα την μαία δεν είναι κάτι ανησυχητικό επειδή πιεζει το μωρο είναι με το κεφάλι κάτω για αυτό τα νιώθουμε 

ο γιατρός απάντησε είπε πως φαίνεται εντάξει και ότι δεν χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο 

αύριο θα πάω πάλι νοσοκομείο για εξετάσεις με έχουν φαει τα πέρα δώθε 

Έλεος βρε κορίτσι μου!!! Αφού Δευτέρα θα μπεις ούτως ή άλλως... Γιατί δεν περιμένουν να σου τις κάνουν τότε και σε τραβάνε και αύριο;;;

Εγώ συνειδητοποίησα σήμερα ότι τη Δευτέρα εκτός απροόπτου θα είναι το τελευταίο ραντεβού με τη γιατρό πριν τον τοκετό!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γέννησα κι εγώ..στις 12:20...3250 ο μπέμπης..όλα πήγαν καλά μπήκα στις 8 είχα 3-4 διαστολή ...11 παρά μου έβαλαν τεχνητούς κι από ποτέ πήγε απ' το 5 στο 10 δεν το κατάλαβα...οι πόνοι αυτη τη φορά αντεχονταν ..δεν ήταν όπως την πρώτη φορά ευτυχως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα κι εγώ..στις 12:20...3250 ο μπέμπης..όλα πήγαν καλά μπήκα στις 8 είχα 3-4 διαστολή ...11 παρά μου έβαλαν τεχνητούς κι από ποτέ πήγε απ' το 5 στο 10 δεν το κατάλαβα...οι πόνοι αυτη τη φορά αντεχονταν ..δεν ήταν όπως την πρώτη φορά ευτυχως

Συγχαρητήρια κορίτσι μου και σ' εσένα και στον μπεμπούλη σας!!! ΜΠΡΆΒΟ ΜΠΡΆΒΟ ΜΠΡΆΒΟ!!! Ελπίζω να τα καταφέρουμε κι εμείς την επόμενη εβδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα κι εγώ..στις 12:20...3250 ο μπέμπης..όλα πήγαν καλά μπήκα στις 8 είχα 3-4 διαστολή ...11 παρά μου έβαλαν τεχνητούς κι από ποτέ πήγε απ' το 5 στο 10 δεν το κατάλαβα...οι πόνοι αυτη τη φορά αντεχονταν ..δεν ήταν όπως την πρώτη φορά ευτυχως

Να σου ζήσει ο μπεμπακος σου!! Γερός και ευλογημένος!!! ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Έλεος βρε κορίτσι μου!!! Αφού Δευτέρα θα μπεις ούτως ή άλλως... Γιατί δεν περιμένουν να σου τις κάνουν τότε και σε τραβάνε και αύριο;;;

Εγώ συνειδητοποίησα σήμερα ότι τη Δευτέρα εκτός απροόπτου θα είναι το τελευταίο ραντεβού με τη γιατρό πριν τον τοκετό!!!  

Γιατί την Δευτέρα  το πρωί θα με βάλουν για καισαρική και θέλουν να είναι όλα έτοιμα … κανονικά μου λέει αυτές οι εξετάσεις γίνονται μια μέρα πριν που θα κανείς και την εισαγωγή αλλά επειδή πέφτει Κυριακή θα μου τα κάνουν από την Παρασκευή εμενα.. 

αντε λογικά από βδομαδα θα γεννήσεις και εσυ κορίτσι μου ☺️ να δούμε τι θα σου πουν την Δευτέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η μαμά12345 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα κι εγώ..στις 12:20...3250 ο μπέμπης..όλα πήγαν καλά μπήκα στις 8 είχα 3-4 διαστολή ...11 παρά μου έβαλαν τεχνητούς κι από ποτέ πήγε απ' το 5 στο 10 δεν το κατάλαβα...οι πόνοι αυτη τη φορά αντεχονταν ..δεν ήταν όπως την πρώτη φορά ευτυχως

Να σας ζήσει ο μπέμπης κορίτσι μου μπράβο που είχες μια όμορφη γεννά τα κιλάκια του πολύ καλά 🩵 γέρος και κακότυχος να είναι 

καλη ανάρρωση σε εσενα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1️⃣ @Demy93Γέννησε 3/8 Αγορακι 🩵
2️⃣ @Χρύσακι Γέννησε 5/8 Κοριτσάκι🩷3️⃣ @Mommyel Γέννησε 6/8 Αγορακι 🩵4️⃣ @Fighter Γέννησε 7/8 Κοριτσάκι 🩷5️⃣ @μαμά12345 Γέννησε 8/8 Αγορακι🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/8/2024 at 1:07 ΜΜ, ο/η Mommyel είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ γεννησα λίγο μετά τις 12 τ βράδυ ύστερα από πρόκληση, φυσιολογικός τοκετός όλα πήγαν καλά 🙏💙 με το καλό και οι υπόλοιπες!

Να σου ζησει και σενα κορίτσι μμ το θαυματακι σου καλοτυχο να είναι γεμάτο υγεία! 🙏🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η μαμά12345 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα κι εγώ..στις 12:20...3250 ο μπέμπης..όλα πήγαν καλά μπήκα στις 8 είχα 3-4 διαστολή ...11 παρά μου έβαλαν τεχνητούς κι από ποτέ πήγε απ' το 5 στο 10 δεν το κατάλαβα...οι πόνοι αυτη τη φορά αντεχονταν ..δεν ήταν όπως την πρώτη φορά ευτυχως

Συγχαρητήρια!!! Να σου ζήσει ο μπέμπης!!!💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Fighter είπε:

κορίτσια Καλημερα ήρθε και η δική μας Μπέμπα 7/8 2:20 το βράδυ! Ξεκινησαμε με συσπάσεις κανονικα χωρις πρόκληση αλλά κάναμε καισαρική γιατι το μωρο ειχε ταχυπαλμία εσπασαν τα νερά και μετα ειχα πολυ αιμα 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Να σου ζησει η Μπέμπα σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Γιατί την Δευτέρα  το πρωί θα με βάλουν για καισαρική και θέλουν να είναι όλα έτοιμα … κανονικά μου λέει αυτές οι εξετάσεις γίνονται μια μέρα πριν που θα κανείς και την εισαγωγή αλλά επειδή πέφτει Κυριακή θα μου τα κάνουν από την Παρασκευή εμενα.. 

αντε λογικά από βδομαδα θα γεννήσεις και εσυ κορίτσι μου ☺️ να δούμε τι θα σου πουν την Δευτέρα 

Ε ναι... Τώρα πότε ακριβώς δεν ξέρω αλλά έχουν πυκνώσει πολύ οι συσπάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η μαμά12345 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα κι εγώ..στις 12:20...3250 ο μπέμπης..όλα πήγαν καλά μπήκα στις 8 είχα 3-4 διαστολή ...11 παρά μου έβαλαν τεχνητούς κι από ποτέ πήγε απ' το 5 στο 10 δεν το κατάλαβα...οι πόνοι αυτη τη φορά αντεχονταν ..δεν ήταν όπως την πρώτη φορά ευτυχως

να σου ζήσει κορίτσι μου! γερος και καλότυχος!

αντε παίρνετε σειρά μια μια!

Καλη ανάρρωση να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Fighter είπε:

κορίτσια Καλημερα ήρθε και η δική μας Μπέμπα 7/8 2:20 το βράδυ! Ξεκινησαμε με συσπάσεις κανονικα χωρις πρόκληση αλλά κάναμε καισαρική γιατι το μωρο ειχε ταχυπαλμία εσπασαν τα νερά και μετα ειχα πολυ αιμα 

Να σας ζήσει κορίτσι μου 🤗🤗🤗🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷

Καλή ανάρρωση σου εύχομαι,εμείς είμαστε ήδη σπίτι και εγώ για την ώρα αναρρωνω πολύ καλά 🤗 πάρε δύναμη και σήκω,το ταξίδι μόλις ξεκίνησε 🩷🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα κι εγώ..στις 12:20...3250 ο μπέμπης..όλα πήγαν καλά μπήκα στις 8 είχα 3-4 διαστολή ...11 παρά μου έβαλαν τεχνητούς κι από ποτέ πήγε απ' το 5 στο 10 δεν το κατάλαβα...οι πόνοι αυτη τη φορά αντεχονταν ..δεν ήταν όπως την πρώτη φορά ευτυχως

Να σας ζήσει 💙💙💙💙

Καλή ανατροφή!!!!Με το καλό να ανανεώσετε και να πάτε στο σπίτι σας 🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Τι ώρα θα μπείτε κορίτσι μου; Θα σου κάνει υπέρηχο μήπως κι έχει γίνει το θαύμα ή πάτε κατ' ευθείαν για χειρουργείο;

Στις 8 θα είμαστε εκεί! Το πρωί σμρ κάναμε και προεγχειρητικό έλεγχο για να είμαστε έτοιμοι! Θα με δει λογικά, αλλά δε νομίζω θα αλλάξει κάτι! Άσε που κι εγώ πλέον καταλαβαίνω ακριβώς πού είναι κεφάλι, ποπός, πόδια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα κι εγώ..στις 12:20...3250 ο μπέμπης..όλα πήγαν καλά μπήκα στις 8 είχα 3-4 διαστολή ...11 παρά μου έβαλαν τεχνητούς κι από ποτέ πήγε απ' το 5 στο 10 δεν το κατάλαβα...οι πόνοι αυτη τη φορά αντεχονταν ..δεν ήταν όπως την πρώτη φορά ευτυχως

Πολύ βολικός ο μπέμπης σου!! 😁Να σου ζήσει εύχομαι, όλα τα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Στις 8 θα είμαστε εκεί! Το πρωί σμρ κάναμε και προεγχειρητικό έλεγχο για να είμαστε έτοιμοι! Θα με δει λογικά, αλλά δε νομίζω θα αλλάξει κάτι! Άσε που κι εγώ πλέον καταλαβαίνω ακριβώς πού είναι κεφάλι, ποπός, πόδια!! 

Α νωρίς νωρίς θα μπείτε!!! Θα περιμένουμε τα νέα σας αύριο λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου 🤗🤗🤗🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷

Καλή ανάρρωση σου εύχομαι,εμείς είμαστε ήδη σπίτι και εγώ για την ώρα αναρρωνω πολύ καλά 🤗 πάρε δύναμη και σήκω,το ταξίδι μόλις ξεκίνησε 🩷🩷🩷🩷

Μπράβο κορίτσι μου! Καλή ανάρρωση και καλούς θηλασμούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σήμερα έχω παρά πολλές ανώδυνες συσπάσεις και η μπουμπού δε με έχει αφήσει σε ησυχία! Πήρα τη γιατρό και μου είπε ότι ετοιμάζεται να σκάσει κεφαλάκι η μπουμπού!!! Ίσως και σήμερα το βράδυ χρειαστεί να πάμε στο μαιευτήριο. Μου είπε να μην ανησυχώ γιατί είμαστε 37+6 σήμερα και η υπερκινητικότητα είναι καλό σημάδι. Επίσης έχω τάση για εμετό και που και που μου χτυπάει κάτω χαμηλά πολύ... στον κόκκυγα... Λέτε να γεννήσουμε μέχρι αύριο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk μου τίποτα δεν έμεινε!! Υπομονή με τις τελευταίες εξετάσεις!  Ο γιατρός σού είπε τπτ για τις σημερινές εξετάσεις; 

@Katiana1987 λες η μπουμπού σου να έρθει σήμερα; Ας έρθει όποτε θελει! Τελειομηνη θα είναι ! Εσύ είσαι έτοιμη από καιρό να την υποδεχτείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...