Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mommyel είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ γεννησα λίγο μετά τις 12 τ βράδυ ύστερα από πρόκληση, φυσιολογικός τοκετός όλα πήγαν καλά 🙏💙 με το καλό και οι υπόλοιπες!

Να σου ζήσει κορίτσι μου γερο και καλοτυχο να είναι 

καλη ανάρρωση στην μανούλα με το καλό να πάτε σπίτι σας 🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

με το καλοο...τι υπεροχα νέα! εγώ αύριο εχω ραντεβού με την γιατρό...σε ποια εβδομάδα εισαι;

39!!!! Κι εμένα η πρώτη μου γέννα 8,5 ώρες διήρκησε απ' την ώρα που έσπασαν τα νερά ..και οι πολλοί πόνοι 4 ώρες...άντε πήγαινε αύριο να μας πεις κι εσύ τα νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια τώρα γύρισα και εγω 

Μου έβγαλαν λίγο την ψυχή σήμερα με έβαλαν σε ένα μηχάνημα για καρδιοτοκογραφημα το οποίο ήταν άλλο από αυτό που έκανα τις άλλες φορές αλλά δεν πρέπει να ήταν πολύ προκοπή 

Όταν το ειδε ο γιατρός μου είπε να ξανά κάνω πάλι..  να πάω να φάω κάτι και να πάω

τελικα μου έφεραν το άλλο μηχάνημα αυτό ήταν οκ

μου λέει ο γιατρός που ήταν εκεί γιατί ο δικός λείπει διακοπές πως είναι εντάξει η εξέταση αλλά θέλει για μια δικλείδα ασφαλείας να είμαστε σίγουροι να κάνω άλλο ένα στο χωριό αύριο  καρδιοτοκογραφημα και να το στείλω στον γιατρό μου  

εχω αρκετές συσπάσεις λέω θα προλάβουμε μέχρι την Δευτέρα ή θα μου σπάσουν τα νερά ; Μου λέει ο ειδικευμένος να μην κάνω τίποτα αυτές τις μερες και αν αρχίσουν πόνοι ή σπάσουν τα νερά να πάω αμέσως 

η αλήθεια είναι πως το καταλαβαίνω και εγω στο σπίτι ότι έχω αφού πετρώνει και η κοιλιά μου έχω πονακια χαμηλά 

Οι μετρησεις ήταν καλές  3100 γρ μου είπε με μια απόκλιση βέβαια πάνω κάτω..

Θα σου κάνει καμία έκπληξη η μπέμπα..το βλέπω εγώ😂😂έτοιμη η μπεπουλα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Εγώ πάλι πήγα σήμερα Μ έβαλε στο nst είχα συσπασουλες μετά με κοίταξε κιόλας διαστολή 3.5...αυριο μου λέει θα έχει πάει 4-4.5 ο μπέμπης άρχισε κατεβαίνει και ο πλακούντας μου είπε είναι γερασμένος....(Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό κακό πάντως δε μου είπε κάτι ) Και αύριο το πρωί θα μπω κοριτσιααα έφτασε η ώρα❤️γενναωωω❤️🥰

Με το καλό κορίτσι μου με έναν πόνο θα πω να πάνε ολα καλά να μας στείλεις νέα σας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η μαμά12345 είπε:

Θα σου κάνει καμία έκπληξη η μπέμπα..το βλέπω εγώ😂😂έτοιμη η μπεπουλα σου

Ρε με άγχωσαν σήμερα είπα να δεις θα με κάνουν εισαγωγή δεν θα με αφήσουν να φυγω δεν είχα πάρει και πράγματα μαζί μου τίποτα δεν ήμουν έτοιμη 

η πρώτη μου η κόρη δεν έλεγε να βγει και αυτήν βλέπω δεν κρατιέται 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mommyel είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ γεννησα λίγο μετά τις 12 τ βράδυ ύστερα από πρόκληση, φυσιολογικός τοκετός όλα πήγαν καλά 🙏💙 με το καλό και οι υπόλοιπες!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να σας ζήσει ο μπεμπούκος σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

να σου ζήσει!❤️

τι ωραια νέα!

σιγά σιγά ολες φτάνουμε στο τέλος!

βλεπω ομως οτι ολες ενα άγχος το έχουμε!

εσυ πηγαν ολα καλα; για πες μας την εμπειρία σου!

Εγώ δεν έχω άγχος για τη γέννα. Αν δε με άγχωναν και οι υπέρηχοι, θα ήμουν μες στην τρελλή χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Εγώ πάλι πήγα σήμερα Μ έβαλε στο nst είχα συσπασουλες μετά με κοίταξε κιόλας διαστολή 3.5...αυριο μου λέει θα έχει πάει 4-4.5 ο μπέμπης άρχισε κατεβαίνει και ο πλακούντας μου είπε είναι γερασμένος....(Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό κακό πάντως δε μου είπε κάτι ) Και αύριο το πρωί θα μπω κοριτσιααα έφτασε η ώρα❤️γενναωωω❤️🥰

Ουουουουουου με το καλό κι εσύ κορίτσι μου!!! Να υποδεχθείτε τον μπέμπαρο σας όμορφα και ήρεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια τώρα γύρισα και εγω 

Μου έβγαλαν λίγο την ψυχή σήμερα με έβαλαν σε ένα μηχάνημα για καρδιοτοκογραφημα το οποίο ήταν άλλο από αυτό που έκανα τις άλλες φορές αλλά δεν πρέπει να ήταν πολύ προκοπή 

Όταν το ειδε ο γιατρός μου είπε να ξανά κάνω πάλι..  να πάω να φάω κάτι και να πάω

τελικα μου έφεραν το άλλο μηχάνημα αυτό ήταν οκ

μου λέει ο γιατρός που ήταν εκεί γιατί ο δικός λείπει διακοπές πως είναι εντάξει η εξέταση αλλά θέλει για μια δικλείδα ασφαλείας να είμαστε σίγουροι να κάνω άλλο ένα στο χωριό αύριο  καρδιοτοκογραφημα και να το στείλω στον γιατρό μου  

εχω αρκετές συσπάσεις λέω θα προλάβουμε μέχρι την Δευτέρα ή θα μου σπάσουν τα νερά ; Μου λέει ο ειδικευμένος να μην κάνω τίποτα αυτές τις μερες και αν αρχίσουν πόνοι ή σπάσουν τα νερά να πάω αμέσως 

η αλήθεια είναι πως το καταλαβαίνω και εγω στο σπίτι ότι έχω αφού πετρώνει και η κοιλιά μου έχω πονακια χαμηλά 

Οι μετρησεις ήταν καλές  3100 γρ μου είπε με μια απόκλιση βέβαια πάνω κάτω..

γενικά βλέπω έχεις ταλαιπωρηθεί αρκετά εσυ ..μια με εξετάσεις...μια με γιατρούς...ολα σε σενε τυχαίνουν..😂 υπομονή και όλα θα γίνουν...μακαρι να μην σπασουν τα νερά αφου εχεις προγραμματίσει καισαρική...να ακολουθησεις τις οδηγιες του γιατρού και ολα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια τώρα γύρισα και εγω 

Μου έβγαλαν λίγο την ψυχή σήμερα με έβαλαν σε ένα μηχάνημα για καρδιοτοκογραφημα το οποίο ήταν άλλο από αυτό που έκανα τις άλλες φορές αλλά δεν πρέπει να ήταν πολύ προκοπή 

Όταν το ειδε ο γιατρός μου είπε να ξανά κάνω πάλι..  να πάω να φάω κάτι και να πάω

τελικα μου έφεραν το άλλο μηχάνημα αυτό ήταν οκ

μου λέει ο γιατρός που ήταν εκεί γιατί ο δικός λείπει διακοπές πως είναι εντάξει η εξέταση αλλά θέλει για μια δικλείδα ασφαλείας να είμαστε σίγουροι να κάνω άλλο ένα στο χωριό αύριο  καρδιοτοκογραφημα και να το στείλω στον γιατρό μου  

εχω αρκετές συσπάσεις λέω θα προλάβουμε μέχρι την Δευτέρα ή θα μου σπάσουν τα νερά ; Μου λέει ο ειδικευμένος να μην κάνω τίποτα αυτές τις μερες και αν αρχίσουν πόνοι ή σπάσουν τα νερά να πάω αμέσως 

η αλήθεια είναι πως το καταλαβαίνω και εγω στο σπίτι ότι έχω αφού πετρώνει και η κοιλιά μου έχω πονακια χαμηλά 

Οι μετρησεις ήταν καλές  3100 γρ μου είπε με μια απόκλιση βέβαια πάνω κάτω..

Αχ βρε @Elk μου... γιατί μας κάνουν έτσι τώρα στο τέλος;;; Κι εγώ έχω αρχίσει να παρατηρώ ότι πετρώνει πολύ πιο συχνά τώρα. Και τα πονάκια έρχονται και φεύγουν σε όλη την κοιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ δεν έχω άγχος για τη γέννα. Αν δε με άγχωναν και οι υπέρηχοι, θα ήμουν μες στην τρελλή χαρά!!!

εγω κάποιες φορές με πιανει πολύ άγχος...και λέω θα οανε ολα καλα; τελικά ποσο πολυ πονάει; ποναει οντως τοσο που δεν το αντέχεις; 

άλλες φορές πάλι... λέω οτι τοσες γεννησαν και αντεξαν εγω δεν θα αντεξω; σε εμενα δεν θα πάνε ολα καλα;

δεν ξέρω 🤷 εγω δεν θέλω και την καισαρική κιολας με τίποτα 😔 αν κατι γίνει και μ πει καισαρική δεν ξέρω τι θα κάνω..θα παθω κρίση πανικού σίγουρα 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

γενικά βλέπω έχεις ταλαιπωρηθεί αρκετά εσυ ..μια με εξετάσεις...μια με γιατρούς...ολα σε σενε τυχαίνουν..😂 υπομονή και όλα θα γίνουν...μακαρι να μην σπασουν τα νερά αφου εχεις προγραμματίσει καισαρική...να ακολουθησεις τις οδηγιες του γιατρού και ολα θα πάνε καλά!

Ναι μωρέ τι να πεις 😅 ας είναι όλα καλά και δεν βαριέσαι την ταλαιπωρία  

ναι τωρα ξάπλα δεν κάνω τίποτα ούτε το παιδί δεν θα σηκώνω θα πάω αυριο πάλι για καρδιοτοκογραφημα και βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

εγω κάποιες φορές με πιανει πολύ άγχος...και λέω θα οανε ολα καλα; τελικά ποσο πολυ πονάει; ποναει οντως τοσο που δεν το αντέχεις; 

άλλες φορές πάλι... λέω οτι τοσες γεννησαν και αντεξαν εγω δεν θα αντεξω; σε εμενα δεν θα πάνε ολα καλα;

δεν ξέρω 🤷 εγω δεν θέλω και την καισαρική κιολας με τίποτα 😔 αν κατι γίνει και μ πει καισαρική δεν ξέρω τι θα κάνω..θα παθω κρίση πανικού σίγουρα 🤷

Όχι κορίτσι μου!!! Αν έχεις ξεκινήσει για φυσικό και σου πουν ξαφνικά για καισαρική θα σημαίνει ότι θα είναι το καλύτερο για σένα και το μωράκι σου!!! Σημασία έχει να έρθουν γερά στην αγκαλιά μας!!! 

Είμαι κι εγώ ΠΆΡΑ ΠΟΛΎ ΥΠΈΡ του φυσικού αλλά να μην κινδυνέψουμε! Αν τελευταία στιγμή στραβώσει κάτι θα πάρω τις ανάσες μου και θα μπούμε χειρουργείο! Μη σκέφτεσαι έτσι όμως... Γιατί ΌΛΑ είναι ενέργεια... κι αυτό που σκεφτόμαστε συνήθως μας συμβαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Αχ βρε @Elk μου... γιατί μας κάνουν έτσι τώρα στο τέλος;;; Κι εγώ έχω αρχίσει να παρατηρώ ότι πετρώνει πολύ πιο συχνά τώρα. Και τα πονάκια έρχονται και φεύγουν σε όλη την κοιλιά!

έλα ντε τι να πω δεν πειράζει χαλάλι καλά να είναι και δεν βαριέσαι 

Ξεχασα να του πω ότι πονάω και ανάμεσα στα πόδια δυσκολεύομαι στο περπάτημα

μου άρεσε που είχα και την σιγουριά ότι οι πιθανότητες για να μου σπάσουν τα νερά είναι πολύ λιγες 😅 

τουλάχιστον έχω πολλές κινήσεις του μωρού και δεν έχω και αυτο το άγχος 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

έλα ντε τι να πω δεν πειράζει χαλάλι καλά να είναι και δεν βαριέσαι 

Ξεχασα να του πω ότι πονάω και ανάμεσα στα πόδια δυσκολεύομαι στο περπάτημα

μου άρεσε που είχα και την σιγουριά ότι οι πιθανότητες για να μου σπάσουν τα νερά είναι πολύ λιγες 😅 

τουλάχιστον έχω πολλές κινήσεις του μωρού και δεν έχω και αυτο το άγχος 😅

Αυτόν ανάμεσα στα πόδια, δεν τον έχω τόσο έντονο τελευταία. Με ανακουφίζει το να κάθομαι σε στάση "πεταλούδα". Άσε τι κινήσεις... Η μπουμπού όλο χορεύει!!! Αυτό παρακαλάω μόνο!!! Να είμαστε καλά και ΌΛΑ χαλάλι τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Όχι κορίτσι μου!!! Αν έχεις ξεκινήσει για φυσικό και σου πουν ξαφνικά για καισαρική θα σημαίνει ότι θα είναι το καλύτερο για σένα και το μωράκι σου!!! Σημασία έχει να έρθουν γερά στην αγκαλιά μας!!! 

Είμαι κι εγώ ΠΆΡΑ ΠΟΛΎ ΥΠΈΡ του φυσικού αλλά να μην κινδυνέψουμε! Αν τελευταία στιγμή στραβώσει κάτι θα πάρω τις ανάσες μου και θα μπούμε χειρουργείο! Μη σκέφτεσαι έτσι όμως... Γιατί ΌΛΑ είναι ενέργεια... κι αυτό που σκεφτόμαστε συνήθως μας συμβαίνει.

δεν έχω θεμα με το να γεννήσω με καισαρική... έχω θέμα στο μετά 🤷 αυτο με αγχώνει μόνο... αλλά εννοείται να ειμαστε και εμεις και τα μωρακια μας καλά και ολα θα γίνουν! περιμένω να δω τι θα μου πει αυριο που θα παω..αλλα δεν νομίζω να έχω πάλι συσπάσεις! την προηγούμενη φορά ουτε μια δεν είχα 🤷 θα τις φαω και τις 40 εβδομάδες μάλλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Αυτόν ανάμεσα στα πόδια, δεν τον έχω τόσο έντονο τελευταία. Με ανακουφίζει το να κάθομαι σε στάση "πεταλούδα". Άσε τι κινήσεις... Η μπουμπού όλο χορεύει!!! Αυτό παρακαλάω μόνο!!! Να είμαστε καλά και ΌΛΑ χαλάλι τους!!!

Εγω σήμερα το έχω πολύ εντονα αυτόν τον πόνο γύρο από τον κόλπο μου 

Θα το πω αύριο και στην μαία που θα πάω το πρωί να δω τι θα μου πει και εκείνη αν είναι σημαντικό ότι πρέπει να το αναφέρω να του το πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω σήμερα το έχω πολύ εντονα αυτόν τον πόνο γύρο από τον κόλπο μου 

Θα το πω αύριο και στην μαία που θα πάω το πρωί να δω τι θα μου πει και εκείνη αν είναι σημαντικό ότι πρέπει να το αναφέρω να του το πω 

Ναι, να μας πεις κι εμάς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ρε με άγχωσαν σήμερα είπα να δεις θα με κάνουν εισαγωγή δεν θα με αφήσουν να φυγω δεν είχα πάρει και πράγματα μαζί μου τίποτα δεν ήμουν έτοιμη 

η πρώτη μου η κόρη δεν έλεγε να βγει και αυτήν βλέπω δεν κρατιέται 🤷‍♀️

Κάτσε ξεκουράσου για αυτές τις λίγες μέρες που έμειναν και όλα καλά θα πάνε! Πες της μικρής σου να κάτσει εκεί που είναι μερικές μέρες ακόμα! 😅😅

Κορίτσια επειδή εγώ ίσα που μπήκα στον μήνα μου δεν έχω προλάβει να σκεφτώ πολύ τον τοκετό αλλά πιστεύω όσο πλησιάζουν οι μέρες θα αγχωθω λίγο. Νομίζω λογικό κιόλας!

@Katiana1987 τι ασκήσεις είναι αυτές για να μειωθεί ο τράχηλος; Τις έχεις κάπου γραμμένες ή σε κάποιο site να μας τις στείλεις;

Εγώ ξαναπήγα σήμερα. 2600 στο περίπου είναι! 150γραμ σε 8 μέρες ελπίζω ότι είναι οκ! Μου είπε να ξεκινήσω περπάτημα κτλ και πως για το επόμενο 10ημερο δεν βλέπει να έχουμε τπτ απρόοπτο! Θα πάω σε μια βδομάδα για καρδιοτοκογραφημα αν και περίμενα ότι θα έκανα και σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Εγώ πάλι πήγα σήμερα Μ έβαλε στο nst είχα συσπασουλες μετά με κοίταξε κιόλας διαστολή 3.5...αυριο μου λέει θα έχει πάει 4-4.5 ο μπέμπης άρχισε κατεβαίνει και ο πλακούντας μου είπε είναι γερασμένος....(Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό κακό πάντως δε μου είπε κάτι ) Και αύριο το πρωί θα μπω κοριτσιααα έφτασε η ώρα❤️γενναωωω❤️🥰

Τώρα που έφτασες στο τέλος δεν έχει σημασία που ο πλακούντας είναι γερασμένος..Γενικά όταν γερνάει δεν τρέφεται σωστά το μωρό,αλλά τώρα αφού θα γεννήσεις δεν σε επηρεάζει αυτό ..Όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

έλα ντε τι να πω δεν πειράζει χαλάλι καλά να είναι και δεν βαριέσαι 

Ξεχασα να του πω ότι πονάω και ανάμεσα στα πόδια δυσκολεύομαι στο περπάτημα

μου άρεσε που είχα και την σιγουριά ότι οι πιθανότητες για να μου σπάσουν τα νερά είναι πολύ λιγες 😅 

τουλάχιστον έχω πολλές κινήσεις του μωρού και δεν έχω και αυτο το άγχος 😅

Όλα καλά θα πάνε!!! Ξεκουράσου μην κάνεις τίποτα αυτές τις μέρες κ θα καθίσει κ η μπουμπού στη θέση της😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Κάτσε ξεκουράσου για αυτές τις λίγες μέρες που έμειναν και όλα καλά θα πάνε! Πες της μικρής σου να κάτσει εκεί που είναι μερικές μέρες ακόμα! 😅😅

Κορίτσια επειδή εγώ ίσα που μπήκα στον μήνα μου δεν έχω προλάβει να σκεφτώ πολύ τον τοκετό αλλά πιστεύω όσο πλησιάζουν οι μέρες θα αγχωθω λίγο. Νομίζω λογικό κιόλας!

@Katiana1987 τι ασκήσεις είναι αυτές για να μειωθεί ο τράχηλος; Τις έχεις κάπου γραμμένες ή σε κάποιο site να μας τις στείλεις;

Εγώ ξαναπήγα σήμερα. 2600 στο περίπου είναι! 150γραμ σε 8 μέρες ελπίζω ότι είναι οκ! Μου είπε να ξεκινήσω περπάτημα κτλ και πως για το επόμενο 10ημερο δεν βλέπει να έχουμε τπτ απρόοπτο! Θα πάω σε μια βδομάδα για καρδιοτοκογραφημα αν και περίμενα ότι θα έκανα και σήμερα!

Οι ασκήσεις εμπέδωσης κορίτσι μου βοηθάνε και στην εξάλειψη τραχήλου γιατί ουσιαστικά "σπρώχνοντας" το μωρό προς τα κάτω πιέζει τον τράχηλο και μειώνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Οι ασκήσεις εμπέδωσης κορίτσι μου βοηθάνε και στην εξάλειψη τραχήλου γιατί ουσιαστικά "σπρώχνοντας" το μωρό προς τα κάτω πιέζει τον τράχηλο και μειώνεται. 

αν το πατήσουμε στο youtube θα μας βγαλει τέτοιου είδους ασκήσεις; και ποση ωρα έκανες εσύ τετοιες ασκήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Barbiee είπε:

αν το πατήσουμε στο youtube θα μας βγαλει τέτοιου είδους ασκήσεις; και ποση ωρα έκανες εσύ τετοιες ασκήσεις;

Ναι έχει πολλές κι εγώ έκανα πρωί βράδυ για να εμπεδωθεί το παιδί αλλά δεν κατέβαινε ..και μου έλεγαν όταν αρχίσει ο τοκετος θα κατέβει και όντως σήμερα που με είδε είχε κατέβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...