Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Άντε ωραία μπράβο που σταμάτησαν να ηρεμήσεις και εσυ λίγο γιατί δεν παλεύονται καθόλου 

εγω κορίτσια αυτό το διάστημα νιωθω αρκετά καλά έχω αρκετή ενέργεια ευτυχώς κλωτσάει και το μωρο και καταλαβαίνω ότι είμαι εγκυος !  😂

χαζό φτιάχνω λίγο την αυλη τώρα που μπαίνει και άνοιξη βάζω μερικά λουλουδάκια.. λίγο με τις δουλειές του σπιτιού έχω θέμα αλλά εντάξει κάνω ότι μπορω 🤷‍♀️

Εχτές εφαγα και μια τούμπα 😂 ευτυχώς δεν χτύπησα έπεσα στα μαλακα.. 

Πως έπεσες κορίτσι μου;;; Πρόσεχε!!! Έμενα σήμερα μου πρότειναν δουλειά χαλαρή για όσο μπορώ... Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Πως έπεσες κορίτσι μου;;; Πρόσεχε!!! Έμενα σήμερα μου πρότειναν δουλειά χαλαρή για όσο μπορώ... Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά!!!

Είχαμε πάει στην παραλία εχτές μια βόλτα και είχε μια τρύπα σε ένα κομματι που ευτυχώς εκεί ήταν με άμμο γιατί η πολύ παραλία είναι με βότσαλο.. εκεί την ώρα κοιτούσα το κινητό μου να δω τι θερμοκρασία έχουμε και επεσα μέσα στην τρύπα 😂 γλίστρισε το πόδι μου και καθησα κάτω με τον πωπω αλλά εντάξει επεσα στην άμμο 😂

Εσυ ξέρεις κοριτσι μου εξαρτάται αν είναι καμία ξεκουραστεί δουλειά πχ σε κανένα γραφείο.. δες το και αν νιώθεις ότι μπορείς και σε βολεύει τότε να πας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Είχαμε πάει στην παραλία εχτές μια βόλτα και είχε μια τρύπα σε ένα κομματι που ευτυχώς εκεί ήταν με άμμο γιατί η πολύ παραλία είναι με βότσαλο.. εκεί την ώρα κοιτούσα το κινητό μου να δω τι θερμοκρασία έχουμε και επεσα μέσα στην τρύπα 😂 γλίστρισε το πόδι μου και καθησα κάτω με τον πωπω αλλά εντάξει επεσα στην άμμο 😂

Εσυ ξέρεις κοριτσι μου εξαρτάται αν είναι καμία ξεκουραστεί δουλειά πχ σε κανένα γραφείο.. δες το και αν νιώθεις ότι μπορείς και σε βολεύει τότε να πας 

Σε γραφείο δε θα μπορούσα να πάω να σου πω την αλήθεια. Σε παγωτατζίδικο μου είπαν που ακόμα που δεν έχει ανοίξει κανονικά η σεζόν δεν έχει πολλή δουλειά και είναι πολύ χαλαρά... Είναι και γνωστός μου αυτός και μου είπε να πάω αύριο απο εκεί να δούμε τι μπορώ να κάνω και τι όχι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Σε γραφείο δε θα μπορούσα να πάω να σου πω την αλήθεια. Σε παγωτατζίδικο μου είπαν που ακόμα που δεν έχει ανοίξει κανονικά η σεζόν δεν έχει πολλή δουλειά και είναι πολύ χαλαρά... Είναι και γνωστός μου αυτός και μου είπε να πάω αύριο απο εκεί να δούμε τι μπορώ να κάνω και τι όχι! 

Ωχ ωχ μέσα στον πειρασμό θα είσαι δηλαδη 😂😂

Αφού είναι και γνωστος να πας να μιλήσεις και βλέπεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα!

και καλό μήνα! Ελπίζω να είστε ολες καλαααααα!😃😃

εγω βγηκα σε αναρρωτική τελικά...και τώρα ξεκουράζομαι!

σιγά σιγά βέβαια!γενικα νιώθω πολύ καλά, απλά μερικές φορές έχω ζαλάδες! νιώθω και τον μπεμπάκο συνέχεια, οχι να κλωτσαει ακριβώς...καπως σαν φτερούγισμα κάπως περίεργα! έχω εδώ και 2 εβδομάδες έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Barbiee είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα!

και καλό μήνα! Ελπίζω να είστε ολες καλαααααα!😃😃

εγω βγηκα σε αναρρωτική τελικά...και τώρα ξεκουράζομαι!

σιγά σιγά βέβαια!γενικα νιώθω πολύ καλά, απλά μερικές φορές έχω ζαλάδες! νιώθω και τον μπεμπάκο συνέχεια, οχι να κλωτσαει ακριβώς...καπως σαν φτερούγισμα κάπως περίεργα! έχω εδώ και 2 εβδομάδες έτσι!

Ωραια κορίτσι μου καλά εκανες ναι βγήκες σε αδεια χρειαζόταν να ξεκουραστείς 

Έτσι ξεκινάει με φτερούγισμα μετά γίνονται πιο δυνατές 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια μου και καλο μήνα! Εγω 19 και 4, ακομα δεν νιώθω το μπεμπακι μου.. είναι λογικό; Είναι το πρώτο μου φυσικα δεν ξερω αν παιζει ρόλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια πόσο ζηλεύω που όλες νιώθετε τα μωρακια σας. Εγώ σήμερα είμαι 18 κ 6, δεύτερη εγκυμοσύνη (που υποτίθεται νιώθεις νωρίτερα τα χτυπηματα) κ δεν έχω καταλάβει τίποτα ακόμα!! Να αρχίσω να ανησυχώ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/4/2024 at 8:23 ΜΜ, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου και καλο μήνα! Εγω 19 και 4, ακομα δεν νιώθω το μπεμπακι μου.. είναι λογικό; Είναι το πρώτο μου φυσικα δεν ξερω αν παιζει ρόλο. 

Ναι κορίτσι μου ειδικά το πρώτο μπορεί να αργήσει λίγο να το καταλάβεις μπορεί να πάει μέχρι και την 22 εβδομάδα για να το καταλάβεις είναι φυσιολογικό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η katerinayia είπε:

Βρε κορίτσια πόσο ζηλεύω που όλες νιώθετε τα μωρακια σας. Εγώ σήμερα είμαι 18 κ 6, δεύτερη εγκυμοσύνη (που υποτίθεται νιώθεις νωρίτερα τα χτυπηματα) κ δεν έχω καταλάβει τίποτα ακόμα!! Να αρχίσω να ανησυχώ??

Εγω το ένιωσα λίγο νωρίτερα κορίτσι μου το δεύτερο αλλά δεν έχει να λέει παίζει ρόλο και η θέση του μωρου για αυτό να μην το έχεις καταλαβει ακόμα και αν είσαι όλη μέρα σε κίνηση μπορεί να μην το καταλαβαίνεις 

Εμένα κλωτσάει αλλά το νιωθω αρκετά χαμηλά σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη και επειδή όλη την μέρα είμαι στην τσίτα με την μικρή δεν το καταλαβαίνω συνέχεια πρέπει να βρισκομαι σε ηρεμία για να καταλάβω ότι κλωτσάει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι κορίτσι μου ειδικά το πρώτο μπορεί να αργήσει λίγο να το καταλάβεις μπορεί να πάει μέχρι και την 22 εβδομάδα για να το καταλάβεις είναι φυσιολογικό 😊

Άντε να δουμε να το νιώσουμε κ εμεις! 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/4/2024 at 8:23 ΜΜ, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου και καλο μήνα! Εγω 19 και 4, ακομα δεν νιώθω το μπεμπακι μου.. είναι λογικό; Είναι το πρώτο μου φυσικα δεν ξερω αν παιζει ρόλο. 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η katerinayia είπε:

Βρε κορίτσια πόσο ζηλεύω που όλες νιώθετε τα μωρακια σας. Εγώ σήμερα είμαι 18 κ 6, δεύτερη εγκυμοσύνη (που υποτίθεται νιώθεις νωρίτερα τα χτυπηματα) κ δεν έχω καταλάβει τίποτα ακόμα!! Να αρχίσω να ανησυχώ??

Κορίτσια μου να σας πω την αλήθεια εγώ που είναι η 1η μου εγκυμοσύνη, την ένιωσα την μπουμπού 17+2. Πολύ νωρίς δηλαδή. Αλλά μου είπε ο γιατρός ότι αφου είχα πάρει κιλά... άρα και η μικρή ήταν λογικό. Απο τότε όποτε κάθομαι ή ξαπλώνω την νιώθω για κάμποση ώρα. Μην ανησυχείτε τζάμπα. Μιλήστε με τους γιατρούς σας. Εκείνοι ξέρουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε ;  Πως είστε ; 
εγω αύριο έχω γιατρό και έχω λίγο άγχος 

εσεις ποτε έχετε γιατρό ; Είναι καμία τώρα στα κοντά ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε ;  Πως είστε ; 
εγω αύριο έχω γιατρό και έχω λίγο άγχος 

εσεις ποτε έχετε γιατρό ; Είναι καμία τώρα στα κοντά ;

Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Γιατί έχεις άγχος κορίτσι μου;;; Εγώ όχι... 23/4 στις 9:00 μ.μ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Γιατί έχεις άγχος κορίτσι μου;;; Εγώ όχι... 23/4 στις 9:00 μ.μ. 

Έχει περάσει πάνω από μήνας που έχω να πάω μωρέ δεν έχει ξανά τυχει να με αφήσει τόσο και κάπως με έπιασε άγχος αν έχει μεγαλώσει καλά αν πήρε το βαρος που πρέπει 

ααα εσυ τώρα κατευθείαν πας για β επιπέδου σε 3 βδομαδες τι καλά 😊

Λογικά θα μου πει αύριο ποτε να παρω τηλ τον εμβρυολογο για να κλεισω και εγω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Έχει περάσει πάνω από μήνας που έχω να πάω μωρέ δεν έχει ξανά τυχει να με αφήσει τόσο και κάπως με έπιασε άγχος αν έχει μεγαλώσει καλά αν πήρε το βαρος που πρέπει 

ααα εσυ τώρα κατευθείαν πας για β επιπέδου σε 3 βδομαδες τι καλά 😊

Λογικά θα μου πει αύριο ποτε να παρω τηλ τον εμβρυολογο για να κλεισω και εγω 

Εγώ δεν καταλαβαίνω αυτό το άγχος γιατί 1ο υπέρηχο μου έκανε στις 7 βδομάδες κατ' ευθείαν και μετά με βλέπει κάθε 5 βδομάδες... Εμβρυολόγο; Σε άλλον κάνεις Β' επιπέδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Γιατί έχεις άγχος κορίτσι μου;;; Εγώ όχι... 23/4 στις 9:00 μ.μ. 

Εγω αυριο παω για β επιπέδου καιι αφχωθηκα λιγο… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ δεν καταλαβαίνω αυτό το άγχος γιατί 1ο υπέρηχο μου έκανε στις 7 βδομάδες κατ' ευθείαν και μετά με βλέπει κάθε 5 βδομάδες... Εμβρυολόγο; Σε άλλον κάνεις Β' επιπέδου;

Καλά ναι σωστά εσυ κανείς πιο πολύ εμένα με βλέπει κάθε 3 βδομαδες και τώρα με κακοφάνηκε  που άργησε να με δει 😅

ναι σε άλλον παω με στέλνει σε εμβρυολογο με τον οποίο συνεργάζονται, του στέλνει εκεινος  αποτελέσματα και αν χρειαστεί καποια διευκρίνιση τα συζητάνε  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε ;  Πως είστε ; 
εγω αύριο έχω γιατρό και έχω λίγο άγχος 

εσεις ποτε έχετε γιατρό ; Είναι καμία τώρα στα κοντά ;

Ούτε κ εγώ. Τώρα στις 19/4 για τη Β επιπέδου κ τον γιατρό θα τον δω 2 εβδομάδες μετά από την εξέταση. Έχουμε ακόμα καιρό δηλαδή.

Κ εγώ σε άλλον πάω γι'αυτες τις εξετάσεις. Ο δικός μου δεν έχει πιστοποίηση γι'αυτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια ; ; Εγω τώρα γυρνάω από τον γιατρό όλα καλά είναι η μικρή είναι 270γρ σε 3 βδομαδες μου είπε να πάω για β επιπέδου 

Με το ζαχαρο τελικά όλα καλά μου είπε δεν έχω κάποιο θέμα απλά να μην τρώω κάθε μέρα ζάχαρη.. μια στο τόσο να τρώω το παγωτο μου και όλα καλά να μην έχω αγχος για αυτό.. 😊

μεσα σε ένα μήνα +2 κιλά ! Συνολικά εδώ πάρει 3 κιλά μέχρι στιγμής άντε να δούμε που θα φτάσουμε 😅

Εσεις τι κάνετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια νέα κορίτσι μου 🤗🤗🤗

Εγώ επειδή είμαι πιο νωρίς από εσάς έχω κάνει ήδη την β επιπέδου και είμαι στην 22η εβδομάδα..Μια χαρά είμαι 🦋🌺🦋🌺 ευτυχώς ο μπουμπούκος μας είναι μια χαρά και κλωτσαει συνεχώς 🧿🧿..Σε ότι αφορά τα κιλά εγώ στο 1ο 3μηνο είχα χάσει 3 και τώρα τα πήρα πίσω...Νομίζω πάμε καλά 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Τέλεια νέα κορίτσι μου 🤗🤗🤗

Εγώ επειδή είμαι πιο νωρίς από εσάς έχω κάνει ήδη την β επιπέδου και είμαι στην 22η εβδομάδα..Μια χαρά είμαι 🦋🌺🦋🌺 ευτυχώς ο μπουμπούκος μας είναι μια χαρά και κλωτσαει συνεχώς 🧿🧿..Σε ότι αφορά τα κιλά εγώ στο 1ο 3μηνο είχα χάσει 3 και τώρα τα πήρα πίσω...Νομίζω πάμε καλά 😋

Αντε ωραία μπράβο ξεμπέρδεψες και με την β επιπέδου τέλεια 

εγω ειπα θα παρω λίγα παρά πάνω από την πρώτη εγκυμοσύνη σε κιλά αλλά δεν πειράζει χαλάλι 

ξεκίνησες ψώνια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Τι κάνετε κορίτσια ; ; Εγω τώρα γυρνάω από τον γιατρό όλα καλά είναι η μικρή είναι 270γρ σε 3 βδομαδες μου είπε να πάω για β επιπέδου 

Με το ζαχαρο τελικά όλα καλά μου είπε δεν έχω κάποιο θέμα απλά να μην τρώω κάθε μέρα ζάχαρη.. μια στο τόσο να τρώω το παγωτο μου και όλα καλά να μην έχω αγχος για αυτό.. 😊

μεσα σε ένα μήνα +2 κιλά ! Συνολικά εδώ πάρει 3 κιλά μέχρι στιγμής άντε να δούμε που θα φτάσουμε 😅

Εσεις τι κάνετε; 

Τέλεια! Αντε καλά αποτελέσματα κ στη Β επιπέδου τώρα να έχουμε όλες!

Κ εγώ το 1ο τρίμηνο έχασα 3 κιλά κ προς το παρόν έχω πάρει πίσω το 1. Όμως με πολλή προσοχή είναι η αλήθεια γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου είχα πάρει 26 κ τώρα δεν με παίρνει για πολλά κιλά, καθώς τώρα ξεκινάω ήδη έχοντας αρκετα🤨. Ελπίζω να συνεχίσω έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αντε ωραία μπράβο ξεμπέρδεψες και με την β επιπέδου τέλεια 

εγω ειπα θα παρω λίγα παρά πάνω από την πρώτη εγκυμοσύνη σε κιλά αλλά δεν πειράζει χαλάλι 

ξεκίνησες ψώνια ;

Όχι δεν έχω πάρει τίποτα...Έχω ξεκινήσει να κοιτάω πραγματακια αλλά από αγορές ακόμα τίποτα 😊😊..Νομίζω θα τα κάνω μετά το Πάσχα 🌷🌷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...