Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κατ' αρχάς αυτό που έχει σημασία είναι που είστε και οι 2 μια χαρά!!! 2ον τι σημαίνει δεν ήταν ώριμος ο τράχηλος; Δεν το έχω ξανά ακούσει...🤔

Δεν είχε εξαλειφθεί άρα δε μπορούσε να συνεχίσει σε φυσιολογικό τοκετό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Δεν είχε εξαλειφθεί άρα δε μπορούσε να συνεχίσει σε φυσιολογικό τοκετό!!

Αααα. Ευχαριστώ. Έκανες ασκήσεις τον τελευταίο μήνα εσύ; Με το καλό να πάτε σπίτι σας κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Εγώ κορίτσια μου θα σας πω απλά ότι ξεκίνησα για φυσιολογικό,έκανα πρόκληση γιατί έσπασαν τα νερά αλλά ο τράχηλος δεν ήταν ώριμος ακόμα και όπως φάνηκε δε θα ωριμάζει κιόλας...έφαγα όλους τους πόνους που σε μένα τουλάχιστον δεν ήταν υποφερτοί και στο τέλος έκανα καισαρική με επισκληριδειο χωρίς νάρκωση ολική ή μέθη και σε 20 λεπτά ήμασταν και οι 2 μια χαρά...να μην αγχώνεστε,ότι είναι να γίνει θα γίνει δ στα ορίζουμε εμείς όπως και δε μπορούμε να τα αλλάξουμε 👣👣🧿🧿

Με το καλό σε όλες 🍉🍉

Ακριβώς έτσι κ εγώ στην πρώτη μου κόρη. Χαλάλι τους, σημασία έχει να τα παίρνουμε γερά στην αγκαλιά τους.

Αν κ βέβαια τώρα θα ήθελα να το ξέρω από πριν αν γίνεται αν είναι να κάνω καισαρική, τουλάχιστον μην φάω κ όλους τους πόνους πριν🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

Ευχαριστω πολύ κορίτσια μου 

 

 

 

 

 

Ευχαριστω πολύ κορίτσια μου! Εύχομαι κι εγω να τα καταφέρουμε με φυσιολογικό! Θα προσπαθήσω να αντέξω αρχικά χωρίς επισκληρίδειο και θα δείξει ποσο θα αντέξω…

τα εχω ολα έτοιμα και περιμενω μέχρι τις 10 που θα κανω εισαγωγή! Θα σας ενημερώσω! 🙏

 

Καλημέρα, δεν ξέρω βέβαια αν γέννησες ήδη αλλά με το καλό να έρθει το μωράκι σας. Καλή ευκολία εύχομαι, να έρθει γρήγορα κ εύκολα!

Περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinayia είπε:

Ακριβώς έτσι κ εγώ στην πρώτη μου κόρη. Χαλάλι τους, σημασία έχει να τα παίρνουμε γερά στην αγκαλιά τους.

Αν κ βέβαια τώρα θα ήθελα να το ξέρω από πριν αν γίνεται αν είναι να κάνω καισαρική, τουλάχιστον μην φάω κ όλους τους πόνους πριν🤣

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ;

Θα πας για vback κορίτσι μου δηλαδή εσυ ; Θα προσπαθήσεις για φυσιολογικό τοκετο ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,πώς είστε;

Εγώ πριν λίγο γύρισα από γιατρό ,όλα καλά..Σταθερός τράχηλος οπότε μου μειώνει κ τα χάπια σιγά σιγά..Θα αφήσουμε να πάρει όσο περισσότερο χρόνο γίνεται το μωρό..Μέχρι 39η εβδομάδα είπε μπορεί να με αφήσει..Κ σε μια βδομάδα θα με δει ξανά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η maroo8 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,πώς είστε;

Εγώ πριν λίγο γύρισα από γιατρό ,όλα καλά..Σταθερός τράχηλος οπότε μου μειώνει κ τα χάπια σιγά σιγά..Θα αφήσουμε να πάρει όσο περισσότερο χρόνο γίνεται το μωρό..Μέχρι 39η εβδομάδα είπε μπορεί να με αφήσει..Κ σε μια βδομάδα θα με δει ξανά..

Τι ωραία νέα!! 

Άντε μπράβο Μάρω! Πήγε πολύ καλά νομίζω και η αγωγή και η ξεκούραση!

Ούτε πρόωρο ούτε τπτ! Γερό και αφρατουλι θα βγει το μωράκι! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η maroo8 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,πώς είστε;

Εγώ πριν λίγο γύρισα από γιατρό ,όλα καλά..Σταθερός τράχηλος οπότε μου μειώνει κ τα χάπια σιγά σιγά..Θα αφήσουμε να πάρει όσο περισσότερο χρόνο γίνεται το μωρό..Μέχρι 39η εβδομάδα είπε μπορεί να με αφήσει..Κ σε μια βδομάδα θα με δει ξανά..

Μπράβο κορίτσι μου!!! Όλα θα πάνε καλά στο τέλος για όλες μας!!! Έχουμε πολλή θετική ενέργεια εδώ μέσα που μοιραζόμαστε η μία με την άλλη!!! 

Εγώ ανυπομονώ κορίτσια μου αύριο να τη δω πάλι στο doppler... Θέλω να μου κάνουν και καμιά πρόβλεψη για το πότε και πόσο θα γεννηθεί... Να δούμε και πως πάει ο τράχηλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η maroo8 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,πώς είστε;

Εγώ πριν λίγο γύρισα από γιατρό ,όλα καλά..Σταθερός τράχηλος οπότε μου μειώνει κ τα χάπια σιγά σιγά..Θα αφήσουμε να πάρει όσο περισσότερο χρόνο γίνεται το μωρό..Μέχρι 39η εβδομάδα είπε μπορεί να με αφήσει..Κ σε μια βδομάδα θα με δει ξανά..

Μπράβο κορίτσι μου όλα καλά δηλαδή πηγαίνουν σε έκανε ένα απότομο που μειώθηκε και μετά σταθεροποιήθηκε μια χαρά πολύ καλά τώρα τι οδηγίες έχεις ; Σου είπε να συνεχίσεις να είσαι ξαπλωμένη ; Το λέω επειδή μπήκες και στον μήνα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Όλα θα πάνε καλά στο τέλος για όλες μας!!! Έχουμε πολλή θετική ενέργεια εδώ μέσα που μοιραζόμαστε η μία με την άλλη!!! 

Εγώ ανυπομονώ κορίτσια μου αύριο να τη δω πάλι στο doppler... Θέλω να μου κάνουν και καμιά πρόβλεψη για το πότε και πόσο θα γεννηθεί... Να δούμε και πως πάει ο τράχηλος!!!

Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου εγω ραντεβού έχω την Τετάρτη για καρδιοτοκογραφημα  λογικά θα με κάνουν και υπέρηχο εμένα η προβλέψει ήταν ότι θα τα φτάσει τα 3 κιλά για να δούμε και εσενα τι θα σου πουν😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου όλα καλά δηλαδή πηγαίνουν σε έκανε ένα απότομο που μειώθηκε και μετά σταθεροποιήθηκε μια χαρά πολύ καλά τώρα τι οδηγίες έχεις ; Σου είπε να συνεχίσεις να είσαι ξαπλωμένη ; Το λέω επειδή μπήκες και στον μήνα σου 

Μου είπε συνεχίζω να προσέχω για να πάρουμε όσο περισσότερο χρόνο μπορούμε..Ούτε να είμαι ένα με το κρεβάτι ούτε όμως να κουράζομαι ιδιαίτερα για να αποφύγουμε τον τοκετό κοντά στην αντιπηκτική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@maroo8 μια χαρά! 

Ευτυχώς όλα κυλάνε καλά! Αφού σου είπε και να σηκωθείς από το κρεβάτι σημαίνει μια χαρά! 

Θα έχεις και σχετικά ήπιους ρυθμούς και θα προχωρήσει κι άλλο η εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, έχει ξανασυζητηθεί αλλά εγώ τώρα εδεησα να βάλω πλυντήρια 

Στους πόσους βαθμούς τα πλένουμε τα ρούχα του μωρού; Στους 40; Στους 60;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Κορίτσια, έχει ξανασυζητηθεί αλλά εγώ τώρα εδεησα να βάλω πλυντήρια 

Στους πόσους βαθμούς τα πλένουμε τα ρούχα του μωρού; Στους 40; Στους 60;;

Εγώ τα έπλυνα όλα στους 30. Εγώ έβαλα το τελευταίο σήμερα!🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Κορίτσια, έχει ξανασυζητηθεί αλλά εγώ τώρα εδεησα να βάλω πλυντήρια 

Στους πόσους βαθμούς τα πλένουμε τα ρούχα του μωρού; Στους 40; Στους 60;;

Εγω 30-40 τα πλένω του μωρού 

της μικρής μου που τρώει και γίνετε χάλια τα βάζω και στους 60 αλλά δεν καθαρίζουν εύκολα φρούτα, σάλτσες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroo8 είπε:

Μου είπε συνεχίζω να προσέχω για να πάρουμε όσο περισσότερο χρόνο μπορούμε..Ούτε να είμαι ένα με το κρεβάτι ούτε όμως να κουράζομαι ιδιαίτερα για να αποφύγουμε τον τοκετό κοντά στην αντιπηκτική..

Ωραία θέλει απλά να μην κουράζεσαι αλλά φαντάζομαι τώρα δεν κανείς και πολλά ε; 

εγω και να θέλω δηλαδή δεν έχω κουράγιο πλέον ούτε μαγείρεμα δεν κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια μου! Γεννήσαμε κι εμεις! 🙏🧿

αρχισαμε χτες το βράδυ με πρόκληση με τζελ, το πρωι μ έκανε 2η δόση αλλα δυστυχώς ενώ είχα πόνους κ μαλιστα αρκετούς(χτες βράδυ δεν κοιμήθηκα καθολου) ο τράχηλος δεν ωρίμαζε με τιποτα. Ετσι καναμε καισαρική με επισκληρίδειο! Στεναχωρέθηκα όταν μ το ειπε δεν ήθελα, αλλα ταλαιπωρήθηκα αρκετά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου! Γεννήσαμε κι εμεις! 🙏🧿

αρχισαμε χτες το βράδυ με πρόκληση με τζελ, το πρωι μ έκανε 2η δόση αλλα δυστυχώς ενώ είχα πόνους κ μαλιστα αρκετούς(χτες βράδυ δεν κοιμήθηκα καθολου) ο τράχηλος δεν ωρίμαζε με τιποτα. Ετσι καναμε καισαρική με επισκληρίδειο! Στεναχωρέθηκα όταν μ το ειπε δεν ήθελα, αλλα ταλαιπωρήθηκα αρκετά! 

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Όπως είπαμε το πιο σημαντικό είναι ότι είστε και οι 2 καλά!!! Πες μας λεπτομέρειες για το μικράκι σου; Θηλάσατε ή δεν είχες αντοχές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου! Γεννήσαμε κι εμεις! 🙏🧿

αρχισαμε χτες το βράδυ με πρόκληση με τζελ, το πρωι μ έκανε 2η δόση αλλα δυστυχώς ενώ είχα πόνους κ μαλιστα αρκετούς(χτες βράδυ δεν κοιμήθηκα καθολου) ο τράχηλος δεν ωρίμαζε με τιποτα. Ετσι καναμε καισαρική με επισκληρίδειο! Στεναχωρέθηκα όταν μ το ειπε δεν ήθελα, αλλα ταλαιπωρήθηκα αρκετά! 

Να σου ζήσει Χρύσακι!

Ταλαιπωρήθηκες αλλά τώρα έχεις αγκαλιά το μικρακι σου!

Γερό και τυχερό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου! Γεννήσαμε κι εμεις! 🙏🧿

αρχισαμε χτες το βράδυ με πρόκληση με τζελ, το πρωι μ έκανε 2η δόση αλλα δυστυχώς ενώ είχα πόνους κ μαλιστα αρκετούς(χτες βράδυ δεν κοιμήθηκα καθολου) ο τράχηλος δεν ωρίμαζε με τιποτα. Ετσι καναμε καισαρική με επισκληρίδειο! Στεναχωρέθηκα όταν μ το ειπε δεν ήθελα, αλλα ταλαιπωρήθηκα αρκετά! 

Να σας ζήσει κοπέλα μου!!! ♥️🧿

Να ναι γερό το μωράκι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ωραία θέλει απλά να μην κουράζεσαι αλλά φαντάζομαι τώρα δεν κανείς και πολλά ε; 

εγω και να θέλω δηλαδή δεν έχω κουράγιο πλέον ούτε μαγείρεμα δεν κάνω 

Μωρέ κουράγιο έχω, αλλά δε μ αφήνουν να κάνω τίποτα..Κ παθαίνω ένα ένα τα εγκεφαλικά με τα ασιδερωτα κ την ακαταστασία στο σπίτι,αλλά τι να κάνω..Τα βασικά κι αυτά κρυφά 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Κορίτσια, έχει ξανασυζητηθεί αλλά εγώ τώρα εδεησα να βάλω πλυντήρια 

Στους πόσους βαθμούς τα πλένουμε τα ρούχα του μωρού; Στους 40; Στους 60;;

Εγώ στους 40 τα έβαλα..Τα περισσότερα βέβαια ήταν καινούρια,δεν είχα κάποιον να μου δώσει δυστυχώς..οπότε κ στους 30 να τα εβαζα φαντάζομαι θα ήταν μια χαρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου! Γεννήσαμε κι εμεις! 🙏🧿

αρχισαμε χτες το βράδυ με πρόκληση με τζελ, το πρωι μ έκανε 2η δόση αλλα δυστυχώς ενώ είχα πόνους κ μαλιστα αρκετούς(χτες βράδυ δεν κοιμήθηκα καθολου) ο τράχηλος δεν ωρίμαζε με τιποτα. Ετσι καναμε καισαρική με επισκληρίδειο! Στεναχωρέθηκα όταν μ το ειπε δεν ήθελα, αλλα ταλαιπωρήθηκα αρκετά! 

Να σου ζήσει!!!! Δεν πειράζει, σημασία έχει ότι είστε καλά!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Όπως είπαμε το πιο σημαντικό είναι ότι είστε και οι 2 καλά!!! Πες μας λεπτομέρειες για το μικράκι σου; Θηλάσατε ή δεν είχες αντοχές;

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Να σου ζήσει Χρύσακι!

Ταλαιπωρήθηκες αλλά τώρα έχεις αγκαλιά το μικρακι σου!

Γερό και τυχερό!!! 

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Fighter είπε:

Να σας ζήσει κοπέλα μου!!! ♥️🧿

Να ναι γερό το μωράκι σου!!! 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η maroo8 είπε:

Να σου ζήσει!!!! Δεν πειράζει, σημασία έχει ότι είστε καλά!!!❤️

Ευχαριστω κορίτσια μου! Ναι αυτο εχει σημασία οτι ειμαστε κι οι 2 καλα!

δεν θηλάσαμε, Γιατι ταλαιπωρήθηκα, δεν εχω αντοχές κ εξαιτίας της πληγής δεν μπορω να σηκωθώ ακομα, ποναω. 
ειπαμε να δοκιμάσουμε αυριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου! Γεννήσαμε κι εμεις! 🙏🧿

αρχισαμε χτες το βράδυ με πρόκληση με τζελ, το πρωι μ έκανε 2η δόση αλλα δυστυχώς ενώ είχα πόνους κ μαλιστα αρκετούς(χτες βράδυ δεν κοιμήθηκα καθολου) ο τράχηλος δεν ωρίμαζε με τιποτα. Ετσι καναμε καισαρική με επισκληρίδειο! Στεναχωρέθηκα όταν μ το ειπε δεν ήθελα, αλλα ταλαιπωρήθηκα αρκετά! 

Να σας ζήσει! γερο και καλοτυχο να ειναι το μωράκι σου!

δεν πειράζει που οηγες με καισαρική.. σημασία εχει να είστε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...