Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

@Benar ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷

@Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵

@Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷

@Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷

@μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵

@Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵

@nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵

@Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵

@Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵

@katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷

@maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵

@Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

@Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

αχαχαχαχα

Εγώ κορίτσια είτε μεσημέρι, είτε βράδυ... δεν μπορώ να κοιμηθώ εδώ στην Αθήνα χωρίς κλιματιστικό!!! Ακόμα και με αυτό σε λειτουργία, κάποιες φορές γίνομαι μούσκεμα, λες και μου έχεις πετάξει έναν κουβά νερό!!!

Αχ με αυτήν την ζεστη δύσκολα τα πράγματα αλλά τι να κάνουμε υπομονή δεν λέει να πέσει και λίγο η θερμοκρασία 🤷‍♀️

Ραντεβού ποτε έχει ξανά με την γιατρό ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Αχ με αυτήν την ζεστη δύσκολα τα πράγματα αλλά τι να κάνουμε υπομονή δεν λέει να πέσει και λίγο η θερμοκρασία 🤷‍♀️

Ραντεβού ποτε έχει ξανά με την γιατρό ;

Μου έβαλε doppler αρχές Αυγούστου. Θα προσπαθήσω να το κλείσω για την 1η. Την ίδια μέρα θα με δει και η γιατρός. Μέχρι τότε, παρακολούθηση πίεσης και κινήσεων του μωρού! Έχω και τα μαθήματα θηλασμού και ανώδυνου τοκετού στο ενδιάμεσο... οπότε θα περάσουν οι μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Κι εμένα με το μηριαίο είναι μεγαλύτερη και με το βάρος μικρότερη! Αλλά θα δούμε τώρα. Αφού δεν ανησυχούν οι γιατροί, εγώ ηρέμησα!!!

Μπράβο σου κορίτσι μου! Καλά έκανες και το ευχαριστήθηκες αλλά θέλει πολύ μεγάλη προσοχή με τον ήλιο κορίτσι μου!!!

Παρόμοια είναι τα μωράκια μας 😀

Ναι, δεν κάθομαι ήλιο, μόνο σε σκιά! Και όταν μπήκα θάλασσα είχα βάλει αρκετό αντηλιακό! Apivita βάζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; 
ευτυχώς το βράδυ ήταν λίγο καλύτερα από θέμα ζέστης και κοιμήθηκα πιο καλά 

εμενα το ανάποδο από εσας  το ποδαράκι της βγαίνει κοντό, όπως και στην κόρη μου  😅

Καλημέρα!! Χεχε θα σου βγει αφρατούλα

Ετοιμαζόμαστε για μπανάκι σε καμιά ωρίτσα 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

αχαχαχαχα

Εγώ κορίτσια είτε μεσημέρι, είτε βράδυ... δεν μπορώ να κοιμηθώ εδώ στην Αθήνα χωρίς κλιματιστικό!!! Ακόμα και με αυτό σε λειτουργία, κάποιες φορές γίνομαι μούσκεμα, λες και μου έχεις πετάξει έναν κουβά νερό!!!

Ακριβώς το ίδιο! Αφήνω το μεγάλο κλιματιστικό στο σαλόνι και βάζω και ανεμιστήρα στο δωμάτιο και όταν ξυπνάω είμαι μούσκεμα, τα μαλλιά λες και τα έχω λούσει 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Καλημέρα!! Χεχε θα σου βγει αφρατούλα

Ετοιμαζόμαστε για μπανάκι σε καμιά ωρίτσα 🤗

Χαχαχα λες; Δύσκολο το κόβω γιατί και κόρη έτσι ήταν αλλά μπουτακια δεν μπορω να πω πως κάναμε και ποτε 😂

μαλλον για ίδια κοψιά την κόβω να είναι και η δεύτερη 😂
 

καλες βουτιές να περάσετε καλά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Μου έβαλε doppler αρχές Αυγούστου. Θα προσπαθήσω να το κλείσω για την 1η. Την ίδια μέρα θα με δει και η γιατρός. Μέχρι τότε, παρακολούθηση πίεσης και κινήσεων του μωρού! Έχω και τα μαθήματα θηλασμού και ανώδυνου τοκετού στο ενδιάμεσο... οπότε θα περάσουν οι μέρες. 

Ααα ωραία έχεις τα μαθήματα  να κανείς να μας πεις εντυπώσεις θα περάσουν οι μερες ωραια μόλις αρχίσεις και τα μαθήματα 

εγω θα παρω τηλ από Δευτέρα να κλεισω ραντεβού για της 22/7 να πάω γυναικολόγο  

την Δευτέρα τώρα έχω εξετάσεις αίματος και την Τετάρτη ενδοκρινολόγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα ωραία έχεις τα μαθήματα  να κανείς να μας πεις εντυπώσεις θα περάσουν οι μερες ωραια μόλις αρχίσεις και τα μαθήματα 

εγω θα παρω τηλ από Δευτέρα να κλεισω ραντεβού για της 22/7 να πάω γυναικολόγο  

την Δευτέρα τώρα έχω εξετάσεις αίματος και την Τετάρτη ενδοκρινολόγο 

Μετά απο τόσα διαδικτυακά που έχω κάνει... ανυπομονώ να κάνω και δια ζώσης!!! Θα σας πω. Την Παρασκευή έχω το 1ο... Το θηλασμού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Μετά απο τόσα διαδικτυακά που έχω κάνει... ανυπομονώ να κάνω και δια ζώσης!!! Θα σας πω. Την Παρασκευή έχω το 1ο... Το θηλασμού!

Άντε ωραία όσο πιο πολύ ενημερωθείς τόσο το καλύτερο να είσαι προετοιμασμένη για το θηλασμό (τουλάχιστον που ξέρω)  γιατί είναι ζόρικη διαδικασία όποτε όσο πιο πολλά ξέρεις είναι υπέρ σου 

εμενα μου είχε πει μερικα πράγματα η μαία και ότι ειδα από βιντεάκια στο YouTube σεμινάριο δεν είχα κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Άντε ωραία όσο πιο πολύ ενημερωθείς τόσο το καλύτερο να είσαι προετοιμασμένη για το θηλασμό (τουλάχιστον που ξέρω)  γιατί είναι ζόρικη διαδικασία όποτε όσο πιο πολλά ξέρεις είναι υπέρ σου 

εμενα μου είχε πει μερικα πράγματα η μαία και ότι ειδα από βιντεάκια στο YouTube σεμινάριο δεν είχα κάνει 

Έχω αντιληφθεί ότι είναι πολύ ζόρικο στην αρχή, αλλά... κάθε αρχή και δύσκολη!!! Αλλά το θέλω ΤΌΟΟΟΟΟΣΟ πολύ!!! Που φαντάζομαι ότι ο επιμένων νικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Έχω αντιληφθεί ότι είναι πολύ ζόρικο στην αρχή, αλλά... κάθε αρχή και δύσκολη!!! Αλλά το θέλω ΤΌΟΟΟΟΟΣΟ πολύ!!! Που φαντάζομαι ότι ο επιμένων νικά!!!

Το ότι το εχεις παρει ζεστά το θεμα θηλασμού είναι πολύ καλό η μισή δουλειά έχει γίνει  🥰

Στα σεμινάρια σας προετοιμάζουν καλά (φαντάζομαι) , αυτές ξέρουν καλύτερα πως να σας καθοδηγήσουν θα σας βοηθήσουν πολύ να ειστε σωστά ενημερωμένες να ξέρετε πως να κινηθείτε ώστε να γλιτώσετε τυχον μαστίτιδα θα λένε πολλά πράγματα εγω το άφησα και λίγο στην τύχη του, ξέρεις.. βλέποντας και κάνοντας το πήγα .. 😅

10 μήνες έχω που έκοψα τον θηλασμό.. εμενα μου φαίνεται βουνό πάλι φτου ξανά από την αρχή ελπίζω να πάει καλά και αυτήν την φορά να μην με δυσκολέψει το μωρο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Το ότι το εχεις παρει ζεστά το θεμα θηλασμού είναι πολύ καλό η μισή δουλειά έχει γίνει  🥰

Στα σεμινάρια σας προετοιμάζουν καλά (φαντάζομαι) , αυτές ξέρουν καλύτερα πως να σας καθοδηγήσουν θα σας βοηθήσουν πολύ να ειστε σωστά ενημερωμένες να ξέρετε πως να κινηθείτε ώστε να γλιτώσετε τυχον μαστίτιδα θα λένε πολλά πράγματα εγω το άφησα και λίγο στην τύχη του, ξέρεις.. βλέποντας και κάνοντας το πήγα .. 😅

10 μήνες έχω που έκοψα τον θηλασμό.. εμενα μου φαίνεται βουνό πάλι φτου ξανά από την αρχή ελπίζω να πάει καλά και αυτήν την φορά να μην με δυσκολέψει το μωρο.. 

Με ανησυχεί το ότι μπορεί να βγει πολύ μικρούλα και να μην μπορεί να πιάσει σωστά τη θηλή... Αλλά απο την άλλη εμπιστεύομαι και τη φύση!!! Αυτή ξέρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 η κουμπάρα μου με δίδυμα, πρόωρα άρα και πολύ μικρούλια δυσκολεύτηκε στην αρχή αλλά θήλασαν κ πήγε πολύ καλά! Κ εμένα με αγχωνει το όλο θέμα κ θέλω πολύ να τα καταφέρω..Πιστεύω κι εγώ ότι ο επιμενων νικά✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Με ανησυχεί το ότι μπορεί να βγει πολύ μικρούλα και να μην μπορεί να πιάσει σωστά τη θηλή... Αλλά απο την άλλη εμπιστεύομαι και τη φύση!!! Αυτή ξέρει!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroo8 είπε:

@Katiana1987 η κουμπάρα μου με δίδυμα, πρόωρα άρα και πολύ μικρούλια δυσκολεύτηκε στην αρχή αλλά θήλασαν κ πήγε πολύ καλά! Κ εμένα με αγχωνει το όλο θέμα κ θέλω πολύ να τα καταφέρω..Πιστεύω κι εγώ ότι ο επιμενων νικά✌️

Και εγω το ίδιο πράγμα φοβαμαι 

Εμένα κουραζόταν πολύ εύκολα η κόρη μου τραβούσε 1-2 φορές και την έπαιρνε ο ύπνος άντε φτου και από την αρχή.. τις πρωτες 2 μερες όχι μόνο δεν πήρε αλλά εχασε πάνω από 200 γρ το μωρο 

Ηρθε η παιδιατρος την 3 μέρα και μου λέει αν δεν πάρει και σήμερα καθόλου βαρος θα πρέπει να την δώσουμε ξενο 

πηρα την μαία μου τηλ μου λέει κανε έναν αγώνα και σήμερα το βράδυ να την έχεις στήθος να πάρει βαρος να σου δώσει εξιτήριο η παιδιατρος να πας σπίτι σου.. και τελικά καταφέραμε να πάρει 40 γρ.. δηλαδη θηλαζα 3 μερες + νυχτες χωρίς ύπνο.. κοιμόμουν μόνο 2 ώρες την μέρα που έλειπε το μωρο παιδιατρο για να πάρει  40 γρ όλο και όλο.. εεε μετά εντάξει κατέβασα γαλα και πήρε μπροστά το πράγμα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

 

Και εγω το ίδιο πράγμα φοβαμαι 

Εμένα κουραζόταν πολύ εύκολα η κόρη μου τραβούσε 1-2 φορές και την έπαιρνε ο ύπνος άντε φτου και από την αρχή.. τις πρωτες 2 μερες όχι μόνο δεν πήρε αλλά εχασε πάνω από 200 γρ το μωρο 

Ηρθε η παιδιατρος την 3 μέρα και μου λέει αν δεν πάρει και σήμερα καθόλου βαρος θα πρέπει να την δώσουμε ξενο 

πηρα την μαία μου τηλ μου λέει κανε έναν αγώνα και σήμερα το βράδυ να την έχεις στήθος να πάρει βαρος να σου δώσει εξιτήριο η παιδιατρος να πας σπίτι σου.. και τελικά καταφέραμε να πάρει 40 γρ.. δηλαδη θηλαζα 3 μερες + νυχτες χωρίς ύπνο.. κοιμόμουν μόνο 2 ώρες την μέρα που έλειπε το μωρο παιδιατρο για να πάρει  40 γρ όλο και όλο.. εεε μετά εντάξει κατέβασα γαλα και πήρε μπροστά το πράγμα 😂

Τέτοια πες μας να παίρνουμε θάρρος!! Πάντως από ότι έχω ακούσει τις πρώτες μερες όλα τα μωράκια χάνουν βάρος,οπότε θέλει υπομονή όπως είπες κ εσύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η maroo8 είπε:

Τέτοια πες μας να παίρνουμε θάρρος!! Πάντως από ότι έχω ακούσει τις πρώτες μερες όλα τα μωράκια χάνουν βάρος,οπότε θέλει υπομονή όπως είπες κ εσύ!!

Ναι όλα τα μωρά χάνουν βάρους νομίζω μέχρι 300γρ -340 γρ είναι νορμαλ να χάσουν τις πρωτες 2-3 μερες

όχι δεν τα λέω για να σας τρομάξω αλίμονο τα λέω για να ξέρετε λίγο πολύ τι να περιμένετε 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω ακούσει για πολλές που δυσκολεύονται πολύ με το θηλασμό και πιστεύω το πιο σημαντικό είναι να μην τα παρατήσεις, να μην πεις οκ δεν μπορώ άλλο..αν το θέλεις φυσικά να συνεχίσεις! Οπότε μέχρι στιγμής εγώ δεν έχω αγχωθεί με αυτό..παρότι η μία θηλή είναι λίγο πιο μεγάλη από την άλλη, όχι πολύ, και είχα διαβάσει κάπου για τη σύγχυση θηλών πιστεύω θα τα καταφέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ναι όλα τα μωρά χάνουν βάρους νομίζω μέχρι 300γρ -340 γρ είναι νορμαλ να χάσουν τις πρωτες 2-3 μερες

όχι δεν τα λέω για να σας τρομάξω αλίμονο τα λέω για να ξέρετε λίγο πολύ τι να περιμένετε 😅

Χαχαχα ναι το κατάλαβα,δεν τρόμαξα😉! Εννοώ ότι παρόλο που έχανε βάρος στην αρχή δεν τα παράτησες κ τελικά τα καταφέρατε με τον θηλασμό!! Να παιρνουμε θάρρος κι εμείς😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια έχω ακούσει για πολλές που δυσκολεύονται πολύ με το θηλασμό και πιστεύω το πιο σημαντικό είναι να μην τα παρατήσεις, να μην πεις οκ δεν μπορώ άλλο..αν το θέλεις φυσικά να συνεχίσεις! Οπότε μέχρι στιγμής εγώ δεν έχω αγχωθεί με αυτό..παρότι η μία θηλή είναι λίγο πιο μεγάλη από την άλλη, όχι πολύ, και είχα διαβάσει κάπου για τη σύγχυση θηλών πιστεύω θα τα καταφέρω!

Καλημέρα κορίτσια μου! 

@nanoukoμου δε νομίζω ότι η σύγχηση θηλών έχει να κάνει με αυτό. Απ' όσο έχω διαβάσει κι έχουν πει στα σεμινάρια έχει να κάνει με το δέρμα και το πλαστικό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια έχω ακούσει για πολλές που δυσκολεύονται πολύ με το θηλασμό και πιστεύω το πιο σημαντικό είναι να μην τα παρατήσεις, να μην πεις οκ δεν μπορώ άλλο..αν το θέλεις φυσικά να συνεχίσεις! Οπότε μέχρι στιγμής εγώ δεν έχω αγχωθεί με αυτό..παρότι η μία θηλή είναι λίγο πιο μεγάλη από την άλλη, όχι πολύ, και είχα διαβάσει κάπου για τη σύγχυση θηλών πιστεύω θα τα καταφέρω!

Καλημέρα κορίτσια πως είστε 

νομιζω έχεις δίκιο η katiana ότι δεν είναι θέμα αυτό για να πάθει σύγχυση θηλων απλά μπορεί να δυσκολευτεί να πιάσει από εκείνο το στήθος που είναι πιο μικρή 

εμενα έπιανε εύκολα το αριστερό με το δεξι δυσκολεύτηκε τις πρωτες μερες δεν κατάλαβα ποτε το γιατί ίσως να έφταιγα εγω να μην με βόλευε καλα 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η maroo8 είπε:

Χαχαχα ναι το κατάλαβα,δεν τρόμαξα😉! Εννοώ ότι παρόλο που έχανε βάρος στην αρχή δεν τα παράτησες κ τελικά τα καταφέρατε με τον θηλασμό!! Να παιρνουμε θάρρος κι εμείς😄

Κοιτα εγω όταν γέννησα όπως και οι πιο πολλές κοπέλες είναι περίεργες οι ορμόνες μας το μυαλό σου δεν σκέφτεται καθαρά και με το παραμικρό που θα σε πουν στο νοσοκομείο αγχώνεσαι 

Αν δεν επέμενε ο αντρας μου να συνεχίσω να θηλάζω, η μαία του γιατρού μου και η μαμα μου,  να μου λένε μην ακούς συνέχισε να δίνεις στήθος,  παίζει και να το είχα δώσει το ξενο γαλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

@Elk @Katiana1987 αααα οκ κορίτσια!! Δεν το είχα καταλάβει καλά.. ωραία..

Πώς θα περάσετε τη μέρα σας; Εγώ θα πάω για ένα μπανάκι για να χαλαρώσω..🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

@Elk @Katiana1987 αααα οκ κορίτσια!! Δεν το είχα καταλάβει καλά.. ωραία..

Πώς θα περάσετε τη μέρα σας; Εγώ θα πάω για ένα μπανάκι για να χαλαρώσω..🙂

Αχ τι ωραία μπράβο να πας εσυ που μπορείς γιατί εμάς μας έχει φαει η κλεισούρα δεν μπορουμε να πάμε πουθενά ακόμα ο αντρας μου είναι θετικός και σημερα βγήκε και η πεθερά μου 

Εγω με το παιδί ακόμα είμαστε οκ τώρα ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι 🤷‍♀️

αυριο είχα και εξετάσεις αίματος που δεν μπορω να πάω και θα πρέπει να ακυρώσω και το ραντεβού με ενδοκρινολόγο τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

@Elk @Katiana1987 αααα οκ κορίτσια!! Δεν το είχα καταλάβει καλά.. ωραία..

Πώς θα περάσετε τη μέρα σας; Εγώ θα πάω για ένα μπανάκι για να χαλαρώσω..🙂

Εμείς κάνουμε δουλειές στο σπίτι! Τώρα ποπυ είμαστε παραπάνω χέρια... γίνονται όλα πιο γρήγορα.

Να περάσεις τέλεια κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...