Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα αυτό που σε κόβετε η αναπνοή και μία δυσφορία 2-3 δευτερόλεπτα το έχω νιώσει και εγω αρα λογικά αυτό θα είναι 😅

😀 Αυτό είναι ναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κόβεται η αναπνοή ε; Μάλλον δεν το έχω νιώσει τότε..Δε θέλω να φαντάζομαι πως είναι οι πόνοι της γέννας...Εγώ είμαι κ πολύ φοβητσιαρα,έχω αρχισει ήδη να βλέπω εφιάλτες 😔☺️🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

😀 Αυτό είναι ναι! 

Ααα ωραία 😅 να έχω το νου μου δηλαδή αλλά εντάξει το πρόβλημα είναι αν έχεις και πόνο.. πόνο δεν είχα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη όταν το ένιωθα ούτε τώρα (για την ώρα τουλάχιστον ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Gioher είπε:

Γεια σας κοριτσια κι απο μενα!!! Ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματα στα doppler σας..Εμεις το καναμε και ητανε ευτυχως πολυ καλο και πηρα τα πανω μου. Μπαινω αισιως στην 34η εβδομαδα!! Το πιο ενοχλητικο που εχω τωρα ειναι ο εντονος πονος στα πλευρα απο τη μεγαλη κοιλια και το βαρος. Νιωθω οτι θα μου ξεκολλησουν😜 Για πειτε κανενα καλο βιβλιο για τον πρωτο καιρο με μωρο... Εχετε καμια προταση??☺

Άντε ωραία πάει και η Doppler μια χαρά είσαι κοντεύεις σε 2 βδομαδες θα μπεις στο μήνα σου δηλαδή πωπω με το καλό το μωρακι σου

εγω ειχα πάρει ένα βιβλίο αλλά να σου πω την αλήθεια δεν το πολύ ξεφύλλισα κιολας δεν αν αξίζει για να σου το προτείνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BenarΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷

@Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵

@Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷

@Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷

@μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵

@Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵

@nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵

@Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵

@Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵

@katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷

@maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵

@Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

@Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

@BenarΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷

@Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵

@Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷

@Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷

@μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵

@Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵

@nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵

@Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵

@Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵

@katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷

@maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵

@Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

@Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

Μας πήραν φαλάγγι τ' αγόρια!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroo8 είπε:

Κόβεται η αναπνοή ε; Μάλλον δεν το έχω νιώσει τότε..Δε θέλω να φαντάζομαι πως είναι οι πόνοι της γέννας...Εγώ είμαι κ πολύ φοβητσιαρα,έχω αρχισει ήδη να βλέπω εφιάλτες 😔☺️🙈

Εγώ νομίζω δεν έχω μπει ακόμη στο μπουντ της γέννας οπότε είμαι οκ μέχρι στιγμής! Τώρα, όταν φτάσει η ώρα δεν ξέρω αν θα με πιάσει καμία κρίση πανικού 😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

@BenarΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷

@Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵

@Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷

@Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷

@μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵

@Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵

@nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵

@Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵

@Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵

@katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷

@maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵

@Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

@Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

Αχ κορίτσια πλησιάζει πλησιάζει 😅💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Μας πήραν φαλάγγι τ' αγόρια!!! χαχαχαχα

Χαχαχα ναι και με διαφορά κιολας 😂 

καλημέρα κορίτσια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Fighter είπε:

Αχ κορίτσια πλησιάζει πλησιάζει 😅💗

Πλησιάζει δεν λες τίποτα ειδικά εσυ σε κανα δυο βδομαδες θα μπεις και στο μήνα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα ναι και με διαφορά κιολας 😂 

καλημέρα κορίτσια ! 

Καλημέρα κορίτσια μου. Πως είστε;;; Εγώ μπορώ να πω πως έχουν αρχίσει και υπάρχουν στιμές που αισθάνομαι οτι πεινάω πια! Μπορώ να φάω μόλις 5 απο τις 24 ώρες!!! 3 γεύματα μόνο. Και δυστυχώς λόγω της μείωσης του χώρου που έχει το στομάχι ούτε καν μεγάλα γεύματα. Αλλά όπως έχω ξανά πει... 2 μήνες είναι, θα περάσουν... Χαλάλι της!!!😂😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Πως είστε;;; Εγώ μπορώ να πω πως έχουν αρχίσει και υπάρχουν στιμές που αισθάνομαι οτι πεινάω πια! Μπορώ να φάω μόλις 5 απο τις 24 ώρες!!! 3 γεύματα μόνο. Και δυστυχώς λόγω της μείωσης του χώρου που έχει το στομάχι ούτε καν μεγάλα γεύματα. Αλλά όπως έχω ξανά πει... 2 μήνες είναι, θα περάσουν... Χαλάλι της!!!😂😍

Πεινάω και εγω είναι αλήθεια τρώω το μεσημέρι και μετά από δυο ώρες νιωθω το στομάχι άδειο λες και δεν έχω φαει τίποτα.. αλλά οι ποσότητα του φαγητού μου δεν νομίζω πως έχει μειωθεί 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Πεινάω και εγω είναι αλήθεια τρώω το μεσημέρι και μετά από δυο ώρες νιωθω το στομάχι άδειο λες και δεν έχω φαει τίποτα.. αλλά οι ποσότητα του φαγητού μου δεν νομίζω πως έχει μειωθεί 😅

Εμένα έχει μειωθεί. Και αγχώνομαι για το αν θα πάρει το βάρος που πρέπει η μικρή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εμένα έχει μειωθεί. Και αγχώνομαι για το αν θα πάρει το βάρος που πρέπει η μικρή!

Ααα το αντιθέτω κατάλαβα εγω 

το θέμα είναι να μην πεινας αν τρωως όσο θέλεις και νιώθεις ότι χορταίνεις είσαι οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Ααα το αντιθέτω κατάλαβα εγω 

το θέμα είναι να μην πεινας αν τρωως όσο θέλεις και νιώθεις ότι χορταίνεις είσαι οκ 

Δεν πεινάω την ώρα που τελειώνω το γεύμα γιατί επειδή έχει μειωθεί ο χώρος, χορταίνω με μικρότερη ποσότητα, αλλά πεινάω μέσα στη μέρα σε ώρες που δεν μπορώ να φάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Μωρέ πέραν ότι μειώνεται ο χώρος ,νομίζω αυτή η ζέστη μας κόβει την όρεξη.. Συνδυασμός..Μην αγχώνεσαι ομως οτι δε θα πάρει βάρος η μπουμπού σου..Να ρωτήσω κάτι άλλο βρε κορίτσια γτ άλλου διαβάζω έτσι άλλου αλλιώς..Στον 8ο μπαίνουμε την 32η εβδομάδα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η maroo8 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μωρέ πέραν ότι μειώνεται ο χώρος ,νομίζω αυτή η ζέστη μας κόβει την όρεξη.. Συνδυασμός..Μην αγχώνεσαι ομως οτι δε θα πάρει βάρος η μπουμπού σου..Να ρωτήσω κάτι άλλο βρε κορίτσια γτ άλλου διαβάζω έτσι άλλου αλλιώς..Στον 8ο μπαίνουμε την 32η εβδομάδα;;

Εγώ σχεδόν σε όλα βλέπω πως μπαίνουμε στην 31η εβδομάδα στον 8ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα ναι και με διαφορά κιολας 😂 

καλημέρα κορίτσια ! 

Καλημέρα!!

Εγώ από γνωστές και φίλες όλο για αγόρια ακούω γενικά για καλοκαίρι φθινόπωρο! Μπορεί να έτυχε φυσικά αλλά περίεργο μου φάνηκε! Μόνο μια μοτ είπε ότι θα κάνει κορίτσι!!

Ας είναι ότι θέλουν φυσικά!

Γερά να είναι!!💓💙💓💙

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroo8 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μωρέ πέραν ότι μειώνεται ο χώρος ,νομίζω αυτή η ζέστη μας κόβει την όρεξη.. Συνδυασμός..Μην αγχώνεσαι ομως οτι δε θα πάρει βάρος η μπουμπού σου..Να ρωτήσω κάτι άλλο βρε κορίτσια γτ άλλου διαβάζω έτσι άλλου αλλιώς..Στον 8ο μπαίνουμε την 32η εβδομάδα;;

Για μένα στο θέμα φαί είναι καθαρά θέμα χώρου.. δλδ και το μεσημέρι και το βράδυ που έτρωγα ίδιο πιάτο με αυτό του άντρα μου πλέον αφήνω το 1/3 1/4 γιατί αισθάνομαι ότι θα μου βγει από τη μύτη!! 

Ναι κι εγώ στις εφαρμογές που έχω υπάρχει μια διαφορά στην αλλαγή του μήνα(32 ή 31)! Έτσι όπως το βλέπω όμως 2 μήνες πριν την ΠΗΤ είναι στις 31 εβδομάδες! Όπως και να χει είμαστε όλο και πιο κοντά στην ΠΗΤ μας!! 🥲🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Πως είστε;;; Εγώ μπορώ να πω πως έχουν αρχίσει και υπάρχουν στιμές που αισθάνομαι οτι πεινάω πια! Μπορώ να φάω μόλις 5 απο τις 24 ώρες!!! 3 γεύματα μόνο. Και δυστυχώς λόγω της μείωσης του χώρου που έχει το στομάχι ούτε καν μεγάλα γεύματα. Αλλά όπως έχω ξανά πει... 2 μήνες είναι, θα περάσουν... Χαλάλι της!!!😂😍

Καλημερααα...😍

εγω πλεον το μεσημέρι δεν τρώω φαγητό... τρώω μόνο φρούτα... καρπούζι ειδικά 😂 με τετοια ζέστη δεν εχω όρεξη για φαγητό!

τρωω το βράδυ μόνο κανονικό φαγητό...αλλα έχει μειωθεί η ποσότητα και σε μενα.. έτσι νιώθω τουλάχιστον!

Υπομονή δύο μήνες... ίσως και λιγότερο... εγώ έχω ΠΗΤ 27/08 αλλά παρακαλάω να γεμίσω εκει καπου στο 15αυγουστο να γλιτώσω καμια 10αρια μερες απο τη ζέστη 😂 αλλα ότι θέλει ο μπέμπης θα κάνει... όταν έρθει η ώρα του να βγει θα βγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια 🥰🥰 χάθηκα λίγο αλλά τώρα ξεκίνησε η άδεια μου. Είμαι 32εβδ και 2 ημέρες. Έχουμε κάνει doppler όλα μια χαρά και από όρεξη καλά πάμε 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Barbiee είπε:

Καλημερααα...😍

εγω πλεον το μεσημέρι δεν τρώω φαγητό... τρώω μόνο φρούτα... καρπούζι ειδικά 😂 με τετοια ζέστη δεν εχω όρεξη για φαγητό!

τρωω το βράδυ μόνο κανονικό φαγητό...αλλα έχει μειωθεί η ποσότητα και σε μενα.. έτσι νιώθω τουλάχιστον!

Υπομονή δύο μήνες... ίσως και λιγότερο... εγώ έχω ΠΗΤ 27/08 αλλά παρακαλάω να γεμίσω εκει καπου στο 15αυγουστο να γλιτώσω καμια 10αρια μερες απο τη ζέστη 😂 αλλα ότι θέλει ο μπέμπης θα κάνει... όταν έρθει η ώρα του να βγει θα βγει!

Α δεν τρως το μεσημέρι!! Σοκ!! Εγώ εντάξει τρώω ακόμα!! 🤣🤣 

Ναι ισχύει ότι εκεί στις 38-39 εβδομάδες θα είναι πολύ καλά! Να δούμε!! Εγώ λέω ή θα βιαστεί να βγει ή θα περάσει η ΠΗΤ και αυτός δεν θα βγαίνει!! Ελπίζω να πέφτω έξω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Α δεν τρως το μεσημέρι!! Σοκ!! Εγώ εντάξει τρώω ακόμα!! 🤣🤣 

Ναι ισχύει ότι εκεί στις 38-39 εβδομάδες θα είναι πολύ καλά! Να δούμε!! Εγώ λέω ή θα βιαστεί να βγει ή θα περάσει η ΠΗΤ και αυτός δεν θα βγαίνει!! Ελπίζω να πέφτω έξω! 

καλύτερα να βιαστεί...μας εχουν πιασει οι ζέστες και δεν αντέχουμε😂

να βιαστει μεσα στα ορια όμως... όπως είπες εκει 38-39 εβδομάδες θα είναι καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

Καλημερααα...😍

εγω πλεον το μεσημέρι δεν τρώω φαγητό... τρώω μόνο φρούτα... καρπούζι ειδικά 😂 με τετοια ζέστη δεν εχω όρεξη για φαγητό!

τρωω το βράδυ μόνο κανονικό φαγητό...αλλα έχει μειωθεί η ποσότητα και σε μενα.. έτσι νιώθω τουλάχιστον!

Υπομονή δύο μήνες... ίσως και λιγότερο... εγώ έχω ΠΗΤ 27/08 αλλά παρακαλάω να γεμίσω εκει καπου στο 15αυγουστο να γλιτώσω καμια 10αρια μερες απο τη ζέστη 😂 αλλα ότι θέλει ο μπέμπης θα κάνει... όταν έρθει η ώρα του να βγει θα βγει!

1ον εγώ δεν μπορώ καθόλου τα φρούτα γιατί μου έρχεται αναγούλα στη 2η μπουκιά. 2ον καθόλου δεν παρακαλάω να έρθει νωρίτερα... Ίσα ίσα που ελπίζω κι εύχομαι να πάρει όλες τις μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλέ ούτε τους πολύ ψηλούς είναι να ζηλεύεις! Ξέρεις τι τραβήξαμε μέχρι να βρούμε να νοικιάσουμε σπίτι που να χωράει ο άντρας μου στο μπάνιο (γιατί συνήθως πάνω από το μπάνιο όλα είχαν πατάρι και γι αυτό ήταν χαμηλοταβανα) 🤣🤣
    • Ωωωωωω μπράβο!!!!! Χαίρομαι πολύ με το καλό σου εύχομαι!!! Να πάνε όλα τέλεια!!! ❤️❤️❤️👏👏👏👏 Μακάρι και εμένα να παει καλα! Εγώ έβαλα 3ημερων έμβρυα 4 σε αριθμό! Για βα δούμε 🥶
    • Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!! Μακάρι όλα να πάνε καλά για όλες μας! Προσεύχομαι κάθε μέρα γι'αυτό! @Katiana1987 όχι δεν ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη μου μιας και δεν ήταν και το κλίμα τόσο ωραίο όσο ακούγεται τώρα!! Ξεκίνησα με πολύ χαμηλή χοριακη η οποία ανά 2 μέρες διπλασιαζοταν κανονικότητα αλλά εγώ έτσι μόνη μου την θεωρούσα χαμηλή! Είχα και λίγες καφέ εκκρίσεις σε συνδιασμό με πόνους περιόδου που είναι λογικό να έχουμε μιας και μεγαλώνει η μήτρα εγώ νόμιζα συνέχεια ότι θα αποβάλλω.! Ευτυχώς είχα μια τρελή φίλη η οποία με κυνηγούσε με την παντόφλα κάθε φορά που έκανα κακές σκέψεις και τώρα μετά από τον 1ο υπέρηχο είμαι κάπως πιο ήρεμη αφού είδα ότι είναι ενδομήτριο και είδαμε και το σάκο και το λεκιθικο ασκο! Πάλι με έπιασε η πάρλα 😁😁 
    • Κοριτσι μου καλη επιτυχια ευχομαι απο καρδιας!! ❤️ Εκανα κι εγω ετ στις 13/6 με 2 βλαστοκυστες. Το σαββατο πηρα θετικη χοριακη κ δν ειχα τπτ απ συμπτωματα.. ημουν σιγουρη οτι απετυχε η προσπαθεια αλλα ευτυχως ολα καλα!! Ακομη κ τα φαρμακα δν μ επηρεασαν... Ελπιζω συντομα ν μας πεις κ τα δικα σου ευχαριστα... 🙏🤰✨️🧿🥰
    • Έτσι ήταν οι γονείς μου και μοιάζανε κιόλας και τους λέγανε και αδέρφια 😀 Τα κορίτσια πάντως είναι ωραίο να είναι petite! 🤗 Εγώ δε ζηλεύω τις ψηλές! Χωρίς παρεξήγηση κορίτσια 😜
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...