Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Το Doppler το μετράει και ο γιατρός σε έναν απλό υπέρηχο βλέπει τα βασικά (όπως πχ μετράνε και την αυχενική σε απλό υπέρηχο )

ο εμβρυολογος που θα σε κάνει Doppler βλέπει πολύ πιο αναλυτικά τα πράγματα και παίρνει πιο ακριβές μετρησεις που είναι πιο αξιόπιστες ( όπως και στη αυχενική ) 

για αυτό λέω ότι κάποιοι γιατροί δεν την ζητάνε την Doppler γιατί έχουν εικόνα είδη από τον υπέρηχο που σου κάνουν αυτοί.. 

Εμένα ο ιδιώτης μου είπε ότι θα τον κάνουμε και αυτόν τον υπέρηχο. Θα δω τι θα μου πει μεθαύριο και η γιατρός του δημοσίου. 

Επιτέλους θα την ξανά δω μετά απο 6 εβδομάδες τη μικρή μου! 

Καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε κορίτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εμένα ο ιδιώτης μου είπε ότι θα τον κάνουμε και αυτόν τον υπέρηχο. Θα δω τι θα μου πει μεθαύριο και η γιατρός του δημοσίου. 

Επιτέλους θα την ξανά δω μετά απο 6 εβδομάδες τη μικρή μου! 

Καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε κορίτσια μου!!!

Άντε με το καλό λίγο έμεινε ποτε φεύγεις για Αθήνα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Άντε με το καλό λίγο έμεινε ποτε φεύγεις για Αθήνα ; 

Αύριο έκλεισα για τις 12:30 γιατί νομίζω θα ήμουν πολύ κουρασμένη αν πήγαινα κατ' ευθείαν απο τα ΚΤΕΛ στο Έλενα όπως σχεδίαζα αρχικά. Μια μέρα παραπάνω στην Αθήνα αλλά δεν πειράζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Αύριο έκλεισα για τις 12:30 γιατί νομίζω θα ήμουν πολύ κουρασμένη αν πήγαινα κατ' ευθείαν απο τα ΚΤΕΛ στο Έλενα όπως σχεδίαζα αρχικά. Μια μέρα παραπάνω στην Αθήνα αλλά δεν πειράζει...

Ναι θα ήταν κουραστικό είναι η αλήθεια δεν πειράζει αν έχεις και φίλες εκεί θα πας και καμία βολτούλα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι θα ήταν κουραστικό είναι η αλήθεια δεν πειράζει αν έχεις και φίλες εκεί θα πας και καμία βολτούλα 😊

Δεν ξέρω ποιόν και πότε θα δω αυτήν τη φορά γιατί θα πάω και κάποια ψώνια για τη μικρή μου. Ήρθε η ώρα νομίζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Elk είπε:

Συνήθως το δίνουν σε όλη την εγκυμοσύνη δεν το σταματάνε 

Ρώτησε το όμως μήπως όντως βοηθάει καλύτερα στην απορρόφηση του σιδήρου 

Εμένα μου είχε πει και το πορτοκαλί βοηθάει να πίνω ένα χυμο όταν παίρνω το χάπι 

Ναι αυτό το κάνω κ εγώ ,πίνω λίγο χυμό πορτοκάλι μαζί με τον σίδηρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα!! Βλέπω εικόνες καλοκαιρινές με ήλιο και θάλασσα!! Αχ πόσο λαχταρώ να κολυμπήσω!! 🌊🌊🐟🐟🍧🍧 Αλλά λέω να μην μπω γτ παθαίνω συχνά μυκητιάσεις το καλοκαίρι 🥺 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα!! Βλέπω εικόνες καλοκαιρινές με ήλιο και θάλασσα!! Αχ πόσο λαχταρώ να κολυμπήσω!! 🌊🌊🐟🐟🍧🍧 Αλλά λέω να μην μπω γτ παθαίνω συχνά μυκητιάσεις το καλοκαίρι 🥺 

Αχ κι εμένα ο γιατρός μου δε με αφήνει! Και σήμερα βρε κορίτσια μου εδώ είναι πραγματικά μέρα για μπάνιο. Πολλή ζέστη, καθόλου αέρας...  Τέσπα... Δεν πειράζει... Του χρόνου θα κολυμπάμε μαζί με τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Αχ κι εμένα ο γιατρός μου δε με αφήνει! Και σήμερα βρε κορίτσια μου εδώ είναι πραγματικά μέρα για μπάνιο. Πολλή ζέστη, καθόλου αέρας...  Τέσπα... Δεν πειράζει... Του χρόνου θα κολυμπάμε μαζί με τα μωράκια μας!

Ναι, του χρόνου θα είναι τέλεια με τα μωράκια μας στη θάλασσα 😀😀 αργά απογευματάκι λέω να πάω μερικές φορές που δε θα ζει πολλή ζέστη να βρέξω λίγο τα ποδαράκια μου 🤷🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nanouko είπε:

Ναι, του χρόνου θα είναι τέλεια με τα μωράκια μας στη θάλασσα 😀😀 αργά απογευματάκι λέω να πάω μερικές φορές που δε θα ζει πολλή ζέστη να βρέξω λίγο τα ποδαράκια μου 🤷🤷

Εγώ απο τα τέλη αυτού το μήνα θα είμαι Αθήνα άρα και μακριά απο θάλασσα. Άσε που θα ξεκινήσω και τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού και για 3 βδομάδες νομίζω θα δώσω όλη την ενέργεια μου εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Αύριο έκλεισα για τις 12:30 γιατί νομίζω θα ήμουν πολύ κουρασμένη αν πήγαινα κατ' ευθείαν απο τα ΚΤΕΛ στο Έλενα όπως σχεδίαζα αρχικά. Μια μέρα παραπάνω στην Αθήνα αλλά δεν πειράζει...

Με το καλό να πας και να πάει πολύ καλά και το ραντεβού με τη νέα γιατρό!! 

6 βδομάδες από τον τελευταίο υπέρηχο ΕΕ;

Νομίζω θα την ευχαριστηθεις τη μπουμπου που θα έχει μεγαλώσει τόσο από την τελευταία φορά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα!! Βλέπω εικόνες καλοκαιρινές με ήλιο και θάλασσα!! Αχ πόσο λαχταρώ να κολυμπήσω!! 🌊🌊🐟🐟🍧🍧 Αλλά λέω να μην μπω γτ παθαίνω συχνά μυκητιάσεις το καλοκαίρι 🥺 

 

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Αχ κι εμένα ο γιατρός μου δε με αφήνει! Και σήμερα βρε κορίτσια μου εδώ είναι πραγματικά μέρα για μπάνιο. Πολλή ζέστη, καθόλου αέρας...  Τέσπα... Δεν πειράζει... Του χρόνου θα κολυμπάμε μαζί με τα μωράκια μας!

Κι εγώ θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να μπω θάλασσα...

Δεν ξέρω αν θα με αφήσει λόγω χαμηλού πλακούντα...

Να δούμε τι θα πει.

Αν δεν μπορώ να κάνω και μπάνιο θα είμαι όλη μέρα με κλιματισμό στο σπίτι γιατί τη ζέστη γενικά δεν την αντέχω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ απο τα τέλη αυτού το μήνα θα είμαι Αθήνα άρα και μακριά απο θάλασσα. Άσε που θα ξεκινήσω και τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού και για 3 βδομάδες νομίζω θα δώσω όλη την ενέργεια μου εκεί...

Άντε να ξεκινήσεις με το καλό! Αναμένουμε να μας πεις εντυπώσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

 

Κι εγώ θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να μπω θάλασσα...

Δεν ξέρω αν θα με αφήσει λόγω χαμηλού πλακούντα...

Να δούμε τι θα πει.

Αν δεν μπορώ να κάνω και μπάνιο θα είμαι όλη μέρα με κλιματισμό στο σπίτι γιατί τη ζέστη γενικά δεν την αντέχω!! 

Άσε κι εγώ με τίποτα δεν μπορώ τη ζέστη..ήδη το βράδυ ιδρώνω.. αλλά μάλλον είναι ορμονικό γτ ιδρώνω χωρίς να νιώθω να ζεσταίνομαι ακόμη ιδιαίτερα.. εγώ δε θα μπω γτ φοβάμαι τις μολύνσεις αλλά και ο γιατρός δεν ξέρω αν θα με άφηνε γτ έχω αυτές τις μικροσυσπάσεις..μην τυχόν το κρύο νερό τις επηρεάσει.. κορίτσια θα βρέχουμε πατουσάκια φέτος! 😀😀 Εγώ λέω να παίρνω και καρεκλάκι και να κάθομαι στην ακροθαλασσιά! 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κορίτσια στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα κανονικά μπάνιο με άφησε ο γιατρός αν και δεν μπήκα πολλές φορές γιατί δεν ένιωθα άνετα μέσα στο νερό.. το μόνο που μου είχε πει αλλαζω αμέσως μαγιό όταν βγω και θα έχω μια πετσέτα μόνο για εμένα.. δεν είχα κάποιο θέμα αλλά εγω προτιμούσα να κάθομαι στο καρεκλάκι μου και να πίνω τον καφέ μου να την κοιτάω κάτω από την ομπρελίτσα 😂

σε αυτήν την εγκυμοσύνη δεν ρώτησα ακόμα όταν πάω θα ρωτήσω αλλά φαντάζομαι λογικά θα μου δώσει το οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Άσε κι εγώ με τίποτα δεν μπορώ τη ζέστη..ήδη το βράδυ ιδρώνω.. αλλά μάλλον είναι ορμονικό γτ ιδρώνω χωρίς να νιώθω να ζεσταίνομαι ακόμη ιδιαίτερα.. εγώ δε θα μπω γτ φοβάμαι τις μολύνσεις αλλά και ο γιατρός δεν ξέρω αν θα με άφηνε γτ έχω αυτές τις μικροσυσπάσεις..μην τυχόν το κρύο νερό τις επηρεάσει.. κορίτσια θα βρέχουμε πατουσάκια φέτος! 😀😀 Εγώ λέω να παίρνω και καρεκλάκι και να κάθομαι στην ακροθαλασσιά! 😀

 

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω κορίτσια στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα κανονικά μπάνιο με άφησε ο γιατρός αν και δεν μπήκα πολλές φορές γιατί δεν ένιωθα άνετα μέσα στο νερό.. το μόνο που μου είχε πει αλλαζω αμέσως μαγιό όταν βγω και θα έχω μια πετσέτα μόνο για εμένα.. δεν είχα κάποιο θέμα αλλά εγω προτιμούσα να κάθομαι στο καρεκλάκι μου και να πίνω τον καφέ μου να την κοιτάω κάτω από την ομπρελίτσα 😂

σε αυτήν την εγκυμοσύνη δεν ρώτησα ακόμα όταν πάω θα ρωτήσω αλλά φαντάζομαι λογικά θα μου δώσει το οκ 

Σίγουρα θέλει αλλαγή μαγιό αν μπεις θάλασσα! Εγώ και πέρυσι που προσπαθούσα άλλαζα κατευθείαν το από κάτω τουλάχιστον για να μην κολλήσω τπτ! (Ένα χαλαρό και ανέμελο καλοκαίρι το περσινό όπως καταλάβατε) 😅😅

@nanouko αυτό με τις συσπάσεις κι εγώ το σκέφτηκα γιατί έχω κι εγώ! Σίγουρα θα παίξει καρεκλακι ομπρέλα και το κύμα να σκάει στο ποδι!!! Και από δίπλα ψυγειακι με φρούτα νερά κτλ κτλ!!

και μόνο ποδαράκι θα το δεχτούμε! Χαλάλι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εγω κορίτσια στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα κανονικά μπάνιο με άφησε ο γιατρός αν και δεν μπήκα πολλές φορές γιατί δεν ένιωθα άνετα μέσα στο νερό.. το μόνο που μου είχε πει αλλαζω αμέσως μαγιό όταν βγω και θα έχω μια πετσέτα μόνο για εμένα.. δεν είχα κάποιο θέμα αλλά εγω προτιμούσα να κάθομαι στο καρεκλάκι μου και να πίνω τον καφέ μου να την κοιτάω κάτω από την ομπρελίτσα 😂

σε αυτήν την εγκυμοσύνη δεν ρώτησα ακόμα όταν πάω θα ρωτήσω αλλά φαντάζομαι λογικά θα μου δώσει το οκ 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

 

Σίγουρα θέλει αλλαγή μαγιό αν μπεις θάλασσα! Εγώ και πέρυσι που προσπαθούσα άλλαζα κατευθείαν το από κάτω τουλάχιστον για να μην κολλήσω τπτ! (Ένα χαλαρό και ανέμελο καλοκαίρι το περσινό όπως καταλάβατε) 😅😅

@nanouko αυτό με τις συσπάσεις κι εγώ το σκέφτηκα γιατί έχω κι εγώ! Σίγουρα θα παίξει καρεκλακι ομπρέλα και το κύμα να σκάει στο ποδι!!! Και από δίπλα ψυγειακι με φρούτα νερά κτλ κτλ!!

και μόνο ποδαράκι θα το δεχτούμε! Χαλάλι!! 

Χαχαχα τέλεια θα είναι κορίτσια κι έτσι!!! Ανυπομονώ για το επόμενο ΣΚ γτ αυτό δε θα μπορέσουμε! 🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Άντε να ξεκινήσεις με το καλό! Αναμένουμε να μας πεις εντυπώσεις! 

Εννοείται θα σας πω εντυπώσεις... Ελπίζω κι εύχομαι να καταφέρω να τα κάνω και πράξη όσα μάθω. 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Με το καλό να πας και να πάει πολύ καλά και το ραντεβού με τη νέα γιατρό!! 

6 βδομάδες από τον τελευταίο υπέρηχο ΕΕ;

Νομίζω θα την ευχαριστηθεις τη μπουμπου που θα έχει μεγαλώσει τόσο από την τελευταία φορά!!

ΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧ😍 ... Κάθε φορά δακρύζω γιατί περνάει πολύς καιρός μέχρι να τη δω!!! Για να δούμε πόσο θα έχει πάει... Κι επίσης, μήπως και αλλάξει γνώμη η γιατρός που μου είπε, βλέποντας αυχενική και Β' επιπέδου, ότι υπάρχει περίπτωση να βγει με χαμηλό βάρος η μικρή μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο και να λατρεύω τη θάλασσα, που κανονικά εγώ ξεκινάω τα μπάνια τέλη Απριλίου και σταματάω τέλη Οκτωβρίου, θα κρατηθώ μακριά φέτος και θα του δώσω να καταλάβει του χρόνου με τη μικρή αγκαλιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εννοείται θα σας πω εντυπώσεις... Ελπίζω κι εύχομαι να καταφέρω να τα κάνω και πράξη όσα μάθω. 

ΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧ😍 ... Κάθε φορά δακρύζω γιατί περνάει πολύς καιρός μέχρι να τη δω!!! Για να δούμε πόσο θα έχει πάει... Κι επίσης, μήπως και αλλάξει γνώμη η γιατρός που μου είπε, βλέποντας αυχενική και Β' επιπέδου, ότι υπάρχει περίπτωση να βγει με χαμηλό βάρος η μικρή μου. 

Μια χαρά θα βγει η μπουμπού, εσύ δεν έχεις και κανένα άλλο θέμα οπότε μπορεί να σε αφήσουν μέχρι και 41 εβδομάδες, έχω ακούσει και για 42 αλλά δεν ξέρω αν ισχύει, οπότε θα έχει όλο τον χρόνο να βγει οπότε είναι έτοιμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Μια χαρά θα βγει η μπουμπού, εσύ δεν έχεις και κανένα άλλο θέμα οπότε μπορεί να σε αφήσουν μέχρι και 41 εβδομάδες, έχω ακούσει και για 42 αλλά δεν ξέρω αν ισχύει, οπότε θα έχει όλο τον χρόνο να βγει οπότε είναι έτοιμη! 

Εμένα 41 εβδ δεν με άφησε πάντως 🤷‍♀️ 

φοβούνται είναι λίγο ρίσκο.. στο εξωτερικό πάντως αφήνουν σίγουρα να περιμενεις τόσο 

@Katiana1987 είναι νωρίς ακόμα να σε σκέφτεσαι τα γρ κορίτσι μου έτσι και αλλιώς στο τέλος παίρνουν πιο πολύ βαρος ακομα είναι νωρίς μια εκτίμηση κάνουν και αυτοί μια χαρά θα είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • ναι εχεις δικιο..αλλαξες γιατρό τώρα εσύ!
    • Το καταλαβαίνω γιατί και εμένα θηλαζε όλη την νύχτα (μπιμπερό δεν είχε πάρει ποτε μέχρι τοτε ) και όταν έγινε η παλινδρόμηση ήταν 13 μηνών ηθελα να κόψω στο στήθος όποτε τότε που έγινε εκείνο το συμβάν σταμάτησα και τον θηλασμό μια και καλή πήγα έκανα την αποξεση σε δημόσιο νοσοκομείο γιατί ο γιατρός μου ήθελε 700 ευρώ.. πήγα πρωί 7 η ώρα στο νοσοκομείο και βγηκα 7 το απόγευμα το στηθος της το έκοψα δεν την ξανά έδωσε από τότε.. αλλά πραγματικά γιατί δεν σε έκανε εισαγωγή για μερικές ώρες και ήθελε 3 μερες δεν το κατάλαβα κορίτσι μου 😞 Εσενα βέβαια είναι πιο μικρή η κορούλα σου την θηλαζεις μόνο νύχτα ;  εγω κορίτσι μου στην θέση σου θα πήγαινα απευθείας νοσοκομείο να με εξετάσουν καλύτερα εκεί 
    • Ναι εντάξει ότι μου είπε τώρα θα κάνω μωρέ απλά ξέρεις είναι και άλλος τώρα αυτός ο γιατρός και λίγο η επικοινωνίας μας είναι μικρή  τι να σου πω κορίτσι μου εγω δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα.. αλλα γενικα το συστήνουν αρκετοί γιατροί 🤷‍♀️  
    • κατι θα ξέρει ο γιατρός σου...μην αγχώνεσαι! απο τη μια σκέφτομαι να το κάνω... γιατί αν δεν το κάνω και αυριο μεθαύριο παθει κάτι το μωρό θα έχω τύψεις 🤷 απο την άλλη δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό όντως!
    • @Kiddo μακαρι να ήταν έτσι. Αλλα δεν είναι. Ήταν κολπικός υπέρηχος. Ο γιατρός που πήγα χθές, κάνει και τους μεγάλους υπερήχους είναι δηλαδή και εμβρυολογος οπότε θεωρώ πως θα εχει καλό μηχάνημα. Το ιατρείο του εξάλλου, πρεπει να το εχει καμια 5ετια. Αυτο που περιγράφεις το εχω ζησει κι εγω στο τελευταίο παιδι μου. Ειχα παει σε εναν γιατρό που ακουγα καλά λόγια, φουλ στην αναγουλα δεν μπορουσα να σταθω και μου λεει πως βλεπει εναν αδιο σακο. 2 ημερες μετα παω στον γιατρό μου και βλέπουμε και έμβρυο. Αυτος χθες, ήταν αισιόδοξος. Μου ειπε ότι υπάρχει πιθανότητα να μην προχωρήσει αλλα εμπειρικα μου εδειξε το σχημα του σάκου και μου λεει , "μιλώντας εμπειρικά, πιστεύω πως θα προχωρήσει και πως το σχήμα που έχει ο σακος μου, είναι σχήμα που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και έμβρυο." Αλλα δεν το πιστεύω. Είμαι απόλυτα σίγουρη πως θα παλλινδρομησει ή ηδη εχει γίνει. Το ξερω, το νιωθω , το διαισθανομαι. Τουλάχιστον χθες, δεν μπορούσα ουτε να κλάψω και όλη αυτή η ένταση μου χτυπησε σε δυνατό πονοκέφαλο. Σήμερα ομως καταφερα να ξεσπασω και σε κλάμα. Ξερω θα μου πειτε πως εχω αλλα 3 θαυματακια διπλα μου και δεν πειράζει. Ομως οσα παιδια και να εχεις η απώλεια αυτη πονάει. Το αγάπησα, του μιλούσα, του εγραψα και γραμματα, το οραματιστηκα. Τέλος πάντων. Την αλλη Τέταρτη πλεον θα το ξέρω και επίσημα...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...