Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Αχ αχ αχ. Βρε κορίτσια να σας πω την ανησυχία μου πάνω σ' αυτό; Έχοντας περάσει μια ανορεξία στα 17 μου και μια παρ' ολίγον στα 30 μου, φοβάμαι να ζυγιστώ ξανά! Ήδη στα +6 στις 23/4. Μετά απο τόσο φαί και γλυκό αυτές τις μέρες δε θέλω ν' ανέβω στη ζυγαριά! Μ' έχουν φοβήσει και κάποιες που μου λένε ότι εκτός απο τον 8ο κι 9ο που βάζεις παραπάνω... βάζεις λέει πολλά και στο θηλασμό! Ενώ χαίρομαι την κοιλίτσα μου... ανησυχώ για το πως θα μου "σκάσει" με τα κιλά και πω θα το αντιμετωπίσω πάλι!!!

Ναι εννοείται αφού έχεις περάσει κάτι τέτοιο να αποφεύγεις τη ζυγαριά για να μην κολλήσει το μυαλό σου στο νούμερο. Σίγουρα και η ψυχολόγος σου θα σε καθοδηγήσει κατάλληλα για να μην σε δυσκολέψει το θέμα του πόσα κιλά πήρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ωχ κατάλαβα ταλαιπωρηθήκατε μωρέ τουλάχιστον ήρθε με την σπερματέγχυση  και δεν χρειάστηκε να πάτε για εξωσωματική 

Εμένα με πήρε 1,5 χρόνο να έρθει η πρώτη εγκυμοσύνη είχα ορμονικό θέμα πήρα χάπι έριξα την προλακτινη που ήταν ανεβασμένη και έμεινα εγκυος 

Το δεύτερο μου ήρθε πολύ εύκολα αλλά παλινδρόμησε 8 εβδ έκανα αποξεση και με το που ήρθε η πρώτη περιοδος από την αποξεση ξανά έμεινα εγκυος 😊

τουλάχιστον τώρα να πάνε όλα καλά να πάρουμε τα παιδάκια μας αγκαλιά ☺️

Ναι δεν το συζητώ! Δεν το πίστευα!! Αφού τη συνομιλία σας την έβλεπα από αρκετά νωρίς αλλά δεν ήθελα να μπω μήπως είναι πολύ νωρίς και κάτι δεν πάει καλά κτλ κτλ 

Ναι αυτή η αναμονή, η αβεβαιοτητα και κυρίως η απώλεια σε τσακίζουν αλλά ευτυχώς τώρα όλα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ένιωσα μια ζάλη κάπως μια αδιαθεσία και μέτρησα το ζαχαρο ήταν 137 μετά από 20 λεπτά το ξανά μέτρησα ήταν 116 και ειπα μήπως ήταν από αυτο η ζάλη που είχα αλλά μετά που έπεσε με ξανά έπιασε κάπως όποτε μάλλον ηταν άσχετο με το ζαχαρο η ζάλη 🤷‍♀️

Ναι, δε νομίζω να ήταν από το ζάχαρο γτ και το 137 δεν είναι και κάτι τρομερό! Μήπως να δεις και την πίεση!! Και τώρα και τη στιγμή που νιώθεις τη ζάλη, με προσοχή όμως μη τυχόν και όπως ζαλίζεσαι σκοντάψεις πουθενά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ένιωσα μια ζάλη κάπως μια αδιαθεσία και μέτρησα το ζαχαρο ήταν 137 μετά από 20 λεπτά το ξανά μέτρησα ήταν 116 και ειπα μήπως ήταν από αυτο η ζάλη που είχα αλλά μετά που έπεσε με ξανά έπιασε κάπως όποτε μάλλον ηταν άσχετο με το ζαχαρο η ζάλη 🤷‍♀️

Με τον αιματοκρίτη πως πας;; Μήπως έφταιγε αυτός για τη ζάλη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι περισσότερες ρε κορίτσια βλέπω έχουμε περάσει διάφορα μέχρι να τα καταφέρουμε να έρθει το μπεμπέ..κ εμείς ζοριστηκαμε,προσπαθούσαμε κ τπτ..Είχα μέσα σε ένα χρόνο μια παλινδρομη με αποξεση στις 10 εβδομαδες και λίγους μήνες μετά βιοχημική..Με τσάκισε..Τώρα ήμασταν σε φάση να περάσουν οι γιορτές και μετά θα πηγαίναμε για εξωσωματική...ανεξήγητη υπογονιμότητα μας είχαν πει..κ ξαφνικά λίγο μετά τα Χριστούγεννα θετικό τεστ...σοκ!!!! Αφού στην αρχή σας διάβαζα κ δεν έγραφα γτ δεν ήξερα αν θα κρατήσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ένιωσα μια ζάλη κάπως μια αδιαθεσία και μέτρησα το ζαχαρο ήταν 137 μετά από 20 λεπτά το ξανά μέτρησα ήταν 116 και ειπα μήπως ήταν από αυτο η ζάλη που είχα αλλά μετά που έπεσε με ξανά έπιασε κάπως όποτε μάλλον ηταν άσχετο με το ζαχαρο η ζάλη 🤷‍♀️

Πόσο σίδηρο σου έχει δώσει; Μήπως έχει καμιά έλλειψη και σου πέφτει η πίεση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Ναι, δε νομίζω να ήταν από το ζάχαρο γτ και το 137 δεν είναι και κάτι τρομερό! Μήπως να δεις και την πίεση!! Και τώρα και τη στιγμή που νιώθεις τη ζάλη, με προσοχή όμως μη τυχόν και όπως ζαλίζεσαι σκοντάψεις πουθενά!

Γενικα πίεση έχω χαμηλή πάντα είναι αλήθεια καμία φορα πέφτει ίσως να φταίει αυτό

ναι αυτό είπε και ο αντρας δεν είναι αν και τι το ζαχαρο για να νιώσεις κάτι.. κάτι άλλο θα είναι  🤷‍♀️

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Πόσο σίδηρο σου έχει δώσει; Μήπως έχει καμιά έλλειψη και σου πέφτει η πίεση;

2 χάπια μου έδωσε ο παλιός ο γιατρός ο καινούργιος δεν ξέρω αν θα μου το αλλάξει 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Γενικα πίεση έχω χαμηλή πάντα είναι αλήθεια καμία φορα πέφτει ίσως να φταίει αυτό

ναι αυτό είπε και ο αντρας δεν είναι αν και τι το ζαχαρο για να νιώσεις κάτι.. κάτι άλλο θα είναι  🤷‍♀️

2 χάπια μου έδωσε ο παλιός ο γιατρός ο καινούργιος δεν ξέρω αν θα μου το αλλάξει 

 

Μάλλον αυτό θα είναι τότε! Κι εγώ δύο χάπια σιδήρου παίρνω, πρωί βράδυ..τώρα την επόμενη φορά θα μου κάνει μάλλον αίματος, οπότε θα δούμε πού βρίσκομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η maroo8 είπε:

Οι περισσότερες ρε κορίτσια βλέπω έχουμε περάσει διάφορα μέχρι να τα καταφέρουμε να έρθει το μπεμπέ..κ εμείς ζοριστηκαμε,προσπαθούσαμε κ τπτ..Είχα μέσα σε ένα χρόνο μια παλινδρομη με αποξεση στις 10 εβδομαδες και λίγους μήνες μετά βιοχημική..Με τσάκισε..Τώρα ήμασταν σε φάση να περάσουν οι γιορτές και μετά θα πηγαίναμε για εξωσωματική...ανεξήγητη υπογονιμότητα μας είχαν πει..κ ξαφνικά λίγο μετά τα Χριστούγεννα θετικό τεστ...σοκ!!!! Αφού στην αρχή σας διάβαζα κ δεν έγραφα γτ δεν ήξερα αν θα κρατήσει..

Ωχ κορίτσι μου τι πέρασες κι εσύ σε σύντομο χρονικό διάστημα... Σημασία όμως τώρα έχει το θαυματάκι που μεγαλώνει μέσα σου! Εγώ δεν μπορώ να πω πως προσπάθησα, είμαι 37 και μέχρι στιγμής έχω μια απόξεση, μια αποβολή και τώρα 25+4 ένα μπουμπούκι που με τρελλαίνει στις κλωτσιές. Όλες έγιναν "τυχαία". Ήμουν απο τις τυχερές του είδους σε αυτό το θέμα. Αλλά βλέπεις, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα σε αυτήν τη ζωή! Νομίζω πως είμαι η μόνη στο forum που είμαι μόνη μου. Αλλά δε θα άλλαζα τη μικρούλα μου για κανέναν σε αυτόν τον κόσμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γι'αυτο κορίτσια μου να σκεφτόμαστε μόνο να είναι τα μωρακια μας υγιή κ να τα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά, όπως κι αν έρθουν.

Κι όλα τα υπόλοιπα θα γίνουν ξανά, κ τα κιλά κ τα σώματα με λίγη προσπάθεια θα επανέλθουν. Ας μην αγχωνομαστε κ γι'αυτα, έχουμε τόσα άλλα πράγματα να αγχωθουμε αλλωστε🤣

Εγώ στην 1η εγκυμοσύνη πήρα 26 ολόκληρα κιλά κ μετά την γεννά έκανα διατροφή κ έχασα πιο πολλά κ από πριν μείνω έγκυος. Οπότε όλα γίνονται.

Stay calm🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η maroo8 είπε:

Οι περισσότερες ρε κορίτσια βλέπω έχουμε περάσει διάφορα μέχρι να τα καταφέρουμε να έρθει το μπεμπέ..κ εμείς ζοριστηκαμε,προσπαθούσαμε κ τπτ..Είχα μέσα σε ένα χρόνο μια παλινδρομη με αποξεση στις 10 εβδομαδες και λίγους μήνες μετά βιοχημική..Με τσάκισε..Τώρα ήμασταν σε φάση να περάσουν οι γιορτές και μετά θα πηγαίναμε για εξωσωματική...ανεξήγητη υπογονιμότητα μας είχαν πει..κ ξαφνικά λίγο μετά τα Χριστούγεννα θετικό τεστ...σοκ!!!! Αφού στην αρχή σας διάβαζα κ δεν έγραφα γτ δεν ήξερα αν θα κρατήσει..

Κορίτσι μου και εσυ είχες τον αγώνα σου είμαστε πολλές εδώ μέσα που δυσκολευτήκαμε άλλες λίγο πιο πολύ, άλλες λιγότερο να το χαρεις όσο μπορείς τώρα.. 

εγω ο λόγος που εβαλα γρήγορα μπροστά για το δεύτερο παιδάκι ήταν αυτός, γιατί άργησε να έρθει το πρώτο είχα κουραστεί πιο πολύ ψυχολογικά.. όποτε μόλις πέρασε  ένας χρόνος από την καισαρική εβαλα μπροστά για εκμεταλλευτώ ότι μετά από μια γεννά είσαι πιο γόνιμη  και όντως έμεινα αμέσως εγκυος χωρίς κανένα θέμα 

πραγματικά δεν το πίστευα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα 😊

λοιπον ζυγίστηκα σήμερα +8 κιλά λέει η ζυγαριά μου ελπίζω να πηγαίνει λαθος 😂

στο πρώτο μου παιδάκι τέτοιο καιρό ήμουν +4,5 

να δω τι θα δείξει και του γιατρού 🤷‍♀️

στις πριν 14 ώρες, ο/η maroo8 είπε:

Με τον αιματοκρίτη πως πας;; Μήπως έφταιγε αυτός για τη ζάλη..

Δεν ξέρω ποσο είναι ο αιματοκρίτης ίσως μου δώσει εξετάσεις να κάνω με την καμπύλη την άλλη βδομαδα που θα την κάνω 

αυριο έχω ραντεβού με τον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου και εσυ είχες τον αγώνα σου είμαστε πολλές εδώ μέσα που δυσκολευτήκαμε άλλες λίγο πιο πολύ, άλλες λιγότερο να το χαρεις όσο μπορείς τώρα.. 

εγω ο λόγος που εβαλα γρήγορα μπροστά για το δεύτερο παιδάκι ήταν αυτός, γιατί άργησε να έρθει το πρώτο είχα κουραστεί πιο πολύ ψυχολογικά.. όποτε μόλις πέρασε  ένας χρόνος από την καισαρική εβαλα μπροστά για εκμεταλλευτώ ότι μετά από μια γεννά είσαι πιο γόνιμη  και όντως έμεινα αμέσως εγκυος χωρίς κανένα θέμα 

πραγματικά δεν το πίστευα 

Μετά από καισαρική χρειάζεται να περάσει περίπου χρόνος για να προσπαθήσεις ξανά;; Δεν το ήξερα..Τι καλά που ήρθε γρήγορα αυτή τη φορά και δεν ταλαιπωρήθηκες..Είναι σημαντική κ η ψυχολογία πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα 😊

λοιπον ζυγίστηκα σήμερα +8 κιλά λέει η ζυγαριά μου ελπίζω να πηγαίνει λαθος 😂

στο πρώτο μου παιδάκι τέτοιο καιρό ήμουν +4,5 

να δω τι θα δείξει και του γιατρού 🤷‍♀️

Δεν ξέρω ποσο είναι ο αιματοκρίτης ίσως μου δώσει εξετάσεις να κάνω με την καμπύλη την άλλη βδομαδα που θα την κάνω 

αυριο έχω ραντεβού με τον γιατρό 

Είχα κ εγώ κάτι ζαλάδες κ είχα χαμηλό αιματοκρίτη..Έπαιρνα δύο φορές τη μέρα και μου άλλαξε την τελευταία φορά τον σίδηρο,παίρνω πάλι δύο φορές διαφορετικό χάπι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα 😊

λοιπον ζυγίστηκα σήμερα +8 κιλά λέει η ζυγαριά μου ελπίζω να πηγαίνει λαθος 😂

στο πρώτο μου παιδάκι τέτοιο καιρό ήμουν +4,5 

να δω τι θα δείξει και του γιατρού 🤷‍♀️

Δεν ξέρω ποσο είναι ο αιματοκρίτης ίσως μου δώσει εξετάσεις να κάνω με την καμπύλη την άλλη βδομαδα που θα την κάνω 

αυριο έχω ραντεβού με τον γιατρό 

Καλημέρα!!! Τι ώρα σ' έβαλε; Θα περιμένουμε τα νεάκια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinayia είπε:

Γι'αυτο κορίτσια μου να σκεφτόμαστε μόνο να είναι τα μωρακια μας υγιή κ να τα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά, όπως κι αν έρθουν.

Κι όλα τα υπόλοιπα θα γίνουν ξανά, κ τα κιλά κ τα σώματα με λίγη προσπάθεια θα επανέλθουν. Ας μην αγχωνομαστε κ γι'αυτα, έχουμε τόσα άλλα πράγματα να αγχωθουμε αλλωστε🤣

Εγώ στην 1η εγκυμοσύνη πήρα 26 ολόκληρα κιλά κ μετά την γεννά έκανα διατροφή κ έχασα πιο πολλά κ από πριν μείνω έγκυος. Οπότε όλα γίνονται.

Stay calm🥰

Αλήθεια;;; Μπράβο βρε κορίτσι μου!!! Κι εγώ ελπίζω πως θα μου περάσει σύντομα αυτή η ανησυχία. Μου δίνετε δύναμη όλες σας! Δε θα σταματήσω να σας ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Κορίτσι μου, εννοείται ότι οι γιατροί οφείλουν να σου πουν οτιδήποτε βλέπουν για να είναι καλυμμένοι! Το σημαντικό είναι ότι αυτό που είδαν δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι.

Προσπάθησε να μην το Googlαρεις γιατί μπορεί τζάμπα να αγχωθεις. Εγώ πχ έχω διπλό ουρητήρα από αριστερά και το ανακάλυψα τυχαία σε αξονική (στο ίντερνετ έλεγε ότι κάνει ενοχλήσεις και συνήθως χρειάζεται εγχείρηση) κι ο γιατρός είπε ότι αφου δεν έχω ενόχληση όλα καλά.

Εννοείται το άγχος θα υπάρχει! Είναι λογικό να αγχωνόμαστε για το αν είναι καλά τα μωράκια μας. 

Εύχομαι όλα πολύ καλά!!!

 

Σ ευχαριστώ πολύ, προχθές πήγα και στο γιατρό και πάλι μου εξήγησε οτι οκ δεν είναι κατι και το πιο πιθανόν είναι να μην ενοχλησει ποτε αλλα οπως ειπες οφείλουν να πουν τα πάντα. Εγώ είμαι στην 27η εβδομαδα και αύριο θα κάνω την καμπύλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2024 at 10:15 ΠΜ, ο/η katerinayia είπε:

Κοίτα δεν μπορώ να σου πω να μην αγχώνεσαι, γιατί σε νιώθω, αλλά αφού οι γιατροί είναι καθησυχαστικοι, θα κάνετε κ ότι χρειάζεται από εξετάσεις ώστε να το παρακολουθειτε, θεωρώ πως όλα θα είναι μια χαρά εντέλει. 

σε ευχαριστω πολυ 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα!!! Τι ώρα σ' έβαλε; Θα περιμένουμε τα νεάκια σας!!!

Το πρωί έχω ραντεβού 09:30 από το σπίτι θα φυγω κατά της 07:30

ναι θα σας στείλω νέα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μου! Ολα καλα; 

εμενα με πήρε η Γυναικολογος μ και μ ειπε ολα τέλεια με την καμπύλη σακχάρου! 
 

Εγω εχω πάρει 5 κιλα, ημουν 57 πριν μεινω έγκυος. Η Ενδοκρινολογος μ ειπε μέχρι τα 10 μπορω να βάλω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου! Ολα καλα; 

εμενα με πήρε η Γυναικολογος μ και μ ειπε ολα τέλεια με την καμπύλη σακχάρου! 
 

Εγω εχω πάρει 5 κιλα, ημουν 57 πριν μεινω έγκυος. Η Ενδοκρινολογος μ ειπε μέχρι τα 10 μπορω να βάλω! 

Μέχρι 10 μόνο;; Εγώ τα κοντεύω ήδη!!!😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Μέχρι 10 μόνο;; Εγώ τα κοντεύω ήδη!!!😱

Ναι ετσι μ ειπε η Ενδοκρινολογος! Μπορει Επειδη εγω εχω θεμα με τον θυρεοειδή μου όμως και παίρνω θυροξινη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρύσακι είπε:

Ναι ετσι μ ειπε η Ενδοκρινολογος! Μπορει Επειδη εγω εχω θεμα με τον θυρεοειδή μου όμως και παίρνω θυροξινη! 

Κι εγώ έχω υποθυρεοειδισμό και παίρνω Τ4 αλλά δε μου έβαλαν όριο! Μάλλον επεδή δεν έχω ξεφύγει ακόμα. Δεν ξέρω. Με ρώτησε ο ενδοκρινολόγος πόσα έχω βάλει και όταν του είπα μου ότι είμαι οκ! Το ίδιο και ο γυναικολόγος. Αφού είμαι εντός φυσιολογικών ορίων και το μωρό δείχνει μια χαρά υπερηχογραφικά δεν ανησυχούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κι εγώ έχω υποθυρεοειδισμό και παίρνω Τ4 αλλά δε μου έβαλαν όριο! Μάλλον επεδή δεν έχω ξεφύγει ακόμα. Δεν ξέρω. Με ρώτησε ο ενδοκρινολόγος πόσα έχω βάλει και όταν του είπα μου ότι είμαι οκ! Το ίδιο και ο γυναικολόγος. Αφού είμαι εντός φυσιολογικών ορίων και το μωρό δείχνει μια χαρά υπερηχογραφικά δεν ανησυχούμε!

Μπορει Επειδη απο την αρχή είχα βάλει 2 μόλις εμεινα έγκυος κ μπορει Γφτο! Τα Αλλα 3 τωρα τα εχω βάλει μες στο Πάσχα χαχα 

ε ναι σιγουρα κορίτσι μου! Τότε μην ανησυχείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου! Ολα καλα; 

εμενα με πήρε η Γυναικολογος μ και μ ειπε ολα τέλεια με την καμπύλη σακχάρου! 
 

Εγω εχω πάρει 5 κιλα, ημουν 57 πριν μεινω έγκυος. Η Ενδοκρινολογος μ ειπε μέχρι τα 10 μπορω να βάλω! 

Ναι έτσι λένε δεν θέλουν πολλά κιλά να βάζουμε εγω στην πρώτη εβαλα 12,5 τώρα σε αυτήν θα δείξει 🤷‍♀️

μια χαρά είσαι.. οι Ενδοκρινολογοι είναι λίγο αυστηροί είναι η αλήθεια με αυτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...