Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

@Elk  ΠΗΤ 23/8   Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987   ΠΗΤ 23/8  Κοριτσάκι 🩷

@Christine PilatesΠΗΤ 20/8  Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8  Αγορακι 🩵 

@Fighter    ΠΗΤ  6/8  Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee   ΠΗΤ 27/8  Αγορακι 🩵

@Demy93   ΠΗΤ 3/8  Αγορακι 🩵 

@Χρύσακι   ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷

@katerinayia  ΠΗΤ 28/8  Κοριτσάκι 🩷

@Benar  ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷

@Magda zi  ΠΗΤ 31/8  Αγορακι 🩵

@μαμά12345  ΠΗΤ 10/8 Αγορακι 🩵

@nanouko  ΠΗΤ  14/8 Αγορακι 🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 938
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fighter είπε:

Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬

Στο τέλος έχει σημασία κορίτσι μου ποσα θα πάρουμε τώρα στην αρχή είναι νωρίς ακόμα δεν πειράζει 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η katerinayia είπε:

Επιτέλους μπορεί να συμπληρωθεί ο πίνακας! Κοριτσάκι κ εμεις❤️❤️

Με το καλό κορίτσι μου η μπεμπουλα σας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα ...έχω στείλει πολλά μηνυματα αλλά επειδή είμαι καινούριο μέλος αργούν να φανούν..23 εβδομάδων τώρα ..κι έχω αγοράκι..όλα καλά στη β επιπέδου..είναι το δεύτερο ...εγώ κορίτσια μου εχω πάρει 7 κιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε; Καλή Κυριακή!Φουσκώνετε; 😀 Πλέον μου παραχωρούν τη θέση τους για να καθίσω στο μετρό 😀 Απίστευτο μου φαίνεται! Επίσης βρε κορίτσια δε δυσκολεύεστε κι εσείς στον νεροχύτη; Γενικά πλένει ο άντρας μου τα πιάτα αλλά αν θέλω να πλύνω κάτι το κάνω λίγο πλαγίως! 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;;; Ήρθα Αθήνα την Παρασκευή και πήγα σ' ένα σεμινάριο το Σάββατο, "Όλα για το μωρό και τη μαμά"!!! Κουράστηκα 2 μέρες συνεχόμενες αλλά πραγματικά άξιζε την κούραση... Κέρδισα κι ένα set για την περιποιήση του μωρού, (αφρόλουτρο, κρέμα αλλαγής πάνας και κάτι τέτοια!) Πολύ όμορφα πέρασα κι έμαθα πράγματα. Το καλύτερο είναι που ήταν δωρεάν και σου δίνει την ευκαιρία να μιλήσεις προσωπικά με κάθε έναν απο τους ομιλητές τις προσεχείς ημέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;;; Ήρθα Αθήνα την Παρασκευή και πήγα σ' ένα σεμινάριο το Σάββατο, "Όλα για το μωρό και τη μαμά"!!! Κουράστηκα 2 μέρες συνεχόμενες αλλά πραγματικά άξιζε την κούραση... Κέρδισα κι ένα set για την περιποιήση του μωρού, (αφρόλουτρο, κρέμα αλλαγής πάνας και κάτι τέτοια!) Πολύ όμορφα πέρασα κι έμαθα πράγματα. Το καλύτερο είναι που ήταν δωρεάν και σου δίνει την ευκαιρία να μιλήσεις προσωπικά με κάθε έναν απο τους ομιλητές τις προσεχείς ημέρες!

Ααα ωραία μπράβο αφού πέρασες ωραία έμαθες και πράγματα μια χαρά καλό είναι που πηγαίνεις να είσαι όσο γίνετε πιο προετοιμασμένη όταν έρθει το μωρακι σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μάλωσα πριν λίγο με τον σύζυγό μου για ένα θέμα στο οποίο δεν μπορούμε να βρούμε λύση. Και έχασα τον έλεγχο στα νεύρα μου κι άρχισα να ουρλιάζω. Φοβάμαι ότι έκανα κακό στο μωρό μου, στην ακοή του. Για να καταλάβετε την ένταση είδα αστεράκια. Το νιώθω τώρα το μωρό. Αλλά υπάρχει περίπτωση να έκανα ανεπανόρθωτη ζημιά στην ακοή του; Είμαι ράκος. Γενικά έχω πολλά σκαμπανεβάσματα στη διάθεσή μου αλλά σήμερα έχασα τον έλεγχο. Σας παρακαλώ πείτε μου αν γνωρίζετε κάτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/4/2024 at 5:39 ΜΜ, ο/η nanouko είπε:

αξίζει το σεμινάριο? έχω βρει κι εγώ ένα που κοστίζει νομίζω κάπου 30- 50 ευρώ.. δε θυμάμαι ποιο από τα δύο.. 

Για μένα που είναι το πρώτο μου παιδάκι παρακολουθώ όσα σεμινάρια μπορώ για να έχω μια ιδέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/4/2024 at 5:46 ΜΜ, ο/η nanouko είπε:

εμένα μου συνεχίζει μόνο σίδηρο δύο φορές τις μέρα.. κι εγώ χαμηλό.. από την αρχή της εγκυμοσύνης 30.. περιμένω να δω τις επόμενες αίματος.. αλήθεια φιλικό ξέρεις πόσο έχεις? εγώ αρχές τρίτου μήνα 54 και 19η εβδομάδα πήγε 98..

Φυλλικό δεν έχω τσεκάρει! Οπότε δεν έχω ιδέα για τις φυσιολογικές τιμές στην εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/4/2024 at 5:14 ΜΜ, ο/η μαμά12345 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα ...έχω στείλει πολλά μηνυματα αλλά επειδή είμαι καινούριο μέλος αργούν να φανούν..23 εβδομάδων τώρα ..κι έχω αγοράκι..όλα καλά στη β επιπέδου..είναι το δεύτερο ...εγώ κορίτσια μου εχω πάρει 7 κιλακια!

Καλώς μας ήρθες κι εσύ. Πρέπει να φτάσεις τα 20 μηνύματα για να εμφανίζονται αμέσως. Με το καλό το αγοράκι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια μάλωσα πριν λίγο με τον σύζυγό μου για ένα θέμα στο οποίο δεν μπορούμε να βρούμε λύση. Και έχασα τον έλεγχο στα νεύρα μου κι άρχισα να ουρλιάζω. Φοβάμαι ότι έκανα κακό στο μωρό μου, στην ακοή του. Για να καταλάβετε την ένταση είδα αστεράκια. Το νιώθω τώρα το μωρό. Αλλά υπάρχει περίπτωση να έκανα ανεπανόρθωτη ζημιά στην ακοή του; Είμαι ράκος. Γενικά έχω πολλά σκαμπανεβάσματα στη διάθεσή μου αλλά σήμερα έχασα τον έλεγχο. Σας παρακαλώ πείτε μου αν γνωρίζετε κάτι..

Ηρέμησε βρε κορίτσι μου. Πραγματικά δεν πιστεύω ότι μπορεί να πάθει κάτι η ακοή του εμβρύου! Αυτό που σίγουρα δε βοηθάει είναι η ένταση που πέρασες κορίτσι μου! Πρέπει να είμαστε ήρεμες για το καλό όλων μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/4/2024 at 5:14 ΜΜ, ο/η μαμά12345 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα ...έχω στείλει πολλά μηνυματα αλλά επειδή είμαι καινούριο μέλος αργούν να φανούν..23 εβδομάδων τώρα ..κι έχω αγοράκι..όλα καλά στη β επιπέδου..είναι το δεύτερο ...εγώ κορίτσια μου εχω πάρει 7 κιλακια!

Λίγο υπομονή με τα μνμ θα βγεις από δοκιμαστικό μέλος να στέλνεις όποτε σε αφηνει για να συμπληρώσεις τα 20μνν

με το καλό το αγορακι σου κορίτσι μου πάει και η β επιπέδου..  ποσο χρόνων ειναι το παιδάκι σου ; 

και εμένα το δεύτερο παιδάκι είναι έχω ένα κοριτσάκι 19 μηνών και τώρα πάω για το δεύτερο.. αχ νομίζω στην δεύτερη εγκυμοσύνη θα παρω πιο πολλά κιλά τώρα είμαι στα ίδια με την πρώτη αλλά βλέπω η όρεξη μου είναι μεγαλύτερη και ξεκίνησα με πιο πολλά κιλά από την πρώτη μου εγκυμοσύνη για να δούμε 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια μάλωσα πριν λίγο με τον σύζυγό μου για ένα θέμα στο οποίο δεν μπορούμε να βρούμε λύση. Και έχασα τον έλεγχο στα νεύρα μου κι άρχισα να ουρλιάζω. Φοβάμαι ότι έκανα κακό στο μωρό μου, στην ακοή του. Για να καταλάβετε την ένταση είδα αστεράκια. Το νιώθω τώρα το μωρό. Αλλά υπάρχει περίπτωση να έκανα ανεπανόρθωτη ζημιά στην ακοή του; Είμαι ράκος. Γενικά έχω πολλά σκαμπανεβάσματα στη διάθεσή μου αλλά σήμερα έχασα τον έλεγχο. Σας παρακαλώ πείτε μου αν γνωρίζετε κάτι..

Κορίτσι μου δεν έπαθε κάτι το μωρο σου μην σε στεναχωρεί αυτό απλα καλό θα είναι οι εντάσεις να αποφεύγονται γιατί δεν κάνουν σε κανέναν καλό και επειδή εμάς οι ορμόνες και τα νεύρα μας είναι λίγο περίεργα καλό θα είναι ο σύζυγος  να μπορεί να το αντιλαμβάνεται αυτό και να κάνει πίσω όταν το θέμα πάει να ξεφύγει να δείχνει κατανόηση δεν είναι εύκολη η περιοδος την εγκυμοσυνης και όσο περναει ο καιρός  θα δυσκολευόμαστε ακόμα πιο πολύ όποτε να κάνετε μια συζήτηση και να του το πεις αυτό όταν θα είστε σε ηρεμία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Καλή Κυριακή!Φουσκώνετε; 😀 Πλέον μου παραχωρούν τη θέση τους για να καθίσω στο μετρό 😀 Απίστευτο μου φαίνεται! Επίσης βρε κορίτσια δε δυσκολεύεστε κι εσείς στον νεροχύτη; Γενικά πλένει ο άντρας μου τα πιάτα αλλά αν θέλω να πλύνω κάτι το κάνω λίγο πλαγίως! 😆

Μπα ακομα δεν με δυσκολεύει ο νεροχύτης  αργότερα όμως είναι θέμα 😂 βέβαια έχω πλυντήριο πιάτων και τα βάζω εκεί και τα πλένω 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Καλή Κυριακή!Φουσκώνετε; 😀 Πλέον μου παραχωρούν τη θέση τους για να καθίσω στο μετρό 😀 Απίστευτο μου φαίνεται! Επίσης βρε κορίτσια δε δυσκολεύεστε κι εσείς στον νεροχύτη; Γενικά πλένει ο άντρας μου τα πιάτα αλλά αν θέλω να πλύνω κάτι το κάνω λίγο πλαγίως! 😆

Αχ κι εμένα έχουν αρχίσει και μου δίνουν τη θέση τους!!! Ούτε εγώ έχω ακόμα πρόβλημα στο νεροχύτη. Ίσως επειδή είναι σχετικά χαμηλός. Θα δείξει αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/4/2024 at 5:14 ΜΜ, ο/η μαμά12345 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα ...έχω στείλει πολλά μηνυματα αλλά επειδή είμαι καινούριο μέλος αργούν να φανούν..23 εβδομάδων τώρα ..κι έχω αγοράκι..όλα καλά στη β επιπέδου..είναι το δεύτερο ...εγώ κορίτσια μου εχω πάρει 7 κιλακια!

Εγώ σήμερα 22+3 είμαι στα +4,5. Καλά είμαι ακόμα νομίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου δεν έπαθε κάτι το μωρο σου μην σε στεναχωρεί αυτό απλα καλό θα είναι οι εντάσεις να αποφεύγονται γιατί δεν κάνουν σε κανέναν καλό και επειδή εμάς οι ορμόνες και τα νεύρα μας είναι λίγο περίεργα καλό θα είναι ο σύζυγος  να μπορεί να το αντιλαμβάνεται αυτό και να κάνει πίσω όταν το θέμα πάει να ξεφύγει να δείχνει κατανόηση δεν είναι εύκολη η περιοδος την εγκυμοσυνης και όσο περναει ο καιρός  θα δυσκολευόμαστε ακόμα πιο πολύ όποτε να κάνετε μια συζήτηση και να του το πεις αυτό όταν θα είστε σε ηρεμία 

Ναι, όταν μιλήσαμε μετά του είπα να μη λαμβάνει υπόψη αν πω κάτι άσχημο και εξήγησα ότι δεν μπορώ να συγκρατήσω τα νεύρα μου μερικές φορές..ζήτησα συγνώμη..ο καημένος κάθεται και δε μιλάει.. εγώ κάνω τις υστερίες.. εννοείται τώρα είμαστε σε τρελές αγάπες μετά από αυτό😀 Κορίτσια @Katiana1987 ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μπα ακομα δεν με δυσκολεύει ο νεροχύτης  αργότερα όμως είναι θέμα 😂 βέβαια έχω πλυντήριο πιάτων και τα βάζω εκεί και τα πλένω 😅

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Αχ κι εμένα έχουν αρχίσει και μου δίνουν τη θέση τους!!! Ούτε εγώ έχω ακόμα πρόβλημα στο νεροχύτη. Ίσως επειδή είναι σχετικά χαμηλός. Θα δείξει αργότερα!

Χαχαχα εγώ κοντούλα κι ο νεροχύτης ψηλός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/4/2024 at 10:48 ΠΜ, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Καλή Κυριακή!Φουσκώνετε; 😀 Πλέον μου παραχωρούν τη θέση τους για να καθίσω στο μετρό 😀 Απίστευτο μου φαίνεται! Επίσης βρε κορίτσια δε δυσκολεύεστε κι εσείς στον νεροχύτη; Γενικά πλένει ο άντρας μου τα πιάτα αλλά αν θέλω να πλύνω κάτι το κάνω λίγο πλαγίως! 😆

Καλησπεραα!

και εμένα μου δίνουν τη θέση τους να καθίσω..τη σειρά σε ατμ, σε σουπερ μάρκετ και μου φαίνεται λίγο περίεργο 😂 έχω φουσκώσει αρκετά εγώ νομίζω!

Οσο για τα πιάτα και εγώ δυσκολεύομαι αρκετά πλέον καθώς είμαι κοντή και η κοιλια μου είναι ακριβώς εκει που δεν πρέπει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Ναι, όταν μιλήσαμε μετά του είπα να μη λαμβάνει υπόψη αν πω κάτι άσχημο και εξήγησα ότι δεν μπορώ να συγκρατήσω τα νεύρα μου μερικές φορές..ζήτησα συγνώμη..ο καημένος κάθεται και δε μιλάει.. εγώ κάνω τις υστερίες.. εννοείται τώρα είμαστε σε τρελές αγάπες μετά από αυτό😀 Κορίτσια @Katiana1987 ευχαριστώ

Ωραία μπράβο να υπάρχει κατανοηση πρέπει κορίτσια από τους άντρες μας γιατί δεν γίνεται διαφορετικά…. όσο πιο πολύ φουσκώνουμε θα πιάνουν και οι ζεστές το άγχος μεγαλώνει είναι λογικό τα νεύρα μας να είναι λίγο τσίτα

υπομονή… τίποτα άλλο …

γιατί και μετά θα είναι ακόμα πιο ζόρικα τα πράγματα με ένα μωρο μου που δεν θα κοιμάται με κολικούς με ξενύχτι θηλασμούς εκεί να δείτε ζορια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ωραία μπράβο να υπάρχει κατανοηση πρέπει κορίτσια από τους άντρες μας γιατί δεν γίνεται διαφορετικά…. όσο πιο πολύ φουσκώνουμε θα πιάνουν και οι ζεστές το άγχος μεγαλώνει είναι λογικό τα νεύρα μας να είναι λίγο τσίτα

υπομονή… τίποτα άλλο …

γιατί και μετά θα είναι ακόμα πιο ζόρικα τα πράγματα με ένα μωρο μου που δεν θα κοιμάται με κολικούς με ξενύχτι θηλασμούς εκεί να δείτε ζορια 😂

Παναγία μου και ο Θεός βοηθός 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ωραία μπράβο να υπάρχει κατανοηση πρέπει κορίτσια από τους άντρες μας γιατί δεν γίνεται διαφορετικά…. όσο πιο πολύ φουσκώνουμε θα πιάνουν και οι ζεστές το άγχος μεγαλώνει είναι λογικό τα νεύρα μας να είναι λίγο τσίτα

υπομονή… τίποτα άλλο …

γιατί και μετά θα είναι ακόμα πιο ζόρικα τα πράγματα με ένα μωρο μου που δεν θα κοιμάται με κολικούς με ξενύχτι θηλασμούς εκεί να δείτε ζορια 😂

για κάποιο περίεργο λόγο δεν με αγχωνει καθόλου το μετά!

ΚΑΘΟΛΟΥ όμως! δεν σκέφτομαι ουτε αν θα ξενυχτάω ουτε αν κουράζομαι τίποτα! και δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Barbiee είπε:

για κάποιο περίεργο λόγο δεν με αγχωνει καθόλου το μετά!

ΚΑΘΟΛΟΥ όμως! δεν σκέφτομαι ουτε αν θα ξενυχτάω ουτε αν κουράζομαι τίποτα! και δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό 😂😂

Χαχαχα καλό είναι κορίτσι μου καλά κανείς δεν θέλει άγχος το μετά ηρεμία θέλει.. και ας χορεύουν οι ορμόνες μας τότε σαν την σακιρα 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Elk είπε:

Λίγο υπομονή με τα μνμ θα βγεις από δοκιμαστικό μέλος να στέλνεις όποτε σε αφηνει για να συμπληρώσεις τα 20μνν

με το καλό το αγορακι σου κορίτσι μου πάει και η β επιπέδου..  ποσο χρόνων ειναι το παιδάκι σου ; 

και εμένα το δεύτερο παιδάκι είναι έχω ένα κοριτσάκι 19 μηνών και τώρα πάω για το δεύτερο.. αχ νομίζω στην δεύτερη εγκυμοσύνη θα παρω πιο πολλά κιλά τώρα είμαι στα ίδια με την πρώτη αλλά βλέπω η όρεξη μου είναι μεγαλύτερη και ξεκίνησα με πιο πολλά κιλά από την πρώτη μου εγκυμοσύνη για να δούμε 🤷‍♀️

Κι εγώ βλέπω ότι θα πάρω περισσότερα κιλά απ' την πρώτη...δεν το συζητάω είχα πάρει 9 την πρώτη φορά.. το πρώτο μου το καλοκαίρι κλείνει τα 5...19 μηνών?μικρούλη είναι..χαρά στο κουράγιο σου μπράβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...