Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιστρεψαμε στο σπιτι μας με τον Ορεστη μας! mom3


Recommended Posts

ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΟΣ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ.ΑΧ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΗΝΙΤΙΚΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΚΕΤΟΥ.ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΛΑΙΩ.!!:)

ΑΧ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ,ΣΕ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΟΥ!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ Η ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΩ ΛΙΓΟ ΑΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ..!!ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom3 να σου ζήσει το μωράκι σου, είμαι στο γραφείο με έκανες και κλαίω και χάλασα και το βάψιμο στα μάτια. περιττό να σου πω ότι στη φωτο με το μωράκι σου είσαι μια κούκλα.

φιλάκια πάντα ευτυχισμένοι οι πέντε σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mom 3 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια στην όμορφη αγορομάνα με τους κούκλους γιους. Περιττό να σου πω οτι τρέχουν τα μάτια μου απο την περιγραφή σου και πραγματικά πιστεύω οτι καμμία ημέρα στη ζωή μιας γυναίκας δεν μπορεί να συγκριθεί με την ημέρα της γέννησης τους παιδιού της.

Να είστε πάντα μια ευτυχισμένη οικογένεια γεμάτη υγεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom3 έχεις έναν πραγματικά πανέμορφο γιο!!! Να σας ζήσει και να είστε γεροί να τον καμαρώνετε!!!

Τι υπέροχη αφήγηση των γεγονότων! Πραγματικά ήταν πολύ συγκινητική!

Εύχομαι κάθε ευτυχία στην οικογένειά σου, να χαίρεσαι τους τρεις πρίγκιπές σου και ο,τι άλλο επιθυμείτε να το αποκτήσετε!

Παρεπιπτόντως, είσαι μία κούκλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom3 ειστε πανεμορφοι και οι δυο. να χαιρεστε με τον αντρουλη σου την οικογενεια σας. υγεια και ευτυχια σε σας και στα αγγελουδια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια και για τις ευχες σας!!Εδω ενα video απο τις πρωτες ωρες της ζωης του μπεμπη μου!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και απο μενα!!!

καλα δεν το συζητω κουκλα η μαμα,αλλα και ο γιος σκετη γλυκα!!!!

μπραβο να τον χαιρεστε,υγεια και αγαπη στην οικογενεια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από την περιγραφή σου mom3 και από τις φωτογραφίες μόνο ένα πράγμα μου βγαίνει: ΑΓΑΠΗ!

Να είστε πάντα τόσο αγαπημένοι και ευτυχισμένοι, να τον χαίρεστε και να χαίρεστε όλα τα παιδάκια σας, να είναι πάντα τυχερά και γερά.

Έχετε φτιάξει μια πολύ ωραία οικογένεια, μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντζυ, φίλη μου γλυκειά, ένα έχω να σου πω:

Ο μικρός Ορέστης σας είναι κούκλος!!!!

Να σας ζήσει και να τον χαίρεστε μαζί με τα μεγαλύτερα αγγελούδια σας και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!

Το video είναι άκρως συγκινητικό και εσύ μας εντυπωσιάζεις πάντα - πότε πρόλαβες να το φτιάξεις και να το ανεβάσεις;

Σου εύχομαι να ζεις πάντα τέτοιες ευτυχισμένες στιγμές, αν και είναι σίγουρο ότι τώρα έχεις έναν ακόμα λόγο γι'αυτό... και ακούει στο όνομα Ορέστης!

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammycool έγραψε:

Άντζυ, φίλη μου γλυκειά, ένα έχω να σου πω:

Ο μικρός Ορέστης σας είναι κούκλος!!!!

Να σας ζήσει και να τον χαίρεστε μαζί με τα μεγαλύτερα αγγελούδια σας και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!

Το video είναι άκρως συγκινητικό και εσύ μας εντυπωσιάζεις πάντα - πότε πρόλαβες να το φτιάξεις και να το ανεβάσεις;

Σου εύχομαι να ζεις πάντα τέτοιες ευτυχισμένες στιγμές, αν και είναι σίγουρο ότι τώρα έχεις έναν ακόμα λόγο γι'αυτό... και ακούει στο όνομα Ορέστης!

Πολλά φιλιά!

congrats_candies-a11793cc84cb1d539b408c2a959658a3.gif

Ελενακι μου να σαι καλα κοριτσακι μου !!!Πραγματι ναι εχω τρελα με τις φωτο και τα κλιπακια!!Ειναι το χομπι μου!!χαχαχαχα!!Βεβαια εχω εμπνευση και αυτη προερχεται απο το μπεμπουλη μου!!Οταν μπορεσω θα φτιαξω και ενα κλιπακι με τους τρεις μαζι!!

Φιλακια φιλεναδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ, ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ!!!!

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ,ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΑΤΑΚΙΑ ΒΑΛΤΕ!!!

Η ΦΩΤΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΛΑΤΡΕΨΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ,ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ!!!:blush:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα συγκινητικο το πως περιεγραψες ολη τη διαδικασια....

να σου ζησει κουκλα μου ο αγγελος σου να τον χαιρεστε μαζι με τα αλα 2 παιδακια σου!!!

να ειναι ολα τα παιδακια του κοσμου γερα και καλοτυχα!!!

πολλα φιλια και καλη λοχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει.πραγματικα πολυ συγκινητικο βιντεο.θα θελα και εγω να ξερω τοσο καλα την τεχνολογια ωστε να φτιαχνω τετοια τελεια βιντεακια. με εκανες να δακρυσω γιατι θυμηθηκα τις πρωτες ωρες με την κορη μου πριν 4 μηνες. συνχαρητηρια και να ειστε ολοι για παντα υγιεις και ευτυχισμενοι..να σαι καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ...και σας ευχομαι οτι επιθυμειτε!!Αν θελετε μπορω να σας δειξω πως ανεβαζω video απο το u tube .....η συνθεση εγινε με το windows movie maker!Πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αχ αχ αχ αχ... πόσες φορές ακόμα θα το πω? Όσες φορές δω νεογέννητο!!!

Αυτά τα πρησμένα ματάκια να προσπαθούν να εστιάσουν είναι ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!

mom 3 ο γιόκας σου είναι υπέροχος, πανέμορφος, φτου φτου σκόρδα, κακό μάτι να μην τον πιάσει ποτέ!

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου γλυκιά μου!

Ότι μα ότι ποθείς για εσάς και τα παιδάκια σας να σας το φέρει η Παναγία μπροστά σας!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...