Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόμηνια, Πρωτόχρονια, ελπίδα μία μες στην καρδιά, ο Αι Βασίλης έρχεται ξανά!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα!! Τί όμορφα νέα!! Με το καλό τα μωράκια να έρθουν!! Προσπαθούμε εδώ και κάποιους μήνες αλλά δεν μας έρχεται το μωράκι... Χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας και η περίοδος έρχεται ακριβως 14 μέρες από το χαμογελάκι. Άρα,εικάζω ότι την πρώτη μέρα κάνω ωορρηξία. Είμαστε στους 5 μήνες... Οι εξετάσεις μου είναι οκ λέει ο γυναικολόγος. Τις κλασσικές ορμονικές έχω κάνει... Σκέφτομαι να κάνω σαλπιγγογραφία... Έχω μπερδευτεί... Δεν ξέρω πού να ψάξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας ευχαριστώ οοοολες τόσο πολύ για τις ευχές σας!!! ❤️❤️❤️ νόμιζα δεν θα τα καταφέρω !! Είχα κλείσει με το σύζυγο μου εξετάσεις τον Φλεβάρη! Φοβάμαι να χαρώ μήπως έχουμε πάλι σαν τα προηγούμενα βιοχημική δηλαδή  (ελπίζω οοοχι ). Έκανα και σήμερα το πρωί πολύ άχνη γραμμή αλλά βγηκε πάλι σε λιγότερο από 1 λεπτό.. πραγματικά επιτόπου. Για πείτε ;; Είναι βέβαια νωρίς όποτε πιστεύω είναι λογικό περίοδος ήταν να μου έρθει ( φτου φτου μην έρθει) την Πέμπτη Παρασκευή 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ soos να ρωτήσω να πάρω προγεστερονη (urtogestan) για ασφάλεια ή όχι; Τι λετε;; Δυστυχώς δεν έχω ακόμα γυναικολόγο έφυγα από την δίκη μου γιατί δεν μου άρεσαν καθόλου κάποια πράγματα όταν απέβαλα! Ούτε υπεροχο δεν μου είπε να κάνουμε. Και επειδή μένω επαρχία και ο γιατρός που είχα κλείσει πρώτο ραντεβού είναι Αθήνα  μου είναι λίγο κάπως να επικοινωνήσω ενώ δεν με ξέρει, ούτε εμένα ούτε το ιστορικό μου τίποτα.

 

IMG_6263.jpeg

Γνώμη μου είναι να κανεις την χοριακη σου κοντα στην αναμενόμενη και να επισκεφτείς έναν γυναικολόγο ωστε να σου δώσει οδηγίες ! Από μονη σου να μη παρεις τίποτα! Προσπάθησε να βρεις κάποιον εκεί κοντα! Κάποια γνωστή σου ή φίλη σου που να ξερει κάποιον; Δεν ξερω που μενεις και ποσό μακρυα είναι η Αθήνα αλλά το ιδανικο θα ήταν να βρεις εκεί κοντα κάποιον να σε παρακολουθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Christ85 είπε:

Καλησπέρα!! Τί όμορφα νέα!! Με το καλό τα μωράκια να έρθουν!! Προσπαθούμε εδώ και κάποιους μήνες αλλά δεν μας έρχεται το μωράκι... Χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας και η περίοδος έρχεται ακριβως 14 μέρες από το χαμογελάκι. Άρα,εικάζω ότι την πρώτη μέρα κάνω ωορρηξία. Είμαστε στους 5 μήνες... Οι εξετάσεις μου είναι οκ λέει ο γυναικολόγος. Τις κλασσικές ορμονικές έχω κάνει... Σκέφτομαι να κάνω σαλπιγγογραφία... Έχω μπερδευτεί... Δεν ξέρω πού να ψάξω...

Καλησπερα κορίτσι μου! Αρχικά ποσό χρονων είσαι; Αν είσαι κατω των 35 συνήθως οι γιατροί το ψάχνουν αφού περάσει ένας χρόνος ελεύθερων επαφών χωρίς αποτελεσμα. Αν είσαι πάνω από 35 το ψάχνουν στο 6μηνο! Βέβαια φυσικά αν θέλεις να κανεις εξετάσεις νωρίτερα να τις κανεις! Συνήθως οι βασικές εξετάσεις είναι ορμονολογικές  υπερηχο , σαλπιγγογραφια και σπερμοδιαγραμμα για τον σύντροφο! Πάντως β χρονική περίοδος που προσπαθείτε δεν είναι μεγάλη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Κι εγώ το πιστεύω, όλα θα γίνουν, απλά είμαι λίγο παραπάνω γκρινιάρα σήμερα γιατί την περίμενα Τετάρτη-Πέμπτη κι ήρθε σήμερα - ούτε το κύπελλο περιόδου δεν είχα προλάβει να αποστειρώσω ξανά, μ ' έπιασε εξαπίνης 😅

Είναι λογικοοοο κορίτσι μου 🙏 όλες σε καταλαβαίνουμε και όλες λίγο πολύ περνάμε τα ίδια! Που θα πάει θα έρθει η ωρα και για εμας🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Christ85 είπε:

Καλησπέρα!! Τί όμορφα νέα!! Με το καλό τα μωράκια να έρθουν!! Προσπαθούμε εδώ και κάποιους μήνες αλλά δεν μας έρχεται το μωράκι... Χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας και η περίοδος έρχεται ακριβως 14 μέρες από το χαμογελάκι. Άρα,εικάζω ότι την πρώτη μέρα κάνω ωορρηξία. Είμαστε στους 5 μήνες... Οι εξετάσεις μου είναι οκ λέει ο γυναικολόγος. Τις κλασσικές ορμονικές έχω κάνει... Σκέφτομαι να κάνω σαλπιγγογραφία... Έχω μπερδευτεί... Δεν ξέρω πού να ψάξω...

Καλησπέρα κορίτσι ! Κράτα τα σημαντικά και θετικά της υπόθεσης - έχεις μια σταθερότητα στη φάση μεταξύ ωορρηξίας και αρχής περιόδου που είναι πολύ βασικ΄ο και η βασικές εξετάσεις σου είναι καλές. Τώρα, το διάστημα των 5 μηνών δεν είναι και πολύ μεγάλο, αλλά με βάση την ηλικία σου να κινηθείς αναλόγως όπως σου είπε κι η φίλη @Mpourmpoulo. Κατα τ' άλλα κι εγώ τις ίδιες εξετάσεις θα σου πρότεινα που ανέφερε. Να προσθέσω ότι εμένα η ειδικός γονιμότητας που συμβουλεύομαι αυτή την περίοδο είπε όχι στην σαλπιγγογραφία για την ώρα και πρότεινε αντ' αυτού πλήρη κολπικό έλεγχο για να αποφασίσει έπειτα αν χρειάζομαι σαλπιγγογραφία (αυτό διότι είναι αρκετά κοστοβόρα και μπορεί να μην είναι απαραίτητη). Σε κάθε περίπτωση προσέγγισε κάποιον ειδικό για να σε συμβουλεύσει με βάση το δικό σου ιστορικό και ανάγκες :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πλησιάζουν οι μέρες για την πρώτη ενεση και έχω αγχωθεί λιγακι😂 πρέπει να την φτιάξω και η διαδικασία ειναι πρωτόγνωρη για εμένα (επειδη πρέπει να κάνω 150 μονάδες και επειδη βρηκα ενέσεις με 75 μονάδες θα πρέπει να τις φτιάξω μονη μου και έχω λίγο αγχωθεί🤪) ρε τι τραβαμεεεεεε μέχρι τον ρόλο των νοσοκόμων αναλαμβάνουμε 👩🏻‍⚕️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Είναι λογικοοοο κορίτσι μου 🙏 όλες σε καταλαβαίνουμε και όλες λίγο πολύ περνάμε τα ίδια! Που θα πάει θα έρθει η ωρα και για εμας🙏

αχ αυτή η αναμονή! Τουλάχιστον όταν μείνουμε όλες μαζί με το καλό θα χουμε παρεούλα η μία την άλλη 🥰

Ποια θα ανοίξει το θέμα του Φεβρουαρίου; Ποιες περιμένουμε; Για γράψτε κορίτσια να μαζευτούμε! Εγώ έχω κατά νου: @Mpourmpoulo @Diwni @annitakianna @marinamanoulitsa @Girly @flowerv @kokkinoskoufitsa @ditaki 🔜🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια πλησιάζουν οι μέρες για την πρώτη ενεση και έχω αγχωθεί λιγακι😂 πρέπει να την φτιάξω και η διαδικασία ειναι πρωτόγνωρη για εμένα (επειδη πρέπει να κάνω 150 μονάδες και επειδη βρηκα ενέσεις με 75 μονάδες θα πρέπει να τις φτιάξω μονη μου και έχω λίγο αγχωθεί🤪) ρε τι τραβαμεεεεεε μέχρι τον ρόλο των νοσοκόμων αναλαμβάνουμε 👩🏻‍⚕️

Και νοσοκόμες, και γυναικολόγοι, και εμβρυολόγοι, απ' όλα έχουμε γίνει 🤣 🤣 Εμπιστεύσου τον εαυτό σου κορίτσι, έχε κατα νου το σκοπό για τον οποίο το κάνεις αυτό και είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!! Είμαι σχεδόν 40... Παρακολούθησα με υπέρηχο την ωορρηξία αυτόν τον μήνα και είχαμε επαφή την μέρα που χαμογέλασε και συμφωνούσε κ με τον υπέρηχο... Να δούμε... Αλλά δεν καταφέραμε άλλη επαφή,δυστυχώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Και νοσοκόμες, και γυναικολόγοι, και εμβρυολόγοι, απ' όλα έχουμε γίνει 🤣 🤣 Εμπιστεύσου τον εαυτό σου κορίτσι, έχε κατα νου το σκοπό για τον οποίο το κάνεις αυτό και είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις 💖

Τι τραβαμεεεεεεεεε😂 θα τα καταφέρω δεν είναι και επιστήμη αλλά κάπως αγχώνομαι😂 μπρος στο στόχο όλα τα καταφερνουμεεεεε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Christ85 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!! Είμαι σχεδόν 40... Παρακολούθησα με υπέρηχο την ωορρηξία αυτόν τον μήνα και είχαμε επαφή την μέρα που χαμογέλασε και συμφωνούσε κ με τον υπέρηχο... Να δούμε... Αλλά δεν καταφέραμε άλλη επαφή,δυστυχώς...

Ποτέ δεν ξερεις κορίτσι μου🙏 

τις γόνιμες θα πρέπει να έχετε αρκετές επαφουλες! Την ημέρα που θα βγει θετικο και για τις επόμενες δυο ημέρες σίγουρα! Καλή επιτυχια εύχομαι🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Θέτις Κ. να το ανοιξει η @annie!

ναι! να μας φέρει και γούρι μετά τα δικά της συναρπαστικά νέα 💖🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Συγχαρητήριααααα! Εγώ στη θέση σου θα καλούσα ΤΩΡΑ, για να μου γράψει στα γρήγορα μια χοριακή, θα την έκανα άμεσα και μετά με το καλό αν χρειαστεί να σου πει για προγεστερόνη!!!! Εκεί που μένεις δεν εμπιστεύεσαι κανέναν άλλο γυναικολόγο???

Δυστυχώς όχι αυτό είναι το μεγάλο μου θέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Christ85 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!! Είμαι σχεδόν 40... Παρακολούθησα με υπέρηχο την ωορρηξία αυτόν τον μήνα και είχαμε επαφή την μέρα που χαμογέλασε και συμφωνούσε κ με τον υπέρηχο... Να δούμε... Αλλά δεν καταφέραμε άλλη επαφή,δυστυχώς...

Ποτέ δε ξέρεις, εδώ η φίλη @annie! έπιασε με μια επαφή επίσης (δες τις αναρτήσεις πιο πάνω). Παρόλα αυτά όταν έχεις χαμογελάκι προσπαθείστε να έχετε 2-3 μέρες σερί επαφές για να αυξήσετε τις πιθανότητες όσο μπορείτε 🤞 καλά κάνεις και που το ψάχνεις περαιτέρω, σίγουρα να κάνει κι ο δικός σου εξετάσεις - και μένα τώρα θα κάνει αυτή τη βδομάδα ο δικός μου. Δεν υπάρχει δα και κάτι το παρεμβατικό στο σπερμοδιάγραμμα όπως επίσης δεν είναι και τόσο κοστοβόρο όσο οι δικές μας εξετάσεις.  Καλή επιτυχία εύχομαι 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τι τραβαμεεεεεεεεε😂 θα τα καταφέρω δεν είναι και επιστήμη αλλά κάπως αγχώνομαι😂 μπρος στο στόχο όλα τα καταφερνουμεεεεε! 

Το χεις κοριτσάκι μου!!! Εδώ τα κατάφερα εγώ που λιποθυμαω μόνο στην σκέψη της βελόνας 😂😂😂 κ θα δεις ότι δεν θα καταλάβεις πότε την έβαλες... Βουρ για μπεμπέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Christ85 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!! Είμαι σχεδόν 40... Παρακολούθησα με υπέρηχο την ωορρηξία αυτόν τον μήνα και είχαμε επαφή την μέρα που χαμογέλασε και συμφωνούσε κ με τον υπέρηχο... Να δούμε... Αλλά δεν καταφέραμε άλλη επαφή,δυστυχώς...

Μια είναι αρκετή να συμβεί το θαυματακι!!! Σου εύχομαι σύντομα να έχεις θετικό τεστακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχικα να πω συγχαρητήρια στα κορίτσια, που τα κατάφεραν ! Ευχομαι μια τελειόμηνη κύηση🥳

Να σας πω και εγώ τον πόνο μου, περίμενα περιοδο εχθές! Δε μου ήρθε  και από την προηγούμενη Πέμπτη είχα τσιμπήματα έντονα και ήλπιζα ότι το θαύμα εγινε ! 

Αλλά σήμερα το πρωί δεν άντεξα έκανα ένα τεστ βγήκε αρνητικό και μετά στο χαρτί είδα καφέ! Μέχρι αυτή τη στιγμή δεν έχω κάτι άλλο! Το αποτέλεσμα είναι αρνητικό όπως και να έχει!😭

Κλείσαμε και επίσημα 1 χρόνο και έκλεισα ραντεβού για σαλπιγγογραφια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Το χεις κοριτσάκι μου!!! Εδώ τα κατάφερα εγώ που λιποθυμαω μόνο στην σκέψη της βελόνας 😂😂😂 κ θα δεις ότι δεν θα καταλάβεις πότε την έβαλες... Βουρ για μπεμπέ!!!

Η αλήθεια είναι ότι όταν έκανα την οβιτρελ δεν κατάλαβα τίποτα παρά μόνο ελάχιστο πονο μετά την ενεση που ήταν το φάρμακο! Αντεεε κοριτσιιιιι μουυυυυ και εσυ σε λίγες μέρες θα βάλεις τα εμβρυακια σου💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Αρχικα να πω συγχαρητήρια στα κορίτσια, που τα κατάφεραν ! Ευχομαι μια τελειόμηνη κύηση🥳

Να σας πω και εγώ τον πόνο μου, περίμενα περιοδο εχθές! Δε μου ήρθε  και από την προηγούμενη Πέμπτη είχα τσιμπήματα έντονα και ήλπιζα ότι το θαύμα εγινε ! 

Αλλά σήμερα το πρωί δεν άντεξα έκανα ένα τεστ βγήκε αρνητικό και μετά στο χαρτί είδα καφέ! Μέχρι αυτή τη στιγμή δεν έχω κάτι άλλο! Το αποτέλεσμα είναι αρνητικό όπως και να έχει!😭

Κλείσαμε και επίσημα 1 χρόνο και έκλεισα ραντεβού για σαλπιγγογραφια ! 

Λυπαμαι πολύ κορίτσι μου😢 εύχομαι μετά την σαλπιγγογραφια να έρθει το σπορακι σου🙏 ψηλά το κεφαλιιιι και συνεχιζουμε δυναμικα 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Λυπαμαι πολύ κορίτσι μου😢 εύχομαι μετά την σαλπιγγογραφια να έρθει το σπορακι σου🙏 ψηλά το κεφαλιιιι και συνεχιζουμε δυναμικα 💪

Μακάρι🙏 θα πιέσω τη γιατρό μου και για σπερματέγχυση δεν αντέχω άλλο..

Ευχαριστώ για τη στήριξη κοπέλα μου !

Απλά πρώτη φορά αργει να μου έρθει η περίοδος, ήμουν πάντα τυπική και με το που έβλεπα το πρωί καφέ ή αιμα ξεκινούσε η ροή.. τώρα δε ξέρω τι συνέβη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Μακάρι🙏 θα πιέσω τη γιατρό μου και για σπερματέγχυση δεν αντέχω άλλο..

Ευχαριστώ για τη στήριξη κοπέλα μου !

Απλά πρώτη φορά αργει να μου έρθει η περίοδος, ήμουν πάντα τυπική και με το που έβλεπα το πρωί καφέ ή αιμα ξεκινούσε η ροή.. τώρα δε ξέρω τι συνέβη..

Κορίτσι μου να την κανεις την σπερματεγχυνση εγώ είμαι υπέρ καθώς σε εμένα πέτυχε άσχετα αν δεν προχώρησε! Τώρα είμαι στην διαδικασία για δεύτερη σπερματεγχυνση ! Όμως για να την κανεις καλό θα ήταν να κανεις πρώτα σαλπιγγογραφια !

ίσως κάποια ανωμαλία του  κυκλου ή μπορεί μέχρι το βράδυ να ξεκινήσει η ροη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου να την κανεις την σπερματεγχυνση εγώ είμαι υπέρ καθώς σε εμένα πέτυχε άσχετα αν δεν προχώρησε! Τώρα είμαι στην διαδικασία για δεύτερη σπερματεγχυνση ! Όμως για να την κανεις καλό θα ήταν να κανεις πρώτα σαλπιγγογραφια !

ίσως κάποια ανωμαλία του  κυκλου ή μπορεί μέχρι το βράδυ να ξεκινήσει η ροη! 

Ναι κορίτσι μου θυμάμαι! Εύχομαι γρήγορα ένα σπορακι στη κοιλίτσα σου..

Ναι ναι αν κατέβει και όλα πάνε καλά σε αυτό το κύκλο! Τον επόμενο ξεκινάω δραστικά! Δεν αντέχω άλλο την απογοήτευση !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η flowerv είπε:

Ναι κορίτσι μου θυμάμαι! Εύχομαι γρήγορα ένα σπορακι στη κοιλίτσα σου..

Ναι ναι αν κατέβει και όλα πάνε καλά σε αυτό το κύκλο! Τον επόμενο ξεκινάω δραστικά! Δεν αντέχω άλλο την απογοήτευση !

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️ και σε εσενα το εύχομαι πολυυυυ συντομαααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Η αλήθεια είναι ότι όταν έκανα την οβιτρελ δεν κατάλαβα τίποτα παρά μόνο ελάχιστο πονο μετά την ενεση που ήταν το φάρμακο! Αντεεε κοριτσιιιιι μουυυυυ και εσυ σε λίγες μέρες θα βάλεις τα εμβρυακια σου💝

Ένα θα σου πω αν δεις παλιά μου ποστ θα πει τη ΚΟΤΑ είναι αυτή η παρασκευαιδου. Τις ενέσεις μου τις έκανε ο άντρας μου γυρνούσα απ' την άλλη δεν έπαιρνα ανάσα και τσουπ άκουγα έλα θα σκάσεις πάρε ανάσα 😅😅😅 μια φορά πήγα έξω απ' τη δουλειά του άντρα μου στο αμάξι να μου την κάνει 😅😅😅🫣🫣 και τελικά μια άλλη φορά έπρεπε να την κάνω μόνη μου μπήκα εδώ μέσα όλα τα κορίτσια συμπαράσταση... Και στο τέλος γράφω.. καλά αυτό ήταν ???δεν κατάλαβα τίποτα σε αυτές ούτε το φάρμακο δε νιώθεις. Οι χειρότερες είμαι η αντιπικτικες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...