Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτόμηνια, Πρωτόχρονια, ελπίδα μία μες στην καρδιά, ο Αι Βασίλης έρχεται ξανά!!!


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Elk είπε:

Άντε μακάρι να είναι καλύτερος αυτός ο συνδυασμός 😊

Ναι θα σας στείλω αύριο 17:00 η ώρα έχω ραντεβού θα σας πω τα νέα μου 

@Elk Καλή επιτυχία! Όλα θα πάνε καλά❤️💪🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι τι κάνετε ;

Εμένα σήμερα μου το ακύρωσε ο γιατρός το ραντεβού είναι άρρωστος και δεν θα πάει στο ιατρείο όποτε θα πάω Δευτέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εύχομαι σε όλες καλή χρονιά με υγεία αγάπη και μόνο θετικά τεστ!!!!

Εγώ έχω ξεκινήσει κάθε μερα μισό χαπι gluconphage για καλύτερη ωορηξια μου είπε...ειχα τον προηγούμενο μήνα χημικη συλληψη πήγα στη γιατρό μου λέει ξεκινάς αμέσως τις προσπάθειες. Μου ήρθε περιοδος με πολύ λίγο αίμα αλλά πονούσα κανονικά σαν περίοδο. Πήγα για υπερηχο μετά πεντακάθαρη η μήτρα μου όλα καλά μου λέει ξεκινάς αμέσως...τώρα δε ξέρω αν αυτό το μήνα έχω ωορηξια κανονικά η όχι.αν καμία κοπέλα είχε περάσει βιοχημικη συλληψη κι το απέβαλε μόνος του ο οργανισμός του να μου πει.στεναχωρηθηκαμε κάπως στην αρχή αλλά εντάξει λέμε θα ξανά γίνει!

Γειά σου κορίτσι μου, λυπάμαι πολύ που δεν προχώρησε η εγκυμοσύνη, το καλό όμως είναι ότι συνέλαβες, άρα το θαύμα ξεκίνησε και όπως έχω διαβάσει, κάτι δεν ήταν όπως πρέπει και η φύση αυτόματα ρύθμισε την κατάσταση. Όταν μια εγκυμοσύνη δεν είναι βιώσιμη, συχνά σταματά πολύ νωρίς....

Τώρα για το φάρμακο που λες, δεν είναι και καμία καταστροφή, απλά μειώνει ή τελοσπάντων ρυθμίζει καλύτερα το σάκχαρο και διασφαλίζει τη σωστή ωορρηξία. Εγώ θα σου έλεγα αυτό που λέω στον εαυτό μου κάθε φορά που έχω ερωτηματικά: ρώτα το γιατρό σου κάθε λεπτομέρεια, να σου εξηγήσει το γιατί. Είναι υποχρεωμένος να το κάνει. Σε περίπτωση που δε σε καλύπτουν αυτά που σου λέει, τότε καλό είναι να ψαχτείς και αλλού, δηλαδή να πάρεις άλλη μια γνώμη. Αλλά είναι πολύ ψυχοφθόρο και αγχωτικό να προσπαθείς διαβάζοντας από διάφορες πηγές, να καταλάβεις τι συμβαίνει και αν ΄΄ένα φάρμακο είναι κατάλληλο για την περίπτωσή σου. Το λέω με όλη μου την αγάπη, διότι και εγώ με προηγούμενο γιατρό μου, κάπως δε μου καθόταν καλά αυτά που μου έλεγε και περνούσα ώρες διαβάζοντας, κάτι που με μπέρδευε περισσότερο. Γιατροί δεν είμαστε και ούτε θα γίνουμε με πληροφορίες που απευθύνονται σε μη ειδικούς. Δε λέω να πηγαίνεις τυφλά, αλλά στο γιατρό μας πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη, αλλιώς τον αλλάζουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσι τι κάνετε ;

Εμένα σήμερα μου το ακύρωσε ο γιατρός το ραντεβού είναι άρρωστος και δεν θα πάει στο ιατρείο όποτε θα πάω Δευτέρα 

Καλημεραααα...Δεν πειράζει,αναμονή μέχρι την Δευτέρα όλα καλά θα είναι.😁Συμβαίνουν και τα απρόοπτα.Εγω έχω πάλι εκκρίσεις καφέ.Λιγο πιο σκούρες από τις προάλλες.Δεν πήγα στην δουλειά τρόμαξα πρωί πρωί.Ξερω ότι συμβαίνει Σ αυτές τις εβδομάδες αλλά έχω αγχωθει κάπως.Καλεσα τον γιατρό ήταν σε ραντεβού και αναμένω οδηγίες αν μου αλλάξει κάτι με την προγεστερόνη η γενικότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημεραααα...Δεν πειράζει,αναμονή μέχρι την Δευτέρα όλα καλά θα είναι.😁Συμβαίνουν και τα απρόοπτα.Εγω έχω πάλι εκκρίσεις καφέ.Λιγο πιο σκούρες από τις προάλλες.Δεν πήγα στην δουλειά τρόμαξα πρωί πρωί.Ξερω ότι συμβαίνει Σ αυτές τις εβδομάδες αλλά έχω αγχωθει κάπως.Καλεσα τον γιατρό ήταν σε ραντεβού και αναμένω οδηγίες αν μου αλλάξει κάτι με την προγεστερόνη η γενικότερα.

Είναι αγχωτικά αυτά τα καφέ ξέρω ότι είναι πολύ σύνηθες στην εγκυμοσύνη εμένα δεν μου έχει τυχει αλλά έχει να κάνει με τον κάθε οργανισμό.. να μιλήσεις μαζί του όμως και εγω το ίδιο θα έκανα στην θέση σου 

εεε τι να κάνω θα περιμένω μέχρι την Δευτέρα ελπίζω να είναι καλύτερα και να πάει στο ιατρείο του την Δευτέρα από την μια ίσως και καλύτερα την Δευτέρα θα είμαι 7 εβδομάδων όποτε θα πρέπει σίγουρα να ακούσω καρδιά τότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Zenia z ποσο δυσκολο να πάρεις μια τετοια αποφαση στον 6ο μήνα. Εγω τ εκανα στις 11 βδομαδες και συνεχεια το σκέφτομαι.

@cat12 ηταν φυσιολογική συλληψη? Παντως και σ αυτη τη βδομαδα λογίζεται σαν γεννα. Εμενα τοτε στο νοσοκομειο οποίος γιατρος με ειδε μ ειπε οτι πράττεις λες καο μολις γεννησες και προσεξε μη μεινεις εγκυος για ενα τριμηνο τουλάχιστον. Μετα τη γεννα γενικα ο κυκλος αλλαζει σε πολλες γυναικες. Και στις μερες καο σε ροη. Οπότε θεωρω πως ειναι νορμαλ. Ξερω δηλ κοπελες π ειχαν βαριες περιοδους και μετα τη γεννα πολυ λαιτ πράγματα.

Ναι με φυσιολογική σύλληψη ήταν... Αν λογίζεται σαν γέννα ένα θα σου πω... Τόσο φριχτό πόνο κ αίμα που είχα ακόμα το θυμάμαι... Δεν σταματαγε ο πόνος... Κ ευτυχώς που πίεσα τον γιατρό να πάω γιατί μου έλεγε ότι είναι φυσιολογικό να υπάρχει αίμα... Λέω με δουλεύει... Μόνο όταν με είδε κατάλαβε ότι δεν ήταν φυσιολογικό... Φαντάσου εμένα αυτός μου είπε να ξεκινήσω άμεσα προσπάθειες.... Για τη λίγη ροή αίματος μου το έριξε ο πρώτος καθαρά σε σοκ... Κ η δεύτερη το ίδιο.. κ τώρα αυτός που έχω ότι δεν υπάρχει πρόβλημα εφόσον υπάρχει αίμα έστω κ λίγο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσι τι κάνετε ;

Εμένα σήμερα μου το ακύρωσε ο γιατρός το ραντεβού είναι άρρωστος και δεν θα πάει στο ιατρείο όποτε θα πάω Δευτέρα 

Καλημέρα κορίτσι μου. Κρίμα που δεν θα πας σήμερα αλλά Δευτέρα έχουμε περισσότερες πιθανότητες να ακούσουμε καρδούλα.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσι τι κάνετε ;

Εμένα σήμερα μου το ακύρωσε ο γιατρός το ραντεβού είναι άρρωστος και δεν θα πάει στο ιατρείο όποτε θα πάω Δευτέρα 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ωχ κρίμα... Λίγο υπομονή... Όλοι άρρωστοι είναι τελευταία... Κ εγώ ήμουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσι τι κάνετε ;

Εμένα σήμερα μου το ακύρωσε ο γιατρός το ραντεβού είναι άρρωστος και δεν θα πάει στο ιατρείο όποτε θα πάω Δευτέρα 

Καλημερα κορίτσι μου! Γινετε χαμοσσς με ιώσεις κοβιντ γρίπη! Λίγο υπομονουλαααα ακομηηηηη🙏 είναι πιο πιθανό να ακούσετε και καρδούλα όποτε ίσως έγινε για καλύτερα💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημεραααα...Δεν πειράζει,αναμονή μέχρι την Δευτέρα όλα καλά θα είναι.😁Συμβαίνουν και τα απρόοπτα.Εγω έχω πάλι εκκρίσεις καφέ.Λιγο πιο σκούρες από τις προάλλες.Δεν πήγα στην δουλειά τρόμαξα πρωί πρωί.Ξερω ότι συμβαίνει Σ αυτές τις εβδομάδες αλλά έχω αγχωθει κάπως.Καλεσα τον γιατρό ήταν σε ραντεβού και αναμένω οδηγίες αν μου αλλάξει κάτι με την προγεστερόνη η γενικότερα.

Κάτσε και ξεκουρασου κορίτσι μου! Παρά πολλές γυναίκες έχουν καφέ εκκρίσεις στην αρχή της εγκυμοσύνης! Το αίμα είναι ανησυχητικό και όχι τα καφέ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εύχομαι σε όλες καλή χρονιά με υγεία αγάπη και μόνο θετικά τεστ!!!!

Εγώ έχω ξεκινήσει κάθε μερα μισό χαπι gluconphage για καλύτερη ωορηξια μου είπε...ειχα τον προηγούμενο μήνα χημικη συλληψη πήγα στη γιατρό μου λέει ξεκινάς αμέσως τις προσπάθειες. Μου ήρθε περιοδος με πολύ λίγο αίμα αλλά πονούσα κανονικά σαν περίοδο. Πήγα για υπερηχο μετά πεντακάθαρη η μήτρα μου όλα καλά μου λέει ξεκινάς αμέσως...τώρα δε ξέρω αν αυτό το μήνα έχω ωορηξια κανονικά η όχι.αν καμία κοπέλα είχε περάσει βιοχημικη συλληψη κι το απέβαλε μόνος του ο οργανισμός του να μου πει.στεναχωρηθηκαμε κάπως στην αρχή αλλά εντάξει λέμε θα ξανά γίνει!

Καλημερα κοριτσι μου! Και εγώ πίνω γλουκοφαζ 1μιση την ημέρα καθώς έχω το σύνδρομο πολυκυστικών το οποίο από ρυθμίζει την ινσουλίνη ! Έχει στρωσει ο κύκλος μου με αυτό καθώς μου ερχετε πάνω κατω στις 32-34 μέρες ενώ πριν ερχόταν όποτε να ναι μπορεί να έφτανα και τις 45-48 μέρες κάποιες φορές! Λένε ότι με αυτό κανεις και καλύτερη ωορρηξια δλδ πιο ποιοτική! 
εγω είχα στον προηγούμενο κύκλο βιοχημική μετά από την πρώτη μου σπερματεγχυνση! Είδα θετικο τεστ την 11η μέρα από την σπερματεγχυνση και την 14η μέρα έκανα χοριακη βγήκε οριακή και μετά από δυο μέρες αρνητικη ! Δεν νομίζω ότι θα επηρεαστεί ο κύκλος σου μετά από βιοχημικη αν ήταν και νωρίς ! Εγώ απλά είχα πολύ αίμα όταν αδιαθέτησα μετά την βιοχημικη! Κανε τεστακια ωορρηξιας και εύχομαι να είναι ο τυχερος σου μηνας❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Είναι αγχωτικά αυτά τα καφέ ξέρω ότι είναι πολύ σύνηθες στην εγκυμοσύνη εμένα δεν μου έχει τυχει αλλά έχει να κάνει με τον κάθε οργανισμό.. να μιλήσεις μαζί του όμως και εγω το ίδιο θα έκανα στην θέση σου 

εεε τι να κάνω θα περιμένω μέχρι την Δευτέρα ελπίζω να είναι καλύτερα και να πάει στο ιατρείο του την Δευτέρα από την μια ίσως και καλύτερα την Δευτέρα θα είμαι 7 εβδομάδων όποτε θα πρέπει σίγουρα να ακούσω καρδιά τότε 

Κυκλοφορούν πολλές ιώσεις και ο κοβιντ.Εγινε χαμός μέσα στις γιορτές και συνεχίζεται.Ναι λογικά θα ακούσεις καρδούλα ♥️Έτσι λένε κάπου εκεί ακούγεται και για μένα είναι πρωτόγνωρο όλο αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάτσε και ξεκουρασου κορίτσι μου! Παρά πολλές γυναίκες έχουν καφέ εκκρίσεις στην αρχή της εγκυμοσύνης! Το αίμα είναι ανησυχητικό και όχι τα καφέ ! 

Ναι τώρα Μιλησα με τον γιατρό και μου είπε το ίδιο.Οσο δεν βλέπω αιμα να μην ανησυχώ.Αλλαζουν οι ορμόνες,ο τράχηλος και ίσως να έσπασε και κάποιο αγγείο.Συνεχιζω με την ίδια αγωγή όπως και πριν.Ενταξει όλα αυτά τα καταλαβαίνω αλλά και για μένα είναι καινούριο όλο αυτό.Οταν το βλέπω με λούζει κρύος ιδρώτας.Δεν θέλω να σκέφτομαι αρνητικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Καλημεραααα...Δεν πειράζει,αναμονή μέχρι την Δευτέρα όλα καλά θα είναι.😁Συμβαίνουν και τα απρόοπτα.Εγω έχω πάλι εκκρίσεις καφέ.Λιγο πιο σκούρες από τις προάλλες.Δεν πήγα στην δουλειά τρόμαξα πρωί πρωί.Ξερω ότι συμβαίνει Σ αυτές τις εβδομάδες αλλά έχω αγχωθει κάπως.Καλεσα τον γιατρό ήταν σε ραντεβού και αναμένω οδηγίες αν μου αλλάξει κάτι με την προγεστερόνη η γενικότερα.

Καλά έκανες και έμεινες σπίτι κορίτσι μου. Πες μας μόλις μιλήσεις μαζί του.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Ναι τώρα Μιλησα με τον γιατρό και μου είπε το ίδιο.Οσο δεν βλέπω αιμα να μην ανησυχώ.Αλλαζουν οι ορμόνες,ο τράχηλος και ίσως να έσπασε και κάποιο αγγείο.Συνεχιζω με την ίδια αγωγή όπως και πριν.Ενταξει όλα αυτά τα καταλαβαίνω αλλά και για μένα είναι καινούριο όλο αυτό.Οταν το βλέπω με λούζει κρύος ιδρώτας.Δεν θέλω να σκέφτομαι αρνητικά...

Είναι λογικο να αγχώνεσαι δεν το συζητω! Όμως όπως σου είπε και ο γιατρός δεν είναι κάτι ανησυχητικό και είναι στα πλαίσια του φυσιολογικού! Όποτε ξεκούραση και χαλάρωση ❤️ βάλε καμία ταινιουλα να δεις να περάσει ευχαριστα η ωρα🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Ναι τώρα Μιλησα με τον γιατρό και μου είπε το ίδιο.Οσο δεν βλέπω αιμα να μην ανησυχώ.Αλλαζουν οι ορμόνες,ο τράχηλος και ίσως να έσπασε και κάποιο αγγείο.Συνεχιζω με την ίδια αγωγή όπως και πριν.Ενταξει όλα αυτά τα καταλαβαίνω αλλά και για μένα είναι καινούριο όλο αυτό.Οταν το βλέπω με λούζει κρύος ιδρώτας.Δεν θέλω να σκέφτομαι αρνητικά...

Πότε είναι να πας να σε δει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Και εγώ πίνω γλουκοφαζ 1μιση την ημέρα καθώς έχω το σύνδρομο πολυκυστικών το οποίο από ρυθμίζει την ινσουλίνη ! Έχει στρωσει ο κύκλος μου με αυτό καθώς μου ερχετε πάνω κατω στις 32-34 μέρες ενώ πριν ερχόταν όποτε να ναι μπορεί να έφτανα και τις 45-48 μέρες κάποιες φορές! Λένε ότι με αυτό κανεις και καλύτερη ωορρηξια δλδ πιο ποιοτική! 
εγω είχα στον προηγούμενο κύκλο βιοχημική μετά από την πρώτη μου σπερματεγχυνση! Είδα θετικο τεστ την 11η μέρα από την σπερματεγχυνση και την 14η μέρα έκανα χοριακη βγήκε οριακή και μετά από δυο μέρες αρνητικη ! Δεν νομίζω ότι θα επηρεαστεί ο κύκλος σου μετά από βιοχημικη αν ήταν και νωρίς ! Εγώ απλά είχα πολύ αίμα όταν αδιαθέτησα μετά την βιοχημικη! Κανε τεστακια ωορρηξιας και εύχομαι να είναι ο τυχερος σου μηνας❤️ 

Ευχαριστώ πολύ!!! Εύχομαι όλες να έχουμε καλύτερα αποτελέσματα από μήνα σε μήνα...εγώ δεν είχα πολύ αίμα κανονικό αλλά κ πότε δεν εχω υπερβολικά πολύ. Όμως πονούσα σαν περίοδο οπότε περιοδο-αποβολη... αφήστε γιατί τώρα σαν να βλέπω εσωτερικά έχει στα χείλια ένα εσωτερικό σπυράκι. Το αγγίζω κ πονάει λίγο. Όλα θα μου τύχουν.ελπιζω να φύγει μόνο του.

Σας εύχομαι σε όλες να δείτε αυτό που θέλετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Εύχομαι όλες να έχουμε καλύτερα αποτελέσματα από μήνα σε μήνα...εγώ δεν είχα πολύ αίμα κανονικό αλλά κ πότε δεν εχω υπερβολικά πολύ. Όμως πονούσα σαν περίοδο οπότε περιοδο-αποβολη... αφήστε γιατί τώρα σαν να βλέπω εσωτερικά έχει στα χείλια ένα εσωτερικό σπυράκι. Το αγγίζω κ πονάει λίγο. Όλα θα μου τύχουν.ελπιζω να φύγει μόνο του.

Σας εύχομαι σε όλες να δείτε αυτό που θέλετε!!!!

Μην πανικόβαλε σε δεν νομίζω ότι είναι κάτι! Με τις μέρες θα φύγει αλλά μη το πειράζεις! Αν δεις ότι δεν φύγει πήγαινε να σε δει ο γιατρός ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Την άλλη Πέμπτη 11 του μήνα.

Μήπως να μην πας για δουλειά μέχρι να πας να σε δει?  Ας σου γράψει άδεια. Να κάτσεις σπίτι να είσαι ξεκούραστη και ήρεμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μην πανικόβαλε σε δεν νομίζω ότι είναι κάτι! Με τις μέρες θα φύγει αλλά μη το πειράζεις! Αν δεις ότι δεν φύγει πήγαινε να σε δει ο γιατρός ! 

Θα βάζω χαμομήλι να φύγει. Δε θα μπορώ να έχω κ επαφές χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Χαρά 3 είπε:

Μήπως να μην πας για δουλειά μέχρι να πας να σε δει?  Ας σου γράψει άδεια. Να κάτσεις σπίτι να είσαι ξεκούραστη και ήρεμη. 

Έχω ενημερώσει τον εργοδότη μου για την εγκυμοσύνη,ήξερε και για την εξωσωματική και ήταν πολύ βοηθητικός και υποστηρικτικός.Δεν με πιέζει..Κάνω δουλειά γραφείου δεν είναι ότι τρέχω πέρα δώθε.Ασε που δεν μπορώ να κάθομαι σπίτι γιατί αναλύω πολλά και δεν Μ αρέσει.Ξεχνιεμαι στην δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Έχω ενημερώσει τον εργοδότη μου για την εγκυμοσύνη,ήξερε και για την εξωσωματική και ήταν πολύ βοηθητικός και υποστηρικτικός.Δεν με πιέζει..Κάνω δουλειά γραφείου δεν είναι ότι τρέχω πέρα δώθε.Ασε που δεν μπορώ να κάθομαι σπίτι γιατί αναλύω πολλά και δεν Μ αρέσει.Ξεχνιεμαι στην δουλειά.

Πολύ σημαντικό που είναι δίπλα σου ο εργοδότης. Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να παραμείνεις σπίτι γιατί δεν μπορείς να ξεχαστεις με κάτι. Γνώμη μου όμως μέχρι να πας να σε δει ο γιατρός να κάτσεις και να ξεκουραστείς. Βέβαια θα κάνεις αυτό που θα σου πει ο γιατρός σου και μετά αυτό που σε κάνει να νιώθεις εσύ καλά. Μην με παρεξηγήσεις στα λέω πολύ φιλικά. Όπως θα το έλεγα σε μια φίλη μου.😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Θα βάζω χαμομήλι να φύγει. Δε θα μπορώ να έχω κ επαφές χαχαχα

Μπραβο ότι καλύτερο το χαμομήλι! Αντε καλεε που δεν θα μπορείς! Εκτός αν πονάς τόσο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Χαρά 3 είπε:

Πολύ σημαντικό που είναι δίπλα σου ο εργοδότης. Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να παραμείνεις σπίτι γιατί δεν μπορείς να ξεχαστεις με κάτι. Γνώμη μου όμως μέχρι να πας να σε δει ο γιατρός να κάτσεις και να ξεκουραστείς. Βέβαια θα κάνεις αυτό που θα σου πει ο γιατρός σου και μετά αυτό που σε κάνει να νιώθεις εσύ καλά. Μην με παρεξηγήσεις στα λέω πολύ φιλικά. Όπως θα το έλεγα σε μια φίλη μου.😉

Δεν παρεξηγώ κορίτσι μου 😃.Και η Μαμά μου τα ίδια μου λέει από το πρωί.😂😂😂 Χαίρομαι που μπήκες στην διαδικασία να απαντήσεις και να ασχοληθείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...