Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μετά από αποβολή άλλαξε η περίοδος


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ απλά παταξενευτηκα επειδή η γιατρός είχε δει ωορρηξία, δηλαδή γίνεται να έχω ωορρηξία και να μην έρθει περίοδος; θα ξανασυμβεί ωορρηξία πχ μέχρι να ρθει ; είναι περίπλοκο 

Απέχω και από τις επαφές γιαυτό το λόγο,  δεν έχω χρησιμοποιήσει ακόμα τεστακια γιατί σκεφτόμουν ας μου ρθει περίοδος και μετά να τα χρησιμοποιήσω. 

Όσον αφορά τη γιατρό,  εντάξει καταλαβαίνω πως είχε γέννες και ήταν στην κλινική,  την Πέμπτη θα πάω να τα πούμε και την Παρασκευή θα πάω σε ένα άλλο γιατρό στο δημόσιο εδώ στη πόλη που είμαινα παρω και απο κει μια γνωμη, την αποξεση την είχα κάνει σε άλλο γιατρό στη δίπλα πόλη  αλλά προς το παρόν δεν πάω σε κεινον γιατί όταν κάναμε την αποξεση νου είπε δεν χρειαζεται να ψάξουμε κάτι 

Και στις εξετάσεις που έκανα που φαίνεται κάποιο γονίδιο με τάση για θρομβοφιλια πάλι εκείνος λέει να μην ανησυχώ για κάτι.... δηλαδή και οι γιατροί σε τρελαίνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 152
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 24/1/2024 at 10:09 ΠΜ, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ απλά παταξενευτηκα επειδή η γιατρός είχε δει ωορρηξία, δηλαδή γίνεται να έχω ωορρηξία και να μην έρθει περίοδος; θα ξανασυμβεί ωορρηξία πχ μέχρι να ρθει ; είναι περίπλοκο 

Απέχω και από τις επαφές γιαυτό το λόγο,  δεν έχω χρησιμοποιήσει ακόμα τεστακια γιατί σκεφτόμουν ας μου ρθει περίοδος και μετά να τα χρησιμοποιήσω. 

Όσον αφορά τη γιατρό,  εντάξει καταλαβαίνω πως είχε γέννες και ήταν στην κλινική,  την Πέμπτη θα πάω να τα πούμε και την Παρασκευή θα πάω σε ένα άλλο γιατρό στο δημόσιο εδώ στη πόλη που είμαινα παρω και απο κει μια γνωμη, την αποξεση την είχα κάνει σε άλλο γιατρό στη δίπλα πόλη  αλλά προς το παρόν δεν πάω σε κεινον γιατί όταν κάναμε την αποξεση νου είπε δεν χρειαζεται να ψάξουμε κάτι 

Και στις εξετάσεις που έκανα που φαίνεται κάποιο γονίδιο με τάση για θρομβοφιλια πάλι εκείνος λέει να μην ανησυχώ για κάτι.... δηλαδή και οι γιατροί σε τρελαίνουν 

Σήμερα έλαβα και τις δικές μου εξετάσεις και βγήκε κάτι σε μετάλλαξη και μένα ένα γονίδιο. Δεν ξέρω περισσότερα θα το δω με τις γιατρούς που με παρακολουθούν. Μα φυσικά και πρέπει να το ψάξουμε και να πάρουμε τα κατάλληλα μέτρα για την επόμενη φορά. Τι πάει να πει να μην ανησυχε΄ίς;; Απορώ κι εγώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Naty_τι να πω άστα, στο ιατρείο σήμερα με έπιασε μια φόρτιση μια αγανάκτηση, κάτι δε ξέρω,  έβαλα και τα κλάματα 

Εμενα ο γιατρος αυτος μου εδωσε να καταλαβω πως σιγουρα κατι δεν πηγαινε καλα απο την 2η επισκεψη αλλα η γιατρος δεν μου το ανεφερε και ωστόσο παλινδρόμησε οποτε μετα ακολούθησαν τα υπολοιπα

τι να πω δε ξερω , αντι να μας προτεινουν να κάνουμε κάποια εξέταση λένε πως είναι τυχαίο . 

Εγώ θα ξεκινήσω-συνεχίσω κανονικά τις επαφές μου και θα κάνω και τεστακια από την στιγμή που δεν έχω ιδέα για το πότε θα ρθει η περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...