Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μετά από αποβολή άλλαξε η περίοδος


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χαρά 3 είπε:

Μακάρι 🤞

Κάνε την αρχή για να ακολουθήσω και εγώ 😉

Λένε μετά από την αποξεση έρχεται συνήθως εύκολα μια επομενη εγκυμοσύνη 🤷‍♀️

Εσύ προσπαθούσες καιρο να μείνεις στο δεύτερο ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 152
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πολυ που κατέληξε έτσι η εγκυμοσύνη σου

Εμένα μου ήρθε 5 εβδομάδες μετά από την αποξεση… συνήθως λένε έρχεται 4-6 εβδομάδες 

σου ειπε ποτε μπορείς να αρχίσεις ξανά προσπάθειες ; 

Καλημέρα!! Τώρα στη φάση αυτή έχω λίγο αίμα ακόμα από την αποξεση , έπειτα πρέπει να κάνω έναν υπέρηχο.  Ο γιατρός του δημοσίου μου είπε μετά από ένα μήνα να τον κάνω.  Όσον αφορά την προσπάθεια μου είπε πως μπορώ κατευθείαν μόλις ηρεμήσει το σώμα και δούμε ότι ειναι όλα οκευ. Από την άλλη μια άλλη γνώμη ιατρού είναι στη 2η περίοδο μετά την αποξεση ώστε να υπάρχει ένας μπούσουλας. 

Ακόμα δεν είχα επιλέξει κάποιο γιατρό και τώρα στη φάση αυτή θα συμβουλευομαι και τους δύο. 

Ωστόσο πρέπει να κάνω και ένα επανέλεγχο στο θυρεοειδή, είχα μια βρογχοκήλη τον Απρίλιο που είχα πάει (οι ορμόνες ηταν οκευ) αλλά δεν πρόλαβα να το δω ξανά,  ήρθε η εγκυμοσύνη , οπότε τώρα δεν ξέρω ιδανικά ποτέ να ξαναπροσπαθησουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Στέλνω αγκαλιά σε όλες ❤️

Εγώ βρίσκομαι 10 μέρες σχεδόν μετά την απόξεση και το αίμα μία σταματάει μία έρχεται ξανά. Θα με δει και η γιατρός αυτή τη βδομάδα. Πάντως νιώθω αρκετά κουρασμένο το σώμα μου, ίσως βγαίνει η κούραση και το στρες των προηγούμενων ημερών τώρα συνδυαστικά με τον καιρό που κρύωσε..

Εσείς πότε αρχίσατε να νιώθετε πάλι "νορμάλ"; 

Και για νέα προσπάθεια σκέφτομαι να περάσει ένα τρίμηνο και μετά να μπούμε ξανά στη διαδικασία!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

@Χαρά 3 κορίτσι μου έχω πάθει σοκ 😳 ειπα να κάνω ένα τεστ λίγο νωρίτερα από περιέργεια και κάτι βλέπω 😳 

IMG_6025.jpeg

Τεστ εγκυμοσύνης είναι; αχ τι ωραία νέα που θα είναι αυτά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Τεστ εγκυμοσύνης είναι; αχ τι ωραία νέα που θα είναι αυτά!!!!!

Καλημέρα ναι εγκυμοσυνης ειναι το έκανα εχτές 

δεν περίμενα να δω θετικό το έκανα και νωρίς και μετά την αποξεση δεν περίμενα να μεινω αμέσως ξανά 

ελπιζω αυτήν την φορά να πάει καλά🌈 🙏

μην μου φύγει παλι η χαρά απότομα 😞

Βγήκες από δοκιμαστικό μέλος θα φαίνονται τα μνμ σου αμέσως τώρα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα ναι εγκυμοσυνης ειναι το έκανα εχτές 

δεν περίμενα να δω θετικό το έκανα και νωρίς και μετά την αποξεση δεν περίμενα να μεινω αμέσως ξανά 

ελπιζω αυτήν την φορά να πάει καλά🌈 🙏

μην μου φύγει παλι η χαρά απότομα 😞

Βγήκες από δοκιμαστικό μέλος θα φαίνονται τα μνμ σου αμέσως τώρα 😊

Καλημέρα @Elkπως είσαι; τι ωραια νεα μας φέρνεις γεματα αισιοδοξια !!!! Λογικο που εισαι επιφυλακτική και γω στη θεση σου το ιδιο θα ημουν ! Αλλα αυτη τη φορα ας ελπισουμε πως ολα θα πανε κατ' ευχήν ❣️❣️

Εγω ηθελα να σε ρωτησω, μετα την αποβολη συνεχισες να παίρνεις φυλλικο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2023 at 8:17 ΜΜ, ο/η Naty_ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Στέλνω αγκαλιά σε όλες ❤️

Εγώ βρίσκομαι 10 μέρες σχεδόν μετά την απόξεση και το αίμα μία σταματάει μία έρχεται ξανά. Θα με δει και η γιατρός αυτή τη βδομάδα. Πάντως νιώθω αρκετά κουρασμένο το σώμα μου, ίσως βγαίνει η κούραση και το στρες των προηγούμενων ημερών τώρα συνδυαστικά με τον καιρό που κρύωσε..

Εσείς πότε αρχίσατε να νιώθετε πάλι "νορμάλ"; 

Και για νέα προσπάθεια σκέφτομαι να περάσει ένα τρίμηνο και μετά να μπούμε ξανά στη διαδικασία!

 

Γειά σου @Naty_❣️ εγώ τώρα είμαι στην 1 εβδομάδα από την απόξεση. Οπως είπες και συ το αίμα (που δεν είναι ακριβώς πάλι αίμα) έρχεται και φεύγει και σε μένα,  δε ξέρω πόσο θα διαρκέσει.  Το σώμα μου στις πρώτες μέρες το ένιωθα χάλια αλλά τώρα είναι πολύ καλά, δεν έχω και ενοχλήσεις, μπορώ να πω πως είναι νορμάλ. 

Όσο για την νέα προσπάθεια εμένα μου είπαν καλό είναι να έρθει πρώτα μια περίοδος, όπως στη περίπτωση της Elk. 

Εσύ συνεχισες να παίρνεις το φυλλικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2023 at 9:49 ΠΜ, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα!! Τώρα στη φάση αυτή έχω λίγο αίμα ακόμα από την αποξεση , έπειτα πρέπει να κάνω έναν υπέρηχο.  Ο γιατρός του δημοσίου μου είπε μετά από ένα μήνα να τον κάνω.  Όσον αφορά την προσπάθεια μου είπε πως μπορώ κατευθείαν μόλις ηρεμήσει το σώμα και δούμε ότι ειναι όλα οκευ. Από την άλλη μια άλλη γνώμη ιατρού είναι στη 2η περίοδο μετά την αποξεση ώστε να υπάρχει ένας μπούσουλας. 

Ακόμα δεν είχα επιλέξει κάποιο γιατρό και τώρα στη φάση αυτή θα συμβουλευομαι και τους δύο. 

Ωστόσο πρέπει να κάνω και ένα επανέλεγχο στο θυρεοειδή, είχα μια βρογχοκήλη τον Απρίλιο που είχα πάει (οι ορμόνες ηταν οκευ) αλλά δεν πρόλαβα να το δω ξανά,  ήρθε η εγκυμοσύνη , οπότε τώρα δεν ξέρω ιδανικά ποτέ να ξαναπροσπαθησουμε

Εγω έκανα αποξεση και μετά από μια βδομαδα έκανα υπέρηχο μου είπαν ότι είμαι εντάξει λίγο αίμα φαινόταν πως υπήρχε όπου μετά από 2-3 μερες έβγαλα λίγο ακόμα αίμα 

2 γιατρους που ρώτησα που είχαν πει με το που έρθει η πρώτη περιοδος μπορω να προσπαθήσω ξανά.. 

τωρα και εγω δεν έχω γιατρό είμαι στην αναμονή και στο ψάξιμο 🤷‍♀️

Να πας σε ενδοκρινολόγο να τον δεις τον θυροειδη εμποδιζει και στην σύλληψη και στο να προχωρήσει μια εγκυμοσύνη 

εύχομαι να πάνε όλα καλά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2023 at 8:17 ΜΜ, ο/η Naty_ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Στέλνω αγκαλιά σε όλες ❤️

Εγώ βρίσκομαι 10 μέρες σχεδόν μετά την απόξεση και το αίμα μία σταματάει μία έρχεται ξανά. Θα με δει και η γιατρός αυτή τη βδομάδα. Πάντως νιώθω αρκετά κουρασμένο το σώμα μου, ίσως βγαίνει η κούραση και το στρες των προηγούμενων ημερών τώρα συνδυαστικά με τον καιρό που κρύωσε..

Εσείς πότε αρχίσατε να νιώθετε πάλι "νορμάλ"; 

Και για νέα προσπάθεια σκέφτομαι να περάσει ένα τρίμηνο και μετά να μπούμε ξανά στη διαδικασία!

 

Εγω νομίζω πως άρχισα να νιωθω καλά με το που μου ήρθε η περιοδος τότε που άρχισα να μπαίνω σε μια σειρά τότε ένιωσα καλύτερα και ηθελα να πάω παρά κάτω γρήγορα να αρχίσω να προσπαθώ ξανά για εγκυμοσύνη δεν ηθελα να περιμένω και αφού είχα και το οκ από τους γιατρους… 

λυπαμαι για την απώλεια σου εύχομαι να νιώσεις γρήγορα καλά και όταν θα είσαι έτοιμη να προσπαθήσει ξανά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/12/2023 at 9:36 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

@Χαρά 3 κορίτσι μου έχω πάθει σοκ 😳 ειπα να κάνω ένα τεστ λίγο νωρίτερα από περιέργεια και κάτι βλέπω 😳 

IMG_6025.jpeg

Αααααααχ, μου έφτιαξες το βράδυ. 🥰🥰🥰 Τι τέλεια νέα κορίτσι μου μπράβο με το καλό να πάνε όλα. Πως είσαι?  

Πολύ χάρηκα αλήθεια ☺️☺️☺️

Έκανες χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2023 at 8:17 ΜΜ, ο/η Naty_ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Στέλνω αγκαλιά σε όλες ❤️

Εγώ βρίσκομαι 10 μέρες σχεδόν μετά την απόξεση και το αίμα μία σταματάει μία έρχεται ξανά. Θα με δει και η γιατρός αυτή τη βδομάδα. Πάντως νιώθω αρκετά κουρασμένο το σώμα μου, ίσως βγαίνει η κούραση και το στρες των προηγούμενων ημερών τώρα συνδυαστικά με τον καιρό που κρύωσε..

Εσείς πότε αρχίσατε να νιώθετε πάλι "νορμάλ"; 

Και για νέα προσπάθεια σκέφτομαι να περάσει ένα τρίμηνο και μετά να μπούμε ξανά στη διαδικασία!

 

Εγώ να σου πω δεν έκανα αποξέση αλλά τώρα που μου τελείωσε η περίοδος αρχίζω και συνερχομαι. Μέχρι και κανα 2 μέρες πριν μου έρθει η περίοδος είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης και αχνά θετικά τεστ εγκυμοσύνης. Με το που σταμάτησε να βγαίνει θετικό μετά από ένα διήμερο ξεκίνησε αργά και βασανιστικά να κατεβαίνει το αίμα.

Ο γιατρός πότε σου είπε ότι μπορείτε να ξεκινήσετε και πάλι? Ένα τρίμηνο πιστεύω είναι οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χαρά 3 είπε:

Αααααααχ, μου έφτιαξες το βράδυ. 🥰🥰🥰 Τι τέλεια νέα κορίτσι μου μπράβο με το καλό να πάνε όλα. Πως είσαι?  

Πολύ χάρηκα αλήθεια ☺️☺️☺️

Έκανες χοριακη? 

Όχι δεν έχω κάνει είμαι πριν την καθυστέρηση και είναι πολύ αχνό το τεστ θέλω να περιμένω λίγο να δείξει πιο καλά μην φάω πάλι τα μουτρα μου έχω και μια βιοχιμικη στο ιστορικό μοθ όποτε λέω να περιμένω.. 

Άντε τώρα η σειρά σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εγω έκανα αποξεση και μετά από μια βδομαδα έκανα υπέρηχο μου είπαν ότι είμαι εντάξει λίγο αίμα φαινόταν πως υπήρχε όπου μετά από 2-3 μερες έβγαλα λίγο ακόμα αίμα 

2 γιατρους που ρώτησα που είχαν πει με το που έρθει η πρώτη περιοδος μπορω να προσπαθήσω ξανά.. 

τωρα και εγω δεν έχω γιατρό είμαι στην αναμονή και στο ψάξιμο 🤷‍♀️

Να πας σε ενδοκρινολόγο να τον δεις τον θυροειδη εμποδιζει και στην σύλληψη και στο να προχωρήσει μια εγκυμοσύνη 

εύχομαι να πάνε όλα καλά 😊

Καλημέρα 😇Σήμερα έχω ραντεβού με τον ενδοκρινολογο!! 

Να σας ρωτήσω κορίτσια , εσείς μπήκατε σε καμία άλλη σειρά εξετάσεων;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα 😇Σήμερα έχω ραντεβού με τον ενδοκρινολογο!! 

Να σας ρωτήσω κορίτσια , εσείς μπήκατε σε καμία άλλη σειρά εξετάσεων;

Κορίτσι μου εγω είχα κάνει μόνο ορμονικές εξετάσεις που είχα ένα θεματάκι με μια ορμόνη την προλακτινη (ειναι η ορμόνη του θηλασμου )και την ρύθμισα γιατί δεν έκανα καλή ωορρηξία και δεν μπορούσα να συλλάβω 

τωρα επειδή έχω κάνει ένα παιδί δεν μου είπαν να ψαξω κάτι για την παλινδρόμηση.. απλά η διαφορά είναι ότι στην κόρη μου πήρα χάπι για να συλλάβω ενώ τώρα δεν έχω πάρει γιατί μπορω να συλλάβω και χωρίς αυτό.. είχα ρωτήσει μήπως φταίει γιατί την παλινδρόμηση η προλακτινη που ήταν ανεβασμένη επειδή θηλαζα  αλλά μου είπε ο γιατρός που μου έκανε την αποξεση ότι δεν φταίει αυτό.. 

αλλά πολλές κοπέλες έχει τυχει να συλλάβουν ενώ θηλάζουν και να προχωρήσει η εγκυμοσύνης τους κανονικά 

Σε αυτήν την εγκυμοσύνη δεν θηλάζω το έκοψα εδώ και δυο μήνες.. 

Εσενα ήταν η πρώτη σου εγκυμοσύνη; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2023 at 10:47 ΠΜ, ο/η Maria98 είπε:

Γειά σου @Naty_❣️ εγώ τώρα είμαι στην 1 εβδομάδα από την απόξεση. Οπως είπες και συ το αίμα (που δεν είναι ακριβώς πάλι αίμα) έρχεται και φεύγει και σε μένα,  δε ξέρω πόσο θα διαρκέσει.  Το σώμα μου στις πρώτες μέρες το ένιωθα χάλια αλλά τώρα είναι πολύ καλά, δεν έχω και ενοχλήσεις, μπορώ να πω πως είναι νορμάλ. 

Όσο για την νέα προσπάθεια εμένα μου είπαν καλό είναι να έρθει πρώτα μια περίοδος, όπως στη περίπτωση της Elk. 

Εσύ συνεχισες να παίρνεις το φυλλικο;

Γεια σου κορίτσι! Όχι, σταμάτησα ό,τι έπαιρνα για να ηρεμήσει ο οργανισμός μου απ' όλα και μετα την επέμβαση. Θα αρχίσω πάλι φυλλικό μόλις πάρω την απόφαση να μείνω και πάλι έγκυος. 

Σίγουρα θα περιμένω 2 περιόδους και μετά να στρώσει και το σώμα καλύτερα

Η γιατρός μου είπε πως ακόμα έχω ορμόνες εγκυμοσύνης στο σώμα μου και για αυτό ακόμα έχω λίγο αίμα ή νιώθω αδυναμία. Όσο προχωράμε τόσο θα ηρεμούν και οι ορμόνες και θα ηρεμήσουμε κι εμείς!

🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/12/2023 at 9:36 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

@Χαρά 3 κορίτσι μου έχω πάθει σοκ 😳 ειπα να κάνω ένα τεστ λίγο νωρίτερα από περιέργεια και κάτι βλέπω 😳 

IMG_6025.jpeg

αχ τέτοια μηνύματα να βλέπουμε!  εγώ ξεκάθαρα τη βλέπω την αχνή γραμμή πάντως!

Εύχομαι να είναι ΄όντως θετικό και να πάνε όλα υπέροχα, νιώθω πολύ πιο αισιόδοξη κι εγώ 

😍🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα 😇Σήμερα έχω ραντεβού με τον ενδοκρινολογο!! 

Να σας ρωτήσω κορίτσια , εσείς μπήκατε σε καμία άλλη σειρά εξετάσεων;

Είναι η δεύτερη φορά που δεν μου προχώρησε η εγκυμοσύνη. Την προηγούμενη είχα υποθυρεοειδη με φουλ αυξημένη τιμή και αυτός ήταν ο λόγος που δεν προχώρησε. Τώρα αυτή την φορά πέρναγα έντονο στρες δεν ξέρω αν φταίει αυτό 100% αλλά ο γιατρός μου είπε ότι δεν θα κάνω ακόμα εξετάσεις. Προσπαθούμε πάλι κανονικά και βλέπουμε στην πορεία πως θα εξελιχθούν τα πράγματα.

Έχεις θέμα με τον θυρεοειδή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Elk είπε:

Όχι δεν έχω κάνει είμαι πριν την καθυστέρηση και είναι πολύ αχνό το τεστ θέλω να περιμένω λίγο να δείξει πιο καλά μην φάω πάλι τα μουτρα μου έχω και μια βιοχιμικη στο ιστορικό μοθ όποτε λέω να περιμένω.. 

Άντε τώρα η σειρά σου 🥰

Πότε με το καλό λες να πας ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2023 at 10:41 ΠΜ, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα @Elkπως είσαι; τι ωραια νεα μας φέρνεις γεματα αισιοδοξια !!!! Λογικο που εισαι επιφυλακτική και γω στη θεση σου το ιδιο θα ημουν ! Αλλα αυτη τη φορα ας ελπισουμε πως ολα θα πανε κατ' ευχήν ❣️❣️

Εγω ηθελα να σε ρωτησω, μετα την αποβολη συνεχισες να παίρνεις φυλλικο; 

Όχι όταν εμαθα ότι παλινδρόμησε το έκοψα το φιλικό 

μετα όταν καθαρισε το αίμα από την αποξεση άρχισα να πίνω βιταμίνες inofert plus τα οποία βοηθανε στην ωορρηξία αυτά είχαν και φολικο μέσα 

μόλις ειδα θετικό τεστ σταμάτησα τις βιταμίνες και άρχισα πίνω μόνο το φολικο μέχρι να μιλήσω με γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Χαρά 3 είπε:

Πότε με το καλό λες να πας ?

 

Ιδανικά θέλω να πάω να κάνω την πρώτη την Τετάρτη ( να έχω 4-5 μερες καθυστέρηση)  και επαναληπτική την Παρασκευή..

τώρα αν δεν αντέξω ίσως πάω την Δευτέρα θα δω

μενω και σε χωριό και καταλαβαίνεις φοβαμαι μην μαθευτεί πριν την ώρα του.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Ιδανικά θέλω να πάω να κάνω την πρώτη την Τετάρτη ( να έχω 4-5 μερες καθυστέρηση)  και επαναληπτική την Παρασκευή..

τώρα αν δεν αντέξω ίσως πάω την Δευτέρα θα δω

μενω και σε χωριό και καταλαβαίνεις φοβαμαι μην μαθευτεί πριν την ώρα του.. 

Ποπο ναι λογικό. 

Μην σου πω πάρε τον γιατρό και πες του έχω μια εβδομαδα καθυστέρηση έκανα τεστ και είναι θετικό.

Να πας κατευθείαν να σε δει. 😉

Πολύ χάρηκα αλήθεια χθες που είδα την φώτο με το τεστ. 

Μακάρι να πάνε όλα καλά μέσα από την καρδιά μου ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χαρά 3 είπε:

Είναι η δεύτερη φορά που δεν μου προχώρησε η εγκυμοσύνη. Την προηγούμενη είχα υποθυρεοειδη με φουλ αυξημένη τιμή και αυτός ήταν ο λόγος που δεν προχώρησε. Τώρα αυτή την φορά πέρναγα έντονο στρες δεν ξέρω αν φταίει αυτό 100% αλλά ο γιατρός μου είπε ότι δεν θα κάνω ακόμα εξετάσεις. Προσπαθούμε πάλι κανονικά και βλέπουμε στην πορεία πως θα εξελιχθούν τα πράγματα.

Έχεις θέμα με τον θυρεοειδή?

Τελικά αποδείχθηκε πως ο θυρεοειδής μου είναι μια χαρά και την αγωγή που έκανα προληπτικά θα τη σταματήσω. Η ενδοκρινολογος μου είπε πως σίγουρα δεν οφείλεται σε αυτό η παλινδρομη , οπότε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...