Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

Το οτι απαντάω άμεσα και κάνουν πάνω απο 24 ώρες να εμφανιστούν τα σχόλια μου με ξεπερνάει!!! @marilouuΜε το καλό και στα δικά σου θετικά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.Σας ευχαριστώ για τις ευχές και την θετική σας αύρα.Σε λίγο θα πάω...Δεν ξέρω βέβαια τι ώρα θα βγει.Μου έχουν κοπεί τα πόδια.Τρεμω ολόκληρη!Έχω παγωμένα χέρια.Μετα την χοριακη θα πάμε για ψώνια να ξεχνιέμαι λίγο..Ο Θεός βοηθός.💓💞💕

Κορίτσι μου εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα!!!! Όλα καλά θα είναι 🥰♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αυτό ακριβώς εννοούσα .. ότι μπορείς άμεσα να ξεκινήσεις . Σε θέλω δυνατή . 1 στις 4 γυναίκες έχουν μια βιοχημική και πλέον έχουν τα μωράκια τους αν βάλουμε και αυτές που δεν κάνανε κάποιο τεστ τότε ο αριθμός 4 γίνεται ακόμα πιο μικρός . 

Τι συνδιασμός σου έδωσε δηλαδή; 

@Θέτις Κ.έτσι είναι κορίτσι μου πάντα περιτριγυρίζει στο μυαλό το γιατί! Όμως προχωράμε και κάποια στιγμή θα έρθει και θα μείνει❤️

@Παρασκευαιδουναι κορίτσι μου είναι συχνό ! Προς το παρών δεν θέλει ψάξιμο και εύχομαι την επόμενη φορά να έρθει και να μεινει! Μου εδωσε και κλομιφαινη και λετροζολη συνδυάστηκα και όχι ένα από τα δυο! Πιστεύω μέχρι 10-11 του μηνα να γίνει η σπερματεγχυνση ! Εξαρτάται από το ποτέ θα αδιαθετησω  και ποτέ θα είναι ώριμα τα αυγουλακια ή το αυγουλακι! Σταμάτησα χθες προγεστερονη και σικλακουρ όποτε πιστεύω σε τρεις τέσσερις μέρες θα αδιαθετησω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.Σας ευχαριστώ για τις ευχές και την θετική σας αύρα.Σε λίγο θα πάω...Δεν ξέρω βέβαια τι ώρα θα βγει.Μου έχουν κοπεί τα πόδια.Τρεμω ολόκληρη!Έχω παγωμένα χέρια.Μετα την χοριακη θα πάμε για ψώνια να ξεχνιέμαι λίγο..Ο Θεός βοηθός.💓💞💕

Περιμενουμεεεεεεε ❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Έχω έρθει Τρίκαλα εκδρομή με τον άντρα μου και τον μικρό μας. Θεέ μου δεν προλαβαίνω να μπω να σας διαβάσω ,όλη μέρα βλέπω μόνο μύλο των ξωτικών! Χαχαχαχ 

@Elk μου μα πόσο υπεροχααα!!! Την επόμενη φορά και καρδούλα!!!!μπράβο κορίτσι μου!!!

@marilouκαλή επιτυχία κορίτσι μου στην χοριακη σου σήμερα!!! Θα είμαστε εδώ να χαρούμε με το νούμερο σου!!! ❤️

Εγώ κορίτσια μου έχω μια ερώτηση. Ενώ παίρνω εδώ και 4 -5 μέρες προγεστερόνη γιατί βρε κορίτσια δεν έχω κανένα σύμπτωμα της??? Το στήθος ακόμη "κοιμάται". Ααα έκανα και χθες ένα τεστ με πρωινά ούρα και βγήκε κατάλευκο άρα τελείωσε η επίδραση της οβιτρελ! Σήμερα ειμαι 8η μέρα μετά την σπερματεγχυση. 

Συγγνώμη αν ξεχνάω να απαντήσω σε καποιες, μπαίνω διαβάζω απαντάω με το μυαλό μου και μετά ξεχνάω να απαντήσω κανονικά! 

Αχ τελειααααα στα τρικαλαααα❤️❤️❤️ να περάσετε τελεια🙏🙏🙏 δεν είναι απολυτοοοοοο ότι θα σε ποναει το στήθος όποτε μη το βάζεις το μυαλό σου αυτό! Από την Τετάρτη θα δεις το θετικο σου τεστακι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια χαίρομαι τόσο πολύ για σας που πήρατε αυτή τη χριστουγεννιάτικη χαρά ❣️❣️❣️

Ελπίζουμε κι εμείς να την έχουμε με τον καινούργιο χρόνο!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Κορίτσια γύρω στις μια με δύο μου είπε να περιμένω τηλεφώνημα.🙏🙏🙏

Είμαστε σε αναμμένα κάρβουνα!!! 🤞🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!! Είμαι καινουρια εδώ και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι περί ωορρηξιας γιατί και εγώ με τον σύζυγο μου προσπαθούμε για μωράκι. Χρησιμοποιώ πρώτο μήνα το home test και θα ήθελα τα φώτα σας. Την Πέμπτη 21.12 μου έδειξε αρκετά έντονη τη δεύτερη γραμμή οπότε είπαμε να ξεκινήσουμε. Επίσης χθες και πρωί και απόγευμα ήταν το ίδιο έντονες και οι δυο οπότε κάναμε και χθες το βράδυ. Σήμερα το πρωί ξύπνησα έκανα ένα και ήταν αρνητικό. Οπότε αυτό σημαίνει ότι η ωορρηξία έγινε κάπου το βράδυ σωστά ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Μπράβο κορίτσι μου είσαι εγκυος !!! Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 🥰🥳🤰😍😘🌈

Συγχαρητήρια !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Συγχαρητήρια!!! Να πάνε όλα καλά και να χαρείς κάθε στιγμή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου🥳🥳🥳🥳🥳 να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη💝💝💝💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Μπραβοοοοοοο!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!! Όοολα θα πάνε υπεροχα!!🎉🎉🎉🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Ουουου συγχαρητήρια @marilouuεύχομαι τα καλύτερα ❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Τέλεια κορίτσι μου συγχαρητήρια, όλα να πάνε πολύ καλα🥰🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Συγχαρητήρια!!! Μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Συγχαρητηρήρια!!! Όλα να πάνε υπέροχα! Ήρθε το δώρο των Χριστουγέννων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες από τα βάθη της καρδιάς μου.❤️❤️❤️Με συγκινησατε...καλά σήμερα και γενικά δεν το έχω και δύσκολο το κλάμα.Ευχομαι σε κάθε μία ξεχωριστά ο,τι επιθυμεί να της το φέρει ο νέος χρόνος.Προσπαθω να το πιστέψω όλο αυτό που ζω από το μεσημέρι και μετά.Ειναι τόσες πολλές οι σκέψεις και τα συναισθήματα.💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Ναιιιιι...άλλη μια στις εγκυουλες του Δεκεμβρίου!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Σου εύχομαι να το ευχαριστηθείς όσο δεν πάει 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Πολλά συγχαρητήρια!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι με ένα υγιές μωρό!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Συγχαρητήρια !!! 👏🏻👏🏻👏🏻💗💗 Εύχομαι μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Και με τον καινούργιο χρόνο να κρατάς αγκαλιά το υγιέστατο μωρακι σου!!👩‍🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Ε ναιιιιιιιι♥️♥️♥️♥️♥️Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα🙏🙏🙏🙏

IMG_20231223_155401.jpg

Συγχαρητήρια!!!με το καλό!!!🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι αυτά έβαλε και σε εμένα συν για τοξόπλασμα και μεταδιδόμενα νοσήματα. Το μόνο που δεν έκανα είναι η εξέταση της κυστικής ίνωσης γιατί εδώ που μένω κοστίζει αρκετά ακριβά και μου είπε πως θα μου πάρει ο ίδιος αίμα και θα το μεταφέρει στο νοσοκομείο της Αθήνας για την εξέταση αυτή. 
    • Τώρα η αλήθεια είναι νιώθω ότι θέλω χρόνο για τον εαυτό μου σας ευχαριστώ κορίτσια πολύ που μου δίνεται κουραγιο
    • Κορίτσι μου Παρε το χρόνο σου , θρήνησε για την απώλεια σου, βίωσε το και μην το προσπερνάς γιατί θα σε πνίξει κάποια στιγμή.  Εχεις ένα παιδάκι ακόμα που αγαπάς και σε αγαπάει και είμαι σίγουρη ότι θα είσαι εκει γι αυτό πάντα. Αλλά τώρα χρειάζεσαι λίγο χρόνο για να βιώσεις και εσύ την απώλεια σου. Δεν σημαίνει ότι παραμελείς το παιδακι σου. Μην ακούς τι λένε οι άλλοι…
    • Σε ευχαριστώ για τα όμορφα σου λόγια λυπάμαι και για τη δική σου απώλεια ναι αυτό νιώθω ότι θέλω χρόνο δεν το πιστεύω ακόμα τι έχει γίνει....ήταν στιγμιαίο μου είπε ο γιατρός έπαθα αποκόλληση πλακούντα και γίνονται αυτά ένα στο εκατομμύριο ήμουν η τυχερή και ήμουν μέσα στο εκατομμύριο 
    • Κοριτσι μου γεια σου!! 🌺 Καλως ηρθες στην παρεα μας κ ελπιζω να εισαι καλα κ να μην εχεις ξαναδει καφε.. η προγεστετονη σιγουρα βοηθαει αλλα λγκ σου ειπε κ ξεκουραση οσο γινεται... εργαζεσαι; μηπως να παρεις αναρρωτικη γ ν εισαι πιο ηρεμη κ ξεκουραστη;; Στη γιατρο ποτε θα ξαναπας;; Ευχομαι ν πανε ολα καλα γ ολες μας κ το ταξιδι μας να φτασει ως το τελος με γερα μωρα στην αγκαλια μας!!🙏🙏🙏🤰🤰🤰🤰💞💞💞🧿🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...