Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου! Είμαι λίγο προβληματισμενη..πως σας φαίνεται σήμερα? Είναι λιιιιγο πιο έντονο..αλλά είναι άραγε ικανοποιητικό?

Screenshot_20231208_063219_Gallery.jpg

Κορίτσι μου αργει να δείξει την διαφορά το τεστ είναι χαμηλά ακόμα η τιμή και δεν φαίνεται αμέσως έντονη η διαφορά

να συγκρίνεις αυτο το τεστ με το προχθεσινό, όχι το χθεσινό  

γενικα οι ταινιες σκουραίνουν πιο δύσκολα από τα αλλά τεστ 

Αν μπορείς να κανείς υπομονή η γνωμη μου είναι να κανείς Δευτέρα με Τετάρτη χοριακη γιατί ο γιατρός πιστεύω θα θέλει την μέρα που περιμένεις περίοδο χοριακη με την καθυστέρηση 

τωρα αν δεν έχεις  θέμα να κανείς αρκετές χοριακες και σε βοηθανε να ηρεμήσεις εννοείται να πας να κανείς 

εγω πάλι δεν τις θέλω καθόλου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου αργει να δείξει την διαφορά το τεστ είναι χαμηλά ακόμα η τιμή και δεν φαίνεται αμέσως έντονη η διαφορά

να συγκρίνεις αυτο το τεστ με το προχθεσινό, όχι το χθεσινό  

γενικα οι ταινιες σκουραίνουν πιο δύσκολα από τα αλλά τεστ 

Αν μπορείς να κανείς υπομονή η γνωμη μου είναι να κανείς Δευτέρα με Τετάρτη χοριακη γιατί ο γιατρός πιστεύω θα θέλει την μέρα που περιμένεις περίοδο χοριακη με την καθυστέρηση 

τωρα αν δεν έχεις  θέμα να κανείς αρκετές χοριακες και σε βοηθανε να ηρεμήσεις εννοείται να πας να κανείς 

εγω πάλι δεν τις θέλω καθόλου 😂

το σκέφτομαι για σάββατο αρχικά γιατί θα ηρεμήσω το ΣΚ.. μετά βλέπουμε...εντωμεταξύ εχθές η αγαπημένη μου φίλη με 1 επαφή χωρίς να προσπαθούν είχε θετικό τεστ και 2500 χοριακη...τρελαθήκαμε ΄ όλοι!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

το σκέφτομαι για σάββατο αρχικά γιατί θα ηρεμήσω το ΣΚ.. μετά βλέπουμε...εντωμεταξύ εχθές η αγαπημένη μου φίλη με 1 επαφή χωρίς να προσπαθούν είχε θετικό τεστ και 2500 χοριακη...τρελαθήκαμε ΄ όλοι!!! ❤️

Χαχαχα είδες το άτιμο καμία φορά πως έρχεται 😂

Μπράβο της με το καλό να έρθει το μωρακι 

2,500 άργησε λίγο να το πάρει χαμπάρι μάλλον δεν το περίμενε αυτήν θα πάει κατευθείαν να ακούσει καρδιά στον υπέρηχο 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα είδες το άτιμο καμία φορά πως έρχεται 😂

Μπράβο της με το καλό να έρθει το μωρακι 

2,500 άργησε λίγο να το πάρει χαμπάρι μάλλον δεν το περίμενε αυτήν θα πάει κατευθείαν να ακούσει καρδιά στον υπέρηχο 😊

ναι...ειχε 5 μερες καθυστερηση και νομισε επειδη ηταν αρρωστη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

ναι...ειχε 5 μερες καθυστερηση και νομισε επειδη ηταν αρρωστη :P

Και πάλι για 5 μερες καθυστέρηση πολύ μου φαίνεται  η χοριακη της 😂

Για εμένα αυτό είναι το καλύτερο να πηγαίνεις λίγο αργότερο και να βλέπεις τέτοιο νούμερο στην χοριακη σου φευγει το άγχος της αρχής αλλά τι να κάνω που το περιμένω και αν έχω και 2-3 συμπτώματα μετά δεν κρατιέμαι να μην κάνω το τεστ 😂 
 αλλά οι χοριακες με προκαλούν πολύ άγχος να περιμένω να βγουν τα αποτελέσματα γιατί εμένα εδώ στο χωριό δίνεις αίμα το πρωί και στην καλύτερη θα αποτελέσματα στα λένε 9 το βράδυ.. στην κόρη μου μου τα είπαν την επομενη το απόγευμα πάνω 30 ώρες και περίμενε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η ELENNA11 είπε:

Συγχαρητήρια και στα δυο κοριτσια @ΜΑΡΘΑΑ_61 και @marinaP  !! Εύχομαι μια εύκολη εγκυμοσυνη!! Κρατήστε μας ενήμερες! Κορίτσια σας διαβάζω και νιώθω ότι με ηρεμείτε! Σας ευχαριστώ παρά πολύ! Έχω μάθει πολλά μέσα από την συζήτηση! Αύριο θα κάνω τη χοριακη μετά την σπερματέγχυση! Και έχω ενθουσιαστεί λίγο έχω τα ίδια συμπτώματα με τη @ΜΑΡΘΑΑ_61 πόνους στην κοιλιά, κούραση, 37,5 θερμοκρασία αλλά δεν πονάει το στήθος ρε κορίτσια. Κ σε πολλες γνωστές μου αυτό ποναγε πρώτο κ μετά λέω δεν είμαι κ στεναχωριεμαι. Σαν τρελή! @Mpourmpouloπως είσαι εσυ;;;

Εύχομαι καλά αποτελέσματα!! Μια μεγάλη χοριακη!! Ουσιαστικά συμπτώματα εγκυμοσύνης συνήθως έχουμε μετά την 8η εβδομάδα. Εμένα από εκει κ μετά πρήστηκε το στήθος.

στις πριν 16 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 😁 Έχω καλά νέα.Το ενδομήτριο 7,5 με 8,9.Την επόμενη Πέμπτη μεσημεράκι κλεισαμε ραντεβού για την έμβρυομεταφορα.Ειμαι χαρούμενη... Προχωράμε 🙏🙏🙏🙏Και δεν έχω κάτι σε πολύποδα...Όλα καθαρα!♥️

Σούπερ κορίτσι μου!!! Με το καλό 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου! Είμαι λίγο προβληματισμενη..πως σας φαίνεται σήμερα? Είναι λιιιιγο πιο έντονο..αλλά είναι άραγε ικανοποιητικό?

Screenshot_20231208_063219_Gallery.jpg

Σύγκρινε με το προχθεσινό κοριτσάκι μου κ αν θες κάνε τη χοριακη το απόγευμα που θα έχουν περάσει οι 48 ώρες να δεις ότι διπλασιάστηκε να ηρεμήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου! Είμαι λίγο προβληματισμενη..πως σας φαίνεται σήμερα? Είναι λιιιιγο πιο έντονο..αλλά είναι άραγε ικανοποιητικό?

Screenshot_20231208_063219_Gallery.jpg

Κορίτσι μου καλημέρα εγώ το βλέπω μια χαρά το τέστ πιο σκούρο από το χθεσινό αλλά έχω παρατηρήσει πολλές κοπέλες ότι τα τεστ δεν σκουρενουν με τον ίδιο τρόπο όπως ανεβαίνει η χορική! Θέλει περισσότερη υπομονή! Όσο για την χορική εγώ θα σου έλεγα να κάνεις όπως νιώθεις! Σε κάποιες δημιουργει άγχος σε άλλες όχι! Αν είναι να ηρεμήσεις τότε ναι να πας για χορική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου! Είμαι λίγο προβληματισμενη..πως σας φαίνεται σήμερα? Είναι λιιιιγο πιο έντονο..αλλά είναι άραγε ικανοποιητικό?

Screenshot_20231208_063219_Gallery.jpg

Κορίτσι μου καλημέρα!! Είσαι πριν την περίοδο κ είναι λογικό να μην είναι ακόμα έντονο.. όλα καλά είναι... 🥰 Θα δεις την ημέρα της περιόδου που θα έχει ανέβει πολύ η χοριακη θα είναι πολύ έντονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Και πάλι για 5 μερες καθυστέρηση πολύ μου φαίνεται  η χοριακη της 😂

Για εμένα αυτό είναι το καλύτερο να πηγαίνεις λίγο αργότερο και να βλέπεις τέτοιο νούμερο στην χοριακη σου φευγει το άγχος της αρχής αλλά τι να κάνω που το περιμένω και αν έχω και 2-3 συμπτώματα μετά δεν κρατιέμαι να μην κάνω το τεστ 😂 
 αλλά οι χοριακες με προκαλούν πολύ άγχος να περιμένω να βγουν τα αποτελέσματα γιατί εμένα εδώ στο χωριό δίνεις αίμα το πρωί και στην καλύτερη θα αποτελέσματα στα λένε 9 το βράδυ.. στην κόρη μου μου τα είπαν την επομενη το απόγευμα πάνω 30 ώρες και περίμενε 

Εμένα γιατί ποτέ δεν μου έδειξαν τα τεστ πριν την καθυστέρηση;;;;και στα παιδιά μου ούτε καν την ημέρα που περιμένα περίοδο...μόνο με καθυστέρηση έδειχναν θετικά....🤔🤔🤔 Απορώ ..μόνο εγώ το έχω αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εμένα γιατί ποτέ δεν μου έδειξαν τα τεστ πριν την καθυστέρηση;;;;και στα παιδιά μου ούτε καν την ημέρα που περιμένα περίοδο...μόνο με καθυστέρηση έδειχναν θετικά....🤔🤔🤔 Απορώ ..μόνο εγώ το έχω αυτό;

Δεν ξέρω κορίτσι μου..

εμένα ξέρω ότι τα τεστ home test ( γιατί αυτά κάνω ) δείχνουν 12 μερες μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας όχι νωρίτερα έχει να κάνει πιστεύω με το ποτε κανείς ωορρηξία και με το ποτε γίνετε η εμφύτευση για να μπορέσει να δείξει 🤷‍♀️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

ναι...ειχε 5 μερες καθυστερηση και νομισε επειδη ηταν αρρωστη :P

Μάρθα μου μη σε απασχολεί το γεγονός ότι είναι ακόμη αχνό. Θέλει λίγες μέρες να δείξει πιο έντονο όπως λένε και τα κορίτσια παραπάνω. Το τεστ του εμπορίου πάντως το δείχνει πιο έντονα ,σε μένα έτσι έγινε. Μην ανησυχείς όλα θα πάνε τέλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Μάρθα μου μη σε απασχολεί το γεγονός ότι είναι ακόμη αχνό. Θέλει λίγες μέρες να δείξει πιο έντονο όπως λένε και τα κορίτσια παραπάνω. Το τεστ του εμπορίου πάντως το δείχνει πιο έντονα ,σε μένα έτσι έγινε. Μην ανησυχείς όλα θα πάνε τέλεια!!

μακάρι..σ αυτό ελπίζω ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

μακάρι..σ αυτό ελπίζω ❤️ 

Μάρθα μου, κάθε δύο μέρες θα συγκρίνεις τα τεστ, και πάλι μπορεί να μην δεις τεράστια διαφορά. Το έκανα και εγώ μέχρι 6η εβδομάδα για αυτό στο λέω. Όλα καλά θα πάνε ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elli13 είπε:

Μάρθα μου, κάθε δύο μέρες θα συγκρίνεις τα τεστ, και πάλι μπορεί να μην δεις τεράστια διαφορά. Το έκανα και εγώ μέχρι 6η εβδομάδα για αυτό στο λέω. Όλα καλά θα πάνε ♥️♥️

ΑΧ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΜΟΥ..ΠΌΣΗ ΔΎΝΑΜΗ ΜΟΥ ΔΊΝΕΤΕ...<3 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν άντεξα...πήγα για επανέλεγχο..προχθές είχα 11.5..πως σας φαίνεται?? Νομίζω είναι καλά.. περιμένω σε 3 μερες την ακατανόμαστη..

Screenshot_20231208_152326_Samsung Notes.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα...πήγα για επανέλεγχο..προχθές είχα 11.5..πως σας φαίνεται?? Νομίζω είναι καλά.. περιμένω σε 3 μερες την ακατανόμαστη..

Screenshot_20231208_152326_Samsung Notes.jpg

Είσαι τέλεια! Σκέψου την ημέρα που περιμένεις θα έχεις πάνω από εκατό οπότε σούπερ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μου πάλι τα ίδια..μου απάντησε ότι είναι οριακό.. 😪😪 ενώ την προηγούμενη φορά μου εειχε πει πρέπει να είναι πάνω από 20..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Ο γιατρός μου πάλι τα ίδια..μου απάντησε ότι είναι οριακό.. 😪😪 ενώ την προηγούμενη φορά μου εειχε πει πρέπει να είναι πάνω από 20..

Να του πεις πως είναι ό,τι πρέπει για να εμψυχωνει τους ασθενείς του 😡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Να του πεις πως είναι ό,τι πρέπει για να εμψυχωνει τους ασθενείς του 😡

Πραγματικά..συνέχεια με προσγειωνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Ο γιατρός μου πάλι τα ίδια..μου απάντησε ότι είναι οριακό.. 😪😪 ενώ την προηγούμενη φορά μου εειχε πει πρέπει να είναι πάνω από 20..

για κάποιο λόγο το εχει προδικάσει δηλαδή ο γιατρός σου ότι δεν θα προχωρήσει; για εμένα κακος μίλησες και μαζί του σημερα δεν θα έπρεπε να τον πάρεις αυτοί αν δεν είσαι σε καθυστέρηση δεν δίνουν  σημασία στις χοριακες από τόσο νωρίς..

εγω θυμάμαι στην πρώτη εγκυμοσύνη μου την ημέρα που περίμενα περίοδο ο γιατρός με είπε στο τηλ και ένα 50 να δούμε στην χοριακη θα είναι οκ για αρχή.. 

Κανε λίγο υπομονή κορίτσι μου εμένα καλή μου φαίνεται σαν νούμερο και για πριν την καθυστέρηση 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Ο γιατρός μου πάλι τα ίδια..μου απάντησε ότι είναι οριακό.. 😪😪 ενώ την προηγούμενη φορά μου εειχε πει πρέπει να είναι πάνω από 20..

Κορίτσι μου η χοριακη σου είναι τέλεια έχει περάσει τον διπλασιασμό, συγγνώμη αλλά εγω θα άλλαζα γιατρό! Δεν είναι αυτή αντιμετώπιση όπως και να έχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα... Καλό μήνα να έχουμε και καλές γιορτές... να περάσουμε όμορφα!! αρχικά να ευχηθώ στις εγκυούλες μας @marinaP  και @ΜΑΡΘΑΑ_61 κορίτσια μου συγχαρητήρια!!! καλές και τελειόμηνες εγκ@

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ο γιατρός σου δεν μας τα λέει καλά... τον έχεις χρόνια;; τι αρνητικούρα είναι αυτή που τον διακα΄τεχει... πιστεύω σε λίγες μέρες η χοριακή σου θα είναι στο Θεό!! 

@Girly η δεύτερη φορά θα είναι και η τυχερή σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα...πήγα για επανέλεγχο..προχθές είχα 11.5..πως σας φαίνεται?? Νομίζω είναι καλά.. περιμένω σε 3 μερες την ακατανόμαστη..

Screenshot_20231208_152326_Samsung Notes.jpg

Κορίτσι μου πολύ καλή η χοριακη σου από τη στιγμή που διπλασιάζεται δεν χρειάζεται να ανησυχείς θεωρώ. Όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα...πήγα για επανέλεγχο..προχθές είχα 11.5..πως σας φαίνεται?? Νομίζω είναι καλά.. περιμένω σε 3 μερες την ακατανόμαστη..

Screenshot_20231208_152326_Samsung Notes.jpg

Εδώ έχουμε τριπλασιασμό όχι απλά διπλασιασμό και πάλι δεν του φτάνει?? Νομίζω ότι πρέπει να τον αλλάξεις άμεσα!! Τέλεια πάει το σπορακι κορίτσι!! Συνέχισε τις βιταμίνες σου και βρες άλλον να σε αναλάβει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΜΑΡΘΑΑ_61 και γω θεωρω πως ειναι τελεια η χοριακη σου. Οι γιατροι μεχρι κ τη μερα π κανονικά εχεις καθυστερηση περιμένουν γτ πολλες κυησεις καταληγουν σε βιοχημικες. Πολλες φορες δεν το καταλαβαινουμε καν. Γι αυτο κ μετράνε τις τιμες μετα την καθυστέρηση. Ωστόσο μια χαρα είναι η χοριακη σου. Να δεις που τη Δευτερα θ ειναι πανω απο 100.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...