Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

@Elk @Diwni κορίτσια μου σας ευχαριστώ για τις συμβουλές.. έχετε απόλυτο δίκιο.. θα προσπαθήσω λιγο να ηρεμήσω.. θα ξεκινήσω παλι τα felicine και θα πάω Δευτέρα.. αλλά τα τεστακια μ θα τα κάνω το πρωί.. ίσα ίσα να ευχαριστηθώ τη γραμμουλα (αν με το καλο μείνει κ σκουραινει με τον καιρο) ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

@Elk @Diwni κορίτσια μου σας ευχαριστώ για τις συμβουλές.. έχετε απόλυτο δίκιο.. θα προσπαθήσω λιγο να ηρεμήσω.. θα ξεκινήσω παλι τα felicine και θα πάω Δευτέρα.. αλλά τα τεστακια μ θα τα κάνω το πρωί.. ίσα ίσα να ευχαριστηθώ τη γραμμουλα (αν με το καλο μείνει κ σκουραινει με τον καιρο) ❤️

Ναι τεστ να κανείς το πρωί εννοεται αφού το θέλεις.. 😊 και να μας τα στέλνεις να χαρούμε και εμείς την γραμμουλα σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια πείτε με τρελή.. αλλά πήγα κ έκανα χοριακη..δεν άντεξα.. είναι πολύ χαμηλή βέβαια αλλά είναι πάνω από 5...τι κάνω τώρα????😬😬😬😬 έχω τρελαθεί 

Screenshot_20231206_140057_Samsung Notes.jpg

Γιουπιιιιιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ συγχαρητηριααααααααα🥳🥳🥳🥳🥳 πάρε τον γιατρό σου να σου δώσει οδηγίες❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μόλις έφυγα από την κλινικη❤️ το αυγουλακι δεν είχε σπάσει ακόμη και το σπερμα του συντρόφου ήταν μια χαρα όπως και το ενδομητριο ! Μας είπε να ερθουμε σε επαφή σήμερα και αύριο και να ξεκινήσω σήμερα σαλοσπιρ και από την Παρασκευή ουτροτζεσταν πρωί βράδυ κολπικά . Επίσης παιρνω ήδη και σικλακουρ από χθες! Ολα καλααα λοιπόν❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια πείτε με τρελή.. αλλά πήγα κ έκανα χοριακη..δεν άντεξα.. είναι πολύ χαμηλή βέβαια αλλά είναι πάνω από 5...τι κάνω τώρα????😬😬😬😬 έχω τρελαθεί 

Screenshot_20231206_140057_Samsung Notes.jpg

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου . Εισαι ΕΓΚΥΟΣ !!!! Σου ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχην ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις έφυγα από την κλινικη❤️ το αυγουλακι δεν είχε σπάσει ακόμη και το σπερμα του συντρόφου ήταν μια χαρα όπως και το ενδομητριο ! Μας είπε να ερθουμε σε επαφή σήμερα και αύριο και να ξεκινήσω σήμερα σαλοσπιρ και από την Παρασκευή ουτροτζεσταν πρωί βράδυ κολπικά . Επίσης παιρνω ήδη και σικλακουρ από χθες! Ολα καλααα λοιπόν❤️

Τελειαα, όλα να πάνε πολύ καλά και να μας στείλεις μια μεγάλη χοριακη σε λίγες μέρες❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις έφυγα από την κλινικη❤️ το αυγουλακι δεν είχε σπάσει ακόμη και το σπερμα του συντρόφου ήταν μια χαρα όπως και το ενδομητριο ! Μας είπε να ερθουμε σε επαφή σήμερα και αύριο και να ξεκινήσω σήμερα σαλοσπιρ και από την Παρασκευή ουτροτζεσταν πρωί βράδυ κολπικά . Επίσης παιρνω ήδη και σικλακουρ από χθες! Ολα καλααα λοιπόν❤️

Μπράβο κορίτσι μου άντε με το καλό να έρθει το σπορακι σας 

εύχομαι σε 2 βδομαδες να στείλεις θετικη χοριακη 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo είμαι στην 24η ημέρα του κύκλου..κανονικά περιμένω περίοδο σε 5 ημέρες..

με το καλό να κάνετε τις επαφούλες σας αυτές τις μέρες και να πάνε όλα τέλεια!!!σε 2 βδομάδουλες θα μας στείλεις κ εσυ τα ευχάριστα!

@dimandσ ευχαριστω πολυυυυ ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo το βραδυ κανε κατάσταση. Ανοιξε ενα κρασακι και απολαυστε το. Βαλτε τ χερακι σας και σεις εφοσον ετσι ειπε ο γιατρος χαχα. 

Το θεματακι πρεπει να κλείσει με τουλάχιστον δυο εγκυμοσυνες. Τους τελευταίους 2 μηνες που σας παρακολουθω νομιζω ειχε 2 εγκυμοσυνες τον Οκτώβριο και δυο το Νοεμβριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τελειαα, όλα να πάνε πολύ καλά και να μας στείλεις μια μεγάλη χοριακη σε λίγες μέρες❣️❣️

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου❤️ και εσυ με το καλό το μπεμπακι σου🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου άντε με το καλό να έρθει το σπορακι σας 

εύχομαι σε 2 βδομαδες να στείλεις θετικη χοριακη 🤰

Ευχαριστώ κορίτσι μου❤️❤️❤️ σε 2 εβδομάδες να ανακοινώσουμε μαζι τα χαρμοσυνα εύχομαι❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

@Mpourmpoulo είμαι στην 24η ημέρα του κύκλου..κανονικά περιμένω περίοδο σε 5 ημέρες..

με το καλό να κάνετε τις επαφούλες σας αυτές τις μέρες και να πάνε όλα τέλεια!!!σε 2 βδομάδουλες θα μας στείλεις κ εσυ τα ευχάριστα!

@dimandσ ευχαριστω πολυυυυ ❤️

 

Οποτεεεε είναι σούπερ κάλε η χοριακη σου ❤️❤️❤️❤️❤️ καλούς διπλασιασμούς και μια τελεια και τελειομηνη εγκυμοσυνη εύχομαι🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo το βραδυ κανε κατάσταση. Ανοιξε ενα κρασακι και απολαυστε το. Βαλτε τ χερακι σας και σεις εφοσον ετσι ειπε ο γιατρος χαχα. 

Το θεματακι πρεπει να κλείσει με τουλάχιστον δυο εγκυμοσυνες. Τους τελευταίους 2 μηνες που σας παρακολουθω νομιζω ειχε 2 εγκυμοσυνες τον Οκτώβριο και δυο το Νοεμβριο.

Έχω την μαμά μου ακόμη σπίτι αλλά θα προσπαθησουμε να γίνει αθόρυβα😂😂😂 μακάρι κορίτσι μουυυυυ❤️❤️❤️ εύχομαι σε όλες μας να γεμίσει η κοιλιτσα μας συντομα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια πείτε με τρελή.. αλλά πήγα κ έκανα χοριακη..δεν άντεξα.. είναι πολύ χαμηλή βέβαια αλλά είναι πάνω από 5...τι κάνω τώρα????😬😬😬😬 έχω τρελαθεί 

Screenshot_20231206_140057_Samsung Notes.jpg

Κοριτσάκι μου είσαι έγκυος!!! Υπομονή λίγες μέρες ακόμα να αυξηθεί κ να ηρεμήσεις. Λογικό να είναι τόσο χαμηλή από τη στιγμή που την έκανες τόσο νωρίς για τον κύκλο σου. Αν θες κάνε μεθαύριο στο ίδιο μικροβιολογικό αφού έχουν περάσει 48ωρες να δεις ότι διπλασιάστηκε. Αν μπορείς να κρατηθείς κάνε από Δευτέρα που θα έχεις κ επίσημα καθυστέρηση. Με το καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κοριτσάκι μου είσαι έγκυος!!! Υπομονή λίγες μέρες ακόμα να αυξηθεί κ να ηρεμήσεις. Λογικό να είναι τόσο χαμηλή από τη στιγμή που την έκανες τόσο νωρίς για τον κύκλο σου. Αν θες κάνε μεθαύριο στο ίδιο μικροβιολογικό αφού έχουν περάσει 48ωρες να δεις ότι διπλασιάστηκε. Αν μπορείς να κρατηθείς κάνε από Δευτέρα που θα έχεις κ επίσημα καθυστέρηση. Με το καλό!!!!

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!! Θα περιμένω.. προσπαθώ προς το παρόν να κόψω καφεΐνη και να μειώσω πολύ το τσιγάρο ώστε από Δευτέρα να το κόψω τελείως.. φτάνει μ αυτά.. ντρέπομαι που το λέω αλλά για όσες καπνίζουν με καταλαβαίνουν.. δεν είναι εύκολο να κοπεί αλλά η εγκυμοσύνη είναι η καλύτερη ευκαιρία πιστεύω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου❤️❤️❤️ σε 2 εβδομάδες να ανακοινώσουμε μαζι τα χαρμοσυνα εύχομαι❤️❤️❤️

Μακάρι 🙏 

εγω τελείωσα με το σερί επαφών και περιμένω να δω αν είχαμε κανένα αποτέλεσμα σήμερα τον έδωσα ρεπό τον αντρα μου Ότι δουλειά ήταν να γίνει έγινε 😂

κοιτα να έχεις επαφες μην αφήσεις την ευκαιρία να πάει χαμένη ας είναι η είναι η μαμα σου εκεί θα κάνετε στα σιγανά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΜΑΡΘΑΑ_61 συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μην σε ανησυχεί το μικρό νούμερο, και απορώ με τον γιατρό σου.. συμφωνώ με την @Elk, ίσως χρειαστεί να τον αλλάξεις. Δεν θα επεκταθω, αλλά γιατρός που με είχε αντιμετωπίσει έτσι στην πρώτη εγκυμοσύνη (άσχετα αν δεν προχώρησε), κατά πάσα πιθανότητα ευθύνεται για την αποβολή φίλης που την είχε πείσει ότι δεν θα έμενε έγκυος φυσιολογικα, και να κάνει εξωσωματική. Και αν θυμάμαι καλά ο γιατρός αυτός είναι κάπου στο Πέραμα. Εν πάση περιπτώσει, χαλάρωσε και απόλαυσε το 🥰🥰

Κλασικά αγαπημένες μου άναψα για όλες σας κεράκι τη μέρα που πήγαμε για την ευχουλα σαραντισμου της μπέμπας ♥️ Δεν σας ξεχνάω εννοείται, είστε πάντα στις προσευχές μου ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Μόλις πήρα το γιατρό μου και μ έριξε λίγο.. μ είπε ότι κάτω από 20 είναι αρνητική. 😪 μάλλον θα ήθελε να δει μεγαλύτερο νούμερο.. αλλά είμαι στην 24η ημέρα.. 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια! Είναι σίγουρα σύλληψη! Όντως να ξέρεις ισχύει αυτό που είπε ο γιατρός σου. Κάτω από 5 είναι αρνητική, πάνω από 20 είναι θετική η χοριακη. Αυτό το ενδιάμεσο σημείο δεν το θεωρούν τίποτα και δε θέλουν να κάνουν τεστ και οριακές με τέτοια νούμερα. Δηλαδή γιατρός δε θα σου πει είσαι έγκυος με κάτω από 20. Ωστόσο αν πήγαινες χθες για χοριακη μπορεί να ήταν αρνητική, συνεπώς είναι απλα πολύ νωρίς. Εμένα ο γιατρός μου και με 150 που τον είχα πάρει επειδή ήμουν πριν την καθυστέρηση ήταν "Είσαι έγκυος, είναι νωρίς. Θα δούμε." Πριν την καθυστέρηση οι γιατροί είναι συγκρατημένοι μιας και έχουν δει πολλά και ξέρουν τις πιθανότητες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

@Mpourmpoulo είμαι στην 24η ημέρα του κύκλου..κανονικά περιμένω περίοδο σε 5 ημέρες..

με το καλό να κάνετε τις επαφούλες σας αυτές τις μέρες και να πάνε όλα τέλεια!!!σε 2 βδομάδουλες θα μας στείλεις κ εσυ τα ευχάριστα!

@dimandσ ευχαριστω πολυυυυ ❤️

 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια! τόσες ,μέρες πριν την περίοδο και έχεις θετική χοριακή, πολύ ωραία!
Πότε είχες ωορηξία; ξέρεις;
Γιατί πρέπει να είμαστε κοντά και με έβαλες σε σκέψεις, να αρχίσω τα τεστ απο αύριο;;; λαλαλαλαλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μακάρι 🙏 

εγω τελείωσα με το σερί επαφών και περιμένω να δω αν είχαμε κανένα αποτέλεσμα σήμερα τον έδωσα ρεπό τον αντρα μου Ότι δουλειά ήταν να γίνει έγινε 😂

κοιτα να έχεις επαφες μην αφήσεις την ευκαιρία να πάει χαμένη ας είναι η είναι η μαμα σου εκεί θα κάνετε στα σιγανά 😊

Αντε καλή επιτυχια κοριτσάκι μου❤️❤️ αστον να ξεκουραστεί ❤️❤️ ναι ναι θα γίνει αθόρυβα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

@ΜΑΡΘΑΑ_61 συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μην σε ανησυχεί το μικρό νούμερο, και απορώ με τον γιατρό σου.. συμφωνώ με την @Elk, ίσως χρειαστεί να τον αλλάξεις. Δεν θα επεκταθω, αλλά γιατρός που με είχε αντιμετωπίσει έτσι στην πρώτη εγκυμοσύνη (άσχετα αν δεν προχώρησε), κατά πάσα πιθανότητα ευθύνεται για την αποβολή φίλης που την είχε πείσει ότι δεν θα έμενε έγκυος φυσιολογικα, και να κάνει εξωσωματική. Και αν θυμάμαι καλά ο γιατρός αυτός είναι κάπου στο Πέραμα. Εν πάση περιπτώσει, χαλάρωσε και απόλαυσε το 🥰🥰

Κλασικά αγαπημένες μου άναψα για όλες σας κεράκι τη μέρα που πήγαμε για την ευχουλα σαραντισμου της μπέμπας ♥️ Δεν σας ξεχνάω εννοείται, είστε πάντα στις προσευχές μου ♥️

Ευχαριστούμε παρααα πολύ κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ να φιλήσεις τα ομορφα μπουτακια 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια! τόσες ,μέρες πριν την περίοδο και έχεις θετική χοριακή, πολύ ωραία!
Πότε είχες ωορηξία; ξέρεις;
Γιατί πρέπει να είμαστε κοντά και με έβαλες σε σκέψεις, να αρχίσω τα τεστ απο αύριο;;; λαλαλαλαλ!

Δεν είμαι σίγουρη.. αλλά με βάση τη θερμοκρασία μάλλον είμαι στη 10η μέρα απ την ωορρηξια..(αυτό το μήνα έλεγξα με θερμομετρο)..

Θυμάμαι ότι ήμασταν κοντά 😉 σ εμένα πάντως τα one step έδειξαν σήμερα.. γι αυτό πήγα για χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!! Θα περιμένω.. προσπαθώ προς το παρόν να κόψω καφεΐνη και να μειώσω πολύ το τσιγάρο ώστε από Δευτέρα να το κόψω τελείως.. φτάνει μ αυτά.. ντρέπομαι που το λέω αλλά για όσες καπνίζουν με καταλαβαίνουν.. δεν είναι εύκολο να κοπεί αλλά η εγκυμοσύνη είναι η καλύτερη ευκαιρία πιστεύω..

Κορίτσι μουυυυ συγχαρητήριααααααα!!? Μπραβοοοοοο πω πω τι ωραιαααα!! Με το καλό κορίτσι μου γλυκό. Να  έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Οολα θα πάνε υπέροχα!!!!!! 

Το τσιγάρο αν δεν μπορείς να το κόψεις προσπάθησε να το ελλατωσεις ..σε λίγο έτσι και αλλιώς δεν θα το θέλεις...στο λέω εγώ που είμαι έντονη καπνίστρια. Τώρα που ήμουν έγκυος και με μικρή χοριακη δεν με ενοχλούσε μεν αλλά δεν το ζητούσα δε! Η φύση προνοεί πίστεψε με!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Δεν είμαι σίγουρη.. αλλά με βάση τη θερμοκρασία μάλλον είμαι στη 10η μέρα απ την ωορρηξια..(αυτό το μήνα έλεγξα με θερμομετρο)..

Θυμάμαι ότι ήμασταν κοντά 😉 σ εμένα πάντως τα one step έδειξαν σήμερα.. γι αυτό πήγα για χοριακη! 

Εγώ αύριο είμαι 10 μέρες από την ωορηξία... αχ!!
🥰 Συνεχίζεις να έχεις ανεβασμένη θερμοκρασία;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μουυυυ συγχαρητήριααααααα!!? Μπραβοοοοοο πω πω τι ωραιαααα!! Με το καλό κορίτσι μου γλυκό. Να  έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Οολα θα πάνε υπέροχα!!!!!! 

Το τσιγάρο αν δεν μπορείς να το κόψεις προσπάθησε να το ελλατωσεις ..σε λίγο έτσι και αλλιώς δεν θα το θέλεις...στο λέω εγώ που είμαι έντονη καπνίστρια. Τώρα που ήμουν έγκυος και με μικρή χοριακη δεν με ενοχλούσε μεν αλλά δεν το ζητούσα δε! Η φύση προνοεί πίστεψε με!

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκια μου..να ξερεις περιμενω πως κ πως και τα δικα σου ευχάριστα!!!

Προσπαθώ ήδη πάρα πολύ.. Θα τα καταφέρω μέσα σε ένα 5ημερο..είμαι σιγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...