Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2024 🤰👶🏻


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό!!!Το εμβρυάκι μας είναι στο σπιτάκι του και είναι μια χαρά!!!σε μια εβδομάδα έχουμε ξανά ραντεβού να ακούσουμε καρδούλα γιατί σήμερα ήταν πολύ νωρίς και επίσης έτυχε χειρουργείο στον γιατρό μας οπότε γίνανε όλα κάπως λίγο ξαφνικά 😊😊

Τι ωραία νέα !! Μπράβο!!! 🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Είμαι στην 7η, εβδομάδα έχω κάνει ήδη υπέρηχο κ έχω ακούσει καρδιά πριν μέρες. Αυτή είναι η δεύτερη εγκυμοσυνη μου, έχω ηδη ένα αγοράκι 14μηνων. 

Στην πρώτη εγκυμοσυνη δεν καταλαβα τίποτα όλα ήταν λες κ δεν ήμουν εγκυος. Δούλευα κανονικά γυμναζομουν κλπ. Τώρα αισθάνομαι αναγούλες κ κόπωση από την 5η εβδομάδα και δεν κοιμάμαι καλά. Ελπίζω να φύγει σύντομα αυτό. Όσες δεν έχετε συμπτώματα, εκ πείρας σας μιλάω, χαρείτε το.

Α.και συγχαρητήρια να σας πάνε όλα καλά σε αυτό το υπέροχο ταξιδι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό!!!Το εμβρυάκι μας είναι στο σπιτάκι του και είναι μια χαρά!!!σε μια εβδομάδα έχουμε ξανά ραντεβού να ακούσουμε καρδούλα γιατί σήμερα ήταν πολύ νωρίς και επίσης έτυχε χειρουργείο στον γιατρό μας οπότε γίνανε όλα κάπως λίγο ξαφνικά 😊😊

Μπράβο κορίτσι Μ!!! Τέλεια!! Άντε  να ακούσετε καρδούλα ♥️♥️♥️Πόσες εβδομάδες είσαι σας είπε ο γιατρός; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το προηγούμενο ποστ δεν έχει ανέβει ακόμα. Δυστυχώς δεν έχω καλά νέα από τη γιατρό, το μωράκι μας δεν μεγάλωσε και η καρδούλα του δεν ακούστηκε όπως περιμέναμε, τώρα θα πάω για απόξεση και προχωράμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP πώς πήγε ο υπέρηχος κορίτσι μου ?? Εγώ περιμένω αύριο την μεγάλη μέρα !! Εντωμεταξυ δεν δημοσιεύονται κ όσα γράφω.. αλλά συνεχίζω μήπως κ σταματήσει κάποια στιγμή αυτή η δοκιμαστική περίοδος ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Το προηγούμενο ποστ δεν έχει ανέβει ακόμα. Δυστυχώς δεν έχω καλά νέα από τη γιατρό, το μωράκι μας δεν μεγάλωσε και η καρδούλα του δεν ακούστηκε όπως περιμέναμε, τώρα θα πάω για απόξεση και προχωράμε!

Αχ κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ!!!! Σου στέλνω μια αγκαλιά και εύχομαι γρήγορη ανάρρωση. Το έχω περάσει και ξέρω πως είναι! Οτι θες μπορείς να Μ στείλεις και προσωπικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/12/2023 at 1:24 ΠΜ, ο/η XanaT είπε:

@marinaP έκανες τελικά χοριακη? Συνεχίζουν οι πόνοι ή είσαι καλύτερα? Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι μέχρι να πας για υπέρηχο .. όλα καλά θα είναι .. φαντάζομαι συμβαίνει επειδή μεγαλώνει η μήτρα ..

Έλα κορίτσι μου, συνέχισε να γράφεις μήπως και τελειώνει αυτό το πρμα με τα μηνύματα. Καθε μέρα μπαίνω κορίτσια και περιμένω μηνύματα σας. Χοριακη οχι δεν έκανα τελικά.

Λοιπόν σήμερα το βράδυ έχω ραντεβού και με έχει φαει η αγωνία αν είναι όλα καλά. Οι πόνοι μειώθηκαν ευτυχώς δεν είναι τόσο έντονοι. Αλλά χθές το βράδυ είχα ένα πολύ δυνατό πόνο περιόδου που μου χτύπησε και στην μέση. Φοβήθηκα πολύ. Κατά τα άλλα δεν έχω κάποιο σημάδι οτι κάτι δεν πάει καλά. Συνεχίζονται οι αναγουλες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Titinakii είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Είμαι στην 7η, εβδομάδα έχω κάνει ήδη υπέρηχο κ έχω ακούσει καρδιά πριν μέρες. Αυτή είναι η δεύτερη εγκυμοσυνη μου, έχω ηδη ένα αγοράκι 14μηνων. 

Στην πρώτη εγκυμοσυνη δεν καταλαβα τίποτα όλα ήταν λες κ δεν ήμουν εγκυος. Δούλευα κανονικά γυμναζομουν κλπ. Τώρα αισθάνομαι αναγούλες κ κόπωση από την 5η εβδομάδα και δεν κοιμάμαι καλά. Ελπίζω να φύγει σύντομα αυτό. Όσες δεν έχετε συμπτώματα, εκ πείρας σας μιλάω, χαρείτε το.

Α.και συγχαρητήρια να σας πάνε όλα καλά σε αυτό το υπέροχο ταξιδι ❤️

Καλως ήρθες στο παρεάκι κορίτσι μου και να σου ζήσει το παιδάκι σου και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σ! Εσύ θα μας δίνεις και τα τιπς τώρα αφου ειναι και η δεύτερη εγκυμοσύνη σ😊😊 εμένα η πρώτη σταμάτησε λίγο νωρίς οπότε δεν έχω πολύ μεγάλη εμπειρία 😊 

Οσο για τα συμπτώματα η αλήθεια σε αυτή την εγκυμοσύνη πάνε και έρχονται και είμαι συνεχώς με το άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,όσες είστε καινούργιες να γράφετε συχνά ώστε να περάσει γρήγορα η δοκιμαστική σας περίοδο 😊😊..

@marinaP θα περιμένουμε νέα σου 🧿🧿🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια μου,όσες είστε καινούργιες να γράφετε συχνά ώστε να περάσει γρήγορα η δοκιμαστική σας περίοδο 😊😊..

@marinaP θα περιμένουμε νέα σου 🧿🧿🧿🧿🧿

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Θα σας γραψω μόλις φύγω από το γιατρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με έχει πιάσει ένας σχετικά έντονος κ συνεχόμενος πόνος στη μέση εδώ κ καμία ώρα και αγχώθηκα πολύ .. αύριο τέτοια ώρα θα ξέρω αν είναι όλα καλά .. 🤞🤞🤞

Εσείς πώς είστε?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

@marinaP κορίτσι μου 😊😊😊😊??

Έλα κορίτσι μου τώρα μπήκαμε σπίτι!! 

Όλα σούπερ! Ακούσαμε καρδούλα ♥️♥️♥️♥️ ο γιατρός πολύ ευχαριστημένος! Και θα πάμε ξανα σε δύο βδομάδες 🙏🏻👶🏽

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Έλα κορίτσι μου τώρα μπήκαμε σπίτι!! 

Όλα σούπερ! Ακούσαμε καρδούλα ♥️♥️♥️♥️ ο γιατρός πολύ ευχαριστημένος! Και θα πάμε ξανα σε δύο βδομάδες 🙏🏻👶🏽

Τέλεια νέα !! Μπράβο !! ♥️♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Έλα κορίτσι μου τώρα μπήκαμε σπίτι!! 

Όλα σούπερ! Ακούσαμε καρδούλα ♥️♥️♥️♥️ ο γιατρός πολύ ευχαριστημένος! Και θα πάμε ξανα σε δύο βδομάδες 🙏🏻👶🏽

Τέλεια νέα !! Μπράβο !! ♥️♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Έλα κορίτσι μου τώρα μπήκαμε σπίτι!! 

Όλα σούπερ! Ακούσαμε καρδούλα ♥️♥️♥️♥️ ο γιατρός πολύ ευχαριστημένος! Και θα πάμε ξανα σε δύο βδομάδες 🙏🏻👶🏽

Καλημερααααααα 😊😊😊😊

Τελειααααα 🧿🧿🧿🧿🧿🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

@Demy93 μου εσένα σου έδωσε ΠΗΤ; εμένα 27/07🥹🌈🌈🌈

Όχι κορίτσι μου δε μου έδωσε γιατί του έτυχε χειρουργείο και ήμασταν στα βιαστικά...Σήμερα κορίτσια μου δεν είναι καλά...Έχω πολλές διάρροιες και έχω ταλαιπωρηθεί...Αγχώνομαι κιόλας και δε περνάω όμορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Όχι κορίτσι μου δε μου έδωσε γιατί του έτυχε χειρουργείο και ήμασταν στα βιαστικά...Σήμερα κορίτσια μου δεν είναι καλά...Έχω πολλές διάρροιες και έχω ταλαιπωρηθεί...Αγχώνομαι κιόλας και δε περνάω όμορφα!!!

Ωχ περαστικά κορίτσι μου. Σε πείραξε κάτι; μήπως κρυωσες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ωχ περαστικά κορίτσι μου. Σε πείραξε κάτι; μήπως κρυωσες;;

Δεν έχω φάει τίποτα από το πρωί για να με πειράξει...το να κρυωσα μπορεί αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρο...Ακόμα και αυτό με έχει αγχώδεις και φοβάμαι μην επηρεάσει κάπου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Δεν έχω φάει τίποτα από το πρωί για να με πειράξει...το να κρυωσα μπορεί αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρο...Ακόμα και αυτό με έχει αγχώδεις και φοβάμαι μην επηρεάσει κάπου...

Οχι δεν θεωρώ οτι πρέπει να ανησυχείς. Το είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη λίγες μέρες με διάρροια. Μίλησες με το γιατρό να σε καθησυχάσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Οχι δεν θεωρώ οτι πρέπει να ανησυχείς. Το είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη λίγες μέρες με διάρροια. Μίλησες με το γιατρό να σε καθησυχάσει;

Όχι δεν έχω μιλήσει...δε θέλω να τον ενοχλώ και για τέτοια πράγματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Όχι δεν έχω μιλήσει...δε θέλω να τον ενοχλώ και για τέτοια πράγματα..

Εγώ είχα διάρροια στη πρώτη εγκυμοσύνη και σε αυτή εχω δυσκοιλιότητα. Μην ανησυχείς δεν θα είναι κάτι ανησυχητικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...