Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2024 🤰👶🏻


Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου,και εγώ σιγά σιγά έχω ξεκινήσει να ετοιμάζω τις παραγγελίες μου και αμέσως μετά το Πάσχα θα ολοκληρώσω και το δωμάτιο...Εδώ και μέρες όμως έχω άλλο θέμα καθώς ένα δόντι μου με πονάει απίστευτα και πρέπει να βγει...Ο οδοντίατρος μου μου το επιτρέπει κανονικά αλλά η οδοντίατρος μου δε με αναλαμβάνει (γενικά φοβάται και βασικά δε θέλει να μου κάνει εξαγωγή γιατί προτιμά την απονεύρωση,εγώ πάλι θέλω να τελειώνουμε μια και καλή)..Έχετε μήπως καμιά αντίστοιχη εμπειρία???

Ωχ ακόμη ταλαιπώρησε κορίτσι Μ; Δύσκολο με τα δόντια στην εγκυμοσύνη. Γιατί δεν ρωτάς να βρεις εναν οδοντίατρο που θα σε αναλάβει και έχει και εμπειρία στις έγκυες; Ισως Νιώσεις και πιο ασφαλής έτσι.

Κορίτσια εγώ έχω την λίστα που μου εδωσαν από την κλινική. Αλλά δεν την έχω  ετοιμάσει. Λέω να ξεκινήσω από την άλλη βδομάδα να την ετοιμάζω σιγά σιγά. 

Θα ξεκινήσω να παραγγέλνω και πανες, σαμπουάν κτλ. 

Όντως πως πέρασε ο καιρός. Πότε ειχαμε άγχος για το αν θα ακούσουμε την καρδούλα τους, για την αυχενική... Και τώρα γραφω και με κλωτσαει 🥹 λίγοι μήνες έμειναν κορίτσια και θα τα έχουμε στην αγκαλιά μας επιτέλους 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Ωχ ακόμη ταλαιπώρησε κορίτσι Μ; Δύσκολο με τα δόντια στην εγκυμοσύνη. Γιατί δεν ρωτάς να βρεις εναν οδοντίατρο που θα σε αναλάβει και έχει και εμπειρία στις έγκυες; Ισως Νιώσεις και πιο ασφαλής έτσι.

Κορίτσια εγώ έχω την λίστα που μου εδωσαν από την κλινική. Αλλά δεν την έχω  ετοιμάσει. Λέω να ξεκινήσω από την άλλη βδομάδα να την ετοιμάζω σιγά σιγά. 

Θα ξεκινήσω να παραγγέλνω και πανες, σαμπουάν κτλ. 

Όντως πως πέρασε ο καιρός. Πότε ειχαμε άγχος για το αν θα ακούσουμε την καρδούλα τους, για την αυχενική... Και τώρα γραφω και με κλωτσαει 🥹 λίγοι μήνες έμειναν κορίτσια και θα τα έχουμε στην αγκαλιά μας επιτέλους 💙

Καλημέρα καλημέρα...η δικιά μου οδοντιατρος δε με αναλαμβάνει δυστυχώς από ότι κατάλαβα γιατί στόχος της είναι να πάρει περισσότερα χρήματα..Βρήκα άλλον ο οποίος αναλαμβάνει έγκυες και θα πάω σήμερα το απόγευμα να δούμε τι θα κάνουμε!!

Πω πω κορίτσια ναι,πότε ήταν που αγωνιουσαμε τι θα δούμε στο επόμενο ραντεβού και τώρα και ο δικός μου έρωτας δε σταματάει να κλωτσαει όλη μέρα 💚💚👣👣🧿🧿💙💙🧿🧿👣👣💚💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου??

@Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ? 

Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου??

@Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ? 

Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷

Όλα καλά κορίτσι μου,έφαγα μια απονεύρωση και ελπίζω να έγινε δουλειά για να σταματήσω να ποναω...Όλα τα υπόλοιπα θα τα δω αφότου γεννήσω με το καλό!!!Τώρα ετοιμαζόμαστε για Πάσχα και μόλις γυρίσουμε ξεκινάμε ετοιμασίες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;;;

Εγώ σήμερα ξύπνησα με ουρολοίμωξη 😔😔 οτι χειρότερο για μένα. Πάντα είχα θέμα με την ουρολοίμωξη αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη είναι χειρότερο. Γιατί δεν μπορω να πάρω οτι και πριν. Μου εγραψε ο γυναικολόγος μια αντιβίωση. Ελπίζω να βοηθήσει 😔 και πολύ νερό το οποίο το βγάζω μετά με εμετούς. Ελπίζω να κάνουμε Πάσχα...

Εσείς πώς είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;;;

Εγώ σήμερα ξύπνησα με ουρολοίμωξη 😔😔 οτι χειρότερο για μένα. Πάντα είχα θέμα με την ουρολοίμωξη αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη είναι χειρότερο. Γιατί δεν μπορω να πάρω οτι και πριν. Μου εγραψε ο γυναικολόγος μια αντιβίωση. Ελπίζω να βοηθήσει 😔 και πολύ νερό το οποίο το βγάζω μετά με εμετούς. Ελπίζω να κάνουμε Πάσχα...

Εσείς πώς είστε;

Καλησπέρα κορίτσι μου κ περαστικά .. αν θυμάσαι κ εγώ είχα πάθει στην αρχή της εγκυμοσύνης.. τι να κάνουμε .. θα περάσει με την αντιβίωση σίγουρα .. πολλά νερά κ ρωτα τον γιατρό σου αν μπορείς να πάρεις κανένα συμπλήρωμα με d mannose.. βοηθάει πολύ.. εγώ είχα ρωτήσει κ μου το είχε επιτρέψει .. αλλά ρωτα τον γιατρό σου για σιγουριά ..

Κατά τα άλλα εγώ έχω αρχίσει τα ψώνια κ περιμένω το επόμενο ραντεβού για να δω το μωράκι μου 🩷🩷🩷

Έχω αρχίσει κ λίγο να αγχώνομαι όσο πλησιάζει η μεγάλη ώρα...

Καλό Πάσχα να περάσουμε κορίτσια μου!! Κ του χρόνου θα κάνουμε Πάσχα με τα μωράκια μας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...