Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!! Βροχερή μέρα σήμερα και ελπίζω έτσι να συνεχίσει και αύριο!! @marinaP περιμένουμε με αγωνία το μεγάλο νούμερο!!!  @ΛΕΥΚΗ κορίτσι μου περαστικά! Ελπίζω να μην σε ταλαιπωρήσει πολύ ο ιός απλά πρόσεχε τον άντρα σου και σε 2-3 μέρες πιστεύω θα είσαι αρνητική!! @marinamanoulitsa ωραία ακούγονται αυτά τα συμπτώματα! Εύχομαι να είναι ο μήνας σου! 

@Girlyκορίτσι μου εσύ ξέρεις καλύτερα το τι συμβαίνει στο σώμα σου! Εγώ θα ευχηθώ να γίνει ότι είναι το καλύτερο!Αν είναι να μην προχωρήσει τότε τουλάχιστον να σου έρθει η περίοδος όσο πιο σύντομα γίνεται για να ξεκινήσεις ξανά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Περαστικά κορίτσι μου❤️ γρήγορη ανάρρωση εύχομαι!  Ναι από ότι ακούω και διαβαζω είναι σε έξαρση ο κοβιντ όπως και άλλες ιώσεις γενικα!  Μπορεί να έκανες τοτε ωορρηξια  και εγώ αυτόν τον μηνα δεν είδα το πικ στα τεστ ωορρηξιας ! Άλλες φορές είχα πιο σκούρα γραμμή αλλά ωορρηξια έγινε! Ευχομαιιι καλά αποτελέσματα προγεστερονης🙏

Σε ευχαριστώ πολύ. Από την μια ελπίζω να έκανα ωορρηξία την Κυριακή που είχαμε και επαφή αλλά από την άλλη τρέμω μήπως (αν πράγματι έγινε το θαύμα) τα χάπια που παίρνω επηρεάσουν το όποιο αποτέλεσμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Από την μια ελπίζω να έκανα ωορρηξία την Κυριακή που είχαμε και επαφή αλλά από την άλλη τρέμω μήπως (αν πράγματι έγινε το θαύμα) τα χάπια που παίρνω επηρεάσουν το όποιο αποτέλεσμα. 

Τι χάπια παίρνεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinaP είπε:

Πολύ καλή η χοριακη νομίζω κορίτσια. 1496🌈🙏🏻 περιμένω τον γιατρό να την δει να μου πει γ το πρώτο ραντεβού 🥹🥹🥹

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, είναι πάρα πολύ καλό το νούμερο! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Πολύ καλή η χοριακη νομίζω κορίτσια. 1496🌈🙏🏻 περιμένω τον γιατρό να την δει να μου πει γ το πρώτο ραντεβού 🥹🥹🥹

Τέλεια είναι🥰 μπράβο κορίτσι μου, όλα να προχωράνε έτσι μέχρι τέλους🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Πολύ καλή η χοριακη νομίζω κορίτσια. 1496🌈🙏🏻 περιμένω τον γιατρό να την δει να μου πει γ το πρώτο ραντεβού 🥹🥹🥹

Σούπερ!!! Με το καλοοοοοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Πολύ καλή η χοριακη νομίζω κορίτσια. 1496🌈🙏🏻 περιμένω τον γιατρό να την δει να μου πει γ το πρώτο ραντεβού 🥹🥹🥹

Συγχαρητηρια Μαρινα μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🥰🥰🥰🥰🎉🎉🎉🎉🎉🎉❤️❤️🤰

ολα πανε τελεια και ετσι θα πανε ως να κρατησεις τ@ θαυματακι@ σου αγκαλια!!!!!!

ελπιζω να πηρες μια μεγαλη ανασα και να ηρεμησες λιγακι!!!!

Απολαυσε τοοοοοοοοο!!!!!! Ζεις το ονειρο!!!! 

και δινεις και σ εμας τοση ελπιδα και αισιοδοξια!!!!!

Ανυπομονω ηδη για τον πρωτο σου υπερηχο!!!!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Πολύ καλή η χοριακη νομίζω κορίτσια. 1496🌈🙏🏻 περιμένω τον γιατρό να την δει να μου πει γ το πρώτο ραντεβού 🥹🥹🥹

Γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️ μπραβο κορίτσι μου τελεια η χοριακη σουυυυυ🥰 ενημέρωσε μας όταν σου απαντήσει ο γιατρός 🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

depon χιλιάρι και algofren κάθε 5 ώρες εναλλάξ λόγω του πυρετού

Κοριτσάκι μου δεν νομίζω ότι επηρεάζουν τα χάπια μ αυτά! Μη το βάζεις στο μυαλό σου αυτό ! Εύχομαι σε λίγο καιρο να μας πει τα ευχαριστα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Πολύ καλή η χοριακη νομίζω κορίτσια. 1496🌈🙏🏻 περιμένω τον γιατρό να την δει να μου πει γ το πρώτο ραντεβού 🥹🥹🥹

Μπράβοοοοοο κορίτσι μου.Συγχαρητήρια!!!!Με το καλό😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

depon χιλιάρι και algofren κάθε 5 ώρες εναλλάξ λόγω του πυρετού

το ντεπον νομιζω δεν επηρεαζει... το αλγκοφρεν δε γνωριζω...

η νυφη μου οταν εμεινε εγκυος στη μικρη μας περασε κοβιντ πρωτη φορα.. κολλησε 5 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο... πηρε και αντιβιωση αλλα την αμοξιλ νομιζω... ολα πηγαν τελεια μεχρι τελους!!! ❤️

Ευχομαι να το εχετε σκαρωσει το κουκουνι σας και ολα να πανε καλα!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου ολες σας!!! Και για τις ευχές και την υπομονή που κάνετε τοσες μέρες και που θα κάνετε άλλους τόσους μήνες αν θέλει ο Θεός 🙏🏻🌈 γιατί εσας και τον άντρα μου έχω να σας ζαλίζω λίγο 😁

Η αλήθεια πήρα μεγάλη ανάσα!! Έκλαψα εννοείται πολύ! Ε ένα κλάμα το έριξα 🥹 θα σας ενημερώσω μόλις έχω νέα από το γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου ολες σας!!! Και για τις ευχές και την υπομονή που κάνετε τοσες μέρες και που θα κάνετε άλλους τόσους μήνες αν θέλει ο Θεός 🙏🏻🌈 γιατί εσας και τον άντρα μου έχω να σας ζαλίζω λίγο 😁

Η αλήθεια πήρα μεγάλη ανάσα!! Έκλαψα εννοείται πολύ! Ε ένα κλάμα το έριξα 🥹 θα σας ενημερώσω μόλις έχω νέα από το γιατρό.

Δεν μας ζαλίζεις καθολουυυυυ! Ίσα ίσα εδώ είμαστε για να λέμε όλα μας τα άγχη και να μοιραζόμαστε την αγωνία μας🙏 δεν πειράζει ας έκλεψες μακάρι όλες από εδώ και περα να κλαίμε από συγκίνηση❤️ αντεεε αντεεεεε περιμενουμεεεεε🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δεν έχω διαβάσει τίποτα. Πείτε μου σας παρακαλώ γιατί αντί να πέφτει ανεβαίνει τόσο βασανιστικά αργά??? Προχθές είχα 25.44 και σήμερα 25.65 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου δεν έχω διαβάσει τίποτα. Πείτε μου σας παρακαλώ γιατί αντί να πέφτει ανεβαίνει τόσο βασανιστικά αργά??? Προχθές είχα 25.44 και σήμερα 25.65 

Κορίτσι μου ίσως να μην έχει πάρει μπρος ακόμη, ίσως είναι πολύ στην αρχή... Ο γιατρός τι σου είπε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου δεν έχω διαβάσει τίποτα. Πείτε μου σας παρακαλώ γιατί αντί να πέφτει ανεβαίνει τόσο βασανιστικά αργά??? Προχθές είχα 25.44 και σήμερα 25.65 

Δυστυχώς κάτι δεν πάει καλά.. Τόσες μέρες μετά έπρεπε να είναι υψηλή. Εύχομαι ό, τι κι αν είναι να αποβληθεί μόνο του. Πονάς καθόλου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου δεν έχω διαβάσει τίποτα. Πείτε μου σας παρακαλώ γιατί αντί να πέφτει ανεβαίνει τόσο βασανιστικά αργά??? Προχθές είχα 25.44 και σήμερα 25.65 

Κορίτσι μου σε ποια μέρα είσαι???ο γιατρός σου τι σου προτείνει??

Μακάρι να μπορούσα να σου πω ότι παλεύει το σπορακι σου αλλά νομίζω ότι κάτι δε πάει καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου δεν έχω διαβάσει τίποτα. Πείτε μου σας παρακαλώ γιατί αντί να πέφτει ανεβαίνει τόσο βασανιστικά αργά??? Προχθές είχα 25.44 και σήμερα 25.65 

κοριτσι μου πηγες στο ιδιο εργαστηριο με την πρωτη φορα και τη Δευτερα;

φοβαμαι οτι θα ειναι βιοχημικη η κυηση.. 😔 αν το δουμε θετικα, τον επομενο μηνα εχεις πολλες πολλες πιθανοτητες να πετυχετε το θαυμα!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου δεν έχω διαβάσει τίποτα. Πείτε μου σας παρακαλώ γιατί αντί να πέφτει ανεβαίνει τόσο βασανιστικά αργά??? Προχθές είχα 25.44 και σήμερα 25.65 

Μήπως είχαν πιάσει 2 αυγουλακια και άρχισε να πεφτει το ένα;;;τόσες μέρες όμως δεν θα έπρεπε να ανεβεί αρκετα;  Πάρε τηλ τον γιατρό σου να δούμε τι θα πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου..

είμαι σε πολύ κακή κατάσταση..έχω μια απίστευτα δύσκολη μέρα στη δουλειά η οποία δεν λέει να τελειώσει...έχω βαρέσει κόκκινο ενώ είχα βάλει στόχο αυτό το μήνα να μην επηρεαστώ με τίποτα και να φροντίσω την υγεία μου...ωστόσο πάλι με τάραξαν..

@Girlyκοριτσάκι μου κράτα γερά...μίλα με το γιατρό σου και μην χάνεις την ελπίδα σου...αν όχι τώρα θα έρθει σύντομα..το καλό είναι οτι κατάφερατε σύλληψη...

@marinaPσυγχαρητήρια γλυκιά μου μανούλα!!! εύχομαι όλα να είναι τέλεια..αναμένουμε τα νέα σου για να μας φτιάχνεις τη διάθεση.. :)

μιας και έφτασα στη 10η μέρα του κύκλου μου είπα να ρωτήσω...ποιά είναι στις ίδιες μέρες μ εμένα??? ξεκινήσατε επαφούλες? εγώ αυτό το μήνα είπα ανα 2 μέρες για όλη τη διάρκεια του κύκλου...άντε να δούμε.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ..

Μίλησα με τον γιατρό μου ,μου είπε ότι δεν υφίσταται κύηση πια με τέτοιο νούμερο και καθόλου διπλασιασμό. Με περιμένω μέχρι την Δευτέρα, αν δεν έχω αίμα ως τότε να κάνω μια χοριακη και να πάω να κάνουμε υπέρηχο..

Περίμενα να έχει πέσει για να πάω παρακάτω...ελπίζω σύντομα να τελειώνει όλο αυτό γιατι είναι φοβερά ψυχοφθόρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνώμη που σας μαυρίζω και εσάς με όλο αυτό ..ειδικά μια τέτοια ωραία μέρα με τέτοια ωραία νέα για την @marinaP μας!!! Κορίτσι μου υπέροχο νουμερο 🎉🎉,όλα θα πάνε υπεροχα ❤️💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Συγγνώμη που σας μαυρίζω και εσάς με όλο αυτό ..ειδικά μια τέτοια ωραία μέρα με τέτοια ωραία νέα για την @marinaP μας!!! Κορίτσι μου υπέροχο νουμερο 🎉🎉,όλα θα πάνε υπεροχα ❤️💪

μην το ξαναπείς εδώ...θεωρώ ότι είμαστε εδώ όλες για να ακούμε και να συζητάμε και τα καλά και τα άσχημα...<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...