Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

Ονειρο ζω μη με ξυπνατε τωραααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🎊🎊🎊🎊

Συγχαρητηριααααααααα!!!!!! εισαι εγκυος κοριτσι μου!!!!!!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉😍😍😍😍😍💌❤️💖❤️💖❤️💖

Δε φανταζεσαι τη χαρα και τη συγκινηση μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!💞💞💞💞🤰

θελω ομως να εισαι πολυ πολυ προσεκτικη!!!!! ειναι αρκετα αρχη ακομα.... Ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!! να τη χαρεις και να την απολαυσεις και σε 9 μηνες να κρατας το 2ο παιδακι σας αγκαλια!!!!🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω..τρέμουν τα χέρια μου....είναι αλήθεια? Πείτε μου το βλέπετε??? Παλεύω εδώ και ώρα να στείλω μνμ και πέφτει το κινητό μου από τα χέρια...το βλέπετε η το βλέπω μόνο εγώ??

 

IMG_20231116_085339.jpg

Αντε ρε κορίτσι μου♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ εγώ βλπ κάτι!!!! Νομίζω με ένα τεστ του φαρμακείου θα φανει πιο πολύ 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχχαχα σίγουρα θα πρέπει να βρω έναν τρόπο απεξάρτησης τώρα από τα τεστ! Χαχαχαχαχα ευχαριστώ τοοοσο πολυυυυυ!!!

@Elk  ευχαριστώ τοοοσο μα τόσο πολυυυυυυυυυ!! Αχ έχω τρελλαθει. Αχ λες να φανεί εκεί?? Τώρα που το είδα αυτό από τη μια φοβάμαι μήπως είναι εξάτμισης ή λάθος και τώρα ενώ ήθελα να κάνω 100 τεστ τη μέρα ,τώρα φοβάμαι να κάνω άλλο! 

Κορίτσι μου και εγώ τα φοβομουν αυτά και αν πας λίγο πισω στα μηνύματα της Δευτέρας και δεις το δικό μ έτσι ηταν και πήρα απευθείας από φαρμακείο και θυμασαι τη γραμμή 🥰 πήγαινε γρήγορα περιμενουμεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακαριιιιι❤️❤️❤️ ελπιζω να μην επηρεάζει η αντιβίωση τα χάπια διέγερσης που θα παρω αυτό σκέφτομαι γαμωτοοοο! Το απόγευμα θα παρω τον γιατρό να μου δώσει αντιβίωση και θα τον ρωτήσω!

Κοριτσι μου περαστικα!! ❤️

μια αντιβιωση ειναι και ξεμπερδεψες!!!! ευτυχως περασε και η ενοχληση που ειχες...😃

μηπως προληπτικα χρειαζεται αντιβιωση και ο αντρας σου;; γτ εχετε ελευθερες επαφες... ρωτα το γιατρο να δεις τι θα σου πει...

Επισης, εγω εκτος απο προβιοτικα, παιρνω και τα sporanox οταν τελειωνω την αντιβιωση για να αποφυγω μυκητες στον κολπο...😉 εχετα κατα νου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

Αντεεεεεεεεεε τώρα το ειδα καλεεεεεεε!!!!!! Αχ @Girly μου αν πανε όλα καλα και με μενα θα είμαστε μαζί 🥹🥹 τι ωραία θα έχω παρέα!! Και την πιο τρελή παρέα ♥️🥰🥰🥰🥰 συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Σειρά σου τώρα μαντάμ 🥰🥰♥️

Λοιπόν σαν παρανοϊκή που είμαι μπήκα σε σκέψεις τώρα😂 την Κυριακή ήμουν 7 μέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας και σας είπα που είχα το τρομερό τσούξιμο και έβγαλα ελάχιστο ροζ στο χαρτι! Το ροζ αυτό δεν ήταν από τα ουρα από ότι είδα δλδ αλλά από τον κόλπο καθώς είχε και υγρα σορρρρυυυυ για την περιγραφηηη! Εν τελεί έχω ουρολοιμωξη όπως φάνηκε από τις εξετάσεις όμως εγώ ποτέ δεν είχα αίμα  όσες φορές είχα ουρολοιμωξη (ιστορικό με ουρολοιμωξεις για 2 χρόνια ασταμάτητα)! Και λεωωωωωω εγώ τωρααααααα λέτε να ήταν εμφυτευσης;;;;  Σήμερα είμαι 11η μέρα μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας και 9η μέρα μετά την πιθανή ωορρηξια ! Από χθες ξεκίνησε να με ποναει το στήθος και σήμερα ποναει αρκετααα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου περαστικα!! ❤️

μια αντιβιωση ειναι και ξεμπερδεψες!!!! ευτυχως περασε και η ενοχληση που ειχες...😃

μηπως προληπτικα χρειαζεται αντιβιωση και ο αντρας σου;; γτ εχετε ελευθερες επαφες... ρωτα το γιατρο να δεις τι θα σου πει...

Επισης, εγω εκτος απο προβιοτικα, παιρνω και τα sporanox οταν τελειωνω την αντιβιωση για να αποφυγω μυκητες στον κολπο...😉 εχετα κατα νου!!!

Έκανε καλλιεργεια και αυτός και είναι αρνητικη ! Όποτε δεν νομίζω ότι θα χρειαστεί ! Επαφή δεν ξαναείχαμε μετά τις γόνιμες όποτε δεν γινετε να κόλλησε γτ βγήκε αρνητικη η καλλιεργεια του! Ααα θα ρωτήσω τον γιατρό για αυτά που μου λες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έκανε καλλιεργεια και αυτός και είναι αρνητικη ! Όποτε δεν νομίζω ότι θα χρειαστεί ! Επαφή δεν ξαναείχαμε μετά τις γόνιμες όποτε δεν γινετε να κόλλησε γτ βγήκε αρνητικη η καλλιεργεια του! Ααα θα ρωτήσω τον γιατρό για αυτά που μου λες ❤️

Εγω ειμαι λιγο παρανοικη σε αυτα!!!! 😂😂😂 τυπου μπορει να μην εχει φανει ακομη στην καλλιεργεια και να ρωτουσα το γιατρο για σιγουρα....

απλα σε συνδυασμο με το μνμ που γραφεις λιγο πιο πανω, σκεφτομαι........ μηπως να κανεις κανα τεστακι πριν παρεις αντιβιωση;;; η να παρεις μια αντιβιωση που να επιτρεπεται στην εγκυμοσυνη;;;; 😉😉

ποτε δεν περιμενεις;; το σαββατο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/11/2023 at 11:21 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Τωρα π λεμε γ τη σαλπιγγογραφια θυμηθηκα τη @Mary_piggy..

Τι κανεις εσυ κοριτσι μου;; 

Καλημέρα σε όλες! Εγώ ξεκίνησα χάπι για να μειώσω την προλακτίνη και οι 2 επόμενοι μήνες είναι κρίσιμοι γιατί κανονικά πρέπει να μείνω έγκυος. Αν όχι, είπε ο γιατρός θα μας πει ποιο θα είναι το επόμενο βήμα. Δεν μπαίνω συχνά γιατί τρέχω πάρα πολύ κορίτσια, μετά θέλω και εγκυμοσύνες!

Το χάπι μου φέρνει κάποιες παρενέργειες με κούραση και λίγη ζαλάδα μέχρι στιγμής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εγω ειμαι λιγο παρανοικη σε αυτα!!!! 😂😂😂 τυπου μπορει να μην εχει φανει ακομη στην καλλιεργεια και να ρωτουσα το γιατρο για σιγουρα....

απλα σε συνδυασμο με το μνμ που γραφεις λιγο πιο πανω, σκεφτομαι........ μηπως να κανεις κανα τεστακι πριν παρεις αντιβιωση;;; η να παρεις μια αντιβιωση που να επιτρεπεται στην εγκυμοσυνη;;;; 😉😉

ποτε δεν περιμενεις;; το σαββατο;;

Θα τον ρωτήσω αλλά σίγουρα θα φαινόταν αν είχε κολλήσει γτ τελευταία φορά που είχαμε επαφή ήταν μια εβδομάδα πριν την εξέταση ουρων όποτε θα είχε κολλήσει και θα είχε δειξει! Θα του πω ότι είχαμε ελεύθερες επαφές και να μου δώσει αντιβίωση που δεν θα υπάρχει θέμα αν υπάρχει εγκυμοσυνη! Αν έκανα ωορρηξια την ημέρα του θετικου τεστ ωορρηξιας τοτε θα έρθει την Κυριακή ! Αν έκανα την επόμενη ή την μεθεπόμενη θα έρθει την Δευτέρα ή την Τρίτη ! Συνήθως κάνω ωορρηξια 2 μέρες μετά το θετικο! Δλδ σήμερα είμαι ή 11η μέρα ή 10η ή 9η μέρα μέτα το θετικο τεστ ωορρηξιας 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Καλημέρα σε όλες! Εγώ ξεκίνησα χάπι για να μειώσω την προλακτίνη και οι 2 επόμενοι μήνες είναι κρίσιμοι γιατί κανονικά πρέπει να μείνω έγκυος. Αν όχι, είπε ο γιατρός θα μας πει ποιο θα είναι το επόμενο βήμα. Δεν μπαίνω συχνά γιατί τρέχω πάρα πολύ κορίτσια, μετά θέλω και εγκυμοσύνες!

Το χάπι μου φέρνει κάποιες παρενέργειες με κούραση και λίγη ζαλάδα μέχρι στιγμής.

Τι δοσολογία σου έχει δώσει για την προλακτινη ; Εγω επινα μισο χάπι ανα 15 μερες πριν κοιμηθώ δεν είχα κάποιο θέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Τι δοσολογία σου έχει δώσει για την προλακτινη ; Εγω επινα μισο χάπι ανα 15 μερες πριν κοιμηθώ δεν είχα κάποιο θέμα 

Μου έδωσε να πάρω μισό χάπι την προηγούμενη Τρίτη, μισό την προηγούμενη Παρασκευή και από εδώ και πέρα κάθε Δευτέρα μισό χάπι μέχρι να μου έρθει η περίοδος και να κάνω εξετάσεις αίματος να δούμε πού βρίσκομαι. Ίσως μαζεύτηκαν κοντά τις πρώτες ημέρες γι' αυτό. Ήθελα να ρωτήσω αυτό το χάπι είναι ορμόνες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

Μπράβο κορίτσι μου είσαι εγκυος και επίσημα λοιπόν 

εκανες την καλύτερη δουλειά που πηγες για χοριακη 🎉🤰🥰💕

 με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 💕

και εμένα το τεστ την 12 μέρα μετά την ωορρηξία δείχνει όπως και σε ένα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγγνώμη που Αργώ να μπω και να απαντήσω στα μηνύματά σας! Έχω τον μικρο σήμερα σπίτι και αποχθες με τις ευχές σας στόλισα το δέντρο και σήμερα στολίζουμε το σπίτι! 

Ειλικρινά δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Είμαι τόσο μα τόσο χαρούμενη!!είμαι τόσο συγκινημένη! Μίλησα και με τον γιατρό μου . Είχαμε την εξής στιχομυθία "καλημέρα γιατρέ " καλημέρα! Είσαι έγκυος??? "Ναιιιιι έκανα χοριακη είναι χαμηλή ακόμη όμως είμαι 12μερ; από την σπερματεγχυση" " ρε τι χέρι έχω ο π****ης! Και την άλλη φορά έτσι δεν έγινε???" "Ναιιιιι τι χέρι είναι αυτό!! Είσαι ο πιο γουρλης γιατρός τέλος!" Χαχαχαχα 

Μου είπε να ξεκινήσω προγεστερόνη κάθε βράδυ και τα φελισιν που ήδη παίρνω να τα συνεχίσω. Μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη την Δευτέρα αλλά εννοείται θα κάνω και μια μεθαύριο να δω πως πάει. Πρώτη φορά έρχομαι αντιμέτωπη με τόσες χοριακες! Την άλλη φορά στην πρώτη μου είχα ήδη 1047 οπότε δεν ξαναέκανα! Πήρα και άδεια 10 μέρες,δεν τους άρεσε καθόλου αλλά δεν γινόταν να οηγαινω να φορτώνω ,έκανα τόσο κόπο .

Σας υπέρ ευχαριστώ όλες κορίτσια μου για τις ευχές σας! Είστε ανεκτίμητες όλες μια προς μια. Είστε η καλύτερη παρέα ,το καλύτερο γιατρικό στα δύσκολα και η μεγαλύτερη χαρά στα χαρούμενα! Ειλικρινά δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω που πριν από μένα πιστεύατε για μένα! Δεν υπάρχει αυτή η στήριξη και αυτή η σχέση που έχουμε. Σήμερα αγαπώ όλον τον κόσμο,τον μικρό τον έχω ταράξει στα φιλιά μου λέει μαμά τι με φιλάς όλη την ώρα???χαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Καλημέρα σε όλες! Εγώ ξεκίνησα χάπι για να μειώσω την προλακτίνη και οι 2 επόμενοι μήνες είναι κρίσιμοι γιατί κανονικά πρέπει να μείνω έγκυος. Αν όχι, είπε ο γιατρός θα μας πει ποιο θα είναι το επόμενο βήμα. Δεν μπαίνω συχνά γιατί τρέχω πάρα πολύ κορίτσια, μετά θέλω και εγκυμοσύνες!

Το χάπι μου φέρνει κάποιες παρενέργειες με κούραση και λίγη ζαλάδα μέχρι στιγμής.

Ευχομαι να σου ερθει το θετικο τεστακι πολυ πολυ συντομα και να μη χρειαστει το επομενο βημα!!!! 😍🙏🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια συγγνώμη που Αργώ να μπω και να απαντήσω στα μηνύματά σας! Έχω τον μικρο σήμερα σπίτι και αποχθες με τις ευχές σας στόλισα το δέντρο και σήμερα στολίζουμε το σπίτι! 

Ειλικρινά δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Είμαι τόσο μα τόσο χαρούμενη!!είμαι τόσο συγκινημένη! Μίλησα και με τον γιατρό μου . Είχαμε την εξής στιχομυθία "καλημέρα γιατρέ " καλημέρα! Είσαι έγκυος??? "Ναιιιιι έκανα χοριακη είναι χαμηλή ακόμη όμως είμαι 12μερ; από την σπερματεγχυση" " ρε τι χέρι έχω ο π****ης! Και την άλλη φορά έτσι δεν έγινε???" "Ναιιιιι τι χέρι είναι αυτό!! Είσαι ο πιο γουρλης γιατρός τέλος!" Χαχαχαχα 

Μου είπε να ξεκινήσω προγεστερόνη κάθε βράδυ και τα φελισιν που ήδη παίρνω να τα συνεχίσω. Μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη την Δευτέρα αλλά εννοείται θα κάνω και μια μεθαύριο να δω πως πάει. Πρώτη φορά έρχομαι αντιμέτωπη με τόσες χοριακες! Την άλλη φορά στην πρώτη μου είχα ήδη 1047 οπότε δεν ξαναέκανα! Πήρα και άδεια 10 μέρες,δεν τους άρεσε καθόλου αλλά δεν γινόταν να οηγαινω να φορτώνω ,έκανα τόσο κόπο .

Σας υπέρ ευχαριστώ όλες κορίτσια μου για τις ευχές σας! Είστε ανεκτίμητες όλες μια προς μια. Είστε η καλύτερη παρέα ,το καλύτερο γιατρικό στα δύσκολα και η μεγαλύτερη χαρά στα χαρούμενα! Ειλικρινά δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω που πριν από μένα πιστεύατε για μένα! Δεν υπάρχει αυτή η στήριξη και αυτή η σχέση που έχουμε. Σήμερα αγαπώ όλον τον κόσμο,τον μικρό τον έχω ταράξει στα φιλιά μου λέει μαμά τι με φιλάς όλη την ώρα???χαχαχαχαχχα

Με το καλό ο διπλασιασμός μεθαύριο! Συγχαρητήρια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Λοιπόν σαν παρανοϊκή που είμαι μπήκα σε σκέψεις τώρα😂 την Κυριακή ήμουν 7 μέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας και σας είπα που είχα το τρομερό τσούξιμο και έβγαλα ελάχιστο ροζ στο χαρτι! Το ροζ αυτό δεν ήταν από τα ουρα από ότι είδα δλδ αλλά από τον κόλπο καθώς είχε και υγρα σορρρρυυυυ για την περιγραφηηη! Εν τελεί έχω ουρολοιμωξη όπως φάνηκε από τις εξετάσεις όμως εγώ ποτέ δεν είχα αίμα  όσες φορές είχα ουρολοιμωξη (ιστορικό με ουρολοιμωξεις για 2 χρόνια ασταμάτητα)! Και λεωωωωωω εγώ τωρααααααα λέτε να ήταν εμφυτευσης;;;;  Σήμερα είμαι 11η μέρα μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας και 9η μέρα μετά την πιθανή ωορρηξια ! Από χθες ξεκίνησε να με ποναει το στήθος και σήμερα ποναει αρκετααα! 

Κορίτσι μου δεν ξέρω αν η ουρολοίμωξη συνοδεύεται με αίμα μιας και δεν έχω κολλήσει ποτέ αλλά οι μέρες που είχες αίμα θα μπορούσε να είναι εμφύτευση!! Αύριο κάνε ένα τεστ να δούμε αν έγινε το θαύμα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια συγγνώμη που Αργώ να μπω και να απαντήσω στα μηνύματά σας! Έχω τον μικρο σήμερα σπίτι και αποχθες με τις ευχές σας στόλισα το δέντρο και σήμερα στολίζουμε το σπίτι! 

Ειλικρινά δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Είμαι τόσο μα τόσο χαρούμενη!!είμαι τόσο συγκινημένη! Μίλησα και με τον γιατρό μου . Είχαμε την εξής στιχομυθία "καλημέρα γιατρέ " καλημέρα! Είσαι έγκυος??? "Ναιιιιι έκανα χοριακη είναι χαμηλή ακόμη όμως είμαι 12μερ; από την σπερματεγχυση" " ρε τι χέρι έχω ο π****ης! Και την άλλη φορά έτσι δεν έγινε???" "Ναιιιιι τι χέρι είναι αυτό!! Είσαι ο πιο γουρλης γιατρός τέλος!" Χαχαχαχα 

Μου είπε να ξεκινήσω προγεστερόνη κάθε βράδυ και τα φελισιν που ήδη παίρνω να τα συνεχίσω. Μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη την Δευτέρα αλλά εννοείται θα κάνω και μια μεθαύριο να δω πως πάει. Πρώτη φορά έρχομαι αντιμέτωπη με τόσες χοριακες! Την άλλη φορά στην πρώτη μου είχα ήδη 1047 οπότε δεν ξαναέκανα! Πήρα και άδεια 10 μέρες,δεν τους άρεσε καθόλου αλλά δεν γινόταν να οηγαινω να φορτώνω ,έκανα τόσο κόπο .

Σας υπέρ ευχαριστώ όλες κορίτσια μου για τις ευχές σας! Είστε ανεκτίμητες όλες μια προς μια. Είστε η καλύτερη παρέα ,το καλύτερο γιατρικό στα δύσκολα και η μεγαλύτερη χαρά στα χαρούμενα! Ειλικρινά δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω που πριν από μένα πιστεύατε για μένα! Δεν υπάρχει αυτή η στήριξη και αυτή η σχέση που έχουμε. Σήμερα αγαπώ όλον τον κόσμο,τον μικρό τον έχω ταράξει στα φιλιά μου λέει μαμά τι με φιλάς όλη την ώρα???χαχαχαχαχχα

να προσέχεις πάρα πολύ κορίτσι μου καλό..και να το ευχαριστηθείς τώρα όσο προλαβαίνεις..μετά που θα γίνουν 2 τα αγγελούδια σου θα έχεις πολύ (αλλά το πιο γλυκό) τρέξιμο..

σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και τα φιλιά μου!!! να προσέχεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω..τρέμουν τα χέρια μου....είναι αλήθεια? Πείτε μου το βλέπετε??? Παλεύω εδώ και ώρα να στείλω μνμ και πέφτει το κινητό μου από τα χέρια...το βλέπετε η το βλέπω μόνο εγώ??

 

IMG_20231116_085339.jpg

Ναιιιι φαίνεται ξεκάθαρα😊😊🙏🙏🙏 πολλά πολλά συγχαρητήρια, χάρηκα πολύ, να πάνε όλα πολύ καλα🌞🌞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

Party time 🥳🥳🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🥳🥳🥳🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉🎉🎉🥳🥳🥳🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉🎉.

Ναι ρε φιλεεεεεεε!!!!!πάει η μία που είμαστε χρόνια εδώ....άντε μια μια να φεύγουμε από την λίστα αναμονής 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😁😁😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια συγγνώμη που Αργώ να μπω και να απαντήσω στα μηνύματά σας! Έχω τον μικρο σήμερα σπίτι και αποχθες με τις ευχές σας στόλισα το δέντρο και σήμερα στολίζουμε το σπίτι! 

Ειλικρινά δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Είμαι τόσο μα τόσο χαρούμενη!!είμαι τόσο συγκινημένη! Μίλησα και με τον γιατρό μου . Είχαμε την εξής στιχομυθία "καλημέρα γιατρέ " καλημέρα! Είσαι έγκυος??? "Ναιιιιι έκανα χοριακη είναι χαμηλή ακόμη όμως είμαι 12μερ; από την σπερματεγχυση" " ρε τι χέρι έχω ο π****ης! Και την άλλη φορά έτσι δεν έγινε???" "Ναιιιιι τι χέρι είναι αυτό!! Είσαι ο πιο γουρλης γιατρός τέλος!" Χαχαχαχα 

Μου είπε να ξεκινήσω προγεστερόνη κάθε βράδυ και τα φελισιν που ήδη παίρνω να τα συνεχίσω. Μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη την Δευτέρα αλλά εννοείται θα κάνω και μια μεθαύριο να δω πως πάει. Πρώτη φορά έρχομαι αντιμέτωπη με τόσες χοριακες! Την άλλη φορά στην πρώτη μου είχα ήδη 1047 οπότε δεν ξαναέκανα! Πήρα και άδεια 10 μέρες,δεν τους άρεσε καθόλου αλλά δεν γινόταν να οηγαινω να φορτώνω ,έκανα τόσο κόπο .

Σας υπέρ ευχαριστώ όλες κορίτσια μου για τις ευχές σας! Είστε ανεκτίμητες όλες μια προς μια. Είστε η καλύτερη παρέα ,το καλύτερο γιατρικό στα δύσκολα και η μεγαλύτερη χαρά στα χαρούμενα! Ειλικρινά δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω που πριν από μένα πιστεύατε για μένα! Δεν υπάρχει αυτή η στήριξη και αυτή η σχέση που έχουμε. Σήμερα αγαπώ όλον τον κόσμο,τον μικρό τον έχω ταράξει στα φιλιά μου λέει μαμά τι με φιλάς όλη την ώρα???χαχαχαχαχχα

Στον άντρα σου το είπες?? Αν όχι σίγουρα κάτι σχεδιάζεις εε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

Πολλά πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου! Τα κατάφερεεεεεςςςς😁

Λένε πως όταν κάνεις το καλό, το σύμπαν στο επιστρέφει. Και εσύ κορίτσι μου, εμένα προσωπικά, μου έχεις μεταδώσει αισιοδοξία και θάρρος πολλές φορές

Τι ωραία να έχουμε τόσα θετικά τεστάκια στην παρέα. Εγώ, που ακόμα προσπαθώ, παίρνω τόση δύναμηηηηηηη

Τις καλύτερες ευχές μου για μια τελειόμηνη και γλυκιά εγκυμοσύνη σου στέλνω🙏👶🤗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω ωωω δειτεεεεεε

Screenshot_2023-11-16-10-57-53-980-edit_com.android.chrome.jpg

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳❤️❤️❤️❤️❤️ Ε ναι λοιποοοοον είσαι έγκυος 🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου δεν ξέρω αν η ουρολοίμωξη συνοδεύεται με αίμα μιας και δεν έχω κολλήσει ποτέ αλλά οι μέρες που είχες αίμα θα μπορούσε να είναι εμφύτευση!! Αύριο κάνε ένα τεστ να δούμε αν έγινε το θαύμα!! 

Ναι ναι θα ξεκινήσω από αύριο 🙏 έχω βέβαια της hometest δυστυχώς 🙄 που αργούν μα δείξουν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι θα ξεκινήσω από αύριο 🙏 έχω βέβαια της hometest δυστυχώς 🙄 που αργούν μα δείξουν !

Αχ ναι ρε συ αυτά αργούν να δείξουν πολύ!! Φαντάσου τα one step  στην @Girly έδειξαν την 12η μέρα!! Δεν πειράζει ίσως να έγινε πιο νωρίς η εμφύτευση σε σένα και δείξει κάτι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...