Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Girls σας είπα ότι μου είχε έρθει περίοδος;;;;  Ε οκ κράτησε κανονικά ...με λίγο πιο μειωμένη ροή...και από εχθές άρχισα να έχω τρομερή ανακατωσουρα... τάση για εμετό...να μην μπορώ να φάω..να θέλω να τα βγάλω... Εντωμεταξυ λέω κάτσε να δω μήπως καμία γαστρεντερίτιδα αλλά μπα ούτε εμετό έκανα ούτε διάρροια...και λέω θα πάω να πάρω ενα τεστ ..πάω στο φαρμακείο της γειτονιάς μου,μου  λέει έχω clear blue διπλό...αυτό με το σταυρό..το έκανα και κατευθείαν έβγαλε γραμμή...  Εντωμεταξυ από τα συμπτώματα ήμουν τόσο σίγουρη ότι είμαι έγκυος αλλά δεν μου κολλάει με το αίμα...

Τέλος πάντων  θα πάω να κάνω χοριακη..και τώρα αν είναι ανοιχτό το μικροβιολογικό 

IMG_20231115_144751.jpg

Μαρίνα μου κ εγώ αρνητικό το βλέπω, στο μεγάλο παράθυρο θα έπρεπε να σχηματίζεται σταυρός για να είναι θετικό! Μήπως όντως κάποια ίωση σε τριγυρνάει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Girls σας είπα ότι μου είχε έρθει περίοδος;;;;  Ε οκ κράτησε κανονικά ...με λίγο πιο μειωμένη ροή...και από εχθές άρχισα να έχω τρομερή ανακατωσουρα... τάση για εμετό...να μην μπορώ να φάω..να θέλω να τα βγάλω... Εντωμεταξυ λέω κάτσε να δω μήπως καμία γαστρεντερίτιδα αλλά μπα ούτε εμετό έκανα ούτε διάρροια...και λέω θα πάω να πάρω ενα τεστ ..πάω στο φαρμακείο της γειτονιάς μου,μου  λέει έχω clear blue διπλό...αυτό με το σταυρό..το έκανα και κατευθείαν έβγαλε γραμμή...  Εντωμεταξυ από τα συμπτώματα ήμουν τόσο σίγουρη ότι είμαι έγκυος αλλά δεν μου κολλάει με το αίμα...

Τέλος πάντων  θα πάω να κάνω χοριακη..και τώρα αν είναι ανοιχτό το μικροβιολογικό 

IMG_20231115_144751.jpg

Κορίτσι μου στη φωτό φαινετε μια πολύ άχνη γραμμη αλλα οχι χρωματισμένη ! Καλύτερα να πας να κανεις μια χοριακη 🙏 ευχομαιιι να είσαι εγκυουλα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly αυτο ηταν το τεστακι μ στην 3η μ εγκυμοσυνη 14 με 15 μερες μετα την ωορηξια. Με χοριακη μολις 46. Οπότε ναι θεωρω οτι ειναι πολυ νωρις για να δειξει. Κανε λιγο υπομονη ακομα. Εχεις μερες μπροσυα σου.

@cat12 παρε μια ανασα. 2 εμβρυακια είναι υπεραρκετα. Τ μονο που με προβληματιζει είναι γτ να πας στον κύκλο του Φεβρουαρίου. Για γιορτες τα κεντρα είναι κλειστα τις αργιες. Που νομιζω θα περιμενατε ετσι κι αλλιώς 2 κυκλους. Ολα.θα πανε καλα να εισαι σίγουρη! Μην απελπιζεσαι. Πιστεψε στα εμβρυακια σου. 

20230707_051200.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Από χθες είμαι χάλια κλαίω συνέχεια.. με πήρε ο γιατρός κ μου είπε ότι επειδή πέφτουν γιορτές θα αργήσουμε κ άλλον μήνα οπότε θα πάει Φεβρουάριο... Όταν την ρώτησα πώς γίνεται από τα 10-12 να μείνουν 2 μου είπε ότι δεν έχω καλή ποιότητα ωαρίων. Με κατέστρεψε ψυχολογικά... Ο ίδιος κ άλλοι πόσοι γιατροί μου έλεγαν από τις εξετάσεις μου ότι είμαι πάρα πολύ καλά κ να κάνω εξωσωματική τώρα να έχω ποσότητα ωαρίων. Κ τώρα ξαφνικά μου λένε ότι έχω πρόβλημα κ μου είπε να κάνω κ δεύτερη διέγερση... Αρχίζω κ σκέφτομαι διάφορα ότι το κάνουν σύστημα για να πληρώνουμε κ άλλα η όντως έχω πρόβλημα. Γιατί όμως όλοι οι γιατροί πριν μου έλεγαν να προσπαθώ φυσιολογικά γιατί είναι όλα καλά κ θα μείνω σύντομα έγκυος? Δεν ξέρω τι να πιστέψω πια.. κ ο ενδοκρινολόγος μου τα είδε όλα τέλεια εκτός από τον θυροειδή... Κορίτσια δεν αντέχω άλλο δεν ξέρω τι να σκεφτώ... 

Κορίτσι σου γράφω γιατί ειχα παρόμοια ιστορία. Καταρχήν παίζει μεγάλο ρόλο σε ποιο κέντρο είσαι. Πρέπει να έχει πολύ καλό εμβρυολογικο αλλιώς θα σου πουν οτιδήποτε για την αποτυχία αρκεί να μη φταίνε. Από εκεί κ πέρα. Εγώ ήμουν στο παλιό μητέρα που είχε εξαιρετικά εργαστήρια. Έδωσα 9 ωάρια έμειναν 2 έμβρυα κ τελικά έκανα επόμενη διέγερση όπου έδωσα 14 κ έμειναν 5! Από όλα αυτά πήρα 3 άριστες βλαστοκυστες, 1 ψιλοκαλη κ 2 έμβρυα 3 ημερών σχετικά μέτρια. Κ όμως μια χαρά έμεινα έγκυος. Δεν χρειάζεται 100 έμβρυα αλλά όντως ίσως χρειαστεί κ άλλη διέγερση. Αρκεί όπως είπα να είσαι σίγουρη για το κέντρο όπου είσαι! 

Να σημειώσω ότι είχα πολλά πολλά ωαρια γενικά (ακόμα έχω!), άριστες εξετάσεις στα πάντα κ κανένας δεν έβρισκε τπτ ούτε βρήκε ποτέ. Δυστυχώς τυχαίνει... Αν εμπιστεύεσαι το γιατρό σου ίσως πρέπει να τον ακούσεις. Εμένα από τη μια διέγερση στην άλλη με βοήθησε που έκανα βελονισμό, πήρα βιταμίνες κ βασιλικό πολτό. Τώρα τι να πω έπαιξαν ρολο; έτυχε; Παντως είδα μεγάλη διαφορά κ από αυτή τη διέγερση πήρα τις βλαστοκυστες μου. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231115_150001.thumb.jpg.f1fef528d2d72abca1224971d75c79e1.jpgGirls σας είπα ότι μου είχε έρθει περίοδος;;;;  Ε οκ κράτησε κανονικά ...με λίγο πιο μειωμένη ροή...και από εχθές άρχισα να έχω τρομερή ανακατωσουρα... τάση για εμετό...να μην μπορώ να φάω..να θέλω να τα βγάλω... Εντωμεταξυ λέω κάτσε να δω μήπως καμία γαστρεντερίτιδα αλλά μπα ούτε εμετό έκανα ούτε διάρροια...και λέω θα πάω να πάρω ενα τεστ ..πάω στο φαρμακείο της γειτονιάς μου,μου  λέει έχω clear blue διπλό...αυτό με το σταυρό..το έκανα και κατευθείαν έβγαλε γραμμή...  Εντωμεταξυ από τα συμπτώματα ήμουν τόσο σίγουρη ότι είμαι έγκυος αλλά δεν μου κολλάει με το αίμα...

Τέλος πάντων  θα πάω να κάνω χοριακη..και τώρα αν είναι ανοιχτό το μικροβιολογικό 

 

Αυτά τα τεστ δεν μου αρέσουν καθόλου  εμένα βγάζουν εντονη γραμμή εξατμίσεις και πολλές κοπέλες την έχουν πατήσει.. τα έχω πάρει 2 φορές έδειξαν σωστά γιατί τα είχα κάνει με καθυστέρηση αλλά δεν θα το ξανά αγόραζα.. 

Εύχομαι αν είναι θετικό κορίτσι μου και να μην είναι εξατμίσεις 🙏🙏🙏

θα περιμένουμε νέα σου από το μικροβιολογικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εκανα ένα τεστ ξανα χθες να δω πως παει η γραμμή, πιο έντονη φαίνεται. Παρόλα αυτά δεν ηρεμώ 😁 σήμερα ξεκινησαν πιο έντονοι πόνοι περιόδου μεσα στη μέρα και κατι εξάψεις. Το στήθος πολύ λίγο, φουσκώνει αργά και βασανίστηκα. Τίποτα άλλο...

IMG_20231115_162151.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231115_150001.thumb.jpg.f1fef528d2d72abca1224971d75c79e1.jpgGirls σας είπα ότι μου είχε έρθει περίοδος;;;;  Ε οκ κράτησε κανονικά ...με λίγο πιο μειωμένη ροή...και από εχθές άρχισα να έχω τρομερή ανακατωσουρα... τάση για εμετό...να μην μπορώ να φάω..να θέλω να τα βγάλω... Εντωμεταξυ λέω κάτσε να δω μήπως καμία γαστρεντερίτιδα αλλά μπα ούτε εμετό έκανα ούτε διάρροια...και λέω θα πάω να πάρω ενα τεστ ..πάω στο φαρμακείο της γειτονιάς μου,μου  λέει έχω clear blue διπλό...αυτό με το σταυρό..το έκανα και κατευθείαν έβγαλε γραμμή...  Εντωμεταξυ από τα συμπτώματα ήμουν τόσο σίγουρη ότι είμαι έγκυος αλλά δεν μου κολλάει με το αίμα...

Τέλος πάντων  θα πάω να κάνω χοριακη..και τώρα αν είναι ανοιχτό το μικροβιολογικό 

 

Μαρινακι μου αυτά τα τεστ καθόλου δεν τα εμπιστεύομαι. Μια φορά τα πήρα μόνο και μ εβγαλαν την ίδια γραμμή ακριβώς. Δεν τα ξαναπήρα. Παρόλα αυτά εύχομαι σε σένα να μην είναι εξάτμισης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια εκανα ένα τεστ ξανα χθες να δω πως παει η γραμμή, πιο έντονη φαίνεται. Παρόλα αυτά δεν ηρεμώ 😁 σήμερα ξεκινησαν πιο έντονοι πόνοι περιόδου μεσα στη μέρα και κατι εξάψεις. Το στήθος πολύ λίγο, φουσκώνει αργά και βασανίστηκα. Τίποτα άλλο...

IMG_20231115_162151.jpg

Γιουπιιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️ σκουρυνε πολυυυυ καλεεεεε❤️❤️❤️ αχ τι ωραιααα🙏 κορίτσι μου ζηστοοοοοοο🫠 όλα θα πανε τελειααα θα το δεις🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια εκανα ένα τεστ ξανα χθες να δω πως παει η γραμμή, πιο έντονη φαίνεται. Παρόλα αυτά δεν ηρεμώ 😁 σήμερα ξεκινησαν πιο έντονοι πόνοι περιόδου μεσα στη μέρα και κατι εξάψεις. Το στήθος πολύ λίγο, φουσκώνει αργά και βασανίστηκα. Τίποτα άλλο...

IMG_20231115_162151.jpg

Τέλειαααα 💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝 με το καλοοοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Γιουπιιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️ σκουρυνε πολυυυυ καλεεεεε❤️❤️❤️ αχ τι ωραιααα🙏 κορίτσι μου ζηστοοοοοοο🫠 όλα θα πανε τελειααα θα το δεις🤗

Λέω να κανω και ένα αύριο 🫢 υπερβολή το ξέρω αλλα είμαι να σκάσω μέχρι το Σάββατο. Το στήθος μ.δεν είναι όπως την πρώτη φορά. Και μου μπαίνουν άσχημες ιδέες.

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τέλειαααα 💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝 με το καλοοοοοοο!!!!

Μαρινακι μου τελικά πηγές στο μικροβιολογικό ή αύριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Λέω να κανω και ένα αύριο 🫢 υπερβολή το ξέρω αλλα είμαι να σκάσω μέχρι το Σάββατο. Το στήθος μ.δεν είναι όπως την πρώτη φορά. Και μου μπαίνουν άσχημες ιδέες.

 

Μαρινακι μου τελικά πηγές στο μικροβιολογικό ή αύριο;

Να κανεις κορίτσι μου! Κάθε εγκυμοσυνη είναι διαφορετικηηηηη ! Από την στιγμή που το τεστακι σκουραινει ανα δυο μέρες δεν χρειάζεται να ανησυχείς !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια εκανα ένα τεστ ξανα χθες να δω πως παει η γραμμή, πιο έντονη φαίνεται. Παρόλα αυτά δεν ηρεμώ 😁 σήμερα ξεκινησαν πιο έντονοι πόνοι περιόδου μεσα στη μέρα και κατι εξάψεις. Το στήθος πολύ λίγο, φουσκώνει αργά και βασανίστηκα. Τίποτα άλλο...

IMG_20231115_162151.jpg

Αν σε βοηθανε να χαλαρώνεις να κανείς τεστ να βλεπεις την γραμμουλα νκαι το Σάββατο θα κανείς την χοριακη να δεις ένα μεγάλο νούμερο 💕

Είναι πιο εντονη η γραμμή όποτε πάει καλά.. 

Έχεις και συμπτώματα τέλεια !

εγω στήθος δεν είχα ούτε στην κόρη μου σαν σύμπτωμα ούτε στην δεύτερη που παλινδρόμησε 

με τις ενέσεις πως πας  ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αν σε βοηθανε να χαλαρώνεις να κανείς τεστ να βλεπεις την γραμμουλα νκαι το Σάββατο θα κανείς την χοριακη να δεις ένα μεγάλο νούμερο 💕

Είναι πιο εντονη η γραμμή όποτε πάει καλά.. 

Έχεις και συμπτώματα τέλεια !

εγω στήθος δεν είχα ούτε στην κόρη μου σαν σύμπτωμα ούτε στην δεύτερη που παλινδρόμησε 

με τις ενέσεις πως πας  ; 

Λες ε; η αλήθεια το στήθος είναι το μόνο που με ανησυχεί γιατί είναι και το πρώτο σημάδι που ειδα εγώ στην προηγούμενη φορά οταν τα εχασα, το είδα να ξεφουσκώνει και μου έμεινε τραύμα. Καθε μέρα το κοιτάω να δω οτι δεν ξεφουσκώνει... 

Με τις ενέσεις σούπερ, βρήκα λύση και στον πόνο, βάζω πάγο 5 λεπτά πριν και δεν νιώθω τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Λες ε; η αλήθεια το στήθος είναι το μόνο που με ανησυχεί γιατί είναι και το πρώτο σημάδι που ειδα εγώ στην προηγούμενη φορά οταν τα εχασα, το είδα να ξεφουσκώνει και μου έμεινε τραύμα. Καθε μέρα το κοιτάω να δω οτι δεν ξεφουσκώνει... 

Με τις ενέσεις σούπερ, βρήκα λύση και στον πόνο, βάζω πάγο 5 λεπτά πριν και δεν νιώθω τίποτα! 

Μπράβο πολύ καλό αυτό που βρήκες τρόπο να την κανείς χωρίς να πονας 😊

 

μην το δίνεις και πολύ σημασία το στήθος μια έτσι θα είναι μια αλλιώς.. φαντάζομαι όλη μέρα σε τρώει το μυαλό τώρα αυτό.. αλλά όσο μπορείς αγνόησε το.. θα δεις πολλές κοπέλες με το στήθος ότι λένε το ίδιο πράγμα και προχώρησαν μια χαρά οι εγκυμοσύνες 

Λογικό να σου μείνει τραύμα αλλά είναι άλλη εγκυμοσύνη μην το ξεχνάς ποτε αυτό 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο πολύ καλό αυτό που βρήκες τρόπο να την κανείς χωρίς να πονας 😊

 

μην το δίνεις και πολύ σημασία το στήθος μια έτσι θα είναι μια αλλιώς.. φαντάζομαι όλη μέρα σε τρώει το μυαλό τώρα αυτό.. αλλά όσο μπορείς αγνόησε το.. θα δεις πολλές κοπέλες με το στήθος ότι λένε το ίδιο πράγμα και προχώρησαν μια χαρά οι εγκυμοσύνες 

Λογικό να σου μείνει τραύμα αλλά είναι άλλη εγκυμοσύνη μην το ξεχνάς ποτε αυτό 🥰

Το ξέρω κορίτσι μου αλήθεια προσπαθώ να ξεχνιέμαι οσο μπορώ! Σε ευχαριστώ πολύ ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IMG_20231115_192913.thumb.jpg.b2c7c39fdb074f3c37c2aa728a96104b.jpg

Εντάξει αρνητική.... προχωράμε....

Προφανώς η αναγουλα είναι από το άγχος μου...περνάμε ένα θέμα υγείας με τον μπαμπά μου σοβαρό και αγχώθηκα φουλ και φαίνεται μου βγήκε έτσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231115_192913.thumb.jpg.b2c7c39fdb074f3c37c2aa728a96104b.jpg

Εντάξει αρνητική.... προχωράμε....

Προφανώς η αναγουλα είναι από το άγχος μου...περνάμε ένα θέμα υγείας με τον μπαμπά μου σοβαρό και αγχώθηκα φουλ και φαίνεται μου βγήκε έτσι....

Ελπίζω να μην είμαι κάτι σοβαρό το θέμα με τον μπαμπά σου κορίτσι μου και να είναι περαστικά!. Οσο για τη χοριακη δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο μήνα, τελείωσε η περίοδος και ξεκινάς νέα προσπάθεια 🙏🏻♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231115_192913.thumb.jpg.b2c7c39fdb074f3c37c2aa728a96104b.jpg

Εντάξει αρνητική.... προχωράμε....

Προφανώς η αναγουλα είναι από το άγχος μου...περνάμε ένα θέμα υγείας με τον μπαμπά μου σοβαρό και αγχώθηκα φουλ και φαίνεται μου βγήκε έτσι....

Περαστικα κορίτσι μου με τον μπαμπά σου .. μάλλον είναι από το άγχος σου.. ευχομαι να πάνε όλα καλά και να αναρρώσει γρήγορα 

αν θυμάμαι καλά είχες πει θα πας για σαλμπιγγογραφια ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Περαστικα κορίτσι μου με τον μπαμπά σου .. μάλλον είναι από το άγχος σου.. ευχομαι να πάνε όλα καλά και να ανάρρωση γρήγορα 

αν θυμάμαι καλά είχες πει θα πας για σαλμπιγγογραφια ; 

Ναι θα πάω Δεκεμβριο...

Σας ευχαριστώ για τα περαστικά!!! @marinaP ευχαριστώ....τώρα περιμένουμε την θετική σου χοριακη να χαρούμε 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!!!! ❤️

@marinaP τι θετικο τεστακι ειναι αυτοοοοοοο!!!!!!! Ακομη πιο σκουροοοοοο!!!!!!! 🥳🥳🥳🥳🥳 κανω παρτυ ηδη γ την τεραστια χοριακη σου το Σαββατο!!!!! Θα πανε ολα τελεια!!!! Το πιστευω μ ολη μου την καρδια!!!🤰

Χαιρομαι τοσο πολυ π ξεπεραστηκε κ το θεμα των ενεσεων... λιγα λεπτα παγος κ εγινε η δουλιτσα!!! Συνεχισε ετσι χαρουμενη κ μην ψαχνεις συμπτωματα σε παρακαλω!!! Τα τεστ μιλανε απ μονα τους!!!!🫶😉😘

@Girlyμου ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!! Το ξερω ειναι δυσκολο αλλα κριμα ειναι ν πεφτεις ψυχολογικα.... περιμενε εστω μεχρι την Παρασκευη κ θα ερθει η 2η γραμμουλα!!!! Εδω ειμαι κι εδω εισαι!!! 🤗❤️

@cat12μου αν κ δε μπορω ν μπω στη θεση σου, σε νιωθω οσο δε φανταζεσαι.... κι εγω σε 3 μηνες μ το καλο θ ξεκιναω διεγερση... καταλαβαινω τη στεναχωρια σου κ αν νιωθεις οτι δε σε καλυπτει ο γιατρος σου καλο ειναι ν παρεις μια γνωμη ακομη... αρκει ν βρεις το γιατρο π θα νιωσεις ασφαλεια....

Τωρα γ το θεμα των ωαριων τι ν σου πω;;; κανενας δε μπορει ν ξερει την ποιοτητα των ωαριων παραμονο μετα την ωοληψια... ειναι δικαιολογια ή η αιτια π ψαχνουμε την υπογονιμοτητα;;; μονο ο γιατρος ξερει... 🤔

σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια!! 🤗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231115_192913.thumb.jpg.b2c7c39fdb074f3c37c2aa728a96104b.jpg

Εντάξει αρνητική.... προχωράμε....

Προφανώς η αναγουλα είναι από το άγχος μου...περνάμε ένα θέμα υγείας με τον μπαμπά μου σοβαρό και αγχώθηκα φουλ και φαίνεται μου βγήκε έτσι....

Περαστικά στον μπαμπά σου κορίτσι μου! Να αναρρώσει γρηγορα  εύχομαι🙏 από το άγχος σου είχες αυτά τα συμπτώματα ! Προχωράμε δυναμικα και θα έρθει το πολυποθητοοοο❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι θα πάω Δεκεμβριο...

Σας ευχαριστώ για τα περαστικά!!! @marinaP ευχαριστώ....τώρα περιμένουμε την θετική σου χοριακη να χαρούμε 🙏🙏🙏

Ααα τον άλλο μήνα θα πας δηλαδή όχι αυτόν.. ωραία εύχομαι οτι καλύτερο

τωρα σε τι φάση είσαι τελείωσε η περιοδος και πας για γόνιμες μερες; Ή περιμενεις ; Γιατί μπερδεύτηκα λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα τον άλλο μήνα θα πας δηλαδή όχι αυτόν.. ωραία εύχομαι οτι καλύτερο

τωρα σε τι φάση είσαι τελείωσε η περιοδος και πας για γόνιμες μερες; Ή περιμενεις ; Γιατί μπερδεύτηκα λίγο 

Γόνιμες πλησιάζω....την άλλη εβδομάδα είναι οι γόνιμες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...