Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

@Girly συλληπητηρια κορίτσι μου....

@marinaP καλή επιτυχία σου εύχομαι 🙏🙏🙏 να τρυπώσει καλά το έμβρυακι σου μέσα σου και να έρθει στην αγκαλιά σου σε 9 μήνες!!!! Ανυπομονώ να περάσουν οι ημέρες και για εσένα και για την @Girly

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 😃 Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον σας και που απαντάτε σ αυτά που γράφω και μοιράζομαι μαζί σας.Ξυπνησα για δουλειά και παρατήρησα ότι έχω λίγο καφέ στο σκούπισμα.Ειναι από τα φάρμακα ;Θα Περιμένω να πάει 8 και για να τους ενημερώσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου,

Όπως κάποιες ίσως θυμάστε σήμερα είχα ραντεβού με έναν άλλον γυναικολόγο για να μου πει μια 2η γνώμη!!

Πήγα λοιπόν και εντυπωσιάστηκα από το πόσο μπορεί να σε ηρεμήσει ένας άνθρωπος!!Μου είπε ότι με βάση όλες τις εξετάσεις μου δε χρειάζεται να κάνω υστεροσκοπηση..Μου είπε ότι εφόσον πέτυχα μια φορά σύλληψη θα ξανά πετύχω και γενικά με ηρέμησε πααααααρα πολύ...Μου είπε ότι 8 στις 10 γυναίκες θα έχουν σίγουρα στην ζωή τους μια αποβολή και 6 στις 10 στην 1η τους κιόλας!!

Επιπλέον μου είπε για παράμερα επαφές και να πετάξω τα τεστ ωορρηξίας!!

Κορίτσι μου αν ο γιατρός σε έκανε να νιώσεις ασφάλεια τότε νομίζω ότι δεν χρειάζεται να πούμε κάτι άλλο!! Χαίρομαι πολύ για σενα! Σε διαβάζω πολύ πιο ήρεμη! Τώρα όσο αφορά τα τεστ όλοι οι γιατροί είναι κατά! Εμένα προσωπικά με βοήθησαν λόγο το ότι έχω ΣΠΩ και άστατο κύκλο αλλά αν εσένα σου προκαλούν άγχος τότε ναι πέταξε τα και το μέρα παρά μέρα θα δουλέψει μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, δεν διάβασα πολλά πολλά από αυτά που γράψατε, είμαι πολύ κουρασμένη η αλήθεια. 11:30 φτασαμε στην κλινική, 3:30 φύγαμε. Κοιμήθηκα για μια ωριτσα οσο περίμενα τον όρο, αλλα στις 5:30 που ήρθαμε σπίτι ξεράθηκα στον ύπνο 😁 και παλι ξάπλωσα. Νιώθω οτι δεν εχει τελειωμό αυτή η μέρα.

Όλα καλά πήγαν οι βλαστοκυστες μας πολύ καλές και τώρα απλά περιμένουμε 🙏🏻

Κορίτσι μου όλα πήγαν καλά! Τώρα το πιο δύσκολο κομμάτι έμεινε αλλά εδώ όλες μαζί θα κάνουμε τον χρόνο να τρέξει λίγο πιο γρήγορα! Είμαι σίγουρη ότι τα έχεις καταφέρει 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου τα hometest  δεν είναι πρώιμης ανίχνευσης και αποκλείεται να έδειχναν τόσο νωρίς!!!! Οπότε θα σου πω και εγώ με τη σειρά μου πως έχεις πολλές ελπίδες!! Εύχομαι να δούμε σε λίγες μέρες το θετικό τεστακι σου!!!!

αχ κορίτσια! δεν ξέρετε πόση δύναμη μου δίνετε!!!μακάρι να δω επιτέλους ένα θετικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια μου έχω φρικαρει και έχω στεναχωρηθεί πολύ με κάτι που συνέβη και θα ήθελα από τις μανουλες τη βοήθεια τους.

Ετοιμαζόμασταν το βραδάκι να κάνουμε μπάνιο τη μπέμπα και πριν την βάλω στην μπανιέρα της είπα να της πλύνω τον πωπο στον νιπτήρα γιατί είχε κανει κακά. Αφού την έπλυνα λοιπόν κοίταξα πίσω στο μπανάκι της χωρίς να μετακινήσω το μωρό και ξαφνικά άρχισε να κλαίει σπαρακτικά. Μου φάνηκε λοιπόν ότι όπως την είχα στο χέρι μου μπρούμυτα, ότι την χτύπησα ελαφριά στο κεφάλι στο ντουλάπι πάνω από τον νιπτήρα. Έκλαψε δυνατά για πολύ λίγα λεπτά, την έπλυνα και την έντυσα πάρα πολύ γρήγορα από την τρομάρα μου, την τάισα και κοιμήθηκε. 

Φυσικά έβαλα τα κλάματα,ένιωσα η χειρότερη και πιο ανίκανη μαμά στον κόσμο που έχω ένα μωρό ημερών ακόμα και δεν το πρόσεξα όπως έπρεπε. 100 σκέψεις πέρασαν από το κεφάλι μου, ότι της έκανα κακό, ότι δεν μου αξίζει να έχω μωρό και όλα αυτά τα ωραία. 

Φυσικά δεν είμαι σίγουρη ότι όντως την χτύπησα, αλλά αυτό υποθέτω από το ότι την έπιασε ξαφνικό κλάμα. Να την πάω λέτε στο νοσοκομείο; Έχω στεναχωρηθεί τόσο μα τόσο πολύ...

Γλυκιά μας Έλλη και πελον μανούλα να ξέρεις ότι πλέον ίσως να υπάρχουν πολλές τέτοιες στιγμές που θα αναρωτιεσαι αν είναι καλή μαμά!! Η μητέρα μου είναι 50 και ακόμα μερικές φορές την έχει αυτή τη απορία! Είναι η φύση που μας κάνει να θέλουμε το καλύτερο για το παιδί και αν δεν τα καταφέρουμε σκεφτόμαστε το χειρότερο! Δεν πιστεύω ότι χτύπησε το νινακι σου πουθενά και αν χτύπησε ήταν σίγουρα πολύ πολύ ελαφρά!!! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα και να μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα!! Πάντως το μωράκι σου σίγουρα περνάει τέτοια με σένα δίπλα της 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Είναι νωρίς για να δειξει το τεστακι και ποσό μάλλον τα hometest ! Φυσικά και να ξανακάνεις και αν αντέχεις να κανεις την μέρα της αναμενόμενης hometest  αλλιώς δυο μέρες πριν την αναμενόμενη να κανεις τεστακι πρώιμης ανίχνευσης ! Καλή επιτυχιαααα🙏

μακάρι να έχεις δίκιο κορίτσι μου..

σήμερα είναι να πάω στο γυναικολόγο για να του δώσω τις ορμονικές εξετάσεις μου..θα κάνουμε και γυναικολογικό έλεγχο..

έχω ένα χρόνο ολόκληρο που προσπαθώ..οι εξετάσεις και το σπερμοδιάγραμμα βγήκαν καλά πέραν μιας κηρσοκήλης που βρέθηκε.. λέτε να του ζητήσω να ξεκινήσουμε κάποια διαδικασία? ο γιατρός λέει πως είμαστε ακόμα μικροί και έχουμε περιθώρια..(εγώ είμαι 29 και ο σύζυγος 34).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπημένες μου ♥️ Δόξα τω Θεώ και ξύπνησε στην ώρα της και έφαγε και ζωηρή ήταν μετά.. Εγώ βέβαια δεν σταμάτησα να κλαίω μέχρι αργά τη νύχτα. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας (και με αυτές έκλαιγα από συγκίνηση 😋).  Είστε υπέροχες ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Rainbow8 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!χθες η @dimandδεν είχε υπέρηχο;;ολα καλα κοριτσι μου;ακουσατε καρδουλα;;;

Ναι ναι εχθές είχε ραντεβού για την καρδούλα! Φαντάζομαι ήταν κουρασμένη και δεν μπήκε να μας τα πει! Θα μπει σήμερα μάλλον ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

@Elli13 μου δεν το ειδα εχτές το μνμ σου.. ειδα τωρα όμως πως είναι όλα καλά 🥰 

Και μόνο  που αναρωτιέσαι και ανησυχείς για το αν εισαι καλή μαμα αυτό δείχνει ποσο καλή μαμα είσαι και θα εξελίσσεσαι σε ακόμα καλύτερη, γιατί δεν θα επαναπαύεσαι ποτέ.. 

είναι μέσα στο πρόγραμμα θα συμβούν και αυτά, εμένα 6 μηνών δεν προλαβα να την πιάσω έπεσε απο το κρεβατι ευτυχώς δεν έπαθε τιποτα 😊 

@Girly να πω τα συλλυπητήρια μου κορίτσι μου για το παππού να είστε καλά να τον θυμάστε 🙏…Εννοείται είστε η παρέα μου εδώ και παρά πολύ καιρό χαίρομαι μαζί σας και λυπάμαι μαζί σας κορίτσια..  ευχαριστώ που είστε η παρέα μου και μπορω να μοιραστώ τα πάντα.. θυμάμαι το πρώτο μου μνμ στο  φόρουμ σκεφτόμουν 1 ώρα για να το πατήσω αποστολή 😂

Τα νέα μου σήμερα στο σκούπισμα είχα αίμα όποτε θέλω να πιστεύω πως μου έρχεται η περιοδος μακάρι μέχρι το βράδυ να έχω ροη.. 

αντε να μπω ξανα  love zone για μπεμπινι γιατί αυτήν η αναμονή με κούρασε άλλο..😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

@dimand περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου🩷🩷🩷  όλα θα είναι τέλεια αλλά στείλε μας να μας πεις και εμάς ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

@dimand περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου🩷🩷🩷  όλα θα είναι τέλεια αλλά στείλε μας να μας πεις και εμάς ☺️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@dimandκαλημέρα κορίτσι μου, πως πήγε εχθες ο υπέρηχος;

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rainbow8 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!χθες η @dimandδεν είχε υπέρηχο;;ολα καλα κοριτσι μου;ακουσατε καρδουλα;;;

Καλημέρα κοριτσια μου . Ακουσαμε καρδουλα ναι! Δοξα το Θεο ! Με παρεπεμψε και για την αυχενικη τις ερχομενες εβδομαδες . Ηταν  υπεροχα!!

Με τον αντρα μου συγκινηθηκαμε .Εντωμεταξυ λεει ο γιατρος παλμοι 120 και λεει ο αντρας μου ειναι φυσιολογικο? Δεν θ α πρεπε να ναι λιγοτερο ?Και λεει ο γιατρος οχι καλα ειναι μην αγχωνεσαι . Και λεει ο δικος μου σαν το μπαμπα του κανει γυμναστικη εκει μεσα χαχαχα Αμαν πια ! αχχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, δεν διάβασα πολλά πολλά από αυτά που γράψατε, είμαι πολύ κουρασμένη η αλήθεια. 11:30 φτασαμε στην κλινική, 3:30 φύγαμε. Κοιμήθηκα για μια ωριτσα οσο περίμενα τον όρο, αλλα στις 5:30 που ήρθαμε σπίτι ξεράθηκα στον ύπνο 😁 και παλι ξάπλωσα. Νιώθω οτι δεν εχει τελειωμό αυτή η μέρα.

Όλα καλά πήγαν οι βλαστοκυστες μας πολύ καλές και τώρα απλά περιμένουμε 🙏🏻

Μπραβο κοριτσι μου. με το καλαο τα αποτελεσματα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η dimand είπε:

 

 

Καλημέρα κοριτσια μου . Ακουσαμε καρδουλα ναι! Δοξα το Θεο ! Με παρεπεμψε και για την αυχενικη τις ερχομενες εβδομαδες . Ηταν  υπεροχα!!

Με τον αντρα μου συγκινηθηκαμε .Εντωμεταξυ λεει ο γιατρος παλμοι 120 και λεει ο αντρας μου ειναι φυσιολογικο? Δεν θ α πρεπε να ναι λιγοτερο ?Και λεει ο γιατρος οχι καλα ειναι μην αγχωνεσαι . Και λεει ο δικος μου σαν το μπαμπα του κανει γυμναστικη εκει μεσα χαχαχα Αμαν πια ! αχχαχα 

Άρα όλα πάνε τέλεια!! Άντε να κάνεις και την αυχενική να μάθουμε αν είναι κορίτσι η αγόρι 🥰🥰🥰 🤣🤣 απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου κορίτσι μου όλα πάνε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η dimand είπε:

 

 

Καλημέρα κοριτσια μου . Ακουσαμε καρδουλα ναι! Δοξα το Θεο ! Με παρεπεμψε και για την αυχενικη τις ερχομενες εβδομαδες . Ηταν  υπεροχα!!

Με τον αντρα μου συγκινηθηκαμε .Εντωμεταξυ λεει ο γιατρος παλμοι 120 και λεει ο αντρας μου ειναι φυσιολογικο? Δεν θ α πρεπε να ναι λιγοτερο ?Και λεει ο γιατρος οχι καλα ειναι μην αγχωνεσαι . Και λεει ο δικος μου σαν το μπαμπα του κανει γυμναστικη εκει μεσα χαχαχα Αμαν πια ! αχχαχα 

Τα έμβρυα έχουν αυξημένους παλμούς κορίτσι μου ....έως 140 μπορεί να φτάσει....τα αγόρακια έχουν πιο πολλούς σφυγμούς....εμένα είχαν και 140 θυμάμαι και καταλαβαίνεις και από αυτό το φύλλο ☺️ άντε με το καλό η αυχενική!!!εύχομαι να πάνε όλα καλά..καλά αποτελέσματα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

 

 

Καλημέρα κοριτσια μου . Ακουσαμε καρδουλα ναι! Δοξα το Θεο ! Με παρεπεμψε και για την αυχενικη τις ερχομενες εβδομαδες . Ηταν  υπεροχα!!

Με τον αντρα μου συγκινηθηκαμε .Εντωμεταξυ λεει ο γιατρος παλμοι 120 και λεει ο αντρας μου ειναι φυσιολογικο? Δεν θ α πρεπε να ναι λιγοτερο ?Και λεει ο γιατρος οχι καλα ειναι μην αγχωνεσαι . Και λεει ο δικος μου σαν το μπαμπα του κανει γυμναστικη εκει μεσα χαχαχα Αμαν πια ! αχχαχα 

Μπράβο κορίτσι μου όλα καλά εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🤰 💕

έχουν αυξημένους παλμούς τα έμβρυα και τα μωράκια μετά 😊

εμενα στον πρώτο υπέρηχο η κόρη μου είχε 160 παλμούς 

και εμένα μου φάνηκαν πολύ ! 😅

Με το καλό το μπεμπακι σου ! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! 

Σήμερα είναι η αναμενόμενη μέρα περιόδου αλλά δεν έχει φανεί.Απο συμπτωματα δεν μπορώ να πω ότι έχω παρατηρήσει κάτι. Δεν είχαμε στοχευμενες επαφές και δεν το σκεφτόμουν το ενδεχόμενο εγκυμοσυνης αυτον το μηνα . Αγόρασα γυρνώντας από τη δουλειά ένα predictor early αυτή τη φορά.  Λέτε να το κάνω ή να περιμένω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Σήμερα είναι η αναμενόμενη μέρα περιόδου αλλά δεν έχει φανεί.Απο συμπτωματα δεν μπορώ να πω ότι έχω παρατηρήσει κάτι. Δεν είχαμε στοχευμενες επαφές και δεν το σκεφτόμουν το ενδεχόμενο εγκυμοσυνης αυτον το μηνα . Αγόρασα γυρνώντας από τη δουλειά ένα predictor early αυτή τη φορά.  Λέτε να το κάνω ή να περιμένω ?

Εγω θα έλεγα να το κανείς αύριο με πρωινά ουρά μόλις σηκωθείς 

Ποτε δεν ξέρεις εμάς μπορεί να μας φαίνονται ότι δεν ήταν στοχευμένες οι επαφες και τελικά να είναι ο τυχερός σου μήνας 😊

εύχομαι να είναι 2 κατά κόκκινες γραμμές 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω θα έλεγα να το κανείς αύριο με πρωινά ουρά μόλις σηκωθείς 

Ποτε δεν ξέρεις εμάς μπορεί να μας φαίνονται ότι δεν ήταν στοχευμένες οι επαφες και τελικά να είναι ο τυχερός σου μήνας 😊

εύχομαι να είναι 2 κατά κόκκινες γραμμές 🤰

Ναι κι εγω πιστεύω θα είναι πιο έγκυρο με τα πρωινά είναι η αλήθεια.  Απλά επειδή είχα μια αποβολή τον Μάρτιο με πιάνει μια φοβία μήπως δεν κάνω κάτι σωστά. Βέβαια μιλάμε για ώρες αλλά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η dimand είπε:

 

 

Καλημέρα κοριτσια μου . Ακουσαμε καρδουλα ναι! Δοξα το Θεο ! Με παρεπεμψε και για την αυχενικη τις ερχομενες εβδομαδες . Ηταν  υπεροχα!!

Με τον αντρα μου συγκινηθηκαμε .Εντωμεταξυ λεει ο γιατρος παλμοι 120 και λεει ο αντρας μου ειναι φυσιολογικο? Δεν θ α πρεπε να ναι λιγοτερο ?Και λεει ο γιατρος οχι καλα ειναι μην αγχωνεσαι . Και λεει ο δικος μου σαν το μπαμπα του κανει γυμναστικη εκει μεσα χαχαχα Αμαν πια ! αχχαχα 

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Ο καλύτερος ήχος η καρδούλα του μωρού 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Ναι κι εγω πιστεύω θα είναι πιο έγκυρο με τα πρωινά είναι η αλήθεια.  Απλά επειδή είχα μια αποβολή τον Μάρτιο με πιάνει μια φοβία μήπως δεν κάνω κάτι σωστά. Βέβαια μιλάμε για ώρες αλλά.....

Λογικό είναι να έχεις μια φοβία αφού υπήρχε κι μια αποβολή αλλά μην σκέφτεσαι ότι δεν εκανες κάτι εσυ σωστά ήταν να γίνει κορίτσι μου δυστηχως … 

καθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική αυτό να θυμάμαι 😊

Είναι πολύ νωρίς όποτε αν είναι θετικό μπορείς να μιλήσεις με τον γιατρό σου αύριο το πρωί να σε κατευθύνει εγω το λέω για πιο έγκυρο αποτέλεσμα 😊

Αν δεν αντέχεις καντο σήμερα αλλα προσπάθησε μην πιεις πολλά υγρά και να αργήσεις να πας λίγο τουαλέτα 😊  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μου λυστε μου απορία,πήγα χτες στον γυναικολόγο μου λέει από την ώρα που θα νιώσεις πόνο ωορρηξίας το ωάριο κάνει 12 ώρες να σκάσει και μένει ζωντανό 24 ώρες,λέω οκ..γυρίζω σπίτι και το απόγευμα αρχίζω να πονάω κάνω ένα τεστ βγαίνει θετικό λέω ωραία..Το απόγευμα σήμερα λέω άντε κάνε άλλο ένα αφού έτσι κ αλλιώς με έπεισε να τα πετάξω..Τσουπ,πάλι θετικό!!Τι γίνεται τελικά?αυτά δείχνουν την ωορρηξία όταν γίνεται ή ότι θα γίνει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Βρε κορίτσια μου λυστε μου απορία,πήγα χτες στον γυναικολόγο μου λέει από την ώρα που θα νιώσεις πόνο ωορρηξίας το ωάριο κάνει 12 ώρες να σκάσει και μένει ζωντανό 24 ώρες,λέω οκ..γυρίζω σπίτι και το απόγευμα αρχίζω να πονάω κάνω ένα τεστ βγαίνει θετικό λέω ωραία..Το απόγευμα σήμερα λέω άντε κάνε άλλο ένα αφού έτσι κ αλλιώς με έπεισε να τα πετάξω..Τσουπ,πάλι θετικό!!Τι γίνεται τελικά?αυτά δείχνουν την ωορρηξία όταν γίνεται ή ότι θα γίνει????

Κορίτσι μου τα τεστ ωορρηξίας δείχνουν ότι θα γίνει ωορρηξία! Δηλαδή αν σήμερα έχεις θετικό τεστ τότε είτε σήμερα είτε αύριο η μεθαύριο θα γίνει η ωορρηξία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...