Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 Ας  κάνουν ότι θέλουν ! Ας λένε ότι θέλουν ! Εμείς εχουμε έναν σκοπό τον οποίο και θα πραγματοποιήσουμε! Μπορεί να αργησει λιγακι αλλά δεν πειράζει! Όλα γινονται για κάποιο λόγο ! Έπαψα να λέω τα προσωπικά μου και αν με ρωτάς νοιωθω καλύτερα γτ βαρέθηκα να ακούω ‘’συμβουλεσ’’ ! Έξω από τον χορό πολλά τραγούδια λέμε!

Συμφωνώ μαζί σου..εγώ δεν τα συζητούσα και ποτέ πέρα από τις οικογένειες μας που δόξα τον Θεό είναι διακριτικοί.Πάμε δυνατά στον στόχο μας!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ειναι αδιανοητο κ σοκαριστικο. Κι αν νιωθουμε ετσι εμεις, ουτε π μπορω να νιωσω πως ειναι αυτη η κοπελα μεσα της...

Ειχε ερθει στο τμημα μας αρχες μαιου κ ηταν ηδη εγκυος.. εγω πριν 1 μηνα ειχα κανει την αποξεση. Με τον καιρο της ανοιχτηκα κ λεγαμε τα πιο προσωπικα μας. 

Τωρα ουτε π μπορω ν της μιλησω. Κ τι ν της πω δλδ; υπαρχουν λογια; δν υπαρχει παρηγορια...

Δν ξερω τι εφταιξε κ τι μπορει να συνεβη.. κι εγω μια υποθεση εκανα γ το λωρο.. Απλα ξερω οτι τον ιουλιο ειχε κανει παρακεντηση γτ ειδαν στη β επιπεδου μια κυστουλα στον εγκεφαλο της μικρης (το οποιο γινεται καμια φορα κ υποχωρει μονο του, τους ειπε ο γιατρος) κ γ να εξαντλησουν καθε πιθανοτητα καποιου συνδρομου εκανε παρακεντηση κ ηταν ολα φυσιολογικα...

Τώρα τι μπορείς να πεις τίποτα δυστηχως αυτά δεν πρέπει να γίνονται είναι άδικο για αυτό το μωρακι που παλεύει να μεγαλώσει και να γεννηθεί και για την μαμα μου που το έχει τόσο καιρό μέσα της να μην μπορέσει να το πάρει ποτε αγκαλιά 

Και εγω που έκανα αποξεση πριν λίγο καιρό λέω καμία φορά αφού δεν ηταν γραπτό να προχωρήσει καλύτερα να γίνεται όσο πιω νωρίς γίνεται. Γιατί μετά όταν περναει ο καιρός δεν θέλω να φανταστώ ποσο μα ποσο δύσκολο είναι καμία μανούλα να μην τυχει τέτοιο πράγμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 Ας  κάνουν ότι θέλουν ! Ας λένε ότι θέλουν ! Εμείς εχουμε έναν σκοπό τον οποίο και θα πραγματοποιήσουμε! Μπορεί να αργησει λιγακι αλλά δεν πειράζει! Όλα γινονται για κάποιο λόγο ! Έπαψα να λέω τα προσωπικά μου και αν με ρωτάς νοιωθω καλύτερα γτ βαρέθηκα να ακούω ‘’συμβουλεσ’’ ! Έξω από τον χορό πολλά τραγούδια λέμε!

Εγώ το μόνο που ακούω συνέχεια είναι όταν σου φύγει το άγχος κ δεν το σκέφτεσαι θα έρθει! Τι μας λες θέλω να τους πω αλήθεια??? Στην εγκυμοσύνη μου με άγχος που είχα εκείνο το διάστημα μια χαρά το έπιασα το σπορακι! Εάν περνάει πολύς καιρός λογικό είναι να σκεφτόμαστε μήπως συμβαίνει κάτι κ δεν πιάνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ε μα ελεος! Μας έχουν ζαλίζει ρε παιδί μου! Στην τελική θα κάνουμε ότι θελουμε και δεν θα δώσουμε σε κανέναν αναφορά ! Εμείς μπαίνουμε στη διαδικασία αυτή και όχι οι άλλοι ! Και μετά λένε γτ δεν τους ανοιγόμαστε για τους προβληματισμούς μας! Μα πως να ανοιχτούμε αφού το μόνο που κάνουν είναι να λενε το μακρύ και το κοντό τους ! Τα είπα και ηρέμησα😂😂😂

Μην ακούς κανέναν! Θα κάνετε  αυτό που θέλετε εσεις και τίποτα άλλο! 
Πάντα έτσι γινόταν ο καθένας λέει τα δικά του, πάντα θα γίνεται αυτό! Ακόμα και οι πιο κοντινοί μας άνθρωποι θα πουν! Καποιες φορές δεν το λένε κακοπροαίρετα αλλά δεν μπορούν να καταλάβουν την αγωνία μας και πιστεύουν πως με αυτά τα λόγια μας βοηθάνε να χαλαρώσουμε .. απλά μην τους ακούς! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με όλες σας κοριτσια! Ας τους αφήσουμε λοιπόν να λένε και να προσπαθούμε να μη τα βάζουμε μέσα μας και να μας στεναχωρούν!

εγω μόλις έκανα και σήμερα τεστ ωορρηξιας και βλέπω ότι η ορμονη πεφτει ! Το πικ δεν το είδα ! Το πιο σκουρο τεστ ήταν το χθεσινό μου! Σας ανεβάζω φωτό για να συγκρίνετε και εσείς ! Η πρώτη είναι προχθές η δεύτερη χθες και η τρίτη σήμερα!

IMG_7366.jpeg

IMG_7367.jpeg

IMG_7371.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Συμφωνώ με όλες σας κοριτσια! Ας τους αφήσουμε λοιπόν να λένε και να προσπαθούμε να μη τα βάζουμε μέσα μας και να μας στεναχωρούν!

εγω μόλις έκανα και σήμερα τεστ ωορρηξιας και βλέπω ότι η ορμονη πεφτει ! Το πικ δεν το είδα ! Το πιο σκουρο τεστ ήταν το χθεσινό μου! Σας ανεβάζω φωτό για να συγκρίνετε και εσείς ! Η πρώτη είναι προχθές η δεύτερη χθες και η τρίτη σήμερα!

IMG_7366.jpeg

IMG_7367.jpeg

IMG_7371.jpeg

Αρα εχτές ήταν το θετικό σου μια χαρά όποτε λογικά σήμερα θα σκάσει το ωάριο ( μάλλον !) όποτε σήμερα και αύριο καντε μια προσπάθεια ακόμα  🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Συμφωνώ με όλες σας κοριτσια! Ας τους αφήσουμε λοιπόν να λένε και να προσπαθούμε να μη τα βάζουμε μέσα μας και να μας στεναχωρούν!

εγω μόλις έκανα και σήμερα τεστ ωορρηξιας και βλέπω ότι η ορμονη πεφτει ! Το πικ δεν το είδα ! Το πιο σκουρο τεστ ήταν το χθεσινό μου! Σας ανεβάζω φωτό για να συγκρίνετε και εσείς ! Η πρώτη είναι προχθές η δεύτερη χθες και η τρίτη σήμερα!

IMG_7366.jpeg

IMG_7367.jpeg

IMG_7371.jpeg

Κορίτσι μου το πικ σου ήταν εχθές!! Και πιθανόν να ήταν το βράδυ γι'αυτό δεν το είδες!! Αν έκανες και το βράδυ θα το έβλεπες! Πάντως αν τα καταφέρετε και σήμερα η αύριο και μακάρι και τις 2 μέρες να έχετε επαφή θα είναι πολύ μεγάλες οι πιθανότητες!! ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εμένα η καμπύλη ζαχαρου ήταν φυσιολογική αλλά η ινσουλίνης όχι! Δεν έχω κάνει επαναλληπτικη εξέταση και περνώ glucophage και τώρα μου έδωσε και Inofert combi! Όσο για την διεγερση εγώ πήρα σε δυο κύκλους κλομιφαινη και τζίφος δεν με έπιασε έκανα μόνο ένα ωάριο όπως πάντα! Τώρα θα ξεκινήσω τα φεμαρα για διεγερση για την σπερματεγχυνση ! Μακάρι κορίτσι μου το εύχομαι και για εσενα συντομααααααα❤️❤️❤️

Κι εγω τα ξεκινησα τα gluco...με μισο τη μερα μετα απο γευμα κ μου εκανε διαρροιες... με γονατισε κ το σταματησα...

Η αντισταση ινσουλινης ειναι ανασταλτικος παραγοντας γ τη συλληψη;; 

Εγω ξεκινησα πριν 2 μηνες τα inofert τα απλα. Τα φακελακια.. κ στον υπερηχο ο γυναικολογος την 7η μερα ειδε ενα ωαριο 9 κι ενα 9μιση. Τα ελεγε στη βοηθο του ν τα σημειωσει. Λες να εκανα 2πλη ωορρηξια;; μπορει κ οχι.. δεν γνωριζω ποσο ειναι συνηθως...

Λες τα combi ν με βοηθησουν αραγε; μπορει ν τα δοκιμασω τον αλλο μηνα π θ τελειωσουν τα φακελακια..

Ολα ν σου ερθουν οπως τα θες!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ε μα ελεος! Μας έχουν ζαλίζει ρε παιδί μου! Στην τελική θα κάνουμε ότι θελουμε και δεν θα δώσουμε σε κανέναν αναφορά ! Εμείς μπαίνουμε στη διαδικασία αυτή και όχι οι άλλοι ! Και μετά λένε γτ δεν τους ανοιγόμαστε για τους προβληματισμούς μας! Μα πως να ανοιχτούμε αφού το μόνο που κάνουν είναι να λενε το μακρύ και το κοντό τους ! Τα είπα και ηρέμησα😂😂😂

Α γεια σου... συμφωνω σε ΟΛΑ.

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Ναι στο Ιασώ πήγα 😊 είναι πολύ ωραίος χώρος εκεί κ πολύ οργανωμένα... Μακάρι να μου πουν σήμερα 🙏

Χαιρομαι π ειχες καλη εμπειρια γτ σε 4 μηνες μ το καλο θ παω κι εγω γ ωοληψια εκει.

Ακομη τπτ απο ενημερωση;; μας εσκασαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Συμφωνώ με όλες σας κοριτσια! Ας τους αφήσουμε λοιπόν να λένε και να προσπαθούμε να μη τα βάζουμε μέσα μας και να μας στεναχωρούν!

εγω μόλις έκανα και σήμερα τεστ ωορρηξιας και βλέπω ότι η ορμονη πεφτει ! Το πικ δεν το είδα ! Το πιο σκουρο τεστ ήταν το χθεσινό μου! Σας ανεβάζω φωτό για να συγκρίνετε και εσείς ! Η πρώτη είναι προχθές η δεύτερη χθες και η τρίτη σήμερα!

IMG_7366.jpeg

IMG_7367.jpeg

IMG_7371.jpeg

Άρα εχθές ήταν το πικ σου...άρα κάντε αγαπούλες και σήμερα και αύριο σίγουρα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Συμφωνώ με όλες σας κοριτσια! Ας τους αφήσουμε λοιπόν να λένε και να προσπαθούμε να μη τα βάζουμε μέσα μας και να μας στεναχωρούν!

εγω μόλις έκανα και σήμερα τεστ ωορρηξιας και βλέπω ότι η ορμονη πεφτει ! Το πικ δεν το είδα ! Το πιο σκουρο τεστ ήταν το χθεσινό μου! Σας ανεβάζω φωτό για να συγκρίνετε και εσείς ! Η πρώτη είναι προχθές η δεύτερη χθες και η τρίτη σήμερα!

IMG_7366.jpeg

IMG_7367.jpeg

IMG_7371.jpeg

Κοριτσι μου τελεια η χθεσινη επαφη κι ελπιζω να εχετε κ σμρ.. εκατσες κανα 2ωρο χωρις υγρα πριν κανεις το σημερινο τεστ; για να ειναι εγκυρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου!!!!! Από τα 12 τα 6 γονιμοποιηθηκαν κ την Πέμπτη θα μου πουν ποια προχώρησαν!!! Αχ κορίτσια μου την θετική σας σκέψη να έχω έστω 2 για έμβρυομεταφορά!!! Δλδ μακάρι κ τα 6 αλλά ελπίζω έστω κ 2🥰🥰🥰 η αλήθεια στεναχωρήθηκα γιατί θα έχω λιγότερες πιθανότητες αλλά πιστεύω ότι έστω κάποιο θα προχωρήσει ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου!!!!! Από τα 12 τα 6 γονιμοποιηθηκαν κ την Πέμπτη θα μου πουν ποια προχώρησαν!!! Αχ κορίτσια μου την θετική σας σκέψη να έχω έστω 2 για έμβρυομεταφορά!!! Δλδ μακάρι κ τα 6 αλλά ελπίζω έστω κ 2🥰🥰🥰 η αλήθεια στεναχωρήθηκα γιατί θα έχω λιγότερες πιθανότητες αλλά πιστεύω ότι έστω κάποιο θα προχωρήσει ♥️♥️♥️

6!!!!👏👏👏 πολυ καλα! Απο ποσοστα κλπ δε γνωριζω αλλα σαν αριθμος ειναι ελπιδοφορος ωστε να εχεις τλχ 2 βλαστοκυστες!

θετικη σκεψη κ ελπιζω να εχεις πολλες κ καλες ποιοτικα βλαστοκυστες!! Με το καλο να γινουν τα εμβρυακια σας κ να φωλιασουν γ 9 μημες στην κοιλια σου!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

6!!!!👏👏👏 πολυ καλα! Απο ποσοστα κλπ δε γνωριζω αλλα σαν αριθμος ειναι ελπιδοφορος ωστε να εχεις τλχ 2 βλαστοκυστες!

θετικη σκεψη κ ελπιζω να εχεις πολλες κ καλες ποιοτικα βλαστοκυστες!! Με το καλο να γινουν τα εμβρυακια σας κ να φωλιασουν γ 9 μημες στην κοιλια σου!!🥰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι 🥰🥰🥰

Υπομονη μεχρι την Πεμπτη π θα μαθουμε το μαγικο νουμερο!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου!!!!! Από τα 12 τα 6 γονιμοποιηθηκαν κ την Πέμπτη θα μου πουν ποια προχώρησαν!!! Αχ κορίτσια μου την θετική σας σκέψη να έχω έστω 2 για έμβρυομεταφορά!!! Δλδ μακάρι κ τα 6 αλλά ελπίζω έστω κ 2🥰🥰🥰 η αλήθεια στεναχωρήθηκα γιατί θα έχω λιγότερες πιθανότητες αλλά πιστεύω ότι έστω κάποιο θα προχωρήσει ♥️♥️♥️

Μπράβο κορίτσι μου!! Πολύ καλά είναι τα 6!! Σίγουρα θα έχεις 2 κορίτσι μου!! Και παραπάνω θα εχεις!! Καλέ γιατί στεναχωρέθηκες?? Είναι πολύ καλά τα 6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου!!!!! Από τα 12 τα 6 γονιμοποιηθηκαν κ την Πέμπτη θα μου πουν ποια προχώρησαν!!! Αχ κορίτσια μου την θετική σας σκέψη να έχω έστω 2 για έμβρυομεταφορά!!! Δλδ μακάρι κ τα 6 αλλά ελπίζω έστω κ 2🥰🥰🥰 η αλήθεια στεναχωρήθηκα γιατί θα έχω λιγότερες πιθανότητες αλλά πιστεύω ότι έστω κάποιο θα προχωρήσει ♥️♥️♥️

Κορίτσι μου τα 6 είναι πολύ καλοσσς αριθμός μπραβοοοοο❤️ καλεε παραπανω θα έχεις από δυοοο🤗🤗🤗 καθόλου στεναχωριααααα ισα ίσα να χαιρεσαι πρέπει❤️ την Πέμπτη θα δεις ότι θα έχεις υπεροχα νέα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ελπιζω τουλάχιστον να εχουμε σήμερα άλλη μια επαφή 🙏 θα συνεχίσω να κάνω αυτές τις μέρες τεστακια να δω πως θα πάει αλλά το πιο πιθανό είναι να ηταν χθες το πικ ! Αν δεν καταφέρουμε αυτόν τον μηνα είμαι αισιόδοξη για τον επόμενο της σπερματεγχυνσης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κι εγω τα ξεκινησα τα gluco...με μισο τη μερα μετα απο γευμα κ μου εκανε διαρροιες... με γονατισε κ το σταματησα...

Η αντισταση ινσουλινης ειναι ανασταλτικος παραγοντας γ τη συλληψη;; 

Εγω ξεκινησα πριν 2 μηνες τα inofert τα απλα. Τα φακελακια.. κ στον υπερηχο ο γυναικολογος την 7η μερα ειδε ενα ωαριο 9 κι ενα 9μιση. Τα ελεγε στη βοηθο του ν τα σημειωσει. Λες να εκανα 2πλη ωορρηξια;; μπορει κ οχι.. δεν γνωριζω ποσο ειναι συνηθως...

Λες τα combi ν με βοηθησουν αραγε; μπορει ν τα δοκιμασω τον αλλο μηνα π θ τελειωσουν τα φακελακια..

Ολα ν σου ερθουν οπως τα θες!🙏

Εγώ παιρνω 1μιση γλουκοφαζ την ημέρα γτ έχω ΣΠΩ που μου διαταράσσει την ινσουλίνη !  Σε πήραξε ε; Εμένα καποιες φορες μου κάνει αλλά παλεύετε . Με αυτα που διαβαζω ξερω ότι για να γίνει συλληψη πρέπει ολα να είναι ρυθμισμένα ! Για να γίνει ωορρηξια θα πρέπει τα ωάρια να φτάσουν 20χιλ ! Δυο ωάρια;;; Κάλε έχετε ιστορικό με δίδυμα;;  Τα ινοφερτ αλλά και όλες οι βιταμίνες θέλουν χρόνο για να δράσουν  συνήθως ένα τρίμηνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου!!!!! Από τα 12 τα 6 γονιμοποιηθηκαν κ την Πέμπτη θα μου πουν ποια προχώρησαν!!! Αχ κορίτσια μου την θετική σας σκέψη να έχω έστω 2 για έμβρυομεταφορά!!! Δλδ μακάρι κ τα 6 αλλά ελπίζω έστω κ 2🥰🥰🥰 η αλήθεια στεναχωρήθηκα γιατί θα έχω λιγότερες πιθανότητες αλλά πιστεύω ότι έστω κάποιο θα προχωρήσει ♥️♥️♥️

Μπράβο κορίτσι μου 😃 Τέλεια ♥️ 6 τυχερός αριθμός.Ολα θα πάνε καλά.Παραπανω από δύο θα είναι.Να είσαι χαρούμενη και ήσυχη.Θετικη σκέψη 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ παιρνω 1μιση γλουκοφαζ την ημέρα γτ έχω ΣΠΩ που μου διαταράσσει την ινσουλίνη !  Σε πήραξε ε; Εμένα καποιες φορες μου κάνει αλλά παλεύετε . Με αυτα που διαβαζω ξερω ότι για να γίνει συλληψη πρέπει ολα να είναι ρυθμισμένα ! Για να γίνει ωορρηξια θα πρέπει τα ωάρια να φτάσουν 20χιλ ! Δυο ωάρια;;; Κάλε έχετε ιστορικό με δίδυμα;;  Τα ινοφερτ αλλά και όλες οι βιταμίνες θέλουν χρόνο για να δράσουν  συνήθως ένα τρίμηνο! 

Ναι με πηγε κορδελα... αστα...οποτε το σταματησα χωρις 2η σκεψη...

Περυσι οταν ειχα μεινει εγκυος επαιρνα τις strong start. Ειχε τελειωσει το κουτι αρχες ιανουαριου κ μεσα φλεβαρη ειχα τη συλληψη. 6 μαρτιου το θετικο τεστ. 

Ο ενδοκρινολογος μου ειπε οτι βρηκε στις εξετασεις μου τα ανδρογονα αρκετα μειωμενα (ενω πριν ηταν στα ανωτατα ορια). Κ μου ειπε οι βιταμινες σε συνδυασμο με 4 κιλα π ειχα χασει (απο 72 ημουν 68 κ ειπε οτι δεδομενου οτι ειναι πανω απο 5% θεωρειται πολυ) βοηθησαν. Κ μου τονισε την ινοσιτολη οτι βοηθαει. Γι αυτο τωρα ξεκινησα τις inofert απο μονη μου, χωρις ν μου το συστησει γιατρος. Μονο φυλλικο μου λενε οι γυναικολογοι οποτε μ τις ινοφερτ πσιρνω κ τα 2. 

Εμεις απ οσο ξερω δν εχουμε ιστορικο σε διδυμα... ισως σκεφτομσι βλακειες γτ ηταν 7η μερα κ μπορει το 1 απ τα 2 να ωριμασε.. ο αντρας μου ειναι διδυμος οποτε τα παιδια μας εχουν πιθανοτητες γ διδυμα νομιζω...

Γνκα πριν την εξωσωματικη σκεφτομαι ν παρω πιο δυνατες/ακριβες βιταμινες μπας κ βοηθησω τα ωαρια ποιοτικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Υπομονη μεχρι την Πεμπτη π θα μαθουμε το μαγικο νουμερο!!😊

 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!! Πολύ καλά είναι τα 6!! Σίγουρα θα έχεις 2 κορίτσι μου!! Και παραπάνω θα εχεις!! Καλέ γιατί στεναχωρέθηκες?? Είναι πολύ καλά τα 6

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Μπράβο κορίτσι μου 😃 Τέλεια ♥️ 6 τυχερός αριθμός.Ολα θα πάνε καλά.Παραπανω από δύο θα είναι.Να είσαι χαρούμενη και ήσυχη.Θετικη σκέψη 💪

Μακάρι κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολυυυυ!!!! είμαι πολύ χαρούμενη!!! Θα σκάσω μέχρι την Πέμπτη 😜😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω τι γίνεται καλέ εδώ?? 

Το δυσάρεστο που διάβασα πραγματικα δεν αντέχω ούτε να το σχολιάσω 💔

Θα σταθώ στο κορίτσι που τους τελευταίους μήνες είναι το άλλο μου μισό στις αναμονες @cat12 , κορίτσι μου 6!!! Είναι πάρα πολύ καλά!!! Θα προχωρήσουν όλα!! Μια ανάσα ακόμη και πολλές προσευχές ❤️. Σε λίγο καιρό θα φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου. Το 2024 θα είναι υπέροχο,να το θυμάστε όλες!!

Εγώ αναμονή..δε θυμάμαι πότε τον καιρό να περνά τόσο αργά!! Τέλος πάντων προσπαθώ να σκέφτομαι ότι έχω τα γενέθλια μου σε λίγες μέρες και είναι το πρώτο μου "μαξιλαράκι". Μετά σκ το δεύτερο γιατί έχουμε να πάμε σε μια συγκέντρωση οικογενειακή πολύ μεγάλη και μετά πρόσω ολοταχώς για την ερχόμενη εβδομάδα. Εκεί μάλλον θα σπάσουν τα νεύρα μου και θα αρχίσω και τα τεστακια και τέλος 3ο μαξιλαράκι 18 Νοεμβρίου χοριακη. Έχω κρατήσει δύο τεστ ένα πρώιμης clearblue  γιατί δεν είχαν αλλά όταν είχα πάει τότε και ένα τεστ ταινία hometest. 

Διαβάζοντας πως από την ωοληψια της η cat12 κατάφεραν να γονιμοποιηθούν τα 6 σκέφτηκα αυτόματα πόσο ελάχιστες είναι οι πιθανότητες για το ένα που κάνουμε κάθε μήνα ή τα δύο...μετά είπα οχιιιιι θα γονιμοποιηθηκε και το δικό μου! Δεν μπορεί! Χαχαχαχχ και κάπως έτσι ξεκίνησε η παράνοια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πω πω τι γίνεται καλέ εδώ?? 

Το δυσάρεστο που διάβασα πραγματικα δεν αντέχω ούτε να το σχολιάσω 💔

Θα σταθώ στο κορίτσι που τους τελευταίους μήνες είναι το άλλο μου μισό στις αναμονες @cat12 , κορίτσι μου 6!!! Είναι πάρα πολύ καλά!!! Θα προχωρήσουν όλα!! Μια ανάσα ακόμη και πολλές προσευχές ❤️. Σε λίγο καιρό θα φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου. Το 2024 θα είναι υπέροχο,να το θυμάστε όλες!!

Εγώ αναμονή..δε θυμάμαι πότε τον καιρό να περνά τόσο αργά!! Τέλος πάντων προσπαθώ να σκέφτομαι ότι έχω τα γενέθλια μου σε λίγες μέρες και είναι το πρώτο μου "μαξιλαράκι". Μετά σκ το δεύτερο γιατί έχουμε να πάμε σε μια συγκέντρωση οικογενειακή πολύ μεγάλη και μετά πρόσω ολοταχώς για την ερχόμενη εβδομάδα. Εκεί μάλλον θα σπάσουν τα νεύρα μου και θα αρχίσω και τα τεστακια και τέλος 3ο μαξιλαράκι 18 Νοεμβρίου χοριακη. Έχω κρατήσει δύο τεστ ένα πρώιμης clearblue  γιατί δεν είχαν αλλά όταν είχα πάει τότε και ένα τεστ ταινία hometest. 

Διαβάζοντας πως από την ωοληψια της η cat12 κατάφεραν να γονιμοποιηθούν τα 6 σκέφτηκα αυτόματα πόσο ελάχιστες είναι οι πιθανότητες για το ένα που κάνουμε κάθε μήνα ή τα δύο...μετά είπα οχιιιιι θα γονιμοποιηθηκε και το δικό μου! Δεν μπορεί! Χαχαχαχχ και κάπως έτσι ξεκίνησε η παράνοια...

Συνέχεια στην ίδια αναμονή θα ειμαστε κορίτσι μου μαζί 😁😁 άντε να περάσουν οι μέρες να δούμε το θετικό σου τέστ κάτι μου λέει ότι θα πάνε καλά όλα!!! Η αλήθεια έχουμε 20% κάθε μήνα να πιαστεί το μωράκι οπότε θα τύχει δεν μπορεί!!! Το προσπαθούμε καιρό θα το πιάσουμε αυτό το 20%!!! Ο Νοέμβριος θα είναι ο τυχερός σου!!!! Το 2024 θα λέμε πως πάει η εγκυμοσύνη μας όλα τα κορίτσια εδώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Συνέχεια στην ίδια αναμονή θα ειμαστε κορίτσι μου μαζί 😁😁 άντε να περάσουν οι μέρες να δούμε το θετικό σου τέστ κάτι μου λέει ότι θα πάνε καλά όλα!!! Η αλήθεια έχουμε 20% κάθε μήνα να πιαστεί το μωράκι οπότε θα τύχει δεν μπορεί!!! Το προσπαθούμε καιρό θα το πιάσουμε αυτό το 20%!!! Ο Νοέμβριος θα είναι ο τυχερός σου!!!! Το 2024 θα λέμε πως πάει η εγκυμοσύνη μας όλα τα κορίτσια εδώ!!!

Σχετικα με αυτο π αναφερεις κοριτσι μου, ειπα κι εγω στο γιατρο γ το ποσοστο 20-25% κ μου απαντησε οτι ισχυει γ μια γυναικα γυρω στα 25...

στην ηλικια μου (34) οι πιθανοτητες ειναι σχεδον οι μισες καθε μηνα... κ μου εδωσε ενα γραφημα σαν αυτο π επισυναπτω..

 

Screenshot_20231106_184553_Google.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...