Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου...επανέρχομαι στα τεστακια ωορρηξίας...Είμαι στην 10η μέρα με κύκλο 28-29 μέρες...Λέτε να τα ξεκινήσω σήμερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...επανέρχομαι στα τεστακια ωορρηξίας...Είμαι στην 10η μέρα με κύκλο 28-29 μέρες...Λέτε να τα ξεκινήσω σήμερα???

Εγώ η αλήθεια αν είχα κύκλο 28μερες θα ξεκινούσα 12η μερα 😊 αλλά αν έχεις αρκετά τεστακια τότε ξεκινα από σήμερα κορίτσι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...επανέρχομαι στα τεστακια ωορρηξίας...Είμαι στην 10η μέρα με κύκλο 28-29 μέρες...Λέτε να τα ξεκινήσω σήμερα???

Καλημέρα ☀️

Εγώ θα ξεκινούσα από σήμερα τα τεστακια ώστε να δω περίπου πως πάει η ωορηξια μου. Έτσι έκανα και τελικά διαπίστωσα ότι κάνω νωρίς ωορηξια! Ενώ νομιζα ότι κάνω αργότερα! Αν έχεις αρκετά ξεκίνησε τα σήμερα ,κατά προτίμηση μεσημέρι προς απόγευμα και χωρίς να έχεις πιει υγρά για κανέναν δίωρο αν είναι εφικτό. Θα πάρεις μια πρώτη ιδέα που βρίσκεται περίπου ο κύκλος σου! Εγώ αυτόν τον μήνα είχα θετικό τεστ ακριβώς την 10η μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Εγώ κορίτσια δυστυχώς αδιαθέτησα !!! Όποτε προς το παρόν περιμένουμε ευχάριστα νέα από την @Antonia2!!!!

Άντε να ακολουθήσουν και άλλες!!!!

Λευκή μου ,πάμε δυνατά για τον επόμενο κύκλο 💪💪. Ξεκουραστείτε τώρα και οι δύο και σε λίγες μέρες βουυυυρρρρ!!!!

@Antonia2  all eyes on you!! Εύχομαι να σου έρθει αυτόν τον μήνα το θετικό σου τεστακι!! 

@cat12, κανένα νέο από το "μέτωπο"? Εγώ τιποτα. Ησυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα ☀️

Εγώ θα ξεκινούσα από σήμερα τα τεστακια ώστε να δω περίπου πως πάει η ωορηξια μου. Έτσι έκανα και τελικά διαπίστωσα ότι κάνω νωρίς ωορηξια! Ενώ νομιζα ότι κάνω αργότερα! Αν έχεις αρκετά ξεκίνησε τα σήμερα ,κατά προτίμηση μεσημέρι προς απόγευμα και χωρίς να έχεις πιει υγρά για κανέναν δίωρο αν είναι εφικτό. Θα πάρεις μια πρώτη ιδέα που βρίσκεται περίπου ο κύκλος σου! Εγώ αυτόν τον μήνα είχα θετικό τεστ ακριβώς την 10η μέρα!

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι ακόμα χειρότερη έχω ξεκινήσει τα τεστ από την 7η μέρα γιατί δεν ξέρω πότε θα γίνει η ωορρηξία και να μην την χασω!! Δεν έχω και συμπτώματα. Είμαι 9η μέρα σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Λευκή μου ,πάμε δυνατά για τον επόμενο κύκλο 💪💪. Ξεκουραστείτε τώρα και οι δύο και σε λίγες μέρες βουυυυρρρρ!!!!

@Antonia2  all eyes on you!! Εύχομαι να σου έρθει αυτόν τον μήνα το θετικό σου τεστακι!! 

@cat12, κανένα νέο από το "μέτωπο"? Εγώ τιποτα. Ησυχία!!

Ναι αυτό θα κάνουμε.. θα απολαύσουμε άλλον ένα μήνα προσπαθειών😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όσες αδιαθετησατε μπαίνουμε δυναμικά στον νέο κύκλο!!! Όσες περιμένετε εύχομαι να μην έρθει!!!! 

Δεν πειράζει πάμε όλες μαζί σε νέο κύκλο! Ποιες είναι μαζί μου; Σε μένα τελείωσε η περίοδος και είμαι 9η μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η tooth.fairy είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι ακόμα χειρότερη έχω ξεκινήσει τα τεστ από την 7η μέρα γιατί δεν ξέρω πότε θα γίνει η ωορρηξία και να μην την χασω!! Δεν έχω και συμπτώματα. Είμαι 9η μέρα σήμερα.

Κορίτσι μου καλά έκανες και ξεκίνησες νωρίς γιατί με ΣΠΩ δεν ξέρεις πότε τι γίνεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...επανέρχομαι στα τεστακια ωορρηξίας...Είμαι στην 10η μέρα με κύκλο 28-29 μέρες...Λέτε να τα ξεκινήσω σήμερα???

Εγώ θα ξεκινούσα 10-11 μέρα αν είχα τέτοιο κύκλο 🥰🥰 δηλαδή σήμερα αύριο! Πιθανόν τη 13 μέρα να έχεις θετικό αλλά καμία φορά τυχαίνει να κάνουμε πιο νωρίς ωορρηξία! Η και πιο αργά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Αννιτακι μου ,σαν νωρίς δεν ξεκίνησαν τα πονάκια 😉??? Μέχρι την Τρίτη έχουμε ακόμη πολλές μέρες!!! 

Όχι καλέ καθόλου νωρίς! Εμένα αρχίζουν 4 μέρες μετά την ωορρηξία συνήθως! Εχθές απλά έγιναν πιο έντονοι!! Δεν έχω προαίσθημα για αυτό το μήνα αλλά τους 2 επόμενους ανεβαίνουν οι πιθανότητες μου 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...επανέρχομαι στα τεστακια ωορρηξίας...Είμαι στην 10η μέρα με κύκλο 28-29 μέρες...Λέτε να τα ξεκινήσω σήμερα???

Εγώ με κύκλο 26 ημερών επειδή παρακολουθούσα ωορρηξία με γιατρό σε φυσικό κύκλο με έβαζε να τα ξεκινάω τη 10η ημέρα και να κάνω την ίδια ώρα ένα πρωί ένα βράδυ για να εντοπίσω ακριβώς. Όμως ήθελε το βράδυ πχ που τα έκανα στις 20:00 για 3 ωρες πριν να μην έχεις πάει τουαλέτα. Έκανα τα clear blue. Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Όχι καλέ καθόλου νωρίς! Εμένα αρχίζουν 4 μέρες μετά την ωορρηξία συνήθως! Εχθές απλά έγιναν πιο έντονοι!! Δεν έχω προαίσθημα για αυτό το μήνα αλλά τους 2 επόμενους ανεβαίνουν οι πιθανότητες μου 😍😍

4 μέρες μετά την ωορηξια αρχίζουν πονακια περίοδου?? Πωωω μανίκι η υπόθεση .. εγώ θα περιμένω μέχρι την Τρίτη!!!🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μίλησα με νευρολόγο για να κλείσω ραντεβού. Ειχαμε μιλήσει ξανά πριν 2-3 χρόνια για το ίδιο θέμα... Επιμένει ότι έχω ενδοκράνια πίεση και επιμένει να μου δώσει αγωγή που είναι τοξική για την εγκυμοσύνη, και επίσης επιμένει ότι δεν πρέπει να μείνω έγκυος με επεισόδια ενδοκράνιας πίεσης. Και στεναχωρήθηκα πολύ 😢😢😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραα κι από εμένα!!!! παρακολουθώ καιρό τις συζητήσεις σας και ένιωσα την ανάγκη να εκφράσω κι εγώ τους προβληματισμούς μου...  στον τελευταίο κύκλο μου με 1η ημέρα 30/9 και με επαφές 6&11/10 στις 12/10 παρατήρησα κατά το σκούπισμα ροζ υγρά για ένα απόγευμα κράτησε αυτό ...θεωρείται ότι μπορεί να είναι εμφύτευσης μιας και ειναι μια εβδομαδα μετα την επαφή? ο γιατρος μου είπε ότι ισως είναι απο την ωορρηξια ωστόσο εγώ έχω κύκλο 30-33 ημερών και δεν ειχα ποτε ξανα τετοιο συμπτωματα  πέρα από ότι μου φαίνεται αρκετα νωρίς να είχα ωορρηξια 11η ημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Μόλις μίλησα με νευρολόγο για να κλείσω ραντεβού. Ειχαμε μιλήσει ξανά πριν 2-3 χρόνια για το ίδιο θέμα... Επιμένει ότι έχω ενδοκράνια πίεση και επιμένει να μου δώσει αγωγή που είναι τοξική για την εγκυμοσύνη, και επίσης επιμένει ότι δεν πρέπει να μείνω έγκυος με επεισόδια ενδοκράνιας πίεσης. Και στεναχωρήθηκα πολύ 😢😢😢

Κορίτσι μου αυτά στα είπε από το τηλέφωνο κατσε να πας από κοντά να σε δει και να μιλήσετε! Μην στεναχωριέσαι από τώρα. Ένα ένα βήμα. 🙏🏻 πότε έκλεισες το ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου αυτά στα είπε από το τηλέφωνο κατσε να πας από κοντά να σε δει και να μιλήσετε! Μην στεναχωριέσαι από τώρα. Ένα ένα βήμα. 🙏🏻 πότε έκλεισες το ραντεβού;

Μου ειπε να παρω στη γραμματεια του νοσοκ να μου κλείσουν γιατί οταν σου λέει αυτός από μόνος του "έλα τρίτη πρωί" μπορεί να περιμένεις μέχρι 3 το μεσημέρι να σε χώσει κάπου. Δεν πήρα ακόμα, είμαι στο στάδιο της στεναχώριας. Πφφφφ θα πάρω σύντομα. Δεν έχουμε και άλλο νευρολόγο εδώ να πα΄ρω 2η γνώμη. Το ίντερνετ λέει ότι η ενδοκράνια πίεση δεν επηρεάζει την εγκυμοσύνη και έχει τέλεια πρόγνωση και η μητέρα και το μωρό. Γενικά λέει ότι είτε είσαι έγκυος είτε όχι, η πάθηση το μόνο που μπορεί να προκαλέσει είναι προβλήματα όρασης και τύφλωση, τίποτα άλλο...

Εντάξει θα μπορούσα να αναβάλλω την εγκυμοσύνη λίγο αλλά πόσο; και 3 μήνες να πάρω αγωγή, μετά δε θα θέλει κ καποιο καιρό αναμονή να αποβληθούν οι ουσίες από τον οργανισμό; δηλ να περιμένω κανα 6μηνο πάλι. Και στο 6μηνο θα έχω ξανά 3 ινομυώματα και θα έχει επιστρέψει η ενδομητρίωση και θα έχω κλείσει τα 32, και άντε γειααα..... 

Συγνώμη κορίτσια για τη μαυρίλα, έχω στεναχωρηθεί πολύ. Συγνώμη 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Μου ειπε να παρω στη γραμματεια του νοσοκ να μου κλείσουν γιατί οταν σου λέει αυτός από μόνος του "έλα τρίτη πρωί" μπορεί να περιμένεις μέχρι 3 το μεσημέρι να σε χώσει κάπου. Δεν πήρα ακόμα, είμαι στο στάδιο της στεναχώριας. Πφφφφ θα πάρω σύντομα. Δεν έχουμε και άλλο νευρολόγο εδώ να πα΄ρω 2η γνώμη. Το ίντερνετ λέει ότι η ενδοκράνια πίεση δεν επηρεάζει την εγκυμοσύνη και έχει τέλεια πρόγνωση και η μητέρα και το μωρό. Γενικά λέει ότι είτε είσαι έγκυος είτε όχι, η πάθηση το μόνο που μπορεί να προκαλέσει είναι προβλήματα όρασης και τύφλωση, τίποτα άλλο...

Εντάξει θα μπορούσα να αναβάλλω την εγκυμοσύνη λίγο αλλά πόσο; και 3 μήνες να πάρω αγωγή, μετά δε θα θέλει κ καποιο καιρό αναμονή να αποβληθούν οι ουσίες από τον οργανισμό; δηλ να περιμένω κανα 6μηνο πάλι. Και στο 6μηνο θα έχω ξανά 3 ινομυώματα και θα έχει επιστρέψει η ενδομητρίωση και θα έχω κλείσει τα 32, και άντε γειααα..... 

Συγνώμη κορίτσια για τη μαυρίλα, έχω στεναχωρηθεί πολύ. Συγνώμη 😢

Μην μας απολογησε. Εδώ είναι για να μιλάς σε μας. Συμβουλεψου εκτός από το νευρολόγο και τον γυναικολόγο σου. Κι αν δεις και δεν βγάζεις άκρη, βάλτους να μιλήσουμε μεταξύ τους. Καταλαβαίνω πως το λες, και ότι δεν θες να το καθυστερήσεις άλλο μια εγκυμοσυνη κι είναι απόλυτα λογικό. Πήγαινε εσύ τώρα στον νευρολόγο και κάνε μια συζήτηση μαζί του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Μου ειπε να παρω στη γραμματεια του νοσοκ να μου κλείσουν γιατί οταν σου λέει αυτός από μόνος του "έλα τρίτη πρωί" μπορεί να περιμένεις μέχρι 3 το μεσημέρι να σε χώσει κάπου. Δεν πήρα ακόμα, είμαι στο στάδιο της στεναχώριας. Πφφφφ θα πάρω σύντομα. Δεν έχουμε και άλλο νευρολόγο εδώ να πα΄ρω 2η γνώμη. Το ίντερνετ λέει ότι η ενδοκράνια πίεση δεν επηρεάζει την εγκυμοσύνη και έχει τέλεια πρόγνωση και η μητέρα και το μωρό. Γενικά λέει ότι είτε είσαι έγκυος είτε όχι, η πάθηση το μόνο που μπορεί να προκαλέσει είναι προβλήματα όρασης και τύφλωση, τίποτα άλλο...

Εντάξει θα μπορούσα να αναβάλλω την εγκυμοσύνη λίγο αλλά πόσο; και 3 μήνες να πάρω αγωγή, μετά δε θα θέλει κ καποιο καιρό αναμονή να αποβληθούν οι ουσίες από τον οργανισμό; δηλ να περιμένω κανα 6μηνο πάλι. Και στο 6μηνο θα έχω ξανά 3 ινομυώματα και θα έχει επιστρέψει η ενδομητρίωση και θα έχω κλείσει τα 32, και άντε γειααα..... 

Συγνώμη κορίτσια για τη μαυρίλα, έχω στεναχωρηθεί πολύ. Συγνώμη 😢

Κορίτσι μου μη ζητάς συγγνώμη. Σε καταλαβαίνω γιατί και εγώ μετά την αποβολή είχα έξαρση του αυτοάνοσου λόγω της στεναχώριας και η γιατρός μου μου απαγορευσε να ξανακανω ετ. Εκεί να δεις στεναχώρια. Όταν ηρέμησα ρώτησα και τον γυναικολόγο και μου είπε οτι αν εγώ αισθάνομαι καλά με το αυτοάνοσο και υποχωρήσουν τα συμπτώματα δεν υπάρχει κανένα θέμα. Και στη τελική έκαστος στο είδος του! Μίλα και με τον γυναικολόγο σου, να σου πει την γνώμη του, δεν νομίζω να είσαι και η μόνη του ασθενής με αυτό το θέμα. 

Τώρα είναι όλα ανακατεμένα στο μυαλό σου, όταν θα ηρεμήσεις θα τα δεις πιο καθαρά τα πράγματα. Κάνε μια κουβέντα με τον γυναικολόγο σου, εγώ αυτό έκανα 🙏🏻♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η tooth.fairy είπε:

Μην μας απολογησε. Εδώ είναι για να μιλάς σε μας. Συμβουλεψου εκτός από το νευρολόγο και τον γυναικολόγο σου. Κι αν δεις και δεν βγάζεις άκρη, βάλτους να μιλήσουμε μεταξύ τους. Καταλαβαίνω πως το λες, και ότι δεν θες να το καθυστερήσεις άλλο μια εγκυμοσυνη κι είναι απόλυτα λογικό. Πήγαινε εσύ τώρα στον νευρολόγο και κάνε μια συζήτηση μαζί του.

δεν έχω γυναικολόγο εδώ 😃 η τραγική! 

Θα περιμένω να δω αν έρθει περίοδος, τώρα ελπίζουμε να έρθει γιατί τρομοκρατήθηκα, και μετά την περίοδο να κλείσω ραντεβού και σε γυναικολόγο μπας και αποκτήσω έναν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

δεν έχω γυναικολόγο εδώ 😃 η τραγική! 

Θα περιμένω να δω αν έρθει περίοδος, τώρα ελπίζουμε να έρθει γιατί τρομοκρατήθηκα, και μετά την περίοδο να κλείσω ραντεβού και σε γυναικολόγο μπας και αποκτήσω έναν! 

Ωραία δεν πειράζει, ενα ενα. Βρες ένα γυναικολόγο και συζήτησε το μαζί του πριν πάρεις κάποια αγωγή. Εγώ τουλάχιστον αυτό θα έκανα. Η γιατρός για το αυτοάνοσο με φόρτωσε 11 κουτιά διαφορετικά χάπια (βιταμίνες, ομοιοπαθητικά). Πριν τα πάρω τα πήγα όλα στον γυναικολόγο τα έβγαλα πανω στο γραφείο του( τρελάθηκε ο άνθρωπος)και τον ρώτησα αν υπάρχει κάποιο από αυτά που θα δημιουργήσει θέμα στην εγκυμοσύνη 😁  αφου πήρα το οκ και από αυτόν τα ξεκίνησα 😊 

Σου εύχομαι να βρεις έναν γυναικολόγο που θα το έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη, δύσκολο στις μέρες μας😏🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Μου ειπε να παρω στη γραμματεια του νοσοκ να μου κλείσουν γιατί οταν σου λέει αυτός από μόνος του "έλα τρίτη πρωί" μπορεί να περιμένεις μέχρι 3 το μεσημέρι να σε χώσει κάπου. Δεν πήρα ακόμα, είμαι στο στάδιο της στεναχώριας. Πφφφφ θα πάρω σύντομα. Δεν έχουμε και άλλο νευρολόγο εδώ να πα΄ρω 2η γνώμη. Το ίντερνετ λέει ότι η ενδοκράνια πίεση δεν επηρεάζει την εγκυμοσύνη και έχει τέλεια πρόγνωση και η μητέρα και το μωρό. Γενικά λέει ότι είτε είσαι έγκυος είτε όχι, η πάθηση το μόνο που μπορεί να προκαλέσει είναι προβλήματα όρασης και τύφλωση, τίποτα άλλο...

Εντάξει θα μπορούσα να αναβάλλω την εγκυμοσύνη λίγο αλλά πόσο; και 3 μήνες να πάρω αγωγή, μετά δε θα θέλει κ καποιο καιρό αναμονή να αποβληθούν οι ουσίες από τον οργανισμό; δηλ να περιμένω κανα 6μηνο πάλι. Και στο 6μηνο θα έχω ξανά 3 ινομυώματα και θα έχει επιστρέψει η ενδομητρίωση και θα έχω κλείσει τα 32, και άντε γειααα..... 

Συγνώμη κορίτσια για τη μαυρίλα, έχω στεναχωρηθεί πολύ. Συγνώμη 😢

Μην ζητάς συγνώμη για τίποτα μου τη δίνει όταν το κάνετε!! Αν δεν τα λέμε εδώ αυτά που θα τα πούμε? 

Κορίτσι μου νομίζω ότι πρέπει να βρεις γυναικολόγο κάποιον εκεί κοντά για να μπορείς να ρωτάς ότι χρειαστεί! Τώρα που είσαι στις προσπάθειες θα έχεις αρκετές απορίες και εκτός αυτού αν μείνεις έγκυος σίγουρα θα χρειαστείς γιατρό!! Πέρα από αυτό μου κάνει εντύπωση που σου έκανες τηλεφωνική διάγνωση ο γιατρός! Κάτσε πρώτα να πας στο ραντεβού να σε εξετάσει και ας βγάλει μετά το πόρισμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Ωραία δεν πειράζει, ενα ενα. Βρες ένα γυναικολόγο και συζήτησε το μαζί του πριν πάρεις κάποια αγωγή. Εγώ τουλάχιστον αυτό θα έκανα. Η γιατρός για το αυτοάνοσο με φόρτωσε 11 κουτιά διαφορετικά χάπια (βιταμίνες, ομοιοπαθητικά). Πριν τα πάρω τα πήγα όλα στον γυναικολόγο τα έβγαλα πανω στο γραφείο του( τρελάθηκε ο άνθρωπος)και τον ρώτησα αν υπάρχει κάποιο από αυτά που θα δημιουργήσει θέμα στην εγκυμοσύνη 😁  αφου πήρα το οκ και από αυτόν τα ξεκίνησα 😊 

Σου εύχομαι να βρεις έναν γυναικολόγο που θα το έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη, δύσκολο στις μέρες μας😏🙏🏻

Συμφωνώ απόλυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ωραία δεν πειράζει, ενα ενα. Βρες ένα γυναικολόγο και συζήτησε το μαζί του πριν πάρεις κάποια αγωγή. Εγώ τουλάχιστον αυτό θα έκανα. Η γιατρός για το αυτοάνοσο με φόρτωσε 11 κουτιά διαφορετικά χάπια (βιταμίνες, ομοιοπαθητικά). Πριν τα πάρω τα πήγα όλα στον γυναικολόγο τα έβγαλα πανω στο γραφείο του( τρελάθηκε ο άνθρωπος)και τον ρώτησα αν υπάρχει κάποιο από αυτά που θα δημιουργήσει θέμα στην εγκυμοσύνη 😁  αφου πήρα το οκ και από αυτόν τα ξεκίνησα 😊 

Σου εύχομαι να βρεις έναν γυναικολόγο που θα το έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη, δύσκολο στις μέρες μας😏🙏🏻

Να βρεις κάποιον γυναικολόγο σε σταθερή βάση να έχεις. Επίσης να βρεις κάποιον να θέλει να ασχοληθεί μαζί σου και να μην σε ξεπεταξει. Πρόσεξε το γιατί την πάτησα και άλλαξα 2.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...