Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Πω πω  μιλάμε  Εγγλέζα!! Ούτε παραγγελία..... Μακάρι να μην έρθει...

Εντωμεταξύ όταν σκέφτομαι πως μπορεί το τεστ να βγει θετικό νιώθω τόσα πολλά όμορφα συναισθήματα. Και φοβάμαι πολύ, δεν ξέρω γιατί αλλά όταν βγαίνει αρνητικό νιώθω μια μικρή ανακούφιση αν και το θέλω τόσο πολύ! Δεν μπορώ να το εξηγήσω!

εγω με το αρνητικο τεστ νιωθω οτι γκρεμιζεται ο κοσμος μου.. γτ κανω ονειρα οσο δεν την περιμενω... και επειδη χανω και την τελευταια ελπιδα, γι αυτο προτιμω να μην κανω.. 

απο την αλλη οταν βγαινει αρνητικο, δεν ονειροβατεις και ξερεις τι σου γινεται...

να πχ τωρα σκεφτομαι οτι αν δεν ερθει, θα κανω το τεστ και αν θα βγει θετικο, θα παρω τηλ το γιατρο που εχω την αλλη πεμπτη ραντεβου και θα του πω να μου γραψει χοριακη και μπλα μπλα... ολα τα θετικα σεναρια...😁 υπαρχει βεβαια ο φοβος μετα την εμπειρια που ειχα το μαρτιο αλλα θελω να ελπιζω μεσα μου οτι την επομενη φορα θα πανε καλα τα πραγματα.....🙏❤️ προσευχομαι πολυ να με βοηθησει η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου και να μου δωσει δυναμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημεραααααα

@annitakianna δεν είχα συγκρατήσει αν είχες ξαναπεί για εξωσωματική..δεν ήξερα ότι είχες στο μυαλό σου. 3 μήνες είναι ένα ωραίο μεγάλο διάστημα για να έχεις τα αποτελέσματα που θέλουμε!! Σήκωσε μανίκια και στρωθειτε στη δουλειά! Περιμένω και εγώ να δω αν το το μοτίβο σεξ μέχρι να σβήσει ο ήλιος όντως πιάνει και χαίρομαι αφάνταστα που μπήκε και άλλο κορίτσι στην διαδικασία να δοκιμάσει αυτόν τον τρόπο ώστε να δούμε αποτελέσματα! Αν πιάσει ξανά, μας βλέπω φουλ υπερωρίες και τους άντρες μας να μαζεύουν βαλίτσες χαχαχαχαχα

@ΛΕΥΚΗκαι @Antonia2 χαρά στην υπομονή σας!! Το δεύτερο μου όνομα είναι ανυπομονησία! Χαχαχα περιμένουμε πως και πωςςςςς. Πάντως λευκή μου αν συνήθως σου έρχεται πρωί και σήμερα δεν έχει έρθει ακόμη είναι ένα ωραίο ενθαρρυντικό σημάδι!!

@marinaP αχ καταλαβαίνω τι λες.αυτα τα ανάμεικτα περίεργα συναισθήματα!! Ανυπομονησία και φόβος μαζί. Είναι όμως και αυτα συναισθήματα! Δεν είναι κακο να τα νιώθεις!  Ποτέ περιμένουμε αποτελέσματα από την καλλιέργεια?

Κορίτσι μου όχι δεν έχω ξανά μιλήσει για εξωσωματική μιας και ήταν απλά μια σκέψη αλλά αν το σπέρμα δεν βελτιωθεί δεν υπάρχει άλλος δρόμος μιας και δεν υπάρχει κιρσοκήλη όλα τα υπόλοιπα (ποσότητα ph ρευστότητα κτλ) είναι εντάξει αυτό σημαίνει ότι είναι έτσι τεμπέλικο από τη φύση του.. οπότε θα περιμένω να τελειώσουν οι βιταμίνες και αν δεν γίνει μέχρι τότε θα πάμε στην 2η επιλογή 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ασε αννιτακι κι εγω ειμαι να σκασω... εχω παει 2 φορες τουαλετα απ το πρωι και λεω τωρα θα εχει κατεβει (εχω 28αρη κυκλο αλλα εχει τυχει να ερθει και στις 27 μερες και στις 30...) και οσο δεν τη βλεπω τοσο φουσκωνουν τα μυαλα...

εμενα κοριτσια μου εχει ερθει ολες τις στιγμες της ημερας.. δεν εχω στανταρ.. τον περασμενο μηνα μου ηρθε στις 12 το βραδυ.. (οποτε το επιασα οτι ηρθε την επομενη μερα) καποιους μηνες μου ερχοταν κι εμενα το πρωι οταν ξυπνουσα... ειναι με τις ορεξεις του, εχει αυτονομηθει!! 😅

για την εξωσωματικη που ρωτησες αννιτακι, συμφωνω με το κοριτσι που εγραψε.. το βασικο ειναι να βρεις το γιατρο που θα εμπιστευθεις και θα νιωσεις ασφαλεια.. θα εχετε χημεια σαν να λεμε... τωρα αναλογα τα οικονομικα σας, ειτε θα κοιταξεις εξ αρχης σε δημοσιο, ειτε σε ιδιωτικο.. εκτος αν παρεις γνωμες και απο τα 2 και καταληξεις στην πορεια.. γνκα αυτη η διαδικασια θα σου παρει λιγο χρονο.. γι αυτο εγω θα παω την αλλη βδομαδα.. μου εχουν πει τα καλυτερα γι αυτο το γιατρο.. θελω να δω τι θα μου πει και να με βαλει σε ενα μπουσουλα.. να οργανωθω για την επιτροπη και να δρομολογηθει η ωοληψια απο ιανουαριο (αν προλαβαινουμε...) σχετικα με την επιτροπη και τ δημοσιο δεν ξερω πως παει.. αλλα επιτροπη και ιδιωτικο κεντρο σιγουρα γινεται... ισως στο δημοσιο σου χορηγουν τα φαρμακα απο το νοσοκομειο, δε γνωριζω...

ευχομαι να σου ερθει το θετικο και να μη χρειαστει τπτ απο ολα αυτα!!!!🙏❤️🥰

Κορίτσι μου εμείς αν κάνουμε εξωσωματική θα πρέπει να γίνει Θεσσαλονίκη δηλαδή σε δημόσιο πάμε αναγκάστηκα Παπαγεωργίου μια και μόνο εκεί έχουν τμήμα εξωσωματικής που υπάρχει τεράστια ουρά αναμονής και γενικά δεν έχω ακούσει καλά πράγματα. Όποτε όχι ότι μου τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζακια αλλά από το να περιμένω 1 χρόνο για να κάνω ραντεβού με γιατρό προτιμώ να δώσω χρήματα σε έναν γιατρό που θα με κατευθύνει σωστά! Εύχομαι σε όλες να έρθει το θετικό και να μην χρειαστεί καμία μας εξωσωματική! Αλλά αν δεν έρθει ευτυχώς που υπάρχει και αυτή 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εγω με το αρνητικο τεστ νιωθω οτι γκρεμιζεται ο κοσμος μου.. γτ κανω ονειρα οσο δεν την περιμενω... και επειδη χανω και την τελευταια ελπιδα, γι αυτο προτιμω να μην κανω.. 

απο την αλλη οταν βγαινει αρνητικο, δεν ονειροβατεις και ξερεις τι σου γινεται...

να πχ τωρα σκεφτομαι οτι αν δεν ερθει, θα κανω το τεστ και αν θα βγει θετικο, θα παρω τηλ το γιατρο που εχω την αλλη πεμπτη ραντεβου και θα του πω να μου γραψει χοριακη και μπλα μπλα... ολα τα θετικα σεναρια...😁 υπαρχει βεβαια ο φοβος μετα την εμπειρια που ειχα το μαρτιο αλλα θελω να ελπιζω μεσα μου οτι την επομενη φορα θα πανε καλα τα πραγματα.....🙏❤️ προσευχομαι πολυ να με βοηθησει η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου και να μου δωσει δυναμη!!

Στο εύχομαι κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου και μακάρι να μας βοηθήσει όλες η Αγία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ελεγα για σαββατο πρωι.. που θα ειναι η 1η μερα καθυστερησης.... αλλα ερχονται κατι διαολακια και μου λενε να το κανω αυριο πρωι...😅 νομιζω θα κρατηθω για σαββατο... για να εχει και νοημα το τεστ... αλλιως τζαμπα θα παει, αν βγει αρνητικο...

Εγω δεν ειμαι ο καταλληλος ανθρωπος να σε συμβουλεψω ειχα κανει 4 μερες πριν χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εγω με το αρνητικο τεστ νιωθω οτι γκρεμιζεται ο κοσμος μου.. γτ κανω ονειρα οσο δεν την περιμενω... και επειδη χανω και την τελευταια ελπιδα, γι αυτο προτιμω να μην κανω.. 

απο την αλλη οταν βγαινει αρνητικο, δεν ονειροβατεις και ξερεις τι σου γινεται...

να πχ τωρα σκεφτομαι οτι αν δεν ερθει, θα κανω το τεστ και αν θα βγει θετικο, θα παρω τηλ το γιατρο που εχω την αλλη πεμπτη ραντεβου και θα του πω να μου γραψει χοριακη και μπλα μπλα... ολα τα θετικα σεναρια...😁 υπαρχει βεβαια ο φοβος μετα την εμπειρια που ειχα το μαρτιο αλλα θελω να ελπιζω μεσα μου οτι την επομενη φορα θα πανε καλα τα πραγματα.....🙏❤️ προσευχομαι πολυ να με βοηθησει η αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου και να μου δωσει δυναμη!!

Εγώ πάλι κάνω σχετικά νωρίς τέστ (2-3 μέρες πριν ) στο σπίτι όταν εκμακ μόνη μου γιατί έτσι ξεσπάω στεναχωριέμαι κλαίω με την ησυχία μου και όταν τελικά μου έρχεται η περίοδος  είναι πολύ άνετη και ωραία!! Γτ αν μου έρθει περίοδος στην δουλειά και ακόμα εγώ ελπίζω τότε μάλλον από το θυμό μου και την στεναχώρια μου θα την πληρώσουν οι πελάτες 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου όχι δεν έχω ξανά μιλήσει για εξωσωματική μιας και ήταν απλά μια σκέψη αλλά αν το σπέρμα δεν βελτιωθεί δεν υπάρχει άλλος δρόμος μιας και δεν υπάρχει κιρσοκήλη όλα τα υπόλοιπα (ποσότητα ph ρευστότητα κτλ) είναι εντάξει αυτό σημαίνει ότι είναι έτσι τεμπέλικο από τη φύση του.. οπότε θα περιμένω να τελειώσουν οι βιταμίνες και αν δεν γίνει μέχρι τότε θα πάμε στην 2η επιλογή 🥰

Αααα τώρα αν ήξερα τον άντρα σου θα του στελνα σκριν σοτ που λες τους μικρούς μαχητές του τεμπέληδες και θα σου λεγα ςγωωωω. Μαρηηηηηηηη άντε μη σε αρπάξω από το μαλλί!!! Οι βιταμίνες θα κάνουν τη δουλειά τους! Και γιατί να μη προσπαθήσετε πρώτα καμία σπερματεγχυση?? Βασικά χαζά λέω. Γιατί να πιστεύουμε ότι δε θα συμβεί? Μια χαρά θα κάνουν τη δουλίτσα οι βιταμίνες και μετά μια χαρά θα θα κάνετε και εσείς τη δική σας και θα έρθει!!!(αν δεν έχει έρθει ήδη τώρα) αλλά αχχχ αν είσαι έγκυος αυτόν τον μήνα ,να μαρή, θα το κρατήσω το σκριν σοτ και ανά 5 λεπτά θα σου στέλνω μνμ το σκριν σοτ και θα σε ζαλίζω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 που είσαι αρχηγέ??? Πες μαςαα πως εισαιιιι! Μίλησες με τον γιατρό? Τι σου είπε? Θα πας με πρόκληση η γεννησες καλέ κιόλας και δε τα μάθαμε????έχω και την έννοια σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Εγω δεν ειμαι ο καταλληλος ανθρωπος να σε συμβουλεψω ειχα κανει 4 μερες πριν χαχα

😂😂😂😂😂😂  δν εχω κ αντιδρασεις...

Εμενα δε συμφερει να κανω καθε μηνα τεστ... προσπαθουμε απ το 2021 😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ πάλι κάνω σχετικά νωρίς τέστ (2-3 μέρες πριν ) στο σπίτι όταν εκμακ μόνη μου γιατί έτσι ξεσπάω στεναχωριέμαι κλαίω με την ησυχία μου και όταν τελικά μου έρχεται η περίοδος  είναι πολύ άνετη και ωραία!! Γτ αν μου έρθει περίοδος στην δουλειά και ακόμα εγώ ελπίζω τότε μάλλον από το θυμό μου και την στεναχώρια μου θα την πληρώσουν οι πελάτες 😅😅

😂😂😂 ναι καλα κανεις!!! Εσυ θυσιαζεσαι γ την σωματικη υγεια των πελατων!!! Πανω απ ολα αυταπαρνηση!!!🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂😂😂😂  δν εχω κ αντιδρασεις...

Εμενα δε συμφερει να κανω καθε μηνα τεστ... προσπαθουμε απ το 2021 😅😅😅

Αυτος ο μηνας πρεπει τοτε να ειναι ο τυχερος σου ..<3 Καλο ειναι να προμηθευτεις να εισαι ετοιμη να κανεις αυριο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν το πήρα απόφαση,όλες οι απαισιόδοξες να μου έχουν γραμμένη αύριο τη φράση " δε θα ξανασκεφτώ αρνητικά μέχρι να μου έρθει η περίοδος μου αλλά και τότε πάλι θετικά θα σκέφτομαι γιατί τρελή είμαι ότι θέλω κάνω" 100 φορές σε γλώσσα σουαχίλι και υπογεγραμμένο από τους άντρες σας! 

ΧΑ! Να βγάλω και εγώ κάπου τα αποθημενα μου βρε αδερφέ που δεν θα διοριστω ποτέ των ποτών! Χαχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια , εγω σημερα το πρωι εκανα την επαναληπτικη χοριακη να δουμε ποσο ανεβηκαμε :) 

Πηγα σε αλλο διαγνωστικο γιατι μου την εσπασαν με την αναμονη σ'αυτο που ειχα παει τη πρωτη φορα . 

Για να δουμε ..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimand είπε:

Κοριτσια , εγω σημερα το πρωι εκανα την επαναληπτικη χοριακη να δουμε ποσο ανεβηκαμε :) 

Πηγα σε αλλο διαγνωστικο γιατι μου την εσπασαν με την αναμονη σ'αυτο που ειχα παει τη πρωτη φορα . 

Για να δουμε ..! 

Μα γιατί??? Περιναμε μόνο 7252893629362863 ώρες, υπερβολική σε βρίσκω !!!!! Χαχαχχαχα

Πεειμενουμε την μεγάλη υπέροχη χοριακη σου!!!!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Μα γιατί??? Περιναμε μόνο 7252893629362863 ώρες, υπερβολική σε βρίσκω !!!!! Χαχαχχαχα

Πεειμενουμε την μεγάλη υπέροχη χοριακη σου!!!!!😍😍😍

Επειδη σας εκνευρισα οοοολες  , ειπα να παω αλλου 😛 ΑΧΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimand είπε:

Επειδη σας εκνευρισα οοοολες  , ειπα να παω αλλου 😛 ΑΧΧΑΧΑ

Μα εδώ εκνευρίστηκε πιστεύω μέχρι και ο διαχειριστής της σελίδας!! 

Κατά τις 12 ξεκινά την ανανέωση στα μέιλ σου και αν είναι πιο τυπικοί κρατά τους σαν διαγνωστικό,τους άλλους ούτε hi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια sos. Ποια κοπέλα είχε πόνους περιόδου 3 μέρες μετά την ωορρηξία;;; δεν θυμάμαι!! Έχω πόνους περιόδου και ταυτόχρονα πόνους ωορρηξίας. Ούτε να περπατήσω δεν μπορώ. Δεν ξέρω αν είναι έντερο η αλήθεια αλλα σαν πόνος ωορρηξίας μου κάνει, απλά έχω και πόνους περιόδου έτσι ξαφνικά. Το μεσημέρι που θα κάνω διάλειμμα θα κάνω το τελευταίο τεστ ωορρηξίας και αν βγεί και αυτό αρνητικό τι να πω 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Πολύ καλά είμαι κορίτσι μου ευχαριστώ! Πηγα σήμερα και για εξέταση και καλλιέργεια ούρων λογικά αύριο θα τα έχω. Κατά τα άλλα σκέφτομαι οτι αν εκανα τόσο νωρίς ωορρηξία σημαίνει θα έρθει πιο νωρίς από οτι την περίμενα άρα θα ξεκινήσω τα φάρμακα για την ετ και με έπιασε ένα μικρός πανικός. 

Χθές προσπαθούσα να εξηγήσω στον άντρα μου αυτόν τον πανικό αλλα δεν έβρισκα λόγια. είναι ανυπομονησία να το ξαναζήσω όλο αυτό και από οτι άλλη ο πανικός να μην ξαναπεράσω αποβολή. Θα μου πεις μην σκέφτεσαι αρνητικά αλλά δεν το θέλω 🤷 είναι κάτι π περίμενα τόσο καιρό αλλά ταυτόχρονα το φοβάμαι κατάλαβες;

Καλημέρα κοριτσι μου έτσι ακριβώς νιώθω κ εγώ. Κ ξέρω ότι αν έρθει εγκυμοσύνη θα φοβάμαι μην δω αίμα... αλλά πρέπει να σκεφτόμαστε την θετική πλευρά όσο μπορούμε ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@cat12 πως είσαι σήμερα???  Εμείς πάμε μαζί! Και νομίζω και σε άλλον κύκλο πάλι μαζι ημασταν!

Καλά εσύ κορίτσι μου? Ναι μαζί είμαστε ακριβώς τις ίδιες μέρες 🥰 μας είχε τύχει κ άλλη φορά να είμαστε μαζί 😊 πες μου πως θα περάσουν οι μέρες? 🤪 Σήμερα ευτυχώς υποχώρησε αρκετά ο πόνος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια sos. Ποια κοπέλα είχε πόνους περιόδου 3 μέρες μετά την ωορρηξία;;; δεν θυμάμαι!! Έχω πόνους περιόδου και ταυτόχρονα πόνους ωορρηξίας. Ούτε να περπατήσω δεν μπορώ. Δεν ξέρω αν είναι έντερο η αλήθεια αλλα σαν πόνος ωορρηξίας μου κάνει, απλά έχω και πόνους περιόδου έτσι ξαφνικά. Το μεσημέρι που θα κάνω διάλειμμα θα κάνω το τελευταίο τεστ ωορρηξίας και αν βγεί και αυτό αρνητικό τι να πω 🤷

Η @Girly είχε πόνους ωορηξιας κ εγώ πόνους περιόδου μετά την ωορρηξία... τι γίνεται??? Μήπως η αλλαγή καιρού μας έχει επηρεάσει όλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Η @Girly είχε πόνους ωορηξιας κ εγώ πόνους περιόδου μετά την ωορρηξία... τι γίνεται??? Μήπως η αλλαγή καιρού μας έχει επηρεάσει όλες?

Εγώ και τα δύο μαζι!😂 Ο πόνος περιόδου αρχισε να υποχωρεί δεν είναι τόσο δυνατός,αλλά οι πόνοι ωορρηξίας είναι πιο έντονοι, τους νιώθω σε κάθε βήμα που κάνω. Δεν ξέρω τι γίνεται πραγματικά με έχουν μπερδέψει και τα τεστ ωορρηξίας... Θα το κάνω το μεσημέρι το τελευταίο και ο θεός βοηθός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Λοιπόν το πήρα απόφαση,όλες οι απαισιόδοξες να μου έχουν γραμμένη αύριο τη φράση " δε θα ξανασκεφτώ αρνητικά μέχρι να μου έρθει η περίοδος μου αλλά και τότε πάλι θετικά θα σκέφτομαι γιατί τρελή είμαι ότι θέλω κάνω" 100 φορές σε γλώσσα σουαχίλι και υπογεγραμμένο από τους άντρες σας! 

ΧΑ! Να βγάλω και εγώ κάπου τα αποθημενα μου βρε αδερφέ που δεν θα διοριστω ποτέ των ποτών! Χαχαχαχαχχαχα

κλαιωωωωωωωωωω!!!!!!!😂😂

στις πριν 18 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κοριτσια , εγω σημερα το πρωι εκανα την επαναληπτικη χοριακη να δουμε ποσο ανεβηκαμε :) 

Πηγα σε αλλο διαγνωστικο γιατι μου την εσπασαν με την αναμονη σ'αυτο που ειχα παει τη πρωτη φορα . 

Για να δουμε ..! 

καλα αποτελεσματαααα!!!!! εδω θα ειμαστε να αγωνιουμε μαζι σου!!!!!!!!❤️ στελνω θετικη ενεργεια (να γιατι δεν εχω μετα για μενα φιλη @Girly🤣)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κοριτσια , εγω σημερα το πρωι εκανα την επαναληπτικη χοριακη να δουμε ποσο ανεβηκαμε :) 

Πηγα σε αλλο διαγνωστικο γιατι μου την εσπασαν με την αναμονη σ'αυτο που ειχα παει τη πρωτη φορα . 

Για να δουμε ..! 

Μπράβο ρε κορίτσι μου δώσε μας θετική ενέργεια με το τεράστιο νούμερο σου 🥰🥰 

Και ευτυχώς που πήγες σε άλλο μικροβιολογικό γιατί πραγματικά μας έβγαλαν την πίστη την προηγούμενη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Εγώ και τα δύο μαζι!😂 Ο πόνος περιόδου αρχισε να υποχωρεί δεν είναι τόσο δυνατός,αλλά οι πόνοι ωορρηξίας είναι πιο έντονοι, τους νιώθω σε κάθε βήμα που κάνω. Δεν ξέρω τι γίνεται πραγματικά με έχουν μπερδέψει και τα τεστ ωορρηξίας... Θα το κάνω το μεσημέρι το τελευταίο και ο θεός βοηθός

Κορίτσι μου αν είναι τόσο έντονοι οι πόνοι τότε σίγουρα ωορρηξίας θα είναι τι στο καλό!! Να σε ρωτήσω ο γιατρός σου είναι μακρυά να πεταχτείς για έναν γρήγορο υπέροχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...