Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Κοριτσια μολις πηρα το γιατρο , μου ειπε ολο χαρα  συγχαρητηρια κτλ και να παρω ξανα τη (ξινη) μαια το απογευμα να κλεισω ραντεβου χαχα 

Τι όμορφα!!!!!! Με το καλό!!!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 κορίτσι μου σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου με έναν πόνο!! Ειλικρινά νιώθω ότι θα γίνεις μια πολύ καλή μανούλα και πολύ γλυκιά και η μπεμπούλα σου είναι πολύ τυχερή γι'αυτό!! Ό,τι αποφασίσετε θα είναι και το καλύτερο! Άκου ότι σου πει ο γιατρός σου και το ένστικτό σου! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ είμαι καλύτερα με την ουρολοίμωξη, συνεχίζω αντιβίωση και από βδομάδας ξεκιναω και εγώ επαφές 🥰🥰🥰 θα ξεκινήσω τεστακια ωορρηξίας 15 του μήνα και μετά αφού ξέρω οτι αργει. Αποφασίσαμε όπως και καθε μήνα να το πάμε χαλαρά αφου θα παμε για ετ το Νοέμβριο, παρόλαυτα θα έχουμε τις επαφές μας και ποιός ξέρει μπορεί να μας προλάβει το θαύμα! 

Αν και ο σύζυγός χθές μου λεει " δηλαδή αν μείνεις φυσιολογικα, όλα αυτά που καταψυξαμε;;" ο γλυκός Μ δεν θέλει να τα αφήσουμε, θέλει α τα βάλουμε αυτά 😂 και να έρθει από μόνο του αυτά θα τα βάλουμε σίγουρα στο μέλλον 🥰

@ΛΕΥΚΗ κορίτσι μου αν αντέξεις μέχρι την καθυστέρηση καλως, βλέπεις τι γίνεται με τα τεστακια, αν παλι δεν αντέξεις παρε ένα ψηφιακό μην πάθουμε παλι τα ίδια με αυτές τις γραμμές 😁 

τι ψυχουλα ειναι ο αντρας σου!!!!! θα γινει τελειος πατερας!!! 🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τι ψυχουλα ειναι ο αντρας σου!!!!! θα γινει τελειος πατερας!!! 🥰❤️

Η αλήθεια εχει μπει για τα καλά στον ρόλο του🫢 κάθε μέρα με ρωτάει "είσαι έτοιμη 💪" χαχαχα λες και θα είμαι ποτέ έτοιμη

Μόλις ειδαμε το θετικό τον Αύγουστο δεν θα σας πω ψέματα γεμισε το παιδικό δωμάτιο... κρεβάτια, καρότσι, παιχνίδια, μπανακια, χ2 όλα! Και η μόνη στιγμή που λυγισε μετά την αποβολή είναι οταν έπρεπε να τα φυλαξει όλα αυτά. Του έλεγα οταν τα έφερε οτι είναι υπερβολικά νωρίς, αλλα δεν επέμενα. Τον άφησα να το ζήσει παρόλο το άγχος που είχα εγώ... τώρα θα πρέπει να τα ξανα στήσει ολααααα 😂🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Η αλήθεια εχει μπει για τα καλά στον ρόλο του🫢 κάθε μέρα με ρωτάει "είσαι έτοιμη 💪" χαχαχα λες και θα είμαι ποτέ έτοιμη

Μόλις ειδαμε το θετικό τον Αύγουστο δεν θα σας πω ψέματα γεμισε το παιδικό δωμάτιο... κρεβάτια, καρότσι, παιχνίδια, μπανακια, χ2 όλα! Και η μόνη στιγμή που λυγισε μετά την αποβολή είναι οταν έπρεπε να τα φυλαξει όλα αυτά. Του έλεγα οταν τα έφερε οτι είναι υπερβολικά νωρίς, αλλα δεν επέμενα. Τον άφησα να το ζήσει παρόλο το άγχος που είχα εγώ... τώρα θα πρέπει να τα ξανα στήσει ολααααα 😂🥰

ανυπομονουν κι αυτοι... και στεναχωριουνται οι καημενοι οταν ερχεται η καταραμενη...

εμενα μου ειχε πει μια φορα, ανοιγω τον καδο στο μπανιο και τρεμω αν θα εχεις βαλει σερβιετακι (γιατι βαζω οταν εμφανιζονται τα καφε που εχω 3-4 μερες πριν την περιοδο....)

τραβανε κι αυτοι το δικο τους ζορι και δεν θελουν να το πολυδειχνουν για να μη στεναχωριομαστε παραπανω και να φαινονται δυνατοι για εμας... αλλα η ψυχουλα τους το ξερει...💙❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ανυπομονουν κι αυτοι... και στεναχωριουνται οι καημενοι οταν ερχεται η καταραμενη...

εμενα μου ειχε πει μια φορα, ανοιγω τον καδο στο μπανιο και τρεμω αν θα εχεις βαλει σερβιετακι (γιατι βαζω οταν εμφανιζονται τα καφε που εχω 3-4 μερες πριν την περιοδο....)

τραβανε κι αυτοι το δικο τους ζορι και δεν θελουν να το πολυδειχνουν για να μη στεναχωριομαστε παραπανω και να φαινονται δυνατοι για εμας... αλλα η ψυχουλα τους το ξερει...💙❤️

Σίγουρα το περνάνε πολύ διαφορετικά από μας και κάνουν τους δυνατούς για να μην μας φορτώνουν με τα δικά τους άγχη. Αυτό του είπε και ο γιατρός οταν τον ρώτησε τι θα κανει αυτός στη διαδικασία της εξωσωματικής, του λεει δυστυχώς τα περνάνε και αυτά μόνο οι γυναίκες,οι άντρες τίποτα δεν κάνετε, απλά να είσαι εκεί και αυτό αρκεί♥️ και τελικά αυτό φτάνει και με το παραπάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η dimand είπε:

Σε άλλα νέα εγώ φανερά χεσμενη  πάνω μου χαχα 

Ο άντρας μου θα έρθει 10 και έχω ετοιμάσει το τεστ , τη χοριακή κατι τριαντάφυλλα και κάτι διακοσμητικά από το γάμο μας με τα ονόματα μας . Τα έχω βάλει με το που μπει να τα δει και θα βάλω και το κινητό κρυμμένο να τραβήξω βίντεο την αντίδραση του 😁

Γλυκούλα μου συγχαρητήρια να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη, όλα να πάνε καλά! Μας έδωσε πολύ χαρά!!! Είσαι τόσο γλυκούλα και τι ρομαντικός τρόπος να του πεις τα χαρμόσυνα! ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πως ειστε; πφφφ σκέφτομαι να αλλάξω τον γιατρό μου, από την προηγούμενη εγκυμοσύνη προς το τέλος κάτι είχε χαλάσει δεν ήταν όπως πριν κάτι δεν μου άρεσε, το απέδωσα οτι ίσως εγώ να το έπαιρνα έτσι λόγω ψυχολογίας! Όμως και τώρα ρε κορίτσια νιώθω το ίδιο, πχ ήθελα να μου πει να πάρω κάτι για τους εμετούς γτ υποφέρω πραγματικά και τον έψαχνα από την Τριτη έχω εκνευριστεί πάρα πολυ, σκέφτομαι έντονα να αλλάξω! Δεν ξέρω πως να το κάνω όμως γτ δεν θα κάτσω να δώσω εξηγήσεις πχ. Θέλω απλώς να αλλάξω κ τέλος! Είχατε κάποια τέτοια εμπειρία;

Κατερίνα μου ένα πράγμα που χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο είναι που δεν άλλαξα γιατρό πριν μείνω έγκυος. Η αντιμετώπιση του και πριν και κατά την διάρκεια και μετά το χειρουργείο για την εξωμήτριο ήταν τόσο παγερή και με διέλυσε ψυχολογικά. Μην το επιτρέψεις αυτό. Άλλαξε γιατρό άμεσα, να έχεις δίπλα σου έναν επιστήμονα που να είναι και λίγο ανθρώπινος, να μπορείς να τον βρεις ακόμα και για το πιο ασήμαντο γιατί για να τον ψάχνεις για εσένα θα είναι σημαντικό! Μην ανησυχείς πως θα το πάρει, είναι δικό του θέμα αυτό. Ακόμα κι αν ασχοληθεί και ρωτήσει η απάντηση είναι ξεκάθαρη, δεν αισθάνομαι οκ με την επικοινωνία μας, δεν είναι δικό σου πρόβλημα αυτό είναι ξεκάθαρα δικό του. Αν και σιγά μην ασχοληθεί εδώ δεν ασχολήθηκε με τις ναυτίες που είναι ένα σύμπτωμα πολύ δύσκολο της εγκυμοσύνης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

@Elli13 κορίτσι μου σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου με έναν πόνο!! Ειλικρινά νιώθω ότι θα γίνεις μια πολύ καλή μανούλα και πολύ γλυκιά και η μπεμπούλα σου είναι πολύ τυχερή γι'αυτό!! Ό,τι αποφασίσετε θα είναι και το καλύτερο! Άκου ότι σου πει ο γιατρός σου και το ένστικτό σου! ♥️

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ για τα υπέροχα λόγια σου 💕💕 Τυχερή νιώθω εγώ που μετά από όσα πέρασα με τις αποβολές, αυτό το μωράκι με επέλεξε να γίνω η μαμά του, και από μέρα σε μέρα θα την έχω στην αγκαλιά μου.

Χτες έλεγα στον γιατρό όλο παράπονο ότι κουράστηκα να είμαι έγκυος, και επιτόπου το μετάνιωσα... Είναι αχαριστία εκ μέρους μου να το λέω αυτό, παρά τις δυσκολίες μιας εγκυμοσύνης, αφενός λόγω του παρελθόντος μου και αφετέρου γιατί τόσες γυναίκες παρακαλανε το Θεό να βρεθούν στη θέση μου. 

Οπότε, εύχομαι ολόψυχα πολύ σύντομα να "βασανίζεστε" όλες σας από μια τεράστια κοιλιά και μωρουδελια μέσα που θα σας αφήνουν άυπνες τη νύχτα 😂😂🙏🙏🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ για τα υπέροχα λόγια σου 💕💕 Τυχερή νιώθω εγώ που μετά από όσα πέρασα με τις αποβολές, αυτό το μωράκι με επέλεξε να γίνω η μαμά του, και από μέρα σε μέρα θα την έχω στην αγκαλιά μου.

Χτες έλεγα στον γιατρό όλο παράπονο ότι κουράστηκα να είμαι έγκυος, και επιτόπου το μετάνιωσα... Είναι αχαριστία εκ μέρους μου να το λέω αυτό, παρά τις δυσκολίες μιας εγκυμοσύνης, αφενός λόγω του παρελθόντος μου και αφετέρου γιατί τόσες γυναίκες παρακαλανε το Θεό να βρεθούν στη θέση μου. 

Οπότε, εύχομαι ολόψυχα πολύ σύντομα να "βασανίζεστε" όλες σας από μια τεράστια κοιλιά και μωρουδελια μέσα που θα σας αφήνουν άυπνες τη νύχτα 😂😂🙏🙏🍼🍼

Με το καλό @Elli13!!! 

Τέτοια βάσανα είναι ωραία! Χαλάλι το άγχος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli  κορίτσι Μ διαβάζοντας το τελευταίο σου μήνυμα, θυμήθηκα κάτι που είχα διαβάσει και δεν το βρίσκω τώρα να στο βάλω εδώ. Έλεγε οτι το γεγονός οτι πέρασες τόσα για να φτάσεις μέχρι εδώ να ζήσεις το θαύμα, αυτο δεν σημαίνει οτι δεν δικαιουσαι να κουραστείς, να κλάψεις, να πεις ότι δεν αντέχεις αλλο και πολλά άλλα που τα κάνουν οι μαμάδες που δεν δυσκολεύτηκαν καθόλου! Το διάβασα και πραγματικά μου ήρθες στο μυαλο! 

Όλα τα δικαιούσαι να μην το ξεχνάς αυτό! Είσαι το ίδιο μαμα με οποιαδήποτε άλλη κοπέλα εκεί έξω ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η dimand είπε:

Κορίτσιααααααααα; 🩷🩷🩷🩷🩷🩵🩵🩵🩵

Screenshot_2023-10-05-17-10-34-553_com.mi.globalbrowser-edit.jpg

Αχ κορίτσι μου, τι υπέροχα νέα είναι αυτά 😍 Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitrapth είπε:

Κατερίνα μου ένα πράγμα που χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο είναι που δεν άλλαξα γιατρό πριν μείνω έγκυος. Η αντιμετώπιση του και πριν και κατά την διάρκεια και μετά το χειρουργείο για την εξωμήτριο ήταν τόσο παγερή και με διέλυσε ψυχολογικά. Μην το επιτρέψεις αυτό. Άλλαξε γιατρό άμεσα, να έχεις δίπλα σου έναν επιστήμονα που να είναι και λίγο ανθρώπινος, να μπορείς να τον βρεις ακόμα και για το πιο ασήμαντο γιατί για να τον ψάχνεις για εσένα θα είναι σημαντικό! Μην ανησυχείς πως θα το πάρει, είναι δικό του θέμα αυτό. Ακόμα κι αν ασχοληθεί και ρωτήσει η απάντηση είναι ξεκάθαρη, δεν αισθάνομαι οκ με την επικοινωνία μας, δεν είναι δικό σου πρόβλημα αυτό είναι ξεκάθαρα δικό του. Αν και σιγά μην ασχοληθεί εδώ δεν ασχολήθηκε με τις ναυτίες που είναι ένα σύμπτωμα πολύ δύσκολο της εγκυμοσύνης. 

Σε ευχαριστώ για το μνμ σου, έτσι όπως το λες είναι! Μπορεί να είναι δύσκολο να αλλάξουμε όταν ειδικά έχουμε κάποιον για καιρό, αλλά όταν το νιώθουμε πιστεύω ότι πρέπει να γίνει, κ εγώ το χω πάρει απόφαση τώρα δεν θέλω να περάσω την εγκυμοσύνη μου μέσα στο άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ για τα υπέροχα λόγια σου 💕💕 Τυχερή νιώθω εγώ που μετά από όσα πέρασα με τις αποβολές, αυτό το μωράκι με επέλεξε να γίνω η μαμά του, και από μέρα σε μέρα θα την έχω στην αγκαλιά μου.

Χτες έλεγα στον γιατρό όλο παράπονο ότι κουράστηκα να είμαι έγκυος, και επιτόπου το μετάνιωσα... Είναι αχαριστία εκ μέρους μου να το λέω αυτό, παρά τις δυσκολίες μιας εγκυμοσύνης, αφενός λόγω του παρελθόντος μου και αφετέρου γιατί τόσες γυναίκες παρακαλανε το Θεό να βρεθούν στη θέση μου. 

Οπότε, εύχομαι ολόψυχα πολύ σύντομα να "βασανίζεστε" όλες σας από μια τεράστια κοιλιά και μωρουδελια μέσα που θα σας αφήνουν άυπνες τη νύχτα 😂😂🙏🙏🍼🍼

Χαχα εννοείται πως δικαιουσαι να γκρινιάζεις με τα πάντα 😅 Έτσι κι εγώ σε όλη την εγκυμοσύνη με κάτι γκρινιαζα 😅

Κακά τα ψέματα, δεν είναι και η καλύτερη μας περίοδος η εγκυμοσύνη κορίτσια. Εννοείται πως το θέλουμε αλλά κουράζει κι όλας. Πώς γίνεται να μην κουραστεις αν έχεις εμετούς και ναυτίες καθημερινά, συχνοουρια, πονάνε οι αρθρώσεις σου, καούρες και στο τέλος έχεις να κουμαντάρεις και μια τεράστια κοιλιά;!

Το ίδιο και η μητρότητα. Φυσικά και αγαπάμε τα μωράκια μας αλλά όταν περνάει κολικούς/δόντια και κλαίει όλη μέρα σχεδόν, πώς να την παλέψεις;!

Με το καλό να γεννήσεις κορίτσι μου! Δεν υπάρχει καλύτερη στιγμή από τη στιγμή που θα δεις για πρώτη φορά την μπέμπα σου και θα αναρωτιεσαι πως χωρούσε εκεί μέσα 😅 Συμβουλή: Αν θες να θηλάσεις ενημερωσου από τώρα και να έχεις και κάποια μαία υπόψη σου και προσοχή στα baby blues, θα περάσουν 😘

Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη γέννα όπως την φαντάζεσαι!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σε ευχαριστώ για το μνμ σου, έτσι όπως το λες είναι! Μπορεί να είναι δύσκολο να αλλάξουμε όταν ειδικά έχουμε κάποιον για καιρό, αλλά όταν το νιώθουμε πιστεύω ότι πρέπει να γίνει, κ εγώ το χω πάρει απόφαση τώρα δεν θέλω να περάσω την εγκυμοσύνη μου μέσα στο άγχος!

Ξέρω κοπέλα που άλλαξε γιατρό 36η εβδομάδα! Πότε δεν είναι αργά! Και όσο το νωρίτερο τόσο το καλύτερο.

Εγώ το μετάνιωσα που δεν άλλαξα γιατρό γιατί νόμιζα ότι ήταν αργά (ήμουν κάπου μετά την Β επιπέδου). Σκέφτομαι ότι αν είχα αλλάξει ίσως να είχα γλιτώσει την καισαρική 😕 Βρες κάποιον που να κάνει καλές γέννες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Ξέρω κοπέλα που άλλαξε γιατρό 36η εβδομάδα! Πότε δεν είναι αργά! Και όσο το νωρίτερο τόσο το καλύτερο.

Εγώ το μετάνιωσα που δεν άλλαξα γιατρό γιατί νόμιζα ότι ήταν αργά (ήμουν κάπου μετά την Β επιπέδου). Σκέφτομαι ότι αν είχα αλλάξει ίσως να είχα γλιτώσει την καισαρική 😕 Βρες κάποιον που να κάνει καλές γέννες.

Είμαστε πολλές τελικά!! Έχω στο μυαλό μου έναν, που κάνει κ βμπακ γιατί εδώ στο Ηράκλειο δεν κάνει σχεδόν κανείς 2 3 μόνο! Θα πάω από βδομάδα να δω τι θα μου πει! Ελπίζω να με δεχτεί κ όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2023 at 10:34 ΠΜ, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Γενικά κάναμε κάθε 2 με 3 μέρες σε όλους τους κύκλους..οπότε θεωρώ ότι σίγουρα πέφταμε σε γόνιμες ημέρες..

Το σπερμοδιάγραμμα έγινε σε απλό μικροβιολογικό..είχε πάει κ ο πατέρας μου γιατί είχε κιρσοκήλη όπως και ένας ακόμη φίλος..οι γιατροί είναι ευχαριστημένοι με τα αποτελέσματα του μικροβιολογικού..το μόνο που είδαν είναι λίγα πυοσφαίρια παραπάνω..

 

Στα σημερινά νέα... βρίσκομαι στη 18η μέρα και είχα μερικές καφέ κυλίδες...λέτε να σημαίνει κάτι?? πονάω και λίγο χαμηλά...

Αν είναι η πρώτη φορά που έχεις αυτά τα καφέ ναι σίγουρα είναι ένα πολύ καλό σημάδι!! Πιθανόν είναι εμφύτευση αλλά είναι ακόμα νωρίς! Για τους πόνους δεν μπορώ να σου πω γιατί εγώ μετά την ωορρηξία έχω συνέχεια πόνους περιόδου! Αλλά τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και περιόδου μοιάζουν πολύ μεταξύ τους! Παρόλα αυτά όπως είπαμε αν είναι η πρώτη φορά που έχεις καφέ κηλίδες τους είναι πολύ θετικό σημάδι! Εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitrapth είπε:

Γλυκούλα μου συγχαρητήρια να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη, όλα να πάνε καλά! Μας έδωσε πολύ χαρά!!! Είσαι τόσο γλυκούλα και τι ρομαντικός τρόπος να του πεις τα χαρμόσυνα! ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️  ❤️ 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilbern είπε:

Αχ κορίτσι μου, τι υπέροχα νέα είναι αυτά 😍 Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 🙏❤️

Nα ειστε καλα κοριτσια , αναμενουμε και τα δικα σας θετικα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Είμαστε πολλές τελικά!! Έχω στο μυαλό μου έναν, που κάνει κ βμπακ γιατί εδώ στο Ηράκλειο δεν κάνει σχεδόν κανείς 2 3 μόνο! Θα πάω από βδομάδα να δω τι θα μου πει! Ελπίζω να με δεχτεί κ όλα να πάνε καλά!

Αχ ο επόμενος μου στόχος είναι να κάνω vbac! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να τα καταφέρεις και περιμένω μετά να γράψεις την ιστορία του τοκετού σου! Γιατί δεν έχω μάθει ακόμα από κάποια να τα κατάφερε 😕

Ήταν μια γνωστή μου στο Ηράκλειο Κρήτης και είχε γιατρό ειδικό στο vbac, την περίμενε μέχρι 41η εβδομάδα αλλά τελικά δεν τα κατάφερε και πήγε πάλι με καισαρική 😕 Αν θες να ρωτήσω ποιος ήταν να σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Αχ ο επόμενος μου στόχος είναι να κάνω vbac! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να τα καταφέρεις και περιμένω μετά να γράψεις την ιστορία του τοκετού σου! Γιατί δεν έχω μάθει ακόμα από κάποια να τα κατάφερε 😕

Ήταν μια γνωστή μου στο Ηράκλειο Κρήτης και είχε γιατρό ειδικό στο vbac, την περίμενε μέχρι 41η εβδομάδα αλλά τελικά δεν τα κατάφερε και πήγε πάλι με καισαρική 😕 Αν θες να ρωτήσω ποιος ήταν να σου πω.

Μακάρι να τα καταφερω κ εγω κ εσύ και οποία το επιθυμει, εγώ εδώ ξέρω μια κοπέλα που το κατάφερε στο δημόσιο κιόλας, κ αυτό το έχω στο μυαλό μου σαν επιλογή, μίλησα με μια μαία πριν λίγο και μου είπε να πάω να ανοίξω μια καρτέλα μα δεν χάνω τπτ και το βλέπω στην πορεία που θα καταλήξω! Ρώτησε αν θες ναι δεν έχω πρόβλημα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...