Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κορίτσιααααααααα; 🩷🩷🩷🩷🩷🩵🩵🩵🩵

Screenshot_2023-10-05-17-10-34-553_com.mi.globalbrowser-edit.jpg

Μπραβοοο βρε κορίτσι μου, με το καλό, όλα να πάνε πολύ καλά μέχρι τέλους🙏🙏❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Κορίτσιααααααααα; 🩷🩷🩷🩷🩷🩵🩵🩵🩵

Screenshot_2023-10-05-17-10-34-553_com.mi.globalbrowser-edit.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι! Είσαι και επίσημα έγκυος 😁😁🎊🎉🎊🎉🎊❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια εγώ θα ακολουθήσω την τακτική της @dimand επαφουλες κάθε μέρα 💪💪🥰🥰🥰 μέχρι την ετ δεν θα κάνουμε αλλη δουλειά 😁😁😁 αφου θέλει που θέλει μην του το στερησω 😁😂 να τελειώσει πρώτα αυτή τη βδομάδα η αντιβίωση και ξεκινάμε δουλίτσα 😏♥️♥️🥰 

Δεν γίνεται θα πιάσει και στις υπόλοιπες!!😂♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Λοιπόν κορίτσια εγώ θα ακολουθήσω την τακτική της @dimand επαφουλες κάθε μέρα 💪💪🥰🥰🥰 μέχρι την ετ δεν θα κάνουμε αλλη δουλειά 😁😁😁 αφου θέλει που θέλει μην του το στερησω 😁😂 να τελειώσει πρώτα αυτή τη βδομάδα η αντιβίωση και ξεκινάμε δουλίτσα 😏♥️♥️🥰 

Δεν γίνεται θα πιάσει και στις υπόλοιπες!!😂♥️

 Οοοο ρε φίλε χαχαχαχαχχαχχα παρτου δυναμωτικα!!!! Άντε δώστου να καταλάβει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

 Οοοο ρε φίλε χαχαχαχαχχαχχα παρτου δυναμωτικα!!!! Άντε δώστου να καταλάβει!!!!

Καλα αν του το πω θα χαρεί, αλλά καλύτερα να τον αφήσω στην άγνοια του να του έρθει η έκπληξη μετά την αντιβίωση 😂

Ε μα ρε κορίτσια αφου ειδαμε επιασε στο κορίτσι μας, να μην το δοκιμάσουμε; Όλα τα άλλα τα δοκιμάσαμε 🥰😂 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλα αν του το πω θα χαρεί, αλλά καλύτερα να τον αφήσω στην άγνοια του να του έρθει η έκπληξη μετά την αντιβίωση 😂

Ε μα ρε κορίτσια αφου ειδαμε επιασε στο κορίτσι μας, να μην το δοκιμάσουμε; Όλα τα άλλα τα δοκιμάσαμε 🥰😂 

 

 

Κοίτα εσείς να το δοκιμάστε...εγώ με δύο παιδιά σπίτι που πάνε σχολεία... διαβάσματα... δραστηριότητες...πολύ χλωμό 😅😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοίτα εσείς να το δοκιμάστε...εγώ με δύο παιδιά σπίτι που πάνε σχολεία... διαβάσματα... δραστηριότητες...πολύ χλωμό 😅😅😅😅

Εσύ κορίτσι μου πολύ πιθανόν να μην χρειαστεί καν ν το δοκιμάσεις! Εύχομαι να τελειώσει όμορφα όλο αυτό το μυστήριο με τα θετικά τεστ κ την αρνητική χοριακη. Τι σκέφτεσαι; θα πάρεις ψηφιακό τεστ;ή θα περιμένεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Εσύ κορίτσι μου πολύ πιθανόν να μην χρειαστεί καν ν το δοκιμάσεις! Εύχομαι να τελειώσει όμορφα όλο αυτό το μυστήριο με τα θετικά τεστ κ την αρνητική χοριακη. Τι σκέφτεσαι; θα πάρεις ψηφιακό τεστ;ή θα περιμένεις

Άντε να δούμε....θα περιμένω....την καθυστέρηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Πήρα τηλέφωνο τη μαία συνήθως αυτη κλείνει τα ραντεβού μου είπε ότι τώρα είναι απασχολημένος ο γιατρός να τον πάρω αύριο το πρωί να μιλήσω μαζί του και αν μπορεί να με αναλάβει να την ξανά καλέσω το απόγευμα για να κλείσουμε ραντεβού ..αυτό το αν μπορεί Θα με αναλάβει🤷🏼🤷🏼 Δεν ξέρω ε σκάλωσα για λίγο😕

Όπως και να χει θα μιλήσω αύριο το πρωί μαζί του γιατί αυτή κάτι λίγο ξινά μου μίλησε Δεν θέλω να μου χαλάσεις τη διάθεση αυτό μου αρκεί να πάνε όλα καλά! Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ κορίτσια να ξέρετε ότι μόλις είδα το email τότε Με έπιασαν τα ζουμιά και συνειδητοποίησα τι ακριβώς γίνεται μέχρι εκείνη τη στιγμή ήμουνα πολύ ψύχραιμη

Καλέ χίλιους γιατρούς έχουμε εδώ να προτείνουμε δοκιμασμένους! Μη σκας αν τελικά δεν τον θες αυτόν! Αχ μπράβο ρε κορίτσι!!! Πολύ χαίρομαι!! 🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε βεβαιαααα τα καλύτερα πάρτι γίνονται όταν δουλεύωωωωω 

Συγχαρητήρια @dimand μου!!!!!με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά. Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελειααααα❣️❣️❣️❣️ στο είπα εγώ θα είσαι σίγουρα έγκυος!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο 🩷🩷🩷🩷🩷🩷 άντε να ξεκουραστεί και ο σύζυγος 😅😅😅😅

Χαχαχχα έλιωσα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε άλλα νέα εγώ φανερά χεσμενη  πάνω μου χαχα 

Ο άντρας μου θα έρθει 10 και έχω ετοιμάσει το τεστ , τη χοριακή κατι τριαντάφυλλα και κάτι διακοσμητικά από το γάμο μας με τα ονόματα μας . Τα έχω βάλει με το που μπει να τα δει και θα βάλω και το κινητό κρυμμένο να τραβήξω βίντεο την αντίδραση του 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η dimand είπε:

Κορίτσιααααααααα; 🩷🩷🩷🩷🩷🩵🩵🩵🩵

Screenshot_2023-10-05-17-10-34-553_com.mi.globalbrowser-edit.jpg

συγχαρητήριαααααα!!!!!! Είσαι έγκυος!!! Μπραβοοοοοοο!!!! Καλούς διπλασιασμούς κ μια εύκολη κ τελειομηνη κύηση εύχομαι!!! ❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ότι και να πω είναι λίγο. Είστε η καλύτερη εμψύχωση ❤️

Σας προωθώ τη φωτό με τις επαφές από το θετικό τεστ ωορρηξίας που πρώτη φορά χρησιμοποίησα (από hometest)  ήταν ο 6ος κύκλος προσπαθειών αλλά ο μόνος με τεστ ωορρηξίας . Εκεί συνειδητοποιήσα πόσο λάθος μου τα έβγαζε η εφαρμογή . Και τελικά μας βγήκε σε καλό. Ευχαριστώ πολύ γιατί χωρίς τη δική σας καθοδηγήση δεν θα σκεφτόμουν να πάρω τεστ ωορρηξίας 😁

Screenshot_2023-10-05-20-49-07-790_com.popularapp.periodcalendar-edit.jpg

Screenshot_2023-10-05-20-50-22-282_premom.eh.com.ehpremomapp-edit.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Σε άλλα νέα εγώ φανερά χεσμενη  πάνω μου χαχα 

Ο άντρας μου θα έρθει 10 και έχω ετοιμάσει το τεστ , τη χοριακή κατι τριαντάφυλλα και κάτι διακοσμητικά από το γάμο μας με τα ονόματα μας . Τα έχω βάλει με το που μπει να τα δει και θα βάλω και το κινητό κρυμμένο να τραβήξω βίντεο την αντίδραση του 😁

Συγκινήθηκα να ξέρεις.. αναμένουμε να μας πεις τις αντιδράσεις του!! Ελπίζω να μην τον είχες προετοιμάσει! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είχε τη παραμικρή ιδέα , πίστευε ότι θα μάθουμε μετά τη Κυριακή τι ακριβώς έχει γίνει . Έπεσε από τα σύννεφα. Μπήκε μέσα και τρελάθηκε δακρύσε κ ολας κ συγκινήθηκα κ εγώ 💜 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Κορίτσια ότι και να πω είναι λίγο. Είστε η καλύτερη εμψύχωση ❤️

Σας προωθώ τη φωτό με τις επαφές από το θετικό τεστ ωορρηξίας που πρώτη φορά χρησιμοποίησα (από hometest)  ήταν ο 6ος κύκλος προσπαθειών αλλά ο μόνος με τεστ ωορρηξίας . Εκεί συνειδητοποιήσα πόσο λάθος μου τα έβγαζε η εφαρμογή . Και τελικά μας βγήκε σε καλό. Ευχαριστώ πολύ γιατί χωρίς τη δική σας καθοδηγήση δεν θα σκεφτόμουν να πάρω τεστ ωορρηξίας 😁

Screenshot_2023-10-05-20-49-07-790_com.popularapp.periodcalendar-edit.jpg

Screenshot_2023-10-05-20-50-22-282_premom.eh.com.ehpremomapp-edit.jpg

 Εντάξει χρυσό ολυμπιακό μετάλλιο 🏅 και μαζί euro και champions league!!!  Τον πέθανες μαρή τον άνθρωπο αλλά άξιζε και με το παραπάνω!!! Οι κόποι ανταμείφθηκαν εσύ ελπίζω να περπατάς χωρίς πατερίτσες και αυτός να έχει συνέλθει 😜😜😜😜

Η έκπληξη αναμένω να μάθω πως πήγε ...τι υπέροχη έκπληξη!! Να είστε πάντα γέροι και αγαπημένοι και σας εύχομαι πολλές πολλές τέτοιες υπέροχες εκπλήξεις!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimand είπε:

Δεν είχε τη παραμικρή ιδέα , πίστευε ότι θα μάθουμε μετά τη Κυριακή τι ακριβώς έχει γίνει . Έπεσε από τα σύννεφα. Μπήκε μέσα και τρελάθηκε δακρύσε κ ολας κ συγκινήθηκα κ εγώ 💜 

 

Χαχαχαχ κάτσε να δεις πως θα κάνει όταν το πάρει αγκαλιααααα. Κλαμαααααα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

Τέτοια θέλω να βλέπουμε συνέχεια βρε κορίτσια εδώ!! Τι υπέροχη ομάδα είμαστε! Μόνο χαρές από δω και πέρα. ❤️❤️🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Δεν είχε τη παραμικρή ιδέα , πίστευε ότι θα μάθουμε μετά τη Κυριακή τι ακριβώς έχει γίνει . Έπεσε από τα σύννεφα. Μπήκε μέσα και τρελάθηκε δακρύσε κ ολας κ συγκινήθηκα κ εγώ 💜 

 

Μάλλον πέταξε στα σύννεφα!! Δεν μπορώ να διανοηθώ τη χαρά σας! Σας εύχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι και να μεγαλώσετε το μωράκι σας!! ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Δεν είχε τη παραμικρή ιδέα , πίστευε ότι θα μάθουμε μετά τη Κυριακή τι ακριβώς έχει γίνει . Έπεσε από τα σύννεφα. Μπήκε μέσα και τρελάθηκε δακρύσε κ ολας κ συγκινήθηκα κ εγώ 💜 

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό το μωράκι σου!! Πολύ γλυκιά έκπληξη, αφού το τράβηξες και βίντεο θα έχετε να το θυμάστε 💕💕 Ξεκινάει ένα υπέροχο και μαγικό ταξίδι τώρα, προσπάθησε να χαρείς όσο μπορείς κάθε στάδιο γιατί περνάνε πολυυυ γρήγορα οι μήνες 🍼🍼🍼 

Έκανες υπέροχη αρχή για τον Οκτώβρη, αναμένουμε και άλλα θετικά τεστ κορίτσια, μην χαλαρώνετε!!! @marinamanoulitsaκαι από εσένα περιμένουμε τη θετική σου χοριακη σετάκι με τα τεστ 🙏🙏🙏

Εγώ σήμερα είχα γιατρό, 3,100 η μπέμπα και κλείνω την 38η εβδομάδα αύριο. Το nst πολύ καλό, η κοιλιά κάτι παραπάνω από Τούμπανο και αναμενουμεεεεε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Μάλλον πέταξε στα σύννεφα!! Δεν μπορώ να διανοηθώ τη χαρά σας! Σας εύχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι και να μεγαλώσετε το μωράκι σας!! ♥️♥️

Μακάρι να πάνε όλα καλά ευχαριστώ πολύ 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό το μωράκι σου!! Πολύ γλυκιά έκπληξη, αφού το τράβηξες και βίντεο θα έχετε να το θυμάστε 💕💕 Ξεκινάει ένα υπέροχο και μαγικό ταξίδι τώρα, προσπάθησε να χαρείς όσο μπορείς κάθε στάδιο γιατί περνάνε πολυυυ γρήγορα οι μήνες 🍼🍼🍼 

Έκανες υπέροχη αρχή για τον Οκτώβρη, αναμένουμε και άλλα θετικά τεστ κορίτσια, μην χαλαρώνετε!!! @marinamanoulitsaκαι από εσένα περιμένουμε τη θετική σου χοριακη σετάκι με τα τεστ 🙏🙏🙏

Εγώ σήμερα είχα γιατρό, 3,100 η μπέμπα και κλείνω την 38η εβδομάδα αύριο. Το nst πολύ καλό, η κοιλιά κάτι παραπάνω από Τούμπανο και αναμενουμεεεεε....

Ευχαριστωωωωω 💜💜 εύχομαι με το καλό να πάρεις το θαυματακι σου αγκαλιά σύντομα 🧿💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...