Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλέ και εγωωωω!!! Μπαινοβγαίνω συνέχεια να δω μήπως ανέβασε η @marinamanoulitsa, θα με κάνει να γεννήσω στο τέλος 😂😂

Πώς είσαι κορίτσι μου; μετράμε αντίστροφα Ε; ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω τι να πω...βγάλτε άκρη αλήθεια.....

Σήκωνω τα χέρια ψηλά....

Αυτή στο μικροβιολογικό με είπε ίσως δεν φαίνεται ακόμα στο αίμα και φαίνεται στα ούρα....τι άλλο κουλό θα ακούσω;

IMG_20231004_171039.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

 Πραγματικά!!!

Εσυ τι ώρα έχεις ραντεβού σήμερα;; περιμένουμε και από σένα νέα!!! Θα πάω και εγώ σε λίγο 😁

Εγώ έχω στις 7 ραντεβού! Εσύ τι ώρα έχεις μαρινακι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν ξέρω τι να πω...βγάλτε άκρη αλήθεια.....

Σήκωνω τα χέρια ψηλά....

Αυτή στο μικροβιολογικό με είπε ίσως δεν φαίνεται ακόμα στο αίμα και φαίνεται στα ούρα....τι άλλο κουλό θα ακούσω;

IMG_20231004_171039.jpg

Θεέ μου!!! Θεατές στο ίδιο έργο πάλι!!!! Δεν το πιστεύω ωωω

Σαν και εμένα και εσύ...θα τρελλαθω πραγματικά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Θεέ μου!!! Θεατές στο ίδιο έργο πάλι!!!! Δεν το πιστεύω ωωω

Σαν και εμένα και εσύ...θα τρελλαθω πραγματικά.....

3 θετικότατα τεστ εγκυμοσύνης!!!πως είναι δυνατόν;;;;θα τρελαθώ αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν ξέρω τι να πω...βγάλτε άκρη αλήθεια.....

Σήκωνω τα χέρια ψηλά....

Αυτή στο μικροβιολογικό με είπε ίσως δεν φαίνεται ακόμα στο αίμα και φαίνεται στα ούρα....τι άλλο κουλό θα ακούσω;

IMG_20231004_171039.jpg

Δεν υπάρχει περίπτωση να το ζούμε αυτό πάλι!! Δεν το πιστεύω αυτό με τίποτα! Έγινε κάποιο λάθος! Ήταν θετικά τα τεστ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...τι να πω ειλικρινά...έγραψα ένα κατεβατο και το σβησα. Είχα πολύ πικρα..Μαρίνα μου μια τεράστια αγκαλιά σου στέλνω και ας ξέρω πως δεν αρκεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν ξέρω τι να πω...βγάλτε άκρη αλήθεια.....

Σήκωνω τα χέρια ψηλά....

Αυτή στο μικροβιολογικό με είπε ίσως δεν φαίνεται ακόμα στο αίμα και φαίνεται στα ούρα....τι άλλο κουλό θα ακούσω;

IMG_20231004_171039.jpg

πως γινεται;;; αληθεια δεν το πιστευω.... δεν ξερω καποιο λαθος εγινε... βεβαια εισαι και πολυ πριν την περιοδο αλλα πως βγηκαν θετικα τα τεστ αν δεν εχει αυξηθει η χοριακη;;

ολες τα ειδαμε.... αληθεια δεν ξερω τι ειναι αληθεια απο τα δυο... μηπως εγινε εκει στο διαγνωστικο κεντρο καποιο λαθος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν ξέρω τι να πω...βγάλτε άκρη αλήθεια.....

Σήκωνω τα χέρια ψηλά....

Αυτή στο μικροβιολογικό με είπε ίσως δεν φαίνεται ακόμα στο αίμα και φαίνεται στα ούρα....τι άλλο κουλό θα ακούσω;

IMG_20231004_171039.jpg

Τι εννοείς ????? Σοκ!!! 

Να γιατί τα φοβάμαι εγώ αυτά γιατί έχουν δει τα μάτια μου εδώ μέσα τόσα και τόσα. !! 

Προτείνω να συνεχίσεις τα τεστ αφού είπε αυτή ότι ίσως δεν φαίνεται ακόμα στο αίμα μόλις σκουρύνει η γραμμή να ξαναπάς.. δεν ξέρω πραγματικά έχω πάθει σοκ και εγώ τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν ξέρω τι να πω...βγάλτε άκρη αλήθεια.....

Σήκωνω τα χέρια ψηλά....

Αυτή στο μικροβιολογικό με είπε ίσως δεν φαίνεται ακόμα στο αίμα και φαίνεται στα ούρα....τι άλλο κουλό θα ακούσω;

IMG_20231004_171039.jpg

Ρε παιδιά πως γίνεται αυτό;; αν είναι δυνατόν θα τρελαθούμε τελείως!!!! Απίστευτο τώρα αυτό πάλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa  μου τα τεστ σου ηταν φουλ θετικά δεν το συζητάμε!!! Είσαι πριν την καθυστέρηση! Εγώ συστήνω να περιμένεις μέχρι το Σάββατο που από οτι θυμάμαι περίμενες περίοδο, και τότε να ξανακάνεις! Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι αλλο αλήθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ έχω στις 7 ραντεβού! Εσύ τι ώρα έχεις μαρινακι μου?

Και εγώ στις 7 κορίτσι Μ και ξεκίνησα από τώρα γιατί θελω μια ώρα να φτάσω.

Βλέπω τα αποτελέσματα τις μαρίνας μας και πιάστηκε η καρδιά Μ...  εγώ δεν το πιστεύω αυτό το αποτέλεσμα. Επιμένω να κάνεις κι αλλο τεστ αύριο από αλλη εταιρεία όμως! @marinamanoulitsa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν ξέρω τι να πω...βγάλτε άκρη αλήθεια.....

Σήκωνω τα χέρια ψηλά....

Αυτή στο μικροβιολογικό με είπε ίσως δεν φαίνεται ακόμα στο αίμα και φαίνεται στα ούρα....τι άλλο κουλό θα ακούσω;

IMG_20231004_171039.jpg

Αλήθεια τώρα;; Δε γίνεται αυτό!! Μα τα τεστ ήταν θετικά κ σκουραινει η γραμμή. Επίσης να φαίνεται στα ουρα κ όχι στην αίματος όπως είπε αυτή πως γίνεται ακριβώς ;!;!;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αλήθεια τώρα;; Δε γίνεται αυτό!! Μα τα τεστ ήταν θετικά κ σκουραινει η γραμμή. Επίσης να φαίνεται στα ουρα κ όχι στην αίματος όπως είπε αυτή πως γίνεται ακριβώς ;!;!;;

Δεν ξέρω ρε φίλε...όντως σαν να πάει να τα κουκουλωσει;;εγώ λέω μήπως δεν έχει καλά αντιδραστήρια;;;έχω άλλο ένα yes or no...θα το κάνω πρωί...αν βγει θετικό  Καράμπαμ θα πάω σε άλλο μικροβιολογικό που έχουμε εδώ στη γειτονιά...στα 10€ την έχει την χοριακη γιατί σήμερα μου την έγραψε και δεν μπορεί να μου την ξαναγράψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν ξέρω ρε φίλε...όντως σαν να πάει να τα κουκουλωσει;;εγώ λέω μήπως δεν έχει καλά αντιδραστήρια;;;έχω άλλο ένα yes or no...θα το κάνω πρωί...αν βγει θετικό  Καράμπαμ θα πάω σε άλλο μικροβιολογικό που έχουμε εδώ στη γειτονιά...στα 10€ την έχει την χοριακη γιατί σήμερα μου την έγραψε και δεν μπορεί να μου την ξαναγράψει

Και πολύ καλά θα κανεις κορίτσι μου. Κάποιο λάθος θα έγινε δεν εξηγείται αλλιώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

3 θετικότατα τεστ εγκυμοσύνης!!!πως είναι δυνατόν;;;;θα τρελαθώ αλήθεια 

Θα τρελαθουμε εντελώς 😒😒...Ξέρω πως νιώθεις μόλις σήμερα πήρα μια αρνητική χοριακη και εγώ και πριν λίγο αδιαθετησα κιόλας...Εμένα φαντάσου ήταν 2.3!!Ωστόσο και συγγνώμη αν σε στενοχωρήσω θα σου πω ότι αυτό που σου είπαν στο μικροβιολογικό δεν στέκει!!δεν γίνεται να φαίνεται στα ούρα και όχι στο αίμα!!το αντίθετο ναι αυτό που σου είπε όχι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν ξέρω ρε φίλε...όντως σαν να πάει να τα κουκουλωσει;;εγώ λέω μήπως δεν έχει καλά αντιδραστήρια;;;έχω άλλο ένα yes or no...θα το κάνω πρωί...αν βγει θετικό  Καράμπαμ θα πάω σε άλλο μικροβιολογικό που έχουμε εδώ στη γειτονιά...στα 10€ την έχει την χοριακη γιατί σήμερα μου την έγραψε και δεν μπορεί να μου την ξαναγράψει

Να κάνεις κ άλλο τεστ το πρωί και αν όλα καλά (που είμαι σίγουρη!!!) Πας σε άλλο μικροβιολογικό κατευθείαν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγνώμη που επεμβαίνω... 

Επειδή έκανα τεστ εγκυμοσύνης παααααρα πολύ νωρίς, πολύ κοντά από την εμβρυομεταφορα και πάνω κάτω τα έχω δοκιμάσει όλα! 

φιλική συμβουλή- αν θέλετε τη πετάτε αν θέλετε τη κρατάτε - να αγοράζετε τεστ εγκυμοσύνης μόνο από δύο εταιρείες τις οποίες θεωρώ πλέον ως τις πιο αξιόπιστες 😪clear.... και pred.... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Πώς είσαι κορίτσι μου; μετράμε αντίστροφα Ε; ♥️♥️♥️♥️

Καλά είμαι κορίτσι μου, δόξα τω Θεώ 🙏 Αύριο έχουμε πάλι καρδιοτοκογραφο, θα είμαι 37+6. Δεν περνάνε αυτές οι τελευταίες μέρες ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, σας το ξαναειπα αυτό Ε; 😂😂 Όλα είναι λίγο δύσκολα τώρα πια, ακόμα και το να κινούμαι με την κοιλιά που είναι τεράστια, αλλά χαλάλι, δεν γκρινιάζω!! 20 του μήνα έχω ΠΗΤ, αλλά από την άλλη εβδομάδα θα μιλήσουμε για πρόκληση, οπότε ενδεχομένως να έχω και ημερομηνία. Δεν ξέρω γιατί, νιώθω ότι δεν πρόκειται να έρθει η μπέμπα από μόνη της νωρίτερα. Ίσως επειδή και εγώ και η αδερφή μου γεννηθηκαμε 41 εβδομάδων, και η αδερφή μου επίσης μπήκε με πρόκληση στην κόρη της επειδή ξεπέρασε την ΠΗΤ. Θα δείξει.. Όπως και να έχει εννοείται θα σας κρατάω ενήμερες ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κορίτσια συγνώμη που επεμβαίνω... 

Επειδή έκανα τεστ εγκυμοσύνης παααααρα πολύ νωρίς, πολύ κοντά από την εμβρυομεταφορα και πάνω κάτω τα έχω δοκιμάσει όλα! 

φιλική συμβουλή- αν θέλετε τη πετάτε αν θέλετε τη κρατάτε - να αγοράζετε τεστ εγκυμοσύνης μόνο από δύο εταιρείες τις οποίες θεωρώ πλέον ως τις πιο αξιόπιστες 😪clear.... και pred.... 

 

Με το predictor early συμφωνώ και εγώ απόλυτα.. Βεβαια, όσα τεστ είχα κάνει εγώ (και ήταν πολύ νωρίς) από τα one step ποτέ δεν είχα ψειδως θετικό ή γραμμές εξάτμισης, αλλά εδώ είδα ότι σε άλλα κορίτσια έδωσαν άδικες ελπίδες.

@marinamanoulitsa δεν ξέρω πια τι γίνεται με τα τεστ.. μια η @Girly, μια εσύ... Ποιας εταιρείας ήταν τα πρώτα τεστ που έκανες; Φαντάζομαι την απογοήτευση σου, σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά, δεν έχω λόγια παρηγοριάς 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως έκανα χθες το απόγευμα από hometest ,σήμερα το πρωί apo predictor early  και έκανα τώρα το απόγευμα πάλι από hometest.

Σας το βάζω να το δείτε 

IMG_20231004_175833.jpg

IMG_20231004_175946.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimand είπε:

Εγώ πάντως έκανα χθες το απόγευμα από hometest ,σήμερα το πρωί apo predictor early  και έκανα τώρα το απόγευμα πάλι από hometest.

Σας το βάζω να το δείτε 

IMG_20231004_175833.jpg

IMG_20231004_175946.jpg

Θετικό είναι!!!!τώρα τι να πω...δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa κοριτσάκι μου γλυκό ,όλες είδαμε τα τεστ , δεν θα μας βγάλουν όλους τρελούς.  Κάνε και το ψηφιακό  αύριο πρωί!!🧿🩷🧿🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου, δόξα τω Θεώ 🙏 Αύριο έχουμε πάλι καρδιοτοκογραφο, θα είμαι 37+6. Δεν περνάνε αυτές οι τελευταίες μέρες ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, σας το ξαναειπα αυτό Ε; 😂😂 Όλα είναι λίγο δύσκολα τώρα πια, ακόμα και το να κινούμαι με την κοιλιά που είναι τεράστια, αλλά χαλάλι, δεν γκρινιάζω!! 20 του μήνα έχω ΠΗΤ, αλλά από την άλλη εβδομάδα θα μιλήσουμε για πρόκληση, οπότε ενδεχομένως να έχω και ημερομηνία. Δεν ξέρω γιατί, νιώθω ότι δεν πρόκειται να έρθει η μπέμπα από μόνη της νωρίτερα. Ίσως επειδή και εγώ και η αδερφή μου γεννηθηκαμε 41 εβδομάδων, και η αδερφή μου επίσης μπήκε με πρόκληση στην κόρη της επειδή ξεπέρασε την ΠΗΤ. Θα δείξει.. Όπως και να έχει εννοείται θα σας κρατάω ενήμερες ❣️

Αχ τι ωραία πως πέρασε ο καιρός! Ήρθε αυτή η ευλογημένη ώρα που θα την παρεις στην αγκαλιά σου! Με το καλό κορίτσι μου οπότε και να έρθει όλα θα πάνε καλά!! υπομονή αξίζει η αναμονή ♥️🥰🥰  ναι εννοείται να μας ενημερώσεις αν δεν έρθει μέχρι τότε από μόνη της 🩷🩷🩷🙏🏻🙏🏻  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimand είπε:

@marinamanoulitsa κοριτσάκι μου γλυκό ,όλες είδαμε τα τεστ , δεν θα μας βγάλουν όλους τρελούς.  Κάνε και το ψηφιακό  αύριο πρωί!!🧿🩷🧿🩷

Πράγματικα δεν ξέρω.... κοντεύω να τρελαθώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...