Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Εγώ που είμαι χαζο ανυπόμονη και προφανώς έκανα του κεφαλιού μου, έκανα αλλο ένα τεστ τώρα το οποίο είναι τα κλασσικά της hometest και πήρα αυτό το αποτέλεσμα. Λογικά τα μάτια μου κάνουν πουλάκια 

IMG_20231003_185723.jpg

Εγω νομιζω τη βλεπωωωω!!!! Κ δε φημιζομαι γ την οραση μου!!!😅 αλλα η @Girlyεκανε ενα αντιστοιχο πριν λιγες μερες;;; να μας πει εκεινη π ξερει καλυτερα!!!! Ελπιζω ν μην ειναι εξατμισης παλι....

Παντως βλεπω κατιιιι!!!!😍😍😍😍😍 να το δωρακι!!!! Θα το πεις σμρ η θα περιμενεις να το επιβεβαιωσεις κοριτσι μου;

Δν κανεις κι ενα πρωιμης αυριο το πρωι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Εγώ κρατάω μικρό καλάθι δεν ξέρω 😛😛🤷🏼🤷🏼 εν τω μεταξύ λέω δε θα το στείλω.. δεν θα το δει κανείς δεν φαίνεται καν.. αλλά μάλλον κάτι μικρό φαίνεταιιαιαιιαιαιια.. ☺️☺️

Φαίνεται φαίνεται 😛😛 καλε εγώ σας το είπα! Όλο θετικά θα έχουμε σε αυτό τον μήνα!

Αντε κανε και ένα αύριο από το φαρμακείο να δείς που θα δείξει καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εγω νομιζω τη βλεπωωωω!!!! Κ δε φημιζομαι γ την οραση μου!!!😅 αλλα η @Girlyεκανε ενα αντιστοιχο πριν λιγες μερες;;; να μας πει εκεινη π ξερει καλυτερα!!!! Ελπιζω ν μην ειναι εξατμισης παλι....

Παντως βλεπω κατιιιι!!!!😍😍😍😍😍 να το δωρακι!!!! Θα το πεις σμρ η θα περιμενεις να το επιβεβαιωσεις κοριτσι μου;

Δν κανεις κι ενα πρωιμης αυριο το πρωι;;;

Δε θα το πω για να μην  τον κάνω να χαρεί και μετά δεν γίνει κάτι... θα στεναχωρηθουμε μετά οπότε πρώτα θα το ελέγξω 🤷🏼 🤷🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Γράφω πρωτη φορά!

Ειχα επαφη με τον άντρα μου 21+22 Σεπτέμβρη γόνιμες μέρες και μάλιστα στις 22 ειχα ωορρηξία. Κύκλος 33-35 μέρες. Σάββατο ένιωθα λες και ειμαι κρυωμενη. Κυριακη βλέπω ροζ μονο στο χαρτί. Δευτέρα καφέ...πονακια στην κοιλιά, σαν να μου έρχεται περίοδος. Τριτη σήμερα 03/10 και συνεχίζει το καφέ χρωμα να υπαρχει στο χαρτί και ελάχιστο στο σερβιετακι. Θετικό τεστ το πρωι στις 6:30,9 και αρνητικη χοριακη στις 7:30 το απογευμα. Πως γίνεται; Ραντεβού εχω 10/10. Αλλά ως τοτε θα σκασω!! Προσπαθούμε κανένα εξάμηνο περιπου. Εχω αλλα δυο παιδιά 7 και 4 ετών αλλα δε θυμαμαι να ειχα ποτε κατι τέτοιο. Απλα με την καθυστέρηση εκανα αμέσως υπέρηχο. Τωρα ομως; Εκανα το ψηφιακό τεστ clear blue. Γίνεται να ειναι ψευδώς θετικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Δε θα το πω για να μην  τον κάνω να χαρεί και μετά δεν γίνει κάτι... θα στεναχωρηθουμε μετά οπότε πρώτα θα το ελέγξω 🤷🏼 🤷🏼

Ναι καταλαβαινω... λιγες ωρες υπομονη κ θα ξερουμε!!! Πηρες τεστακι η θα παρεις αυριο το πρωι;;

Εσυ @marinamanoulitsaμιλησες μ το γιατρο σου;; θ κανεις τεστ αυριο πρωι η χοριακη;;

Ρε κοριτσια τι ωραια τελειωσε η σημερινη μερα!!!!🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️ τι ωραια νεα ειχαμε!!!! Φτου φτου 🧄!!! Ετσι με ευχαριστα νεα να συνεχισει!!!!🙏🤰🌹❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπαστεεεε τοοοοοοοοο κάψτε τοοοοοοοοοοοο

Ρεεεε τι κάνετε όσο λειπωωωωωω!!!!

ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥ ΔΥΟ ΘΕΤΙΚς ΤΕΣΤ??? Θα με τρελλανετε και μόλις μπήκα σπιτι. Πάλευα να σας διαβάσω στο διάλειμμα στη δουλειά αλλά κολλούσε το ρημαδι!!!τώρα τα είδα και έχω πάθει σοκκκκ!! Μπραβοοοοοοοοοοοο γιουπιιιιιιιιιιιι 

Λοιπόν πάω να κάνω ένα ντουζ σαν άνθρωπος και επανέρχομαι να κάνω αρνητικά ,αν και δε χρειάζεται τα μάτια μου βλέπουν τις γραμμές όταν αυτές υπάρχουν! Κρατάω μια τόση δα επιφύλαξη για σένα @dimand. Αν είναι one step το συζητάμε .αν είναι hometest  δεν συζητάμε τιποτα. Το κάνω αρνητικό απ' ευθείας!!! 

Αχ τι χαρααααααα 😍😍😍😍 έρχομαι σε λίγοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι καταλαβαινω... λιγες ωρες υπομονη κ θα ξερουμε!!! Πηρες τεστακι η θα παρεις αυριο το πρωι;;

Εσυ @marinamanoulitsaμιλησες μ το γιατρο σου;; θ κανεις τεστ αυριο πρωι η χοριακη;;

Ρε κοριτσια τι ωραια τελειωσε η σημερινη μερα!!!!🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️ τι ωραια νεα ειχαμε!!!! Φτου φτου 🧄!!! Ετσι με ευχαριστα νεα να συνεχισει!!!!🙏🤰🌹❤️

Θα κάνω τεστ ....και αν βγει θετικό θα πάρω άλλη μάρκα για επιβεβαίωση χαχαχαχχαχαχχα και μετά χοριακή 😂 όπως βλέπεις δεν το πιστεύω καν ...λέω δεν μπορεί κάποιο λάθος έγινε και πάλι τζάμπα χάρηκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Θα κάνω τεστ ....και αν βγει θετικό θα πάρω άλλη μάρκα για επιβεβαίωση χαχαχαχχαχαχχα και μετά χοριακή 😂 όπως βλέπεις δεν το πιστεύω καν ...λέω δεν μπορεί κάποιο λάθος έγινε και πάλι τζάμπα χάρηκα 

Δν εχω κ αντιδρασεις 🤣🤣🤣🤣 πιστεψε το Μαρινα μου!!!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν έχω ετοιμάσει τα αρνητικά!

Πω πω να ξέρατε πόσο έχω χαρεί! Αύριο θέλουμε και άλλα τεστ, και νέα τεστ! @Demy93 είσαι η επόμενη που αναμένω το τεστακι σου! 

 

Screenshot_2023-10-03-23-23-13-285-edit_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Screenshot_2023-10-03-22-33-48-659-edit_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitrapth είπε:

Δεν το πιστεύω αυτό που διαβάζω θα λαλήσω μα την παναγία! Πήγαινα κάποια στιγμή κάτι πράγματα σε μια γριά και μου έλεγε κάθε φορά πάρε αυτά τα φουντούκια θα σου χρειαστούν... τα είχα σε μια χαρτοπετσέτα στο αμάξι και την τελευταία φορά που την είδα μου έδωσε ξανά και μου είπε δώστα στον άντρα σου μαναχά (= μονάχα, στον τόπο μου) έτσι θα κάνεις παιδί 🤦‍♀️. Φίλε θα πάω να βρω την χαρτοπετσέτα στο αμάξι τα έχω και θα τον ταΐζω φουντούκια μα την Παναγία! 🥴 Δεν τα πιστεύω αυτά αλλά διαβάζοντας το μήνυμα σου έπαθα σοκ! Τι την έχεις την γριά; 🥴🥴🥴

Χαχαχαχχααχχαχαχαχαχα

Τρέχα πάνε πάρε τα φουντουκιά κάλεεε.χαχαχαχαχ 

Την γριά δεν την έχω τίποτα ,έχω δει όμως ένα εκατομμύριο φορές την ταινία νύχτα γάμου με τον Βουτσά που του έλεγε η μαμά του να φάει φουντούκια για να είναι ντούρος την πρώτη νύχτα! Χαχαχαχα βρε μπας και να το ρίξουμε όντως στα φουντούκια? Να τους βάζουμε τώρα με το ζόρι να τρώνε??? Χαχαχαχαχ @annitakianna ,ετοιμάσου να μας εξοπλίσεις!!!!( αν και τέτοια ώρα εσύ φαντάζομαι ήδη ευχαριστιεσαι την επιδραση των φουντουκιών εεεεε????😉😉)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitrapth είπε:

Διάβασα τα νέα σας τόσες μέρες που είχα να μπω να ενημερωθώ! Είστε πραγματικά το πιο δυνατό team, η απόλυτη ψυχοθεραπεία! Σας αγαπώ πολύ κι εύχομαι για όλες θετικά τεστάκια και τελειόμηνες εγκυμοσύνες! Καλή δύναμη κορίτσια! 

Πήγα χθες (τα κατάφερα πριν ξανά πλημμυρίσουν οι δρόμοι και αποκλειστούμε πάλι) στον ειδικό υποβοηθούμενης αναπαραγωγής που μου σύστησε ο νέος πλέον γυναικολόγος μου. Και έφυγα πιο μπερδεμένη από ποτέ! Μία ώρα ραντεβού, είδε όλες τις εξετάσεις μας, ήταν πάρα πολύ αισιόδοξος και ενώ ήμουν έτοιμη να μου πει πότε θα περάσουμε επιτροπή εξωσωματικής αυτός θεωρεί πως δεν έχουμε εξαντλήσει τις άλλες μεθόδους και πως καλό θα ήταν να έχουμε μια πιο ήπια προσέγγιση γιατί είμαι ακόμα 35 και γιατί έχω μείνει ήδη μία φορά έγκυος. Θα κάνω παρακολούθηση ωορρηξίας λοιπόν για να δούμε τι έχει συμβεί τους τελευταίους μήνες και έχει τρελαθεί ο κύκλος μου, θα δοκιμάσουμε και 1-2 σπερματεγχύσεις και θα παρακολουθήσουμε την ανάπτυξη του ενδομήτριου και το σχήμα της μήτρας μου γιατί τον απασχολεί λίγο ίσως δεν είναι σίγουρος πρέπει να το δει. Όλα αυτά σε ένα διάστημα max 9 μηνών. Γενικά είχαμε μια πολύ καλή συζήτηση και μας άρεσε σαν γιατρός και σαν άνθρωπος (είναι Λάρισα όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα). Το σπέρμα του συζύγου δεν τον απασχολεί γιατί είναι στα φυσιολογικά πλαίσια και όπως ισχυρίστηκε και ο ουρολόγος είναι γόνιμος γιατί είχαμε ήδη μία κύηση άσχετα αν ήταν εξωμήτρια. Συγκεκριμένα μας είπε πως υπάρχουν άντρες με τέλειο σπερματογράφημα οι οποίοι όμως αποτυγχάνουν να γονιμοποιήσουν τα ωάρια και άντρες με πολύ κακό σπερματογράφημα που απορείς πως έκαναν παιδιά.

Μου σύστησε να βρω έναν τρόπο να απαλλαγώ από το άγχος... καλή μου τύχη...!

Έχετε κάποια κοπέλα άποψη για την σπερματέγχυση; Κάποια θετική εμπειρία να ελπίζω ότι μπορεί και να πετύχει; Εγώ δεν έχω καλή άποψη και του το είπα και φυσικά θα το συζητήσουμε βλέποντας τον κύκλο μου και το ενδομήτριο. Ξέρετε αν κατά την σπερματέγχυση γίνεται και επιλογή των "κολυμβητών"; Οι δικοί μας είναι λίγο τεμπέληδες και με απασχολεί αυτό... θα τον βρουν το δρόμο; Και ο γυναικολόγος και ο ουρολόγος θεωρούν πως θα τον βρουν γιατί τον βρήκαν μία φορά! Δεν ξέρω τι να σκεφτώ... εκτός από τα φουντούκια! 

ΥΓ. Μου έδειξε την μήτρα μου σε 3D πρώτη φορά την έβλεπα  σε 3D, του είπα μπλιαξ γέλασε και μου είπε να μην της μιλάω έτσι 😂 Να μιλάτε καλά στην μήτρα σας κορίτσια! 🤭

Χαχαχαχαχαχ πέθανα με το post σου χαχαχαχαχαχαχα 

Λοιπόν καταρχας να πω ότι από αυτά που ακούω μάλλον έχεις βρει ένα διαμάντι γιατρό. Κρατά τον με νύχια και με δόντια ακούγεται υπέροχος και συμφωνώ σε ότι σου είπε. Νούμερο 2. Ναι γίνεται επιλογή σπερματοζωάριων ώστε να είναι μόνο τα πιο ικανά εκεί. Όσα έχουν ανώμαλες μορφές,δύο κεφάλια τρεις ουρές και κάτι αλλά που κοιμούνται όρθια, απορρίπτονται. Κρατάμε μόνο την Α' Εθνική. Εγώ δεν έχω κάνει . Εδώ οι απόψεις είναι 50-50. Άλλοι έκαναν και δεν πέτυχαν άλλοι πάλι πέτυχαν. Εγώ θα σου πω για τον ξάδερφο του άντρα μου,με βαριά κιρσοκήλη η οποία χειρουργήθηκε και έγινε χειρότερο το αποτέλεσμα, έκαναν μια σπερματεγχυση και πέτυχε μεμιάς. Τώρα που ήθελαν δεύτερο παιδί έκαναν άλλη μια και πάλι πέτυχε αμέσως. Εύχομαι να είσαι εσύ το παράδειγμα μας εδώ και να κάνεις και να μείνεις με την πρώτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια έχετε κάνει χαμοο ρε?? Όλη μέρα δεν βρήκα χρόνο σαν άνθρωπος να σας διαβάσω! Τώρα που πάω για ύπνο θα πω τα συγχαρητήρια μου στην @dimand και @marinamanoulitsa  γιατί αυτά τα τεστ είναι σίγουρα θετικααα αποκλείεται να είναι εξάτμισης ΑΠΟΚΛΕΊΕΤΑΙ 🥰🥰🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πήρα ένα predictor early από το φαρμακείο για αύριο το πρωί και βλέπουμε 🤷🏼 .

@Girly εγώ στο αρνητικό δεν βλέπω τίποτα , έχω και μια μυωπία να υπενθυμίσω 😛

Ευχαριστώ πολύ όλες 💜 

Καλά εγώ για σένα @marinamanoulitsa είμαι σίγουρη! Πάρτο απόφαση και πήγαινε για χοριακη 💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...σηκώθηκα αξημερωτα και έκανα και το άλλο τεστ και η γραμμή είναι πιο σκούρη με τα σημερινά πρωινά...Χριστέ μου πόσα χρόνια το περίμενα αυτό....δείτε και εσείς....λέτε να είναι εξάτμισης;;;δεν ξέρω να το πιστέψω;;;;

IMG_20231004_050654.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...σηκώθηκα αξημερωτα και έκανα και το άλλο τεστ και η γραμμή είναι πιο σκούρη με τα σημερινά πρωινά...Χριστέ μου πόσα χρόνια το περίμενα αυτό....δείτε και εσείς....λέτε να είναι εξάτμισης;;;δεν ξέρω να το πιστέψω;;;;

IMG_20231004_050654.jpg

Καλημέρα σε όλες!! Παλιό μέλος εδώ! Έχω ένα κοριτσάκι 18 μηνων ήδη (από εξωσωματική) και τώρα μπαίνω στον 8ο (φυσική σύλληψη!!)!! Σας παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό, αλλά χωρίς να συμμετέχω! 

Ο λόγος που γράφω είναι για να σου πω @marinamanoulitsa (μιας και οι φίλες σου πιθανόν να κοιμούνται) ότι είναι ΘΕΤΙΚΌΤΑΤΟ!!! Ξέρω πως είναι να περιμένεις να το δει και κάποιος άλλος για επιβεβαίωση!! (Αν και δεν νομίζω ότι την χρειάζεσαι!!) Μάλλον ήρθε η ώρα της χοριακης!!! Εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...σηκώθηκα αξημερωτα και έκανα και το άλλο τεστ και η γραμμή είναι πιο σκούρη με τα σημερινά πρωινά...Χριστέ μου πόσα χρόνια το περίμενα αυτό....δείτε και εσείς....λέτε να είναι εξάτμισης;;;δεν ξέρω να το πιστέψω;;;;

IMG_20231004_050654.jpg

Καλημεραααα με ωραίες φωτό.Θετικοτατο είναι.Συγχαρητηρια 🎉🎉🎉Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και με το καλό να υποδεχθείτε το σπορακι σας.Μπραβο μπράβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Παλιό μέλος εδώ! Έχω ένα κοριτσάκι 18 μηνων ήδη (από εξωσωματική) και τώρα μπαίνω στον 8ο (φυσική σύλληψη!!)!! Σας παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό, αλλά χωρίς να συμμετέχω! 

Ο λόγος που γράφω είναι για να σου πω @marinamanoulitsa (μιας και οι φίλες σου πιθανόν να κοιμούνται) ότι είναι ΘΕΤΙΚΌΤΑΤΟ!!! Ξέρω πως είναι να περιμένεις να το δει και κάποιος άλλος για επιβεβαίωση!! (Αν και δεν νομίζω ότι την χρειάζεσαι!!) Μάλλον ήρθε η ώρα της χοριακης!!! Εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά!!! 

 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

@marilou και εσένα σε ευχαριστώ πολύ!!!

@Girly ευχαριστώ πολύ και εσένα..

Κορίτσια θα μιλήσω με τον γυναικολόγο....και θα σας πω τι μου είπε να κάνω!! Δεν το πιστεύω ακόμα.,..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...σηκώθηκα αξημερωτα και έκανα και το άλλο τεστ και η γραμμή είναι πιο σκούρη με τα σημερινά πρωινά...Χριστέ μου πόσα χρόνια το περίμενα αυτό....δείτε και εσείς....λέτε να είναι εξάτμισης;;;δεν ξέρω να το πιστέψω;;;;

IMG_20231004_050654.jpg

Μαρινακι μου καλημερααααα!!!!!! ❤️❤️❤️ τι τελεια ξεκινησε η μερα μας!!!!! Εισαι πιο εγκυος πεθαινεις!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🤗🤗🤗🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️❤️ φαινεται ξεκαθαρα η γραμμουλα!!! Τρεχα γ χοριακη κ ολα να πανε οπως τα εχεις φανταστει!!! Το θαυματακι σας ηρθε!!!🙏😁🎈🎈🎈🎈🎊🎊

Υγ σηκωθηκα γ τουαλετα κ δν αντεξα... μπηκα ν δω αν εχετε ανεβασει τεστ!!!🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...σηκώθηκα αξημερωτα και έκανα και το άλλο τεστ και η γραμμή είναι πιο σκούρη με τα σημερινά πρωινά...Χριστέ μου πόσα χρόνια το περίμενα αυτό....δείτε και εσείς....λέτε να είναι εξάτμισης;;;δεν ξέρω να το πιστέψω;;;;

IMG_20231004_050654.jpg

Καλημεραα, αγάπη μου δεν είναι εξάτμισης ειδικά αν σου βγαίνει αμέσως δεν παίζει να είναι εξάτμισης, κάνε μια χοριακη και μίλησε με τον γιατρό σου, όλα να πάνε υπεροχαααα🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μαρινακι μου καλημερααααα!!!!!! ❤️❤️❤️ τι τελεια ξεκινησε η μερα μας!!!!! Εισαι πιο εγκυος πεθαινεις!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🤗🤗🤗🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️❤️ φαινεται ξεκαθαρα η γραμμουλα!!! Τρεχα γ χοριακη κ ολα να πανε οπως τα εχεις φανταστει!!! Το θαυματακι σας ηρθε!!!🙏😁🎈🎈🎈🎈🎊🎊

Υγ σηκωθηκα γ τουαλετα κ δν αντεξα... μπηκα ν δω αν εχετε ανεβασει τεστ!!!🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχχαχα σε ευχαριστώ πολύ 😘😘😘😘😘😘 άντε και στα δικά σας σύντομα!!!!μόλις μιλήσω με γιατρό θα σας πω τι μου είπε να κάνω!!φιλιααααα

Σήμερα που είδα πιο σκούρη γραμμή από εχθές Ε ναι σήμερα άρχισα να το πιστεύω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Χαχαχαχχαχα σε ευχαριστώ πολύ 😘😘😘😘😘😘 άντε και στα δικά σας σύντομα!!!!μόλις μιλήσω με γιατρό θα σας πω τι μου είπε να κάνω!!φιλιααααα

Σήμερα που είδα πιο σκούρη γραμμή από εχθές Ε ναι σήμερα άρχισα να το πιστεύω!!!!

Εχω συγκινηθει τοσο πολυυυυ!!!!! Μιλαμε χρονια μαζι κ δν φανταζεσαι ποσο εχω χαρει!!! Σαν ν ειμαι εγω!!!!!❤️❤️🥰🥰🥰🥰 θα πανε ολα τελεια!!! Ειμσι σιγουρη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εχω συγκινηθει τοσο πολυυυυ!!!!! Μιλαμε χρονια μαζι κ δν φανταζεσαι ποσο εχω χαρει!!! Σαν ν ειμαι εγω!!!!!❤️❤️🥰🥰🥰🥰 θα πανε ολα τελεια!!! Ειμσι σιγουρη!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!και σε εσένα εύχομαι να γίνει το θαύμα...

2χρονια και 2 μήνες από την τελευταία μου παλινδρομη κύηση....

Είδα όνειρο με την γιαγιά μου θα σας το πω μετά που θα έχω χρόνο και να σας πω την σύμπτωση;;;; Παρασκευή έχουμε το μνημόσυνο της!!!

Επίσης δείτε και της ωορρηξίας.. σκούρο...και χωρίς τα πρώτα πρωινά ούρα....ένα τσακ πριν γίνει θετικό....ενώ τους προηγούμενους μήνες δεν φαινόταν καν η δεύτερη γραμμή λίγες μέρες πριν την περίοδο!!!

Επίσης ακούστε τι διαφορετικό έκανα αυτή τη φορά.

❣️Είδα φατσούλα στο θετικό στα ωορρηξίας πρωί και κάναμε βράδυ...πρωί ... βράδυ...μόνο αυτές τις επαφές....και να τα αποτελέσματα 😁😁😁 πρώτη φορά το δοκίμασαμε αυτό!!

IMG_20231004_072620.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...σηκώθηκα αξημερωτα και έκανα και το άλλο τεστ και η γραμμή είναι πιο σκούρη με τα σημερινά πρωινά...Χριστέ μου πόσα χρόνια το περίμενα αυτό....δείτε και εσείς....λέτε να είναι εξάτμισης;;;δεν ξέρω να το πιστέψω;;;;

IMG_20231004_050654.jpg

Κοριτσάκι μου γλυκό καλημέρα.

Ήρθε η ώρα να το πιστέψεις :) σκουραίνει και όλα πάνε κατά ευχήν 💜💜💜 

Συγχαρητήρια μέσα από τη καρδιά μου για τον αγώνα σου που παλευες τόσα χρόνια σου αξίζει τώρα να χαλαρώσεις και να το απολαύσεις 🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...σηκώθηκα αξημερωτα και έκανα και το άλλο τεστ και η γραμμή είναι πιο σκούρη με τα σημερινά πρωινά...Χριστέ μου πόσα χρόνια το περίμενα αυτό....δείτε και εσείς....λέτε να είναι εξάτμισης;;;δεν ξέρω να το πιστέψω;;;;

IMG_20231004_050654.jpg

Θετικότατο είναι το τέστ αυτό δεν είναι γραμμή εξάτμισης είναι εγκυμοσύνη 🥰🥰🥰🥰🥰 τι ωραία μερααα σήμερα θα τρελαθώ!!!! Επιτέλους κορίτσι μου επιτέλους ♥️♥️♥️ 

Αα και καλημέρα κορίτσια μου 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έτσι ακριβώς ήμουν κ εγώ στο πρώτο μου παιδάκι δεν καπνίζω βέβαια αλλά πιστεύω αν κάπνιζα θα το ήθελα κ εγώ… προσπάθησε να το περιορίσεις δεν είμαι κ ειδική βέβαια γιατί δε καπνίζω αλλα προσπάθησε να το μειώσεις μιλά κ με τον γιατρο σου αν χρειάζεσαι βοήθεια 
    • Εγώ νομίζω δεν έχω μπει ακόμη στο μπουντ της γέννας οπότε είμαι οκ μέχρι στιγμής! Τώρα, όταν φτάσει η ώρα δεν ξέρω αν θα με πιάσει καμία κρίση πανικού 😀😀
    • Μας πήραν φαλάγγι τ' αγόρια!!! χαχαχαχα
    • @BenarΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 @Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵 @Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷 @Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷 @μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵 @Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵 @ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵 @nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵 @Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵 @Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷 @Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵 @katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷 @maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵 @Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵 @Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵
    • Άντε ωραία πάει και η Doppler μια χαρά είσαι κοντεύεις σε 2 βδομαδες θα μπεις στο μήνα σου δηλαδή πωπω με το καλό το μωρακι σου εγω ειχα πάρει ένα βιβλίο αλλά να σου πω την αλήθεια δεν το πολύ ξεφύλλισα κιολας δεν αν αξίζει για να σου το προτείνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...