Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2024 🤰💕🍼


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Vanilla_ είπε:

Καλημέρα και από εμένα!! Έχω κλείσει και εγώ αυχενική αρχές Ιανουαρίου! Από συμπτώματα είμαι κάπως καλύτερα, αλλά όχι 100% καλά ακόμη...

Εάν μπορείτε, θα ήθελα και εγώ το σύνδεσμο για την ομάδα στο φμπ, ευχαριστώ!!

Γεια σου κορίτσι! Με το καλό το μωράκι σου! Σε ποια εβδομάδα είσαι? Γιατι εδώ έχουμε τελειώσει όλες με τις αυχενικες και πάμε τώρα από Ιανουάριο για Β επιπέδου. Μήπως έγραψες σε λάθος ενότητα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 320
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 10/12/2023 at 5:48 ΜΜ, ο/η annoula1987 είπε:

Γεια σου κορίτσι! Με το καλό το μωράκι σου! Σε ποια εβδομάδα είσαι? Γιατι εδώ έχουμε τελειώσει όλες με τις αυχενικες και πάμε τώρα από Ιανουάριο για Β επιπέδου. Μήπως έγραψες σε λάθος ενότητα? 

Ευχαριστώ, επίσης!! Β επιπέδου εννοούσα, μπερδεύτηκα!! Έχω σχολιάσει ήδη για την αυχενική σε παλιότερα ποστ! 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Νομίζω ότι χαθήκαμε γιατί όλες κάναμε την αυχενική διαφάνεια και είδαμε πως όλα πάνε καλά και ησυχάσαμε! Τώρα αρχές Ιανουαρίου θα αρχίσουμε πάλι που θα έχουμε το επόμενο καυτό θέμα Β' Επιπέδου! Το ότι έχουμε ησυχία πάει να πει πως όλες είμαστε καλά και προχωράμε! Αυτό πρέπει να κρατήσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/12/2023 at 8:24 ΠΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα, αν θέλεις γράψε κ εσύ το όνομα σου να σε βρω στο φβ να σε προσθέσουμε!

Fenia Tsio είμαι κ στο φβ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Vanilla_ είπε:

Ευχαριστώ, επίσης!! Β επιπέδου εννοούσα, μπερδεύτηκα!! Έχω σχολιάσει ήδη για την αυχενική σε παλιότερα ποστ! 😄

Ωραία! Σου στέλνω το λινκ για την ομάδα σε προσωπικό μήνυμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2023 at 11:50 ΠΜ, ο/η Παναγιώτα Μ είπε:

Καλημέρα! Νομίζω ότι χαθήκαμε γιατί όλες κάναμε την αυχενική διαφάνεια και είδαμε πως όλα πάνε καλά και ησυχάσαμε! Τώρα αρχές Ιανουαρίου θα αρχίσουμε πάλι που θα έχουμε το επόμενο καυτό θέμα Β' Επιπέδου! Το ότι έχουμε ησυχία πάει να πει πως όλες είμαστε καλά και προχωράμε! Αυτό πρέπει να κρατήσουμε!

Καλημέρα!! Περιμένω πώς και πώς τις 19 του μήνα για τελευταία επίσκεψη πριν τις γιορτές. Βρίσκομαι στην εβδομάδα που έχασα το προηγούμενη μωράκι μου και ενώ προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη και αισιόδοξη, ο φόβος κυριαρχεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2023 at 1:26 ΜΜ, ο/η morfoula είπε:

καλησπέρα κορίτσια !θα μπορούσα να έχω και γω το σύνδεσμο στην ομάδα του fb ? Eιμαι ως morfoula bella

Καλημέρα! Σου έστειλα αίτημα φιλίας,μόλις το αποδεχτείς,θα σε προσθέσω στην ομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!! Έχω κι εγώ ΠΗΤ 24/05/24 και περιμένουμε αγοράκι!! Ελπίζω να είστε όλες καλά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/12/2023 at 1:10 ΜΜ, ο/η Vasooo είπε:

Καλησπέρα!! Θα ήθελα κ εγώ να μπω στην ομάδα του fb! Ποιο είναι το όνομα της ομαδας

Κορίτσι μου αν θες γράψε μας το όνομα σου στο φβ να σε προσθέσουμε είναι κλειστή ομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η elena992 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!! Έχω κι εγώ ΠΗΤ 24/05/24 και περιμένουμε αγοράκι!! Ελπίζω να είστε όλες καλά ♥️

Με το καλό κορίτσι μου, κ εγώ αγοράκι περιμένω 10/05 ΠΗΤ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/12/2023 at 1:10 ΜΜ, ο/η Vasooo είπε:

Καλησπέρα!! Θα ήθελα κ εγώ να μπω στην ομάδα του fb! Ποιο είναι το όνομα της ομαδας

Δεν μπορείς να την βρεις με το όνομα. Είναι κλειστή. Σου στέλνω τον σύνδεσμο σε προσωπικό μήνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η elena992 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!! Έχω κι εγώ ΠΗΤ 24/05/24 και περιμένουμε αγοράκι!! Ελπίζω να είστε όλες καλά ♥️

Καλώς το κορίτσι!!  Με το καλό το μωράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2023 at 8:23 ΠΜ, ο/η annoula1987 είπε:

Σου έστειλα αίτημα.

Καλημέρα και χρόνια πολλά!! Αν είσαι η Άννα Άννα δεν μου εμφανίζει κάτι το λινκ που μου έστειλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις πριν 4 ώρες, ο/η Vanilla_ είπε:

Καλημέρα!! Εάν γίνεται ,θα ΄ήθελα να μπω κ 'γώ στην ομάδα!😀 Το λινκ που μου στείλατε δεν ανοίγει!

Καλημέρα κορίτσι μου αν θες γράψε πως είσαι στο φβ να σε προσθέσουμε στη συνομιλία του μεσετζερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου αν θες γράψε πως είσαι στο φβ να σε προσθέσουμε στη συνομιλία του μεσετζερ

Στέλνω μήνυμα, για να μην το γράψω εδώ! 🙂 Ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είναι το πρώτο μου παιδάκι ,είμαι 36 χρονών και μου είναι όλα πρωτόγνωρα...έχω πολύ καλή εγκυμοσύνη ευτυχώς,αλλά έχω πάρει δέκα κιλά ήδη ,μόνο αυτό με ανησυχεί! 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...