Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! 

Κακοκεφη είμαι και σήμερα και όλο το Σαββατοκύριακο... ή πλησιάζει η περίοδος και η ψυχολογία στα πατώματα ή απλά δεν λεω να ξεπεράσω οτι πρέπει να περιμένω τόσους μήνες πάλι μέχρι να φτιάξει το αυτοάνοσο. Μάλλον και τα δύο μαζί!😐 όλο με παίρνει από κάτω και κλαίω (το κλάμα είναι σίγουρα γιατί πλησιάζει η περίοδος). Πολύς πονοκέφαλος σύμπτωμα της περιόδου. Άντε να έρθει να φεύγει ο πρώτος κύκλος και να μείνουν αλλοι δύο γιατί είμαι να σκάσω! 

@Κατερίνα!!! κορίτσι μου πως είσαι με το αίμα; ελπίζω να.σταματησε και να ξεκουράζεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Πως είστε ?@Κατερίνα!!! πως είσαι σήμερα? Έχεις ακόμα αίμα?

Καλημεραααα κορίτσια!!!ωχ δεν το είδα αυτό ..τι έπαθε η Κατερίνα;;;;; ελπίζω να είναι όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Πως είστε ?@Κατερίνα!!! πως είσαι σήμερα? Έχεις ακόμα αίμα?

Καλημέρα κορίτσι μου, δεν έχω ξανά δει από εχθές το πρωί τπτ! Ελπίζω ότι ήταν κάτι τυχαίο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Κακοκεφη είμαι και σήμερα και όλο το Σαββατοκύριακο... ή πλησιάζει η περίοδος και η ψυχολογία στα πατώματα ή απλά δεν λεω να ξεπεράσω οτι πρέπει να περιμένω τόσους μήνες πάλι μέχρι να φτιάξει το αυτοάνοσο. Μάλλον και τα δύο μαζί!😐 όλο με παίρνει από κάτω και κλαίω (το κλάμα είναι σίγουρα γιατί πλησιάζει η περίοδος). Πολύς πονοκέφαλος σύμπτωμα της περιόδου. Άντε να έρθει να φεύγει ο πρώτος κύκλος και να μείνουν αλλοι δύο γιατί είμαι να σκάσω! 

@Κατερίνα!!! κορίτσι μου πως είσαι με το αίμα; ελπίζω να.σταματησε και να ξεκουράζεσαι!!

Καλημέρα κορίτσι μου, ναι δεν ξανά είδα από το πρωί εχθές άλλη φορά, ελπίζω ότι ήταν κάτι τυχαίο!!

Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις 2 3 βαθιές ανάσες κ να δώσεις λίγο χρόνο στον εαυτό σου να επεξεργαστεί όλα αυτά! Καταλαβαίνω βαθιά κ ειλικρινά ότι σου φαίνεται βουνό να περιμένεις 3 μηνες ακόμα, αλλά αν αυτό θα είναι για το καλό σας ίσως πρέπει να γίνει, δεν είναι μεγάλο διάστημα αν το σκεφτείς κ ας δούμε φαίνεται τώρα αιώνας! Όλα θα πάνε καλά, πιστεύω βαθιά ότι τα μωράκια μας μας διαλέγουν όταν είναι η πιο σωστή στιγμή για όλα🙏🙏 θα γίνεις σύντομα μανούλα να το πιστεύεις γιατί είναι η αλήθεια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημεραααα κορίτσια!!!ωχ δεν το είδα αυτό ..τι έπαθε η Κατερίνα;;;;; ελπίζω να είναι όλα καλά!!!

Καλημέρα κορίτσι μου, εχθές είχα δει λίγο καφέ στο σκούπισμα το πρωί, αλλά ήταν ελάχιστο ευτυχώς δεν ξανά είδα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Κακοκεφη είμαι και σήμερα και όλο το Σαββατοκύριακο... ή πλησιάζει η περίοδος και η ψυχολογία στα πατώματα ή απλά δεν λεω να ξεπεράσω οτι πρέπει να περιμένω τόσους μήνες πάλι μέχρι να φτιάξει το αυτοάνοσο. Μάλλον και τα δύο μαζί!😐 όλο με παίρνει από κάτω και κλαίω (το κλάμα είναι σίγουρα γιατί πλησιάζει η περίοδος). Πολύς πονοκέφαλος σύμπτωμα της περιόδου. Άντε να έρθει να φεύγει ο πρώτος κύκλος και να μείνουν αλλοι δύο γιατί είμαι να σκάσω! 

@Κατερίνα!!! κορίτσι μου πως είσαι με το αίμα; ελπίζω να.σταματησε και να ξεκουράζεσαι!!

Καλημέρα μαρινακι μας γλυκό . 

Και ποιος είπε ότι το κλάμα είναι κακο? Είναι κάθαρση από όλες τις πλευρές. Δε πέρασες λίγα και τώρα έχεις να σκεφτείς και την αναμονή. Φαίνεται βουνό το ξέρω. Όταν νομίζαμε τότε ότι είχα εκείνο το μικρόβιο τον Πρωτέα και κου έιπε εκείνη η ουρολόγος ότι πρέπει να πάρω φάρμακα και να μη μπω σε διαδικασία παιδιού για τους επόμενους 6 μήνες ειχα πάθει ταρακουλο.. ευτυχώς όμως δεν ήταν αυτό το μικρόβιο τελικά. Και ευτυχώς στην περίπτωση σου μιλάμε για μικρότερο χρονικά διάστημα. 

Άσε που είσαι στην αναμονή μετά από αποξεση και αν θυμάμαι καλά είχες επαφές...ποτέ δε ξέρεις!! Μπορεί τελικά το κλάμα και η διάθεση να είναι από άλλο λόγο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου χαίρομαι παααρα πολυυυυ.οντωε θα ήταν τυχαίο γεγονός η αίμα εμφύτευσης ποιος ξέρει? Όοολα θα πάνε καλά,εσύ ξεκουράσου και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου ❤️🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, ναι δεν ξανά είδα από το πρωί εχθές άλλη φορά, ελπίζω ότι ήταν κάτι τυχαίο!!

Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις 2 3 βαθιές ανάσες κ να δώσεις λίγο χρόνο στον εαυτό σου να επεξεργαστεί όλα αυτά! Καταλαβαίνω βαθιά κ ειλικρινά ότι σου φαίνεται βουνό να περιμένεις 3 μηνες ακόμα, αλλά αν αυτό θα είναι για το καλό σας ίσως πρέπει να γίνει, δεν είναι μεγάλο διάστημα αν το σκεφτείς κ ας δούμε φαίνεται τώρα αιώνας! Όλα θα πάνε καλά, πιστεύω βαθιά ότι τα μωράκια μας μας διαλέγουν όταν είναι η πιο σωστή στιγμή για όλα🙏🙏 θα γίνεις σύντομα μανούλα να το πιστεύεις γιατί είναι η αλήθεια❤️

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα μαρινακι μας γλυκό . 

Και ποιος είπε ότι το κλάμα είναι κακο? Είναι κάθαρση από όλες τις πλευρές. Δε πέρασες λίγα και τώρα έχεις να σκεφτείς και την αναμονή. Φαίνεται βουνό το ξέρω. Όταν νομίζαμε τότε ότι είχα εκείνο το μικρόβιο τον Πρωτέα και κου έιπε εκείνη η ουρολόγος ότι πρέπει να πάρω φάρμακα και να μη μπω σε διαδικασία παιδιού για τους επόμενους 6 μήνες ειχα πάθει ταρακουλο.. ευτυχώς όμως δεν ήταν αυτό το μικρόβιο τελικά. Και ευτυχώς στην περίπτωση σου μιλάμε για μικρότερο χρονικά διάστημα. 

Άσε που είσαι στην αναμονή μετά από αποξεση και αν θυμάμαι καλά είχες επαφές...ποτέ δε ξέρεις!! Μπορεί τελικά το κλάμα και η διάθεση να είναι από άλλο λόγο 🙏

Ουυφφ ξέρω κορίτσια οτι όλα αυτά που μου λέτε είναι πολύ λογικά και σας ευχαριστώ που με καταλαβαίνετε πραγματικά!

Όντως το κλάμα καμία φορά με κάνει να "ξεφουσκώνω" κάπως... άλλες μέρες παλι, δεν σταματάει. Νιώθω οτι απλά υπαρχω για να κοιμάμαι και να ξυπνάω και μετά ξανα απ την αρχή μέχρι να περάσουν οι μέρες. Έχει περάσει ένας μήνας και κάτι από εκείνη την μέρα και περίοδος ακόμη να φανεί. Είμαι 36 μέρα σήμερα, θέλω τόσο πολύ να έρθει η περίοδος να τελειώσει αυτός ο κύκλος.

@Κατερίνα!!! μου χαίρομαι πολύ θετικό αυτό! Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς και να ακους το γιατρό σου και το σώμα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

 

Ουυφφ ξέρω κορίτσια οτι όλα αυτά που μου λέτε είναι πολύ λογικά και σας ευχαριστώ που με καταλαβαίνετε πραγματικά!

Όντως το κλάμα καμία φορά με κάνει να "ξεφουσκώνω" κάπως... άλλες μέρες παλι, δεν σταματάει. Νιώθω οτι απλά υπαρχω για να κοιμάμαι και να ξυπνάω και μετά ξανα απ την αρχή μέχρι να περάσουν οι μέρες. Έχει περάσει ένας μήνας και κάτι από εκείνη την μέρα και περίοδος ακόμη να φανεί. Είμαι 36 μέρα σήμερα, θέλω τόσο πολύ να έρθει η περίοδος να τελειώσει αυτός ο κύκλος.

@Κατερίνα!!! μου χαίρομαι πολύ θετικό αυτό! Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς και να ακους το γιατρό σου και το σώμα σου

Είναι πολύ δύσκολο αυτό που πέρασες το καταλαβαίνω πως αισθάνεσαι... θα έρθει η περίοδος αν δεν έρθει σε μια εβδομάδα να πάρεις τον γιατρό να τον ρωτήσεις αλλά συνήθως μέχρι 40 μέρες μου είχε πει κ εμένα ο γιατρός... εύχομαι να μην έρθει κ να είναι άλλος ο λόγος που δεν θα έχεις περίοδο 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, εχθές είχα δει λίγο καφέ στο σκούπισμα το πρωί, αλλά ήταν ελάχιστο ευτυχώς δεν ξανά είδα!! 

Ααα ωραία εφόσον σταμάτησε είναι καλό...εσύ να ξαπλώνεις όσο μπορείς γιατί όταν είσαι έγκυος στο δεύτερο είναι τοοοοσοοο δύσκολο αυτό ..εγώ είχα πόνους από το τρέξιμο...ήταν 2 ο μεγάλος μου όταν έμεινα έγκυος και άσε...ξέρω πως είναι...αφού έπαιρνα utregostan για τους πόνους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Είναι πολύ δύσκολο αυτό που πέρασες το καταλαβαίνω πως αισθάνεσαι... θα έρθει η περίοδος αν δεν έρθει σε μια εβδομάδα να πάρεις τον γιατρό να τον ρωτήσεις αλλά συνήθως μέχρι 40 μέρες μου είχε πει κ εμένα ο γιατρός... εύχομαι να μην έρθει κ να είναι άλλος ο λόγος που δεν θα έχεις περίοδο 🙏❤️

Μπα δε νομίζω κορίτσι Μ εχω όλα τα συμπτώματα που έχω πριν την περίοδο, πονοκέφαλο πόνους στη μέση και στην κοιλιά. Δεν έχω τέτοια ελπίδα αλλά τουλάχιστον να έρθει γρήγορα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Μπα δε νομίζω κορίτσι Μ εχω όλα τα συμπτώματα που έχω πριν την περίοδο, πονοκέφαλο πόνους στη μέση και στην κοιλιά. Δεν έχω τέτοια ελπίδα αλλά τουλάχιστον να έρθει γρήγορα 

Κ εγώ έτσι νιώθω όταν με πιάνει πόνος περιόδου... αλλά κ μια μέρα πριν την περίοδο θυμάμαι ότι είχα έντονους πόνους κ είχε βγει θετικό... προσπαθώ να το θυμάμαι κ για μένα για να μην απογοητεύομαι γρήγορα. Αλλά αν δεν γίνει τώρα έχεις τον καινούριο κύκλο που θα έχει στρώσει σιγουρα κ το ενδομήτριο από την αποξεση κ όλα θα πάνε καλά... κ εγώ σήμερα ξεκίνησα να πονάω... εγώ περιμένω περίοδο μέχρι Κυριακή το πολύ... κ με έχει πάρει λίγο από κάτω αλλά θέλω να ελπίζω... είναι τα ίδια συμπτώματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κ εγώ έτσι νιώθω όταν με πιάνει πόνος περιόδου... αλλά κ μια μέρα πριν την περίοδο θυμάμαι ότι είχα έντονους πόνους κ είχε βγει θετικό... προσπαθώ να το θυμάμαι κ για μένα για να μην απογοητεύομαι γρήγορα. Αλλά αν δεν γίνει τώρα έχεις τον καινούριο κύκλο που θα έχει στρώσει σιγουρα κ το ενδομήτριο από την αποξεση κ όλα θα πάνε καλά... κ εγώ σήμερα ξεκίνησα να πονάω... εγώ περιμένω περίοδο μέχρι Κυριακή το πολύ... κ με έχει πάρει λίγο από κάτω αλλά θέλω να ελπίζω... είναι τα ίδια συμπτώματα...

Εγώ δεν έκανα αποξεση, απέβαλα μόνη σπίτι, μου ειχε δώσει χαπι αλλα δεν πρόλαβα να το πάρω, λειτούργησε ο οργανισμός Μ από μόνος του.

Σίγουρα και πόνους περίοδου να έχουμε μέχρι να δούμε αίμα ελπίζουμε. Εγώ όμως δεν ξέρω πότε είχα ωορρηξία οι επαφές μας ήταν λίγο οτι να ναι... οπότε δεν περιμένω και πολλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/9/2023 at 9:33 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

@Elli13 @cat12 αχ ευχαριστώ κορίτσια εύχομαι να πάει καλά γιατί έχω και μια βιοχιμικη στο ιστορικό μου Εεε και κάπως το σκέφτομαι αλλά γενικά είμαι πολύ χαλαρή γιατί δεν το περίμενα καθόλου, θέλω να πιστεύω ότι θα πάει καλά  γιατί στην κόρη θυμάμαι το τι άγχος είχα μόλις ειδα το τεστ και δεν το χάρηκα καθόλου αυτήν την φορά ειπα δεν θέλω να το ξανά περάσω αυτό.. 

μου είχε πει αν θέλω να πάω σήμερα για χοριακη ή Δευτέρα και ειπα ας πάω Δευτέρα καλύτερα να περάσουν λιγες μερες παρά πάνω να δω πως θα πάει το ΣΚ θα κανω κανένα τεστ ακόμα 

σημερα έκανα άλλο ένα είναι πιο εντονο από εχτές αλλά πιστεύω παίζει ρόλο ότι το χθεσινό είχα πάει τουαλέτα στις 4 το πρωί και το έκανα στις 8 το πρωί το τεστ ενώ σήμερα δεν είχα σηκωθεί για τουαλέτα και ίσως έδειξε πιο καλά 

Κορίτσι μου είσαι εγκυος;;;; Συγχαρητήρια τώρα το είδα!!!! Είχα τον γάμο μου τέλη Αυγούστου και δεν έμπαινα καθόλου είχα μετά άρρωστο το μωρό κ τώρα είπα να δω τι κάνετε!!! Συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου είσαι εγκυος;;;; Συγχαρητήρια τώρα το είδα!!!! Είχα τον γάμο μου τέλη Αυγούστου και δεν έμπαινα καθόλου είχα μετά άρρωστο το μωρό κ τώρα είπα να δω τι κάνετε!!! Συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️

Ναι Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά 💕

να ζήσετε και εσεις όλα τα καλά σας εύχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι στην ζωή σας 🥰

Περαστικά στο αγοράκι σου.. είναι εντάξει τώρα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, εχθές είχα δει λίγο καφέ στο σκούπισμα το πρωί, αλλά ήταν ελάχιστο ευτυχώς δεν ξανά είδα!! 

Τίποτα δεν θα είναι!! Να δείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, εχθές είχα δει λίγο καφέ στο σκούπισμα το πρωί, αλλά ήταν ελάχιστο ευτυχώς δεν ξανά είδα!! 

Άντε ωραία κατερινα 😊

ίσως να ηταν και από την εξέταση που σου έκανε ο γιατρός ή μπορεί να είναι και εμφύτευσης που καθυστέρησε να κατέβει.. μια χαρά είναι το σπορακι σου 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τη γνώμη σας ή αν σας έχει τύχει! 

Κάνω ωορρηξία πάντα 14-16 μέρα του κύκλου! Σήμερα είμαι στην 14 έκανα τα γνωστά τεστ με τη φατσουλα και μου χαμογελασε ☺️

Απλά οι προβληματισμοί μου είναι δύο! Πρώτον ότι η γραμμή πίσω από το τεστ πάντα οταν χαμογελαει είναι το ίδιο σκουρη με την ελέγχου ενώ σήμερα είναι αχνή ενώ βγήκε θετικο ! Και δεν εχω το παραμικρό συμπτωμα 🤷‍♀️ (εκτός από ελάχιστα υγρα )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christ85 είπε:

Τίποτα δεν θα είναι!! Να δείς!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Άντε ωραία κατερινα 😊

ίσως να ηταν και από την εξέταση που σου έκανε ο γιατρός ή μπορεί να είναι και εμφύτευσης που καθυστέρησε να κατέβει.. μια χαρά είναι το σπορακι σου 😃

Μακάρι κορίτσια μου, κ εγώ αυτό θέλω να πιστεύω🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flowerv είπε:

Κορίτσια μου τη γνώμη σας ή αν σας έχει τύχει! 

Κάνω ωορρηξία πάντα 14-16 μέρα του κύκλου! Σήμερα είμαι στην 14 έκανα τα γνωστά τεστ με τη φατσουλα και μου χαμογελασε ☺️

Απλά οι προβληματισμοί μου είναι δύο! Πρώτον ότι η γραμμή πίσω από το τεστ πάντα οταν χαμογελαει είναι το ίδιο σκουρη με την ελέγχου ενώ σήμερα είναι αχνή ενώ βγήκε θετικο ! Και δεν εχω το παραμικρό συμπτωμα 🤷‍♀️ (εκτός από ελάχιστα υγρα )

Μου έχει τύχει κι εμένα να δω φάτσα χαμογελαστή και η γραμμή να είναι πιο αχνή από την ελέγχου. Και μετά από λίγες ημέρες να γίνει ίδια ή πιο σκούρα (δε θυμάμαι ακριβώς) οπότε τότε και θεώρησα ότι έχω το θετικό!

Θα έλεγα να το παρακολουθήσεις τις επόμενες ημέρες για σιγουριά!! Επίσης αν ξέρεις ότι έχεις υγρά στην ωορρηξία ενώ τώρα όχι ίσως κι αυτό να οδηγεί στο ότι είναι ελαττωματικό το τεστ.. Εσύ κάνε βέβαια επαφή για παν ενδεχόμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δείτε τι διάβασα σε μια ιστοσελίδα για εμάς που έχουμε αίμα πριν την κανονική περίοδο κάποιες μέρες πριν..

Σταγονοειδής Αιμόρροια (spotting), λίγες ημέρες πριν την έναρξη της κανονικής περιόδου της γυναίκας

Στις περιπτώσεις αυτές, τα επίπεδα προγεστερόνης πέφτουν απότομα κατά την τελευταία φάση του κύκλου της γυναίκας, με αποτέλεσμα πριν έρθει η κανονική της περίοδος, να έχει για αρκετές ημέρες πριν, σταγόνες αίματος.

Και αναρωτιέμαι. Είναι κακό αυτό? Αν πέφτουν απότομα? Το έχετε ρωτήσει?

Εμείς την Τετάρτη θα πάμε να κάνουμε το πλήρες σπερμοδιάγραμμα (Παναγίτσα μου να είναι καλό!!) και μετά θα πάω στον γιατρό!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Εγώ αδιαθέτησα σήμερα.. τουμπανέιρος η κοιλιά μου.. και τη βγάζω στην τουαλέτα...

Αχχχχχ εγώ πότε θα γίνω μάνα μου λέτε??

😭😭😭😭

Τόσο καιρό έψαχνα τον σύντροφο και θέλω τόσο μα τόσο πολύ να κάνουμε ένα παιδί μαζί!! αχχχ γιατί να είναι τόσο δύσκολο 😭😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Α! Εγώ αδιαθέτησα σήμερα.. τουμπανέιρος η κοιλιά μου.. και τη βγάζω στην τουαλέτα...

Αχχχχχ εγώ πότε θα γίνω μάνα μου λέτε??

😭😭😭😭

Τόσο καιρό έψαχνα τον σύντροφο και θέλω τόσο μα τόσο πολύ να κάνουμε ένα παιδί μαζί!! αχχχ γιατί να είναι τόσο δύσκολο 😭😭😭

Έλα μου ντε.. ρε γαμωτο γιατί είναι τόσο δύσκολο!! Και εγώ αυτό αναρωτιέμαι καθώς βρίσκομαι στην 3η μέρα περιόδου! Αλλά που θα πάει ρε συ θα τα καταφέρουμε δε μπορεί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...