Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Εμένα κορίτσια αυτό το μήνα δε ξέρω τι έγινε, είχα τα διάφανα υγρα με πόνους έντονους  18 μέρα του κύκλου και η περίοδος ήρθε 31 μέρα του κύκλου.. δηλαδή η ωορρηξία έγινε την 17 είχε γίνει και μετά είχα τα υγρά 🤷‍♀️

Μήπως αυτά υγρά υπήρχαν μέσα και κατέβηκαν μετά σιγά σιγά;; Μπορεί να λέω και βλακεία αλλά μου ήρθε αυτή η σκέψη γτ μου έχει συμβεί κι εμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...1η ημέρα καθυστέρησης...βασικά όλοι οι λογικοί άνθρωποι περιμένουν την καθυστέρηση για τεστ... εκτός από εμάς τις τρελές χαχαχχααχχαχα

Τι να κάνουμε οι ερμες;;;;χρόνια περιμένουμε για το θαύμα....

Πάντως κορίτσια στο tik tok είδα πόσες κοπέλες με τόσο θετικό αχνό σαν τα δικά μου onestep και τα άλλα τεστ ήταν θετικότατα!!!!και μου έδωσαν ελπίδες...θέλετε να τα βρω να σας τα δείξω;;;;;

Εννοείται!! Έχεις πολλές πιθανότητες να είσαι εγκυούλα!! Κράτησε τα stand by όταν έρθει η σειρά μου για να με εμψυχώσεις!! 😊 Αν κι εγώ ούτε καν μια υποψία γραμμής δεν έχω δει ακόμη😭😭😭

Τι λες να κάνεις τώρα; Θα ξανακάνεις τεστάκι ή θα πας για χοριακή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Ναι κορίτσι μου δυστυχώς καπνίζει!! Και δεν μπορώ να του το κόψω γιατί καπνίζω και εγώ! 😔😔😔 Ενώ τα κόψαμε όλα (τηγανητά-βρωμικα-γαλακτοκομικα ακόμα και τον καφέ και δεν πίνει ούτε αλκοόλ ) το τσιγάρο μας είναι πολύ δύσκολο!

πιστεύω θα βοηθούσε γιατρός δεν είμαι τι γνώμη λέω,  γιατί και εμεις κάπνιζα με και οι δυο πολύ στριφτό σαν φαγουρα και το κοψαμε μαχαίρι 3 μήνες πριν αρχίσουμε τις προσπάθειες για μωρο λέμε έστω και λίγο κατι θα βελτιώσει αν το κόψουμε.. τώρα έχουμε 3 χρόνια που το κοψαμε και πιστεύω ήταν το καλύτερο δώρο που καναμε στους εαυτούς μας 😊

Είναι πολύ δύσκολο το ξέρω αλλά μήπως να κάνετε μια προσπάθεια μαζί σαν ζευγάρι γιατί αυτό μόνο μαζί γίνετε 😊 (με αγάπη στο λέω 💕

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Elk είπε:

πιστεύω θα βοηθούσε γιατρός δεν είμαι τι γνώμη λέω,  γιατί και εμεις κάπνιζα με και οι δυο πολύ στριφτό σαν φαγουρα και το κοψαμε μαχαίρι 3 μήνες πριν αρχίσουμε τις προσπάθειες για μωρο λέμε έστω και λίγο κατι θα βελτιώσει αν το κόψουμε.. τώρα έχουμε 3 χρόνια που το κοψαμε και πιστεύω ήταν το καλύτερο δώρο που καναμε στους εαυτούς μας 😊

Είναι πολύ δύσκολο το ξέρω αλλά μήπως να κάνετε μια προσπάθεια μαζί σαν ζευγάρι γιατί αυτό μόνο μαζί γίνετε 😊 (με αγάπη στο λέω 💕

 

Κορίτσι μου όλοι οι γιατροί που πήγα είτε γυναικολόγοι είτε ουρολόγοι όλοι μας είπαν το ίδιο πράγμα! Κόψτε το τσιγάρο 😁😁 

Ειδικά αυτή που μου έκανε σαλπιγγογραφια με ζαλισε κυριολεκτικά με το τσιγάρο! Ο άντρας μου έκανε μια προσπάθεια για να το κόψει και πήρε ηλεκτρονικό για 4 μήνες άντεξε! Εγώ ακόμα το δουλεύω στο μυαλό! Ξέρω ότι είναι κάτι που θα γίνει κάποια στιγμή είτε μείνω έγκυος είτε όχι αλλά θέλω ακόμα το χρόνο μου! Όπως και με την διατροφή που ενώ ήξερα ότι λόγο ΣΠΩ πόσο με πειράζουν κάποιες τροφές εγώ εκεί κολλημένη! Πάντως μπράβο σας που το καταφέρατε ετσι μαχαίρι! Πραγματικά το καλύτερο δώρο στον εαυτό σας κάνατε 

Ξέρω κορίτσι μου ότι το λες με αγάπη δεν χρειαζόταν καν να το γράψεις! Δεν υπήρχε περίπτωση να σε παρεξηγησω ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω κάτι άσχετο τώρα? Για μένα δεν έχω κανένα προαίσθημα ότι θα είναι έγκυος τον Σεπτέμβρη αλλά για ένα κορίτσι εδώ είμαι πολύ σίγουρη! Αν όχι αυτόν μήνα σίγουρα τον επόμενο! @kokkinoskoufitsa για σένα το λέω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισε ο άντρας μου από τον ουρολόγο!! Του είπε ότι είναι μια χαρά το dfi και το οξειδωτικό στρες! Επίσης η ποσότητα και η μορφολογία είναι και αυτά μια χαρά!! Αλλά πολύ κακή κινητικότητα! Γι'αυτό και του πρότεινε βιταμίνες! Και εδώ χρειάζομαι την βοήθεια σας! Του πρότεινε 3 βιταμίνες και του είπε ότι οποίο και να πάρει θα έχει βελτίωση! Το ένα είναι το profertil το άλλο είναι το Spermotrend και το τρίτο είναι το Wellman conception!! Έχει κάποια καμία γνώση για το πιο να πάρουμε?

Τέλεια νέα!οπότε με βιταμίνες θα φτιαχτεί και η κινητικότητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τέλεια νέα!οπότε με βιταμίνες θα φτιαχτεί και η κινητικότητα!!!

Το εύχομαι να φτιαχτεί κορίτσι μου! Αλλιώς πάμε καρφί για εξωσωματική και δεν το θέλω με τίποτα! Εσύ πως είσαι? Πώς πας από συμπτώματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lou418 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας, νιώθω ότι μόνο εδώ μπορώ να γράψω αυτά που σκέφτομαι. Και με τον σύντροφό μου δεν θέλω να τα συζητάμε συνέχεια για να μην τον ρίχνω. Έχω πέσει και εγώ αρκετά. Όχι που αργεί, αλλά που φοβάμαι ότι δεν θα γίνει ποτέ. Αλλά μετά βλέπω και εσάς πόσο δυνατές είστε και παίρνω και εγώ τα πάνω μου!! Θα σας πω και την άλλη εβδομάδα τι θα μου πει ο γιατρός, σας ευχαριστώ πολύ!!

Συγνώμη αν το έχεις ξαναπεί αλλά τι ηλικία έχεις; Να σου πω κάτι μου έχουν συμβεί σε αυτή τη ζωή τόσα πολλά που όχι μόνο δεν τα πίστευα αλλά ούτε καν περνούσε απτό μυαλό μου ότι θα συμβούν κι όμως! Κι εγώ δεν μπορώ να ηρεμήσω και να πιστεύω ότι πού θα πάει θα γίνει, εφόσον και ο ίδιος ο γιατρός το έχει πει που παρά τα όσα στραβά αλλά μπορεί να έχει εμπιστεύομαι αυτό που λέει! Και ίσα ίσα τα λέει και με τη δυσμενεστερη εκδοχή εξακριβωμένο από πολλές γνωστές και φίλες. Αλλά μετά βάζω τη λογική μπροστά και λέω θα συμβεί! Δεν το αφήνουμε και στην τύχη του, το ψαχνουμε και το προσπαθούμε!! Οπότε, όταν σε πιάνει η μαυρίλα και η απαισιοδοξία να βάζεις τη λογική μπροστά!! Και να βλέπεις πόσες κοπέλες τα έχουν καταφέρει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna τι τέλεια νέα!!!! Σούπερ!! Άντε βιταμίνες και διατροφή και μέχρι τα Χριστούγεννα θα σάι έγκυος!!

Δεν έχω καπνίσει ποτέ και δεν ξέρω πόσο δύσκολο μπορεί να είναι αλλά σε παρακαλώ!!! Κάνε προσπάθεια και θα τα καταφέρεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου όλοι οι γιατροί που πήγα είτε γυναικολόγοι είτε ουρολόγοι όλοι μας είπαν το ίδιο πράγμα! Κόψτε το τσιγάρο 😁😁 

Ειδικά αυτή που μου έκανε σαλπιγγογραφια με ζαλισε κυριολεκτικά με το τσιγάρο! Ο άντρας μου έκανε μια προσπάθεια για να το κόψει και πήρε ηλεκτρονικό για 4 μήνες άντεξε! Εγώ ακόμα το δουλεύω στο μυαλό! Ξέρω ότι είναι κάτι που θα γίνει κάποια στιγμή είτε μείνω έγκυος είτε όχι αλλά θέλω ακόμα το χρόνο μου! Όπως και με την διατροφή που ενώ ήξερα ότι λόγο ΣΠΩ πόσο με πειράζουν κάποιες τροφές εγώ εκεί κολλημένη! Πάντως μπράβο σας που το καταφέρατε ετσι μαχαίρι! Πραγματικά το καλύτερο δώρο στον εαυτό σας κάνατε 

Ξέρω κορίτσι μου ότι το λες με αγάπη δεν χρειαζόταν καν να το γράψεις! Δεν υπήρχε περίπτωση να σε παρεξηγησω ♥️♥️♥️

Είναι πολύ δύσκολο το καταλαβαίνω και η καθημερινότητα με την πίεση που έχει δεν βοηθάει είναι η αλήθεια.. θελει χρόνο να το πάρεις απόφαση για να μπορέσεις να το κρατήσεις κιολας εύχομαι να το καταφέρετε💕 

εμείς μέσα στην πρώτη καραντινα το κοψαμε.. μας έκανε και κάτι καλό αυτήν η κλεισούρα 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κορίτσια τελικά βγήκε θετικό 🥰 νόμιζα ότι το έχασα!!! Σήμερα ξεκινάω επαφές κ ας ελπίσουμε ότι κάτι θα γίνει!!! Σκουρυνε απότομα από χθες συνήθως το πάει λίγο σταδιακά!!! Αφού ήταν ήδη κόκκινο σε 5 δεύτερα!!

IMG_20230907_181541.jpg

IMG_20230907_181506.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια κορίτσια τελικά βγήκε θετικό 🥰 νόμιζα ότι το έχασα!!! Σήμερα ξεκινάω επαφές κ ας ελπίσουμε ότι κάτι θα γίνει!!! Σκουρυνε απότομα από χθες συνήθως το πάει λίγο σταδιακά!!! Αφού ήταν ήδη κόκκινο σε 5 δεύτερα!!

IMG_20230907_181541.jpg

IMG_20230907_181506.jpg

Καλή επιτυχία!! Καλά να περάσετε!! 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια κορίτσια τελικά βγήκε θετικό 🥰 νόμιζα ότι το έχασα!!! Σήμερα ξεκινάω επαφές κ ας ελπίσουμε ότι κάτι θα γίνει!!! Σκουρυνε απότομα από χθες συνήθως το πάει λίγο σταδιακά!!! Αφού ήταν ήδη κόκκινο σε 5 δεύτερα!!

IMG_20230907_181541.jpg

IMG_20230907_181506.jpg

Καλη επιτυχίαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια κορίτσια τελικά βγήκε θετικό 🥰 νόμιζα ότι το έχασα!!! Σήμερα ξεκινάω επαφές κ ας ελπίσουμε ότι κάτι θα γίνει!!! Σκουρυνε απότομα από χθες συνήθως το πάει λίγο σταδιακά!!! Αφού ήταν ήδη κόκκινο σε 5 δεύτερα!!

IMG_20230907_181541.jpg

IMG_20230907_181506.jpg

Ωωω μπράβο να κανείς και ένα αύριο να δεις πως θα είναι και άρχισε επαφες κορίτσι μου βουρ τώρα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Καλή επιτυχία!! Καλά να περάσετε!! 😉😉😉

 

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ωωω μπράβο να κανείς και ένα αύριο να δεις πως θα είναι και άρχισε επαφες κορίτσι μου βουρ τώρα 😊

Θα έρθει κομμάτια από τη δουλειά λείπει από το πρωί αλλά ο καημένος χάρηκε που βγήκε θετικό το τέστ... Μου λέει έχουμε ραντεβού το βράδυ 🫣🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια κορίτσια τελικά βγήκε θετικό 🥰 νόμιζα ότι το έχασα!!! Σήμερα ξεκινάω επαφές κ ας ελπίσουμε ότι κάτι θα γίνει!!! Σκουρυνε απότομα από χθες συνήθως το πάει λίγο σταδιακά!!! Αφού ήταν ήδη κόκκινο σε 5 δεύτερα!!

IMG_20230907_181541.jpg

IMG_20230907_181506.jpg

Τέλεια κορίτσι μου! Είναι πολύ ψηλά η ορμόνη! Πιθανόν να είναι και το πικ! Σήμερα αύριο και μεθαύριο δώστου να καταλάβει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια να σας πω κάτι άσχετο τώρα? Για μένα δεν έχω κανένα προαίσθημα ότι θα είναι έγκυος τον Σεπτέμβρη αλλά για ένα κορίτσι εδώ είμαι πολύ σίγουρη! Αν όχι αυτόν μήνα σίγουρα τον επόμενο! @kokkinoskoufitsa για σένα το λέω!

Με την πρώτη-δευτερη??? Να είμαι τόσο τυχερή??? 

Αχ μακάρι βρε κορίτσι μου αλλά εγώ καθόλου δεν το πιστεύω... 

Από πού προέκυψε αυτό το προαίσθημα όμως?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Με την πρώτη-δευτερη??? Να είμαι τόσο τυχερή??? 

Αχ μακάρι βρε κορίτσι μου αλλά εγώ καθόλου δεν το πιστεύω... 

Από πού προέκυψε αυτό το προαίσθημα όμως?? 

Είσαι πεντακάθαρη μετά από την υστεροσκοπιση,ο άντρας σου είναι φουλ καρπερος και είχατε επαφές που θα ζήλευε και ο Γκουσγκούνης. Εε πολύ θέλει?? Εγώ είμαι σίγουρη για σένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Τέλεια κορίτσι μου! Είναι πολύ ψηλά η ορμόνη! Πιθανόν να είναι και το πικ! Σήμερα αύριο και μεθαύριο δώστου να καταλάβει!!!

 Χαμός θα γίνει 😜😜😜🫣🫣🫣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Είσαι πεντακάθαρη μετά από την υστεροσκοπιση,ο άντρας σου είναι φουλ καρπερος και είχατε επαφές που θα ζήλευε και ο Γκουσγκούνης. Εε πολύ θέλει?? Εγώ είμαι σίγουρη για σένα!!!

Μακάρι!!! Λίγη από την πίστη σου να είχα... 

Παρήγγειλα και τεστακια εγκυμοσύνης εγώ σήμερα. 

 

Να ρωτήσω εγώ κάτι τώρα. Υπάρχει καμία που έμεινε στ' αλήθεια έγκυος και είχε συμπτώματα πριν την εμφύτευση?? Ή μόνο στην εμφύτευση νιώθεις κάτι, και αυτό όχι πάντα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Μακάρι!!! Λίγη από την πίστη σου να είχα... 

Παρήγγειλα και τεστακια εγκυμοσύνης εγώ σήμερα. 

 

Να ρωτήσω εγώ κάτι τώρα. Υπάρχει καμία που έμεινε στ' αλήθεια έγκυος και είχε συμπτώματα πριν την εμφύτευση?? Ή μόνο στην εμφύτευση νιώθεις κάτι, και αυτό όχι πάντα?

Πριν την εμφύτευση;;; Καλεεεε εδώ παίζει να έχεις καθυστέρηση και να μην έχεις καν συμπτώματα!! Συνήθως ξεκινάνε αρκετά αργότερα... Απλά από την αγωνία της η κάθε μία ερμηνεύει τα πάντα σαν σύμπτωμα εγκυμοσύνης, και είναι λογικό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk η χοριακη παει τελεια!!! Χαιρομαι παρα πολυ!!!! Μιλησες μ το γιατρο σου; θ πας γ υπερηχο;;

@marinamanoulitsaπερασε κ η 1η μερα καθυστερησης!!! Κτ γινεται εκει κατω!!! Ελα ν εισαι το θετικο ξεκινημα του Σεπτεμβρη!!!🥰🥰🥰

@annitakiannaπολυ καλα τα νεα του ουρολογου!!!!👏👏 ξεκινηστε βιταμινες κ το σπερμα θ τρεχει!! Εμενα ο αντρας μου τις androferti επαιρνε... αληθεια ξερετε αν υπαρχει παθολογικο αιτιο γ την κινητικοτητα;; λογω μικροβιου;; τι του ειπε ο γιατρος;

Εγω κοριτσια μου ειμαι 20η μερα κυκλου κ εχω καφε.. οχι σταγονες τυπου εμφυτευση.. τα καφε που εχω πριν την περιοδο.. τα ειχα κ τον περασμενο μηνα αλλα πιο κοντα στην ωορρηξια.. 16η μερα του κυκλου αν θυμαμαι καλα.. τωρα δν ξερω τι φταιει παλι... αμαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@Elk η χοριακη παει τελεια!!! Χαιρομαι παρα πολυ!!!! Μιλησες μ το γιατρο σου; θ πας γ υπερηχο;;

@marinamanoulitsaπερασε κ η 1η μερα καθυστερησης!!! Κτ γινεται εκει κατω!!! Ελα ν εισαι το θετικο ξεκινημα του Σεπτεμβρη!!!🥰🥰🥰

@annitakiannaπολυ καλα τα νεα του ουρολογου!!!!👏👏 ξεκινηστε βιταμινες κ το σπερμα θ τρεχει!! Εμενα ο αντρας μου τις androferti επαιρνε... αληθεια ξερετε αν υπαρχει παθολογικο αιτιο γ την κινητικοτητα;; λογω μικροβιου;; τι του ειπε ο γιατρος;

Εγω κοριτσια μου ειμαι 20η μερα κυκλου κ εχω καφε.. οχι σταγονες τυπου εμφυτευση.. τα καφε που εχω πριν την περιοδο.. τα ειχα κ τον περασμενο μηνα αλλα πιο κοντα στην ωορρηξια.. 16η μερα του κυκλου αν θυμαμαι καλα.. τωρα δν ξερω τι φταιει παλι... αμαν!

Καλημέρα κορίτσια 

ευχαριστώ κορίτσι μου, ακόμα είναι η αλήθεια δεν μπορω να το πιστέψω 😅

Έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό, άλλη χοριακη δεν μου ζήτησε μου έβαλε Πέμπτη ραντεβού πρωί.. αυτός θα με εβαζε από Δευτέρα κανονικά αλλά δεν μπορεί να φύγει ο αντρας μου από την δουλειά για να με πάει όποτε θα περιμένω.. 6 εβδομάδων + 4 θα είμαι λογικα τοτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Μακάρι!!! Λίγη από την πίστη σου να είχα... 

Παρήγγειλα και τεστακια εγκυμοσύνης εγώ σήμερα. 

 

Να ρωτήσω εγώ κάτι τώρα. Υπάρχει καμία που έμεινε στ' αλήθεια έγκυος και είχε συμπτώματα πριν την εμφύτευση?? Ή μόνο στην εμφύτευση νιώθεις κάτι, και αυτό όχι πάντα?

Πριν την εμφύτευση όχι αλλά κατι μερες μετα εγω είχα και στην πρώτη και σε αυτήν την εγκυμοσύνη είχα συμπτώματα που δεν τα έχω πριν απο περίοδο καποια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...