Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις On 18/9/2023 at 8:45 ΠΜ, ο/η Eliza Kats είπε:

Το ροζ καφέ δεν είναι σίγουρα περίοδος. Πες μας αν δεις κόκκινο κόκκινο, αλλιώς υπάρχει ελπίδα ❤️ Ροζ καφέ είχα εγώ για 3 μέρες περίπου την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου. Αν δεν είχα από πριν θετικό τεστ θα νόμιζα ότι είναι απλά λίγο περίεργη περίοδος.

Αναμένουμε νέα σου μέσα στη μέρα 😘

Ο γυναικολόγος γιατί καλέ να μην σε δεχτεί; 

Γιατί ο γιατρός που πάω είναι σε έναν οργανισμό που κάνει δωρεαν εξωσωματικές σε ζευγαρια στα οποία η γυναικα ειναι μεχρι 42 ετων. εγω τα 'εκλεισα το μάη.
συν του ότι αν τελικα με δεχτεί, θα έχουν περάσει σχεδόν 6 μήνες απο τον μαη που με είδε τελευταια φορα και εγώ τα έχω σταματήσει όλα (βιταμίνες, χάπια για το "ζαχαρο", δίαιτα- διατροφή) .

αρα θα θελει να κάνω επαναληπτικές εξετάσεις και να ξαναμπω σε μια σειρά. αρα;;; εγώ λόγω δουλειάς χρόνο θα έχω απο τελος Οκτωβρίου λογικά. 
bye bye vaginal maternity 
Welcome heart adoption.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια βγήκε και η προλακτίνη. Με πήρε ο γιατρός και Μ είπε οτι είμαι έγκυος 🫢 του λεω πως γίνεται; μου λεει συμβαίνει πολλές φορές 😂 και πήγε αυτός ο διάλογος 5 λεπτά 🥹

Μου εγραψε cyglogest και ασπιρίνη. Και να επαναλάβω χοριακη την Παρασκευή.  Αχ Παναγία μου αυτή τη φορά να κρατήσει!

Θαύμα το λεω εγώ αυτό π έγινε κορίτσια! Ενδομητριωση, αυτοανοσο σε έξαρση... αποβολή από εξωσωματική. Το τάμα μου έπιασε! Και ελπίζω να κρατήσει μέχρι να το κρατήσω στην αγκαλιά μου🙏🏻♥️

Αααχ κοριτσάκι μου, η Παναγία να ναι μαζί σου, όλα να πάνε καλά μέχρι τκ τελος❤️❤️🙏🙏🙏 με το καλο να είναι Μαρίνα μου όλα με το καλο🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Ναι είχα και από αυτά σήμερα...Τον καημένο τον άντρα μου λυπάμαι που τον έχω πεθάνει 😅 και θα συνεχίσω όπως φαίνεται 😅

Ααχ και εγώ μια από τα ίδια κάνω πάντα ωορρηξία 14-16 ξεκινήσαμε 11 μέρα σήμερα είναι 16 και το τεστ είναι ακόμα θετικο πρέπει να συνεχίσουμε άλλες 2 μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια βγήκε και η προλακτίνη. Με πήρε ο γιατρός και Μ είπε οτι είμαι έγκυος 🫢 του λεω πως γίνεται; μου λεει συμβαίνει πολλές φορές 😂 και πήγε αυτός ο διάλογος 5 λεπτά 🥹

Μου εγραψε cyglogest και ασπιρίνη. Και να επαναλάβω χοριακη την Παρασκευή.  Αχ Παναγία μου αυτή τη φορά να κρατήσει!

Θαύμα το λεω εγώ αυτό π έγινε κορίτσια! Ενδομητριωση, αυτοανοσο σε έξαρση... αποβολή από εξωσωματική. Το τάμα μου έπιασε! Και ελπίζω να κρατήσει μέχρι να το κρατήσω στην αγκαλιά μου🙏🏻♥️

Μέγας είσαι κύριε και θαυμαστά τα έργα Σου!!!!🙏

Δόξα Τω θεώ!!!!Με το καλό!!!η Παναγία μαζί σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μέγας είσαι κύριε και θαυμαστά τα έργα Σου!!!!🙏

Δόξα Τω θεώ!!!!Με το καλό!!!η Παναγία μαζί σου

 

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αααχ κοριτσάκι μου, η Παναγία να ναι μαζί σου, όλα να πάνε καλά μέχρι τκ τελος❤️❤️🙏🙏🙏 με το καλο να είναι Μαρίνα μου όλα με το καλο🙏🙏

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου πολύ ♥️♥️♥️ μακάρι όλα να πάνε καλά 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω πω χαμούλης!! 😁😁 πολλά συγχαρητήρια @marinaP εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! ♥️♥️♥️

Κορίτσια η ζωή μας δίνει ότι μας χρωστάει!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna όλα πήγαν καλά σήμερα στο σπερμοδιάγραμμα ευτυχώς!! Τελικά ήθελε να πάω κι εγώ μαζί μην τυχόν και ρωτήσουν κάτι κτλ..Τον βάλανε σε ένα δωματιάκι, είχε και τηλεόραση 🤭🤭🤭και άφησε το δοχειάκι σε ένα κουτί, πάτησε ένα κουμπί και ανέβηκε με ασανσερακι το δείγμα! Χεχε

Για να δούμε τι ψαράκια θα πιάσουμε χεχε! Το τεστ ευαισθησίας που γράφει στην εξέταση τι να ναι άραγε;έχει επίσης καλλιέργεια και εξέταση για μυκοπλασμα και χλαμύδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

@annitakianna όλα πήγαν καλά σήμερα στο σπερμοδιάγραμμα ευτυχώς!! Τελικά ήθελε να πάω κι εγώ μαζί μην τυχόν και ρωτήσουν κάτι κτλ..Τον βάλανε σε ένα δωματιάκι, είχε και τηλεόραση 🤭🤭🤭και άφησε το δοχειάκι σε ένα κουτί, πάτησε ένα κουμπί και ανέβηκε με ασανσερακι το δείγμα! Χεχε

Για να δούμε τι ψαράκια θα πιάσουμε χεχε! Το τεστ ευαισθησίας που γράφει στην εξέταση τι να ναι άραγε;έχει επίσης καλλιέργεια και εξέταση για μυκοπλασμα και χλαμύδια..

Καλή επιτυχία κοπέλα μου να έχετε τα επιθυμητά αποτελέσματα και εμείς την άλλη βδομάδα θα κλείσουμε ραντεβού να πάει ο σύζυγος! Και εχω από τώρα άγχος να δω αν θα έχουμε βελτίωση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου διάβασα όλα τα μηνύματα και πραγματικά σας ευχαριστώ τόσο πολύ! Εγώ ακόμη είμαι αρκετά συγκρατημένη. Είναι αυτός ο φόβος που έμεινε από την προηγούμενη φορά... 

Σας ευχαριστώ για τις ευχές! Μακάρι να πιάσουν όλες!! ♥️♥️🙏🏻 και εύχομαι πραγματικά να έρθουν και σε εσάς τέτοια όμορφα θαύματα σύντομα! 

Αυτό κι αν είναι θαυματακι!!! Μαρίνα μου συγχαρητηρια με το καλό σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!! Το αξίζεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

@annitakianna όλα πήγαν καλά σήμερα στο σπερμοδιάγραμμα ευτυχώς!! Τελικά ήθελε να πάω κι εγώ μαζί μην τυχόν και ρωτήσουν κάτι κτλ..Τον βάλανε σε ένα δωματιάκι, είχε και τηλεόραση 🤭🤭🤭και άφησε το δοχειάκι σε ένα κουτί, πάτησε ένα κουμπί και ανέβηκε με ασανσερακι το δείγμα! Χεχε

Για να δούμε τι ψαράκια θα πιάσουμε χεχε! Το τεστ ευαισθησίας που γράφει στην εξέταση τι να ναι άραγε;έχει επίσης καλλιέργεια και εξέταση για μυκοπλασμα και χλαμύδια..

Καλά αποτελέσματα!!! Εμείς πάμε τον άλλο μήνα θα μας φάει το άγχος! 
Το τεστ ευαισθησίας γίνεται σε περίπτωση που υπάρχει θετικό στέλεχος ώστε να ταυτοποιηθεί το σωστό σχήμα αντιβιοτικών που χρειάζεται για να αντιμετωπιστεί το πιθανό βακτήριο. Σου εύχομαι πραγματικά να έχετε σούπερ καλά νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@flowerv @Dimitrapth ευχαριστώ κορίτσια μου! Καλά αποτελέσματα σε όλες μας!! Εδώ θα 'μαστε να τα συζητήσουμε!! Εμείς για αρχή δεν κάναμε οξειδωτικό ή κατακερματισμό ή δεν ξέρω τι άλλο υπάρχει και δεν το ζήτησα κι εγώ η αλήθεια..θα δω και τι θα μας πει από κοντά όταν πάμε αν δλδ το θέλει σε δεύτερο χρόνο κτλ.. Τώρα πήραμε το κολάι, αν είναι πάμε να ξαναδώσουμε σπέρμα 😁😁 Πάντως για το σπερμοδιάγραμμα και την καλλιέργεια για μικρόβια πληρώσαμε 160 ευρώ.. και τώρα σε λίγες μέρες άλλα 100 η επίσκεψη στον γιατρό..αχχχ από τώρα έχω ξεχωρίσει χρήματα στην άκρη για όλο αυτό.. γιατί ποιος ξέρει μέχρι πού θα φτάσουμε .. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια βγήκε και η προλακτίνη. Με πήρε ο γιατρός και Μ είπε οτι είμαι έγκυος 🫢 του λεω πως γίνεται; μου λεει συμβαίνει πολλές φορές 😂 και πήγε αυτός ο διάλογος 5 λεπτά 🥹

Μου εγραψε cyglogest και ασπιρίνη. Και να επαναλάβω χοριακη την Παρασκευή.  Αχ Παναγία μου αυτή τη φορά να κρατήσει!

Θαύμα το λεω εγώ αυτό π έγινε κορίτσια! Ενδομητριωση, αυτοανοσο σε έξαρση... αποβολή από εξωσωματική. Το τάμα μου έπιασε! Και ελπίζω να κρατήσει μέχρι να το κρατήσω στην αγκαλιά μου🙏🏻♥️

Συγχαρητήρια Μαρίνα μου! Είμαι σίγουρη ότι αυτό το σπορακι ήρθε για να μείνει! Μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Γιατί ο γιατρός που πάω είναι σε έναν οργανισμό που κάνει δωρεαν εξωσωματικές σε ζευγαρια στα οποία η γυναικα ειναι μεχρι 42 ετων. εγω τα 'εκλεισα το μάη.
συν του ότι αν τελικα με δεχτεί, θα έχουν περάσει σχεδόν 6 μήνες απο τον μαη που με είδε τελευταια φορα και εγώ τα έχω σταματήσει όλα (βιταμίνες, χάπια για το "ζαχαρο", δίαιτα- διατροφή) .

αρα θα θελει να κάνω επαναληπτικές εξετάσεις και να ξαναμπω σε μια σειρά. αρα;;; εγώ λόγω δουλειάς χρόνο θα έχω απο τελος Οκτωβρίου λογικά. 
bye bye vaginal maternity 
Welcome heart adoption.... 

Α δεν ήξερα καν ότι υπάρχει η επιλογή της δωρεάν εξωσωματικής! Κρίμα όμως για αυτά που λες 😕 Ελπίζω να σε δεχτεί. Πάντως η υιοθεσία είναι θεάρεστη πράξη ❤️ Σας εύχομαι με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο να αποκτήσετε σύντομα ένα παιδάκι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

@flowerv @Dimitrapth ευχαριστώ κορίτσια μου! Καλά αποτελέσματα σε όλες μας!! Εδώ θα 'μαστε να τα συζητήσουμε!! Εμείς για αρχή δεν κάναμε οξειδωτικό ή κατακερματισμό ή δεν ξέρω τι άλλο υπάρχει και δεν το ζήτησα κι εγώ η αλήθεια..θα δω και τι θα μας πει από κοντά όταν πάμε αν δλδ το θέλει σε δεύτερο χρόνο κτλ.. Τώρα πήραμε το κολάι, αν είναι πάμε να ξαναδώσουμε σπέρμα 😁😁 Πάντως για το σπερμοδιάγραμμα και την καλλιέργεια για μικρόβια πληρώσαμε 160 ευρώ.. και τώρα σε λίγες μέρες άλλα 100 η επίσκεψη στον γιατρό..αχχχ από τώρα έχω ξεχωρίσει χρήματα στην άκρη για όλο αυτό.. γιατί ποιος ξέρει μέχρι πού θα φτάσουμε .. 

 

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!!🥰 στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια!!! Κι εμεις για αρχη μονο σπερμοδιαγραμμα κ καλλιεργεια ειχαμε κανει... συν καποιες αιματολογικες κ τριπλεξ οσχεου.. θ σας τα πει κ ο ουρολογος αν χρειαζεται... εμας στη ψηλαφιση ειχε καταλαβει οτι υπαρχει κιρσοκηλη κ ηθελε ν δει σε τι μεγεθος ειναι... ποτε θ παρετε αποτελεσματα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!!🥰 στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια!!! Κι εμεις για αρχη μονο σπερμοδιαγραμμα κ καλλιεργεια ειχαμε κανει... συν καποιες αιματολογικες κ τριπλεξ οσχεου.. θ σας τα πει κ ο ουρολογος αν χρειαζεται... εμας στη ψηλαφιση ειχε καταλαβει οτι υπαρχει κιρσοκηλη κ ηθελε ν δει σε τι μεγεθος ειναι... ποτε θ παρετε αποτελεσματα;;

Ευχαριστώ πολύ!! ❤️ Σε 4-5 μέρες μας είπαν, άρα μέσα της άλλης βδομάδας λογικά!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! ❤️ Σε 4-5 μέρες μας είπαν, άρα μέσα της άλλης βδομάδας λογικά!! 🙏🙏

Καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσι μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

@flowerv @Dimitrapth ευχαριστώ κορίτσια μου! Καλά αποτελέσματα σε όλες μας!! Εδώ θα 'μαστε να τα συζητήσουμε!! Εμείς για αρχή δεν κάναμε οξειδωτικό ή κατακερματισμό ή δεν ξέρω τι άλλο υπάρχει και δεν το ζήτησα κι εγώ η αλήθεια..θα δω και τι θα μας πει από κοντά όταν πάμε αν δλδ το θέλει σε δεύτερο χρόνο κτλ.. Τώρα πήραμε το κολάι, αν είναι πάμε να ξαναδώσουμε σπέρμα 😁😁 Πάντως για το σπερμοδιάγραμμα και την καλλιέργεια για μικρόβια πληρώσαμε 160 ευρώ.. και τώρα σε λίγες μέρες άλλα 100 η επίσκεψη στον γιατρό..αχχχ από τώρα έχω ξεχωρίσει χρήματα στην άκρη για όλο αυτό.. γιατί ποιος ξέρει μέχρι πού θα φτάσουμε .. 

 

Καλά έπραξες κορίτσι μου και έκανες μόνο σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια γιατί μπορεί να μην χρειαστεί να κάνεις τα άλλα .. εμείς τα κάναμε όλα μαζί γιατί δεν γινόταν συνέχεια να κατεβαίνουμε Θεσσαλονίκη λόγο δουλειάς! Αλλιώς σιγά μην τα έκανα όλα. 160 έχει μόνο ο κατακερματισμός! Μιλάμε πολύ ακριβές εξετάσεις! Καλά αποτελέσματα εύχομαι 🤞🤞🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια βγήκε και η προλακτίνη. Με πήρε ο γιατρός και Μ είπε οτι είμαι έγκυος 🫢 του λεω πως γίνεται; μου λεει συμβαίνει πολλές φορές 😂 και πήγε αυτός ο διάλογος 5 λεπτά 🥹

Μου εγραψε cyglogest και ασπιρίνη. Και να επαναλάβω χοριακη την Παρασκευή.  Αχ Παναγία μου αυτή τη φορά να κρατήσει!

Θαύμα το λεω εγώ αυτό π έγινε κορίτσια! Ενδομητριωση, αυτοανοσο σε έξαρση... αποβολή από εξωσωματική. Το τάμα μου έπιασε! Και ελπίζω να κρατήσει μέχρι να το κρατήσω στην αγκαλιά μου🙏🏻♥️

Αχ Μαρίνα δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι για εσένα. Μπήκα πρωί πρωί( στην δουλειά ) να δω τα νέα σου γιατί δεν έχω πρόσβαση από το σπίτι. Αυτή τη φορά ήρθε για να μείνει το θαυματάκι σου, είμαι σίγουρη. Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Μόνο υγεία και χαρές από δω και πέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και ευχαριστώ και πάλι οοοολεςςς σας για τα μηνύματα. Ακόμη δεν με αφήνει να βάλω άλλες καρδούλες 😐😐 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και εύχομαι σε ολεεεεεςς πριν βγει ο μήνας να δείτε δύο κόκκινες γραμμουλεςς 🙏🏻🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια και ευχαριστώ και πάλι οοοολεςςς σας για τα μηνύματα. Ακόμη δεν με αφήνει να βάλω άλλες καρδούλες 😐😐 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και εύχομαι σε ολεεεεεςς πριν βγει ο μήνας να δείτε δύο κόκκινες γραμμουλεςς 🙏🏻🌈

Καλημέρα κοπέλα μου!!! Αμήν!!!εχθές μας γέμισες αισιοδοξία και πίστη ότι για όλες θα γίνει το θαύμα...και θα έρθουν τα ουράνια τόξα μας 🙏🌈☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια και ευχαριστώ και πάλι οοοολεςςς σας για τα μηνύματα. Ακόμη δεν με αφήνει να βάλω άλλες καρδούλες 😐😐 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και εύχομαι σε ολεεεεεςς πριν βγει ο μήνας να δείτε δύο κόκκινες γραμμουλεςς 🙏🏻🌈

Καλημέρα!!! Πόσο τέλεια τα νέα σου!! Έγινε το θαυματάκι σου!! Σε 9 μήνες θα είστε αγκαλίτσα!!! Όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου!!! Αμήν!!!εχθές μας γέμισες αισιοδοξία και πίστη ότι για όλες θα γίνει το θαύμα...και θα έρθουν τα ουράνια τόξα μας 🙏🌈☺️

Χαίρομαι Μαρίνα μου! 

Μας αξίζει είτε χάσαμε μωράκια είτε όχι σε όλες αξίζει να ζήσουμε το θαύμα! Να μην χάνουμε την πίστη μας. 🙏🏻🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια βγήκε και η προλακτίνη. Με πήρε ο γιατρός και Μ είπε οτι είμαι έγκυος 🫢 του λεω πως γίνεται; μου λεει συμβαίνει πολλές φορές 😂 και πήγε αυτός ο διάλογος 5 λεπτά 🥹

Μου εγραψε cyglogest και ασπιρίνη. Και να επαναλάβω χοριακη την Παρασκευή.  Αχ Παναγία μου αυτή τη φορά να κρατήσει!

Θαύμα το λεω εγώ αυτό π έγινε κορίτσια! Ενδομητριωση, αυτοανοσο σε έξαρση... αποβολή από εξωσωματική. Το τάμα μου έπιασε! Και ελπίζω να κρατήσει μέχρι να το κρατήσω στην αγκαλιά μου🙏🏻♥️

Υπέροχα νέα!! Σου εύχομαι τα καλύτερα και να εξελιχθούν όλα όπως αγαπάς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Χαίρομαι Μαρίνα μου! 

Μας αξίζει είτε χάσαμε μωράκια είτε όχι σε όλες αξίζει να ζήσουμε το θαύμα! Να μην χάνουμε την πίστη μας. 🙏🏻🌈

Έκανες άλλο τεστ σημερα? 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP Πόσο χάρηκα! Είμαι και στη δουλειά και κρατιέμαι να μην κλάψω. Ο Θεός είναι μεγάλος κορίτσια, φτάνει να προσευχόμαστε! Περνάμε δοκιμασίες και μετά έρχονται τα καλύτερα. Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά, να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και να κρατήσετε στην αγκαλιά σας ένα υγιέστατο μωράκι 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...