Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλή επιτυχία!!! Και νωρίτερα να κάνεις χοριακη θα δείξει.. μια χαρά κι η άδεια.. ξεκουράσου διάβασε κανένα βιβλίο, δες πέντε έξι σειρές και φυσικά βγαίνε χαλαρές βόλτες, καλοκαίρι είναι, δεν λέει να κλειστεις μέσα.

Πώς κι επιλέξατε να μεταφέρετε μία?

Ευχαριστώ πολύ! Γενικά διαβάζω και βλ΄έπω σειρές αλλά παρατήρησα ότι δεν μπορώ να συγκεντρωθώ σε αυτή τη φάση χαχαχα! Σημερα εκανα την πρωτη βολτα και με εχει πιασει αγχος μηπως κανω κακο.

Δυστυχώς είχα 5-6 ωοθηλάκια που τελικά είχαν μονο 2 ωάρια και το ενα δεν προχωρησε αρα μειναμε με το ενα και καλο. Ειναι η τελευταία προσπαθεια για πολλους λόγους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Την Τρίτη κάναμε την εμβρυομεταφορα σε μια βλαστοκυστη 6 ημερων και ειπαν σε 14 ημερες να κανω την χοριακη. 

Απο την Τεταρτη νιωθω χαμηλα κραμπες και βαρος ειδικα οταν ειμαι ορθια. Μηπως ειναι η ιδεα μου? 

Μου εδωσαν απο το κεντρο 14 ημερες αδεια αλλα έλεγα να παω την Δευτερα γιατι ειναι πολυ χαλαρη η δουλεια μου αλλα μιλησα με τον εργοδοτη και δεν θελει να παω. Στο σπίτι δεν κανω τιποτα κ στην δουλεια απλα θα καθομαι κ θα σηκωνω κανα τηλεφωνο. Δηλαδη ποσο να προσεχω; 

Εσεις τι κανατε τις πρωτες μερες? Πως νιωθατε σωματικα, συμπτωματα? 

@Antonia2πως εισαι?

 

Καλή επιτυχία!!! Εγώ θα έλεγα να ρωτήσεις τον γιατρό σου! Αν πας στη δουλειά σου, θα είναι με αμάξι; Μήπως πέσεις σε καμιά λακούβα κτλ, μμ δεν ξέρω, εγώ είμαι και υπερβολική..αν σου δώσει πάντως ο γιατρός το οκ γτ και στη δουλειά θα κάθεσαι θα είσαι πιο ήσυχη! Εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακή σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Καλή επιτυχία!!! Εγώ θα έλεγα να ρωτήσεις τον γιατρό σου! Αν πας στη δουλειά σου, θα είναι με αμάξι; Μήπως πέσεις σε καμιά λακούβα κτλ, μμ δεν ξέρω, εγώ είμαι και υπερβολική..αν σου δώσει πάντως ο γιατρός το οκ γτ και στη δουλειά θα κάθεσαι θα είσαι πιο ήσυχη! Εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακή σύντομα!!

Ευχαριστώ πολύ. Ναι με αμάξι απόσταση 5 λεπτών αλλά δύσκολα βρίσκω να παρκάρω κ έχει σκάλες στην δουλειά ενώ μου έχει πει να τις αποφεύγω. Θα τον πάρω τηλέφωνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Την Τρίτη κάναμε την εμβρυομεταφορα σε μια βλαστοκυστη 6 ημερων και ειπαν σε 14 ημερες να κανω την χοριακη. 

Απο την Τεταρτη νιωθω χαμηλα κραμπες και βαρος ειδικα οταν ειμαι ορθια. Μηπως ειναι η ιδεα μου? 

Μου εδωσαν απο το κεντρο 14 ημερες αδεια αλλα έλεγα να παω την Δευτερα γιατι ειναι πολυ χαλαρη η δουλεια μου αλλα μιλησα με τον εργοδοτη και δεν θελει να παω. Στο σπίτι δεν κανω τιποτα κ στην δουλεια απλα θα καθομαι κ θα σηκωνω κανα τηλεφωνο. Δηλαδη ποσο να προσεχω; 

Εσεις τι κανατε τις πρωτες μερες? Πως νιωθατε σωματικα, συμπτωματα? 

@Antonia2πως εισαι?

 

Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏

Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα.

Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα...

Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη..

Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Ευχαριστώ πολύ. Ναι με αμάξι απόσταση 5 λεπτών αλλά δύσκολα βρίσκω να παρκάρω κ έχει σκάλες στην δουλειά ενώ μου έχει πει να τις αποφεύγω. Θα τον πάρω τηλέφωνο.

Ναι, δες το με τον γιατρο σου! Ίσως σου πει πχ να κατσεις 1 βδομάδα και μετά να πας χαλαρά! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Ναι, δες το με τον γιατρο σου! Ίσως σου πει πχ να κατσεις 1 βδομάδα και μετά να πας χαλαρά! 🙂

Ο γιατρός είπε να μείνω σπίτι αφού εχω άδεια και τα συμπτώματα που έχω είναι πολύ θετικά αλλά να έχουμε συγκρατημένη αισιοδοξία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η agapi82 είπε:

Ο γιατρός είπε να μείνω σπίτι αφού εχω άδεια και τα συμπτώματα που έχω είναι πολύ θετικά αλλά να έχουμε συγκρατημένη αισιοδοξία! 

Το καλύτερο θα κάνεις! Εύχομαι να περάσουν γρήγορα οι μέρες και να πάρεις στα χέρια σου το θετικό σου αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Ο γιατρός είπε να μείνω σπίτι αφού εχω άδεια και τα συμπτώματα που έχω είναι πολύ θετικά αλλά να έχουμε συγκρατημένη αισιοδοξία! 

Βολτουλες να βγαίνεις, πέρα από την ψυχολογία βοηθά και στην αιμάτωση της μήτρας. Εύχομαι ολόψυχα να είναι η τυχερή προσπάθεια!(είμαστε κ συνομήλικες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ελπίζω να είστε καλά και να είναι επιτυχημένες οι προσπάθειές σας!

Μήπως υπάρχει διαθέσιμο Meriofert 150 από κάποια κοπέλα που δεν τα χρειάζεται; 😕

Είμαι στην τρίτη προσπάθεια 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου θα ηθελα τη βοηθεια σας. 

Μια φιλη ξεκιναει 2η διεγερση κ ταυτοχρονα θα της δωσουν αντιβιωση γτ το τεστ παπ της εβγαλε κολπιτιδα. Η καλλιεργεια κολπικου θ βγει την πεμπτη κ το σκ περιμενει περιοδο. 

Γνωριζετε αν η αντιβιωση επηρεαζει αρνητικα;; 

Ο γιατρος της της λεει οτι δν υπαρχει θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου θα ηθελα τη βοηθεια σας. 

Μια φιλη ξεκιναει 2η διεγερση κ ταυτοχρονα θα της δωσουν αντιβιωση γτ το τεστ παπ της εβγαλε κολπιτιδα. Η καλλιεργεια κολπικου θ βγει την πεμπτη κ το σκ περιμενει περιοδο. 

Γνωριζετε αν η αντιβιωση επηρεαζει αρνητικα;; 

Ο γιατρος της της λεει οτι δν υπαρχει θεμα...

Αντωνία μου όλα καλά με τη χοριακή της Δευτέρας?? Διπλασιάστηκε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Αντωνία μου όλα καλά με τη χοριακή της Δευτέρας?? Διπλασιάστηκε??

καλησπερα Ελισσαβετ μου!!❤️

η χοριακη της Δευτερας αυξηθηκε κατα 90% και αγχωθηκαμε με τον αντρα μου. ο γιατρος πολυ κουλ και ικανοποιημενος. φσκ εκανα και 3η μετρηση χοριακη την Τεταρτη και ευτυχως 2πλασιαστηκε οποτε μετα ηρεμησαμε.. εχω ενα παραπεμπτικο ακομη αλλα λεω να κατσω στα αυγα μου.. δε χρειαζεται να αγχωθω... 

αλλωστε και περυσι οι χοριακες μου ηταν τελειες και 2πλασιαζονταν αλλα δεν υπηρχε εμβρυο... στον υπερηχο θα φανει τι γινεται....

εσυ τι κανεις κοριτσι μου;; εχετε σκεφτει αν θα κανετε αλλη ετ αμεσα; ο γιατρος τι προτεινει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλησπερα Ελισσαβετ μου!!❤️

η χοριακη της Δευτερας αυξηθηκε κατα 90% και αγχωθηκαμε με τον αντρα μου. ο γιατρος πολυ κουλ και ικανοποιημενος. φσκ εκανα και 3η μετρηση χοριακη την Τεταρτη και ευτυχως 2πλασιαστηκε οποτε μετα ηρεμησαμε.. εχω ενα παραπεμπτικο ακομη αλλα λεω να κατσω στα αυγα μου.. δε χρειαζεται να αγχωθω... 

αλλωστε και περυσι οι χοριακες μου ηταν τελειες και 2πλασιαζονταν αλλα δεν υπηρχε εμβρυο... στον υπερηχο θα φανει τι γινεται....

εσυ τι κανεις κοριτσι μου;; εχετε σκεφτει αν θα κανετε αλλη ετ αμεσα; ο γιατρος τι προτεινει;

Μπράβο ρε κορίτσι.. όλ καλά θα είναι!! Πότε πας για υπέρηχο?

Εγώ ξεκίνησα παρακολούθηση του φυσικού μου κύκλου, (πήγα σε νέο γιατρό) με την προοπτική αν είναι καλός ο κύκλος να κάνουμε αυτό το μήνα την ΕΤ. Μου είπε θα προσέξουμε πολύ τις τιμές προγεστερόνης μετά την ΕΤ γιατί θεωρεί πως με μια τόσο καλή εικόνα που έχω, το ότι δεν τα έχουμε καταφέρει ακόμα ίσως έχει να κάνει με την υποστήριξη της μήτρας μετά την ΕΤ. Νιώθω πολύ καλά μαζί του , είμαι ήρεμη και κυρίως χωρίς άγχος, καθώς είχα σίγουρο ότι θα προχωρούσα σε ΕΤ από Σεπτέμβρη και το ότι υπάρχει περίπτωση να γίνει άμεσα ήταν έκπληξη για μένα. Φυσικά μετά από τόσες στραπάτσες κρατώ μικρό καλάθι αλλά είμαι πιο ήρεμη, έχω άλλη ψυχολογία.

Οπότε παρακολούθηση τώρα. Πήγα και σήμερα, θα πάω και τη Δευτέρα και βλέπουμε αν μας κάνει τη χάρη ο κύκλος αυτός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να ερθουν ολα καλα για ολες μας!!!🙏❤️🧿

Την αλλη Τεταρτη εχω γιατρο!! Ανυπομονουμε μ τον αντρα μου!!!

@elissavet90 Καλη αρχη μ το νεο γιατρο κ με τη νεα προσπαθεια!! 🤞🤞❤️❤️❤️❤️ Χαρηκα πολυ μ τα νεα σου Ελισσαβετ μου!!! Το οτι εισαι ηρεμη παιζει τεραστιο ρολο νομιζω κ βοηθαει πολυ!! 

Ευχομαι πολυ πολυ συντομα να κρατας θετικη χοριακη!!!🙏🤰🤞🥰

Να μας γραφεις τα νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/7/2024 at 5:20 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

@agapi82 τι κανεις;; πως εισαι;; ❤️

ποτε με το καλο ειναι η χοριακη σου; 🙏

Καλησπέρα. Δεν έχω τα συμπτώματα των πρώτων ημερών αλλά νιώθω ένα τράβηγμα και πρήξιμο μόνο στην κοιλιά. 

Αύριο θα είναι η 10η μέρα από την εμβρυομεταφορα και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ που έχω. Τι λες θα δείξει κάτι; Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη στις 8 Ιουλίου αλλά δεν αντέχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Καλησπέρα. Δεν έχω τα συμπτώματα των πρώτων ημερών αλλά νιώθω ένα τράβηγμα και πρήξιμο μόνο στην κοιλιά. 

Αύριο θα είναι η 10η μέρα από την εμβρυομεταφορα και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ που έχω. Τι λες θα δείξει κάτι; Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη στις 8 Ιουλίου αλλά δεν αντέχω 

Αν είπε στις 8 Ιουλίου, νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα, κορίτσι μου. Δεν θα δείξει με έμβρυο τριών ημερών. Κάνε υπομονή έστω μέχρι το Σαββατο. Κρίμα να σου δείξει λάθος και ν απογοητευτείς. Καλή επιτυχία ευχομαι και να ειναι θετικο!!🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Καλησπέρα. Δεν έχω τα συμπτώματα των πρώτων ημερών αλλά νιώθω ένα τράβηγμα και πρήξιμο μόνο στην κοιλιά. 

Αύριο θα είναι η 10η μέρα από την εμβρυομεταφορα και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ που έχω. Τι λες θα δείξει κάτι; Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη στις 8 Ιουλίου αλλά δεν αντέχω 

Κορίτσι αν δείξει θα είναι μάλλον πολύ πολύ αχνό αλλά μπορεί να μη δείξει και καθόλου ακόμη! Οπότε μόνο αν πας με αυτή τη λογική να κάνεις αλλιώς πρέπει να περιμένεις 🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μακαρι να ερθουν ολα καλα για ολες μας!!!🙏❤️🧿

Την αλλη Τεταρτη εχω γιατρο!! Ανυπομονουμε μ τον αντρα μου!!!

Καλη αρχη μ το νεο γιατρο κ με τη νεα προσπαθεια!! 🤞🤞❤️❤️❤️❤️ Χαρηκα πολυ μ τα νεα σου Ελισσαβετ μου!!! Το οτι εισαι ηρεμη παιζει τεραστιο ρολο νομιζω κ βοηθαει πολυ!! 

Ευχομαι πολυ πολυ συντομα να κρατας θετικη χοριακη!!!🙏🤰🤞🥰

Να μας γραφεις τα νεα σου!!

Πλησιάζει ο υπέρηχός σου!! Εύχομαι να έχει μεγαλώσει πολύ το σποράκι σας! Να είσαι κι εσύ όσο ήρεμη μπορείς για να απολαύσεις τις στιγμές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η RAM21 είπε:

Αν είπε στις 8 Ιουλίου, νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα, κορίτσι μου. Δεν θα δείξει με έμβρυο τριών ημερών. Κάνε υπομονή έστω μέχρι το Σαββατο. Κρίμα να σου δείξει λάθος και ν απογοητευτείς. Καλή επιτυχία ευχομαι και να ειναι θετικο!!🙏❤️

Καλημέρα! Είναι 6ημερων βλαστοκυστη και βγήκε αρνητικό αλλά το τεστ που είχα από παλιά είναι το predictor express από την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου άρα δεν το θεωρώ αξιόπιστο. Μήπως να πάω αύριο για χοριακη κ μετά την Δευτέρα; Μεσολαβεί το Σαββατοκύριακο κ εκνευρίζομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Καλησπέρα. Δεν έχω τα συμπτώματα των πρώτων ημερών αλλά νιώθω ένα τράβηγμα και πρήξιμο μόνο στην κοιλιά. 

Αύριο θα είναι η 10η μέρα από την εμβρυομεταφορα και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ που έχω. Τι λες θα δείξει κάτι; Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη στις 8 Ιουλίου αλλά δεν αντέχω 

Καλημερα Αγαπη μου!! 

Βλαστοκυστες βαλατε;; με συγχωρεις αλλα δν το συγκρατησα.. λογικα θα δειξει το τεστ ακομα κ για εμβρυακια 3 ημερων!!! 😊

ευχομαι τα καλυτερα!!!!❤️🙏🤰🧿

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Καλημέρα! Είναι 6ημερων βλαστοκυστη και βγήκε αρνητικό αλλά το τεστ που είχα από παλιά είναι το predictor express από την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου άρα δεν το θεωρώ αξιόπιστο. Μήπως να πάω αύριο για χοριακη κ μετά την Δευτέρα; Μεσολαβεί το Σαββατοκύριακο κ εκνευρίζομαι 

Ααα κριμα.. μηπως ν πας το σαββατο ωστε αν βγει θετικη να τσεκαρεις τη δευτερα αν διπλασιαζεται;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Πλησιάζει ο υπέρηχός σου!! Εύχομαι να έχει μεγαλώσει πολύ το σποράκι σας! Να είσαι κι εσύ όσο ήρεμη μπορείς για να απολαύσεις τις στιγμές!

Ευχαριστω κοριτσι μου!!❤️❤️❤️

Μακαρι να πανε ολα καλα γτ το εχω μεγαλο αγχος... 😵💫

Εχω πολυ δυσαρεστη εμπειρια απ 1ο υπερηχο κ το μυαλο παει στα αρνητικα σεναρια..😪

Αστα ομως αυτα, εσυ πως εισαι;; φουσκωσε η κοιλιτσα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!!❤️❤️❤️

Μακαρι να πανε ολα καλα γτ το εχω μεγαλο αγχος... 😵💫

Εχω πολυ δυσαρεστη εμπειρια απ 1ο υπερηχο κ το μυαλο παει στα αρνητικα σεναρια..😪

Αστα ομως αυτα, εσυ πως εισαι;; φουσκωσε η κοιλιτσα;;

Καταλαβαίνω κορίτσι μου την αγωνία σου και είναι απολύτως φυσιολογικό! Είμαι σίγουρη όμως ότι θα είναι όλα όπως πρέπει! Εγώ φουσκώνω, νιώθω κούραση και έχω μεγάλη δυσκολία με τον ύπνο, αυτό λέμε και με τα κορίτσια στην άλλη ομάδα! Αϋπνία, διαλειμματικός ύπνος, πόνοι στη λεκάνη, καούρες και παλινδρόμηση! Ωχ τα είπα μαζεμένα μην τρομάζεις! Χαχα!  δεν είναι σίγουρο ότι θα τα έχεις όλα αυτά! Πιθανόν να μην έχεις και τίποτα και σου το εύχομαι!!! 🌼🌼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Καλημέρα! Είναι 6ημερων βλαστοκυστη και βγήκε αρνητικό αλλά το τεστ που είχα από παλιά είναι το predictor express από την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου άρα δεν το θεωρώ αξιόπιστο. Μήπως να πάω αύριο για χοριακη κ μετά την Δευτέρα; Μεσολαβεί το Σαββατοκύριακο κ εκνευρίζομαι 

Κορίτσι μου από το να είσαι μέσα στην αγωνία και το εκνευρισμό κάνε και χοριακή αν θέλεις, ακόμη και τεστ, ένα predictor early, αλλά να έχεις πάντα στο νου ότι τη Δευτέρα θα έχεις το τελικό αποτέλεσμα! Εύχομαι απ' την καρδιά μου να είναι θετικό!! 😊😊🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...