Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες, εγώ είμαι Ιούλιο για εμβρυομεταφορά, και σήμερα (ξανα) έκοψα το κάπνισμα. (Το είχα κόψει στην πρώτη εξωσωματική, αλλά με την αρνητική χοριακή είχα καπνίσει πάλι). Το γράφω εδώ για να πάρω δύναμη.. Καλή επιτυχία σε όλες στην προσπάθειά σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilly1984 είπε:

Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα!!! Τα κατάφερες!!! Εμένα μια χαρά μου ακούγεται, το πιο σημαντικό είναι να συνεχίσει να ανεβαίνει!!!! Εύχομαι μια ανέφελη εγκυμοσύνη!!!

Να σαι καλα κορίτσι μου περιμένω τα αποτελέσματα το μεσημέρι, μακάρι να διπλασιαστεί. Σ ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lou418 είπε:

Καλημέρα σε όλες, εγώ είμαι Ιούλιο για εμβρυομεταφορά, και σήμερα (ξανα) έκοψα το κάπνισμα. (Το είχα κόψει στην πρώτη εξωσωματική, αλλά με την αρνητική χοριακή είχα καπνίσει πάλι). Το γράφω εδώ για να πάρω δύναμη.. Καλή επιτυχία σε όλες στην προσπάθειά σας!!

Καλή δύναμη! Είσαι κοντά στην εμβρυομεταφορα οπότε καλά έκανες και προετοιμάζει να σκέφτεσαι ότι είναι γι αυτό το σκοπό και όλα θα πάνε καλα!έχεις εμβρυα στην κατάψυξη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Domna93 είπε:

Καλή δύναμη! Είσαι κοντά στην εμβρυομεταφορα οπότε καλά έκανες και προετοιμάζει να σκέφτεσαι ότι είναι γι αυτό το σκοπό και όλα θα πάνε καλα!έχεις εμβρυα στην κατάψυξη?

Έχω 3 στην κατάψυξη και θα τα βάλουμε και τα 3 λόγω ηλικίας μου (41). Ευχαριστώ πολύ!!! Με το καλό ο διπλασιασμός σου εύχομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Έχω 3 στην κατάψυξη και θα τα βάλουμε και τα 3 λόγω ηλικίας μου (41). Ευχαριστώ πολύ!!! Με το καλό ο διπλασιασμός σου εύχομαι!! 

Ευχαριστώ πολυ! Πολύ ωραία με το καλό όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Χριστός Ανέστη.

Έκανα έμβρυομεταφορά  3 ημερών έμβρυο με φυσικό κύκλο  2/05  και έχω χοριακη να κάνω την Δευτέρα 13/05.Απλα έκανα  ένα τέστ στο σπίτι σήμερα αλλά βγήκε αρνητικο.😔😏Δεν ξέρω τι να πω.

Το έκανα νωρίς? Η θα πάρω αρνητική χοριακη την Δευτέρα.

Είχατε τέτοιες περιπτώσεις και έγινε η ανατροπή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Καλημέρα και Χριστός Ανέστη.

Έκανα έμβρυομεταφορά  3 ημερών έμβρυο με φυσικό κύκλο  2/05  και έχω χοριακη να κάνω την Δευτέρα 13/05.Απλα έκανα  ένα τέστ στο σπίτι σήμερα αλλά βγήκε αρνητικο.😔😏Δεν ξέρω τι να πω.

Το έκανα νωρίς? Η θα πάρω αρνητική χοριακη την Δευτέρα.

Είχατε τέτοιες περιπτώσεις και έγινε η ανατροπή?

Χρόνια πολλά κορίτσι μου! Είναι πολύ νωρίς ακόμα, είσαι ουσιαστικά 8 μέρες από την εμβρυομεταφορα και είναι με τεστ ούρων που η συγκέντρωση της χοριακης απ όσο γνωρίζω δεν είναι το ίδιο με το αίμα. Που και αίματος να έκανες τωρα είναι νωρίς ακόμα. Μην απογοητευεσαι καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Domna93 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου! Είναι πολύ νωρίς ακόμα, είσαι ουσιαστικά 8 μέρες από την εμβρυομεταφορα και είναι με τεστ ούρων που η συγκέντρωση της χοριακης απ όσο γνωρίζω δεν είναι το ίδιο με το αίμα. Που και αίματος να έκανες τωρα είναι νωρίς ακόμα. Μην απογοητευεσαι καθόλου!

Ευχαριστώ πολύ.με αγχωνει λίγο γιατί κάπου κάπου έχω πονάκια σαν περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η renata1986 είπε:

Ευχαριστώ πολύ.με αγχωνει λίγο γιατί κάπου κάπου έχω πονάκια σαν περιόδου 

Αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό.  Να σκέφτεσαι θετικά κ υπομονή μέχρι τη Δευτέρα όπως βλέπεις τα τεστ δε βοηθάνε πουθενά. Μια θετική χοριακη σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lou418 είπε:

@Domna93είχες κάποιο νέο σήμερα?

Καλημέρα κορίτσι μου!Ναι ανέβηκε μια χαρα η χοριακη παραπάνω από το διπλάσιο, τώρα ξανά χοριακη την Τρίτη. Εσύ πως τα πας με το τσιγάρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Domna93 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!Ναι ανέβηκε μια χαρα η χοριακη παραπάνω από το διπλάσιο, τώρα ξανά χοριακη την Τρίτη. Εσύ πως τα πας με το τσιγάρο?

Μπράβο!!! Όλα τέλεια να σου πάνε!! Έκανα 2 χθες το βράδυ, δεν κρατήθηκα, και 1 τώρα που ξύπνησα..  Θα το παλέψω όμως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Domna93 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!Ναι ανέβηκε μια χαρα η χοριακη παραπάνω από το διπλάσιο, τώρα ξανά χοριακη την Τρίτη. Εσύ πως τα πας με το τσιγάρο?

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!🎉🎉🎉🤰🌹

Με το καλο ν εχεις τελεια χοριακη κ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη μ ενα γερο μωρακι!!! (Ή 2...😊😉) 🙏❤️🧿

Να μας γραφεις τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lou418 είπε:

Μπράβο!!! Όλα τέλεια να σου πάνε!! Έκανα 2 χθες το βράδυ, δεν κρατήθηκα, και 1 τώρα που ξύπνησα..  Θα το παλέψω όμως.. 

Ενταξει δεν πειράζει δεν γίνεται και αμέσως μαχαιρι. Θα το παλεψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!🎉🎉🎉🤰🌹

Με το καλο ν εχεις τελεια χοριακη κ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη μ ενα γερο μωρακι!!! (Ή 2...😊😉) 🙏❤️🧿

Να μας γραφεις τα νεα σου!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου γλυκό!!!Μακάρι να πάνε όλα καλα!🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, μαχητριες της εξωσωματικής χρόνια σας πολλά! Γιορτή της  μητέρας σήμερα και εσείς γιορτάζετε πιο πολύ από όλες όσες έχουμε περάσει απέναντι! Θα γεμίσει η αγκαλιά σας... Αργά ή γρήγορα θα γεμίσει... Το ξέρω και το πιστεύω! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα καλή εβδομάδα! Κορίτσια έφτασε επιτέλους κι εμένα η ώρα μου. Την Πέμπτη με το καλό πάμε για εμβρυομεταφορά! Έχω πολλή αγωνία .. την Τρίτη θα ξεκινήσω και αντιπηκτικές. Είπε δεν έχω θέμα με θρομβοφιλία αλλά ήθελε προληπτικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέραααα καλή εβδομάδα! Κορίτσια έφτασε επιτέλους κι εμένα η ώρα μου. Την Πέμπτη με το καλό πάμε για εμβρυομεταφορά! Έχω πολλή αγωνία .. την Τρίτη θα ξεκινήσω και αντιπηκτικές. Είπε δεν έχω θέμα με θρομβοφιλία αλλά ήθελε προληπτικά.

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!! Είναι η στιγμή σου επιτελους! Όλα είναι με το μέρος σου και θα πάνε καλά!❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέραααα καλή εβδομάδα! Κορίτσια έφτασε επιτέλους κι εμένα η ώρα μου. Την Πέμπτη με το καλό πάμε για εμβρυομεταφορά! Έχω πολλή αγωνία .. την Τρίτη θα ξεκινήσω και αντιπηκτικές. Είπε δεν έχω θέμα με θρομβοφιλία αλλά ήθελε προληπτικά.

Καλή επιτυχία!! Πρώτη φορά είσαι? Όλα να πάνε τέλεια και να το πετύχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η RAM21 είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!! Είναι η στιγμή σου επιτελους! Όλα είναι με το μέρος σου και θα πάνε καλά!❤️🙏

Αχχχ αυτή η φορά θα με γονατίσει!!! Σ ευχαριστώ αγαπημένη μου!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Καλή επιτυχία!! Πρώτη φορά είσαι? Όλα να πάνε τέλεια και να το πετύχεις!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Όχι, είναι η τέταρτη εμβρυομεταφορά. Μόνο η προηγούμενη κατέληξε σε βιοχημική. Τώρα πάω με ελεγμένο από προεμφυτευτικό. Βέβαια οι πιθανόητεςε ίπε είναι στο 50% και πάλι. Για να δούμε αυτή τη φορά!!

Εσύ πότε με το καλό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elissavet90 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Όχι, είναι η τέταρτη εμβρυομεταφορά. Μόνο η προηγούμενη κατέληξε σε βιοχημική. Τώρα πάω με ελεγμένο από προεμφυτευτικό. Βέβαια οι πιθανόητεςε ίπε είναι στο 50% και πάλι. Για να δούμε αυτή τη φορά!!

Εσύ πότε με το καλό?

Θα τα καταφέρεις, να είσαι αισιόδοξη!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Εγώ τέλος Ιουνίου λογικά, με 3 κατεψυγμένα έμβρυα. Εχεις την θετική μου σκέψη! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Θα τα καταφέρεις, να είσαι αισιόδοξη!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Εγώ τέλος Ιουνίου λογικά, με 3 κατεψυγμένα έμβρυα. Εχεις την θετική μου σκέψη! ❤

Ναι προσπαθώ να διώχνω τις κακές σκέψεις!!Και σε σένα καλή επιτυχία! Κοντεύεις! Με το καλό όλες μας...💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...