Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιος με μπανάκια, κοκτέιλ, βουτιές στα βαθιά,ηλιοθεραπεία ,μπρατσακια , κουβαδάκια και στις κοιλίτσες μας καταφθάνουν γλυκά μωράκια 🩷


Recommended Posts

@efakii κορίτσι μου μπράβο σου βλέπω ξεκίνησες ήδη τις διαδικασίες αυτό σημαίνει πηγές ένα βήμα κοντά στον στόχο τον πολυπόθητο!! Εύχομαι όλα να πάρουν τον δρόμο τους πολύ γρήγορα!! Χάρηκα που άκουσα νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον .. έκανα ναι σήμερα το πρωί άλλο ένα .. αλλά δεν μπορώ να καταλάβω και μεγάλη διαφορά με το προηγούμενο .. γενικά είμαι σε μια άρνηση στο να πάω για χοριακη .. ίσως καλέσω τον γιατρό μου το απόγευμα να του πω τις ανησυχίες μου και να μου πει τι να κάνω .. 

98976370-D3DF-4414-AEE2-FE829050BE19.jpeg

Εγώ σε καταλαβαίνω απολύτως,,είχα μια βιοχημική με 22 χοριακή..μετά μια χοριακη π ανέβαινε τέλεια και τελικά παλίνδρομη…κ τώρα την τριτη φορά από τον φόβο μου ούτε πλησίασα σε μικροβιολογικό..είπα αν είναι να προχωρήσει θα προχωρήσει,το αφήνω…έκανα ένα τεστ ωορρηξιας να φανταστείς την ημέρα π περίμενα, είδα φατσούλα κ το κατάλαβα…έκανα άλλο ένα ακριβώς μια εβδομάδα μετά τεστ εγκυμοσύνης κ ύστερα πήγα γιατρό 6+3 π άκουσα καρδιά…Να κάνεις αυτό που νιώθεις…🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo εύχομαι να μην χρειαστεί η σπερματεγχυση και να πιάσεις το μπεμπέ με το που γυρίσει ο σύντροφός σου!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Εγώ σε καταλαβαίνω απολύτως,,είχα μια βιοχημική με 22 χοριακή..μετά μια χοριακη π ανέβαινε τέλεια και τελικά παλίνδρομη…κ τώρα την τριτη φορά από τον φόβο μου ούτε πλησίασα σε μικροβιολογικό..είπα αν είναι να προχωρήσει θα προχωρήσει,το αφήνω…έκανα ένα τεστ ωορρηξιας να φανταστείς την ημέρα π περίμενα, είδα φατσούλα κ το κατάλαβα…έκανα άλλο ένα ακριβώς μια εβδομάδα μετά τεστ εγκυμοσύνης κ ύστερα πήγα γιατρό 6+3 π άκουσα καρδιά…Να κάνεις αυτό που νιώθεις…🥰

Ωπ!  Ένα λεπτό! Έκανες το ηλεκτρονικό τεστ και έδειξε θετικό? Είδες και το στικ; Μμμ άρα ισχύει αυτό που λένε ότι μπερδεύεται το τεστ ωορρηξίας και δείχνει θετικό στην εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Χαίρομαι που βλέπω νέα μέλη στην ομάδα! Εδώ εννοείται λέμε τα πάντα, προσπαθούμε να συμβουλεύουμε η μία την άλλη όσο μπορούμε και να ενθαρρύνουμε τις σποσπάθειες!! 

Τα δικά μου νέα είναι ότι δεν έχω βρει την ωορρηξία ακόμη, πολλά σκαμπανεβάσματα η ορμόνη, έχω μία ελπίδα μήπως βγει σήμερα θετικό το τεστ ωορρηξίας, είχα χθες και προχθές επαφή, ένα περίεργο πράγμα είχα σαν κράμπες περίοδου χθες και σήμερα..έχετε κι εσείς στην ωορρηξία;

Άντε να δεις θετικό τεστακι....έχω κι εγώ καμια φορά πόνους περιόδου στην ωορρηξία...

Κοίτα η τελευταία επαφή ήταν 10 ημέρες πριν οπότε ξέρω πότε ήταν..

Αν έγινε τότε λογικό να μην δείξει η χοριακη που έκανα την Τρίτη γιατί είχαν περάσει μόνο 8 Ημέρες από την επαφή...

Άντε να δούμε...όσο δεν βλέπω αίμα ελπίζω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ωπ!  Ένα λεπτό! Έκανες το ηλεκτρονικό τεστ και έδειξε θετικό? Είδες και το στικ; Μμμ άρα ισχύει αυτό που λένε ότι μπερδεύεται το τεστ ωορρηξίας και δείχνει θετικό στην εγκυμοσύνη 

Γενικά δεν ξέρω αλλά σε μένα ίσχυσε σίγουρα…🥰..κ πέρυσι π πάλι είχα μείνει κ είχα ωορρηξίας πάλι το ίδιο μ συνέβη…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Σας διαβάζω καιρό αλλά δεν είχα το θάρρος να συμμετέχω... Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας την προηγούμενη Δευτέρα και επαφή την ίδια μέρα. Έκανα σήμερα τεστ και είναι αρνητικό... Βιάστηκα λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Γενικά δεν ξέρω αλλά σε μένα ίσχυσε σίγουρα…🥰..κ πέρυσι π πάλι είχα μείνει κ είχα ωορρηξίας πάλι το ίδιο μ συνέβη…

Επιβεβαιώνω και εγώ θετικό τεστ ωορρηξίας σε εγκυμοσύνη. Βέβαια εμένα πρώτα μου είχα βγει το εγκυμοσύνης θετικό και μετά το ωορρηξίας!!

@Tinasardin8689πες μας τα νέα σου, πως είσαι; Πώς είναι το μπεμπακι σου; ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 σας παρακολουθώ κ γράφω στο τόπικ του Σεπτεμβρίου…μέχρι ώρας καλά…28+2..πάω κάθε Παρασκευή γιατρό…την προηγούμενη η μπουμπού ήταν 1125 γραμμ.Με έχει βάλει σε διατροφή λόγω φόβου για ζάχαρο και χάνω κιλά αντί να παίρνω…κατά τ άλλα έχω αρχίσει τα ψώνια..θέλω αρχές Αυγούστου να είναι όλα έτοιμα μη μας συμβεί τπτ νωρίτερα..εσύ, τα νέα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Christ85 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Σας διαβάζω καιρό αλλά δεν είχα το θάρρος να συμμετέχω... Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας την προηγούμενη Δευτέρα και επαφή την ίδια μέρα. Έκανα σήμερα τεστ και είναι αρνητικό... Βιάστηκα λέτε;

Καλημέρα κορίτσι μου...καλωσρηρθες!!! Ναι το έκανες πολύ γρήγορα..άσε 12 ημέρες τουλάχιστον και μετά κάνε τεστ....

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μην δείχνει ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Χαίρομαι που βλέπω νέα μέλη στην ομάδα! Εδώ εννοείται λέμε τα πάντα, προσπαθούμε να συμβουλεύουμε η μία την άλλη όσο μπορούμε και να ενθαρρύνουμε τις σποσπάθειες!! 

Τα δικά μου νέα είναι ότι δεν έχω βρει την ωορρηξία ακόμη, πολλά σκαμπανεβάσματα η ορμόνη, έχω μία ελπίδα μήπως βγει σήμερα θετικό το τεστ ωορρηξίας, είχα χθες και προχθές επαφή, ένα περίεργο πράγμα είχα σαν κράμπες περίοδου χθες και σήμερα..έχετε κι εσείς στην ωορρηξία;

Εγώ στην ωορρηξία έχω πόνους ναι. Τις περισσότερες φορές από τη μία μεριά (που είναι αυτή που βγήκε και το αυγό) και κάποιες φορές είναι πολύ έντονοι, από εκεί καταλαβαίνω ότι έφτασε η μέρα. 

Έτσι δεν πονάω ούτε στην περίοδο εν τω μεταξύ 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Christ85 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Σας διαβάζω καιρό αλλά δεν είχα το θάρρος να συμμετέχω... Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας την προηγούμενη Δευτέρα και επαφή την ίδια μέρα. Έκανα σήμερα τεστ και είναι αρνητικό... Βιάστηκα λέτε;

Γεια σου κορίτσι μου! Καλέ εδώ δεν χρειάζεται θάρρος! Εδώ μόνο διάθεση για τρελα και κορδέλα θέλει!!😁

Ναι, ήταν πολυ νωρίς για τεστ! αν έχεις πρώιμης ανίχνευσης μπορείς να αρχίσεις να "παίζεις " από αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@Elli13 σας παρακολουθώ κ γράφω στο τόπικ του Σεπτεμβρίου…μέχρι ώρας καλά…28+2..πάω κάθε Παρασκευή γιατρό…την προηγούμενη η μπουμπού ήταν 1125 γραμμ.Με έχει βάλει σε διατροφή λόγω φόβου για ζάχαρο και χάνω κιλά αντί να παίρνω…κατά τ άλλα έχω αρχίσει τα ψώνια..θέλω αρχές Αυγούστου να είναι όλα έτοιμα μη μας συμβεί τπτ νωρίτερα..εσύ, τα νέα σου..

Αχχχχ τι καλά, μεγαλωνει τέλεια η μικρή σου ❤️

Κ γω τέλη Αυγούστου θα ξεκινήσω σιγά σιγά τις ετοιμασίες που θα βγω σε άδεια. Εμείς έχουμε πάρα πολλά πράγματα και από την ανηψιά μου και από τον ανηψιό του άντρα μου οπότε θα ειναι ελάχιστα αυτά που θα πάρω, αλλά πρέπει να φτιάξω το δωμάτιο που τώρα ειναι γραφείο-πλυσταριό-αποθήκη- βεστιάριο χαχαχα Κατά τα αλλα δόξα τω Θεώ προς ώρας όλα πάνε μια χαρά. Πηγαίνω μια φορά το μήνα στο γιατρό, αλλά επειδή νιώθω την μπέμπα κάθε μέρα είμαι αρκετά πιο ήρεμη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Τι κάνετε? Εγώ μια χαρά 😀.

@marinamanoulitsa είχες κανένα νεότερο??

Καλημέρα κορίτσι μου.....

Εχθές το βράδυ με πέθανε στο πόνο η κοιλιά και ευτυχώς Παναγία μου κατέβηκε το αίμα...γιατί με έσφαζε στον πόνο.. υπέφερα!οπότε ήρθε επιτέλους η ρημάδα η περίοδος και πάμε σε νέο κύκλο προσπαθειών !!

Δεν πειράζει άλλος ένας μήνας να κάνουμε χαλαρά τα μπάνια μας,να πιούμε τα κοκτέιλ μας 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.....

Εχθές το βράδυ με πέθανε στο πόνο η κοιλιά και ευτυχώς Παναγία μου κατέβηκε το αίμα...γιατί με έσφαζε στον πόνο.. υπέφερα!οπότε ήρθε επιτέλους η ρημάδα η περίοδος και πάμε σε νέο κύκλο προσπαθειών !!

Δεν πειράζει άλλος ένας μήνας να κάνουμε χαλαρά τα μπάνια μας,να πιούμε τα κοκτέιλ μας 🥰

 

Καλημέρα! Εχθές το βράδυ μου ήρθε κι εμένα! Το περίμενα οπότε απλά ήθελα να έρθει γρήγορα για να τελειώνω.

Οπότε ξεκινάμε μαζί το νέο κύκλο προσπαθειών ✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...καλωσρηρθες!!! Ναι το έκανες πολύ γρήγορα..άσε 12 ημέρες τουλάχιστον και μετά κάνε τεστ....

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μην δείχνει ακόμα...

Ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι να κρατηθώ μεχρι την Κυριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.....

Εχθές το βράδυ με πέθανε στο πόνο η κοιλιά και ευτυχώς Παναγία μου κατέβηκε το αίμα...γιατί με έσφαζε στον πόνο.. υπέφερα!οπότε ήρθε επιτέλους η ρημάδα η περίοδος και πάμε σε νέο κύκλο προσπαθειών !!

Δεν πειράζει άλλος ένας μήνας να κάνουμε χαλαρά τα μπάνια μας,να πιούμε τα κοκτέιλ μας 🥰

 

Θα είναι ο τυχερός σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mary_piggy είπε:

Καλημέρα! Εχθές το βράδυ μου ήρθε κι εμένα! Το περίμενα οπότε απλά ήθελα να έρθει γρήγορα για να τελειώνω.

Οπότε ξεκινάμε μαζί το νέο κύκλο προσπαθειών ✌️

Άντε ναι πάμε παρέα και ο Θεός Βοηθός... γιορτάζει και η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου αυτό τον μήνα...να μας βοηθήσει όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα το απόγευμα έχω κάτι σαν σουβλιές στην δεξιά ωοθήκη. Απο εκεί είχα ωορρηξία... Την νιώθω κάθε φορά. Λέτε να σημαίνει τπτ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mary_piggy είπε:

Εγώ στην ωορρηξία έχω πόνους ναι. Τις περισσότερες φορές από τη μία μεριά (που είναι αυτή που βγήκε και το αυγό) και κάποιες φορές είναι πολύ έντονοι, από εκεί καταλαβαίνω ότι έφτασε η μέρα. 

Έτσι δεν πονάω ούτε στην περίοδο εν τω μεταξύ 😅

Εγώ πρώτη φορά έχω πόνους περιόδου στην ωορρηξία αλλά δεν εκπλήσσομαι! Χαχα τα έχω δει όλα γενικά! Και ποτέ δεν έχω καταλάβει από πού κάνω ωορρηξία! Δε διαχωρίζω πόνο δεξιά ή αριστερά! Από χθες έχω πολλά λευκά υγρά! Ωπ!!! Βγήκε θετικό το τεστ ωορρηξίας μου!! Μόλις το είδα!! Τρέχω να κάνω τα μποτέ μου 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Εγώ πρώτη φορά έχω πόνους περιόδου στην ωορρηξία αλλά δεν εκπλήσσομαι! Χαχα τα έχω δει όλα γενικά! Και ποτέ δεν έχω καταλάβει από πού κάνω ωορρηξία! Δε διαχωρίζω πόνο δεξιά ή αριστερά! Από χθες έχω πολλά λευκά υγρά! Ωπ!!! Βγήκε θετικό το τεστ ωορρηξίας μου!! Μόλις το είδα!! Τρέχω να κάνω τα μποτέ μου 😁😁😁

Άντε βουρ στο ψητό 😜😜 καλή επιτυχία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Christ85 είπε:

Τώρα το απόγευμα έχω κάτι σαν σουβλιές στην δεξιά ωοθήκη. Απο εκεί είχα ωορρηξία... Την νιώθω κάθε φορά. Λέτε να σημαίνει τπτ;

Ναι εγώ όταν ήμουν έγκυος είχα σουβλιες από εκείνη την μεριά που έγινε η ωορρηξία... μακαρι να είναι σημάδι 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιώθω ότι δεν θα έρθει ποτέ ρε κορίτσια...δεν είναι της μοιρας μου να κάνω τριτο...μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση και να εγκαταλείψω το όνειρο....😔🥺 Έχω πέσει πάλι πολύ ψυχολογικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Νιώθω ότι δεν θα έρθει ποτέ ρε κορίτσια...δεν είναι της μοιρας μου να κάνω τριτο...μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση και να εγκαταλείψω το όνειρο....😔🥺 Έχω πέσει πάλι πολύ ψυχολογικά...

Κορίτσι μου προσπάθησε μέχρι εκει που αντέχει η ψυχούλα σου!!! Αν είναι να ρθει το τρίτο θε να ρθει!!! Μη χάνεις στιγμές από τα παιδακια σου προσηλωμένη στο στόχο αυτο!!! Και θα δεις θα ρθει εκει που δεν θα το περιμένεις!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...