Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βγήκα διαλειμμα και θα πω στα γρήγορα μόνο αυτό : εεε ρεεεε τι άγχη τραβούσαμε κάποτε  μέχρι να μας έρθει περίοδος (ειδικά κάτι καλοκαίρια) επειδή έσπασε κανένα προφυλακτικό,επειδή δεν τραβήχτηκε ξέρω γω εγκαίρως κλπ κλπ...χαχαχχα που να ξέραμε τι διαδικασία θέλει και πόσο δύσκολα επιτυγχάνεται καμία φορααααα! 

Όσο για το τωρινό άγχος κάποια στιγμή κάνει ένα τρελό πικ νομίζω που κοντεύεις να τρελλαθεις και μετά η λες άι στο καλό βαρέθηκα και σου ρχεται ή λες άι σιχτιρ και που τρελλαινομαι έρχεται? Και σου ρχεται! Χαχαχχα 

Οοολα θα γίνουν κορίτσια μου!

Οοοοο ναι ρε συ...εγω είχα πάρει και το χάπι της επόμενης ημέρας τότε...έτρεμα μην έγινε κάτι από το ατύχημα με το προφυλακτικό......κάθε φάση έχει την γλυκα της 😉😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Βγήκα διαλειμμα και θα πω στα γρήγορα μόνο αυτό : εεε ρεεεε τι άγχη τραβούσαμε κάποτε  μέχρι να μας έρθει περίοδος (ειδικά κάτι καλοκαίρια) επειδή έσπασε κανένα προφυλακτικό,επειδή δεν τραβήχτηκε ξέρω γω εγκαίρως κλπ κλπ...χαχαχχα που να ξέραμε τι διαδικασία θέλει και πόσο δύσκολα επιτυγχάνεται καμία φορααααα! 

Όσο για το τωρινό άγχος κάποια στιγμή κάνει ένα τρελό πικ νομίζω που κοντεύεις να τρελλαθεις και μετά η λες άι στο καλό βαρέθηκα και σου ρχεται ή λες άι σιχτιρ και που τρελλαινομαι έρχεται? Και σου ρχεται! Χαχαχχα 

Οοολα θα γίνουν κορίτσια μου!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Μόνο αυτό έχω να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μάλλον μου ρχεται περίοδος..για αυτό είμαι έτσι σκ@τα..

Παρεμπιπτόντως έχω πάρει κι εγώ το χάπι της επόμενης..

Το είχαμε συνεννοηθεί από πριν! Τα μυαλά στα κάγκελα τότε!😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μάλλον μου ρχεται περίοδος..για αυτό είμαι έτσι σκ@τα..

Παρεμπιπτόντως έχω πάρει κι εγώ το χάπι της επόμενης..

Το είχαμε συνεννοηθεί από πριν! Τα μυαλά στα κάγκελα τότε!😅

Έλα ρε κοριτσι μου...αλήθεια??ελπίζω να κάνεις λάθος και να μη σου έρθει...

Εγώ πάλι χάπι δεν έχω πάρει ποτέ αλλά έχω καρδιοχτυπησει μετά από ατύχημα με προφυλακτικό..χαχαχα μέχρι να μου ρθει περίοδος ήμουν σε αναμμένα κάρβουνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/6/2023 at 8:45 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Και η αγαπημένη @Παρασκευαιδου είναι ευλογημένη γιατί μόλις σταμάτησαν τις προσπάθειες της εξωσωματικής και με χάλια σπέρμα, έμεινε έγκυος φυσιολογικά και τώρα κρατάει στην αγκαλια της έναν μπεμπαρο!!!

 

στις On 20/6/2023 at 8:49 ΜΜ, ο/η singing in the rain είπε:

Είναι θαύμα η σύλληψη σίγουρα! Από τα πιο όμορφα! Προσπαθώ κι εγώ να πιστεύω ότι θα συμβεί και σε μας! 🙂🙂

Yep και όχι ένα παιδί..   δύο παιδιά έχω..  εμείς είχαμε σε όλα θέματα..  μορφολογία κινητικότητα και ποσότητα. Πολλά φρούτα την πρώτη δόση και πολλά λαχανικά βιολογικά φέρανε τα θηριακια μου. . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημερα κορίτσια μου ομορφαααα!!!!

Πω πω μπήκα και βρήκα 3 σελίδες μνμ!!! Ξεσαλωσατε!!! Χαχαχχα 

Λοιπόν όσο αφορά το σπέρμα να σας πω τα εξής. Το σπέρμα επειρεαζεται παρά πολύ συνολικά (ταχύτητα,μορφολογία ,αριθμός σπερματοζωαρίων) από : πυρετό το τελευταίο τουλάχιστον 2μηνο, αντιβίωση και μικρόβια. Ότι από αυτα τυχαίνει να υπάρχει τον τελευταίο καιρό στην ζωή ενός άνδρα,επειρεαζει το σπέρμα του. Με αρνητικό τρόπο πάντα. Βέβαια μετά από λίγο καιρό επανέρχεται στα φυσιολογικά του όσο αφορά τον πυρετό και την αντιβίωση. Αν υπάρχει μικρόβιο αφού καταπολεμηθεί και αφού περάσει λίγος χρόνος από την αντιβίωση,και εκεί επανέρχεται!

Έχουμε τρανά παραδείγματα της @Rena92 και της @Παρασκευαιδου που ενώ το σπερμοδιαγραμμα είχε τιμές που δεν ήταν καλές,  επιτεύχθηκε εγκυμοσύνη και στις δύο περιπτώσεις φυσιολογικά! Οπότε όλα είναι θέμα τύχης! 

@singing in the rain ...πιστεύω δε θα χρειαστεί !! Αυτά τα συμπτώματα παραπέμπουν αλλού και όσο για το τεστ ,μια καθυστερημένη σύλληψη είναι νωρίς να δείξει ακόμη αποτέλεσμα! Σε 3 μερουλες όμως το βλέπω το θετικό!!!!!

@cat12, γλυκιά μου κάπου εδώ νομίζω θα πω ότι το χέρι που σου κρατούσα σε αυτό τον κύκλο πρέπει να το αφήσω και να σε αποχωριστώ....μάλλον κάποιος άλλος σου κρατάει το χέρι τώρα....κάνε σε παρακαλώ ένα τεστ ότι ώρα θέλεις γιατί η ημερομηνία έλευσης περιόδου παρήλθε και εσύ πιστεύω έχεις κάτι να μας παρουσιάσεις όταν και όποτε αποφασίσεις να κάνεις το τεστακι σου!!!

 Αααααα όσο για την θερμοκρασία εγώ ΜΕ ΠΕΡΊΟΔΟ κανονικά αυτή την στιγμή μετρήθηκα το πρωί και είχα 36.9! Όπως είχε και πει και το @Mpourmpoulo δεν βλέπω να παίζει κάποιο ρόλο.... τουλάχιστον δεν έπαιξε σε μένα!

Θέλω πολλά να πω για αυτό το θέμα αλλά δεν προλαβαίνω..  πφφφ που θα παει θα με.αφησει ο μπόμπιρας και θα γράψω..  πολλά 

Όσο αφορά έτσι στα γρήγορα θα σας αναφέρω σε ένα 3 μηνο μετά.απο αυτά που ειπε η Girly πχ πυρετός φτιάχνει το σπέρμα.  Άλλαξε συνήθειες πχ αυτά τα τζιν το καλοκαίρι είναι ότι χειρότερο.  

Όσο λέτε για θερμοκρασίες θα σας Κω έγκυος περσυ με θετική χοριακή μετράω και βγάζω 35.6 - 36 το πολύ βάζω τον άντρα μου και το γιο μου να μετρήσουν τα ίδια και αυτοί περνώ τηλ στη γυναικολόγο με δάκρυα της το λέω και μου λέει την άλλη απ τον πωπω μετρήθηκες; χαχααχ γτ από στόμα κτλ αλλάζει η θερμοκρασία... 

Η θερμοκρασία η υψηλότερη μου έβγαινε μετά την 9-10 εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Girly είπε:

@cat12  που είσαι????? Ξέρεις ότι περιμένουμε να ακούσουμε τα  πολύ ευχάριστα εεε?????

Κορίτσι μου καλημερααααα!!! Όχι δεν έχω καλά νέα ήρθε η γλυκουλαααα 😭!!! Χθες είχαμε meeting μετά την δουλειά κ μετά είχα στο καπάκι δουλειές κ αδιαθετησα ταυτόχρονα πόνος φριχτος πρήξιμο κ γύρισα σπίτι κομμάτια.... Από Σεπτέμβρη τώρα ξανά προσπάθεια!!! Άντε κορίτσια μου δώστε πόνο να δούμε έστω ένα θετικό δικό σας 🙏🙏🙏🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μου καλημερααααα!!! Όχι δεν έχω καλά νέα ήρθε η γλυκουλαααα 😭!!! Χθες είχαμε meeting μετά την δουλειά κ μετά είχα στο καπάκι δουλειές κ αδιαθετησα ταυτόχρονα πόνος φριχτος πρήξιμο κ γύρισα σπίτι κομμάτια.... Από Σεπτέμβρη τώρα ξανά προσπάθεια!!! Άντε κορίτσια μου δώστε πόνο να δούμε έστω ένα θετικό δικό σας 🙏🙏🙏🙏🥰

Καλημέρα κορίτσια μου!! Δεν πειράζει, πάμε την επόμενη φορά με θετική ενέργεια!! Τώρα προσπάθησε να απολαύσεις το καλοκαίρι όσο γίνεται και γέμισε τις μπαταρίες σου!!

Πώς είναι η περίοδός σου;; Έχεις περισσότερη ροή από την προηγούμενη;

Εγώ εδώ και τρεις μέρες καφέ, σαν να πάει να κοκκινίσει, πιο πολύ ροζ.. πάλι οι ίδιες βλακείες.. σταγόνες στο σερβιετάκι..με ενοχλησεις περιόδου και πρηξιμο..και απορώ πάλι γτ και οι ορμονικές ήταν πολύ καλές..με αρνητικό τεστ χθες..Αα!! Που ήταν και πρώιμης μάλιστα..Ένα clear plus μάρκα 

Αναμένω..😑😑😑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Yep και όχι ένα παιδί..   δύο παιδιά έχω..  εμείς είχαμε σε όλα θέματα..  μορφολογία κινητικότητα και ποσότητα. Πολλά φρούτα την πρώτη δόση και πολλά λαχανικά βιολογικά φέρανε τα θηριακια μου. . 

Κι εμείς ξεκινήσαμε διατροφούλα με πολλές πράσινες σαλάτες και φρούτα, λιναρόσπορο και πρόσφατα ανακάλυψα και τη μάκα!

Ασε, συνέχεια έχω το νου μου τι θα φάει ο σύντροφος!! 😀😀

Να χαίρεστε τα θηριακια σας!! 😁😁🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κι εμείς ξεκινήσαμε διατροφούλα με πολλές πράσινες σαλάτες και φρούτα, λιναρόσπορο και πρόσφατα ανακάλυψα και τη μάκα!

Ασε, συνέχεια έχω το νου μου τι θα φάει ο σύντροφος!! 😀😀

Να χαίρεστε τα θηριακια σας!! 😁😁🤗🤗

Μακα πίνω και εγώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μου καλημερααααα!!! Όχι δεν έχω καλά νέα ήρθε η γλυκουλαααα 😭!!! Χθες είχαμε meeting μετά την δουλειά κ μετά είχα στο καπάκι δουλειές κ αδιαθετησα ταυτόχρονα πόνος φριχτος πρήξιμο κ γύρισα σπίτι κομμάτια.... Από Σεπτέμβρη τώρα ξανά προσπάθεια!!! Άντε κορίτσια μου δώστε πόνο να δούμε έστω ένα θετικό δικό σας 🙏🙏🙏🙏🥰

Καλημερα κοριτσάκι μου❤️ δυο μήνες είναι θα περάσουν 🙏 θα πας και στην αδερφούλα σου να κανεις μπανακια και να απολαύσεις την θαλασσα! Θα περάσει ο καιρός υπομονουλα! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Κι εμείς ξεκινήσαμε διατροφούλα με πολλές πράσινες σαλάτες και φρούτα, λιναρόσπορο και πρόσφατα ανακάλυψα και τη μάκα!

Ασε, συνέχεια έχω το νου μου τι θα φάει ο σύντροφος!! 😀😀

Να χαίρεστε τα θηριακια σας!! 😁😁🤗🤗

Τι είναι η μακα καλέ;

Γιατί εγώ ως μάκα ξέρω τον λεκε 🤣 Δεν ξέρω αν το λέτε κι εσείς ή είναι τοπικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Τι είναι η μακα καλέ;

Γιατί εγώ ως μάκα ξέρω τον λεκε 🤣 Δεν ξέρω αν το λέτε κι εσείς ή είναι τοπικό.

Χαχα είναι σκόνη από μια ρίζα που λένε ότι αυξάνει μεταξύ άλλων και τη γονιμότητα! Κάνει πολύ καλό στην κινητικότητα του σπέρματος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Χαχα είναι σκόνη από μια ρίζα που λένε ότι αυξάνει μεταξύ άλλων και τη γονιμότητα! Κάνει πολύ καλό στην κινητικότητα του σπέρματος!!

Μακάρι να κάνει δουλειά τότε! Θα το πω και στην αδερφή μου που προσπαθούν για παιδί 😅

Πάντως κορίτσια πριν που λέγατε για το σπέρμα, η κολλητή μου έκανε περίπου ένα χρόνο να πιάσει παιδί και οι εξετάσεις σπέρματος του άντρας της είχαν βγει χάλια! Της είχε πει η γυναικολόγος τότε, ότι έχουν 1% πιθανότητα να μείνει έγκυος φυσικα και ότι καλύτερα να ξεκινήσουν διαδικασίες εξωσωματικής. Ε 1-2 μήνες μετά από αυτό έμεινε έγκυος! Και δεν το πίστευε γιατί το έχει βγάλει τελείως από το μυαλό της και δεν είχαν κάνει σεξ καν στις "γόνιμες μέρες" (κύκλο ρολόι χρόνια τώρα). Ε όπως αποδείχθηκε είχε καθυστερημένη σύλληψη! Άρα λογικά έκανε ωορρηξία αργότερα εκείνο τον μήνα και το έπιασαν το σπορακι. 

Οπότε μην χάνει καμιά κοπέλα τις ελπίδες της και σεξ όλο το μήνα! Ποτέ δεν ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Κι εμείς ξεκινήσαμε διατροφούλα με πολλές πράσινες σαλάτες και φρούτα, λιναρόσπορο και πρόσφατα ανακάλυψα και τη μάκα!

Ασε, συνέχεια έχω το νου μου τι θα φάει ο σύντροφος!! 😀😀

Να χαίρεστε τα θηριακια σας!! 😁😁🤗🤗

Αυτό το μακα πίνεται; Γιατί μου έχουν πει είναι απαίσιο. Και αν μπορείς να μου πεις ποια μάρκα παίρνεις γιατί κυκλοφορούν πολλά; Λένε αυξάνει και την όρεξη στην γυναίκα εκτός από το σπέρμα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μου καλημερααααα!!! Όχι δεν έχω καλά νέα ήρθε η γλυκουλαααα 😭!!! Χθες είχαμε meeting μετά την δουλειά κ μετά είχα στο καπάκι δουλειές κ αδιαθετησα ταυτόχρονα πόνος φριχτος πρήξιμο κ γύρισα σπίτι κομμάτια.... Από Σεπτέμβρη τώρα ξανά προσπάθεια!!! Άντε κορίτσια μου δώστε πόνο να δούμε έστω ένα θετικό δικό σας 🙏🙏🙏🙏🥰

..τότε κορίτσι μου περνά υπέροχα το καλοκαίρι σου! Πιες τα κοκτέιλ σου,χόρεψε κάνε ατασθαλίες και με το καλό από Σεπτέμβρη "τα κεφάλια μέσα"! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Δεν πειράζει, πάμε την επόμενη φορά με θετική ενέργεια!! Τώρα προσπάθησε να απολαύσεις το καλοκαίρι όσο γίνεται και γέμισε τις μπαταρίες σου!!

Πώς είναι η περίοδός σου;; Έχεις περισσότερη ροή από την προηγούμενη;

Εγώ εδώ και τρεις μέρες καφέ, σαν να πάει να κοκκινίσει, πιο πολύ ροζ.. πάλι οι ίδιες βλακείες.. σταγόνες στο σερβιετάκι..με ενοχλησεις περιόδου και πρηξιμο..και απορώ πάλι γτ και οι ορμονικές ήταν πολύ καλές..με αρνητικό τεστ χθες..Αα!! Που ήταν και πρώιμης μάλιστα..Ένα clear plus μάρκα 

Αναμένω..😑😑😑

..τι να πω !! Νομίζω χρειάζεται ξανά και ξανά διερεύνηση μέχρι να δούμε τι ακριβώς συμβαίνει. Το να έχουμε ένα περίεργο κύκλο μια φορά στο τόσο είναι οκ ,το να συμβαίνει κάτ εξακολούθηση μας δείχνει ότι πρέπει να διερευνηθεί. Ελπίζω και εύχομαι να βρεις τι είναι αυτό που προκαλεί τέτοια περίοδο. Εν ανάγκη άλλαξε γυναικολόγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μου μόλις έκλεισα το ραντεβού μου στον γυναικολόγο αρχές Ιουλίου για να δούμε ωορηξια και να δούμε πως προχωράμε γενικοτερα. Θα κάνουμε μια πρώτη συζήτηση διερευνητικα για την σπερματεγχυση και γενικά τι κάνουμε από δω και πέρα. Δεν έχω ξανακάνει ποτέ τέτοια κουβέντα με γυναικολόγο οπότε δε ξέρω τι να περιμένω. Φαντάζομαι θα μου πει να το αφήσω για το καλοκαίρι να χαλαρώσω με τις διακοπές κλπ και ίσως να κοιτάμε την ωορρηξία και από Σεπτέμβρη με το καλό ίσως το προχωρήσουμε. Έτσι νομίζω! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

..τι να πω !! Νομίζω χρειάζεται ξανά και ξανά διερεύνηση μέχρι να δούμε τι ακριβώς συμβαίνει. Το να έχουμε ένα περίεργο κύκλο μια φορά στο τόσο είναι οκ ,το να συμβαίνει κάτ εξακολούθηση μας δείχνει ότι πρέπει να διερευνηθεί. Ελπίζω και εύχομαι να βρεις τι είναι αυτό που προκαλεί τέτοια περίοδο. Εν ανάγκη άλλαξε γυναικολόγο. 

Νομίζω ότι εδώ και 4 μήνες που έχουμε συστηματικά επαφές δεν πάει ρολόι ο κύκλος..τον προηγούμενο μήνα είχα κανονική ροή, όχι πλημμύρα όπως μερικές φορές..θα περιμένω να δω τι θα γίνει και με αυτόν τον μήνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitrapth είπε:

Αυτό το μακα πίνεται; Γιατί μου έχουν πει είναι απαίσιο. Και αν μπορείς να μου πεις ποια μάρκα παίρνεις γιατί κυκλοφορούν πολλά; Λένε αυξάνει και την όρεξη στην γυναίκα εκτός από το σπέρμα 😉

Εμένα μου αρέσει! Βάζω ένα κουταλάκι του γλυκού το πρωί στο γάλα με τα δημητριακά! Μου βγάζει μία γλύκα!

Δεν έχω δοκιμάσει πολλά γιατί το παίρνω λίγο καιρό!

Δες το παρακάτω!

https://www.vita4you.gr/el/bio-agros-biologiki-maka-skoni-100-gr?gclid=Cj0KCQjw4s-kBhDqARIsAN-ipH0zpWzahKrZY68UE3b2hkeOcbflTLjoSp1bB-_Voz73jgxzhCNN-PcaAh-NEALw_wcB

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitrapth είπε:

Αυτό το μακα πίνεται; Γιατί μου έχουν πει είναι απαίσιο. Και αν μπορείς να μου πεις ποια μάρκα παίρνεις γιατί κυκλοφορούν πολλά; Λένε αυξάνει και την όρεξη στην γυναίκα εκτός από το σπέρμα 😉

Εγώ το πίνω σε κάψουλα πάντως, πρωί βράδυ και το βράδυ δίνω και στον άντρα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ το πίνω σε κάψουλα πάντως, πρωί βράδυ και το βράδυ δίνω και στον άντρα μου. 

Αα!! Δεν το είχα σκεφτεί! Ποια παίρνετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εγώ κορίτσια μου μόλις έκλεισα το ραντεβού μου στον γυναικολόγο αρχές Ιουλίου για να δούμε ωορηξια και να δούμε πως προχωράμε γενικοτερα. Θα κάνουμε μια πρώτη συζήτηση διερευνητικα για την σπερματεγχυση και γενικά τι κάνουμε από δω και πέρα. Δεν έχω ξανακάνει ποτέ τέτοια κουβέντα με γυναικολόγο οπότε δε ξέρω τι να περιμένω. Φαντάζομαι θα μου πει να το αφήσω για το καλοκαίρι να χαλαρώσω με τις διακοπές κλπ και ίσως να κοιτάμε την ωορρηξία και από Σεπτέμβρη με το καλό ίσως το προχωρήσουμε. Έτσι νομίζω! 

 

Ναι να κάνεις πρόκληση ωορρηξίας.. βοηθάει πολύ....μια ξαδέρφη με πολυκυστικες έτσι τα κατάφερε αλλιώς δεν μπορούσε να μείνει έγκυος...και πάλι με αυτή την μέθοδο έκανε 4 χρόνια να πιάσει..αλλά έπιασε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@singing in the rain σ ευχαριστώ ❤️ , άρα είναι κάπως γλυκό να υποθέσω. Νομίζω το σύστημα που λέει η @misofeggaro με τα αγόρια είναι πιο αποδοτικό, τύπου να πάρε ένα χάπι να καταπιείς, από το να τον κυνηγάω να το φάει ή να το πιει σε ρόφημα 😆 😁. @misofeggaro αν μπορείς να μας πεις ποια μάρκα χρησιμοποιείς εσύ; 

Έχω διαβάσει πάντως πάρα πολύ καλά λόγια ειδικά για την γονιμότητα και την λίμπιντο, μάλιστα για την λίμπιντο λένε είναι από τα κορυφαία φυτικά που μπορείς να πάρεις! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...